WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 18 sierpnia, 15:30 (36 dni) - Szczecin
  koncert, festiwal
  IX Letni Festiwal Wędrowny Na Gotyckim Szlaku 2018 jest imprezą cykliczną, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń artystycznych Województwa Zachodniopomorskiego. Główną ideą wydarzenia jest interdyscyplinarna prezentacja i popularyzacja miejsc związanych z Europejskim Szlakiem Gotyku Ceglanego na terenie regionu w szerokim kontekście kulturowym. Festiwal znajduje coraz (...)
 • 22 września, 9:00 - Stargard
  Petarda wśród szkoleń! Wyjątkowe kompleksowe szkolenie z zakresu stylizacji paznokci! Przez rok możesz nauczyć się wszystkiego co powinna umieć każda stylistka paznokci! Mega zdolni fachowcy zostali wybrani przeze mnie do współpracy aby móc podzielić się z Wami wiedzą i zapewnić Wam najlepsze szkolenia ♥ Każdy weekend szkoelniowy będzie pełen wiedzy i praktyki! I dostępny dla (...)
 • 22 września, 10:00 - Koszalin, Koszalin Centrum Pomorza
  Spotykamy się o godzinie 10:00 na Rynku Staromiejskim, na placu przy ratuszu. Dzień bez Samochodu – międzynarodowa kampania proekologiczna świętowana corocznie 22 września. Wieńczy obchodzony od 16 września Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (Tydzień Mobilności), znany również pod innymi nazwami: Światowy Dzień bez Samochodu oraz Europejski Dzień bez Samochodu.
 • 22 września, 10:00 (2 dni) - Szczecin, Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia
  rodzinne, warsztaty, wystawa, fantastyka
  Wszyscy fani gwiezdnej sagi, niech moc będzie z wami! Gwiezdna wystawa 22-23.09.2018 Stara Rzeźnia Sobota 10:00-20:00 Niedziela 10:00- 18:00 Czekamy na wszystkich, którzy znają, lubią i kochają gwiezdną Sagę, ale również tych, którzy po prostu chcą poznać coś nowego. Podczas dwóch dni będziecie mogli zobaczyć świat kolekcjonerski i poczuć co magicznego tak naprawdę działo się „dawno (...)
 • 22 września, 17:00 - Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury
 • 22 września, 19:00 - Koszalin, Kino Kryterium
  Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. W koncercie z zespołem w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawia widzom dotychczasową drogę. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka (...)
 • 22 września, 19:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  SPEKTAKL KONKURSOWY - Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu Historie bohaterek reportażu „Zakonnice odchodzą po cichu” Marty Abramowicz stanowią punkt wyjścia spektaklu. Stają się pomostem między obserwacją kreacji aktorskiej, a osobistym stosunkiem aktorek do interpretowanych przez nie postaci. Nadrzędnym tematem spektaklu jest powołanie, rozumiane zarówno w kontekście sacrum jak (...)
 • 22 września, 19:00 - Szczecin, Klub Storrady
  koncert
  Dwa eksperymentalne, post-rockowe zespoły z dwóch krańców Polski, z Gdańska i Krakowa spotkają się w Szczecinie. Katie Caulfield i Królestwo zagrają w sobotę 22 września w Klubie Storrady. Zaprasza cykl Tego Słucham. Koncert odbędzie się pod auspicjami jednego z najlepszych polskich wydawnictw niezależnych, trójmiejskiego Music Is The Weapon. Oba zespoły to flagowe okręty tego (...)
 • 22 września, 21:00 - Szczecin, Free Blues Club
  koncert
  Otwieramy nowy sezon w Free Blues Club! Charyzmatyczny i znany na całym świecie frontman MORBLUS i bluesowy tytan Rob Mo spotyka proroka teksańskiej muzyki funk - Williego J Laws! Efektem połączenia tych dwóch niebywałych muzyków jest wybuchowa gitara baJle. Mimo różnego pochodzenia mają coś wspólnego: bluesowe życie i powalającą energię i pasję do tworzenia muzyki. Rob, urodzony (...)
 • 22 września, 21:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  SPEKTAKL KONKURSOWY - Fundacja Teatr Alatyr w Warszawie Autorski spektakl Teatru „Alatyr” inspirowany filmem „Rocky” oraz biografią Sylvestra Stallone, obecnie gwiazdy i ikony Hollywoodu, kiedyś początkującego aktora dorabiającego jako bileter w kinie. Jego niskobudżetowy film bokserski, do którego scenariusz napisał w ciągu trzech dni, na 49. ceremonii wręczenia Oskarów dostał (...)
 • 22 września, 21:00 - Koszalin, Jazzburgercafe
  Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh, Vibe2NES oraz JAZZBURGERCAFE z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kaliego, promujący jego nowy album „V8T”, który odbędzie się 22.09.2018 w Koszalinie. Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/218731275638328/ Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów (...)
 • 22 września, 22:00 - Szczecin, Wasabi Club Szczecin
  [English version below] ARTYŚCI ✪ GOŚĆ SPECJALNY ✪ Rombanka Soundsystem ✪ Hachiwari TV ✪ uczestnicy warsztatów DJ-skich Szczegóły na http://filharmonia.szczecin.pl/wydarzenia/877-Afterparty Informacja o gościu specjalnym i biletach wkrótce! Impreza odbędzie się w ramach MDF Festival 2018. http://mdf.filharmonia.szczecin.pl/pl/info ARTISTS ✪ SPECIAL GUEST ✪ Rombanka Soundsystem ✪ (...)
 • 23 września - Szczecin
  XCO
 • 23 września, 12:00 - Szczecin
  BIEG NA K2 odbywa się w sezonie jesiennym w Szczecinie nieprzerwanie już od 2011 roku. Cechą charakterystyczną jest ciekawa i urozmaicona trasa, która zawsze zaskakuje nawet stałych bywalców Lasku Arkońskiego i Puszczy Wkrzańskiej.
 • 23 września, 12:00 - Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  Familijny Park Sztuki - "Na Hiszpańską nutę"Klemens Starybrat dyrygentWojciech Bałdys konferansjerIwona Wyszyńska choreograf, animator koncertówAnna Załucka multimediaOrkiestra Filharmonii Koszalińskiej Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Orkiestra
 • 23 września, 18:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  SPEKTAKL TOWARZYSZĄCY - Teatr Capitol w Warszawie Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym. Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Jak wpływają na ich dalsze życie? Widzowie mają wyjątkową okazję aby zerknąć „od kuchni” na relacje bratnich dusz na scenie. Kobiet nieprzeciętnych, zabawnych i ciekawych życia. Codzienność, ale bez rutyny. Historie pełne śmiechu (...)
 • 23 września, 18:30 - Szczecin, Peron 5
  Knock Out Productions prezentuje sześć koncertów grupy Arkona w Polsce! Rosyjscy folk metalowcy przyjadą do naszego kraju promować swój najnowszy album „Khram”, który ukazał się na początku 2018 roku dzięki Napalm Records. Zapraszamy na koncerty: 21 września (piątek) 2018 – Poznań „U Bazyla” 22 września (sobota) 2018 – Wrocław „Pralnia” 23 września (niedziela) 2018 – Szczecin (...)
 • 23 września, 19:00 - Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
  Kolejne gwiazdy Festiwalu MUSIC.DESIGN.FORM sprawią, że w szczecińskiej filharmonii zrobi się naprawdę gorąco… Dźwięki symfoniczne, elektroniczne i odważna scenografia, a także wizualizacja świetlna złożą się na wyjątkowe przedstawienia-koncerty m.in. z udziałem grupy Apparatjik.    Apparatjik to skandynawski zespół znany ze swojego awangardowego podejścia do brzmienia synth-popowego (...)
 • 24 września, 19:00 - Szczecin, Cafe Hormon
  Sugerancja to wieczór improwizacyjny krótkich form. Bułka pożegna się z masłem w bitwie na czasowniki, Sanatorianie zorganizują niezapomnianą potańcówkę, a na koniec zrobimy zdjęcie z wyskoczenia. Tu może wydarzyć się wszystko! Nie przegap okazji i delektuj się wieczorną porcją inteligentnych żartów, skrajnych emocji oraz inspirującego absurdu. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik (...)
 • 25 września, 18:00 - Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury
  Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek już nie młodych, ale jakże młodych. Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem (...)
 • 25 września, 18:00 - Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury
  Zapraszamy na Stargardzkie Spotkania Teatralne EWENEMENT 2018 Spektakl „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” 25.09.2018, godz. 18:00, Sala nr 1, Stargardzkie Centrum Kultury Obsada: Elżbieta Jodłowska, Ewa Cichocka, Małgorzata Gadecka i Elżbieta Okupska Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska Po ogromnym sukcesie „Klimakterium … i już!”, autorka Elżbieta Jodłowska wychodząc (...)
 • 26 września, 19:00 - Szczecin, Klub Hormon
  stand-up
  Jak stwierdzić czy to co nas otacza to jest sen czy rzeczyistość. Czy zwodzi nas zły demon? Na te pytania Czarek nie odpowie, ale na pewno wyjdzie na scenę ponarzekać na rzeczywistość, którą tworzy nasze społeczeństwo. Będzie obwiniał o to Was (publiczność). Na pytanie „dlaczego?” autor twierdzi, że chce zdobyć nowe terytoria w komedii agresją i jest przekonany, że publiczność się (...)
 • 27 września, 16:30 - Szczecin, Klub Hormon
  Zapraszam wszystkich na 33. Czwartek Social Media w Szczecinie! AGENDA: 16:00 - 16:45 - rejestracja 16:00 -17:00 - Kacper Skoczylas / Weronika Karpińska - przywitanie / o Czwartkach Social Media w Szczecinie. 17:00 - 17:30 - Margo Ovsiienko - “Webinary w B2B – Twoja maszynka do pozyskania klientów” 17:30 - 17:50 - Przerwa / networking 17:50 - 18:00 - Marcin Puś - "Wysyłanie e-maili (...)
 • 27 września, 19:00 - Białogard, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich
  15 lat w drodze. Ponad 100 piosenek nagranych na jedenastu płytach. Niemal 900 zagranych koncertów. Setki tysięcy przebytych kilometrów. Miliony wzruszeń z unikalnych spotkań ze Słuchaczami, którzy często stają się naszymi Przyjaciółmi. I miliardy dobrych emocji wychwyconych z atmosfery współtworzenia chwili. Najpiękniejsze wiersze polskich i zagranicznych poetów tyleż razy (...)
 • 28 września, 10:00 - Szczecin, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  Szczecin wraca do tradycji Turniejów Rycerskich! Ostatni udokumentowany Turniej odbył się w związku z koronacją cesarza Macieja, 26.06.1612. Po jego zakończaniu ks. Filip II zwany Pobożnym, jego żona Zofia i jej siostra księżniczka Maria wręczali nagrody, najważniejszą był srebrny pozłacany puchar z napisem: VIVAT MATTHIAS CAESAR. Dem Keyser und Reich getrew biss in den Todt. Philips (...)
 • 28 września, 17:00 (2 dni) - Goleniów, Hala Sportowa OSiR Goleniów
  mecz, turniej
  Turniej w piłce siatkowej kobiet po raz drugi odbędzie się w Goleniowie. W tym roku wśród uczestników zobaczymy m.in. Energę MKS Kalisz obecnego beniaminka Liga Siatkówki Kobiet, Volley Wrocław, Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz oraz zeszłorocznego zwycięzcę BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Impreza będzie się w dniach 28-30 września w hali sportowej OSiR , ul. C.K.Norwida 1a w Goleniowie (...)
 • 28 września, 19:00 - Police, Miejski Ośrodek Kultury w Policach
  15 lat w drodze. Ponad 100 piosenek nagranych na jedenastu płytach. Niemal 900 zagranych koncertów. Setki tysięcy przebytych kilometrów. Miliony wzruszeń z unikalnych spotkań ze Słuchaczami, którzy często stają się naszymi Przyjaciółmi. I miliardy dobrych emocji wychwyconych z atmosfery współtworzenia chwili. Najpiękniejsze wiersze polskich i zagranicznych poetów tyleż razy (...)
 • 28 września, 19:00 - Świnoujście, Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
  Nietuzinkowe spojrzenie na świat, dystans do otaczającej nas rzeczywistości, dużo humoru i pozytywnej energii, własne piosenki o niezwykle głębokim przekazie no i... rozciągnięte swetry! Oto i w skrócie cały kabaret Łowcy.B.Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie (...)
 • 28 września, 19:00 - Świnoujście, Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
  Łowcy.B to kabaret działający na profesjonalnej scenie od 12 lat. Swoją działalność rozpoczął z przytupem wygrywając w ciągu pierwszych dwóch lat niemal wszystkie liczące się festiwale. 1 nagroda na Pace, Grand Prix Mulatki, Grand Prix na Wyjściu z Cienia oraz Grand Prix Przewałki. Oprócz tego Łowcy.B wygrali festiwal kabaretu w Zielonej Górze i zdobyli kilka koryt na rybnickim (...)
 • 28 września, 22:00 - Szczecin, Kolumba 4 - szczeciński loft kultury
  Po udanym sierpniowym festiwalu w Rogalinku przenosimy się w mury Kolumba 4 w Szczecinie, by jak co roku hucznie świętować urodziny współzałożycielki Dzikuska Open Air -tym razem w klimatach psytrance! Dzikuska łączy swe siły z zaprzyjaźnioną ekipą Mandala Bookings, by wspólnie z zaproszonymi artystami przenieść się w tę noc w odchłań muzycznego kosmosu. Jest nam tym bardziej miło (...)
 • 29 września, 8:00 - Szczecin, Cottbus-Ströbitz, Brandenburg, Germany
  Bike Nature zaprasza Was na eksploracyjną wyprawę rowerową wzdłuż rzeki Szprewy w Brandenburgii. Pedałując po sławnym ogórkowym szlaku rowerowym (Gurkenradweg), zwiedzimy historyczną krainę Serbołużyczan. Spodziewajcie się wielu ciekawostek na trasie, o tych przyrodniczych nie wspominając (odradzająca się wiosna nad Szprewą). Wyjazd busem ze Szczecina na cały dzień. Wyprawa jest (...)
 • 29 września, 8:30 - Pęzino
  KAJAKI DLA KAŻDEGO - CENA 60,00 KAJAK Do dzisiaj jest to rzeka dzika i mało dostępna. Spływać można głównie wiosną i jesienią. Zwalone drzewa, kamienne bystrza, wysokie 25 metrowe skarpy rzeczne ..... te wszystkie zapierające dech w piersi widoki rekompensują włożony wysiłek. Nie ukrywamy że rzeka nie należy do łatwych, dlatego też biorąc pod uwagę stopien zaawansowania uczestników (...)
 • 29 września, 10:00 - Cedynia
  4. polsko-niemiecki festiwal „Cedynia na Okrągło” to cykliczna impreza prezentująca lokalne produkty naszego regionu. Program wydarzenia adresowany jest do mieszkańców regionu, jak i naszych sąsiadów z partnerskich gmin w Niemczech. Szczególnie festiwal promujemy w miasteczkach przygranicznych jak również w metropoliach Szczecinie i Berlinie. Podczas festiwalu już po raz czwarty (...)
 • 29 września, 10:00 - Szczecin, Atrium Molo
  FOOD TRUCKI PONOWNIE W SZCZECINIE! 📢 Serdecznie zapraszamy na Zlot Foodtrucków! 👶 Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych! 🔈 Zapraszamy do strefy chillout! 🚐 Już niedługo pełna lista trucków! 📌 Weź udział w konkursie (info w przypiętym poście). Nie zabraknie pysznego jedzonka🤤 NA CO MASZ OCHOTĘ❓
 • 29 września, 12:00 (2 dni) - Kołobrzeg
  rodzinne, turniej, konkurs
  Turniej scrabble dla wszystkich. Jesteś fanem gry w scrabble? Znudziło się Ci ogrywanie znajomych i członków rodziny? To wpadnij do nas "na słówko". Gwarantowane niezapomniane wrażenia, sportowa rywalizacja i możliwość obserwacji gry najlepszych zawodników tej dyscypliny w kraju, a kto wie, może i zagrania z nimi. Można wziąć udział w całym, dwudniowym turnieju, bądź zagrać w dowolnej (...)
 • 29 września, 19:00 - Szczecin, Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia
  koncert
  Wielki powrót Swinging With Sinatra do Szczecina! Pierwszy koncert z największymi przebojami Sinatry sprzedał się w w mgnieniu oka, a Wy do ostatniej chwili próbowaliście wywalczyć wejście na salę. Dlatego aby sprostać mieszkańcom Szczecina udało nam się zaprosić zespół jeszcze raz. Już 29 września zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na znakomity koncert twórczości króla swingu (...)