Skutecznie wypromuj swoje wydarzenie wśród potencjalnych uczestników!

Niezależnie od tego, gdzie się odbywa Twoje wydarzenie i do kogo jest skierowane, każdy dodatkowy uczestnik stanowi wartość dodaną, dla Ciebie zaś przekłada się na wymierny zysk.

Każda, zwłaszcza darmowa metoda promocji wydarzenia, z której nie zastosujesz, stanowi niewykorzystaną szansę i ogranicza liczbę uczestników wydarzenia, które starasz się wypromować. Jednocześnie potencjalni uczestnicy, każdego dnia dokonują wyboru spomiędzy dziesiątek sposobów i ofert na spędzenie wolnego czasu w sposób interesujący i odpowiadający ich potrzebom. 

Organizacja i promocja wydarzenia to otwarta konkurencja rynkowa, dokładnie taka sama jak promocja produktów i usług. 

Jak pozyskać dodatkowych uczestników? 

KIWI Portal dostarcza internautom aktualne informacje o wydarzeniach z 300 kategorii tematycznych zapowiadając ponad 10.000 imprez miesięcznie z całej Polski. Zgodnie z hasłem "Wszystkie wydarzenia w jednym miejscu" zapewniamy naszym użytkownikom kompleksowe rozwiązanie w zakresie dostępu do informacji o imprezach - niezależnie od tego, czy internauta mieszka w dużym czy małym mieście, interesuje się muzyką, kulturą i sztuką, sportem czy szuka wydarzeń dla dzieci. 

Internautów przyciągamy nie tylko ilością prezentowanych wydarzeń i szczegółowych danych, ale niezrównaną precyzją oraz wygodą w ich przeszukiwaniu i przeglądaniu.

Zadbaj o odpowiednią promocję – wykorzystaj wszystkie dostępne szanse!

Bezpłatny patronat medialny KIWIPortal

W ramach naszej współpracy będziemy bezpłatnie promować wybrane wspólnie wydarzenia tak, aby informacja o nich zawsze trafiała do najbardziej zainteresowanego grona odbiorów. 

Patronatem medialnym obejmujemy nie tylko największe wydarzenia - równie chętnie promujemy imprezy mniejsze, ale warte polecenia. 

Rodzaje działań promocyjnych dla wydarzeń objętych patronatem medialnym:

 • Prezentacja Organizatora na naszych profilach społecznościowych (publikujemy informację o nawiązaniu współpracy, w krótkiej notce prezentujemy Organizatora).
   
 • Nadanie wydarzeniu rangi regionalnej lub ogólnopolskiej (w zależności od charakteru wydarzenia). Nadanie wydarzeniu odpowiedniej rangi sprawia, że pojawia się ono w dodatkowych zestawieniach (np. zestawienie największych imprez roku).
   
 • Oznaczenie wydarzenia jako Polecane w serwisie (wydarzenia „Polecane” oznaczane są dodatkowym symbolem graficznym).
   
 • Umieszczenie zapowiedzi imprezy na naszych profilach społecznościowych (Facebook, Google+, Twitter).
   
 • Umieszczenie statycznego banera na stronie wydarzeń w regionie i/lub kategorii (baner o wymiarach 300x250 pikseli). Jest to baner emitowany w okresie ustalonym z Organizatorem (okres przed wydarzeniem oraz w jego trakcie). Proponujemy umieszczenie banera na stronie głównej wydarzeń we wskazanej kategorii wydarzeń (np. http://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/muzyka/klubowa - przestrzeń po prawej stronie kalendarza wydarzeń).
   
 • Umieszczenie dynamicznego banera na stronach wydarzeń w regionie (baner o wymiarach 300x250 pikseli). Przykładowy sposób emisji takiego banera prezentuje link: http://wydarzenia.kiwiportal.pl/300. Baner umieszczony na stronach pojedynczego wydarzenia wyświetlany jest rotacyjnie z innymi reklamami. Zasięg banera ustalany jest z Organizatorem (wspólnie określamy, przy jakiej okazji wyświetla się baner, można wskazać wydarzenia z konkretnej kategorii lub lokalizacji).
   
 • W zależności od możliwości czasowych wykonanie fotorelacji z imprezy. Jeśli wykonanie fotorelacji z imprezy nie będzie możliwe, opublikowanie na profilach społecznościowych relacji w oparciu o materiały dostarczone przez Organizatora.

Ten szeroki wachlarz propozycji spędzania wolnego czasu, a także ilość oferowanych na portalu funkcjonalności, codziennie przyciąga do nas nowych użytkowników z całej Polski, dlatego warto promować u nas swoje wydarzenia!

Czy wykorzystasz wszystkie szanse na promocję wydarzenia?
Zapraszamy do współpracy!

Jak informacje o wydarzeniu trafiają do potencjalnych uczestników?

Naszym użytkownikom dajemy możliwość dotarcia do wydarzeń na kilka różnych sposobów: 

 • Kalendarze wydarzeń dla poszczególnych miast i województw: w ten sposób docieramy do osób mieszkających w danej okolicy lub wybierających się do niej. Zobacz na przykładzie WARSZAWY
   
 • Strony przeznaczone dla pasjonatów konkretnych kategorii, które zawierają gotowe kalendarze wydarzeń z danej dziedziny i przyciągają osoby skupione wokół konkretnych zainteresowań. Zobacz na przykładzie kategorii MUZYKA
   
 • Główna wyszukiwarka: rozbudowane drzewo na głównej stronie wyszukiwarki daje możliwość przeglądania wszystkich imprez lub zawężenia wyszukiwania tylko do tych wybranych. Użytkownicy mogą wyszukiwać Wasze imprezy lub zainteresować się nimi dopiero, gdy trafią na nie przez przypadek. 
   
 • Aplikacja mobilna: tak, jak w wyszukiwarce można w niej przeglądać wydarzenia ze wszystkich 300 kategorii lub zawęzić wyniki wyszukiwania do tych wybranych. Aplikacja lokalizuje wszystkie wydarzenia w wybranej okolicy. KIWIMobile działa na trzech systemach operacyjnych (iOS, Android, Windows Phone).

Dodatkowe korzyści dla użytkowników: 

 • Prywatny terminarz
 • Możliwość zakupu biletów online
 • Aplikacje mobilne 
 • Aktualności ze świata wydarzeń w poszczególnych kategoriach oraz regionach

Codziennie odwiedzają nas tysiące unikalnych użytkowników w poszukiwaniu interesujących ich wydarzeń! Z Twojego punktu widzenia obecność na KIWIPortal to obowiązek i wykorzystanie swojej szansy na promocję!