WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 • 21 maja, 20:00 - Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
  KORTEZ - SOLD OUT! 21 maja 2018 roku, godz. 20:00 (poniedziałek) Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, ul. Małopolska 48, Szczecin Koncert wyprzedany - zapraszamy na dodatkowe wydarzenie: Kortez z zespołem / Szczecin / 04.06.2018 Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych (...)
 • 22 maja, 16:30 - Szczecin, FiKa
  FiKa zaprasza na cykliczne spotkania z magazynem dla dzieci i młodzieży "Świerszczyk". Klub Świerszczyka jest skierowany dla dzieci od lat 6 do 9. Dzieci otrzymują naukę poprzez zabawę, a rodzice chwilę odpoczynku z książką i kawą. Spotkania są podyktowane tematem przewodnim danego wydania magazynu, stanowią połączenie zabawy z czytaniem i rysowaniem. RAMÓWKA SPOTKAŃ: - kurs (...)
 • 22 maja, 19:00 - Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
  Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie zaprasza Państwa na koncert, który odbędzie  się 22 maja 2018 r. w  złotej sali symfonicznej, na którym usłyszą Państwo transkrypcje tradycyjnej muzyki macedońskiej stworzone przez Pande Shahova i Simona Trpčeskiego. Artyści:  • Simon Trpčeski - fortepian • Hidan Mamudov - klarnet, saksofon, kaval • Aleksandar Krapovski - skrzypce (...)
 • 22 maja, 20:00 - Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  Kortez w nowym roku ponownie wyrusza w trasę promującą jego drugą płytę "Mój dom" (premiera 3.11.2017 r.), a po dwóch tygodniach osięgnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel "Dobry moment" dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon. Jesienna trasa została wyprzedana w całości (...)
 • 22 maja, 20:00 - Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  koncert
  Kortez w nowym roku ponownie wyrusza w trasę promującą jego drugą płytę "Mój dom" (premiera 3.11.2017 r.), a po dwóch tygodniach osięgnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel "Dobry moment" dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon.   Jesienna trasa została wyprzedana w całości. (...)
 • 23 maja, 17:00 - Koszalin, Centrum Kultury "105" Koszalinie
  "Maj zaczyna się we wtorek". Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy (...)
 • 23 maja, 19:00 - Koszalin, Stadion Gwardia (boczne boisko, "żużel")
  TKS Juwenalia 2018! 23.05.2018, godz. 19:00, wystąpią: Strachy na lachy, Pampeluna, Kolesie, Dj Callish24.05.2018, godz. 19:00, wystąpią: Kękę, Sobota, BAD, Dj ZajuBilety:UWAGA Bilety w przedsprzedaży obowiązują na dwa dni koncertowe. Ilość biletów ograniczona.Studencki (ważny z legitymacją Politechniki Koszalińskiej)10zł - przedsprzedaż - ważny 23 i 24 maja, 15zł - w (...)
 • 23 maja, 20:00 - Koszalin, Filharmonia Koszalińska
  koncert
  Kortez w nowym roku ponownie wyrusza w trasę promującą jego drugą płytę "Mój dom" (premiera 3.11.2017 r.), a po dwóch tygodniach osięgnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel "Dobry moment" dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon. Jesienna trasa została wyprzedana w całości (...)
 • 23 maja, 23:45 (5 dni) - Szczecin, Szczecin Floating Garden
  juwenalia
  Kolejne Juwenalia już za nieco ponad 2 miesiące! Pora na więcej szczegółów - kto zagra na #JuweSzczecin 2018? Obserwujcie nasz profil na FB & Instagramie 😁 23-27 maja 2018 ➡️ DŻEM ➡️ PALUCH ➡️ BASS ASTRAL X IGO ➡️ OTSOCHODZI Juwenalia Szczecin są organizowane przez Porozumienie Samorządów Studenckich Uczelni Wyższych Szczecina.
 • 24 maja, 8:00 - Koszalin
  wycieczka, rajd
  Po sukcesach w 2016 i 2017 planujemy kolejny Tour de Wind pod stałym hasłem „jadę z wiatrem”. W tym roku rajd odbędzie się 24 maja. Zatoczymy koło – z Koszalina przez Mielno, Gąski, Dobrzycę, Dobre, z powrotem na Morską. Na horyzoncie przez cały czas widzieć będziemy turbiny wiatrowe! Wydarzenie adresowane jest do specjalistów pracujących w sektorze energetyki wiatrowej: właścicieli (...)
 • 24 maja, 18:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny
  Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji (...)
 • 24 maja, 18:00 - Myślibórz, Myśliborski Ośrodek Kultury
  Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej (...)
 • 24 maja, 19:00 - Szczecin, Klub Hormon
  Panie i Panowie, Widzowie i Widzki, obeznani i jeszcze niezaznajomieni z improwizacją! Stowarzyszenie Inicjatywa Sceniczna FRUUU zaprasza na III edycję "Improdraki u Kuraka", czyli serię meczów krótkich form improwizacji scenicznej rozgrywanych między drużynami z różnych miast.Tym razem do walki staną grupy " MimoTo " (Zielona Góra) oraz "Pod Pretekstem" (Szczecin). Dobra zabawa (...)
 • 25 maja, 15:00 (3 dni) - Dziwnów, Ośrodek Wczasowy Familijni
  Drodzy Rodzice, Kolejny raz zapraszamy Was do oderwania się od rutyny dnia i spędzenie weekendu w rewelacyjnym ośrodku FAMILIJNI nad brzegiem Bałtyku. W programie szereg atrakcji dla naszych milusińskich no i oczywiście dla rodzicó też. Szczegóły znajdą Państwo w placówkach. Zapraszamy na świetny Hipciowy Weekend :)
 • 25 maja, 19:00 - Szczecin, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
  koncert
  [English version below] ARTYŚCI ✪ Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie ✪ Philippe Quint - skrzypce ✪ Rune Bergmann - dyrygent - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - PROGRAM ♬ Erich Wolfgang Korngold - Uwertura z filmu Captain Blood ♬ Erich Wolfgang Korngold - Koncert skrzypcowy D-dur op. 35 ♬ Sergiej Prokofiew - Fragment (...)
 • 25 maja, 19:00 - Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
  koncert
  Pomysł na niepowtarzalny Dzień Matki? Spotkanie z cygańską grupą muzyczną „Terno” może być doskonałym prezentem! Czas wypełniony tańcem, śpiewem oraz kolorami! To jedyna taka impreza, podczas której możecie wspólnie przeżyć sylwestrową gorączkę wiosną – Terno można często podziwiać podczas transmisji w Telewizji Polskiej – na żywo, a także w filmach związanych z kulturą romską. (...)
 • 25 maja, 19:00 - Nowogard, Nowogardzki Dom Kultury
  Pomysł na niepowtarzalny Dzień Matki? Spotkanie z cygańską grupą muzyczną „Terno” może być doskonałym prezentem! Czas wypełniony tańcem, śpiewem oraz kolorami! To jedyna taka impreza, podczas której możecie wspólnie przeżyć sylwestrową gorączkę wiosną – Terno można często podziwiać podczas transmisji w Telewizji Polskiej – na żywo, a także w filmach związanych z kulturą romską (...)
 • 25 maja, 19:00 - Szczecin, Kartell Club
  Kacper Ruciński pojawi się na scenie wraz ze swoim najnowszym programem pod tytułem "Bóg jest mięsożerny". To po prostu trzeba zobaczyć.
 • 25 maja, 20:00 - Stargard, Klub Rock Hause
  Łodzianie: Radosław Bolewski oraz Maciej Tubis stworzyli płytę będącą niespotykanym połączeniem świata songwritingu i improwizacji. "Lunatyk" to podróż opowiadająca o nadziei, miłości, wątpliwościach, przemijaniu i potrzebie usłyszenia własnego głosu w otaczającym świecie. Oboje są znani z innych łódzkich zespołów takich jak: L.Stadt, Fonovel, czy Tubis Trio, które wydało 8 września (...)
 • 26 maja, 9:00 (2 dni) - Koszalin, ulica Sportowa 19, 75-503 Koszalin, Polska
  MODELARSTWO LOTNICZE
  festiwal
  Koszaliński Pluton Modelarski zaprasza na VII Bałtycki Festiwal Modelarski Koszalin 2018 Termin: 26-27.05.2018 Miejsce: ul. Sportowa 19, Koszalin, Szkoła Podstawowa nr 23 im. Lotników Polskich Cel festiwalu: popularyzacja modelarstwa wśród dzieci i młodzieży oraz wśród społeczeństwa województwa zachodniopomorskiego oraz miasta Koszalina i powiatu koszalińskiego oraz wymiana doświadczeń (...)
 • 26 maja, 10:00 - Zdbice
  przeszkody
  SURVIWAŁ- jest to bieg survivalowy- połączenie biegu przełajowego z pokonywaniem przeszkód na trasie biegu. Trasa biegu przebiegać będzie po terenach byłego Skansenu Bojowego naszpikowana okopami, wzniesieniami, bagnami, ciekami wodnymi oraz innymi śladami II Wojny Światowej, które dodatkowo urozmaicimy sztucznymi przeszkodami.
 • 26 maja, 10:00 - Mirosławiec, Mirosławiec Moje Miasto
 • 26 maja, 10:00 - Chojna, Centrum Kultury w Chojnie
  koncert, festiwal
  Dnia 26 maja 2018 roku odbędzie się w Chojnie I edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Gwiazd Polskiej Estrady pn. „Zacznij od Bacha”. W tej edycji uczestnicy wykonują jedną piosenkę z szerokiego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej lub Zdzisławy Sośnickiej. Wydarzenie ma charakter ogólnopolskiego przeglądu mającego na celu popularyzację piosenki polskiej, prezentację (...)
 • 26 maja, 11:00 - Szczecin, Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum"
  rodzinne, charytatywne, 10 km, biegi towarzyszące
  Jest to pierwsza edycja biegu na 10km, będącego imprezą towarzyszącą charytatywnemu meczowi "Gwiazdy dla Hospicjum" organizowanego przez Stowarzyszenie "Siatkarze dla Hospicjum" w Szczecinie. Bieg odbędzie się 26 maja 2018 roku o godz 11:00 na Arkonce. Trasa biegu będzie przebiegać na dwóch pętlach po 5km dookoła Arkonki i będzie bardzo wyjątkowa. A dlaczego wyjątkowa? W biegu (...)
 • 26 maja, 16:00 - Szczecin, Cafe Niebko
  dla dzieci, rodzinne, kiermasz
  W tym roku chcemy Was zaprosić na Mega Letni Jarmark Dziecięcy z okazji Dnia Mamy. Organizujemy się w kawiarni i na tarasie, więc będzie więcej stoisk niż zazwyczaj. Kupicie, wymienicie lub sprzedacie rzeczy po swoich dzieciakach- ubrania, gry, zabawki, filmy itd. To również świetna okazja do tego, aby nasze dzieci uczyły się dbania o własne zabawki, poznawały wartość pieniądza (...)
 • 26 maja, 17:00 - Szczecin, Azoty Arena
  rodzinne, mecz, charytatywne
  To już kolejna edycja siatkarskiego meczu „GWIAZDY DLA HOSPICJUM”. Mecz, o którym wszyscy mówią, że jest inny niż wszystkie odbędzie się 26 maja o godzinie 17:00. Podobnie jak podczas czterech ostatnich edycji areną tego wyjątkowego widowiska będzie Netto Arena. Jak co roku w meczu udział wezmą wielkie gwiazdy sportu, zarówno te na co dzień związane z siatkówką, jak i te, które (...)
 • 26 maja, 17:00 - Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie
  Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno. Zanim dojdzie do happy endu, Julia i Pawełek (...)
 • 26 maja, 18:00 - Świnoujście, Miejski Dom Kultury w Świnoujściu
  Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej (...)
