Portal

Wystrój każdej restauracji, kawiarni czy hotelu jest niezwykle istotny. Ma na niego wpływ każdy, najmniejszy nawet detal. Aranżując restaurację czy wnętrze hotelu, warto pamiętać o jego kilku istotnych elementach, które wpłyną wygląd, ale też na wygodę użytkowania przestrzeni. Takim detalem, który w rzeczywistości ma jednak ogromne znaczenie są blaty stołowe i ich podstawy. To od nich w dużej mierze zależy stylistyka całego wnętrza i aranżacja przestrzeni. Jakie nogi pod stoły i blaty dostępne są w naszej ofercie?

Podstawy do stołów

Zarówno w restauracjach, jak i w hotelach, stoły to nieodzowny element podstawowego wyposażenia. Co prawda, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na blat, jednak równie ważne są stabilne, wytrzymałe i odporne na zniszczenia nogi do stołów. W naszym sklepie znajdziesz nogi do stołów o różnych kształtach i wymiarach, co pozwoli na ich właściwe dobranie do konkretnego stołu. Jeśli szukasz podstawy do stołów restauracyjnych, które będą nie tylko stabilne i komfortowe, ale także stylowe, zapoznaj się z naszą ofertą: https://dominova.com.pl/podstawy-do-stolow.

Blaty stołowe

Tym, co rzuca się w oczy od razu po przekroczeniu progu restauracji są blaty stołowe. To one odpowiadają za stylistykę i wygląd każdego stołu. Różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale także materiałem wykonania. Dostępne są między innymi blaty z laminatu czy z wytrzymałej, wodoodpornej sklejki. W naszym sklepie znajdziesz blaty restauracyjne o niezwykłych walorach estetycznych i wysokich parametrach technicznych. Blaty stołowe są odporne na czyszczenie, a także na bezpośredni kontakt z gorącymi naczyniami. Sprawdź sam: https://dominova.com.pl/blaty.

Blaty Werzalit

Werzalit jest czołową marką tworzącą najwyższej jakości blaty stołowe. Przeznaczone są one przede wszystkim do lokali gastronomicznych, gdzie od blatu oczekuje się ogromnej wytrzymałości i trwałości. Z produktów marki Werzalit korzystają właściciele restauracji, kawiarni czy klubów. Popularność i prestiż marki stworzyły nawet określenie blatów werzalitowych. Blaty Werzalit dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych- zarówno jednolite kolory, jak i doskonałej jakości imitacje drewna czy naturalnego kamienia. Wszystkie blaty cechują się ogromną wytrzymałością i odpornością na chemię służącą do czyszczenia, na zmienne warunki atmosferyczne czy styczność z gorącymi naczyniami. Tym, co zasługuje na szczególną uwagę jest stylistyka blatów, wprowadzająca do każdego wnętrza odrobinę elegancji i ekskluzywności. Więcej dowiesz się tutaj: https://dominova.com.pl/werzalit.


Reklama
null