Widżet kalendarz

Widżet Kalendarz pozwala na wyświetlenie wydarzeń w formie kalendarza w układzie miesięcznym. Dni, w których odbywają się wydarzenia wyróżnione są pogrubioną czcionką. Podczas generowania tego widżetu istnieje możliwość określenia, jakie  informacje o wydarzeniu  mają być widoczne na stronie internetowej:
  • lokalizacja, w której odbywa się wydarzenie,
  • kategoria, do której przypisana jest impreza.
 

Ogromne ciemne okulary, puchowa biała czapa, a z niej wystaje jedynie charakterystyczny nos. Przepoczwarzony szpieg z Krainy Deszczowców, tajemniczy Don Pedro? Nie. To po prostu Szymon Majewski, a w zasadzie jego kolejna szalona odsłona. Nie ma co, nawet umówiwszy się na sieriozną rozmowę, taką z kategorii ciężkiej, w której właściwe są pytania o sens życia, nasz bohater całym sobą komunikuje, że w jego życiu sensu jest tyle, ile sprowokowanego śmiechu otoczenia.

- Możemy mieć problem, bo ja bardzo dużo mówię i trudno mi przerwać - oznajmia na dzień dobry, jakby chciał uprzedzić ewentualne pytania o ADHD.

- Damy radę.

- A czy ja mogę mówić na ty?

- Jasne! A ja?

- Mhm...

- W takim razie powiedz, jak sobie wyobrażasz siebie za 10 lat, kiedy na twojej twarzy będzie widać każdą zmarszczkę?

- Ale już są widoczne. Tylko teraz mam wielkie, ciemne okulary, które zasłaniają mi całą twarz (Szymon powoli zsuwa cyngle).

- Nie jest jeszcze tak źle.

- Jak nie? Worek pod oczami, kurze łapki. Ślady starości są. Natomiast nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Trudno jest sobie zaplanować przyszłość. Raczej poddaję się chwili. Nie analizowałem nigdy głęboko, co może być za 10 lat. Cieszę się tym, co mam teraz. Kurczę, wiesz, będzie może łatwiej powiedzieć, czego bym nie chciał.