AKTUALNOŚCI, RELACJE, INFORMACJE PRASOWE

Sportowe wyzwania Beaty Sadowskiej. Co obiecała Olivierowi Janikowi na plaży w Darłowie?

01 sie 2016 fitness triathlon biegi rowery
Dziennikarka Beata Sadowska to prawdziwy wulkan energii – biega, pływa, jeździ na rowerze, wspina się a nawet bierze udział w maratonach i triatlonach. Wczoraj o swojej pasji do sportu opowiadała Olivierowi Janiakowi na plaży w Darłowie. I złożyła nawet oficjalną deklarację – zdobycie jeszcze większej liczby kilometrów w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami!

Ivan Tutukin i Diana Riesler zwycięzcami Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016

08 sie 2016 triathlon pomorskie
Ivan Tutukin wygrał zawody Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Rosjanin uzyskał rewelacyjny czas 3:55:22. Drugi na mecie pojawił się reprezentant Ukrainy, Danil Sapunov, a trzecie miejsce zajął Niemiec, Sean Donnelly. Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się ubiegłoroczna triumfatorka – Diana Riesler (Niemcy), która wyprzedziła najlepszą z Polek, Ewę Komander. Podium uzupełniła reprezentantka Włoch, Margie Santimaria. W zawodach wzięło udział ponad 2000 triathlonistów z kilkudziesięciu państw.

Elemental Tri Team z kolejnymi medalami

28 cze 2016 triathlon warmińsko-mazurskie
W ostatni weekend w Suszu odbyły się Mistrzostwa Polski w triathlonie na dystansie sprinterskim. W zawodach bardzo dobrze spisała się reprezentacja Elemental Tri Team, która wywalczyła trzy medale.

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2017

11 sie 2016 triathlon biegi rowery pomorskie
4-6 sierpnia 2017 roku. Te dni w kalendarzu powinien zaznaczyć każdy polski triathlonista i kibic sportowy. W pierwszy weekend sierpnia do Gdyni ponownie przyjadą zawodnicy z całego świata, aby rywalizować w zawodach z cyklu IRONMAN 70.3 European Tour, przy aplauzie tysięcy kibiców zgromadzonych przy trasie oraz mecie zawodów.

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia i Vectra zapraszają do kina!

11 lip 2016 triathlon pomorskie film
Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy właśnie poinformowali o kolejnej atrakcji. Dzięki Vectrze przez trzy dni na Placu Grunwaldzkim w Gdyni odbędą się pokazy filmów motywujących do niedzielnego wyścigu – Kino Letnie z Vectra VOD.

5150 Warsaw Triathlon: Elliot Smales i Paulina Kotfica najlepsi w stolicy!

13 cze 2016 triathlon biegi mazowieckie
Młody Brytyjczyk, Elliot Smales został zwycięzcą pierwszej edycji 5150 Warsaw Triathlon. Drugi na metę dobiegł Marcin Ławicki, a trzeci Tomasz Szala. Najlepszą zawodniczką została Paulina Kotfica...