WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo małopolskie

Województwo małopolskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 19 czerwca (3 dni) - Zakopane, NABE SPA
  , pokaz, dla kobiet
  Zapraszamy na DNI PIĘKNA w NABE SPA Powitaj Lato ze specjalistami branży SPA, Beauty i Fitness na Podhalu. Przygotuj ciało, skórę i włosy na gorące, słoneczne dni. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji i pokazów pielęgnacji. Odbierz bon zniżkowy (...)
 • 19 czerwca, 18:00 (2 dni) - Bukowno
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Kochani! II edycja Summer Boom Color Festival w Bukownie ♥ Spotykamy się na placu przy Urzędzie Miasta i od godziny 16 fantastycznie się bawimy!! Zabierajcie rodzinkę, przyjaciół i wpadajcie do nas! Szczery uśmiech i dobry humor - obowiązkowe! Harmonogram (...)
 • 20 czerwca, 10:00 (4 dni) - Krynica-Zdrój, Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Z okazji rozpoczęcia wakacji przygotowaliśmy masę atrakcji dla całych rodzin! Zabierzcie kocyki i przyjdźcie do Parku im. Romana Nitribitta! Czekają na Was: - animacje dla dzieci - warsztaty z Muzeum Lizaka - zabawa westernowa z Teatrem Lalek (...)
 • 20 czerwca, 13:00 (4 dni) - Zator, EnergyLandia
  Holi Święto Kolorów w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019 odwiedzi Zator! Święto Kolorów odbędzie w Zatorlandzie od 20 do 23 Czerwca. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierz znajomych i weź udział w najbardziej kolorowej imprezie (...)
 • 20 czerwca, 16:00 - Wadowice, Namiot Cyrkowy
  Najnowsza produkcja Cyrku Korona to kontynuacja tematycznych programów, wpisująca się w bieżące trendy światowego przemysłu cyrkowego. W pełni wyreżyserowane widowisko zachwyca talentem artystów, kostiumami stworzonymi specjalnie na potrzeby (...)
 • 20 czerwca, 19:00 - Kraków, Piwnica Pod Baranami
  Rafał Jędrzejczyk to znakomity piosenkarz, konferansjer,a nade wszystko utalentowany aktor, którzy swój zawód wykonują z powodzeniem już od wielu lat. Jest rodowitym Krakowianinem - tutaj właśnie się urodził, zdobył wykształcenie, wychował, (...)
 • 20 czerwca, 19:00 - Kraków, Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
  , koncert, rodzinne, przedstawienie
  Serdecznie zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju operę komiczną w jednym akcie „Telephone or L'Amour à trois” [„Telefon lub miłość we troje”] autorstwa amerykańskiego kompozytora włoskiego pochodzenia Giana Carla Menotti (1911-2007). Spektakl (...)
 • 20 czerwca, 19:00 - Biały Dunajec
  20 czerwca, w Uroczystość Bożego Ciała w Kościele Parafialnym p.w. Matki Bożej Królowej Aniołów w Białym Dunajcu zorganizowany zostanie "WIECZÓR CHWAŁY" i wyjątkowy Koncert Uwielbienia. Wystąpią w nim członkowie białodunajeckiego chóru parafialnego (...)
 • 20 czerwca, 19:30 - Kraków, Klub Gwarek
  Wstęp wolny! Start: 20:30 ****** Zapraszamy na koncert a zarazem muzyczną podróż która oderwie Was od rzeczywistości. Muzyka jest uniwersalnym językiem ludzkiej duszy i dlatego muzyczne elementy z różnych rejonów świata można łączyć jak puzzle (...)
 • 20 czerwca, 20:00 - Kraków, Klub RE
  Front Row Heroes i Klub RE zapraszają Was na koncert zespołów Dziewczęta i Nohono. Dziewczęta: melancholijny zespół, który poszukuje środka między piosenką, transem a hałasem. W ich muzyce jest wszystko - tęsknota, obawa, jest senność, mary (...)
 • 20 czerwca, 21:00 - Kraków, Klub Alchemia
  , koncert
  Ray Dickaty - Tenor Saxophone Mikołaj Poncyljusz - Guitar Ksawery Jan Wójcinski - Double Bass Dominik Mokrzewski - Drums https://www.youtube.com/channel/UC_56wwNJptnHtxUEdOVdctA Electric - Future - Trance - Journey - Cosmos - Contemporary (...)
 • 20 czerwca, 21:00 - Kraków, BALowe Kino Plenerowe
  , pokaz
  Powolny, bezpretensjonalny, elegancki film o poezji odnajdywanej w prozie życia. Nic dramatycznego się tu nie zdarzy, a jednak oglądamy z zapartym tchem... Wpadajcie zobaczyć najciekawszy duet ostatnich lat: mistrza Jarmuscha i genialnego Adama (...)
