Aktualności

Płock inauguruje Garmin Iron Triathlon 2018!

13 paź 2017 triathlon mazowieckie
Płock zadebiutował w zeszłorocznym cyklu Garmin Iron Triathlon i to od razu w roli miasta, w którym odbył się wielki finał. W 2018 roku triathloniści ponownie zmierzą się w niezwykle urokliwej, dawnej stolicy Mazowsza. Tym razem triathlon w Płock odbędzie się 20 maja, a tym samym będzie to impreza inauguracyjna. Wielkie otwarcie przyszłorocznego cyklu zapowiada się niezwykle interesująco!

Puchar Polski w Augustowie dla Damentki i Klimas!

12 cze 2017 podlaskie triathlon biegi rowery
W minioną niedzielę triathloniści po raz kolejny rywalizowali o punkty w ramach Pucharu Polski. Rywalizacja w Augustowie podczas zawodów z cyklu Elemental Tri Series była niezwykle zacięta. Tegoroczne zawody odbywające się w urokliwej scenerii Jeziora Necko pokazały, że to miasto ma doskonały potencjał do zorganizowania dużej imprezy triathlonowej.

Agnieszka Jerzyk i Aliaksandr Vasilevich zwycięzcami Enea 5150 Warsaw!

12 cze 2017 triathlon biegi mazowieckie rowery
Aliaksandr Vasilevich (BLR) jako pierwszy wbiegł na metę prestiżowych zawodów triathlonowych Enea 5150 Warsaw. Wśród kobiet zwyciężyła reprezentantka Polski, Agnieszka Jerzyk. Na uwagę zasługuje fakt, iż wynik ubiegłorocznego zwycięzcy (Elliot Smales, 1:55:57) w tym roku nie wystarczyłby do wejścia na podium.

Premiera „Ride BMC in Poland”. Nowy magazyn już do pobrania.

29 mar 2017 triathlon rowery
Obszerny wywiad z Adrianem Brzózką, czołowym polskim kolarzem górskim, oraz wielowątkowy materiał nt. nowej drużyny GVT BMC – to tylko część tematów, które trafiły do pierwszego wydania magazynu „Ride BMC in Poland”. W piśmie nie brakuje też tekstów poświęconych historii wyczynowych rowerów szosowych marki BMC, kolarskim perypetiom Juliena Absalona oraz innowacyjnym rowerom wyznaczającym nowe standardy w branży. Nowy magazyn można bezpłatnie pobrać w wersji elektronicznej.

MISTRZOSTWA POLSKI W AQUATHLONIE W RAMACH IRONKIDS GDYNIA

07 mar 2017 dzieci triathlon biegi pomorskie blog
Organizatorzy Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife porozumieli się z Polskim Związkiem Triathlonu w kwestii organizacji Mistrzostw Polski w aquathlonie. W 2017 roku odbędą się one w ramach IRONKIDS Gdynia.

100 DNI DO ENEA 5150 WARSAW

06 mar 2017 triathlon biegi mazowieckie blog
2 marca na Placu Defilad, obok Pałacu Kultury i Nauki, został uroczyście odsłonięty zegar, który będzie odliczał ostatnie 100 dni do Enea 5150 Warsaw, międzynarodowych zawodów triathlonowych na licencji IRONMAN®.

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2017

11 sie 2016 triathlon biegi rowery pomorskie
4-6 sierpnia 2017 roku. Te dni w kalendarzu powinien zaznaczyć każdy polski triathlonista i kibic sportowy. W pierwszy weekend sierpnia do Gdyni ponownie przyjadą zawodnicy z całego świata, aby rywalizować w zawodach z cyklu IRONMAN 70.3 European Tour, przy aplauzie tysięcy kibiców zgromadzonych przy trasie oraz mecie zawodów.

Ivan Tutukin i Diana Riesler zwycięzcami Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia 2016

08 sie 2016 triathlon pomorskie
Ivan Tutukin wygrał zawody Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. Rosjanin uzyskał rewelacyjny czas 3:55:22. Drugi na mecie pojawił się reprezentant Ukrainy, Danil Sapunov, a trzecie miejsce zajął Niemiec, Sean Donnelly. Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się ubiegłoroczna triumfatorka – Diana Riesler (Niemcy), która wyprzedziła najlepszą z Polek, Ewę Komander. Podium uzupełniła reprezentantka Włoch, Margie Santimaria. W zawodach wzięło udział ponad 2000 triathlonistów z kilkudziesięciu państw.

Sportowe wyzwania Beaty Sadowskiej. Co obiecała Olivierowi Janikowi na plaży w Darłowie?

01 sie 2016 fitness triathlon biegi rowery
Dziennikarka Beata Sadowska to prawdziwy wulkan energii – biega, pływa, jeździ na rowerze, wspina się a nawet bierze udział w maratonach i triatlonach. Wczoraj o swojej pasji do sportu opowiadała Olivierowi Janiakowi na plaży w Darłowie. I złożyła nawet oficjalną deklarację – zdobycie jeszcze większej liczby kilometrów w ramach akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami!

Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia i Vectra zapraszają do kina!

11 lip 2016 triathlon pomorskie film
Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy właśnie poinformowali o kolejnej atrakcji. Dzięki Vectrze przez trzy dni na Placu Grunwaldzkim w Gdyni odbędą się pokazy filmów motywujących do niedzielnego wyścigu – Kino Letnie z Vectra VOD.

 

 

 

 

 

 

@kiwiportal