Portal

Great September Festival 2023 – kultowy festiwal showcase’owy już we wrześniu w Łodzi!

Jeśli uważasz, że schyłek lata to spokojny sezon na polskiej scenie muzycznej, w połowie września koniecznie wybierz się do Łodzi. Szybko przekonasz się, że wrzesień 2023 obfituje w wyjątkowe muzyczne wydarzenia, obok których nie sposób przejść obojętnie.


Tegoroczna edycja Great September Showcase Festival odbędzie się w dniach od 14 do 16 września. W centrum spotkań publiczności z artystami i tworzoną przez nich muzyką na chwilę przeistoczy się ulica Piotrkowska (i jej okolice), czyli historyczny łódzki deptak, który jest jedną z najdłuższych ulic handlowych w Europie.


Program Great September Festival przepełniają niekwestionowane gwiazdy polskiej sceny muzycznej i objawienia ostatnich lat. W line-upie dostrzeżesz takich artystów, jak Wanda i Banda, Moskwa, Alicja Majewska, Trebunie-Tutki, 19 wiosen, Kaśka Sochacka, Rosalie, Pola Chobot & Adam Baran, Jan Emil Młynarski oraz Bitamina.


Brzmi ciekawie? Jeśli chcesz wybrać się na Great September Showcase Festival, już dziś zarezerwuj sobie miejsce w kalendarzu, a po bilety na festiwal Great September zajrzyj na Going. lub Empik Bilety!

Great September Showcase Festival to nie tylko koncerty – poznaj program Great September

Great September, podobnie jak każdy festiwal showcase’owy, łączy wydarzenia ważne dla fanów muzyki z branżowymi spotkaniami przeznaczonymi przede wszystkim dla artystów i osób działających w tym biznesie. Poza koncertami na większych i mniejszych scenach program Great September Festival przepełniają warsztaty oraz spotkania i panele dyskusyjne z osobami reprezentującymi różne profesje istotne dla polskiej branży muzycznej.


W przerwach od słuchania muzyki na żywo będzie można spotkać się między innymi z twórcami teledysków i oprawy graficznej koncertów, realizatorami dźwięku, fotografami, promotorami muzyki, menedżerami artystów i wieloma innymi ważnym postaciami dla rodzimej muzyki. Festiwalowi towarzyszyć będą również wystawy oraz pokazy filmów o tematyce muzycznej.

Reklama
null