WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA
" />
 • 26 czerwca, 10:00 (7 dni) - Drawsko Pomorskie, Poligon Drawski
  przeszkody
  Nabór na XX Selekcję od 1 maja 2017 r. Wszystkie informacje dostępne na stronie www.combat56.pl
 • 26 czerwca, 11:00 (7 dni) - Kołobrzeg, Tenis Park Kołobrzeg
  TENIS ZIEMNY
  dla dzieci
  Turniej dziewcząt i chłopców do lat 12 ( kategoria: skrzaty). W dniach 26 - 27.06 - eliminacje; 28.06 - 02.07 turniej główny
 • 26 czerwca, 17:00 - Szczecin, Stara Rzeźnia
  Obrazy malowane technikami tradycyjnymi, związanymi ze Szczecinem, obrazy wklęsło-wypukłe, do czytania dotykiem oraz architektury na szkle. Oprócz tego będzie można obejrzeć prezentację audiowizualną pt. “Impresje poetyckie w obrazach zawite”. Wystawę organizuje Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Twórców Kultury. Bilety: wstęp wolny
 • 26 czerwca, 18:00 - Szczecin, Aula Uniwersytetu Szczecińskiego
  W dniu 26 czerwca 2017 r. o godz. 18.oo zapraszamy do Szczecina na stand-up W. Cejrowskiego pt. " Ale Meksyk !". Występ odbędzie się w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Krakowska 71-79. Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem: - nowy występ w stylu amerykańskim – stand-up comedy " Ale Meksyk !" - opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Szczecin, ProMedia
  26. czerwca 2017, godz.18:00 ProMedia, ul Wojska Polskiego 2, Szczecin. Zapraszamy na spotkanie z Pawłem Kulikiem i Michałem Kulikiem (ostatnie przed przerwą wakacyjną), podczas którego odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego: „Art location” (Miejsce tworzenia) Bohaterkami filmu są: Bibi Chimiak ze Szczecina Eliza Hołubowska z Gryfina Katja (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Szczecin, Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie
  wykład
  SERDECZNIE ZAPRASZAMY - WSTĘP WOLNY :) Kilka słów o prelegentce: NATALIA BOBAK (Bobakowa) - ur. 1988 r. Pochodzi ze Szczecina, z wykształcenia ratownik medyczny, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na wydziale Nauk o Zdrowiu, harcerka, przewodniczka hufca Szczecin -Dąbie. Wolne chwile spędza na górskich szlakach. Współorganizatorka wyprawy ,, Z Piątku (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Szczecin, 13 muz
  koncert
  Koncert w ramach cyklu Szczecińskie Wierszogranie, który od lat przygotowuje Stowarzyszenie SZOK - Szczecińska Offensywa Kulturalna Do Góry Dnem, to grupa, która powstała jeszcze w ubiegłym wieku. Za rok będzie obchodzić 40-lecie pierwszego występu. Występu na Przeglądzie YAPA, gdzie zdobyła wyróżnienie utworem "Przypowieść o maku. Nasz ulubiony gatunek to ballada, bardzo często (...)
 • 26 czerwca, 19:30 - Szczecin, Klub Muzyczny Browar Polski
  Pora wyłonić zwycięzcę, rozdać nagrody i przywitać wakacje! Zapraszamy na Wielki Finał Szczecińskiej Ligi Stand-Up! Walka o główną nagrodę rozegra się między najlepszą trójką uczestników, którzy od października walczyli o to, żeby zostać Najzabawniejszym Człowiekiem w Szczecinie. Każdy z nich wyjdzie na scenę z najlepszymi swoimi tekstami oraz czystym punktowym kontem i to Wy (...)
 • 27 czerwca, 17:00 - Szczecin, Książnica Pomorska
  Zapraszamy na spotkanie z „Tajemniczą Wyspą – Szczecińską Patmos” W tym roku Szczecińska Stocznia Remontowa „GRYFIA” obchodzi swoje 65 lecie. Zlokalizowana na dwóch wyspach zwanymi dziś Górno- i Dolno-Okrętową, połączonych pirsem dokowym, od początku istnienia skutecznie pracuje na rzecz polskiej i światowej gospodarki morskiej. Zanim jednak obie wyspy przyjęły współczesny kształt (...)
 • 27 czerwca, 18:00 - Szczecin, ProMedia
  Temat, który leży w kręgu zainteresowań każdego z nas: problemy ze snem. Jakie są najczęstsze przyczyny tego typu zaburzeń, do jakich negatywnych następstw mogą doprowadzić, a przede wszystkim: jak radzić sobie z tym problemem. O tym wszystkim porozmawiamy na spotkaniu z doktorem Markiem Juraszkiem, lekarzem psychiatrą, psychoterapeutą i specjalistą chorób wewnętrznych. Zapraszamy (...)
