Portal

Gloria w Beceku

W Beceku trwa remont, powstają też nowe sale, które będą wykorzystywane do działalności edukacyjnej i kulturalnej. W miejsce dawnej baletowej powstaje nowoczesna sala kinowa, na blisko sto miejsc, z doskonałym sprzętem audio i cyfrowymi projektorami. A ponieważ każda sala w Beceku ma swoją własną nazwę, ogłosiliśmy też konkurs na nazwę dla nowo powstającej sali. Jak się okazalo, 65% ankietowanych internatuów wybrało nazwą "GLORIA". Skąd taki pomysł?

Więcej informacji znajdziesz tutaj 

............................................................................

BecekoBUS 2018 - czas wspomnień

Lato i wakacje już za nami. Ale można powspominać te ciepłe dni, czas relaksu, słońca i czasu ... z Becekiem. 

Na ulice Bytomia powrócił BecekoBUS, czyli cykl wakacyjnych warsztatów objazdowych realizowanych przez Bytomskie Centrum Kultury w dzielnicach Bytomia. Wszystko po to, by pokazać dzieciakom, że wakacje na własnym podwórku również mogą być magiczne. 

Jak warsztaty wyglądały w tym roku? Zapraszamy do obejrzenia filmu - przejdź do naszego kanału na YouTube.  

............................................................................

Bytomska Scena Recytatora

Konkurs dla recytatorów, wykonawców etiud teatralnych oraz osób prezentujących poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oceniać wykonawców będzie jednosobowe jury: Mirosława Żak – aktorka związana ze sceną Teatru Miejskiego w Gliwicach, wykonawczyni piosenki poetyckiej.

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości regulamin konkursu jest wzbogacony o nagrody specjalne za wykonie utworów o charakterze patriotycznym. 

Karty zgłoszenia już dostępne na stronie.

Reklama
null