Portal

Rocznica ślubu to jedna z najważniejszych dat w ciągu całego roku. W szczególności, kiedy zbliża się okrągła rocznica - warto wspólnie z drugą połówką spędzić ten dzień w odświętny sposób. W dzisiejszych czasach zapraszanie większą ilość gości najlepiej jest zaprosić do lokalu, w którym wspólnie miło spędzicie czas. Warto jednak starannie wybrać takie miejsce, aby wszyscy mogli się dobrze czuć, a rocznicowe przyjęcie zostało zapamiętane na lata. Jak dobrać odpowiednią restaurację?  1. Zastanówcie się jaki lubicie klimat?
  2. Zróbcie listę gości
  3. Przetestuj samodzielnie

Zastanówcie się jaki lubicie klimat?

Na przyjęciu najważniejszymi osobami jesteście wy - para, która obchodzi rocznicę. To wy macie czuć się najbardziej komfortowo. Jeżeli nie macie bliżej sprecyzowanych preferencji w kontekście wyboru stylu lokalu - warto zastanowić się na przykład nad ulubionymi miejscami pierwszych spotkań, kuchnią azjatycką, włoską (na przykład www.szkutnia.waw.pl) czy tradycyjną polską. 

Zróbcie listę gości

Drugim krokiem w takiej sytuacji powinno być ustalenie listy gości. Zastanów się kto jest wyjątkowo ważny dla waszej pary i z kim będziecie się czuć swobodnie. Wybrane osoby warto wcześniej uprzedzić o tym co organizujecie, aby mogły ewentualnie potwierdzić swoją obecność lub wspólnie ustalić ostateczny termin. Jeżeli to większa grupa osób, ułatwieniem może być stworzenie grupy na jednym z portali społecznościowych i nawet zrobienie ankiety, gdzie każdy wypowie się w sprawie terminu. Chodzi o to, abyś mógł szukać lokalu, który dobrze wpasuje się w klimat oraz skalę imprezy. Bardzo istotne dla przebiegu całej imprezy jest dobranie odpowiedniego lokalu do wszelkich wymagań. Przykładowo - zdarzają się sytuacje, w których część gości nie może jeść tego co pozostali, dlatego warto dokładnie przeanalizować oferowane menu (www.szkutnia.waw.pl/pl/menu/) potencjalnej restauracji.

Przetestuj samodzielnie

Imprezy okolicznościowe to zazwyczaj duże przedsięwzięcie, dlatego warto upewnić się co do podjętych decyzji. Jeżeli znalazłeś już dobre miejsce - najlepiej po prostu sam je wypróbuj. Pójdź z partnerem na obiad i sprawdź jak smakuje jedzenie, jaką obsługę oferuje restauracja, jaki klimat panuje wewnątrz. To bardzo ważne, aby nie opierać się jedunie na internetowych informacjach, ponieważ te mogą często wyglądać odmiennie od rzeczywistych. Tylko realna wizyta na żywo może dać ci pewność, że wybrane miejsce nadaje się idealnie na twoją rocznicę. Warto jeszcze przy okazji wizyty porozmawiać od razu z menadżerem o możliwościach jakie lokal posiada, w przypadku imprez okolicznościowych www.szkutnia.waw.pl/pl/przyjecia_okolicznosciowe/.

Reklama
null