Portal

Już 16 listopada na ekranach Cinema City pojawi się długo wyczekiwany film „Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda". To drugi film z serii filmowej opartej na wątkach z książki„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” autorstwa J.K. Rowling. Dzięki produkcji zrealizowanej kamerami IMAX® 3D nie jest to kolejny zwyczajny film, ale niesamowita przygoda w wymiarze IMAX®! Na osoby, które szukają jeszcze więcej wrażeń czeka sala 4DX®! Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl/filmy/fantastyczne-zwierzeta-zbrodnie-grindelwalda

Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak NewtScamanderpomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Jednak ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł z miejsca odosobnienia. Co więcej, wciąż gromadzi nowych zwolenników icały czas chce wcielić w życie swój plan dominacji czarodziejów nad wszystkimi niemagicznymi istotami. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — AlbusDumbledore. Przygoda ponownie splata losy Newta,Queenie,Jacobai Tiny. Ta misja będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

W filmie znalazły się zaskakujące nawiązania do opowieści o Harrym Potterze, które ucieszą fanów książek i ich ekranizacji. Produkcją filmu zajmują się David Heyman, J.K. Rowling, Steve Kloves i Lionel Wigram, natomiast reżyserem jest David Yates.

Laureat Oscara EddieRedmayne ponownie wciela się w rolę NewtaScamandera,zoologa w świecie czarodziejów. Oprócz niego na ekranie cała plejada gwiazd z JohnnymDeppem (w roliGrindelwalda) i Judem Law (AlbusDumbledore) na czele. Na ekranie towarzyszą im m.inZoëKravitz, KatherineWaterston, Alison Sudol Dan Fogler. Film będzie wyświetlany między innymi w salach IMAX®, gdzie widza oczaruje krystalicznie czysty obraz pełen magii! IMAX® to doświadczenie kinowe przekraczające granice wyobraźni. Naprawdę mocne uderzenie akcji będzie można poczuć w sali 4DX®,w której filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością. Takie efekty tylko dla fanów wyjątkowo magicznych wrażeń - lataj razem z czarodziejami, dosłownie poczuj prawdziwą magię na własnej skórze! .

Film będzie można następnie obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D i 3D, w wersji IMAX® w formacie 3D w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) i w salach 4DX®w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.


Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl


Reklama
null