 • 20 czerwca, 21:00 - Kraków, RIN music club
  ENGLISH VERSION BELOW // www.where2b.org/RinMusicClub W czwartki mamy coś dla wielbicieli shotów! To idealna okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi i wspólnie degustować smaki naszych kolorowych Kamikaze Bols! Cztery kieliszki, osiem, a (...)
 • 20 czerwca, 21:30 - Kraków, Jazz Rock Cafe
  20 czerwca w czwartek spędźcie z nami noc przy klimatycznej muzyce tworzonej przez Maynarda Jamesa Keenana. Zapraszamy na noc z Tool i A Perfect Circle! Tej nocy pojawi się też z pewnością Puscifer. Wstęp darmowy!
 • 20 czerwca, 22:00 - Kraków, Choice Club
  ❗❗ Lista FB -25% na barze przez całą imprezę ❗❗ (Oferta nie łączy się z innymi promocjami) ⬇Dołącz do wydarzenia⬇ Who run the world..GIRLS! 💃💄 Wpadajcie do Choica i pokażcie kto naprawdę tu rządzi. Pyszne drinki, niesamowita atmosfera, a (...)
 • 20 czerwca, 22:00 - Kraków, Klub Coco Kraków
  Music: HH/ RNB/ MASHUP/ BMORE/ PARTY ROCK RNB FLOOR: DJ IKZ /Coco Music Club & Kraków/ #cocostaff zaprasza na nowy cykl czwartkowych imprez: Thirsty Thursday! Tuż przed weekendem ugasimy Wasze imprezowe pragnienia! Pomogą nam w tym specjalne (...)
 • 20 czerwca, 22:00 - Kraków, Shakers Kraków
  REBELLIOUS Wiemy, że młodość rządzi się swoimi prawami, dlatego studenckie czwartki pozostają również i naszą tradycją! :) Czwartek to już prawie weekend, dlatego zróbmy sobie „mały” B4! Między 23:00 a 2:00 usłyszysz u nas dzwonek, który (...)
 • 20 czerwca, 22:00 (2 dni) - Kraków, Szpitalna 1
  FRESH START to cykl klubu Szpitalna 1, promujący najciekawsze, najświeższe nazwiska na krakowskiej scenie elektronicznej. Raz w miesiącu spotykamy się na naszej głównej sali zwaną Dużym Pokojem by celebrować początek kariery młodzieniaszków (...)
 • 20 czerwca, 22:00 - Kraków, Szpitalna 1
  BAŁKAN DISKO to prawdziwa energetyczna bomba. To połączenie tradycji i najświeższych muzycznych nowinek, nostalgicznych melodii i gorących brzmień, rozszalałych trąbek i połamanych bitów. To okazja do bujanka, tupania nóżką, wywijania piruetów (...)
 • 21 czerwca, 10:00 (3 dni) - Gorlice
  Już 21-23 czerwca do Gorlic ponownie zawitają foodtrucki serwujące najrozmaitsze potrawy z różnych stron świata! 🍎🍣🍕🍔🌭🍖🥬🥑🍰 To będzie smaczne zakończenie roku szkolnego! 😁
 • 21 czerwca, 10:00 - Tarnów, Tarnowskie Centrum Kultury
  , wernisaż
  Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na wystawę fotograficzną Grzegorza Kłeczka Moje podróże, do Galerii TCK. 19 czerwca o godzinie 18:00, obędzie się wernisaż oraz spotkanie z autorem, który przedstawi prezentacje i opowieść pt. „Każdy ma swoje (...)
 • 21 czerwca, 10:00 (3 dni) - Tarnów, Mój Tarnów
  , koncert, rodzinne, dni miast
  Uliczny bookcrossing, jarmark galicyjski, piknik rodzinny, a także koncerty i turnieje sportowe. 21 czerwca w Tarnowie rozpocznie się trzydniowe święto miasta - „Zdearzenia 2019”. – Już teraz zapraszam wszystkich tarnowian. Świętujmy razem dni (...)
 • 21 czerwca, 12:00 (3 dni) - Małastów, GSMP Magura Małastowska
  3. i 4. runda cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski Oficjalna strona wyścigu: http://wyscigmagura.pl/ Oficjalna strona cyklu GSMP: http://gsmp.pzm.pl
 • 21 czerwca, 14:00 (3 dni) - Nowy Sącz, Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu
  , festiwal
  Serdecznie zapraszamy orkiestry dęte do udziału w kolejnej edycji Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY 2019. Festiwal swoim zasięgiem obejmuje całe województwo małopolskie i organizowany jest w dwóch etapach: I – eliminacje (...)
