AKTUALNOŚCI, RELACJE, INFORMACJE PRASOWE

Lider Comy, Piotr Rogucki dyrektorem artystycznym DOZ Maraton Łódź 2017

26 sty 2017 łódzkie biegi muzyka blog
Organizatorzy DOZ Maratonu Łódź ogłosili tegoroczny bieg „Najgłośniejszym Maratonem w Polsce”. Na 42 kilometrach trasy powstanie ponad 50 punktów kibicowania. Do zespołu organizacyjnego w roli Dyrektora Artystycznego dołączył lider zespołu Coma – Piotr Rogucki, który również wystartuje w maratonie. Obok niego na liście startowej jest już ponad 1000 maratończyków.

Rozbłyśnij z Rondo 1 – konkurs

26 sty 2017 biegi mazowieckie blog
Konkurs „Rozbłyśnij z Rondo 1” przeznaczony jest nie tylko dla biegaczy, ale też dla miłośników nowoczesnej architektury i miejskiego stylu życia. Zadaniem uczestników jest przygotowanie, w oparciu o szablon fasady budynku, projektu graficznego, który zostanie wyświetlony na biurowcu Rondo 1 w formie iluminacji świetlnej.

ONICO nowym sponsorem tytularnym gdyńskiego półmaratonu

16 sty 2017 biegi pomorskie blog
Firma ONICO S.A. została sponsorem tytularnym półmaratonu w Gdyni. Umowa została podpisana do 2019 roku z opcją przedłużenia na kolejne lata. ONICO Gdynia Półmaraton jest oficjalnym polskim kandydatem do organizacji Mistrzostw Świata w Półmaratonie 2020. Najbliższa edycja odbędzie się 19 marca b.r. Na liście startowej jest już ponad 4500 biegaczy.

Galeria Gniezno partnerem Biegu Trasą S5 - sprawdź rozkład jazdy autobusów spod galerii

18 lis 2016 biegi wielkopolskie
Ponad 700 biegaczy weźmie udział w niedzielnym biegu nową obwodnicą Gniezna. Do pokonania jest 10 kilometrów drogą asfaltową.

Podwójna dawka mocy w Men Expert Survival Race 2017

02 lis 2016 biegi wielkopolskie
Ruszyła sprzedaż biletów na poznańską edycję biegów z przeszkodami Men Expert Survival Race. Nowy sezon przyniesie jeszcze więcej wyzwań i atrakcji – organizatorzy szykują m.in. rozszerzone, dwudniowe wydarzenia z większą liczbą fal, nowe przeszkody oraz rozbudowę miasteczka festiwalowego z myślą o kibicach.