WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo małopolskie

Województwo małopolskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 18 czerwca (13 dni) - Kraków, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego
  mecz, turniej
  Mecz rundy grupowej Grupy C, Półfinał oraz Finał. Grupa C: Niemcy, Czechy, Dania, Włochy.
 • 24 czerwca, 16:00 (6 dni) - Zakopane, Api Zakopane Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy
  dla dzieci
  Turniej piłkarski dla dzieci i mlodzieży odbędzie się w dniach 24-29 czerwca 2017 , na obiektach sportowych w Zakopanem. Kategorie U8,U9,U10,U11,U12,U14,U16 oraz dziewczyny U15. Turniej TATRY CUP, już na stałe wpisał się do kalendarza ogólnopolskich turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży. W czerwcu 2016r., w Zakopanem, odbyła się pierwsza edycja turnieju TATRY CUP, która (...)
 • 24 czerwca, 17:30 (3 dni) - Wielka Wieś, Sportowiec Modlniczka
  koncert
  Program XIV Dni Gminy Wielka Wieś SOBOTA 24. 06. 2017 17.30 - 19.30 teatr Kubika dla dzieci 19.30 – 20.30 koncert Disco Polo - Zespół Fanatic 20.30 – 2.00 zabawa z Zespołem Popularni NIEDZIELA 25. 06. 2017 16.00 – 16.45 - Orkiestra Dęta GOKiS 16.45 - 19.45 Turniej Sołectw 20.00 – 20.30 koncert zespołu Black Job 21.00 – Koncert zespołu Kombii 22.30 – pokaz tańczących fontann 23 (...)
 • 26 czerwca, 9:00 - Kraków
  warsztaty
  OM® Szkolenie Teoretyczne z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki OM® Szkolenie Teoretyczne to absolutnie niezbędna podstawa teoretyczna do wszystkich szkoleń fitness dla każdego. Praktyczna wiedza dla instruktorów fitness i trenerów personalnych, istotna do właściwej i bezpiecznej pracy z klientami. Celem szkolenia jest uświadomienie jak ważne jest przygotowanie teoretyczne (...)
 • 26 czerwca, 11:00 - Krynica-Zdrój, Sala Balowa Starego Domu Zdrojowego
  spotkania autorskie
  Spotkanie autorskie z Jerzym Starzyńskim
 • 26 czerwca, 14:00 (4 dni) - Kraków, Krakowskie Centrum Kinowe ARS
  Przegląd Filmów Piłkarskich to najważniejsze w Polsce wydarzenie filmowe, prezentujące powstałe w ostatnich miesiącach filmy dokumentalne o tematyce piłkarskiej. ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ W dniach 26-29.06 w kinie ARS pokażemy 11 tytułów, w tym 7 polskich premier, a całą imprezę zwieńczy pokaz specjalny najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego - "Gwiazdy". Projekcje uatrakcyjnią (...)
 • 26 czerwca, 14:30 - Rabka-Zdrój, Miejska Biblioteka Publiczna
  dla dzieci, warsztaty
  Jeśli marzysz o podróżach w dalekie kraje i odkrywaniu nieznanych lądów, te warsztaty są właśnie dla ciebie! W każdy przedfestiwalowy poniedziałek będziemy wspólnie wędrować śladami polskich odkrywców i podróżników, a prace plastyczne, które wspólnie stworzymy posłużą nam do stworzenia wystawy. Będzie można ją oglądać podczas Rabka Festival 2017. Wstęp na warsztaty jest wolny (...)
 • 26 czerwca, 15:00 - Kraków
  [English & Hebrew follow] Festiwal Kultury Żydowskiej & La Culture \\\\ לה קולטור [Tel Aviv] zapraszają na wystawę: קְדֻשָׁה - Holiness - Świętość - مقدسة Wernisaż: 24.06, sobota, 15:00 - 19:00 I DJ set: Tomasz Jurecki Wystawa czynna w dniach: 25.06-02.07, w godzinach 11:00-19:00 Wstęp wolny Po raz pierwszy w swojej historii, LaCulture opuszcza Tel Awiw i trafia na krakowski (...)
 • 26 czerwca, 17:00 - Kraków, MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie
  wykład
  Tuż przed wakacjami, w ostatnim tygodniu czerwca, MOCAK zaprasza na cykl trzech wykładów inspirowanych wystawą „Sztuka w sztuce”. Zaproszeni badacze opowiedzą o podobnych zabiegach artystycznych, jak te prezentowane na wystawie, ale tym razem dokonywanych na gruncie literatury, kina oraz muzyki. W poniedziałek 26 czerwca o godzinie 17 zapraszamy na wykład LITERATURA W LITERATURZE (...)
 • 26 czerwca, 17:00 - Chrzanów, Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A.
  • Prowadzisz organizację pozarządową i chcesz zatrudnić pracowników? • Interesują Cię miejsca pracy dla osób z niepełnosprawnościami lub w trudnej sytuacji życiowej? • Jesteś osobą bezrobotną i myślisz o założeniu firmy ze swoimi znajomymi? • Chcesz żeby w Twojej gminie powstała spółdzielnia socjalna? W takim razie – zapraszamy na spotkanie, na którym dowiesz się jak zdobyć dotację (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Kraków, Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie
  O! Literaturze Stanisław Grochowiak: Anatom cielesności świata Opowie: dr Michał Piętniewicz Stanisław Grochowiak - ten jeden z najciekawszych poetów pokolenia Współczesności, zmarł z powodu niewydolności wątroby, spowodowanej nadmiernym spożywaniem alkoholu. Przez całą swoją drogę poetycką, przyglądał się ciału ludzkiemu oraz ciału świata, jako obiektom par excellence anatomicznym (...)
 • 26 czerwca, 18:30 - Kraków, Pauza In Garden
  Zaczyna się sezon wakacyjny, więc ekipa PR-u bez krawatów też postanowiła gdzieś wyjechać. :) Kraków to pierwsze miasto poza Warszawą, w którym zorganizujemy nasze spotkania dla profesjonalistów branży komunikacyjnej. A teraz trochę szczegółów na temat wydarzenia. Krakowskie spotkanie poświęcimy tematowi influence marketingu. Influencerzy zawładneli solidnym kawałkiem komunikacji (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Kraków, Synagoga Tempel
  koncert
  Veretski Pass feat. Joel Rubin: Poyln Spośród wielu popularnych tańców wschodniej Europy takich hor, frejlak, bulgar czy szer, Veretski Pass we współpracy z Joelem Rubinem wygrzebują zapomnianego oberka, kujawiaka, polkę i krakowiaka – tańce wywodzące się z Polski, kraju będącego niegdyś domem dla trzech milionów żydów. Repertuar Poyln, inspirowany opowieścią I.L. Pereca A Gilgul (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Kraków, Klub Podróżników Śródziemie
  Fundacja Klubu Podróżników Śródziemie Aleja Podróżników Piwnica Pod Baranami, 26.06.2017 godzina 19:00 Tunezja - nie tylko na wakacje Albin Marciniak Przed dwoma laty Tunezja zamarła. Zamach w hotelu pozbawił Tunezję turystów. A wpływy z turystyki do poważne źródło dochodu wielu z mieszkańców tego malowniczego kraju. Kraju w którym tysiącletnią historię spotyka się na każdym kroku (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Kraków, Bonobo Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza
  We wrześniu 2015 porzuciła poukładane życie trzydziestolatki w wielkim mieście, pewną pracę w korporacji i… ruszyła w podróż życia z biletem w jedną stronę. Przez kolejne 9 miesięcy na własną rękę eksplorowała Stany Zjednoczone, Kanadę, Meksyk, Nikaraguę, Kostarykę, Panamę, Kolumbię i Kubę. Podróż ta była do tego stopnia transformująca, iż – zamiast wrócić do życia w Warszawie (...)
 • 26 czerwca, 19:00 (3 dni) - Kraków, Żydowskie Muzeum Galicja
  spotkania autorskie
  Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań z autorkami i autorami wydawnictwa Czarne. Poniedziałek, 26.06.2017 godz. 19.00 Nieobecne miasto – spotkanie z Maciejem Krupą i Kubą Szpilką Prowadzenie: Bartłomiej Kuraś Książka – nietypowy przewodnik. Nie opisuje miejsc pięknych, atrakcyjnych i niepowtarzalnych. Prowadzi raczej po ciemnych zaułkach, przestrzeniach zapomnianych i wyrzuconych (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Kraków, Klub Podróżników Atlantyda
  wykład
  To już ostatnie atlantydowe spotkanie przed wakacyjną przerwą. Więc tym bardziej serdecznie zapraszamy Was na opowieści Agaty Włodek pt. "Moje tamilskie jedz módl się i kochaj - podróż i wolontariat. W podróży i na wolontariacie w Indiach Południowo - Wschodnich Indie – kraj w którym wielu żyje prostym życiem, gdzie jak wszędzie liczy się bogactwo i piastowane stanowisko. Kraj (...)
 • 26 czerwca, 19:30 - Kraków, Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie
  Impresja performatywna na podstawie dramatów "Niezamężna" Ewalda Palmetshofera oraz "Nad moim grobem noc nie zapadnie" Fabrice`a Melquiota. Trzy kobiety. Trzy suknie ślubne. Zawieszenie. Oderwanie. Mgła. Czy ślub odbył się, czy nie? Czy to coś zmienia? Miejsce akcji można nazwać czyśćcem. Można je też nazwać po prostu – salą weselną. Mężczyzn brak. Dlaczego? Starałyśmy się (...)
 • 26 czerwca, 21:00 - Kraków, Teatr Nowy w Krakowie
  koncert
  Mimo młodego wieku, pianista i kompozytor Nitai Herskovits może pochwalić się bogatym dorobkiem artystycznym. Rozgłos przyniosła mu współpraca z Avishaiem Cohenem, izraelskim muzykiem jazzowym. Na scenie Teatru Nowego Herskovits wystąpi z projektem Time Grove, który narodził się podczas współpracy z Rejoicerem, producentem jego debiutanckiego albumu I Asked You a Question. Eksplorując (...)
 • 26 czerwca, 21:00 - Kraków, Piec' Art Acoustic Jazz Club
  W skład zespołu wchodzą studenci katedry jazzu Akademii Muzycznej w Krakowie. Połączyła ich wspólna chęć do wykonywania standardów amerykańskiej muzyki jazzowej. Brzmienie tria to synteza współczesnej muzyki improwizowanej, a także tradycji gatunku, zawierającej się w gigantach amerykańskiego jazzu. Skład: Kuba Banaszek – fortepian Kamila Drabek – kontrabas Kajetan Pietrzak – (...)
 • 27 czerwca, 8:00 - Kraków, Ambasada Krakowian
  Zapraszamy na otwarte śniadanie! W tym tygodniu będzie to śniadanie tematyczne. Stolarska jest małą i miłą ulicą, dlaczego jeszcze się nie znamy? Chcemy to zmienić! Na czym polega Śniadanie w Ambasadzie? Zawsze czeka na Ciebie pyszna kawa i herbata oraz coś smacznego, czym każdy z uczestników chce się z resztą podzielić. Weź też coś od siebie i dołóż do wspólnego stołu. Od (...)
 • 27 czerwca, 11:00 - Kraków, Ambasada Krakowian
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  dla kobiet
  Drogie Mamy! Sprawa jest prosta… spotkajmy się! Poznajmy! Rozmawiajmy! Wymieniajmy radami, uwagami, umiejętnościami! Wspólnie stwórzmy tę przestrzeń spotkań krakowskich Mam! A TYM RAZEM... Stworzymy mapę przydatną każdej aktywnej krakowskiej Mamie - gdzie pójść na kawę z raczkującym brzdącem, na jakim placu zabaw najlepiej wyszaleje się trzylatek, gdzie aktywnie spędzić rodzinną (...)
 • 27 czerwca, 13:00 - Kraków, Żydowskie Muzeum Galicja
  dyskusja
  Co dalej z Płaszowem? Dyskusja o przyszłości dawnego obozu pracy i obozu koncentracyjnego w Płaszowie Prowadzenie: Roma Sendyka Przez dziesięciolecia teren dawnego obozu pracy, a następnie obozu koncentracyjnego KL Plaszow, wyróżniał się na tle poobozowych miejsc pamięci w Europie jako symbol zaniedbania i zapomnienia. Ogłoszony w 2006 roku konkurs architektoniczny na realizację (...)
 • 27 czerwca, 16:00 - Kraków, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie
  Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie i Ośrodek Myśli Politycznej zapraszają na kolejny wykład z cyklu "Spotkania z historią". Naszym gościem będzie dr hab. Patryk Pleskot, historyk i politolog, doktor habilitowany nauk społecznych, pracownik warszawskiego Biura Badań Historycznych w Instytucie Pamięci Narodowej. Pan profesor wygłosi dla nas wykład pt. Zachodnia (...)
 • 27 czerwca, 17:00 - Brzesko, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku
 • 27 czerwca, 17:00 - Kraków, MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie
  wykład
  Tuż przed wakacjami, w ostatnim tygodniu czerwca, MOCAK zaprasza na cykl trzech wykładów inspirowanych wystawą „Sztuka w sztuce”. Zaproszeni badacze opowiedzą o podobnych zabiegach artystycznych, jak te prezentowane na wystawie, ale tym razem dokonywanych na gruncie literatury, kina oraz muzyki. We wtorek 27 czerwca o godzinie 17 zapraszamy na wykład FILM W FILMIE. Gość: dr hab (...)
 • 27 czerwca, 18:00 - Kraków, Śródmiejski Ośrodek Kultury w Krakowie
  promocja
  Lwów: Łyczaków. Pokaz slajdów połączonych z promocją książki o Lwowie autorstwa Przemysława Włodka.
 • 27 czerwca, 18:00 - Kraków, Sabre Poland
  Kolejne warsztaty z serii Go for IT, girl! poświęcone różnym obszarom i możliwościom rozwoju w IT. Chcemy Wam pokazać, że technologia ma różne oblicza. Tym razem Go for IT, girl! - warsztaty z programowania w Python. Dla kogo warsztaty? Gorąco zapraszamy na warsztaty z podstaw programowania podczas, których będzie można sprawdzić swoich sił w języku programowania Python. Jest (...)
 • 27 czerwca, 18:00 - Kraków, Klub Kabaret
  W zadymionych dymem z cygar klubach rozbrzmiewa modny jazzowy swing, na parkiecie tańczą eleganckie damy z szykownymi gentlemanami, do filiżanek nalewa się nielegalne whiskey spod lady, a nad sprawnym działaniem całego mechanizmu czuwają ubrani w najlepsze garnitury gangsterzy. Niezwykła podróż w przeszlość, szaloną erę Swinga, przełomu tradycyjnego sposobu myśli o tańcu, będącego (...)
 • 27 czerwca, 18:00 - Kraków, Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział Kraków
  STOWARZYSZENIE PISARZY POLSKICH ODDZIAŁ W KRAKOWIE zaprasza na spotkanie z cyklu Rozkręcamy Literacki Kraków: promocja książki „Puzzle – afrykańska figurka” Sławomira Walencika Prowadzenie: Jadwiga Malina 27 czerwca (wtorek) 2017, godz. 18:00 Salon Literacki SPP, ul. Kanonicza 7, KRAKÓW
 • 27 czerwca, 18:00 - Kraków, Kawiarnia Literacka
  Zapraszamy na wykład prof. dr hab. Moniki Kostery skoncentrowany wokół myśli Zygmunta Baumana. Pani Profesor jest współautorką książki „Zarządzanie w płynnej nowoczesności”, będącej zapisem rozmowy Zygmunta Baumana, Ireny Bauman oraz dwojga badaczy zajmujących się organizacją i zarządzaniem. Zarządzanie było jedną z sił napędowych ubiegłego wieku, jego idea i język wręcz skolonizowały (...)
 • 27 czerwca, 18:00 - Kraków, SARP Kraków
  wernisaż
  Wystawa malarstwa Irena Emilewicz – „Rzeczywistość odmienna” Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Kraków serdecznie zaprasza na wystawę prac malarskich pt. „Rzeczywistość odmienna” Ireny Emilewicz, artysty i architekta. Wystawa odbywa się w ramach Krakowskich Spotkań Artystycznych 2017 – Konfiguracje. Irena Emilewicz jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki (...)
 • 27 czerwca, 18:30 - Kraków, Księgarnia CUD Ciało - Umysł - Duch
  dla kobiet
  Jak pozbyć się krzywdzących i ograniczających przekonań i znaleźć szczęście i oparcie w sobie warsztaty pracy z mądrością ciała Kiedy kolejna książka z " 10 sposobami na…. Udany związek, jak pozbyć się stresu, złego szefa i schudnąć 10 kg w tydzień" nie działa, gdy notatki z następnych warsztatów z motywacji, efektywności i jak być super, hiper i the best wylądują w wypchanej, (...)
 • 27 czerwca, 19:00 - Kraków, Synagoga Tempel
  koncert
  Poszukując swych iracko-żydowskich korzeni, Dudu Tassa, jeden z czołowych przedstawicieli izraelskiej sceny muzycznej, odkrył niezwykłą historię rodzinną. Jego dziadek oraz brat dziadka, w pierwszej połowie XX w. byli znani jako Bracia Al-Kuwaitis – duet wielkich kompozytorów i muzyków ówczesnej irackiej sceny. Zainspirowany dokonaniami dziadka, Dudu wydał płyty Dudu Tassa & (...)
 • 27 czerwca, 19:00 - Kraków, Teatr Ludowy
  koncert, dla dzieci, premiera, widowisko
  Sandra Mika, Big Band Krak oraz Kwartet Smyczkowy Bonjour zapraszają Państwa na premierowy koncert, pt: „Marilyn Monroe- Kolejne Biografie”. W programie najznakomitsze utwory z repertuaru Marilyn Monroe oraz standardy jazzu i muzyki rozrywkowej w wykonaniu Big Bandu Krak oraz Kwartetu Smyczkowego Bonjour. Impreza startuje o godzinie 19.00, 27 czerwca (wtorek). Miejsce: Teatr Ludowy- (...)
 • 27 czerwca, 19:00 - Kraków, Zielono mi
  Zapraszamy do wspólnej gry w nowym miejscu! Zielono mi to lokalna kulturalna knajpka na rogu, przy samej pętli Salwator, na ul. Królowej Jadwigi 4. W tym sympatycznym i klimatycznym lokalu serwowane są pyszne, czeskie piwa, a jeśli ktoś zgłodnieje, na pewno nie pogardzi bogatą ofertą domowych przekąsek! Dodatkowo, dzięki współpracy z firmą Dragonus - sklep z grami planszowymi (...)