AKTUALNOŚCI, RELACJE, INFORMACJE PRASOWE

X urodziny Bethel we Wrocławiu!

16 sty 2017 muzyka dolnośląskie
Fanów muzyki reggae zapraszamy do Wrocławia na okrągły jubileusz zespołu BETHEL! Jeden z najpopularniejszych bandów na polskiej scenie reggae będzie świętował swoje 10 urodziny 21 stycznia w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze.

Supeheroes in concert – o co w tym wszystkim chodzi?!

16 gru 2016 muzyka dolnośląskie małopolskie pomorskie blog
Czym tak naprawdę jest Superheroes in concert i o co w nim chodzi? Garść konkretów o formule koncertów w Trójmieście, Wrocławiu i Krakowie prosto od organizatorów! Dodatkowo ujawniamy szczegóły dotyczące wykonywanych utworów.

W Lądku-Zdroju weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń. Rusza rajd „Lądek dla kibiców”

14 gru 2016 motoryzacja dolnośląskie
Już w najbliższą sobotę, 17 grudnia, odbędzie się rajd samochodowy „Lądek dla kibiców”, czyli zawody motoryzacyjne o Puchar Burmistrza Lądka-Zdroju – Romana Kaczmarczyka. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a obecnych kibiców czekają ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia.

Jak się nosi Wrocław?

24 lis 2016 dolnośląskie zdrowie i uroda blog
Dwa dni, ponad czterdzieści marek zaprezentowanych na pokazach mody, stu trzydziestu wystawców. Liczby nie kłamią - Wrocław Fashion Meeting to największe wydarzenie fashion w południowej Polsce.

Największy festiwal klubowy w Polsce!

28 wrz 2016 muzyka dolnośląskie
Największy festiwal klubowy w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Już 5 października (środa) wszyscy studenci oraz miłośnicy clubbingu wymieniają bilet na opaskę i ruszają na imprezowy maraton zwiedzając najpopularniejsze kluby w mieście!

Wielki finał zawodów Drift Open 2016

01 wrz 2016 motoryzacja dolnośląskie
W najbliższy weekend, w dniach 3-4 września, na lotnisku w Krzywej odbędzie się V runda zawodów Drift Open 2016. To już finał trwającego cyklu, a obecnych podczas wydarzenia kibiców czekają ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia.

Ostatnie miejsca na Uniwersytecie Dzieci we Wrocławiu!

23 sie 2016 dzieci dolnośląskie nauka i edukacja
Czy można zaprzyjaźnić się z robotem? Co się dzieje z naszym mózgiem, gdy śpimy? Jak to się stało, że nie mamy ogonów i chodzimy na dwóch nogach? Dla dzieci w wieku 6-11 lat przygotowaliśmy mnóstwo fascynujących zajęć, które wykraczają poza nauczanie szkolne, umożliwiają odkrywanie swoich pasji i inspirują do samodzielnego poznawania świata.

NIGHT MEDIA LAB 3.0 – spektakularny finał audiowizualnych eksperymentów

30 cze 2016 muzyka dolnośląskie
Za nami kolejna edycja NIGHT MEDIA LAB 3.0 – interdyscyplinarnego wydarzenia audiowizualnego organizowanego przez Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA we Wrocławiu. Tegoroczne laboratorium nowych mediów zakończyły spektakularne koncerty reprezentantów polskiej sceny muzycznej w oprawie najlepszych artystów sztuk wizualnych.

Wrocław GOjump: największy w Polsce park trampolin

30 kwi 2016 fitness dolnośląskie
Wrocław może się już śmiało chwalić, że ma zdecydowanie największy w Polsce, i jeden z większych w Europie, park trampolin. GOjump wystartuje już 14 maja przy ul. Długosza 59 . We...