WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo małopolskie

Województwo małopolskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 12 października (11 dni) - Kraków
  koncert, festiwal
  Formularz Zgłoszeniowy/Registration Form: http://bit.ly/FormularzZgłoszeniowy2017 Wyobraź to sobie. Ktoś, kto Cię bardzo kocha, mówi: „Przyjdź!”. Przyjdź bez ceremoniału i bez lęku. On mówi: przyjdź, nawiążmy relację. Poznaj mnie i daj się poznać. Ja jestem. Chodź ze mną. Przyjdź! Już 12–22 października w Krakowie 12. edycja Festiwalu 7xGospel! 7xGospel to warsztaty, koncerty (...)
 • 17 października (6 dni) - Kraków, Buddyjski Ośrodek Medytacyjny w Krakowie
  festiwal, wykład, warsztaty
  Od 9 do 22 października zapraszamy na dziesiątą już edycję naszego festiwalu „Przestrzeń Umysłu”. W programie znajdą się prezentacje multimedialne i wykłady nauczycieli Buddyzmu Diamentowej Drogi, którzy w przystępny i niepozbawiony humoru sposób opowiedzą o naukach Buddy i ich praktykowaniu tu i teraz. Wśród poruszanych tematów obok medytacji nie zabraknie też rozważań o buddyjskim (...)
 • 19 października, 16:00 (4 dni) - Kęty, Dom Kultury w Kętach
  koncert, festiwal
  XX PSALLITE DEO - KĘTY 2017 Dom Kultury w Kętach po raz 20. zaprasza wszystkich miłośników muzyki, sztuki i filmu do udziału w Festiwalu Twórczości Religijnej PSALLITE DEO, który odbędzie się w dniach 19-22 października 2017r. PSALLITE DEO to różnorodne, wartościowe działania artystyczne i społeczne adresowane do wszystkich grup wiekowych, interesujących się różnymi dziedzinami (...)
 • 19 października, 17:00 (3 dni) - Zakopane
  koncert, festiwal
  Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula zaprasza na 6. Festiwal „Inspirowane górami” im. Macieja Berbeki, który odbędzie się w dniach 19 - 21 października, w Zakopanem. PROGRAM 19.10 czwartek Kino Giewont, ul. Kościuszki 4 godz. 17.00 Zakopane sprzed lat Pokaz filmu „Znicz olimpijski” (1969), reżyseria Lech Lorentowicz godz. 18.30 Koncert Hanki Wójciak. Premiera płyty „Zasłona” 20 (...)
 • 20 października, 10:00 (3 dni) - Kościelisko, Gmina Kościelisko
  Serdecznie zapraszamy na IV Podhalański Zlot Enduro MTB, który odbędzie się w dniach 20-22 października 2017 r. w Gminie Kościelisko. Gmina położona jest m.in. na obszarze Pasma Gubałowskiego, które jest jednym z najpiękniejszych podgórskich obszarów w Polsce. O niebywałych walorach turystycznych okolicy stanowią: urzekające piękno krajobrazu, zróżnicowana rzeźba terenu, mnogość (...)
 • 20 października, 12:00 (2 dni) - Kraków, Com-Com Zone Nowa Huta
  Postanowiłeś żyć aktywnie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Regularnie chodzisz na zajęcia sportowe, ale chcesz spróbować czegoś nowego? Dni otwarte w Com-Com Zone Nowa Huta są właśnie dla Ciebie! Lekcje pokazowe, spotkania z trenerami i dietetykami, konkursy oraz atrakcje dla najmłodszych – to wszystko czeka na Ciebie w dniach 20-21 października w Centrum Rozwoju przy ulicy Ptaszyckiego (...)
 • 20 października, 17:00 (2 dni) - Kraków, Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta
  RĘKODZIEŁO
  dla dzieci, warsztaty
  [Edit: 17.10.2017 Ze względu na bardzo duże zainteresowanie warsztatmi i ograniczone materiały, będziemy w stanie zapewnić uczestnikom pojedyńcze meble, a nie całe zestawy] IKEA HACK - warsztaty majsterkowania. Ojcowie wraz z dziećmi otrzymają zestawy mebli IKEA (stolik i krzesła), które będą mogli przeprojektować według własnego pomysłu. W zajęciach zostaną wykorzystane materiały (...)
 • 20 października, 17:00 (2 dni) - Kraków, Kino Paradox na ul. Krupniczej
  pokaz
  W ramach 15. Objazdowy Festiwal WATCH DOCS - Kraków / Poronin zapraszamy na blok poświęcony tematyce uchodźczej pn. WORLD CRIME STORY: RÓŻNE OBLICZA KRYZYSU POLITYKI MIGRACYJNEJ. PIĄTEK 20.10.2017 r. Miejsce: kino Paradox, Krupnicza 38 17.00 Wprowadzenie: dr Paulina Napierała (Uniwersytet Jagielloński) 17.30 #moja ucieczka, reż. Elke Sasse, Niemcy, 2016 (90 min) 19.00 Przez mur (...)
 • 20 października, 18:00 (3 dni) - Kraków, Zakrzówek Baza Nurkowa
  NURKOWANIE I SPORTY PODWODNE
  Zapisy: goo.gl/pH1Sbn Zapraszamy na wspólne nurkowania na Zakrzówku! :) Dla chetnych mamy suche skafandry oraz ocieplacze Santi! Zakrzówek to nazwa kamieniołomu w Krakowie, który jest jednym z najciekawszych miejsc nurkowych w Polsce. Podwodne atrakcje spoczywają na głębokości 7-31 metrów. Szczegóły wyjazdu: goo.gl/48Mrdm Zapisy: goo.gl/pH1Sbn Pytania? honorata@divemania.pl 660490010
 • 20 października, 19:00 (2 dni) - Kraków, Teatr Łaźnia Nowa
  Misiaczki, Kaczuszki, Króliczki, Szczeniaczki – to pewnie najmilsze zwierzątka na świecie. Bajek o nich było wiele – bo któż nie lubi opowieści o tak puchatych i uroczych stworzonkach? Lecz co z tymi, których Los nie obdarzył takim wdziękiem? Czy nie zasługują na Bajkę o sobie? Według nas zasługują! Dlatego zapraszamy na „Straszną Piątkę” – opowieść o zwierzątkach mniej milusińskich (...)
 • 20 października, 20:00 (2 dni) - Kraków, ICE Kraków Congress Centre
  20 i 21.10. 2017 r. Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka - Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego, Dom Norymberski w Krakowie oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe mają zaszczyt zaprosić na wyjątkowe wydarzenie - dwa spektakle BALETU TRIADYCZNEGO - zrekonstruowaną wersję dzieła Oskara Schlemmera w wykonaniu Bayerisches Staatballet z Monachium. W Roku Awangardy (...)
 • 20 października, 21:00 (3 dni) - Kraków, Strefa
  koncert, festiwal, warsztaty
  #StrefaRytmu #StrefaEtno #SzkołaNaRozstajach / XI Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny ŹRÓDŁA I INSPIRACJE / RYTMY POLSKIE - KAJOCY / 20-21 X / św. Tomasza 31 : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : O fesiwalu: https://www.amuz.krakow.pl/xi-miedzynarodowy-festiwal-perkusyjny-zrodla-i-inspiracje/ : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : (...)
 • 21 października, 8:00 (2 dni) - Zakopane, COS OPO Zakopane
  Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub pocztą e-mail. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 września 2017 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy Almar-Sport Elżbieta Gałuszka tel. 506 494 261 elzbieta@almar-sport.pl
 • 21 października, 8:00 - Kraków, LaLoba Centrum Kobiet
  Czy wiesz, że 1/3 Polek cierpi z powodu dysfunkcji dna miednicy mniejszej. Związane jest to z brakiem świadomości, wiedzy i profilaktyki. Zbyt późne zgłoszenie się do lekarza, może spowodować, że jedynym rozwiązaniem problemu będzie obciążająca operacja. Dzięki dobrze przeprowadzonemu treningowi i rehabilitacji możesz zminimalizować ryzyko wystąpienia nietrzymania moczu, obniżenia (...)
 • 21 października, 9:00 - Kraków
  warsztaty, dla kobiet, networking
  Interesujesz się programowaniem? Jesteś na początku swojej drogi? Potrzebujesz porządnego kopa motywacyjnego? Zapraszamy wszystkie kobiety, które zaczynają swoją przygodę z programowaniem na darmowe 👉 Warsztaty front-endowe Programuj, Dziewczyno! z Coders Lab Będzie okazja nie tylko do zgłębienia tajników JavaScriptu, ale również do poznania dziewczyn, które tak jak Ty chcą (...)
 • 21 października, 9:00 - Chrzanów
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 21 października, 9:00 - Wolbrom, przy Ośrodku Zdrowia
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 21 października, 9:00 - Kraków, Krakowskie Błonia
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 21 października, 9:30 - Kraków, Famiga
  dla dzieci, warsztaty
  Zapraszamy na kompleksowe warsztaty dla Animatorów Zabawy. Plan kursu zawiera wszystkie najważniejsze elementy niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnych zabaw w grupach, urodzin, festynów i innych imprez dla dzieci. Czas trwania 5 godzin zegarowych. Uczestniczy otrzymują teczkę z materiałami dydaktycznymi oraz wszystkie potrzebne rekwizyty do nauki podczas szkolenia. Plan (...)
 • 21 października, 9:30 - Kraków, Dom Duszpasterski Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
  konferencja
  Scena Papieska Instytutu Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza pedagogów-polonistów do udziału w konferencji naukowo-metodycznej poświęconej twórczości literackiej Karola Wojtyły – Jana Pawła II oraz jej obecności w szkole. Partnerem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Polonistów. Konferencja odbędzie się 21 października 2017 r. początek godz (...)
 • 21 października, 10:00 - Borzęcin
  MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ Termin i miejsce zawodów 21.10.2017 r. (sobota) Borzęcin (obok Bochni) Zespół Szkół w Borzęcinie Górnym Borzęcin 563, 32-825 Borzęcin Plan zawodów: 7:30 – 9:00 ważenie zawodników 9:30– 10:00 omówienie przepisów i uroczyste otwarcie 10:00- start zawodów W ramach Mistrzostw Małopolski rozegrane zostaną turnieje: 1. Junior MMA lat 16, 17, 18 – rocznik: (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, Program Aktywności Lokalnej "Sami dla siebie"
  warsztaty
  Budzimy się po długim wakacyjnym śnie z ochotą do działania, a przede wszystkim cieszymy się na kolejne spotkanie z Wami! Sezon MamaTonowy rozpoczniemy od warszatów kulinarnych. Na drugie śniadanie wspólnie z dziećmi przyrządzimy kanapki-niespodzianki, cieszące nie tylko nasze brzuchy, ale przede wszystkim oczy. Będzie smacznie, (mamy nadzieję) zdrowo i kolorowo! Zatrzymamy się (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, Salsa House
  warsztaty
  ★★★ REGGAETON VS DANCEHALL ACADEMY ★★★ 21.10.2017 (Sobota) zapraszamy na kolejną edycję RvD Academy w Krakowie. Warsztaty są cyklem ogólnopolskich warsztatów tanecznych mających na celu dobrą zabawę oraz integrację entuzjastów niżej wymienionych stylów a czekają was zajęcia z : ➡️ REGGAETON ➡️ DANCEHALL ➡️ TWERK ➡️ ZUMBA ⬛️TU KUPISZ BILET ⬛️ https://rvdacademykrakow1.evenea (...)
 • 21 października, 10:00 (2 dni) - Kraków
  Basic Personal Trainer po raz kolejny rusza w nowej rozszerzonej formule - trwa sześć weekendów. Zjazdy odbędą się w następujących terminach br.: 21-22.10, 28-29.10, 4-5.11, 18-19.11, 25-26.11, 2-3.12 Basic Personal Trainer to bazowe szkolenie Kuźni Trenerów, które od kilku lat wprowadza do branży fitness wysoko wykwalifikowanych Trenerów Personalnych. Szkolenia odbywają sie w (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, Patynowy
  RĘKODZIEŁO
  warsztaty
  Od dawna nosisz się z zamiarem zmiany wnętrza? Pragniesz poszerzać i pogłębiać pasję związaną z projektowaniem wnętrz? A może po prostu chcesz twórczo zrelaksować się w sympatycznym towarzystwie? Na warsztatach w pracowni PatyNowy pokażemy Ci jak w prosty i przyjemny sposób odnowić meble i nadać im niepowtarzalny wygląd. Przećwiczysz oryginalne techniki zmieniające przestrzeń (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, Kino Pod Baranami
  pokaz
  SMAK, czyli Spotkania Młodych Amatorów Kina #33 CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM | Człowiek z magicznym pudełkiem (reż. Bodo Kox) ☛ sobota, 21 października 2017, godz. 10.00 || Kino Pod Baranami Zapraszamy na kolejne Spotkanie Młodych Amatorów Kina! Na ekranie najnowsza produkcja autorstwa Bodo Koxa - polskiego reżysera obdarzonego niezwykłą wyobraźnią, który po raz kolejny zaprasza (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, Sabre Poland
  RĘKODZIEŁO
  Kiedy? 21 października 2017, 10:00-14:30 Gdzie? Sabre Poland, ul. Wadowicka 6D, Kraków Opis Wprowadzenie jak wygląda proces uczenia maszynowego Dotknięcie tematu walidacji i metryk Wprowadzenie do XGBoost Wymagana podstawowa znajomość python + sporo motywacji do nauki zapoznania się z zadaniem i pobraniem danych przed warsztatem: https://www.kaggle.com/c/allstate-claims-severity (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, LaLoba Centrum Kobiet
  dla kobiet
  3-godzinny Maraton Treningu Funkcjonalnego 3 wyśmienite Trenerki: Iza Socha, Sylwia Jabłońska i Marcela Kiełt Trening Funkcjonalny to trening całego ciała, polegający na powtarzaniu prostych ruchów, wzmacniających mięśnie. Szybkość, siła mięśniowa i stabilność to parametry, nad którymi pracujemy. W treningu używamy sprzętu takiego jak: sztangi, hantle, piłki szwajcarskie i ovoball (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, Klub Podróżników Śródziemie
  Klub Podróżników Śródziemie oraz Krakowski oddział Booking.com zapraszają. Nasza ostatnia akcja edukacyjno-ekologiczna w tym roku. 21.10 wspólnie posprzątamy teren byłego Obozu Płaszów i Kamieniołomu Libana. Zapewniamy worki i rękawice. Każdy może się przyłączyć by pomóc, poznać ten rozległy teren, poznać innych ludzi i dobrze przy tym się bawiąc. Spotykamy się o godz. 10.00 a (...)
