WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 16 lipca, 10:00 (6 dni) - Mrzeżyno, Port deptak
  RĘKODZIEŁO
  , festiwal, rodzinne, kiermasz, dla kobiet
  Zapraszamy do portu w Mrzeżynie na Jarmark Sztuki i Rękodzieła Artyści, rękodzielnicy i pyszne ekologiczne produkty prze 6 dni na deptaku w porcie Zapraszamy na Lato z Rękodziełem 2019 20-23 Czerwcówka na Promenadzie w Ustce 25-30 Hel droga (...)
 • 18 lipca, 12:00 (4 dni) - Kołobrzeg, Kołobrzeg Podczele
  Sunrise Festival powraca w nowej odsłonie! Przez 16 lat impreza odbywała się w kołobrzeskim amfiteatrze i gromadziła dziesiątki tysięcy klubowiczów z całej Europy. Z roku na rok wydarzenie rozwijało skrzydła, aby w końcu stać się jednym z największych (...)
 • 18 lipca, 20:00 (4 dni) - Wolin, Western Piknik- Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival
  MUSTANG- kultowy samochód Forda. Legenda motoryzacji ma po raz pierwszy zlot na wybrzeżu zachodnim! Odbędzie się on wraz z wieloletnią amerykańską imprezą Western Piknik- Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival która odbędzie się w dniach (...)
 • 18 lipca, 20:00 (4 dni) - Wolin, Western Piknik- Folk, Blues, Country & Bluegrass Festival
  , koncert, festiwal, zlot
  Od lat miłośnicy amerykańskiej muzyki, starych i nowych amerykańskich samochodów, trajek z całej Europy, stylowych motocykli i camperów spotkają się na największej w północnej Polsce imprezie open-air dla młodzieży starszej i zaawansowanej :) Dwie (...)
 • 20 lipca, 10:00 (2 dni) - Koszalin, Motopark Koszalin
 • 20 lipca, 10:00 (2 dni) - Koszalin, Koszalin Przystań Jamno
  ŻEGLARSTWO
  Już po raz 6 Jacht klub Koszalin organizuje ogólnopolskie regaty Bałtycki Puchar Klas. Regaty rozgrywane są w klasie Optymist, Europa, Laser 4.7 oraz ISA 407. Koszalin co roku gości żeglarzy ze wszystkich stron naszego kraju. W tym roku do rozlosowanie (...)
 • 21 lipca, 7:00 - Chojna, Centrum Kultury w Chojnie
  Dn. 21 lipca odbędzie się kolejna edycja Chojeńskiego Lata Kulturalnego. Celem jest promocja zdrowego stylu życia poprzez organizowanie imprez rekreacyjno-sportowych. O godz. 7:00 na łowisku Jezioro Miejskie w Trzcińsku Zdroju odbędą się Zawody (...)
 • 21 lipca, 8:00 - Szczecin
  , rodzinne, wyścig, zawody, trening, 1/2 iron, 1/4 iron, 1/8 iron
  Triathlon Szczecin 2019 – szósta edycja imprezy w stolicy województwa zachodniopomorskiego! Po pięciu wcześniejszych imprezach Szczecin znów przywita triathlonistów! 21 lipca 2019 roku odbędą się zawody na trzech dystansach: popularna “ćwiartka” (...)
 • 21 lipca, 12:00 - Kołobrzeg, Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta
  Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Zbigniewa Herberta oraz Biuro Literackie, Darłowski Ośrodek Kultury, Dealerzy Kultury zapraszają na Wakacje z kulturą. 21.07.2019 (niedziela), godz.12.00, przy Pomniku Zaślubin Polski z Morzem. WSTĘP (...)
 • 21 lipca, 16:00 - Czaplinek, Czaplinecki Ośrodek Kultury
  W Czaplineckim Ośrodku Kultury 21 lipca o godz.16.00 odbędzie się spotkanie z Anną Tylman autorką książki „Anna i Evelyne - Historia dwóch żyć" Dochód ze sprzedaży książki zostanie przekazany na leczenie młodego czaplinecczanina-Kubę Kozłowskiego (...)
 • 21 lipca, 16:00 - Bobolice, Boisko Olimpia ul. Pocztowa 15
  Zapraszamy na Turniej zespoły 3 osobowe + max 2 rezerwowych, zgłoszenia do 16.07.2019 r. tel.604-138-872
 • 21 lipca, 17:00 - Koszalin, Rynek Staromiejski - Koszalin
  Słynne „Besame mucho”, „The shadow of your smile” czy „Tico tico” wprowadzą słuchaczy w świat bossa novy, która jak mało który gatunek muzyczny kojarzy się z latem, upałem i zmysłowością. Wszystko to w dobrym tonie, z płynącą wprost z dźwięków (...)
