Aktualności

Treść oznaczona tagiem blog .

Metalmania 2017

08 maj 2017 muzyka blog patronat medialny
Metalmania to coroczny festiwal muzyki metalowej odbywający się w różnych miejscach na Śląsku od 1986 roku aż do 2008 roku. Na festiwalu występowały gwiazdy metalu z Polski i ze świata takie, jak: Megadeath, Therion, Apocalyptica, Behemoth, Vader i wiele innych. Z przyjemnością przeczytaliśmy, że festiwal został reaktywowany i odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku w katowickim Spodku. Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji...

Nieodkryte, piękne wiosną - Karkonosze

26 kwi 2017 turystyka dolnośląskie podróże blog
Wędrówki po parkach narodowych czy krajobrazowych, zwiedzanie zamku, murów i wież obronnych. Poza tym imprezy plenerowe, spektakle teatralne czy koncerty, to wszystko czeka wiosną na turystów w Karkonoszach i ich stolicy - Jeleniej Górze. Nie są tak popularne, jak Tatry i Zakopane, ale gdy raz tam pojedziesz, zakochasz się! Sprawdź co warto zwiedzić podczas wiosennego i majówkowego wypadu.

Warsaw Challenge – święto hip-hopu w nowej odsłonie

26 kwi 2017 mazowieckie taniec muzyka blog
Już 13 i 14 maja w Forcie Bema odbędzie się kolejna edycja Warsaw Challenge – największej imprezy breakdance’owej w Polsce. Na fanów hip-hopu czeka rywalizacja najlepszych tancerzy z całego świata oraz występy gwiazd rapu z Polski i zza granicy. Tegoroczna odsłona wydarzenia zaskoczy nie tylko oryginalną lokalizacją, lecz także nową formułą tanecznych zawodów.

Dali kontra Warhol – sztuka, muzyka, film

18 kwi 2017 mazowieckie sztuki plastyczne blog
Unikatowa wystawa Dali kontra Warhol to ponad 120 oryginalnych prac obu artystów starannie wyselekcjonowanych z prywatnych kolekcji i fundacji. Część eksponatów zostanie po raz pierwszy zaprezentowana szerokiej publiczności. Wystawę oglądać będzie można od 22 kwietnia do 7 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Bieg Serca 24h w CityFit - największy maraton charytatywny na bieżni

10 kwi 2017 dzieci biegi blog
Już 21 kwietnia, punktualnie o 16:00, w 9 miastach w Polsce rozpocznie się Bieg Serca 24h w CityFit – charytatywny maraton na bieżniach. Przez 24 godziny biegacze z Warszawy, Gdańska, Bydgoszczy, Wrocławia, Wałbrzycha, Katowic, Bielska-Białej, Rzeszowa i Lublina będą pokonywać kilometry na bieżniach dla niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji Spartanie Dzieciom. Aby wziąć udział wystarczy kupić pakiet startowy na stronie wydarzenia: www.biegserca.cityfit.pl. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie i turnusy rehabilitacyjne!

Pięć nowych k-popowych piosenek, które powinieneś znać

06 kwi 2017 muzyka blog
Muzyka popularna z Korei Południowej przebiła się na tyle mocno, że jest obecna w polskiej telewizji, jeden z salonów kosmetycznych reklamuje swoje produkty powołując się na urodę koreańskich gwiazd. Fenomen chwytliwych utworów mocno inspirowanych twórczością amerykańską, jednak najczęściej wykonywanych w języku kraju pochodzenia, zatacza coraz to szersze kręgi. specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę pięciu nowych hitów, którymi można wciągnąć w trend, zaskoczyć znajomych, lub po prostu dobrze się przy nich bawić.

Akcja redakcja! I Ty możesz wesprzeć młodych

05 kwi 2017 śląskie blog
RedakcjaBB ruszyła z pierwszą społeczną zbiórką: Akcja redakcja! #doładowanie. Zbierają fundusze na nowe stanowisko komputerowe wraz z oprogramowaniem dla rosnącego w siłę młodego zespołu redakcyjnego. Liczą na Wasze wsparcie, nawet najdrobniejsze!

Kwiecień w Warszawie

05 kwi 2017 mazowieckie blog
Delikatne słońce, zazielenione drzewa, przyjemny powiew lżejszego powietrza. Wiosna w końcu dała o sobie znać. Parki wypełniają się bawiącymi się beztrosko dziećmi, młodzież częściej szuka rozrywki na świeżym powietrzu. My natomiast dajemy znać, co każdy amator sztuki, wielbiciel literatury, zapalony sportowiec czy zabiegany rodzic powinien zobaczyć w tym miesiącu!

Charytatywna aukcja dzieł sztuki w Muzeum Narodowym w Warszawie

29 mar 2017 mazowieckie sztuki plastyczne blog
3 kwietnia (poniedziałek) 2017 roku o godz. 19.15 w gmachu Muzeum Narodowego w Warszawie odbędzie się XXIX Charytatywna Aukcja Dzieł Sztuki Fundacji SYNAPSIS. To gratka dla kolekcjonerów i doskonała okazja - by pomagając osobom z autyzmem - jednocześnie rozpocząć przygodę ze sztuką. Ceny wywoławcze wszystkich prac wynoszą 100 zł. Aukcja ma charakter otwarty.

Takiej akcji w Polsce jeszcze nie było! 24 koncerty w 24 godziny!

29 mar 2017 łódzkie muzyka blog
Sasha Boole planuje zagrać 24 koncerty w 24 miejscach w 24 godziny! Kiedy? W czwartek, 6 kwietnia. Gdzie odbędzie się ta akcja? W Łodzi. Co to za miejsca? Szkoły, miejsca pracy, domy dziecka, kawiarnie, dworce, ale nie tylko! Akcję przygotowuje Agencja Koncertowa Borówka Music.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal