KONTAKT

Osoby zainteresowane współpracą z KIWIPortal, chcące podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami bądź zadać nam pytanie, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: info@kiwiportal.pl

Zapraszamy do kontaktu!

KIWI Portal Sp. z o.o.

ul. Natalii 1/65
93-318 Łódź
 

NIP: 7292701433
KRS: 0000417157

Adres do korespondencji:

ul. Powstańców Śląskich 2e
01-381 Warszawa

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI WYDARZEŃ

Szanowni Państwo,

w związku z pojawiającymi się wątpliwościami informujemy, że KIWIPortal nie jest organizatorem wydarzeń zapowiadanych na stronie www.kiwiportal.pl.

Ideą naszego projektu jest dostarczanie użytkownikom serwisu aktualnych zapowiedzi wydarzeń.

Wszystkie informacje dotyczące wydarzeń (tytuł, opis, data i godzina rozpoczęcia imprezy, adres oraz nazwa obiektu, w którym ma się odbyć wydarzenie) pozyskiwane są ze stron organizatorów. W przypadku braku dokładnych informacji o wydarzeniu (godziny, dokładnego adresu, programu imprezy) lub w celu uzyskania informacji o cenach i  dostępności biletów prosimy o kontakt bezpośrednio z organizatorem danego wydarzenia.

W celu ułatwienia kontaktu z organizatorami, na stronie każdego wydarzenia podawany jest link prowadzący na stronę www imprezy.

Informujemy również, że nie udostępniamy adresów e-mail oraz numerów telefonów do organizatorów oraz nie pośredniczymy w kontaktach z nimi.