WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
Jutro
Weekend

 • 29 marca, 17:30 - Szczecin, NA Kołłątaja
  warsztaty
  OPOWIEŚCI ILUSTROWANE POINTS OF YOU® to cykliczne spotkania rozwojowo-motywacyjne, o charakterze coachingowym, w trakcie których, krok po kroku przybliżasz się do siebie, odkrywasz swój potencjał i swoje możliwości. Każde spotkanie otwiera inną płaszczyznę poznawania siebie dzięki pracy z obrazem i metaforą zgodnie z metodologią Points Of You®. Obraz to moment zatrzymany w czasie (...)
 • 29 marca, 19:00 - Szczecin, Stara Komenda Browar
  Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu " Pokazy slajdów z wypraw rowerowych " Gościem będzie Paweł Madejski Którędy do celu? Jak wrócić? Co mogę zobaczyć po drodze? " Nie zawsze mamy możliwość wyjazdu na rowerową wycieczke przygotowaną przez kogoś. Wiele razy nasze plany, terminy i cele wyjazdu są zupełnie odmienne od proponowanych. Wtedy przygotowanie sie do wyjazdu (...)
 • 29 marca, 19:00 - Szczecin, Hormon
  W środę 29 marca o godzinie 19:00 w Cafe Hormon odbędzie się kolejny seans zapierającego dech w piersiach filmu dokumentalnego "CZŁOWIEK" w reżyserii Yanna Arthusa-Bertranda. "CZŁOWIEK" Gatunek: Dokumentalny Produkcja: Francja Rok produkcji: 2015 Reżyseria: Yann Arthus-Bertrand Czas trwania: 139 minut Zwiastun i opis na Filmweb: http://www.filmweb.pl/film/Człowiek-2015-761773 ZAPRASZAMY (...)
 • 29 marca, 20:00 - Szczecin, Pralnia
  koncert
  Zapraszamy na dwa mocne koncerty dwóch znakomitych szczecińskich kapel w środowy wieczór! Fallen Outcast- Szczecinski projekt metal alternatywny powstał z inicjatywy Darka i dwóch kolegów Tadek -bas, Przemek- perkusja. Brewery szein- energiczna muzyka SKA punk-rock z zadziornymi tekstami. Zespół istnieje na rynku Szczecińskim od 1992 wystepował na scenie Szczecińskich klubów, (...)
 • 30 marca, 11:00 - Szczecin, 13 muz
  DOM I RODZINA > RODZICE > EDUKACJA DLA RODZICÓW
  dla dzieci, warsztaty
  Zapraszamy na BEZPŁATNE konferencje i warsztaty praktyczne dla przyszłych i obecnych Rodziców z Szczecina i okolic! Termin: 30 marca 2017 roku Program konferencji i warsztatów: 11:00-12:00 warsztaty praktyczne dla obecnych Rodziców 12:00-15:00 konferencja dla obecnych Rodziców 16:00-17:00 warsztaty praktyczne dla przyszłych Rodziców 17:00-20:00 konferencja dla przyszłych Rodziców Konferencję (...)
 • 30 marca, 17:00 - Dolice, Biblioteka Publiczna w Dolicach
  spotkania autorskie
 • 30 marca, 17:30 - Szczecin, Konstelacja
  Zapraszam wszystkich na 26. Czwartek Social Media w Szczecinie. Bezpłatne bilety (tylko 100 w tym miesiącu): https://26czwarteksocialmediaszczecin.evenea.pl/ Agenda 26. Czwartku Social Media w Szczecinie Kiedy: 30.03.2017 Gdzie: Restauracja Konstelacja Godzina: zapraszam od 16:30 16:30 - 17:30 - rejestracja / networking 17:30 –17:45 - Kacper Skoczylas, przywitanie & rozpoczęcie (...)
 • 30 marca, 17:30 - Szczecin, Stara Rzeźnia
  koncert, charytatywne, opera, operetka
  "Cuore Canti - Śpiewy Serc" to koncert charytatywny z muzyką klasyczną, operową i operetkową zorganizowany dla Zuzi Wachowicz Zuzia w listopadzie tego roku skończy 2 latka i choruje HLHS, czyli zespół niedorozwoju lewej części serca. W 2 tygodnie po urodzeniu odbyła się pierwsza operacja Zuzi - ratująca jej życie. Dziewczynka aby żyć potrzebuje jeszcze dwóch operacji. Od maja ubiegłego (...)
 • 30 marca, 18:00 - Szczecin, Hormon
  Już w czwartek 30 marca o godz. 18 zapraszamy na pierwsze w nowym roku inspirujące spotkanie Netcamp w Szczecinie! Tym razem porozmawiamy marketingu, sprzedaży online i sztucznej inteligencji. Nasi wyjątkowi prelegenci pokażą sprawdzone metody docierania do klientów i efektywnej sprzedaży B2B dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Wyjaśnią też jak marketing automation w połączeniu (...)
 • 30 marca, 18:00 (3 dni) - Szczecin, Klub Delta - filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie
  FILMOWE DNI SKANDYNAWSKIE W KLUBIE DELTA przegląd filmowy w ramach Dni Skandynawskich 2017 30 marca (czwartek), godzina 18:00 CIEŃ LATARNI MORSKIEJ (Finlandia 2013, czas 93 minut, dramat/thriller) reż. Ulrika Bengts, obsada: Erik Lonngren, Patrik Kumpulainen, Niklas Groundstroem Lato 1939 roku. Na odciętej od świata, skalistej wysepce na Bałtyku tamtejszy latarnik, pan Hasselbond (...)
 • 30 marca, 19:00 - Szczecin, Hala Azoty
  Gruziński balet narodowy "Sukhishvili" składa się z więcej niż 100 tancerzy i własnej orkiestry. W swojej historii wyruszył na ponad 250 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli 12 500 koncertów, które łącznie widziało ponad 10 mln widzów na całym świecie! Występ zespołu nazwano "najlepszym show na Broadwayu", w Australii uznany był on za "ósmy (...)
 • 30 marca, 19:00 - Koszalin, JAZZBURGERCAFE
  wykład, premiera, warsztaty
  Pierwsze spotkanie w Koszalinie! Niebawem ogłosimy, kto na nim wystąpi, poniżej możecie przeczytać dla kogo są Czwartki, kto w innych miastach na nie przychodzi i co się dzieje. Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu. Jaka idea stoi za Czwartkami (...)
 • 30 marca, 19:00 - Nowogard, NDK - Nowogardzki Dom Kultury
  przedstawienie
  Gwiazdy polskiej sceny i ekranu: Maciej Damięcki, Adrianna Biedrzyńska, Piotr Pręgowski i Jacek Kawalec zagrają w spektaklu "Mężczyzna idealny", który zaprezentowany zostanie na scenie NDK 30 marca 2017 r. o godz. 19:00. Bilety w cenie 75 zł do nabycia w kasie NDK, tel.: 91 39 26 262. Czy profesor zatrzyma szalony eksperyment? Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? Czy można (...)
 • 30 marca, 19:00 - Koszalin, JAZZBURGERCAFE
  Pierwsze spotkanie w Koszalinie! Niebawem ogłosimy, kto na nim wystąpi, poniżej możecie przeczytać dla kogo są Czwartki, kto w innych miastach na nie przychodzi i co się dzieje. Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu. Jaka idea stoi za Czwartkami (...)
 • 30 marca, 19:00 - Szczecin, ODA "W Sercu"
  pokaz
  W najbliższy czwartek zapraszamy na poruszającą opowieść o niemożliwej do ujarzmienia młodości! Pięć nieokiełznanych dziewczyn, pięć żywiołów i jedno silne pragnienie - wolności. Jednak w świecie, w którym ciągle pokutuje przeświadczenie, że kobieta powinna znać swoje miejsce, bohaterki będą musiały zaryzykować wszystko, aby żyć po swojemu. Wczesne lato w nadmorskim miasteczku (...)
 • 30 marca, 19:30 - Szczecin, Exp Pub
  Serdecznie zapraszamy do EXPa na Pub Quiz! Temated przewodnim najbliższej edycji będą Jednorożce . Zasady pozostają bez zmian : Dobieracie się w drużyny i odpowiadacie na kartce na 40 pytań przygotowanych przez prowadzącego. Poruszane będą zagadnienia z szerokiego zakresu: nauka, literatura, historia, kultura, wiedza ogólna itp. Nie wolno korzystać z materiałów z zewnątrz (np (...)
 • 31 marca, 10:00 - Szczecin, 13 muz
  10:00 - „Co jadają renifery?”. Animacje dla dzieci (7-9 lat) Gry i zabawy dla dzieci o tematyce skandynawskiej przygotowane przez animatorów kultury - Violinę i Janusza Janiszewskich. W programie nauka podstawowych słów w języku szwedzkim, norweskim, duńskim i finlandzkim Opowieści ze Skandynawii. Skandynawscy bohaterowie baśni, bajek i legend. Fauna i flora Skandynawii. Co jadają (...)
 • 31 marca, 11:00 (2 dni) - Szczecin, Open Mind Pilates Studio & School Aneta Figurska
  - poznasz specyfikę pracy z kobietami w ciąży; - dowiesz się jakie zmiany zachodzące w organizmie ciężarnej i w jaki sposób wpływa to na jej sprawność; - nauczysz się jak przygotować bezpieczny i efektywny trening aerobowy, wzmacniający, relaksacyjny, body & mind oraz prozdrowotny; - poznasz techniki rozluźniania i rozciągania mięśni, relaksu i odprężenia; Po szkoleniu będziesz (...)
 • 31 marca, 12:00 (3 dni) - Złocieniec, Złocieniecki Ośrodek Kultury - ZOK - Kino MEWA
  festiwal
  Zapraszamy na III edycję Festiwalu Podróżniczego 16 Południk do Złocieńca. Tegoroczny program pęka w szwach :) Z naszymi Gośćmi powędrujemy w Karakorum i mroźne Himalaje (także z historią miłosną w tle!), pobujamy się po Australii w rytmie hipnotyzującej muzyki na żywo, poznamy dziewczynę, której "grizzly jedzą z ręki", zajrzymy na Kraniec Świata, dogodzimy ciału w orientalnym (...)
 • 31 marca, 17:00 - Stargard, Książnica Stargardzka
  spotkania autorskie
 • 31 marca, 17:30 - Police, Dom Kultury
  Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i (...)
 • 31 marca, 17:45 - Kołobrzeg, Centrum Kettlebell Kołobrzeg
  SPORT I REKREACJA > SPORTY SIŁOWE > CROSSFIT I KETTLEBELL
  Ostatni nabór przed wakacjami do grup zaczynających treningi od podstaw. Zapraszamy do jedynej profesjonalnej szkoły StrongFirst w regionie! Zdajemy sobie sprawę, że na rynku jest mnóstwo ładnie brzmiących propozycji zajęć sportowych i systemów, których skuteczność często na tym się kończy. Pomimo wielkich starań aby przekonywać Cię do co raz to nowszych form aktywności, to trening (...)
 • 31 marca, 18:00 - Szczecin, Stara Rzeźnia
  W ramach Dni Skandynawskich przygotowaliśmy dla Państwa pokaz dwóch filmów: „Optymistki” / seans filmowy/ "Optymistki" to niezwykła drużyna siatkarska! W jej skład wchodzą panie w wieku od 66 do 98 lat. Pomimo odbywanych co tydzień treningów, od trzydziestu lat nie zagrały żadnego meczu. Teraz to jest jednak ich cel! Dopracowują ostateczną strategię meczową składającą się ze śmiechu (...)
 • 31 marca, 18:00 - Szczecin, P'Art One
  Zakamuflowana Promocja jest serią fotografii, która bada reprezentację ciała w erze cyfrowej. Dorastamy w środowisku, którym nauczyliśmy się komunikować i kochać z tych samych zestawów informacji; z tego powodu nasze ciała działają i są narażone na te same granice, tworząc takie same reprezentacje wizualne. Ta praca jest częścią badania na temat współczesnych technologii i ich (...)
 • 31 marca, 18:30 - Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  koncert
  Andrea Vitello (Włochy) dyrygent Agnieszka Tobik skrzypce Hubert Salwarowski fortepian Orkiestra Filharmonii Koszalińskiej Program Giacchino Rossini Uwertura do opery "Kopciuszek" Felix Mendelssohn Koncert na skrzypce, fortepian i orkiestrę d-moll MWV 04 Robert Schumann IV Symfonia d-moll op. 120
 • 31 marca, 19:00 - Szczecin, Sala Koncertowa
  koncert
  Chopin. Melodia życia malowana piaskiem w wykonaniu Tetiany Galitsyny – gwiazdy Mam Talent. Koncert dla prawdziwych koneserów muzyki wielkiego kompozytora. Unikalne połączenie fortepianu i animacji piaskowej, pokaże wrażliwą duszę geniusza. Tetiana Galitsyna – prekursorka sztuki malowania piaskiem w Polsce, opracowała i zaprezentowała swój program szerokiej publiczności (...)
 • 31 marca, 20:00 - Police, Dom Kultury
  Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i (...)
 • 31 marca, 20:00 - Koszalin, Club 105
  Zapraszamy na drugi koncert z cyklu 105% Mocy! Tym razem w Clubie 105 wystąpi zespół Sorry Boys! Roma jest trzecim studyjnym albumem Sorry Boys. Napisana w połowie po polsku i angielsku, emanuje charakterystycznym dla zespołu bogactwem muzycznych światów i kontekstów. Roma przywołuje Rzym - miejsce, do którego prowadzą wszystkie drogi. Metaforyczna Roma tropiona na ścieżkach płyty (...)
 • 31 marca, 20:00 - Szczecin, Kolumba 4 - szczeciński loft kultury
  koncert
  PREMIEROWY KONCERT ALBUMU "POP.” MIUOSH x FDG.ORKIESTRA Startuje trasa koncertowa promująca najnowszy album Miuosha – POP. Wydawnictwo przełamuje schematy myślenia o muzyce hip-hopowej, stanowiąc wypadkową twórczości Miuosha z wyjątkowymi muzykami reprezentującymi odmienne artystyczne rejony oraz doskonałymi polskimi producentami. Lata zaskakujących muzycznych kolaboracji zaowocowały (...)
 • 31 marca, 21:00 - Szczecin, Free Blues Club
  koncert
  Bilety: 25 zł - dostepne na bilety.fm http://bilety.fm/pl/muzyka/1885-bilety-na-koncert-chevy-31-marca-2017-o-21-00-w-klubie-free-blues-club-w-szczecinie.html w Salonie Muzycznym Fan, sklepie muzycznym Rockman oraz we Free Blues Club. Chevy - nowy projekt muzyczny Łukasza Drapały, ex frontmana Chemii. W skład zespołu wchodzą Tomasz "T.J." Jóźwiak, Paweł Rozmarynowski i Marcin (...)
 • 31 marca, 21:00 - Wałcz, Thestylacja
  koncert
  BACTERYAZZ powstał w Koszalinie pod koniec stycznia 2013. Muzykę Bakterii można określić jako polskojęzyczną gitarową mieszankę grunge'u z rockiem, punkiem czy metalem. Zespół na bieżąco publikuje teledyski do swoich singli oraz sporo koncertuje po całej Polsce. Na żywo kompozycje Bakterii zyskują dodatkową energię i zarażają publiczność. Zespół pojawił się w programie tv MBTM. (...)
 • 31 marca, 22:00 - Szczecin, Kolumba 4 - szczeciński loft kultury
  WIXAPOL ZNUW NAD MORZEM XD
 • 1 kwietnia, 9:00 - Szczecin, Omnibus Centrum Edukacyjne Szczecin
  warsztaty
  Centrum Edukacyjne "Omnibus" zaprasza na kurs przedłużania rzęs metodą 1:1. Termin kursu : 1 kwietnia 2017 r. godz. 9.00-17.00 Czas trwania: 8 h Miejsce szkolenia: Szczecin, ul. Kwiatowa 1D, sala nr 11 Koszt: 349 zł W programie: 1. część teoretyczna: - BHP w gabinecie kosmetycznym - wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu - produkty i narzędzia wykorzystywane podczas (...)
 • 1 kwietnia, 9:30 - Koszalin
  Wiosena wycieczka na racuchy do Kołobrzegu. Po drodze oddychanie świeżym morskim powietrzem, "kontrola" stanu szlaku rowerowego r10, sprawdzenie czy latarnia w Gąskach stoi na swoim miejscu, policzenie kaczek i łabędzi w EKoParku :) Zabierzcie ze soba kanapaki na drogę i napoje. Trasa wiedzie drogami leśnymi oraz ścieżkami rowerowymi.
 • 1 kwietnia, 10:00 - Kołobrzeg, Park im.Stefana Żuromskiego
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)