Aktualności

Puchar Polski w Augustowie dla Damentki i Klimas!

12 cze 2017 podlaskie triathlon biegi rowery
W minioną niedzielę triathloniści po raz kolejny rywalizowali o punkty w ramach Pucharu Polski. Rywalizacja w Augustowie podczas zawodów z cyklu Elemental Tri Series była niezwykle zacięta. Tegoroczne zawody odbywające się w urokliwej scenerii Jeziora Necko pokazały, że to miasto ma doskonały potencjał do zorganizowania dużej imprezy triathlonowej.

Agnieszka Jerzyk i Aliaksandr Vasilevich zwycięzcami Enea 5150 Warsaw!

12 cze 2017 triathlon biegi mazowieckie rowery
Aliaksandr Vasilevich (BLR) jako pierwszy wbiegł na metę prestiżowych zawodów triathlonowych Enea 5150 Warsaw. Wśród kobiet zwyciężyła reprezentantka Polski, Agnieszka Jerzyk. Na uwagę zasługuje fakt, iż wynik ubiegłorocznego zwycięzcy (Elliot Smales, 1:55:57) w tym roku nie wystarczyłby do wejścia na podium.

Runmageddon Wrocław odwiedziło rekordowe 17 000 osób

08 cze 2017 biegi dolnośląskie
Emocje na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych sięgnęły zenitu! To był absolutnie największy Runmageddon w historii. Miasteczko eventowe, podczas trwania imprezy, zgromadziło, aż rekordowe siedemnaście tysięcy osób. Wśród nich oczywiście uczestnicy biegu, których było ponad 4700, a także ich najwierniejsi kibice, rodzina, przyjaciele a także Wrocławianie, którzy przyszli spędzić weekend z Runmageddonem.

Kolejny rekordowy Runmageddon. Historyczne rekordy i olbrzymie zainteresowanie.

08 cze 2017 biegi mazowieckie
Zaledwie dwa tygodnie po największej w historii Runmageddonu edycji wrocławskiej, podczas Runmageddon Warszawa zostały pobite nowe rekordy. W stolicy naszego kraju na trzech dystansach z przeszkodami zmierzyło się łącznie aż 6 000 fanów ekstremalnego biegania i ponad 1 500 dzieci. Na malowniczych trasach, biegnących lasami, starorzeczami i plażami nadwiślańskiego Wału Miedzeszyńskiego dzielnicy Wawer, ustanowiono również inne historyczne wyniki.

Bieg Serca 24h w CityFit - największy maraton charytatywny na bieżni

10 kwi 2017 dzieci biegi blog
Już 21 kwietnia, punktualnie o 16:00, w 9 miastach w Polsce rozpocznie się Bieg Serca 24h w CityFit – charytatywny maraton na bieżniach. Przez 24 godziny biegacze z Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Wrocławia, Wałbrzycha, Katowic, Bielska-Białej, Rzeszowa i Lublina będą pokonywać kilometry na bieżniach dla niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby wziąć udział wystarczy kupić pakiet startowy na stronie wydarzenia: www.biegserca.cityfit.pl. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i turnusy rehabilitacyjne!

 

 

 

Booking.com

 

 

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal