Portal

Cóż to były za emocje! Warszawa i Katowice już na początku listopada otworzyły wielką, wyjątkową trasę koncertową Bajmu. Kilka tysięcy osób - zarówno młodego, jak i starszego pokolenia - wyśpiewało wszystkie utwory razem z Beatą Kozidrak oraz jej zespołem podczas 2,5-godzinnych, multimedialnych show.

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których ciężko wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki. Grupa Bajm obchodzi w tym roku 40. rocznicę działalności na scenie i te wyjątkowe urodziny świętuje wraz z fanami podczas jubileuszowej trasy, występując aż w 9 polskich miastach. 

BEATA I BAJM HIGHLIGHTS:

Na pierwszy ogień poszedł warszawski Torwar oraz katowicki Spodek. Beata Kozidrak wraz z zespołem, chórkiem, wielką orkiestrą oraz tancerzami rozpoczęła świętowanie z muzyką Bajmu, dzieląc swoje show na 4 akty, czyli 4 dekady. Pierwszym utworem, jaki wybrzmiał ze sceny było „Piechotą Do Lata”, czyli debiut Bajmu z 1978 roku. Poźniej usłyszeć mogliśmy m.in. „Nie Ma Wody Na Pustyni” czy „Dwa Serca, Dwa Smutki”. Druga dekada to oczywiście „Biała Armia”, ale także „Nagie Skały” i „Kraina Miłości”. Trzecia dekada rozpoczęła się znanym każdemu utworem „Szklanka Wody”, zaś zakończyła hitami „Myśli I Słowa” oraz „Krótka Historia”. Czwarta, a zarazem ostatnia dekada to głównie twórczość solowa Beaty, czyli „Bingo”, „Upiłam Się Tobą” czy „Ruchome Wydmy”. Kiedy każdy myślał, że koncert już się skończył… Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm powróciła na scenę, aby wykonać 4 piosenki, które stanowią zwieńczenie tych 40 pięknych lat na scenie.


Największe hity z 40 ostatnich lat zamknięte w 2,5-godzinnym, multimedialnym show, robiące ogromne wrażenie wizualizacje opowiadające historię Bajmu, 24 osoby na scenie jednocześnie czy ponad 20 kreacji Beaty Kozidrak. Tego nie można przegapić!

BEATA I BAJM - BUDOWA SCENY: 

Najbliższe koncerty trasy:

  • 9.11.2018 (piątek) – Kraków, Tauron Arena
  • 13.11.2018 (wtorek) – Poznań, Hala MTP 3A
  • 19.11.2018 (poniedziałek) – Wrocław, Hala Stulecia
  • 28.11.2018 (środa) – Szczecin, Netto Arena
  • 30.11.2018 (piątek) – Łódź, Atlas Arena
  • 2.12.2018 (niedziela) – Toruń, Arena Toruń
  • 15.12.2018 (sobota) – Gdańsk, Ergo Arena


Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora: www.followthestep.com, w bileteriach Biletomat.pl, Eventim.pl, ebilet.pl i Going oraz stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Media Markt i Saturn.


Organizator: Follow The Step

Regulamin koncertu: www.followthestep.com/regulamin

Reklama
null