Kiwi Art Scroller

 • ZABAWKI I AKCESORIA DLA DZIECI
  Proces wychowania dziecka jest niezwykle trudny. Rodzice muszą poświęcić mnóstwo czasu, aby zapewnić swoim pociechom odpowiednią troskę i spełnić ich potrzeby. Trzeba zakupić odpowiednie akcesoria - od ubranek, poprzez wózek, akcesoria do karmienia (...)
 • Urząd Transportu Kolejowego zaprasza uczniów szkół podstawowych z całej Polski do wzięcia udziału w Akcji Mural. Najlepszy pomysł na mural ozdobi ścianę w centrum Warszawy. Dzieci i młodzież mogą rywalizować o atrakcyjne nagrody zarówno dla (...)
 • Niezależnie od pory roku przegrzać niemowlaka jest bardzo łatwo, bo jego organizm nie ma jeszcze w pełni wykształconego mechanizmu termoregulacji. Z naszego artykułu dowiesz się, jak ubierać dziecko, by się nie przegrzało oraz z jakich materiałów (...)
 • ZABAWY DLA DZIECI
  Dwutygodniowy bezpłatny kurs „Językowa ślizgawka”, taneczne warsztaty „Disco Dzieciaki” i rodzinne hity na wielkim ekranie. Tegoroczne ferie w Bytomiu można spędzić łącząc przyjemne z pożytecznym.Ferie zimowe potrwają w tym roku na Śląsku od (...)
 • Propozycji zajęć pozalekcyjnych dla dzieci – szczególnie w dużych miastach – nie brakuje. Rodzice chętnie przywożą na nie swoje pociechy i na tym kończy się ich rola. Ale można inaczej! Organizowane w Warszawie warsztaty z flamenco to przykład (...)
 • SZTUKA DLA DZIECI
  Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i integracyjnych oraz specjalnych z województwa kujawsko-pomorskiego. Do jakiego muzeum najchętniej przychodziłyby dzieci? (...)
 • Wbrew obiegowej opinii nie każda pięciolatka marzy o karierze księżniczki. Są też takie, którym bliżej do Mulan niż Kopciuszka oraz takie, które najzwyczajniej w świecie lubią bawić się lalkami i pluszakami. Te ostatnie z pewnością zachwyci (...)
 • Świąteczne dekoracje, magiczna atmosfera oraz multimedialna strefa z wyjątkowym domkiem - w Galerii Katowickiej wszystko jest już gotowe na przybycie Świętego Mikołaja. Czy uda mu się dotrzeć na czas z mroźnej Laponii? Dowiemy się tego już w (...)
 • Uczniowie i słuchacze SJO ABC w grudniu na nudę narzekać nie powinni. Były już Mikołajki, dzieci napisały i wysłały listy do Laponii, były też mikołajkowe zabawy z językiem angielskim w OUTLET CENTER Białystok, a to zaledwie część atrakcji, (...)
 • Obowiązkiem niani jest opiekowanie się dzieckiem pod nieobecność rodziców. Nie oznacza to jednak, że niania powinna cały czas spędzać z dzieckiem w domu. W dużych miastach jest sporo atrakcji przygotowanych z myślą o dzieciach.
 • Błyszczące dekoracje oraz świąteczne piosenki w Agorze Bytom to niezawodny znak, że nadchodzi grudzień. W dniu swoich imienin, 6 grudnia, Święty Mikołaj i Śnieżynka spotkają się tu z dziećmi i wręczą im prezenty. Wcześniej upominki dostaną pacjenci (...)
 • Podczas gdy miłośnicy uniwersum Harry’ego Pottera mogą oglądać w kinach kolejną część serii pt.: „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda”, Grupa LEGO, we współpracy z producentem filmowej sagi - wytwórnią Warner Bros., przedstawia nowe (...)
 • Maharadża z magicznym szafirem, groźny tygrys, a między nimi chłopiec z indyjskiej wioski – to tylko niektóre postaci z fascynującej książki „Mały Saj i wielka przygoda”, której autorami są zwycięzcy konkursu Piórko 2018. Nagroda Biedronki za (...)
 • W sobotę 17 listopada w godz. 12:00-18:00 zapraszamy wszystkie dzieci do Galerii Wileńskiej na kolejne bezpłatne warsztaty z cyklu „Zostań Praskim Mistrzem”. Tym razem motywem przewodnim będzie muzyka.
 • Od kilku dni w Blue City panuje świąteczny nastrój. Bożonarodzeniową iluminację tworzy  kilkadziesiąt specjalnie zaprojektowanych elementów i dwieście tysięcy energooszczędnych świateł LED! Wnętrza Blue City nabrały wyjątkowego, magicznego (...)
 • W ostatni weekend listopada, tj. 24 i 25.11. br. Galeria Mazovia zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym świątecznym evencie! W tych dniach w Galerii zawitają MOTOMIKOŁAJE na swoich motocyklach, promując akcję charytatywną na rzecz potrzebujących (...)
