Portal

Nie wszyscy wielcy już przestali grać, choć powiał wiatr pogodą dla bogaczy, złe czarne fortepiany nie chcą spać, żyje w nich stary blues?


Zapraszamy do niezwykłych przestrzeni dawnego kina Wars, dziś Teatru WARSawy, na muzyczną podróż w lata 70 i 80. Zabierze nas w nią Halina Frąckowiak z zespołem, a poniosą tak ponadczasowe bangery jak „Dancing Queen”, „Bądź gotowy dziś do drogi”, „Papierowy księżyc” czy wspomniany „Tin Pan Alley”.


Ta noc do innych będzie niepodobna. Usłyszymy też sety z polskimi perełkami Risky’ego i Karola Aleksandra, dwóch niestrudzonych diggerów, a kolektyw Soul Service w pełnym składzie zaserwuje „Polish Funk”. Tak zatytułowanych było kilka kompilacji, które przypominały jak bardzo energetyczna była polska muzyka lat 70. Nie zabrakło na nich także utworów Haliny Frąckowiak („Idę dalej” czy nagrane z grupą ABC „Za dużo chcesz”).


Dodatkową atrakcją będzie stoisko z polskimi płytami z tego okresu przygotowane przez Winyl Market.


Po entuzjastycznie przyjętym wieczorze z Krystyną Prońko to drugi koncert, którego gwiazdą jest wielka diwa polskiej estrady w wyborowym towarzystwie dj-ów. Organizatorem jest ekipa Miami Wars, która przygotowuje już kolejne takie perełki – a to wszystko w cyklu „Made in Poland”.

Sobota 30.03

godz. 21.00 (otwarcie drzwi Teatru WARSawy od 20.00)


Teatr WARSawy

Rynek Nowego Miasta 5/7


Bilety:

I pula: 69 pln

II pula: 79 pln

III pula: 89 pln

w dniu koncertu i w TEATR WARSawy 99 pln


Bilety:

https://going.pl/halina-frackowiak-live


oraz w kasie TEATR WARSawy

www.teatrwarsawy.pl


Organizatorzy:

Miami Wars

TEATR WARSawy

Reklama
null