 • 21 października, 10:00 (2 dni) - Kraków, Akademia Multi Art
  warsztaty
  Warsztaty operatorskie to kurs filmowania połączony z nauką obsługi nowoczesnych kamer cyfrowych oraz sztuki operatorskiej na poziomie podstawowym. Przygotowuje do samodzielnej pracy realizatora wideo, tworzenia filmów okolicznościowych, realizacji zleceń o charakterze reklamowym i dokumentalnym. Dla: osób rozpoczynający praktykę z kamerą. Prowadzący: wykładowcy pracujący na (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, Centrum Kultury "Ruczaj"
  ZABAWKI I AKCESORIA DLA DZIECI
  dla dzieci, kiermasz
  Serdecznie zapraszamy na Drugi Ruczajowy Kiermasz Dziecięcy! Będziemy sprzedawać/kupować/wymieniać! Jeśli Twoj dom jest pełen bibelotów i ubranek, z których Twoje dziecko dawno wyrosło... Jeśli chcesz kupić w okazyjnej cenie coś, czego Twoje dzieko potrzebuje... PRZYJDŹ KONIECZNIE! Prosimy o wcześniejszą wycenę (najlepiej poprzez naklejenie karteczki z ceną na każdym ze sprzedawanych (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, W Krakowie Dobra Woda Prosto Z Kranu
  Centrum Edukacji Ekologicznej mieszczące się na terenie Zakładu Uzdatniania Wody Bielany przy ul. Księcia Józefa 299, zamieni się w sobotę, 21 października w miejsce pełne wodnych inspiracji. W podróż po wodnym świecie zapraszają Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski i Wodociągi Krakowskie! Między godziną 10:00 a 16:00 czekają na Was pasjonujące zadania, konkursy, i gry (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, Klockoland
  dla dzieci
  Zapraszamy serdecznie na DRUGIE urodziny KLOCKOLANDu. Przygotowaliśmy dla Was specjalne atrakcje: - bilety za PÓŁ CENY! :) - wyśmienity Klockowy TORT (godz. 13:00) - Zbuduj z nami miasto LEGO CITY (godz. 10:00-20:00) - warsztaty z robotami LEGO 10:00, 11:00, 17:00, 18:00 (prosimy o rezerwacje miejsca pod nr tel 667 899 317) - malowanie twarzy i modelowanie balonów - zabawy na strefie (...)
 • 21 października, 10:00 - Kraków, Muzeum Narodowe w Krakowie
  Świętuj z nami 138. rocznicę powstania Muzeum Narodowego w Krakowie. 🎉 Od 10.00 do 18.00 BEZPŁATNE ZWIEDZANIE wszystkich naszych galerii stałych i wystaw czasowych w tym: #dziedzictwo (#GG), Twarzą w twarz" (Kamienica Szłayskich), "Dama z gronostajem" (GG), "Najcenniejsze. Kolekcja Książąt Czartoryskich" (Arsenał). Muzeum Karola Szymanowskiego w willi „Atma” w Zakopanem w godz (...)
 • 21 października, 11:00 - Kraków, Ambasada Krakowian
  targi
  english below minitargi mają być okazją do spotkania twórców i tych, którzy chcą otaczać się przedmiotami wykonanymi z radością i miłością, pysznym jedzeniem, dobrej jakości produktem. Ambasada stanie się na chwilę targowiskiem różności, w dzbanku czekać będzie herbata, a z głośników sączyć się będzie spokojna muzyka - sprzyjająca slow-zakupom: rozważnym i minimalistycznym. szczególne (...)