 • ZABAWKI I AKCESORIA DLA DZIECI
  Grudzień to ten magiczny miesiąc w roku, na który czekają wszystkie dzieci. To dzięki niemu przez pozostałe miesiące roku są grzeczne, ponieważ chcą by Święty Mikołaj obdarował je wymarzonym prezentem. Maluchy starannie i skrupulatnie tworzą (...)
 • EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Każdy kochający rodzic dokłada wszelkich starań, by w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby swojego dziecka. A takowych nie brakuje, gdyż maluchy – w odróżnieniu od ludzi dorosłych – wymagają specjalnej pielęgnacji, która obejmuje zarówno (...)
 • Czy jest ktoś, kto nigdy nie słyszał słowa „resoraki”? Znalezienie takiej osoby zapewne byłoby bardzo trudne! Są to miniaturowe samochodziki, które mimo kolejnych zmian pokoleniowych nadal znajdują szereg fanów, zwłaszcza wśród najmłodszych (...)
 • ZABAWY DLA DZIECI
  Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, zachęcają dzieci i rodziców do aktywnego spędzenia czasu z okazji Dnia Dziecka. Z tej okazji POLREGIO przygotowało specjalną promocję biletową dla najmłodszych.Dzień Dziecka to wyjątkowy czas dla (...)
 • Odpowiednia kwateraPodstawą udanego urlopu jest dobrze wybrane miejsce, w którym wypoczną zarówno dzieci jak i dorośli. Dlatego warto postawić na wygodny apartament, oferujący atrakcje dla wszystkich gości, z dobrze wyposażonymi pokojami.W apartamentach (...)
 • ZABAWKI I AKCESORIA DLA DZIECI
  Nasze dziecko aktywnie się rozwija, zaskakując nas swoimi nowymi umiejętnościami każdego dnia. Podsuwajmy maluchom cenne źródła zdobywania wiedzy oraz w miarę możliwości bierzmy czynny udział w zabawie, motywując małych odkrywców do działania (...)
 • Czy krótkowzroczność można skorygować?Do korekcji krótkowzroczności służą soczewki rozpraszające, które oznaczone się znakiem (-), w postaci szkieł korekcyjnych lub soczewek kontaktowych. W przypadku osób dorosłych możliwa jest jeszcze operacja (...)
 • Wiesz jak się zachować, kiedy życie malucha albo kobiety w ciąży jest zagrożone? Ile razy i jak uciskać klatkę piersiową w przypadku zatrzymania oddechu i krążenia? Już w najbliższy poniedziałek, 5 listopada, w Galerii Katowickiej będzie (...)
 • INWAZJA GIGANTÓW to myśl przewodnia NOWEJ EDYCJI Największej w Polsce Wystawy Budowli z Klocków Lego®. Bezprecedensowa ekspozycja imponuje rozmachem i skalą prezentowanych modeli. Jedne modele są gigantyczne ze względu na wielkość (największa (...)
 • SZTUKA DLA DZIECI
  Dziecięce Spotkania Folklorystyczne BOSA NÓŻKA to niecodzienny sposób na odkrycie barw polskiego folkloru w dziecięcym wydaniu. Organizatorem spotkań jest Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Chrzanowskie Stowarzyszenie (...)
 • Wielkimi krokami zbliża się najważniejsze święto wszystkich polskich nauczycieli, Dzień Nauczyciela. Z tej okazji najczęściej wręczamy kwiaty, klasyczny prezent, który doceniają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. W tym roku warto jednak postawić (...)
 • Pierwszy miesiąc szkoły za nami. Powoli wpadamy w rytm i przyzwyczajamy się do powakacyjnych obowiązków. No a skoro zajęcia szkolne przybrały już formę regularności, pora rozejrzeć się za zajęciami dodatkowymi. Sprawdzamy dostępne dyscypliny (...)
 • Trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia rywalizacji w ramach tegorocznej edycji AmberExpo Półmaraton Gdańsk, który odbędzie się w ostatni weekend października (27-28.10.2018). Sobotni start „Nocnej Dychy” został przesunięty z godziny 18:00 na (...)
 • Zabawy cyrkowe to nowa propozycja dla rodzin. Takie spotkania kształtują sprawność fizyczną, świadomość ciała i koordynację, ale przede wszystkim zaufanie – zacieśniają więzi pomiędzy dzieckiem i rodzicem. Zapraszamy do udziału dzieci w wieku (...)
 • Zajęcia „Wehikuł czasu” przeniosą dzieci do krainy dinozaurów i kraju faraonów. Najmłodsi wcielą się w księżniczki i rycerzy. Odkryją Amerykę i wylądują na Księżycu. A to wszystko po angielsku i pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli w Agorze (...)
 • Mleko mamy jest pokarmem najlepiej dopasowanym do potrzeb dziecka i po raz kolejny stało się inspiracją do udoskonalenia receptury mlek modyfikowanych NAN 2. 60 lat badań nad składem mleka matki i 30 lat badań nad oligosacharydami mleka kobiecego (...)