 • 27 czerwca, 18:30 - Szczecin, Jeziorko Słoneczne
  Rada Osiedla Gumieńce oraz Polska Akademia Wushu Nan Bei Shen Long zapraszają na bezpłatne zajęcia Tai Chi dla mieszkańców. Zajęcia będą odbywać się we wtorki o godzinie 18:30 na terenie Jeziorka Słonecznego przy siłowni pod chmurką. Zajęcia na poziomie podstawowym. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą wygodny strój oraz dużo cierpliwości.
 • 27 czerwca, 19:00 - Szczecin, Akademia Sztuki - Czarna Sala
  Bombonierka - jedna historia, stworzona z jednego słowa. Intryga uknuta na tak niewinnej podstawie. Bohaterowie niby nic nieznaczący. Spektakl, którego nikt nie napisał... Ty - możesz go zobaczyć. Ty możesz być słowem! To od Ciebie zależy, czy zobaczysz ciąg dalszy zakończonego polskiego serialu, czy fragment prestiżowego nagrania z backstage'u hollywoodzkiej produkcji. Bilety do (...)
 • 27 czerwca, 20:00 (2 dni) - Szczecin, Klub Muzyczny Browar Polski
  koncert
  Zapraszamy na spotkanie z ciekawym duetem w ramach cyklu Wtorek Jazzowy Jarosław Bondar - gitara, elektronika Architekt Miasta Szczecin, inicjator działań muzycznych pt. „Back on Track” Krzysztof Seroczyński - gitara, elektronika, instrumenty perkusyjne nauczyciel muzyki, gitarzysta jazzowego tria „Flór”, oraz bluesowego projektu „My z Delty” Od prawie 30 lat grają razem (...)
 • 28 czerwca, 17:00 - Szczecin, Stara Rzeźnia
  spotkania autorskie
  Zapraszamy na spotkanie autorskie z Dianą Rose autorką książki “Carpe Diem”. Opis książki: “Rosalie Heart ma 22 lata, studiuje prawo, dba o linię i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem – szczęśliwa młoda kobieta czekająca już tylko na miłość. Jednak za nim zaczniecie jej zazdrościć, przemyślcie to. Rosalie zostało już tylko 600 dni życia. Pogodziła się z tym, że umrze (...)
 • 28 czerwca, 18:00 - Szczecin, Galeria Kaskada
  spotkania autorskie
  Zapraszamy na spotkanie autorskie z Leszkiem Hermanem – architektem, wielkim miłośnikiem Szczecina oraz autorem niezwykle popularnych powieści, których akcja toczy się w naszym mieście i jego okolicach: „Sedinum. Wiadomość z podziemi” oraz „Latarnia umarłych” (Wydawnictwo Muza). Spotkanie będzie wspaniałą okazją do rozmowy, nie tylko o literaturze, ale także o samym Szczecinie, (...)
 • 28 czerwca, 18:00 - Nowogard, Stowarzyszenie Akademia Kulice
  warsztaty
  Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na kolejne Warsztaty Kulickie w Szczecinie w środę, 28 VI 2017, 18.00-19.30 w sali konferencyjnej Biblioteki Międzywydziałowej US, ul. Piastów 40b, na parterze: Konstruowanie przestrzeni polityki: Plac Solidarności w Szczecinie dr Maciej Kowalewski. Instytut Socjologii US Plac Solidarności i cieszące się wieloma nagrodami Centrum Dialogu (...)
 • 28 czerwca, 20:00 - Szczecin, Free Blues Club
  jam session
  Nasza scena w środy staje się dostępna dla wszystkich adeptów muzykowania. Zapraszamy do wspólnego improwizowania wokół riffów tworzonych na bieżąco, jak i tych przygotowanych wcześniej. Jam session, czyli sceniczna szaleństwo w klimatach blues, soul, funky, jazz! Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Zaczynamy o 20, wstęp wolny!
 • 29 czerwca, 18:00 - Szczecin, 13 muz
  promocja 20 numeru szczecińskiego kwartalnika literacko-kulturalnego ‘eleWator’, poświęconego postaci Adama Wiśniewskiego-Snerga spotkanie z Ewą Sonnenberg, autorką ‘eleWatora’ oraz promocja jej nowego tomu poetyckiego Wiersze dla jednego człowieka (http://www.wforma.eu/wiersze-dla-jednego-czlowieka.html) 29 czerwca 2017 (czwartek), godzina 18.00 Dom Kultury 13 Muz, Szczecin, (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Szczecin, Pralnia
  Jako, że rok akademicki 16/17 wielkimi krokami zbliża się ku końcowi zapraszamy WAS na ostatnią odsłonę PRALNIOTEKI w tym sezonie! Jako, że ostatnia musimy to zrobić z wielkim hukiem!! Na barze przewidzianych dużo niespodzianek, o których poinformujemy na bieżąco! Znudziły Wam się oklepane imprezy w klubach?? Jeśli tak to zapraszamy na kolejną odsłonę 🎺PRALNIOTEKI🎸 Zagra Dj (...)
