Aktualności

Powrót

Pierwsza Gala Iron Warriors Team za nami!

28 stycznia 2017 r. hala Arena zamieniła się w prawdziwe miejsce fighterów. W pierwszym drużynowym turnieju miast MMA organizacji IWT do walk stanęło 6 drużyn. Ponad 2 tysiące kibiców przez 2,5 godziny miało okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu.

Najlepszym teamem okazał się klub ŁKS Łódź Boks. Drugie miejsce zapewnił sobie  Fight Gym Gdynia a trzecie miejsce przypadło Sportowemu Zagłębiu Sosnowiec. Ostanie trzy miejsca zajęły – No Limits Janikowo (4 miejsce), MMA Devil Międzychód (5 miejsce) i Dragon Fight Club Sochaczew (6 miejsce). Trzy najlepsze ekipy będzie można zobaczyć w finale – 8 kwietnia br.

 

Szczegółowe wyniki walk:

Walka 1: Sosnowiec - Międzychód 3:2

Walka 2: Sochaczew - Gdynia 2:3

Walka 3: Łódź - Międzychód 2:1

Walka 4: Sochaczew - Bydgoszcz 0:4

Walka 5: Łódź - Sosnowiec 4:0

Walka 6: Gdynia - Bydgoszcz 4:0

Walka 7: Bydgoszcz - Sosnowiec 0:4

Walka 8: Gdynia - Łódź 1:3

 

Zwycięskie drużyny otrzymały czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce, 5 tysięcy za 2 miejsce i 3 tysiące za miejsce 3.

Emocje po pierwszej gali powoli opadły, a my jesteśmy już w pełnej gotowości, i na fali wydarzeń z 28 stycznia, przed kolejnym wydarzeniem. Obiecaliśmy dużo emocji – myślę, że słowa dotrzymaliśmy i fani się nie zawiedli. Teraz przed nami kolejna gala. Chcemy przygotować się do niej jeszcze lepiej, bo wiemy, że można i wiemy też, że warto – skomentował Paweł Rydlewski, właściciel i promotor Iron Warriors Team.

Transmisję  pierwszej gali IWT śledziło  w TV IWT około 250 tysięcy osób. Streaming na Facebook’u IWT po tygodniu ma już ponad 650 tysięcy wyświetleń, a zasięg profilu w tydzień po pierwszej gali osiągnął 1, 6 mln!

Dla  fanów drużynowego turnieju miast mieszanych sztuk walki IWT szykuje się kolejna dawka emocji. Już 18 marca br. w hali Arena w Poznaniu odbędą się kolejne eliminacje zbliżające do finału – 8 kwietnia.  W marcowej gali IWT wystąpią zespoły z Poznania, Lęborka, Grudziądza, Zabrza, Wałbrzycha oraz Tych. A na scenie pojawi się tym razem Kaczor.

Bilety są już w sprzedaży – te na trybuny są w cenie 59 zł, na płytę od 100 do 350 zł, a stół na 8 osób można kupić za 5 tysięcy. Wszystkie bilety dostępne są przez platformy: KUP BILET (kupbilet.pl) oraz Eventim (eventim.pl), bezpośrednio od przedstawiciela organizacji kontaktując się na bilety@iwtmma.pl, a także u partnerów (m.in. http://trend-sport.pl/iwt/).

Do otwartej sprzedaży trafiło 2500 biletów łącznie na trybuny i płytę. W ciągu paru pierwszych dni sprzedaliśmy już 30% biletów, więc warto się pospieszyć, by mieć najlepsze miejsca i być z nami tego dnia – dodał Paweł Rydlewski.

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Założeniem IWT jest wyłanianie młodych, utalentowanych zawodników. Organizatorzy chcą pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walki.

Pełne informacje, zasady i regulamin turnieju dostępny jest na stronie organizacji: http://iwtmma.pl


 

 

 

 

 

 

@kiwiportal