 • 21 lipca, 17:00 - Gryfice, Park Japoński - Japon Gryfice
  Gryficki Dom Kultury zaprasza na niedzielne koncerty w Ogrodzie Japońskim w Gryficach pod nazwą "Gryfickie Lato Muzyczne". Już 21.07.2019 wystąpi szczeciński zespól CHŁOPCY Z ZABAWKAMI. Wstęp wolny. www.chlopieczzabawkami.pl
 • 21 lipca, 18:00 - Szczecin, Wyspa Grodzka
  , festiwal, stand-up
  Trzecie wydarzenie tego lata na Wyspie Grodzkiej pełne żartów, docinek i gości specjalnych! Widzimy się już 21 lipca! Podczas tego wydarzenie wystąpią dla Was początkujący szczecińscy komicy, a na deser dwóch gości specjalnych, którymi będą: Paweł (...)
 • 21 lipca, 19:00 - Stargard, Stargardzkie Centrum Kultury
  Zapraszamy na Koncert "Rok Moniuszkowski" w ramach COOLturalne Wakacje 2019 w niedzielę 21 lipca 2019 o godzinie 19.00 do Teatru Letniego w Parku Bolesława Chrobrego. Wstęp wolny. Wystąpią: Lucyna Boguszewska - sopran Paweł Wolski - tenor Olga (...)
 • 21 lipca, 19:00 - Goleniów, Park XXX-lecia
  Jak co roku w okresie letnim zapraszamy Was na cykl koncertów Serce Miasta! Trzecim koncertem w tym roku będzie SupLies, grając w przestrzeni Parku 750-lecia. Serce Miasta to projekt muzyczny, który na stałe wpisał się w kalendarz kulturalny (...)
 • 21 lipca, 19:30 - Ustronie Morskie, Amfiteatr Ustronie Morskie
  Dla wszystkich fanów dobrej rozrywki, którzy wybierają się w tym roku nad morze Kabaret Nowaki przygotował nie lada gratkę. Jak wiadomo oprócz dobrej zabawy najważniejsze jest też bezpieczeństwo, dlatego Nowaki zadbają o połączenie jednego i (...)
 • 21 lipca, 20:00 - Międzyzdroje, Amfiteatr Międzyzdroje
  Michał Szpak z zespołem Dzieci do lat 6 bezpłatnie ( bez miejscówki, na kolanach u rodziców), bilet ulgowy - dzieci do lat 12, inwalidzi- z legitymacją. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 • 22 lipca, 20:00 - Międzyzdroje, Amfiteatr Międzyzdroje
  Boys to polski bardzo popularny zespół muzyczny (boysband) istniejący już od 1991 roku. Zespół zdobył 5 platynowych płyt i 2 złote. W 1996 podczas wręczania nagród za osiągnięcia w Warszawie w klubie Tango odebrał 3 statuetki Victoria '96 (...)
 • 22 lipca, 20:00 - Dźwirzyno, Amfiteatr
  Dla wszystkich fanów dobrej rozrywki, którzy wybierają się w tym roku nad morze Kabaret Nowaki przygotował nie lada gratkę. Jak wiadomo oprócz dobrej zabawy najważniejsze jest też bezpieczeństwo, dlatego Nowaki zadbają o połączenie jednego i (...)
 • 22 lipca, 20:00 - Rewal, Amfiteatr w Rewalu
  , koncert
  Listę kultowych piosenek zespołu BOYS można ciągnąć długo. Chociaż niektórzy fajni przychodzący na koncerty są od nich młodsi bawią się niezmiennie dobrze. Boys to dobrze znana marka, która zawsze dostarcza ten sam poziom rozrywki. W tym roku (...)
 • 23 lipca, 10:00 (6 dni) - Darłówko, deptak
  RĘKODZIEŁO
  , rodzinne, kiermasz, dla kobiet
  Zapraszamy do Darłówka obok rozsuwanego mostu na Jarmark Sztuki i Rękodzieła. Artyści, rękodzielnicy i pyszne ekologiczne produkty przez 6 dni na deptaku Impreza z cyklu Lato z "Rękodziełem 2019" 20-23 Czerwcówka na Promenadzie w Ustce 25-30 (...)
 • 23 lipca, 18:00 - Szczecin, Filia biblioteczna ProMedia
  Zapraszamy na spotkanie poświęcone morskiemu charakterowi miasta Szczecina. Opowie o nim przewodniczka Joanna Wachnik. Partnerem wydarzenia jest Fundacja Ścieżkami Pomorza. Wstęp wolny! Szczecin był związany z morzem od zawsze. Nie tylko (...)
 • 23 lipca, 20:00 - Międzyzdroje, Amfiteatr Międzyzdroje
  Dla wszystkich fanów dobrej rozrywki, którzy wybierają się w tym roku nad morze Kabaret Nowaki przygotował nie lada gratkę. Jak wiadomo oprócz dobrej zabawy najważniejsze jest też bezpieczeństwo, dlatego Nowaki zadbają o połączenie jednego i (...)
