Portal

UPIÓR W OPERETCE- 10 MARCA 2019 godz. 13:00

To wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Operetka podobnie jak opera ma swojego upiora, postać pełną tajemnic których rąbek uchyli podczas pełnego humoru spektaklu. Jego historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański i.in. w interpretacjach solistów polskiej sceny operetkowej: Sylwii Lorens oraz Jakuba Oczkowskiego z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Publiczność usłyszy m.in.: Arię Barinkaya "Wielka sława to żart”, duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy słynnego „Czardasza Silvy” z operetki „Księżniczka Czardasza”.Widowisko to również solistyczne popisy znakomitego skrzypka Kamila Skickiego. W rolę upiora wciela się Artur Dziurman. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Czas trwania: 90 min.  

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=HhfN62Wu6Yo

SYMPHONICA- 10 marca 2019 godz. 18:00

Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na multimedialne widowisko "Symphonica" z muzyką zespołów: Metallica, Nirvana, Pearl Jam, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Aerosmith, Soundgarden, Nightwish. Jest to podróż po niezwykłym świecie artystycznych doznań, w którym potęga elektrycznych gitar współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a wszystko wypełnia brzmienie orkiestry symfonicznej. Całości dopełniają wizualizacje i starannie dopracowane efekty sceniczne. Dźwięk, ruch, obraz i światło tworzą wyjątkowy, metafizyczny spektakl. W tej niezwykłej oprawie usłyszeć można ponadczasowe rockowe i metalowe ballady, instrumentalne dzieła gigantów gitary oraz pełne niepokoju kompozycje nurtu grunge. Artyści występujący w projekcie to zwycięzcy i laureaci prestiżowych talent show "The Voice of Poland" i "Szansa na Sukces" : Damian Ukeje, Monika Pilarczyk, Michał Gasz. Kontrastem dla rockowych głosów jest operowy sopran charyzmatycznej Sylwii Lorens. Całości dopełnia Agata Glenc - solistka Art Color Ballet, która wciela się w postać tytułowej Symphonici. Orkiestrę i band Filharmonia Futura poprowadzi Mikołaj Blajda. Scenariusz, reżyseria, aranżacje: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens

Trailer: https://youtu.be/UOMMWSPJysg 

Dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób, w tym seniorów, dzieci, młodzieży, wykładowców i nauczycieli, przygotowaliśmy specjalną ofertę: 

„Symphonica"- 65 zł/bilet 

„Upiór w Operetce"- 45 zł/bilet 

Na każde zakupione 20 biletów opiekun gratis. 

Rezerwacje grupowe, kontakt, informacje: tel. 533 955 593, filharmonia@filharmoniafutura.pl, www.filharmoniafutura.pl 

Bilety dostępne na www.filharmoniafutura.pl, empik, ebilet, w kasach Filharmonii

Zapraszamy i życzymy futurystycznych wrażeń, 

Reklama
null