OFERTA

KIWIPortal to pierwszy i jedyny w Polsce serwis internetowy zapowiadający wydarzenia z blisko 300 kategorii tematycznych z każdego zakątka Polski. Ogólnopolski zasięg oraz różnorodność zapowiadanych imprez sprawia, że KIWIPortal jest jedynym w swoim rodzaju serwisem docierającym do różnych grup odbiorców.

Unikalny system zarządzania reklamami pozwala na prezyzyjne określenie grupy docelowej poprzez wybór kategorii wydarzeń oraz regionu.

Plusy reklamy w KIWIPortal:

 • dotarcie do właściwej, precyzyjnie określonej grupy odbiorów,
 • doskonała widoczność reklamy nie budząca irytacji użytkowników,
 • dodatkowe wyświetlenia reklamy poprzez wejścia na strony z wydarzeniami z innych portali za pośrednictwem widżetów,
 • indywidualny panel zarządzania reklamą nie wymagający bezpośredniego kontaktu działem obsługi klienta.

FORMA REKLAMY

Reklamy w KIWIPortal wyświetlane są jedynie na stronach wydarzeń i mają wymiary 260x390 pikseli. Ich usytuowanie oraz wielkość jest stała i nie podlega zmianom.

Sposób wyświetlania baneru reklamowego można zobaczyć pod tym linkiem.

Banery w KIWIPortal nie zasłaniają użytkownikom informacji i nie wyskakują znienacka, co  zamiast zainteresowania promowanym produktem budzi irytację. U nas reklamy są wyświetlane jedynie na stronach z wydarzeniami. Ich usytuowanie jest gwarancją doskonałej widoczności, dzięki temu prezentowana reklama nie pozostanie niezauważona.

KATEGORIE

W KIWIPortal publikujemy wydarzenia z blisko 300 odrębnych kategorii tematycznych.

Wybierając odpowiednią kategorię masz pewność, że Twoja reklama trafi do osób zainteresowanych konkretną dziedziną.

REGIONY

Oprócz typowego podziału administracyjego, Polskę podzieliliśmy dodatkowo na 89 regionów, które ustaliliśmy biorąc pod uwagę wygodę użytkowników podczas wyszukiwania i dodawania wydarzeń.

Takie rozwiązanie dodatkowo ułatwi Ci określenie zasięgu reklamy.

ZARZĄDZANIE REKLAMAMI

Każdy reklamodawca ma dostęp do indywidualnego panelu zarządzania, za pomocą którego może samodzielnie wgrać swój baner i w każdej chwili wymienić go na inny. Należy jednak pamiętać, że każdy dodany baner wymaga akceptacji administratora.

W panelu zarządzania reklamami dostępne są takie informacje jak: liczba wyświetleń reklamy oraz wybrany region i kategoria wydarzeń, w których jest emitowana.

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG REKLAMOWYCH

Niniejszy regulamin zwany dalej Regulaminem określa zakres i warunki świadczenia Usług Reklamowych w serwisie WWW.KIWIPORTAL.PL  przez KIWI Portal Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Natalii 1 lok. 65, posługującą się numerem NIP: 729-270-14-33, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000417157 (zwanym dalej Serwisem).


DEFINICJE

SERWIS - oznacza serwis WWW.KIWIPORTAL.PL należący do  KIWI Portal Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Natalii 1 lok. 65, posługującą się numerem NIP: 729-270-14-33, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi Śródmieścia XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000417157.

REKLAMODAWCA – oznacza osobę fizyczną, osobę prawną lub podmiot nie posiadający osobowości prawnej, która składa w SERWISIE ZLECENIE REKLAMOWE.

ZLECENIE REKLAMOWE – oznacza dokument w formie pisemnej, określający warunki świadczenia zamówionych przez Reklamodawcę usług reklamowych.

REKLAMA – oznacza określoną pod względem technicznym formę prezentacji przekazu reklamowego w SERWISIE.

REGULAMIN – oznacza niniejszy dokument wraz załącznikami.

CENNIK – oznacza dokument zawierający wykaz cen aktualny na dzień zawarcia Umowy.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. SERWIS samodzielnie decyduje o zawartości Portalu i ogólnym stylu prezentowanych REKLAM.
 2. SERWIS nie ponosi odpowiedzialności za treść lub formę REKLAM.
 3. REKLAMY na stronach SERWISU powinny się wyraźnie odróżniać od pozostałych elementów graficznych, jak również nie mogą naśladować, ani w żaden sposób symulować elementów SERWISU.
 4. SERWIS zastrzega sobie prawo do dodatkowego oznaczania emitowanych REKLAM słowem "Reklama”.
 5. SERWIS może w każdym czasie bez prawa do odszkodowania odmówić Emisji, wstrzymać Emisję, albo żądać dokonania zmiany Reklamy, jeżeli:
 • treść lub forma Reklamy są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami, polityką Reklam SERWISU
 • osoba trzecia, właściwy organ lub instytucja zgłosiły zastrzeżenia dotyczące Reklamy
 • nie otrzymał lub otrzymał z opóźnieniem płatności za wcześniejsze Emisje.

Strony: 1  2  3  4