Portal

CHATON WARSAW – wejdź do naszego magicznego świata.

25 i 26 listopada na ulicę Foksal w Warszawie powróci najbardziej elitarna rozrywka.

 

25 i 26 listopada na Foksal 19 w Warszawie swoje podwoje otworzy CHATON WARSAW. To najbardziej magiczne miejsce w Polsce, połączenie piękna, sztuki, zabawy i … emocji.


Zaczynamy już o 20:00 od DINNER SHOW. Apetyt na wykwintne dania, przygotowane specjalnie na ten weekend, pobudzą topowi piosenkarze, tancerze i akrobaci.


A od północy zapraszamy na klubowe szaleństwa w towarzystwie czołowych światowych DJów.

 

W piątek, 25 listopada do tańca zaproszą:

Victor Ole (Barcelona)

Roberto Seviliano (Barcelona)

GIGEE (Paryż)

Maxx (Poznań)


Gwiazdą wieczoru będzie B Jones (Ibiza). Fani muzyki elektronicznej mogli podziwiać jej kunszt na głównej scenie tegorocznego Tomorrowland, a jej wersja piosenki „Bella Ciao” od miesięcy nie schodzi z playlist największych światowych stacji radiowych.

 

W sobotę, 26 listopada, na naszej klubowej scenie wystąpią:

Victor Ole (Barcelona)

Roberto Seviliano (Barcelona)

Alexandre Silva (Lizbona)

Maxx (Poznań)

Gwiazdą soboty będzie DJ Mickey Dastinz (Ibiza) i jego wyjątkowy projekt MASAKA AFRICANA.

 

Weekend otwarcia to dopiero przedsmak. Już wkrótce więcej informacji na www.chatonwarsaw.com.

 

**********

Historyczna kamienica przy Foksal 19 w Warszawie już w XIX wieku była miejscem spotkań warszawskiej elity. Wieczory towarzyskie spędzali tu Prus, Sienkiewicz czy Żeromski.

Blask i szyk właśnie tu powrócił.

 

Na 3 poziomach CHATON WARSAW każdy znajdzie coś dla siebie.

Na dole – restauracja EMERLD zaprasza do spróbowania smaków z najdalszych zakątków świata, wyczarowanych z lokalnych, sezonowych produktów. Za menu odpowiadają Angel Abadia – twórca restauracji hiszpańskich, włoskich czy peruwiańskich oraz Adam Drężek – jeden z najzdolniejszych szefów kuchni w Polsce. Można tu spędzić wieczór przy wykwintnej kolacji albo nieco leniwe, niedzielne popołudnie na naszym brunchu.

 

Na pierwsze piętro zapraszamy wszystkich, którzy szukają spokojnego, wysublimowanego sposobu na spędzenie wolnego czasu. W CIGAR ROOM, w chłodnych humidorach czekają słynne marki cygar: Cohiba, Padrón, Romeo y Julieta czy Davidoff, które idealnie komponują się ze szklaneczką wyśmienitej whisky, brandy albo rumu.

 

Wieczory i noce w CHATON WARSAW to prawdziwa celebracja życia. W każdą środę, piątek i sobotę zapraszamy miłośników sztuki na najwyższym poziomie na DINNER SHOW. To idealne połączenie muzyki, tańca, akrobacji i wykwintnej kuchni.

Na klubowej scenie CHATON można spodziewać się najlepszych DJów z całego świata. Swój przyjazd już planują Bob Sinclair, Benny Benassi, Nicki Romero, David Morales i wielu innych.

 

Dopełnieniem tego wyjątkowego miejsca jest DIAMOND VIP ROOM. Tutaj Wy rządzicie. Jeżeli szukacie eleganckiego i dyskretnego miejsca na spotkanie biznesowe, randkę albo rodzinną imprezę, to dobrze trafiliście.

Reklama
null