Portal

Flower box, czyli trwałe cięte kwiaty w estetycznym pudełku

Flower box od tradycyjnych kwiatowych bukietów różni się przede wszystkim dłuższą trwałością, co czyni z niego szczególnie ceniony kwiatowy prezent. Róże w pudełku zachowują bowiem swoją świeżość znacznie dłużej niż inne cięte kwiaty oraz nie wymagają dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Idealnie nadają się więc do ustawienia na biurku w szkole i sali lekcyjnej, gdzie będą przypominały o Dniu Nauczyciela oraz wspaniale ubarwią nieco surowe szkolne wnętrza.

Trwałość oraz atrakcyjny wygląd flower box zawdzięcza sposobowi swojego przygotowania. Wnętrze tekturowego pudełka wyłożone jest specjalną gąbką florystyczną nasączoną odżywką do ciętych kwiatów. Łodyżki róż stykając się z nią pobierają wszystkie niezbędne składniki odżywcze oraz wodę, dzięki czemu na dłużej pozostają świeże i atrakcyjne wizualnie. Co więcej, róże w pudełku są pozbawione alergenów, stanowią więc idealny podarunek także dla tych osób, które z powodów zdrowotnych nie mogą cieszyć się tradycyjnymi świeżymi kwiatami.

Jaki flower box wybrać na Dzień Nauczyciela?

Flower box to nic innego jak piękne cięte róże starannie ułożone w eleganckim kartonowym pudełeczku. Kwiaty występują w różnorodnej kolorystyce, przez co idealnie nadają się do wręczenia zarówno dla niej, jak i dla niego. Panie nauczycielki z pewnością ucieszy otrzymanie różowych kwiatów, które symbolizują sympatię, oddanie oraz przyjaźń. Panów z kolei uraduje kwiatowy podarunek w postaci białych róż, które najlepiej wyrażają szacunek, oddanie oraz pokorę lub czarnych eleganckich kwiatów, które zachwycają swoją unikalną, wyważoną kolorystyką.

Sam kolor kwiatów to jeszcze nie wszystko! Wybierając flower box na prezent z okazji Dnia Nauczyciela możemy także zadecydować o kolorze samego pudełka oraz dopasować go do barwy kwiatów, płci osoby obdarowywanej oraz samej okazji. Na Dzień Nauczyciela idealnie sprawdzą się flower boxy z pudełkami w klasycznym kolorze kremowym, różowym oraz czarnym.

Do wręczenia z okazji Dnia Nauczyciela idealnie nadają się zarówno klasyczne flower boxy, w których róże zachowują świeżość przez ok. 5 dni od dnia ich dostarczenia, jak i znacznie od nich trwalsze kwiatowe pudełka z wiecznymi różami. Ten drugi flower box to znakomity pomysł na prezent dla wychowawcy, który pozwoli w efektowny sposób docenić jego trud i wkład w edukację oraz wychowanie naszych dzieci. Wieczne róże zachowują swoją świeżość i atrakcyjny wygląd przez 2 lata, co czyni z nich idealny kwiatowy podarunek dla tak ważnej osoby, jaką bez wątpienia jest wychowawca naszych dzieci.

Partnerem artykułu jest Rose du Chateau oferująca: flower box - więcej na RoseDuChateau.com.

Reklama
null