Portal

Tego w Szczecinie jeszcze nie ma! Sok z Żuka to pierwszy w regionie lokal o tak nietypowej formie. Nie podadzą adresu, musimy zapytać znajomych albo znaleźć go sami dzięki grze :).

Obraz może zawierać: tekst

Otwarcie tego ciekawego lokalu odbędzie się 12 kwietnia, w najbliższy piątek. Co jest w nim tak interesującego? Twórcy jeszcze nie mogą zdradzić, musicie przekonać się sami! Żeby odkryć o co chodzi zapraszają gości do wzięcia udziału w grze. Gra zaczyna się w Pubie P’art One na Monte Cassino 1/1, tam dostaniecie kolejne wskazówki. Będzie to mała gra miejsca, dzięki której goście poznają drogę do Żuka i zgarną bony na darmowy sok z żuka!

 

Po co to całe zamieszanie? Lokal Sok z Żuka tworzony jest w konwencji Speakeasy, czyli tajnych barów, które powstały w Stanach Zjednoczonych w czasie prohibicji. „Speakeasyboys!” mówi się, że nazwa wzięła się od uciszania gości lokali żeby niepożądane osoby ich nie odnalazły. Czy w Polsce działały lokale tego typu? Podobno za komuny. I to według twórców lokalu ma być jedna ze wskazówek.

 

Zapraszamy już w piątek! Od godziny 18:00 do wzięcia udziału w grze! Będziecie?


W dzień otwarcia odbędzie się też turniej w lotki. Każdy może wziąć udział!


Reklama
null