 • 23 lipca, 20:00 - Rewal, Amfiteatr w Rewalu
  Zespół Boys, z Marcinem Millerem na czele, powstał w 1991 r. Początki zespołu nie były łatwe, panowie grali na pożyczonym sprzęcie, czasem nawet robionym własnoręcznie. Dzięki zapałowi i chęci rozwoju chłopaki z zespołu Boys odnieśli niebywały (...)
 • 24 lipca, 14:00 - Sarbinowo, Boisko przy Szkole Podstawowej w Sarbinowie, ul. Młyńska
  Holi Święto Kolorów w ramach największej i oficjalnej trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019 odwiedzi Sarbinowo! Święto Kolorów odbędzie się na boisku przy Szkole Podstawowej w Sarbinowie przy ul. Młyńskiej! Widzimy się już 24 lipca! Czas zapisać (...)
 • 24 lipca, 18:30 - Wolin, Wolin, Zachodniopomorskie, Poland
  Serdecznie zapraszamy na drugi koncert organowy, który odbędzie się 24.07.2019r. (środa) o godzinie 18:30 Wystąpią: Ewa Sawoszczuk – organy Beata Bobińska – sopran Janusz Bobiński - trąbka Prowadzenie koncertów – Maja Piórska Wstęp na koncerty (...)
 • 24 lipca, 19:30 - Ustronie Morskie, Amfiteatr Ustronie Morskie
  Wyjątkowy program jubileuszowy przygotowany specjalnie na lato 2019 w limitowanej liczbie spektakli. Zobaczycie nas w Międzyzdrojach, Rewalu, Ustroniach Morskich, Łebie, Władysławowie, Jastrzębiej Górze, Sopocie. Wybraliśmy najbardziej lubiane (...)
 • 24 lipca, 20:00 - Łazy, Centrum Fala 1
  Szymon Łątkowski Show to impreza stworzona dla ludzi, którzy lubią się śmiać w dobrym towarzystwie. Gospodarzem sceny jest Szymon Łątkowski – człowiek, którego w wyniku błędów wychowawczych z okresu wczesnoszkolnego oraz pomyłki afrykańskiego (...)
 • 24 lipca, 21:00 - Mielno, Klub Bajka Mielno
  Świętuj z nami urodziny Dj-a Hazela. W środę 24 lipca wraz z klubowiczami z całego kraju i nie tylko, spotykamy się nad polskim morzem. To właśnie w klubie Bajka, letniej rezydencji Dj'a Hazela świętować będziemy jego urodziny. Zapowiada się (...)
 • 25 lipca, 14:00 (4 dni) - Darłowo, Kino Bajka
  , festiwal
  W terminie 25-28 lipca 2019 r. w kinie Bajka w Darłowie odbędzie się 19. Festiwal Filmów Skandynawskich, czyli 4 dni wypełnione naprawdę dobrym kinem skandynawskim! W tegorocznej edycji min. zaprezentujemy sylwetki trzech artystów, mających (...)
 • 25 lipca, 15:00 - Kołobrzeg, Amfiteatr Kolobrzeg
  Twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center (Long Island USA) pod okiem Roberta Wilsona. Jednocześnie (...)
 • 25 lipca, 18:00 - Złocieniec, Złocieniecki Ośrodek Kultury - ZOK - Kino MEWA
  Monografia rzeki Drawy to wydarzenie, na które zapraszamy w czwartek 25 lipca 2019 roku o 18:00. Spotykamy się w sali kinowej Złocienieckiego Ośrodka Kultury. To możliwość spotkania i rozmowy z dr. Zbigniewem Mieczkowskim autorem książki "Łączy (...)
 • 25 lipca, 19:00 - Szczecin, Klub Delta - filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie
  , koncert
  PIOTR BUKARTYK nareszcie ponownie w Szczecinie. Tym razem popularny autor piosenek i wykonawca m.in. takich utworów jak „Małgocha”, „Kobiety jak te kwiaty”, „Niestety trzeba mieć ambicję” czy „Piosenka z praniem w tle”, wraz z zesołem AJAGORE (...)
 • 25 lipca, 19:00 - Rewal, Amfiteatr w Rewalu
  Spotkanie z Kabaretem Skeczów Męczących stało się już obowiązkową atrakcją nadbałtyckich kurortów. Niemal dwugodzinny spektakl najlepszych polskich kabareciarzy podczas urlopu nad morzem jest już tak kultowy jak smażona rybka, nieprzewidywalna (...)
 • 25 lipca, 19:00 - Białogard, Centrum Kultury i Spotkań Europejskich
  Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, Starostwo Powiatowe w Białogardzie oraz Filharmonia Koszalińska im. St. Moniuszki zapraszają na koncert organowy w ramach 53. Międzynarodowego Festiwalu Organowego. Koncert odbędzie się (...)