Weekend: 24-26 lutego

Codziennie zbieramy dla Was wydarzenia z całej Polski, a co tydzień spośród nich wybieramy te najciekawsze, na które naprawdę warto się wybrać. Zerknijcie na imprezy, które polecamy Wam z czystym sumieniem! 

 

Jeśli najbliższy weekend planujecie spędzić w Łodzi mamy dla Was następujące propozycje:

 • Koncert Made in Poland / Sonic Trip & Weekenders / 3 sceny / 3 kluby / finał: Łódź - po raz pierwszy w takim formacie, na trzech tematycznych scenach (drum&bass, oldskool, hip&trap ), w trzech połączonych klubach (Lordis, Abracadabra, Soda), wystąpią, trzy pokolenia dj’ów i producentów prezentując najwspanialszą muzykę na świecie, którą charakteryzują - połamany beat i soczysty bas.

 • Łódź Service Jam - cały weekend kreatywnego działania i współpracy, by stworzyć innowacyjne projekty, które mogą rozwiązać problemy ludzi. To również możliwość poznania, ciekawych ludzi i nawiązania wartościowych relacji.

 • Pokaz Kotów Rasowych w Galerii Łódzkiej - w ramach Światowego Dnia Kota. Jest to uroczystość podsumowującą finały rankingów Felis Polonia.

 • Premiera spektaklu „Policja” - adaptacja pierwszej sztuki Sławomira Mrożka jest nowym odczytaniem jego debiutanckiego dzieła z 1958 roku. Ukazane w „Policji” mechanizmy społeczne i postawy uwikłanych w nie osób pozostają czytelne nie tylko w polskim kontekście.

 • Sparingowa sobota ALMMA vol. 2 - poza sparingami - grapplingowymi oraz MMA/Muay Thai/K1 - zorganizowany zostanie również Turniej OPEN No Gi.

Zestawienie wszystkich wydarzeń polecanych na weekend w Łodzi i okolicy znajdziecie poniżej. Pozostałe propozycje sprawdźcie na stronie dedykowanej wydarzeniom w Łodzi lub imprezom w województwie łódzkim.

 

Bawcie się dobrze... razem z KIWI :)

Łódź: polecane na weekend

Łódź: polecane na weekend

Zmień sposób wyświetlania:

 • 24 lutego, 19:00 - Bełchatów, Hala II ENERGIA
  koncert
  Król disco-polo zaśpiewa w Bełchatowie już w lutym. Koncert odbędzie się w Hali ENERGIA przy ul. Dąbrowskiego 11. Zenon Martyniuk, lider disco-polowej formacji Akcent, to postać doskonale znana na polskim rynku muzycznym. Bez przebojów Martyniuka nikt już chyba nie wyobraża sobie imprezy, a jego piosenki mają na portalu YouTube dziesiątki milionów wyświetleń (...)
 • 24 lutego, 19:30 - Łódź, Stare Kino Old Cinema
  koncert
  Oddając hołd Danucie Szaflarskiej w najbliższy piątek zapraszamy na analogową projekcję "Zakazanych piosenek". Spotykamy się o godz. 19:30 w sali kinowej przy Piotrkowskiej 120. ZAKAZANE PIOSENKI "Polski muzyk opowiada o swojej działalności na terenie okupowanej Warszawy. Podczas II wojny światowej założył uliczną orkiestrę i aktywnie działał w podziemiu" BILETY 10 zł/szt Bilety (...)
 • 24 lutego, 21:00 (7 dni) - Łódź, Kino - Galeria Charlie
  FEST MAKABRA: PRZEGLĄD HORRORÓW 24 lutego – 2 marca 2017 Wstęp: wg cennika Kina Charlie FEST MAKABRA to nowy, ogólnopolski przegląd filmowy, prezentujący zagraniczne filmy z pogranicza horroru, thrillera, mrocznego fantasy i czarnej komedii. Większość filmów z programu zostanie wyświetlona w Polsce premierowo i będzie to jedyna okazja do obejrzenia ich na wielkim ekranie, w Łodzi (...)
 • 25 lutego, 13:00 - Łódź, Owoce i Warzywa
  WARSZTATY | ZAWODY | ZABAWA Latte art - każdy barista marzy, żeby jego cappuccino zdobiły wymyślne i piękne wzory. Tylko jak je zrobić, jakie powinno być idealnie spienione mleko, jak posługiwać się rysikiem, co to jest free pour? I dlaczego czasem less is better? Przyjdźcie do Owoców i Warzyw w sobotę 25.02 - Basia postara się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Was pytania, Mateusz (...)
 • 26 lutego, 18:00 - Łódź, New York - Klub Muzyczny
  koncert
  Będzie to koncert dedykowany Tadeuszowi Nalepie i Mirze Kubasińskiej. Na koncercie będziecie Państwo mogli usłyszeć utwory z płyt NOL,70a(Taki wiatr, Słuchaj Rytmu, W pochodzie codzienności, Co to za człowiek, Skąd taki duży deszcz ,taką drogę....) a także największe przeboje wielkiego artysty jak: Modlitwa, Oni zaraz przyjdą tu, Gdybym był wichrem, .... Warszawski zespół zawiązał (...)
 • 26 lutego, 19:00 - Łódź, Klub Wytwórnia
  koncert
  Organizator: Wytwórnia Bilety: przedsprzedaż: 35 zł z Kartą / 40 zł bez w dniu: 40 zł z Kartą / 45 zł bez Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej. Na debiutanckim albumie Mikromusic wydanym w 2006 roku pojawiło się wielu gości, m.in. Leszek Możdżer oraz Sambor Dudziński. Na 10-lecie zespołu w 2012 roku został wydany koncertowy album oraz (...)