Weekend: 20-22 stycznia

Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam z czystym sumieniem! 

 

Jeśli najbliższy weekend planujecie spędzić w Łodzi mamy dla Was następujące propozycje:

 • Before Street Food Festival, nie zabraknie najlepszych food trucków i restauracji z całej Polski. A także morza grzanego wina, które rozgrzeje każdego. W tym roku do urodzinowych obchodów dołączył młodszy brat festiwalu – Before Food Market, czyli najlepsze wydanie street foodu pod dachem.

 • koncert Golec uOrkiestra, który sprawi że dobrze i mniej znane kolędy i pastorałki wręcz urzekną swoją głębią i różnorodnością.

 • koncert KAZIK I KWARTET PROFORMA, którzy koncentrują się przede wszystkim na własnych piosenkach, jednak od samego początku działalności mają w repertuarze własne opracowania utworów Jacka Kaczmarskiego, tria Kaczmarski-Gintrowski-Łapiński oraz wszystkich piosenek Stanisława Staszewskiego. Zespół wykonuje też utwory Georgesa Brassensa (w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego) oraz Nicka Cave`a i Toma Waitsa, w autorskich tłumaczeniach Przemysława Lembicza.

 

Zestawienie wszystkich wydarzeń polecanych na weekend w Łodzi i okolicy znajdziecie poniżej. Pozostałe propozycje sprawdźcie na stronie dedykowanej wydarzeniom w Łodzi lub imprezom w województwie łódzkim.

 

Bawcie się dobrze... razem z KIWI :)

Łódź: polecane na weekend

Łódź: polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 • 27 stycznia, 18:30 - Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
  koncert
  Teatr Muzyczny w Łodzi zaprasza na koncert poświęcony pamięci wielkiego miłośnika muzyki operowej i operetkowej, krytyka muzycznego, dziennikarza i publicysty, autora licznych programów telewizyjnych propagujących muzykę poważną. Wieczór wypełnią nie tylko arie, pieśni i układy baletowe, ale także wspomnienia o tym niezwykłym człowieku: o jego młodości, czasu organizowania Festiwalu im. (...)
 • 27 stycznia, 19:00 - Łódź, Lokal
  KOBRO DISCO Z okazji 119 urodziny łódzkiej artystki Katarzyny Kobro postanowiliśmy by ta noc należała do niej. 🎂 Będzie Performance ze specjalnym udziałem Moniki Buchowiec, aktorki Teatru Nowego w Łodzi, odgrywającej rolę rzeźbiarki w spektaklu Kobro w reż. Iwony Siekierzyńskiej, która uroczyście pokroi TORT Urodzinowy dla gości, specjalnie na tę okazję wykonany przy współpracy z Lodziarnią (...)
 • 28 stycznia, 21:00 - Łódź, Klub Wytwórnia
  TAŃCZ WIĘCEJ: PIOTR ROGUCKI, PAULINA PRZYBYSZ, KUBA KARAŚ  WIĘCEJ to ogólnopolski cykl wydarzeń skoncentrowany na aktywnej promocji kreatywnego spędzania czasu, łączący niezależne miejsca i otwartych ludzi. W ramach projektu powstała idea „tańcz WIĘCEJ”, w ramach której znani artyści wystąpią w nowej dj’skiej odsłonie. Zapraszamy  28 stycznia 2017 roku do Wytwórni! W trakcie (...)
 • 29 stycznia, 19:00 - Łódź, Klub Wytwórnia
  koncert
  BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ: Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia Posiadaczom Karty Selgros Partner Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi W tym roku mija 15 lat od ukazania się singla „Orkiestra” , jednego z największych przebojów POGODNO, zespołu który odrodził się właśnie jak feniks z popiołów w swoim najsilniejszym składzie: Jacek Szymkiewicz, Michał Pfeif (...)