Portal

Chociaż wiele osób skuszonych reklamą lub niską ceną sięga po suplementy diety o niewiadomym składzie, to jest to nie tylko niebezpieczne dla zdrowia, ale też nie zawsze przynosi oczekiwane efekty.

Zamiast więc eksperymentować ze swoim zdrowiem, warto postawić na preparaty, których skład został starannie opracowany i zawiera naturalne składniki o potwierdzonym działaniu. Dobrym przykładem jest są pestki Irvingia gabonensis znanego w Polsce pod nazwą Afrykańskie Mango. Wyciąg z tych pestek pomaga uzyskać szczupłą sylwetkę bez zbędnych wyrzeczeń i męczących treningów, a jednocześnie jest w pełni bezpieczny dla organizmu.

Pochodzenie African Mango

Mango to jeden z popularniejszych owoców, jednak właściwości odchudzające mają wyłącznie nasiona jego afrykańskiej odmiany. Rośnie ona w lasach zachodniej Afryki i jest ceniona wśród rdzennych mieszkańców tych rejonów. Nasiona - które są w tym owocu najbardziej wartościowe jeżeli chodzi o właściwości odchudzające - nazywane są przez mieszkańców Afryki "Orzechami Dikka". Z nich wytwarza się specjalny ekstrakt bogaty w minerały, witaminy i polifenole.

Skuteczność preparatów zawierających Afrykańskie Mango

Ze względu nas woje wyjątkowe właściwości, pestki tego owocu szybko wzbudziły zainteresowanie wśród naukowców. Przebadali oni dokładnie skład pestek i potwierdzili, że wytwarzany z nich ekstrakt ma dobroczynne działanie dla gospodarki hormonalnej organizmu. Dodatkowo Afrykańskie Mango rewelacyjnie usuwa toksyny z organizmu, hamuje apetyt, pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi oraz przyczynia się do zwiększenia spalania tłuszczu w organizmie. Nikogo zatem nie powinna dziwić stale rosnąca popularność suplementów zawierających w składzie Afrykańskie Mango, szczególnie że ich stosowanie nie wiąże się z efektami ubocznymi, które często występują przy konkurencyjnych preparatach na odchudzanie. W składzie skutecznych suplementów na odchudzanie z wyciągiem z Afrykańskiego Mango można znaleźć między innymi witaminy z grupy B, B6, K, C, E; karetonoidy; potas; miedź; aż 17 aminokwasów oraz kwas omega 3.

W jaki sposób African Mango wspomaga odchudzanie?

Pomimo posiadania tak przyjaznych właściwości jak obniżenie cholesterolu i usuwanie toksyn, suplementy African Mango opracowane przez firmę Key Player Limited swoją ogromną popularność zawdzięczają przede wszystkim temu jak skutecznie wspomagają odchudzanie. Wynika ona z tego, że ten naturalny suplement pozwala zmniejszyć łaknienie. Zapewnia przy okazji uczucie sytości na naprawdę długi czas oraz wspomaga trawienie. Już po kilkutygodniowej kuracji można zaobserwować, jak przyśpieszone spalanie tkanki tłuszczowej przekłada się na widoczne efekty w postaci utraty zbędnych kilogramów. Stosowanie preparatu jest bardzo proste i ogranicza się do spożywania od jednej do dwóch tabletek dziennie w trakcie posiłku, które następnie powinny zostać popite wodą. Wiele osób efekty stosowania preparatu zauważa już po kilku tygodniach, jednak zaleca się stosować go przez minimum trzy miesiące. Dopiero w tym czasie organizm zostanie odpowiednio oczyszczony i zacznie prawidłowo spalać tłuszcz.

Sprawdzone preparaty z African Mango

Ze względu na wyjątkową skuteczność i coraz większą popularność ekstraktu z owoców Afrykańskiego Mango, wiele firm wprowadziło do sprzedaży suplementy reklamowane jako skuteczne we wspomaganiu odchudzania. W praktyce jednak tylko kilka preparatów posiada naturalny skład i może być bezpiecznie stosowanych. Są to między innymi African Mango 900, który można wygodnie zamówić przez internet. Tylko oryginalny produkt o sprawdzonym składzie pozwoli zrzucić kilogramy bez narażania swojego stanu zdrowia. Dodatkowo kupując ten suplement u zaufanego dostawcy klienci mają pewność, że nie przepłacają. Nie brakuje bowiem nieuczciwych sprzedawców, którzy zawyżają cenę takich suplementów. African Mango 900 minimalizuje chęć nieustannego podjadania, przyśpiesza metabolizm i może być bezpiecznie stosowany przez wszystkie osoby narzekające na dodatkowe kilogramy. Należy jedynie mieć na uwadze, aby nie stosować go w czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Jedno opakowanie tego suplementu zawiera aż sześćdziesiąt tabletek, więc jest to bardzo ekonomiczny wybór.

Kolejnym suplementem o udokumentowanym działaniu odchudzającym o zbliżonym składzie jest African Mango Vital Progres, który można zamówić w formie kapsułek. Głównym składnikiem tego preparatu jest silnie działający ekstrakt z pestek African Mango. Wysoka zawartość błonnika wpływa korzystanie na procesy trawienne, natomiast duża zawartość witamin E oraz A odżywia organizm. Jedno opakowanie tego suplementu składa się z dziewięćdziesięciu kapsułek.

Możliwe działania niepożądane wynikające ze stosowania tego suplementu

Jak już zostało wspomniane, produkty oparte o ekstrakt z owoców Afrykańskiego Mango są w pełni bezpieczne. Ogromna ilość osób stosujących te suplementy nie zauważyła jakichkolwiek efektów ubocznych, co zresztą potwierdziły liczne badania - w tym przeprowadzone przez Uniwersytet Jaunde znajdujący się w Kamerunie.


Reklama
null