Aktualności

Odpowiednie resoraki dla naszego dziecka

29 sty 2018 dzieci dom
Czy jest ktoś, kto nigdy nie słyszał słowa „resoraki”? Znalezienie takiej osoby zapewne byłoby bardzo trudne! Są to miniaturowe samochodziki, które mimo kolejnych zmian pokoleniowych nadal znajdują szereg fanów, zwłaszcza wśród najmłodszych. Repliki prawdziwych aut, które dzieci widzą na co dzień od marek takich jak BMW, Ford czy Audi są dla nich niezwykle ciekawe i fascynujące. Niekończąca się liczba scenariuszy historii, połączone z różnymi dodatkami, torami wyścigowymi i garażami to gwarancja świetnej zabawy.

ABC produktów dla małych dzieci

26 sty 2018 dzieci zdrowie i uroda
Ilość produktów stworzonych z myślą o potrzebach dzieci potrafi przyprawić o zawrót głowy. Które z nich pomogą nam zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo malucha?

Zapraszamy na 19. Piknik Olimpijski

30 maj 2017 dzieci mazowieckie patronat medialny
Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca, podobnie jak dzieje się od lat, Park Kępa Potocka na warszawskim Żoliborzu zamieni się w niecodzienne, wielobarwne święto sportu i olimpizmu. 19. Piknik Olimpijski znów zagości w Warszawie.

Bieg Serca 24h w CityFit - największy maraton charytatywny na bieżni

10 kwi 2017 dzieci biegi blog
Już 21 kwietnia, punktualnie o 16:00, w 9 miastach w Polsce rozpocznie się Bieg Serca 24h w CityFit – charytatywny maraton na bieżniach. Przez 24 godziny biegacze z Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Wrocławia, Wałbrzycha, Katowic, Bielska-Białej, Rzeszowa i Lublina będą pokonywać kilometry na bieżniach dla niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby wziąć udział wystarczy kupić pakiet startowy na stronie wydarzenia: www.biegserca.cityfit.pl. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i turnusy rehabilitacyjne!

Największa w Polsce wystawa budowli z klocków Lego

31 mar 2017 dzieci pomorskie
Symbole Gdańska, gwiazdy polskiego sportu, największy na świecie samolot i ponad 100 niesamowitych budowli zbudowanych z klocków Lego.

Ogólnopolski Konkurs Turystyczna Rodzinka

29 mar 2017 dzieci turystyka
Ruszył Ogólnopolski Konkurs Turystyczna Rodzinka, którego pomysłodawcą jest Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze. 7. edycja wspierana jest przez Regatta Polska i Disney Polska.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny ™ - in Concert coraz bliżej!

23 mar 2017 dzieci muzyka blog
Machnięcie różdżką – a w przypadku mugoli – kliknięcie myszką, dzieli nas od przeżycia magicznego wieczoru z Harrym Potterem. Pierwsza część filmu zadebiutowała 15 lat temu – dziś wraca niczym Sami-Wiecie-Kto, w nowej odsłonie – film wyświetlany na wielkim ekranie z muzyką na żywo! Niezapomnianą ścieżkę dźwiękową autorstwa jednego z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej - Johna Williamsa, w całości wykona orkiestra symfoniczna Sinfonietta Cracovia!

Rekordowa liczba Spartan na Półmaratonie Warszawskim i aż 130 000 zł dla dzieci!

20 mar 2017 dzieci biegi mazowieckie
Już w najbliższą niedzielę, 26 marca, odbędzie się 12. PZU Półmaraton Warszawski. Na starcie stanie ponad 12 000 osób, a wśród nich 130 wyjątkowych biegaczy – Spartan, którzy 21-kilometrowy dystans pokonają w strojach starożytnych wojowników, z tarczami i włóczniami w rękach oraz hełmami na głowach. W ramach akcji #BiegamDobrze dla podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom pobiegnie 163 osób, którym udało się uzbierać aż 130 000 zł. To niesamowity wynik, biorąc pod uwagę fakt, że Spartanie dołączyli do charytatywnej inicjatywy dopiero w tym roku.

W weekend oficjalna prezentacja drużyn MKS Karkonosze

09 mar 2017 dzieci dolnośląskie
Już w sobotę MKS Karkonosze Jelenia Góra zaprezentuje swoje drużyny przed rundą wiosenną. Spotkanie piłkarzy z kibicami odbędzie się w Nowym Rynku. Wydarzeniu towarzyszyć będzie akcja charytatywna. Swoją obecność zapowiedział m.in. prezydent Jeleniej Góry. Początek o godzinie 15.00. Wstęp wolny.

MISTRZOSTWA POLSKI W AQUATHLONIE W RAMACH IRONKIDS GDYNIA

07 mar 2017 dzieci triathlon biegi pomorskie blog
Organizatorzy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife porozumieli się z Polskim Związkiem Triathlonu w kwestii organizacji Mistrzostw Polski w aquathlonie. W 2017 roku odbędą się one w ramach IRONKIDS Gdynia.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal