Portal

Stadion Śląski zaprasza na jesienny test Coopera, który odbędzie się już 23 października. To doskonała okazja by zweryfikować swoją wytrzymałość i kondycję po wakacjach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Test Coopera to 12-minutowy, nieprzerwany bieg, podczas którego uczestnicy starają się pokonać jak najdłuższy dystans. Po upływie wskazanego czasu dokonuje się pomiaru pokonanej trasy. Test powtarza się wiosną i jesienią by porównać poziom wytrzymałości i kondycji uczestnika. W próbie może wziąć udział każdy, zarówno biegacz początkujący jak i zaawansowany.

Jesienny test Coopera odbędzie się w najbliższy wtorek na bieżni lekkoatletycznej na boisku treningowym Stadionu Śląskiego. Impreza rusza o godzinie 17.00 i składać się będzie z 8 serii, a w każdej z nich może biec nie więcej niż 20 osób. Serie będą startowały co ok. 20 minut.

Udział w teście Coopera jest bezpłatny. Wystarczy zgłosić swoje uczestnictwo na adres mailowy: testcoopera@stadionslaski.pl.

Organizatorem imprezy jest spółka Stadion Śląski. Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.


Reklama
null