Centrum Szkoleniowo – Rekreacyjne „KNIEJA” w Rajgrodzie to przepiękne malownicze miejsce usytuowane w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego nad brzegiem, najwyższej klasy czystości Jeziora Rajgrodzkiego na pograniczu trzech krain geograficznych: Pojezierza Suwalskiego, Mazur oraz Podlasia.

Naszym gościom oferujemy łącznie 170 wysokiej klasy miejsc noclegowych z komfortowo wyposażonymi apartamentami i pokojami 1, 2 i 3-osobowymi. Ponad to bungalow z kominkiem, sauną i hydromasażem oraz 5 sal konferencyjno-szkoleniowych w tym największa o powierzchni 1400 mkw.

Naszym największym atutem jest doskonale przygotowana pełnowymiarowa hala sportowa, która spełnia najwyższe standardy: powierzchnia hali – 1420 m2, nawierzchnia z tworzywa typu PULASTIC 2000RD z warstwami amortyzującymi z boiskami do gier zespołowych i kortami tenisowymi. Ofertę sportową uzupełnia przystań wodna ze sprzętem wodnym, kort tenisowy, siłownia, sauna, gabinety masażu.

Obok Centrum “KNIEJA” jest szereg naturalnych tras biegowych i rowerowych oraz ciekawe szlaki turystyczne. Tym samym dajemy możliwość realizacji zarówno kameralnych, kilkuosobowych spotkań, szkoleń jak i różnorodnych spotkań i imprez sportowych, wymagających dużych przestrzeni.Ponadto, do dyspozycji naszych gości własna plaża, kawiarnia, tarasy widokowe i grill na plaży.

Majówka to czas dla rodziny i przyjaciół, który można spędzić wspólnie w naszym ośrodku, bezpośrednio obcując z pięknem przyrody i korzystając z wielu atrakcji, które przygotowaliśmy dla naszych Gości. Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej „majówkowej oferty”. W końcu kosztem 3 dni urlopu możemy mieć 9 dni wakacji – nie ma lepszej okazji na relaks na łonie natury.

BLISKO NATURY

Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjne „KNIEJA” w Rajgrodzie to naprawdę magiczne miejsce leżące w sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego nad brzegiem Jeziora Rajgrodzkiego należącego do najczystszych w kraju. To miejsce, w którym krzyżują się trzy krainy geograficzne – Podlasie, Mazury i Suwalszczyzna. Czy istnieje lepsze miejsce do wypoczynku?

ATRAKCJE DLA AKTYWNYCH

Długi weekend majowy na łonie natury to recepta na doskonały wypoczynek i pełną regenerację! Mamy wiele atrakcji dla aktywnych: bliskość jeziora zachęca do wypożyczenia kajaków lub rowerów wodnych. Na terenie ośrodka znajduje się pełnowymiarowa hala sportowa z boiskami do gier zespołowych, można zagrać w tenisa lub ping-ponga a wokół ośrodka biegną szlaki piesze i trasy rowerowe. Nasi Goście mogą korzystać również z plaży i placu zabaw dla dzieci, kawiarni z bilardem oraz siłowni.

DOSKONAŁA BAZA WYPADOWA

Rajgród to doskonały początek dłuższych i krótszych wypraw turystycznych. Niezależnie od tego, który kierunek podróży wybierzesz i jak daleko zechcesz pojechać i tak trafisz na atrakcyjne miejsca. Ruszając na zachód szybko dotrzesz do Wielkich Jezior Mazurskich. Na wschodzie czeka na Ciebie Augustów i Biebrzański Park Narodowy. A jeśli chcesz jechać jeszcze dalej – możesz wybrać się na Litwę.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal