WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo małopolskie

Województwo małopolskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 31 stycznia, 19:00 (18 dni) - Kraków
  , festiwal
  Już po raz jedenasty w Krakowie odbędzie się festiwal Opera Rara. W ramach cyklu od 31 stycznia do 17 lutego 2019 roku zobaczymy m.in. cztery produkcje sceniczne: od Rameau, przez Mozarta do Glassa, oraz wokalne recitale w gwiazdorskiej obsadzie (...)
 • 14 lutego, 11:00 (4 dni) - Bukowina Tatrzańska, Bukowiańskie Centrum Kultury - Dom Ludowy
  , koncert, festiwal
  Połowa lutego, zima w pełni, a w Bukowinie Tatrzańskiej gorąca atmosfera barwnego, żywiołowego 47. Góralskiego Karnawału. Dlaczego warto tu być? Tylko podczas Karnawału (od czwartku do soboty) można zobaczyć w jednym miejscu najlepsze grupy (...)
 • 15 lutego, 9:00 (2 dni) - Białka Tatrzańska, Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska
  NARCIARSTWO ALPEJSKIE
  FREESKI | SNOWBOARD | BIKE Puchar Europy FIS w narciarskiej i snowboardowej konkurencji Big Air, Mistrzostwa Polski we Freeskiingu i przystanek rowerowego pucharu świata FMB World Tour. Garmin Winter Sports Festival to jedyna impreza na świecie (...)
 • 15 lutego, 9:00 - Wieliczka, Wielicka Mediateka
  Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają na: DZIEŃ OTWARTY W BIBLIOTECE, 15 lutego 2019 r., w godzinach 8:00-19:00.Harmonogram wydarzenia:8:00 - 19:00Biblioteka bez tajemnic - (...)
 • 15 lutego, 11:00 - Dobczyce, RCOS Regionalne Centrum Oświatowo - Sportowe
  Będzie to jedno z dziesięciu spotkań z międzynarodową ekipą nurków zwaną PODWODNYMI TROPICIELAMI. Dzięki ich wytrwałości i zaangażowaniu udało się odnaleźć wrak jednego z największych okrętów polskich zatopionych podczas II Wojny Światowej. (...)
 • 15 lutego, 15:00 (4 dni) - Zakopane
  Zakopane - Szczawnica wycieczka rowerowa zimowa : - 2 x wiazdy wyciagiem - zjazdy z Gubalowki, Palenicy - kulig, ognisko - biesiada na Krupowkach przy muzyce goralskiej
 • 15 lutego, 16:00 - Kraków, Tauron Arena Kraków
  ILUZJA I MAGIA
  The Illusionists Live w Polsce! The Illusionists Live Polska: 15.02 - 17.02.2019 - TAURON Arena Kraków 22.03 - 24.03.2019 - ERGO Arena Gdańsk/Sopot 10.04 - 14.04.2019 - Torwar COS Warszawa W tym wspaniałym show biorą udział niezwykle (...)
 • 15 lutego, 16:00 (3 dni) - Nowy Sącz, Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz
  Kolejne Manewry grup Poszukiwawczo Ratowniczych, niedługo więcej informacji.
 • 15 lutego, 17:00 - Kraków, Zet Pe Te
  , festiwal
  15 lutego wraz z klubem Zet Pe Te zapraszamy wszystkich na pierwszą edycje mini festiwalu Above The Rest - KRK RAP FEST. Oddajemy w Wasze ręce event, gdzie muzyka jest czymś więcej niż formą ekspresji, a nierzadko stylem życia. Wystąpią: * (...)
 • 15 lutego, 17:00 - Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce
  W piątek 15 lutego od samego rana w nowej siedzibie wielickiej biblioteki odbywać się będzie Dzień Otwarty. Z tej okazji ponownie zapraszamy i dużych i małych, tych lubiących grać i tych, którzy jeszcze nie złapali planszówkowego bakcyla. Zabierzcie (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Gorlice, Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów
  , dla dzieci, dla mężczyzn, rodzinne, wernisaż, wystawa, ciekawe
  Serdecznie zapraszamy do Galerii Sztuki "Dwór Karwacjanów" w Gorlicach na wystawę grafiki Agnieszki Lech-Bińczyckiej, której uroczyste otwarcie odbędzie się w dniu 15 lutego 2019 roku o godz. 18:00. WSTĘP PODCZAS WERNISAŻU BEZPŁATNY.Wystawa (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Wieliczka, Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce
  Niekwestionowany mistrz polskiej mowy, popularny językoznawca, specjalista w zakresie mediów, reklamy i polityki, a także autor i współautor niezliczonych publikacji popularnonaukowych. Gościem kolejnego spotkania w ramach cyklu LITERACKIE WIDNOKRĘGI (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Kraków, Disco Pub
  #disco #piątki #goldenhits90 #eurodisco #vodka #shot Piątek, piątunio, piąteczek w Disco Pub #Golden Hist 90's PartyBox lata 90's kto pamięta jeszcze karteczki do #segregatorów, gumę „#Turbo” i jajka #Tamagotchi. to właśnie lata 90. startujemy (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Kraków, PUB Pod Ziemią
  , koncert
  Slave Away Xploder Więcej niebawem.
