WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 17 stycznia, 18:00 - Świnoujście, Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
  Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. "Nerwica natręctw" - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Szczecin, Klub Hormon
  , targi, stand-up
  Data: 17.01.2019 Godz. 19:00 Miejsce: Hormon Bilety: * przedsprzedaż:online I pula - 25 PLN II pula - 30 PLN Dostępne w portalach: KUPBILECIK.PL: https://bit.ly/2BNt0VR BILETYNA.PL: https://bit.ly/2U6afnL * w dniu wydarzenia 35 PLN Agencja (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  „Jeśli otwarty związek dwóch osób ma funkcjonować, może być otwarty tylko z jednej strony: ze strony mężczyzny. Bo jak się związek otworzy z obu stron, to powstaje… przeciąg!” ON: dotknięty szaleństwem mężczyzn po czterdziestce, rozpaczliwie (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  Wspaniała komedia pełna zabawnych zmian sytuacji i ponadczasowego humoru.Pierre Brochant, bogaty wydawca bestsellerów, wraz z przyjaciółmi z paryskich wyższych sfer urządza raz w tygodniu swoisty, a zarazem okrutny turniej zwany "kolacją dla (...)
 • 19 stycznia - Szczecin, Dom Kultury "Klub Skolwin"
  „Szczecin – kadry drugie” 2019 Nie chcemy niczego zmieniać, gdyż liczba i jakość nadsyłanych na dotychczasowe edycje konkursu prac świadczy, że jest co fotografować – są perspektywy, których warto poszukiwać, bywają okoliczności, na które warto (...)
 • 19 stycznia, 16:30 - Szczecin, Netto Arena
  To już  28 LAT jak Metro jedzie przez świat. Ileż to gwiazd  wyjechało nim z ukrycia, ileż to talentów rozbłysnęło w jego światłach, ileż milionów widzów śmiało się i płakało podczas tysięcy jego przystanków! Dołącz do nich! Wyrusz w kolejną (...)
 • 19 stycznia, 17:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Gdy są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette'a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed (...)
 • 19 stycznia, 17:00 - Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury
  Mayday 2 to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie (...)
 • 19 stycznia, 18:00 - Szczecin, Wasabi Club Szczecin
  , koncert
  artist; Zeamsone date; 19th January city; Szczecin Trzy siódemki sygnują trasę i debiutancki album Zeamsone. Jedno z wielu znaczeń przypisywanych tej liczbie, sugeruje, że przyniesie ci szczęście; 777 TOUR to pierwsza ogólnopolska trasa koncertowa (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Szczecin, Klub Delta - filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie
  , koncert
  NASTĄPIŁA ZMIANA TERMINU RECITALU JACKA BORKOWSKIEGO. Nowy termin to 19. stycznia 2019 r. ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ! Zwrot biletów w miejscu ich zakupu do końca października. Informacje: 91 46 47 923, 602 618 048. Koncert ZYŁEM JAK (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
  Postaci Agnieszki Osieckiej nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Przekaz płynący z twórczość tej wybitnej poetki i autorki tekstów, mimo upływu lat, wciąż pozostaje aktualny i zachwyca odbiorców wszystkich pokoleń, a także inspiruje artystów (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury
 • 19 stycznia, 19:00 - Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury
  Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia i magicznego świata musicalu, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze Straussa, Kalmana, Lehara, Brahmsa, Webera i innych kompozytorów, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć (...)
 • 19 stycznia, 20:00 - Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury
  Mayday 2 to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie (...)
 • 19 stycznia, 20:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Gdy są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette'a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed (...)
 • 19 stycznia, 20:00 - Kołobrzeg, Centrala Klub Muzyczny
  Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.       Wystąpią:   Olka Szczęśniak - Wystąpi ze swoim nowym programem ''Zespół HAJSpergera". Zanim powiesz (...)
 • 19 stycznia, 22:00 - Szczecin, Elefunk The Club
  CYCLE SOUND VOL.4 MORE INFO SOON
 • 20 stycznia, 12:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  Kraina śpiochówCzy sen, jego brak lub nadmiar, może być przyczyną zmartwienia dworu królewskiego? Może, o ile to dwór Króla Śpiocha, którego poddani wzorem jego wysokości sypiają długo i smacznie. Wiadomo bowiem, że sen to zdrowie i uroda. Kiedy (...)
 • 20 stycznia, 18:00 - Choszczno, Choszczeński Dom Kultury
  Mayday 2 to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie (...)
 • 20 stycznia, 18:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  "Mayday", to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray'a Cooney'a - brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy. Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele lat wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch (...)
 • 20 stycznia, 19:00 - Gryfino, Gryfiński Dom Kultury Kino Gryf
  Prawdziwe święto bezczelnej rozrywki w Gryfinie. Stand-up najwyższych lotów - wysoce kontrowersyjny, sarkastyczny z opanowanym żartem sytuacyjnym. Jest tak zaskakujący, że zaskakuje nawet występujących...Specjalnie dla Was dwie godziny bezczelnej (...)
 • 20 stycznia, 19:00 - Dębno, Dębnowski Ośrodek Kultury Dok
  Za nami pierwsze spotkanie w ramach Stand-Up Dębno! Wasze reakcje przeszły nasze najśmielsze oczekiwania dlatego w styczniu zapraszamy Was na kolejne wydarzenie stand-upowe!Tym razem wystąpi dla Was dwóch komików:Bartosz Gajda profil (...)
 • 20 stycznia, 20:00 - Szczecin, Nowy Browar Szczecin
  Po ogromnym sukcesie trasy solowej w marcu 2018 (12 koncertów - każdy wyprzedany do ostatniego miejsca) Piotr przygotowuje się do kolejnej odsłony trasy „ROGUCKI SOLO”, gdzie zaprezentuje repertuar ze wszystkich swoich solowych albumów w niecodziennych (...)
 • 21 stycznia, 18:00 - Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
    Wyjątkowy wieczór w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego w muzyce i słowie w wykonaniu TOMASZA STOCKINGERA z towarzyszeniem pianisty Stefana Gąsieniec. W programie m.in.: "W małym kinie", "Lata dwudzieste, lata (...)
 • 21 stycznia, 18:00 - Kołobrzeg
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  , warsztaty
  ZAPISY: pd.ustianowska@gmail.com lub 505608272 "to on zaczął" "teraz jej kolej" "ona mi dokucza" "zawsze muszę mu ustąpić" "jemu to wszystko wolno, a mi nic" ... brzmi znajomo??? Drodzy Rodzice, zachęcam do udziału w warsztacie (...)
 • 21 stycznia, 19:30 - Szczecin, Klub Muzyczny Browar Polski
  Pierwsze nasze spotkanie w nowym roku i odrazu mamy dla Was bombę! 21.01 widzimy się w Klubie Muzycznym Browar Polski, a wystąpią dla Was: Bartosz Gajda (Łowcy.B)- Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie (...)
 • 21 stycznia, 20:00 - Koszalin, Kino Kryterium
  Studiował dziennkarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. W czasach studenckich współpracował z Rozgłośnią Harcerską i Radiem Rzeszów, a momentem przełomowym w jego karierze artystycznej okazał się przeprowadzony "na zaliczenie" wywiad z Wojciechem (...)
 • 22 stycznia, 18:00 - Szczecin, Teatr Polski w Szczecinie
  , spotkania autorskie
  Marek Krajewski to autor powieści. Z wykształcenia doktor filologii klasycznej specjalizujący się w językoznawstwie łacińskim. Najpierw wykładał na Uniwersytecie Wrocławskim, a potem został zawodowym pisarzem. Spotkanie poprowadzi Andrzej (...)
 • 22 stycznia, 19:00 - Police, Klub N Police
  Pierwsze nasze spotkanie w nowym roku i odrazu mamy dla Was "Wejście Smoka" 22.01 widzimy się jak zawsze w Klubie N (Klub Nauczyciela), a wystąpią dla Was: Bartosz Gajda (Łowcy.B)- Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych (...)
 • 24 stycznia, 19:30 - Drawsko Pomorskie, Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim
  Z Nowym Rokiem przyszła pora na mały eksperyment i zmianę oraz testy nowego miejsca naszych wydarzeń- W związku z tym do końca 11.01 bilety online w super cenie 15 zł! 23 Stycznia widzimy się w "starym" Ośrodku Kultury przy ul. Piłsudskiego (...)
 • 25 stycznia, 18:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  Pierre Brochant, bogaty wydawca bestsellerów, wraz z przyjaciółmi z paryskich wyższych sfer urządza raz w tygodniu swoisty, a zarazem okrutny turniej zwany „kolacją dla głupca”. Istotą konkursu jest przyprowadzenie ze sobą na wspomnianą kolację (...)
 • 25 stycznia, 18:30 - Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  PIĄTKOWE WIECZORY KAMERALNE:Adam Vogelsinger: skrzypceKatarzyna Trepiak: wiolonczelaTomasz Szymczewski: fortepianPROGRAM: Antonio Vivaldi 4 pory roku Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Quartetto Galante
 • 25 stycznia, 19:00 - Stargard, Rock House Club
    Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.       Wystąpią:   Tomek Kołecki - jest jednym z najlepszych komików młodego pokolenia w Polsce. Urodzony (...)
 • 25 stycznia, 21:00 - Szczecin, Free Blues Club
  , koncert
  Ghalia to wschodząca piosenkarka i autorka tekstów Blues i R&R z Brukseli. Przez ostatnie sześć lat pracowała jako solistka, a także jako liderka dwóch projektów: "Ghalia & The Naphtalines", czyli energiczny zespół rhythm'n'blues i boogie i (...)
 • 26 stycznia, 10:00 (2 dni) - Szczecin, Netto Arena
  PIERWSZE TARGI TURYSTYKI I REKREACJI W SZCZECINIE‼ Zapraszamy w dniach 26-27 stycznia 2019 roku do NETTO Arena w Szczecinie na wyjątkowe targi turystyki i rekreacji „POMERANIA OUTDOOR”! 👉To jedyna taka impreza w regionie zachodniopomorskim (...)
 • 26 stycznia, 10:00 (2 dni) - Szczecin, Netto Arena
  MYŚLISTWO
  , targi
  Zapraszamy w dniach 26-27 stycznia 2019 roku do NETTO Arena w Szczecinie na wyjątkowe targi łowiectwa i strzelectwa „POMERANIA HUNTING” To pierwsze i jedyne targi o charakterystyce łowieckiej i strzeleckiej na terenie Polski północno-zachodniej (...)