Weekend: 24-26 lutego

Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam z czystym sumieniem! 

 

Jeśli najbliższy weekend planujecie spędzić w Krakowie mamy dla Was następujące propozycje:

 • Koncert Lindsey Stirling - skrzypaczki, tancerki i kompozytorki w swojej twórczości sięgającej po wiele inspiracji – od country po dubstep. Doskonała okazja, by usłyszeć utwory z najnowszej płyty na żywo!
 • Festiwal Shanties 2017 - największe tego typu wydarzenie w Europie, największe gwiazdy szant i piosenki żeglarskiej, warsztaty, wystawy, spotkania, prezentacje, premiery...
 • MATERIA PRIMA Festiwal Teatru Formy - prezentacja spektakli odkrywczych i zaskakujących, w których teatr łączy się z nowym cyrkiem i teatrem tańca, taniec przeplata z multimediami, a także formami teatru lalek, masek i cieni.

 

Zestawienie wszystkich wydarzeń polecanych na weekend w Krakowie i okolicy znajdziecie poniżej. Pozostałe propozycje sprawdźcie na stronie dedykowanej wydarzeniom w Krakowie lub imprezom w województwie małopolskim.

 

Bawcie się dobrze... razem z KIWI :)

Kraków: polecane na weekend

Kraków: polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 • 18 lutego, 18:00 (8 dni) - Kraków, różne lokalizacje
  festiwal
  [PL / ENG] Teatr Groteska już po raz czwarty zaprasza do udziału w unikalnym na skalę europejską wydarzeniu Materia Prima 4. Międzynarodowym Festiwalu Teatru Formy, podczas którego zaprezentujemy najwybitniejsze spektakle teatru formy z całego świata z: Francji, Holandii, Kanady, Litwy, Niemiec, Wietnamu, Włoch, Szwajcarii i USA. Materia Prima to Festiwal polskich prapremier (...)
 • 23 lutego, 19:00 (4 dni) - Kraków
  festiwal
  PROGRAM FESTIWALU SHANTIES 2017 "Wisłą na Oceany" 23 lutego (czwartek) KS ŻACZEK godz. 19.00 koncert ballad „Ocean marzeń” (K1) reż. i prow.: Mirosław Kowalewski i Piotr Zadrożny wystąpią m.in.: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, Kaczor i Piraci, Krzysztof Kowalewski, Mirosław Koval Kowalewski, Waldemar Mieczkowski i Jacek Ronkiewicz oraz Aleksander Rzepczyński, Jakub Paluszkiewicz (...)
 • 24 lutego - Kraków, Tauron Arena Kraków
  koncert
  Knock Out Productions oraz Go Ahead zapraszają na koncert Lindsey Stirling 24 lutego 2017 w TAURON Arenie Kraków. Bilety na koncert amerykańskiej gwiazdy będą dostępne w sprzedaży od piątku, 16.09 od godz. 10:00. Lindsey Stirling jest skrzypaczką, tancerką i kompozytorką. Międzynarodowy rozgłos zdobyła w 2010 roku, w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału (...)
 • 24 lutego, 19:00 - Kraków, FLORIANKA Aula AM
  koncert
  godz. 19.00 Aula Florianka, ul. Basztowa 8. Polska vs Brazylia. Nurty i tendencje. Piotr Moss Misterioso (2000) Jan Kalinowski, Lars Hoefs Krzysztof Penderecki Per Slava na wiolonczelę solo (1986) Miłosz Bembinow Cantus Perforatus na wiolonczelę solo (1999) Marcel Chyrzyński For MS… na wiolonczelę solo (2001) Wojciech Widłak Sienacello na wiolonczelę solo (1997) Jan Kalinowski Almeida (...)
 • 24 lutego, 20:00 - Kraków, Apoteka Pub
  koncert
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ Ziggie Piggie & Mandat & Natty Dead |24.02.17| Kraków Apoteka Apoteka Pub ul.Meiselsa 24, 31-058 Kraków start 19:00 bilety 20/25PLN ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ MANDAT ★ FB https://www.facebook.com/mandat.art/?fref=ts Jaworznicki zespół grający mieszankę ska (...)
 • 25 lutego - Kraków, Tauron Arena Kraków
  „KAROL” MUSICAL O ŻYCIU JANA PAWŁA II TAURON Arena Kraków 25 lutego 2017 r. „Karol” to spektakl, jakiego w naszym kraju dotąd nie było! Pierwszy polski musical popowo-rockowy, poświęcony życiu Karola Wojtyły, z udziałem Anny Wyszkoni oraz Piotra i Wojciecha Cugowskich. To wielkie widowisko wokalne, taneczne i aktorskie stworzone na podstawie biografii Jana Pawła II oraz (...)
 • 25 lutego, 18:00 - Kraków, Kino Pod Baranami
  * * * SCROLL DOWN FOR ENGLISH * * * FILMS for FOOD, dystrybutor filmu Noma My Perfect Storm oraz Najedzeni Fest i Kino Pod Baranami zapraszają na krakowską premierę filmu połączoną z dyskusją po projekcji. 25 lutego (sobota) godz. 18:00, Kino Pod Baranami Po seansie, przy kieliszku wina i przekąskach, porozmawiamy z Rafał Targosz z ZaKładka - Food & Wine o tym, co dzieje się (...)
 • 26 lutego, 11:00 - Kraków, FORUM Przestrzenie
  Pierwsza edycja festiwalu kulinarnego Najedzeni Fest! w 2017 roku odbędzie się 26 lutego, czyli w ostatki. Dawniej, najweselej i najhuczniej obchodzono ostatni tydzień karnawału, od tłustego czwartku, po ostatni kusy wtorek. Czas ten upływał głównie na jedzeniu i piciu. Należało się wtedy wytańczyć, wybawić i najeść do syta dobrych rzeczy przed okresem długiej wstrzemięźliwości (...)
 • 26 lutego, 16:00 - Kraków, KIJÓW.CENTRUM (dawne kino Kijów)
  koncert
  Międzynarodowy Festiwal Piosenki Żeglarskiej Shanties zaprasza na Koncert Finałowy "Pora w morze nam" reżyseria i prowadzenie: Grzegorz Tyszkiewicz „Pora w morze nam…” to motto Koncertu Finałowego tegorocznych SHANTIES. I tak się składa, że w tym roku obchodzimy 150 rocznicę urodzin Człowieka, który żył podług słów tego motto, a dla polskiego żeglarstwa oddał wielkie i nieocenione (...)
 • 26 lutego, 19:00 - Kraków, Klub Kwadrat
  koncert
  LAO CHE LaoChe to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tego czasu wydał 6 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu, odkrawanie nowych możliwości brzmieniowych starych analogowych instrumentów. Znakiem rozpoznawczym są koncept-albumy takie jak: „Gusła”, „Gospel” , „Powstanie Warszawskie” (...)