AKTUALNOŚCI, RELACJE, INFORMACJE PRASOWE

Ladies Day 2017

05 lut 2017 dom dolnośląskie blog patronat medialny
Ladies Day to dzień przeznaczony dla kobiet, które już wiedzą, że trzeba działać. Spotkanie z innymi kobietami, które odniosły sukces, wymiana kontaktów i doświadczeń – to wszystko po to, by pomóc w realizacji wyznaczonych celów.

Cydr Lubelski zagra do tańca

23 sty 2017 łódzkie mazowieckie muzyka dolnośląskie
Cydr Lubelski został sponsorem imprez „Tańcz Więcej”, podczas których znani polscy artyści prezentują autorskie sety DJ-skie. - Oryginalne i świeże projekty muzyczne to natura Cydru Lubelskiego - podkreśla Robert Walewski, Brand Manager marki.

X urodziny Bethel we Wrocławiu!

16 sty 2017 muzyka dolnośląskie
Fanów muzyki reggae zapraszamy do Wrocławia na okrągły jubileusz zespołu BETHEL! Jeden z najpopularniejszych bandów na polskiej scenie reggae będzie świętował swoje 10 urodziny 21 stycznia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Supeheroes in concert – o co w tym wszystkim chodzi?!

16 gru 2016 muzyka dolnośląskie małopolskie pomorskie blog
Czym tak naprawdę jest Superheroes in concert i o co w nim chodzi? Garść konkretów o formule koncertów w Trójmieście, Wrocławiu i Krakowie prosto od organizatorów! Dodatkowo ujawniamy szczegóły dotyczące wykonywanych utworów.

W Lądku-Zdroju weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń. Rusza rajd „Lądek dla kibiców”

14 gru 2016 motoryzacja dolnośląskie
Już w najbliższą sobotę, 17 grudnia, odbędzie się rajd samochodowy „Lądek dla kibiców”, czyli zawody motoryzacyjne o Puchar Burmistrza Lądka-Zdroju – Romana Kaczmarczyka. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a obecnych kibiców czekają ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia.

Jak się nosi Wrocław?

24 lis 2016 dolnośląskie zdrowie i uroda blog
Dwa dni, ponad czterdzieści marek zaprezentowanych na pokazach mody, stu trzydziestu wystawców. Liczby nie kłamią - Wrocław Fashion Meeting to największe wydarzenie fashion w południowej Polsce.

Największy festiwal klubowy w Polsce!

28 wrz 2016 muzyka dolnośląskie
Największy festiwal klubowy w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Już 5 października (środa) wszyscy studenci oraz miłośnicy clubbingu wymieniają bilet na opaskę i ruszają na imprezowy maraton zwiedzając najpopularniejsze kluby w mieście!

Wielki finał zawodów Drift Open 2016

01 wrz 2016 motoryzacja dolnośląskie
W najbliższy weekend, w dniach 3-4 września, na lotnisku w Krzywej odbędzie się V runda zawodów Drift Open 2016. To już finał trwającego cyklu, a obecnych podczas wydarzenia kibiców czekają ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia.

Ostatnie miejsca na Uniwersytecie Dzieci we Wrocławiu!

23 sie 2016 dzieci dolnośląskie nauka i edukacja
Czy można zaprzyjaźnić się z robotem? Co się dzieje z naszym mózgiem, gdy śpimy? Jak to się stało, że nie mamy ogonów i chodzimy na dwóch nogach? Dla dzieci w wieku 6-11 lat przygotowaliśmy mnóstwo fascynujących zajęć, które wykraczają poza nauczanie szkolne, umożliwiają odkrywanie swoich pasji i inspirują do samodzielnego poznawania świata.

NIGHT MEDIA LAB 3.0 – spektakularny finał audiowizualnych eksperymentów

30 cze 2016 muzyka dolnośląskie
Za nami kolejna edycja NIGHT MEDIA LAB 3.0 – interdyscyplinarnego wydarzenia audiowizualnego organizowanego przez Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA we Wrocławiu. Tegoroczne laboratorium nowych mediów zakończyły spektakularne koncerty reprezentantów polskiej sceny muzycznej w oprawie najlepszych artystów sztuk wizualnych.