Portal

Zajęcia „Wehikuł czasu” przeniosą dzieci do krainy dinozaurów i kraju faraonów. Najmłodsi wcielą się w księżniczki i rycerzy. Odkryją Amerykę

i wylądują na Księżycu. A to wszystko po angielsku i pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli w Agorze Bytom.

Tematem przewodnim darmowych lekcji, które odbędą w październikowe i listopadowe soboty, jest podróżowanie w przeszłość, poznawanie prehistorycznych zwierząt, starożytnych i średniowiecznych cywilizacji oraz spektakularnie odkrytych zakątków świata.

- Duże zainteresowanie lekcjami, które realizowaliśmy w styczniu i lutym tego roku, a przede wszystkim zapał dzieci do nauki i ich uśmiechy skłoniły nas do zorganizowania kolejnego cyklu – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. – Metoda nauki poprzez zabawę jest bardzo skuteczna. Dzieci nie tylko zdobywają umiejętności, ale także odkrywają świat i jego historię, a przy tym świetnie się bawią.


Lekcje tradycyjnie poprowadzą wykwalifikowani lektorzy szkoły Profi-Lingua, legitymujący się znakomitą znajomością języka i efektywnością nauczania z elementami zabawy. - Podczas lekcji z podręcznikami małe dzieci szybko się dekoncentrują. Trudno im skupić się na nauce przez dłuższy czas. Natomiast kiedy się bawią, nie nudzą się

i szybko uczą się nowych słów czy podstawowych zwrotów – tłumaczy Dominik Hutyra, menedżer szkoły Profi-Lingua.


Wesołe lekcje angielskiego odbywają się w Agorze Bytom, w salce edukacyjnej przy Bajtel Placu – kreatywnym miejscu zabaw dla najmłodszych. Zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat rozpoczynają się o godz. 13.00. Z kolei lekcje dla nieco starszej grupy, od 7 do 10 lat, startują o godz. 14.00. Dzieci będą przyjmowane na zajęcia w miarę dostępności miejsc (maksymalnie 12 osób).

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Sklepy dla dzieci to: A KUKU Zabawki, Carry, Fluffy Colours i Przyjaciele, H&M, Jankes, Pepco oraz ReKids.

Angielski dla dzieci. „Wehikuł czasu” – harmonogram bezpłatnych zajęć:

  • 6 października – Time machine. Wspólnie zbudujemy wehikuł czasu i zaplanujemy podróż do przeszłości.
  • 13 października – Prehistoric animals. Zabierzemy Was w podróż w czasie, do epoki, kiedy po świecie chodziły dinozaury.
  • 20 października – Sphinx and pyramids. Dlaczego sfinks nie ma nosa, a piramida nie jest kwadratowa? Wspólnie odkryjemy sekrety i tajemnice starożytnego Egiptu.
  • 27 października – Middle Ages. Na chwilę zamienimy się w rycerzy i księżniczki, by wspólnie zmierzyć się z własnoręcznie wykonanym smokiem!
  • 3 listopada – The age of discoveries. Tym razem odkryjemy Amerykę, a przy pomocy ziemniaka i farby poznamy historię druku!
  • 10 listopada – Independence Day. Dowiemy się, dlaczego polska flaga jest biało-czerwona i skąd orzeł ma koronę.
  • 24 listopada – Conquest of space. Wylądujemy na Księżycu i rzucimy okiem na wielkie odkrycia XX wieku.

Lekcje dla grupy 4–6 lat: godz. 13.00–13.50

Lekcje dla grupy 7–10 lat: godz. 14.00–15.00

Agora Bytom, Poziom +2, Bajtel Plac


Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom 

Reklama
null