Weekend: 13-15 stycznia

Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam z czystym sumieniem! 

 

Jeśli najbliższy weekend planujecie spędzić we Wrocławiu mamy dla Was następujące propozycje:

 

Zestawienie wszystkich wydarzeń polecanych na weekend we Wrocławiu i okolicy znajdziecie poniżej. Pozostałe propozycje sprawdźcie na stronie dedykowanej wydarzeniom we Wrocławiu lub imprezom w województwie dolnośląskim.

 

Bawcie się dobrze... razem z KIWI :)

Wrocław: polecane na weekend

Wrocław: polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 • 20 stycznia, 18:00 - Wisznia Mała, OKSiR Wisznia Mała
  wernisaż
  Każdy mieszkaniec Wiszni Małej, przejeżdżając obok budynku OKSiR, zauważy rozbudowaną, przeszkloną galerię. Już 20 stycznia wielkie otwarcie, na którym obejrzymy wystawę historyczną oraz usłyszymy koncert Kagyumy. Trzeba tam być! "Galeria na zakręcie" będzie ważnym punktem na kulturalnej mapie regionu i miejscem spotkań ludzi wrażliwych na sztukę. "46" to wystawa historyczna, którą przygotowuje (...)
 • 21 stycznia, 17:30 - Wrocław, Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB)
  Z przykrością informujemy o odwołaniu wydarzenia zatytułowanego "Dzień Babci i Dziadka" oraz spektaklu Wrocławskiego Teatru Komedia "Przyjazne dusze", planowanego 21 stycznia w sali audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego . Zwrotu biletów prosimy dokonywać w miejscu zakupu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy !
 • 21 stycznia, 18:00 - Wrocław, Klub Pod Kolumnami
  21 stycznia 2017 roku o 18.00 w Klubie Pod Kolumnami odbędzie się, drugi już, Slam pod Kolumnami. W atmosferze awangardowego downtownu wrocławscy poeci będą mogli zaprezentować swoją twórczość literacką szerszej widowni. Nie trzymajcie dzieł w szufladach. Apelujemy, dajcie poezji oddychać! Performerzy, spójrzcie sobie w oczy i zmierzcie się w literackim turnieju – Slamie pod Kolumnami! Wstęp (...)
 • 22 stycznia, 19:00 - Wrocław, Klub Muzyczny Stary Klasztor
  koncert
  Illusion – „The best of” Najlepsze utwory zespołu Illusion usłyszymy na żywo już w styczniu! wROCKfest.pl zaprasza fanów ciężkiego grania 22 stycznia do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Illusion jak mało który zespół zasłużył na miano legendy polskiego rocka. W latach 90. to właśnie Tomasz "Lipa" Lipnicki i jego koledzy grali najlepsze i najbardziej (...)
 • 22 stycznia, 19:30 - Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant
  koncert
  Na scenie Vertigo zaprezentują się Anna Rejda (wokal) i Kamil Abt (gitara). Wykonywany program ,,Życzenie’’ zawiera jazzowe interpretacje Chopina. Chopin na dobranoc. Po jazzowej podróży polsko - amerykańskiego składu festiwalowej publiczności zaprezentują się Anna Rejda (wokal) i Kamil Abt (gitara). Wykonywany program ,,Życzenie’’ zawiera jazzowe interpretacje Chopina. Projekt duetu inspirowany (...)