Portal

Grudzień to ten magiczny miesiąc w roku, na który czekają wszystkie dzieci. To dzięki niemu przez pozostałe miesiące roku są grzeczne, ponieważ chcą by Święty Mikołaj obdarował je wymarzonym prezentem. Maluchy starannie i skrupulatnie tworzą list do Mikołaja by ten mógł dowiedzieć się o ich najskrytszych marzeniach. Jednak niełatwo być Mikołajem w erze Internetu i elektroniki, kiedy to dzieci mają nielimitowany dostęp do wszystkiego, a nowe zabawki są dla nich na porządku dziennym. Wybór idealnego prezentu gwiazdkowego nie jest więc rzeczą łatwą. Wierząc jednak zasadzie, iż najlepszymi rozwiązaniami są te najprostsze, wybierz klasyczną drewnianą zabawkę, którą bawiłeś się w dzieciństwie sam i wiążą się z nią same dobre wspomnienia, a wiesz, że Twoje dziecko nigdy nie miało jej w rękach.

Dla dziewczynki posiadającej ukochaną lalę – drewniane domki, wózki, krzesełka

Jeśli dziewczynka nie rozstępuje się ze swoją laką, czy to szmacianą, czy Barbie nawet na krok najlepszym prezentem będzie właśnie akcesorium dla lali. Domki dla lalek dostępne są w różnych rozmiarach i widełkach cenowych, co czyni je uniwersalnym prezentem. Lalka Twojego dziecka posiada już drewniany domek? Możesz więc dokupić nowy komplet mebli lub wyposażyć domek w kino domowe lub toaletkę dla lalki. Dla dziewczynki, która dużo czasu spędza na świeżym powietrzu świetnym prezentem będzie drewniany wózek dla lalek, dzięki któremu ulubiona lala będzie mogła towarzyszyć swojej właścicielce także podczas spacerów. Innym pomysłem jest krzesełko do karmienia lalki, które sprawdzi się, gdy młoda dama traktuje lalkę jako prawowitego członka rodziny i chce razem z nim spożywać posiłki. Oprócz tego każda opiekunka lalki ucieszy się z nowych strojów dla swojej wychowanki czy nowej, kolorowej pościeli do łóżeczka.

Dla młodej szefowej kuchni – drewniane kuchnie jak prawdziwe

Duża i przestronna drewniana kuchnia powoli rozwinąć kulinarne skrzydła małej kuchmistrzyni. Klasyczne modele posiadają podstawowe wyposażenie typu: zlew, szafki, piekarnik, mikrofalówka oraz wieszak, na którym umieszczono przybory kuchenne. Wszystko to pozwoli poczuć się dziewczynce niczym kucharka przyrządzająca smakowite dania lub aromatyczne wypieki. Kuchnie drewniane dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu znajdzie się model nawet do niewielkiego dziecięcego pokoiku. Również i stylistyka kuchni trafi w gust młodej damy, ze względu na szeroką dostępność kuchni w stylu nowoczesnym, vintage czy w uroczych, pastelowych odcieniach.

Dla modnisi i strojnisi

Każda dziewczynka zapatrzona w swoją mamę chce tak jak ona dbać o swój wygląd i elegancko się ubierać. Dlatego jeśli dla dziewczynki, którą chcesz obdarować gwiazdkowym prezentem wygląd jest ważny, postaw na stojącą toaletkę, przy której młoda dama będzie mogła wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, rozczesywać włosy, tworzyć fantazyjne fryzury i dopasowywać biżuterię do strojów. Gdy dziewczynka posiada już toaletkę lub nie ma na nią miejsca w swoim pokoju, równie mocno ucieszy się ze szkatułki na biżuterię czy nowego kompletu ozdób, które będzie mogła nosić do przedszkola i z dumą pokazywać koleżankom. Nie podlega też dyskusjom, że prawdziwa dama musi posiadać elegancką torebkę, co stanowi kolejny niezawodny pomysł na gwiazdkowy prezent. To w niej dziewczynka przechowuje swoje cenne drobiazgi, drobne pieniążki i akcesoria urodowe podczas pobytu poza domem. Dla kochających zwierzęta ciekawym podarkiem będzie także torebka z pieskiem lub kotkiem, które to można przenosić wewnątrz lub wyciągnąć, a do torebki włożyć niezbędne przedmioty.

Dla kreatywnej fanki biżuterii – koraliki do nawlekania

Prosty zestaw składający się z drewnianych koralików w różnych kolorach i kawałka sznurka daje dziecięcej kreatywności szerokie pole do popisu. Wystarczy chwila skupienia i autorski pomysł by powstał unikalny zestaw biżuterii, którą dziewczynka może nosić sama lub podarować mamie albo koleżance. Zestawy są zwykle zapakowane w drewniane pudełka z przegródkami dzięki którym możliwe jest utrzymanie porządku w setkach małych pastelowych elementów. Koraliki do nawlekania dostarczają sporo frajdy, ale wymagają także dużo skupienia, by efekt końcowy zachwycał. Będą one idealnym prezentem dla dziewczynki mającej swój własny styl, ale i dla młodych dam mających problemy z cierpliwością i koncentracją nad jednym zadaniem przez dłuższy czas.

Zobacz pełną ofertę zabawek dla dziewczynek https://www.hoplik.pl/zul_m_ZABAWKI_Zabawki-dla-dziewczynek-akcesoria-1420.html

Dla przyszłej gwiazdy pop lub wokalistki światowej sławy – instrumenty muzyczne

Twoje dziecko posiada wyłącznie interaktywne zabawki muzyczne, w przypadku których emitowanie dźwięków powodowane jest przez naciśnięcie dowolnego przycisku? W takim razie niech w tym roku znajdzie pod choinką drewniany instrument muzyczny. Wybierz klasyczny model, na którym dziecko będzie grało samo. Tylko w taki sposób jesteś w stanie zaszczepić w dziecku pasję do muzyki. Możesz wybierać wśród wielu rodzajów instrumentów takich jak: gitary, flety, cymbałki, akordeony czy nawet niewielkie pianina. Dostępne są one w ciekawej dla dziewczynek, uroczej stylistyce z elementami różu oraz ozdobami w postaci kwiatków czy serduszek. Jeśli z kolei zauważasz, że Twoja córka przejawia zainteresowanie wokalnym aspektem muzyki sprezentuj jej wyglądający niczym profesjonalny mikrofon i pozwól poczuć się jak na scenie.

Dla dziewczynki z potrzebą pomagania innym – zestawy małej pani doktor

Widząc, że dziewczynka chętnie bawi się w lekarza prowadząc klinikę dla maskotek pozwól jej rozwijać lekarskie zainteresowania ofiarując jej zestaw małej pani doktor. Do wyboru są różne specjalizacje dzięki którym młoda dama może stać się weterynarzem, dentystą czy też pediatrą oraz lekarzem rodzinnym. Zestaw umożliwiający wcielenie się w lekarza będzie trafionym prezentem dla dziewczynki, która lubi opiekować się swoimi lalkami, zwierzątkami oraz młodszym rodzeństwem. Zabawa w tej formie kształtuje dziecięcą empatię i rozwija potrzebę pomagania osobom chorym, starszym, będącym w potrzebie i gorszej sytuacji od nas samych.

Udanych zakupów gwiazdkowych życzy hoplik.pl

Reklama
null