 • 21 czerwca, 14:00 - Wadowice
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  , koncert, rodzinne
  WIANKI NAD SKAWĄ z zespołem LemON 21 czerwca 2019 r. Bulwary nad Skawą Wakacje rozpoczynamy w spektakularnym stylu! Warsztaty wiankowe, dmuchańce, zjeżdżalnie, strefa sportu, turniej w plażówkę, zabawy i animacje dla dzieciaków, przejażdżki (...)
 • 21 czerwca, 17:00 (3 dni) - Kraków, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
  , festiwal
  Kolejna edycja największego festiwalu kultury i popkultury japońskiej w Polsce! Magnificon jest festiwalem poświęconym szeroko pojętej popkulturze japońskiej, a także, w nieco mniejszym zakresie, jej tradycji i sztuce. Podczas weekendu młodzi (...)
 • 21 czerwca, 17:00 - Kraków, RockShot Pub
  , koncert
  "Mezalians" to istny trójkąt eurydycji, zwarcie synaptyczne trzech gałęzi jednego drzewa jakim jest sztuka. Połączenie malarstwa/grafiki/fotografii, poezji nowoczesnej i muzyki. Potrójne uderzenie, mobbing wszystkich zmysłów *Za ich zatracenie (...)
 • 21 czerwca, 17:00 - Rabka-Zdrój, Namiot Cyrkowy
  Najnowsza produkcja Cyrku Korona to kontynuacja tematycznych programów, wpisująca się w bieżące trendy światowego przemysłu cyrkowego. W pełni wyreżyserowane widowisko zachwyca talentem artystów, kostiumami stworzonymi specjalnie na potrzeby (...)
 • 21 czerwca, 18:00 - Kraków, Tauron Arena Kraków
  , koncert
  Rod Stewart OGŁASZA TRASĘ KONCERTOWĄ NA 2019 ROK! Nowy album Blood Red Roses już w sprzedaży! Rod Stewart w 2019 roku wyruszy w trasę koncertową promującą 30. studyjny album Artysty pt. Blood Red Roses (wydany 28 września 2018 roku). Koncert (...)
 • 21 czerwca, 18:00 - Chrzanów, MOKSiR Chrzanów
  21 czerwca 2019 roku o godz. 18:00 zapraszamy na Noc Świętojańską. Miejsce: Plac Tysiąclecia. W programie: - spektakl muzyczny kapeli Fedaki, - plecenie wianków, - wspólne tańce
 • 21 czerwca, 18:00 - Kraków, Piwnica Pod Baranami
  "Mały Gigolo, czyli romans w kurorcie" to spektakl kabaretowy, usytuowany w okresie dwudziestolecia międzywojennego, który zapewni świetną zabawę i rozrywkę na wysokim poziomie. Odpowie nam na pytanie po co jeździmy do kurortów. Czy aby tylko (...)
 • 21 czerwca, 18:00 - Andrychów, Miejski Dom Kultury w Andrychowie
  21 czerwca (piątek) godz. 18.00 /MDK w Andrychowie/ OTWARCIE WYSTAWY FOTOGRAFII „Ludzie FESTIWALI” – GRZEGORZ BARGIEL. Grzegorz Bargiel urodził się najprawdopodobniej 6.09.1968 r. w Andrychowie. Jego przygoda z fotografią rozpoczęła się jakieś (...)
 • 21 czerwca, 18:00 (3 dni) - Jodłownik, Beskid Wyspowy
  W długi "po-Bożociałowy" weekend wyjeżdżamy za miasto i osiadamy na dwie noce w Łąckiej Dolinie Dunajca aby za dnia pomęczyć trochę nogi na wymagających podjazdach okolicznego Beskidu Wyspowego. W planach mamy krótką trasę rozruchową w piątek (...)
 • 21 czerwca, 19:00 - Kraków, Teatr Praska 52
  "Pąsowa suknia", "Kosztowny romans" i "Niedokończona symfonia" jednoaktówki dorosłego Jana Brzechwy i  Mariana Hemara. "Powróćmy jak za dawnych lat, w zaczarowany bajek świat...."  Lata trzydzieste XX wieku - szampan, muzyka, czarujące kobiety (...)
 • 21 czerwca, 19:00 - Nowy Targ, Nowy Targ - Rynek
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu mają przyjemność zaprosić na Miejskie Przywitanie Lata, które odbędzie się na nowotarskim Rynku w piątek, 21 czerwca 2019. W tym roku bawić się będziemy przy największych (...)
 • 21 czerwca, 19:00 (3 dni) - Stary Sącz, Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu
  W 2019 r przypada 100 rocznica powstania Orkiestry Dętej w Starym Sączu. Spadkobierczynią pięknej tradycji orkiestrowej w naszym mieście jest Miejska Orkiestra Stary Sącz, która serdecznie zaprasza na uroczyste obchody Jubileuszu 100 lecia z (...)