 • 26 maja, 18:00 - Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury
  „Wesoła Wdówka” to najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehára. Operetka, której wszystkie arie i pieśni zasługują na miano przebojów. Wiadomość o przyjeździe do Ponteverdy w Paryżu, bogatej i pięknej wdowy po bankierze wstrząsa mieszańcami. Aby zatrzymać majątek w księstwie zostaje uknuta intryga, która zakłada wydanie za mąż Hanny Glawari za rodaka. Jednak, nie wszystko biegnie (...)
 • 26 maja, 19:00 - Szczecin, Kartell Club
  Kacper Ruciński pojawi się na scenie wraz ze swoim najnowszym programem pod tytułem "Bóg jest mięsożerny". To po prostu trzeba zobaczyć.
 • 26 maja, 19:00 - Szczecin, Klub Delta - filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie
  Łodzianie: Radosław Bolewski oraz Maciej Tubis stworzyli płytę będącą niespotykanym połączeniem świata songwritingu i improwizacji. „Lunatyk” to podróż opowiadająca o nadziei, miłości, wątpliwościach, przemijaniu i potrzebie usłyszenia własnego głosu w otaczającym świecie. Oboje są znani z innych łódzkich zespołów takich jak: L.Stadt, Fonovel, czy Tubis Trio, które wydało 8 września (...)
 • 26 maja, 19:30 - Szczecin, Klub K4
  Metalowy sobotni wieczór, w towarzystwie 4 szczecińskich, metalowych składów!Wystąpią dla Was:Scylla - Metal Electronica Nex - Modern Death MetalGodbite - Dependent Music / No AlternativeBadtexAss - SoutherncoreStart: 19:30Wjazd: 15 PLN w dniu koncertu / 10 PLN przedsprzedaż Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy NEX, Antiflesh, Devilish Mill
 • 27 maja - Szczecin, Puszcza Goleniowska
  Szczęśliwego Nowego Sezonu!Szanowni zawodnicy, powoli odsłaniamy karty i zapraszamy na tegoroczny ZACHODNIOPOMORSKI PUCHAR MTB.W sezonie 2018 spotkamy się aż czterokrotnie!Zaczynamy 29 kwietnia nową trasą w Puszczy Wkrzańskiej. Stempel jakości inauguracyjnej trasy przybije ekipa z Szczecin Trails, więc szykujcie się na dużą porcję najlepszych singli Puszczy Wkrzańskiej.Druga edycja (...)
 • 27 maja - Szczecin, Puszcza Bukowa
  PUSZCZYGÓR to impreza biegowa na dystansie ultramaratońskim około 55km oraz bieg towarzyszący PUSZCZYGÓRKA około 15km. PUSZCZYGOR to duch żyjący w górach Puszczy Bukowej. To uosobienie miłości do natury i sportowej rywalizacji. Każdy szczeciński biegacz wie co to Wzgórza Bukowe… dla nas jednak, to Góry Bukowe. W tym magicznym otoczeniu trenujemy każdego dnia. To tutaj, szlifujemy (...)
 • 27 maja, 9:00 (różne terminy) - Gryfice, Nadleśnictwa Gryfice
  Organizatorem Leśna Liga Biegowa TNC jest TNC Sport pod patronatem Nadleśnictwa Gryfice. Współorganizatorami ligi są: At-Aktywny Trzebiatów oraz Stowarzyszenie Klub Sportowy RunGryf. W ramach LLB TNC organizowane są cztery imprezy w roku. Wszystkie trasy wiodą przez malownicze lasy Nadleśnictwa Gryfice. Utwardzone dukty i drogi stanowią idealne miejsce do bezpiecznego marszu. Regulamin: www (...)
 • 27 maja, 9:00 (różne terminy) - Gryfice
  Organizatorem Leśna Liga Biegowa TNC jest TNC Sport pod patronatem Nadleśnictwa Gryfice. Współorganizatorami ligi są: At-Aktywny Trzebiatów oraz Stowarzyszenie Klub Sportowy RunGryf. W ramach LLB TNC organizowane są cztery imprezy w roku. Wszystkie trasy wiodą przez malownicze lasy Nadleśnictwa Gryfice. Utwardzone dukty i drogi stanowią idealne miejsce do bezpiecznego biegania (...)