Portal

W ostatni weekend listopada, tj. 24 i 25.11. br. Galeria Mazovia zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym świątecznym evencie! W tych dniach w Galerii zawitają MOTOMIKOŁAJE na swoich motocyklach, promując akcję charytatywną na rzecz potrzebujących dzieci.


Już 24 i 25 listopada br. w Galerii Mazovia zjawią się MOTOMIKOŁAJE z Fundacji Moto Eskadra. Płoccy motocykliści wraz z partnerami akcji oraz przyjaciółmi ze środowisk motoryzacyjnych i nie tylko będą organizowali zbiórkę datków pieniężnych i rzeczowych dla dzieci m.in. z ośrodków opiekuńczo-wychowawczych oraz rodzinnych domów dziecka. 


MOTOMOKOŁAJE to akcja ogólnopolska, w Płocku pojawiła się 7 lat temu. W tym roku partneruje jej wiele instytucji, m.in. Galeria Mazovia.

- Cieszymy się bardzo, że bierzemy czynnie udział w tegorocznej edycji MOTOMIKOŁAJÓW.

Akcja ta pokazuje, że w świąteczną pomoc najmłodszym zaangażowanych jest wiele środowisk, którym nie jest obojętny trudny los dzieci. 24 i 25 listopada zapraszam zatem do Galerii Mazovia, by wspólnie pomagać i jednocześnie spędzać miło czas z MOTOMIKOŁAJAMI – mówi Dyrektor Galerii Handlowej Mazovia, Katarzyna Hołod.


W akcję charytatywną MOTOMIKOŁAJE Płock 2018 wpisana jest również dobra zabawa. Oprócz ofiarowania datków pieniężnych czy rzeczowych będzie można obejrzeć imponujący park maszyn MOTOMIKOŁAJÓW, czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wyjątkowymi Mikołajami i ich pomocnicami – Śnieżynkami. 

Galeria Mazovia zachęca wszystkich mieszkańców Płocka i okolic, by spędzić razem ostatni weekend listopadowy. To szansa na integrowanie się wokół ważnej kwestii, jaką jest świąteczna pomoc potrzebującym oraz wspieranie pomysłów na miłe, niecodzienne akcje mikołajkowe.   

Reklama
null