Aktualności

Sukces młodych bokserów sekcji LKS Polonia Poraj

26 wrz 2017 śląskie sporty walki
Młodzi bokserzy trenujący w Sekcji Bokserskiej klubu LKS Polonia Poraj pod czujnym okiem ks. Zbigniewa Dudka mogą pochwalić się kolejnymi sukcesami. Ciężka, systematyczna praca i wysiłek włożony w treningi już przynoszą fantastyczne rezultaty. Są także doceniane przez wójta Gminy Poraj Łukasza Stacherę, który podarował sportowcom profesjonalne stroje bokserskie.

Sukces młodych sportowców z Akademii Judo Poznań

07 mar 2017 wielkopolskie sporty walki
Z dziewięcioma medalami wrócili zawodnicy Akademii Judo z zawodów w niemieckim Spremberg. Międzynarodowy Puchar Kwiatu Wiśni odbył się w minioną niedzielę za naszą zachodnią granicą.

Pierwsza Gala Iron Warriors Team za nami!

08 lut 2017 sporty walki blog
28 stycznia 2017 r. hala Arena zamieniła się w prawdziwe miejsce fighterów. W pierwszym drużynowym turnieju miast MMA organizacji IWT do walk stanęło 6 drużyn. Ponad 2 tysiące kibiców przez 2,5 godziny miało okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu.

Bilety na turniej Iron Warrios Team już w sprzedaży!

29 lis 2016 sporty walki
28 listopada br. ruszyła sprzedaż biletów na wyjątkowy turniej mma organizacji IRON WARRIOS TEAM (IWT). To nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki.

Iron Warriors Team

02 lis 2016 wielkopolskie sporty walki
IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w sportach walki w Pol-sce i na świecie, w którym zawodnicy walczą drużynowo.

Po medale WJO!

05 paź 2016 wielkopolskie sporty walki
Pojechali i zdobyli. Złotem i srebrem może pochwalić się Akademia Judo Poznań po Międzynarodowym Pucharze Polski Warsaw Judo Open. Wśród młodziczek do 36 kilogramów drugie miejsce zajęła Olga Jarmuż, zaś kategorię juniorek do 70 kilogramów zdominowała Eliza Wróblewska, stając ostatecznie na pierwszym stopniu podium.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal