Aktualności

DZIEŃ DZIECKA Z POLREGIO

25 maj 2018 dzieci turystyka
Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, zachęcają dzieci i rodziców do aktywnego spędzenia czasu z okazji Dnia Dziecka. Z tej okazji POLREGIO przygotowało specjalną promocję biletową dla najmłodszych.

Majówka 2018 na Śląsku i w okolicach. Poznaj 4 miejsca warte odwiedzenia!

27 kwi 2018 dzieci turystyka śląskie podróże
Przed nami majówka. W tym roku dla niektórych to nawet 6 dni wolnych od pracy. Jak spędzić ten czas na Śląsku? Sprawdź, gdzie warto wybrać się z całą rodziną i znajomymi. Atrakcji nie brakuje. Od pustyni po największą w Polsce makietę kolejową.

Wrocław jak z bajki

27 kwi 2018 dzieci turystyka dolnośląskie
Każdy z nas czasem chciałby znaleźć się w bajkowej krainie, w której czas płynie znacznie wolniej. Mimo że, wokół nas znajduje się wiele miejsc, przypominających te z dziecięcych opowieści, to nie zawsze jesteśmy w stanie je dostrzec. Zamki i pałace, a także tajemnicze ogrody i lasy zamieszkiwane przez niespotykane stwory znajdziesz we Wrocławiu. Sprawdź, jakie bajkowe atrakcje czekają na Ciebie w tym mieście!

Dziewczynka o wyglądzie aniołka, a zachowaniu diabełka

26 mar 2018 dzieci literatura
W dobie smartfonów, tabletów, laptopów i innych przenośnych urządzeń, książki nie zajmują już tak ważnego miejsca co kiedyś. Czy jednak rzeczywiście musi taka być? Czy nie warto, zamiast kolejnej gry czy bajki, podarować naszym milusińskim pięknie ilustrowanej bajeczki? Przecież książki od wieków rozwijały dziecięcą wyobraźnię, uczyły nowych słów, pozwalały spędzić spokojnie czas wraz z rodzicem, który słowo po słowie czytał je do snu. Nie warto zapominać o klasycznie wydanych bajkach – można, a nawet trzeba obdarowywać nimi dzieci.

Odpowiednie resoraki dla naszego dziecka

29 sty 2018 dzieci dom
Czy jest ktoś, kto nigdy nie słyszał słowa „resoraki”? Znalezienie takiej osoby zapewne byłoby bardzo trudne! Są to miniaturowe samochodziki, które mimo kolejnych zmian pokoleniowych nadal znajdują szereg fanów, zwłaszcza wśród najmłodszych. Repliki prawdziwych aut, które dzieci widzą na co dzień od marek takich jak BMW, Ford czy Audi są dla nich niezwykle ciekawe i fascynujące. Niekończąca się liczba scenariuszy historii, połączone z różnymi dodatkami, torami wyścigowymi i garażami to gwarancja świetnej zabawy.

ABC produktów dla małych dzieci

26 sty 2018 dzieci zdrowie i uroda
Ilość produktów stworzonych z myślą o potrzebach dzieci potrafi przyprawić o zawrót głowy. Które z nich pomogą nam zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo malucha?

Zapraszamy na 19. Piknik Olimpijski

30 maj 2017 dzieci mazowieckie patronat medialny
Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca, podobnie jak dzieje się od lat, Park Kępa Potocka na warszawskim Żoliborzu zamieni się w niecodzienne, wielobarwne święto sportu i olimpizmu. 19. Piknik Olimpijski znów zagości w Warszawie.

Bieg Serca 24h w CityFit - największy maraton charytatywny na bieżni

10 kwi 2017 dzieci biegi blog
Już 21 kwietnia, punktualnie o 16:00, w 9 miastach w Polsce rozpocznie się Bieg Serca 24h w CityFit – charytatywny maraton na bieżniach. Przez 24 godziny biegacze z Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Wrocławia, Wałbrzycha, Katowic, Bielska-Białej, Rzeszowa i Lublina będą pokonywać kilometry na bieżniach dla niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby wziąć udział wystarczy kupić pakiet startowy na stronie wydarzenia: www.biegserca.cityfit.pl. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i turnusy rehabilitacyjne!

Największa w Polsce wystawa budowli z klocków Lego

31 mar 2017 dzieci pomorskie
Symbole Gdańska, gwiazdy polskiego sportu, największy na świecie samolot i ponad 100 niesamowitych budowli zbudowanych z klocków Lego.

Ogólnopolski Konkurs Turystyczna Rodzinka

29 mar 2017 dzieci turystyka
Ruszył Ogólnopolski Konkurs Turystyczna Rodzinka, którego pomysłodawcą jest Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. 7. edycja wspierana jest przez Regatta Polska i Disney Polska.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal