AKTUALNOŚCI, RELACJE, INFORMACJE PRASOWE

ONICO nowym sponsorem tytularnym gdyńskiego półmaratonu

16 sty 2017 biegi pomorskie blog
Firma ONICO S.A. została sponsorem tytularnym półmaratonu w Gdyni. Umowa została podpisana do 2019 roku z opcją przedłużenia na kolejne lata. ONICO Gdynia Półmaraton jest oficjalnym polskim kandydatem do organizacji Mistrzostw Świata w Półmaratonie 2020. Najbliższa edycja odbędzie się 19 marca b.r. Na liście startowej jest już ponad 4500 biegaczy.

Galeria Gniezno partnerem Biegu Trasą S5 - sprawdź rozkład jazdy autobusów spod galerii

18 lis 2016 biegi wielkopolskie
Ponad 700 biegaczy weźmie udział w niedzielnym biegu nową obwodnicą Gniezna. Do pokonania jest 10 kilometrów drogą asfaltową.

Podwójna dawka mocy w Men Expert Survival Race 2017

02 lis 2016 biegi wielkopolskie
Ruszyła sprzedaż biletów na poznańską edycję biegów z przeszkodami Men Expert Survival Race. Nowy sezon przyniesie jeszcze więcej wyzwań i atrakcji – organizatorzy szykują m.in. rozszerzone, dwudniowe wydarzenia z większą liczbą fal, nowe przeszkody oraz rozbudowę miasteczka festiwalowego z myślą o kibicach.

Wielki finał czwartej edycji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami na mecie 38. PZU Maratonu Warszawskiego

22 wrz 2016 biegi mazowieckie
Już w niedzielę, 25 września, odbędzie się finał i podsumowanie tegorocznej akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Kolejny raz jej finał odbędzie się podczas PZU Maratonu Warszawskiego. To święto wszystkich biegaczy i tych, którzy pokazali, że zwykłe wyjście na trening, spacer czy wycieczkę rowerową można zmienić w realną pomoc dla tych, którzy na nią czekają.

I Bieg na Kopiec Powstania Warszawskiego

22 wrz 2016 biegi mazowieckie
Już 8 października br. w godzinach 15:00 – 22:00 odbędzie się pierwszy, niesamowicie klimatyczny Bieg Pamięci, odbywający się na Kopcu Powstania Warszawskiego. Wspomniane wydarzenie zachowa swój patriotyczny charakter, dzięki licznym inscenizacjom walk powstańczych obecnych w okolicach startu, jak i na trasie biegu. Zawodnicy u podnóża Kopca PW będą mogli zaobserwować inscenizację bitwy, a na trasie napotkają odwzorowane obozowiska, szpital polowy, barykady i aktorów ucharakteryzowanych na duchy poległych Powstańców. W tle słyszalna będzie muzyka powstańcza.