WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 17 stycznia, 10:00 - Szczecin, Strefa Kultury Studenckiej
  Drodzy Studenci, 17 stycznia 2018 r. Koła Naukowe działające na Uniwersytecie Szczecińskim wspólnie ze Strefą Kultury Studenckiej oraz z Uczelnianą Radą Samorządu Studenckiego organizują „III Przegląd Kół Naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego”. Tegorocznym gospodarzem III PKN jest Wydział Humanistyczny przy ul. Krakowskiej 71-79 (hol główny), wydarzenie będzie miało formę „targów” (...)
 • 17 stycznia, 10:00 - Białogard, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich
  Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza na zajęcia kreatywne w ramach FERII ZIMOWYCH 2018. Pokaz Magii i Iluzji w wykonaniu iluzjonisty z Krakowa odbędzie się 17 stycznia 2018r. o godz. 10:00 na sali widowiskowej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej). ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA, odbiór bezpłatnych wejściówek w biurze CKiSE lub Kasie Kina Centrum od 2 stycznia (...)
 • 17 stycznia, 16:00 - Police, Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  pokaz
  Do Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach wracają seanse filmowe. Poniżej znajdą Państwo trzy filmy, które zagramy już 17 stycznia.. Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zajmuje się organizacją przedsięwzięć o szeroko rozumianym charakterze kulturalnym, turystycznym i artystycznym. Odnajduje przestrzeń do działania w miejscach z dala od centrali i dużych miast. Hołduje wyobraźni, przyrodzie (...)
 • 17 stycznia, 17:00 - Złocieniec, Złocieniecki Ośrodek Kultury - ZOK - Kino MEWA
  Zapraszamy wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków na występy artystyczne z okazji ich święta w wykonaniu uczestników zajęć Amatorskiego Ruchu Artystycznego Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Więcej szczegółów już wkrótce :)
 • 17 stycznia, 18:00 - Szczecin, Stara Rzeźnia
  pokaz
  Już w środę 17 stycznia o godz. 18:00 Stowarzyszenie "in tractu" zorganizuje w Stara Rzeźnia kolejne spotkanie z cyklu FEEL GOOD - Pokazy Filmów Pozytywnych, które zaplanowaliśmy raz w miesiącu. Jeśli myślicie, że FEEL GOOD - Przegląd Kina Pozytywnego już się zakończył, a następny dopiero w październiku 2018, to macie trochę racji, ale... optymistyczne filmy będą na Was czekać (...)
 • 17 stycznia, 18:30 - Szczecin, Hala Sportowa MOSRiR w Szczecinie
  mecz
  Ferie feriami, ale my mamy swoje obowiązki, a i przyjemnie być powinno. W środę wracamy do gry w ramach rundy rewanżowej PGNiG Superligi. Chcemy dobrze zacząć i zrewanżować się za inauguracyjną porażkę w Elblągu. Wyjeżdżacie czy wpadniecie na Twardowskiego :) ?
 • 17 stycznia, 19:00 - Koszalin, Gk24.pl - wiadomości, zdjęcia, wideo z Koszalina i regionu
  koncert
  Kochani, wieziemy do Was „Miód i Dym” ! Będzie korzennie i vitage’owo. Będzie trochę bluesa, trochę country i folku niczym ze złotych lat hipisowskich! Chcemy Was ugościć pięknym brzmieniem, podzielić się z Wami naszymi inspiracjami i przenieść Was tej zimy w słodko-przydymione, sielskie klimaty. Zagramy dla Was wyjątkowy koncert, na którym usłyszycie piosenki z płyty „Miód i (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  koncert
  Po olbrzymim sukcesie „Ptaśka”, który jesienią 2016 roku przez wiele tygodni nie schodził z czołówki Trójkowej Listy Przebojów, Anita Lipnicka powróciła z drugim singlem, zapowiadającym jej nowy album studyjny. Utwór „Z miasta” zadebiutował w rozgłośniach 14 lipca i od kilku tygodni nie opuszcza pierwszej dziesiątki Listy Przebojów Programu Trzeciego. Muzycznie jest to chyba najbardziej (...)
 • 18 stycznia, 10:00 - Białogard, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich
  Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza na zajęcia kreatywne w ramach FERII ZIMOWYCH 2018. Zajęcia kreatywne pt. PREZENTY DLA BABCI I DZIADKA odbędą się 18 stycznia 2018r. w sali kameralnej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej). godz. 10:00 - grupa I godz. 11:00 - grupa II Na zajęcia obowiązują zapisy, które przyjmujemy w CKiSE od 2 stycznia 2018r. bądź (...)