 • 15 lutego, 18:00 - Gorlice, Gorlickie Centrum Kultury
  Misterium ludowe będące teatralną interpretacją tekstów „Betlejem Polskie” Lucjana Rydla i „Pastorałki ” Leona Schillera. Spektakl w pięciu aktach przygotowany przez grupę teatralną „Otwarte Drzwi” z gościnnym udziałem dzieci oraz Regionalnego (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Olkusz, Galeria Sztuki Współczesnej Biuro Wystaw Artystycznych
  Damian Pacha, malarz, absolwent ASP w Krakowie, studiował malarstwo w pracowni prof. Jana Szancenbacha i rysunek w pracowni prof. Janusza Orbitowskiego i prof. Andrzeja Kapusty. Po studiach był na stypendium w Paryżu (ufundowane przez prof (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Oświęcim, Cafe Bergson
  Spotkanie z dr Joanną Ostrowską i dyskusja wokół książki „Przemilczane. Seksualna praca przymusowa w czasie II wojny światowej” 15.02.2019 (piątek), g. 18.00 Cafe Bergson, pl. ks. Jana Skarbka 2 Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy *** Joanna (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Oświęcim, Stone Cafe Bar & Restaurant
  Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na występ Weronika Weroena Boińska wraz z zespołem do naszej restauracji w dniu 15.02.2019! Zagrają i zaśpiewają dla Was na żywo! Zaczynamy od 18:00 wstęp bezpłatny. Rezerwujcie miejsca już dziś !
 • 15 lutego, 18:00 - Nowy Sącz, TPSP(Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych)w Nowy Sączu
  Wernisaż wystawy znakomitego rzeźbiarza wieloletniego członka TPSP
 • 15 lutego, 18:00 - Bochnia, Bochnia, Oratorium Św. Kingi
  Pani Dulska jest snobistyczną i ekscentryczną przedstawicielką klasy średniej, wspinającą się po drabinie społecznej. Jest mieszanką Hiacynty Bucket z „Co ludzie powiedzą?” Roya Clarke’a i Matki Courage Bertolta Brechta. Jest despotyczną i zarazem (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Niepołomice, Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Biernata w Niepołomicach
  Biblioteka Publiczna w Niepołomicach zaprasza od 1 lutego na wystawę malarstwa Bożeny Topór-Karpińskiej „Gawędy szeptem i pastelami” WERNISAŻ - 15 lutego 2019 r. o godz. 18:00 Bożena Topór-Karpińska ukończyła filologię polską na Uniwersytecie (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Myślenice, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
  Kolejny wernisaż rocznej przeglądowej wystawy Myślenickiej Grupy Fotograficznej organizowany wspólnie z MOKiS. Wydarzenie które wpisało się na stałe w kalendarz kulturalny Myślenic. Jak co roku fotograficy Myślenickiej Grupy Fotograficznej skupili (...)
 • 15 lutego, 18:15 - Gorlice, Galeria Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach
  , dla dzieci, dla mężczyzn, rodzinne, wernisaż, dla kobiet, wystawa, ciekawe
  Serdecznie zapraszamy 15 lutego 2019 roku do Galerii Sztuki "Dwór Karwacjanów" w Gorlicach na wernisaż Marcina Jachyma.(godz. 18:00). Podczas wernisażu wstęp bezpłatny.WYSTAWA BĘDZIE PREZENTOWANA OD 15.02 - 20.03.2019.Marcin Jachym urodzony (...)
 • 15 lutego, 18:30 - Gorlice, Dwór Karwacjanów Galeria Sztuki
  , dla dzieci, dla mężczyzn, rodzinne, wernisaż, dla kobiet, wystawa, ciekawe
  Serdecznie zapraszamy 15 lutego 2019 roku do Galerii Sztuki "Dwór Karwacjanów" w Gorlicach na otwarcie wystawy "O przyszłość Rapperswilu" z Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom'' Dworek Stefana Żeromskiego.Podczas wernisażu wstęp bezpłatny (...)
 • 15 lutego, 18:30 - Miechów, Biuro Wystaw Artystycznych "U Jaksy"
  Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Jarosława Mudyna "Islandia - Kraina żywiołów". Otwarcie wystawy uświetni koncert akordeonowy Jakuba Mietły.
 • 15 lutego, 19:00 - Kraków, Kijów.Centrum
  Zapraszamy na wielki, jubileuszowy koncert Alicji Majewskiej. Jej przejmujące interpretacje piosenek pisanych głównie przez współpracującego z nią od lat kompozytora i pianisty – Włodzimierza Korcza niezmiennie budzą wzruszenie i entuzjazm. (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Kraków, Krakowski Teatr VARIETE
  Chicago rok 1929. Gospodyni domowa Roxie Hart wierzy, że jej życie odmieni się za pomocą śpiewu i tańca. Jej jedynym pragnieniem jest podążyć w ślady gwiazdy kabaretu – Velmy Kelly. Gdy obie lądują w więzieniu oskarżone o popełnienie morderstw (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Oświęcim, Oświęcimskie Centrum Kultury
  Koncert legendarnej grupy Stare Dobre MałżeństwoStare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Krynica-Zdrój, Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju
  Lady Pank – po 35 latach od premiery historycznego albumu, który przeszedł do historii polskiego rocka jako klasyk - jest dla wielu fanów polskiej muzyki niczym biblia. Zespół podczas koncertów zaprezentuje zarówno utwory z płyty LP1, jak i (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Kraków, Teatr Zależny
  "Początek końca" to pełen humoru i niecodziennych postaci show w konwencji kursu samorozwoju. Po nim wyjdziesz profesjonalnie przeszkolony i gotowy na życiowe perypetie.  Dzięki Izie i jej ćwiczeniom  obnażysz i wyśmiejesz prawdę o (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Tarnów, Centrum Sztuki Mościce
  „Tańczmy po miłości śmierć” – koncert piosenek Leonarda Cohena Michał Łanuszka z zespołem 15 lutego 2019 r., godz. 19.00 11 pięknie i po polsku zaaranżowanych wielkich przebojów Leonarda Cohena, które dawno nie były zaśpiewane tak poruszająco (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Wolbrom, Dom Kultury w Wolbromiu
  "Mayday bawi Was do łez? Dajcie więc szansę Michaelowi, synowi jego autora, Raya Cooneya! Dowiecie się, jak żyć na koszt opieki społecznej, osiągając rocznie dochód 25 000 funtów (bez podatku). Wymaga to sporej kreatywności i żelaznych nerwów (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Krzeszowice, Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach
  SPOTKANIE Z POETKĄ KATARZYNĄ MIARCZYŃSKĄ I BARDEM PIOTREM KŁECZKIEM 15 lutego, piątek, godz. 19.00 Galeria w Pałacu Vauxhall, wstęp wolny Dlaczego (nie) Walentynki? Bohaterzy naszego wieczoru zgodnie twierdzą, że okazywać sobie miłość trzeba (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Kraków, Teatr Praska 52
  Wyobraź sobie, że do Twojego domu przychodzą podpalacze i uczciwie zapewniają Cię, że są podpalaczami, ale Ty im nie wierzysz. Mało tego, zapraszasz ich nawet do swojego domu. Cały sekret tkwi bowiem w tym, że ludzie bardzo często nie chcą (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Wadowice, Wadowickie Centrum Kultury
  15 lutego (piątek) 2019 roku godz. 19:00 sala kameralna wstęp wolny Zapraszamy na koncert młodzieżowego zespołu gitarowego z Zurychu (Zurich Youth Guitar Ensemble), który istnieje od 2007 roku i jest częścią Konserwatorium w Zurychu. Zespół (...)
 • 15 lutego, 19:30 - Zakopane, Dworzec (Zakopane)
  Witam. Myli Państwo, lejdis and dżentelmen, damen und herren KOMPROMITACJA oraz SKA PETARDA znowu razem na scenie! 15 lutego Zakopane znowu zatańczy w rytmach Ska i Punk Rocka!! Więcej informacji wkrótce Wjazd 10 polskich złotych