Portal

1 marca, koncertem w szczecińskim klubie Peron 5 rozpocznie się kolejna odsłona trasy „Pink Punk”, promującej trzecią solową płytę Agnieszki Chylińskiej. Artystka odwiedzi z koncertami sześć miast.

tempie pokrył się złotem. Klipy „Mam Zły dzień" oraz „Schiza", które promowały ten materiał obejrzało w internecie kilka milionów widzów!


Agnieszka Chylińska: wywiad, jakiego jeszcze nie było..: https://www.youtube.com/watch?v=qlAa9Ocf1UI&t=1s

Agnieszka Chylińska - Mam zły dzień: https://www.youtube.com/watch?v=Cwh26ccDz7g

Agnieszka Chylińska - Schiza: https://www.youtube.com/watch?v=WiOrH3BTFkY

- Na poprzedniej płycie „Forever Child” umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. „Pink Punk” to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec... przed siebie – mówi o tym materiale Agnieszka Chylińska. Artystka postanowiła wrócić do swoich korzeni, do czasów sprzed wielkiego sukcesu i w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.


„Pink Punk” to bezpardonowa wypowiedź dojrzałej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy - ani na scenie, ani w życiu. Wypowiedź artystki, która zawsze zaskoczy. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski. Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie" od lat na polskiej scenie. 


Jesienna część tournée okazała się wielkim sukcesem. kluby i hale w całej Polsce tłumnie wypełnili fani i sympatycy Agnieszki, by z hasłem „Mam zły dzień" na koszulkach bawić się w rytmie rockowych rytmów oraz słuchać nostalgicznych ballad, do których przyzwyczaiła ich Agnieszka latami. 

Marcowo – kwietniowe koncerty z pewnością ponownie spotkają się w wielkim zainteresowaniem publiczności. Oprócz Szczecina, „różowa” trasa zawita również do: Konina, Opola, Torunia, Lublina i Zielonej Góry. 

Bilety na koncerty „Pink Punk Tour” dostępne są w sieci Empik oraz na Ebilet, Ticketmaster, Eventim i Biletin. 

https://tinyurl.com/Bilety-Pink-Punk-Tour

PINK PUNK TOUR 2019:

1 marca, Szczecin Peron 5

2 marca, Konin Hala RONDO

8 marca, Opole CWK

16 marca, Toruń CKK Jordanki

31 marca, Lublin Klub 30

6 kwietnia, Zielona Góra MOSIR

Wyłącznym organizatorem trasy jest TOP MANAGEMENT.

Reklama
null