AKTUALNOŚCI, RELACJE, INFORMACJE PRASOWE

Margaret gwiazdą Night of the Proms Polska!

17 sty 2017 łódzkie mazowieckie muzyka
Margaret została polską gwiazdą kolejnej edycji Night of the Proms! Artystka wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach, które odbędą się pod koniec marca w Warszawie oraz Łodzi.

Anastacia kolejną gwiazdą Night of the Proms w Polsce!

14 gru 2016 łódzkie mazowieckie muzyka
Anastacia kolejną gwiazdą polskiej edycji Night of the Proms! Autorka takich przebojów jak "Left Outside Alone" czy "I’m Outta Love" już pod koniec marca przyszłego roku powróci do naszego kraju, występując na koncertach Night of the Proms w Warszawie i Łodzi.

Aktywny weekend z Ladies Fight Night

28 paź 2016 łódzkie sporty walki
Jedyna w Europie organizacja sportów walki tylko i wyłącznie kobiet zaprasza wszystkie trenujące dziewczyny do wspólnych sparingów w Łodzi. W ramach obozu przygotowującego zawodniczki LFN do kolejnej gali, włodarze żeńskiej federacji za-planowali dzień otwarty w Fight Club Łódź. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Patryk Vega!

Ekonomia, przedsiębiorczość, zarządzanie – zajęcia dla gimnazjalistów z Łodzi

22 wrz 2016 dzieci łódzkie nauka i edukacja
Jeszcze tylko do 30 września 2016 r. przyjmowane są zgłoszenia do zimowej edycji Akademii Młodego Ekonomisty, w której uczniowie gimnazjów doskonalą umiejętności przydatne na rynku pracy. Udział w programie jest bezpłatny, a patronat honorowy nad nim sprawuje Minister Edukacji Narodowej.

Pobyt w Day SPA – oryginalny pomysł na relaksujący prezent

17 sie 2016 łódzkie zdrowie i uroda
Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla mamy lub dla swojej żony? A może całym zespołem planujecie zrobić prezent koleżance z pracy? W takim przypadku kapitalnym wyborem może być pobyt w Day SPA!

Wystawa malarstwa "Łódź jak malowana"

05 lip 2016 łódzkie sztuki plastyczne
Good Time Aparthotel, Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, Galeria Ogród Sztuki zapraszają na wystawę malarstwa: "Łódź jak Malowana" w ramach projektu: "Pejzaż Malowany Ziemi Łódzkiej".

PGNiG Transatlantyk wraz z Rossmannem zapraszają na pokazy dla najmłodszych i ich rodziców!

24 cze 2016 dzieci łódzkie muzyka film
PGNiG TRANSATLANTYK FESTIVAL ŁÓDŹ 2016, 23-30 czerwca, Łódź Międzynarodowy Festiwal Filmu, Muzyki i Idei   W dniach 23 - 30 czerwca odbędzie się 6. edycja PGNiG...