 • 18 stycznia, 11:00 - Szczecin, Cafe Niebko
  Zapraszamy na czwartkowy poranek dla dzieci w wieku 1-3 lat. Po prostu wpadajcie o 11 na kawę, a dzieciaki spotkają swoich rówieśników do zabawy :-) Taka zmowa godzinowa :-) Możecie pisać pod wydarzeniem kto będzie. I tak co czwartek! :-)
 • 18 stycznia, 14:00 (2 dni) - Nowogard, Stowarzyszenie Akademia Kulice
  konferencja
  Zapraszamy na konferencję poświęconą Pomorzu Zachodniemu w strefie Bałtyku w średniowieczu. W jej trakcie zostaną przedstawione referaty specjalistów z Polski i Niemiec. http://kulice.usz.edu.pl/baltyk-kulice-2018-2/ Dzieje Pomorza Zachodniego i innych krajów dokół Bałtyku były determinowane nadmorskim położeniem. Morze to, zwłaszcza we wczesnym średniowieczu, stanowiło wielkie (...)
 • 18 stycznia, 17:00 - Szczecin, FiKa
  premiera
  Serdecznie zapraszamy na premierowe spotkanie z Marcinem Szczygielskim i jego kolejnej książki o Majce, która w Szczecinie przeżywa niesamowite przygody! "Bez piątej klepki" to czwarta część cyklu o Majce, która na co dzień mieszka w Warszawie, do Szczecina przyjeżdża w wakacje i w ferie zimowe. Nie może Was zabraknąć! wstęp wolny, dla całych rodzin!
 • 18 stycznia, 17:00 - Gryfice, Gryficki Dom Kultury
  spotkania autorskie
  Zapraszamy na spotkanie autorskie z Celiną Skibą, która zaprezentuje w Gryfickim Domu Kultury tomik "Jesteś moim snem" stanowiący debiut poetycki autorki.
 • 18 stycznia, 18:00 - Szczecin, Stara Rzeźnia
  promocja
  Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Kraśnickim i Michałem Rembas i Izabelą Rosą Grygorowcz „Podziemny Szczecin. Część druga” to ich kolejna książka z cyklu poświęconego szczecińskim podziemiom. Trzej autorzy tym razem między innymi zbadali ogromny schron pod dawna Stocznią Szczecińską oraz korytarze w rejonie Dworca Głównego. Penetracje podziemi są też punktem wyjścia do przypomnienia (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Szczecin, 13 muz
  promocja
  „Śnieg i mgła” (promocja książki Romana Cieplińskiego). O książce kilka zdań... Impulsem do napisania tej książki było kilka "koincydencji". Po pierwsze stwierdziłem, że po 10 latach życia w Czarnej Łące warto coś o tym napisać. Po drugie - jako malarz dość wrażliwy na światło, pory roku zawsze chciałem napisać coś o - nazwijmy to - zjawiskach atmosferycznych i ich związku z bieżącą (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Szczecin
  spotkania autorskie
  Kontynuacja cyklu *Mapa Sztuki Szczecina z poprzedniego roku. Tym razem rozmowa odbędzie się w pracowni Macieja Osmyckiego, malarza i wykładowcy AS w Szczecinie. Będziemy rozmawiać o skomplikowanym współżyciu barw na płótnie oraz o złożonych relacjach między tradycją malarstwa a współczesnym temperamentem artysty i płynną definicją sztuki. UWAGA! Spotkanie odbędzie się w pracowni (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Szczecin, Trafostacja Sztuki
  Carmen Carnaval 'Koncert jubileuszowy na 10-lecie Baltic Neopolis Orchestry Dwa razy "Śmierć i dziewczyna": czyli kwartet F. Schuberta i opowieść o pięknej Cygance z opery G. Bizeta. A do tego jeszcze diabelski tryl i anielska medytacja... Program koncertów w Szczecinie i Warszawie zbudowaliśmy z barwnej palety wielkich namiętności: płomienistej (bo płomiennej) miłości, żółtej zazdrości (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Koszalin, Kultura W Koszalinie
  Co: przegląd najciekawszych reklam społecznych z Polski i ze świata Kto: Studenckie Koło Naukowe Badamy Reklamy (Wydział Humanistyczny Politechniki Koszalińskiej) Gdzie: Centrum Kultury 105 w Koszalinie (Club105) Kiedy: 18.01.2018, godz. 19.00 Przed pokazem miniwykład: Reklama społeczna – historia, strategie, efekty. Dr Piotr Szarszewski Uwaga: - pokaz dla osób powyżej 16 (...)
 • 18 stycznia, 19:30 - Szczecin, Piwnica Kany
  Po raz kolejny serdecznie zapraszamy do Piwnica Kany na potańcówkę swingową. Zaczniemy o godz. 19.30 od otwartej lekcji kilku podstawowych kroków. Potem będziemy szaleć w rytm muzyki lat 30-tych i 40-tych ubiegłego wieku. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy :)
 • 18 stycznia, 20:00 - Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
  koncert
  Kochani, wieziemy do Was „Miód i Dym” ! Będzie korzennie i vitage’owo. Będzie trochę bluesa, trochę country i folku niczym ze złotych lat hipisowskich! Chcemy Was ugościć pięknym brzmieniem, podzielić się z Wami naszymi inspiracjami i przenieść Was tej zimy w słodko-przydymione, sielskie klimaty. Zagramy dla Was wyjątkowy koncert, na którym usłyszycie piosenki z płyty „Miód i (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Szczecin, Kartell Club
  W 2018 ODowej imprezy jeszcze nie było czas by się to w Kartellu wkrótce zmieniło Już najwyższa pora na duszpasterską imprezę karnawałową Zdaję sobie sprawę, że styczeń to dla studentów gorący czas, więc może tym bardziej przyjdź choć na trochę i rozgrzej parkiet. A żeby nie było widać, że zamiast się uczyć spędzasz milej czas proponuję zasłonić twarz odpowiednią maską karnawałową (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Dźwirzyno, Hotel Senator
  NURKOWANIE I SPORTY PODWODNE
  spotkania autorskie
  Piotr Matejek - gość specjalny czwartkowego spotkania jest Instruktorem Nurkowania PADI, tj. największej na świecie organizacji zajmującej się szkoleniem płetwonurków. To również doświadczony Instruktor Nurkowania Technicznego i EFR (pierwszej pomocy). Najbardziej jednak zachwycają jego podróże. Jako organizator wypraw po całym świecie ma nie tylko bogaty bagaż doświadczeń, ale (...)
 • 18 stycznia, 22:00 - Szczecin, Grey Club
  Najlepsza ekipa imprezowa Akademii Morskiej w Szczecinie kolejny raz w Grey Club. To będzie zapewne epicki melanż ;) Nie możemy się już doczekać. Rezerwujcie swój czas i do zobaczenia. Zarząd Samorządu Studenckiego Akademii Morskiej w Szczecinie i Grey Club zapraszają na imprezę karnawałową Akademii Morskiej! 18/01/18 - czw. start 22:00 Grey Club - czyli najlepsza miejscówka (...)
 • 19 stycznia - Szczecin, Hala Sportowa Szczecińskiego Domu Sportu
  mecz
 • 19 stycznia, 6:45 - Szczecin
  wycieczka, wykład
  Zapraszamy na wyjazd edukacyjny do elektrowni atomowej w Lubmin pod Greifswaldem. Jej reaktory to dokładnie taki sam typ jak te, które miały stanąć w Żarnowcu. Wyjazd 19.01.2017, ul. Św. Ducha Program wyjazdu: 6.45- wyjazd ze Szczecina, przejazd autostradą A-20 do Lubmina k. Greifswaldu 10.00- początek krótkiego wykładu o elektrowniach. Przed wykładem wystawa o elektrowni z wieloma (...)
 • 19 stycznia, 9:30 - Kołobrzeg, Akademia Małego Europejczyka Kołobrzeg
  Już w piątek 19 stycznia zaraz po śniadanku rozpoczyna się bal karnawałowy. Zapraszamy wszystkie dzieci w przebraniach, tematyka dowolna. Będzie świetna zabawa! :D Zapraszamy!
 • 19 stycznia, 10:00 - Białogard, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich
  pokaz
  Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie zaprasza na pokaz zmysłowej fizyki pt. WODA I OPTYKA w ramach FERII ZIMOWYCH 2018. Pokaz odbędzie się 19 stycznia 2018r. o godz. 10:00 w sali kameralnej CKiSE (wejście od ul. Grunwaldzkiej). Na zajęcia obowiązują zapisy, które przyjmujemy w CKiSE od 2 stycznia 2018r. bądź pod numerem telefonu: 94 311 90 90. Udział w zajęciach (...)
 • 19 stycznia, 18:00 - Szczecin, ProMedia
  spotkania autorskie
  19 stycznia 2018 (piątek) o godz. 18.00 gościem ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) będzie Roman Czejarek - regionalista, kolekcjoner, publicysta, Honorowy Ambasador Szczecina. Podczas spotkania opowie o swoich dwóch najnowszych publikacjach - grze "Szczeciński Spekulant" oraz książce "Sekrety Pomorza Zachodniego". Obie te pozycje będą do kupienia podczas spotkania. Jeżeli kochasz (...)
 • 19 stycznia, 18:10 - Gryfino, Gryfiński Dom Kultury
  pokaz
  Tematem najnowszego filmu braci Pawła (reżyseria i scenariusz) i Michała (produkcja) Kulików ze Szczecina pt. „Moja siostra…” jest depresja. Główną rolę w produkcji zagrała Eliza Hołubowska, która wcieliła się w rolę osoby zmagającej się z tą ciężką chorobą. Zdjęcia zostały nakręcone w jednym z gryfińskich mieszkań, w którym rozgrywa się akcja tego 50-minutowego paradokumentu. Oglądamy (...)
 • 19 stycznia, 18:10 - Gryfino, Gryfiński Dom Kultury
  pokaz
  W piątek 19 stycznia 2018 odbędzie się gryfinska premiera najnowszego filmu szczecińskich filmowców Pawła i Michała Kulików pt. "Moja siostra...". Premierowy wieczór rozpocznie się o godzinie 18:10. Tematem najnowszego filmu braci Pawła (reżyseria i scenariusz) i Michała (produkcja) Kulików pt. "Moja siostra..." jest potrzeba postrzegania drugiego i jego przeżyć. Główną rolę zagrała (...)
 • 19 stycznia, 18:30 (2 dni) - Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  koncert, opera
  WYKONAWCY Maksym Dondalski dyrygent Artur Banaszkiewicz skrzypce Orkiestra Filharmonii Koszalińskiej PROGRAM Georges Bizet - Marsz torreadorów z opery “Carmen” Artur Banaszkiewicz - "La Fiesta Mexicana" Georges Bizet/ Stefan Rachoń - "Carmen Na Wesoło" Jerry Bock - Potpourri z musicalu “Skrzypek na dachu” Artur Banaszkiewicz - Fantazja koncertowa na motywach "Skrzypka na dachu" (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Szczecin, Wasabi Club Szczecin
  koncert
  Tzn Xenna & Kolaboranci /19.01.18/ Szczecin Kolumba 4 ul. Krzysztofa Kolumba 4 70-535 Szczecin start 20:00 bilety 20/30 PLN LINK DO WYDARZENIA : https://www.facebook.com/events/1957569917861866/ KOLABORANCI Zwspół powtał jesienią 1986 roku z inicjatywy wokalisty Premysława Thiele i basisty Marka Chrzanowskiego. W ciągu kilku kolejnych lat stał się ropoznawalny w środowisku (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Koszalin, JAZZBURGERCAFE
  Parafrazując klasyka 'Witajcie w naszym świecie. Bawcie się i cieszcie razem z nami' Lubimy dobrą muzykę bez względu na gatunek. Kierujemy się dewizą 'nic, co ekstremalne, nie jest nam obce'. Noc Muzyki Ekstremalnej jest zorganizowana z myślą o osobach, które myślą podobnie. Jesteśmy pewni, że jeśli zaliczasz się do tego grona, odnajdziesz się w naszych klimatach jak przysłowiowa (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Szczecin, Dom Kultury Słowianin
  koncert
  Bilety w cenie 20 zł dostępne w punktach sprzedaży bilety.fm: - Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (CIKiT Zamek Książąt Pomorskich, ul. Korsarzy 34) - Centrum Informacji Turystycznej (CIT Szczecin, pl. Żołnierza 20 /szklany pawilon na Alei Kwiatowej) - online w bilety.fm oraz wkrótce w Słowianinie. Serdecznie zapraszamy na koncert poświęcony pamięci Czesława Niemena (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Szczecin, 13 muz
  koncert
  Hot Rain to niezależny projekt muzyczny łączący style muzyczne, m. in. dark pop, electro. Wszyscy muzycy działają i pochodzą ze Szczecina, wykorzystują damski głos pełen emocjonalnego ładunku, dając początek bogatej i ciepłej melodii, podbitej elektronicznym bitem i alternatywną stronę elektroniki. Muzyka Hot Rain przyciągnęła uwagę lokalnych fanów i poza zagranicami Polski. Mają (...)
 • 19 stycznia, 20:00 - Darłowo, Gościniec Darłowo & Restauracja DEJA VU
  Dariusz Gadowski. Człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić co ciekawego się wydarzy. W swoich występach porusza tematy damsko-męskie, lubi mówić o ludzkich zachowaniach, fetyszach tych relacji  i granicach norm społecznych, zawstydzających eventach, popkulturze (...)