 • 30 czerwca, 9:00 (3 dni) - Golczewo, Golczewo
  Dni Golczewa - wydarzenie rozpoczynające sezon wakacyjny :) Impreza plenerowa, która przyciąga setki mieszkańców nie tylko z terenu gminy :D 🌞 🎤 🎼
 • 30 czerwca, 10:30 - Koszalin, Kultura W Koszalinie
  dla dzieci
  Program: 30.06.2017r.,godz. 10.30 - 13.30, Sportowa Dolina OTWARCIE AKCJI LATO 2017 WYSTĘP CYRKU SZOK z Ukrainy, Klauna Tomiego, Iluzjonisty, mażoletek Fundacja O Uśmiech Dziecka 7.07.2017r., godz. 10.30. - 13.30, Rynek Staromiejski „KLAUNI KULKI NA TROPIE UŚMIECHU” Pełen ekspresji i dynamizmu program artystyczny, w którym klaunowe gagi, przezabawne zwroty akcji przeplatają się (...)
 • 30 czerwca, 14:00 - Szczecinek
  koncert
  W piątek - 30 CZERWCA będziemy dla Was w Szczecinku!! Specjalnie dla Was zagrają: Mateusz Ziółko, Lanberry oraz WILKI! Na miejscu Miasteczko Prymat a w nim: Robert Sowa z ekipą, degustacje oraz inne smaczne atrakcje prosto z Kulinarnego Tira! Dla głodnych emocji – pikantne konkursy i koło fortuny! Dodajcie znajomych do wydarzenia! Gwarantujemy niezapomniane chwile, maxxxymalną (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Szczecin, Stara Rzeźnia
  koncert, charytatywne
  Gramy dla Błażeja Medyńskiego, który od listopada 2016 roku jest w śpiączce. Akcja Budziki Budzą Błażej to wielkie budzenie i próba bicia rekordu ! Podczas koncertu wystąpi zespół VINDERS, Maja Koterba - wokal & instrumenty perkusyjne, Mitro Dymitriaidis - gitara, wokal. Organizator Stowarzyszenie PROGRESSUM. Bilety w cenie 10 zł do nabycia przez stronę pozarządowego eksperta (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Szczecin, inSPIRACJE
  wernisaż
  Wielkie Otwarcie Festiwalu inSPIRACJE "Zapierający dech" / The Grand Opening of the Festival inSPIRACJE "Brathtaking". Wystawa główna kuratorowana przez Roba Garretta. / Main exhibition curated by Rob Garrett. Artyści / artists: Anne Ferran, Aurora Lubos, Bartłomiej Ponikiewski, Caroline Rothwell, Cathy Carter, Ed Osborn, Eva Grubinger, Jarek Lustych, Jordi Colomer, Katarzyna (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Kalisz Pomorski, Galeria w Pałacu Wedlów w Kaliszu Pomorskim
  wernisaż
  Podczas Wernisażu zostanie zaprezentowana wystawa fotografii autorstwa Tomasza Bukowskiego oraz prelekcja Franka Bukowskiego opowiadające o ich podróży na Antarktydę. Wystawa prezentowana będzie w Galerii Pałacowej w Palacu Wedlów w Kaliszu Pomorskim do końca sierpnia 2017 r.
 • 30 czerwca, 19:00 - Szczecin, Szczeciński Inkubator Kultury
  wernisaż
  Wernisaż wystawy - 30 czerwca 2017 | piątek | godzina 19.00 | INKU | Al. Wojska Polskiego 90 | Szczecin Obrazy z cyklu „Podwójne życie Pani Z.” powstały w czasie ostatniej zimy 2016-2017 r. w Karpaczu, Szczecinie i okolicach miejscowości Gartz w Niemczech. Fotografia jest dla autorki medium, które podobnie jak malarstwo opisuje nie tyle rzeczywistość obiektywną, co widzianą jej (...)
 • 30 czerwca, 20:00 - Szczecin, Elefunk The Club
  Kochani! Niezależnie, czy nadal nosicie szkolną/studencką teczkę, czy lata nauki macie dawno za sobą, nadejście wakacji jest doskonałą okazją do wspólnej zabawy! A gdzie można zabawić się lepiej, niż w gorącym Szczecinie? Elefunk The Club zapełni się fanami k-popu już w piątek 30-tego czerwca, zapraszamy do wspólnej zabawy i tańca! Chcecie usłyszeć konkretny kawałek? Spamujcie (...)
 • 30 czerwca, 20:00 - Kołobrzeg, Klubokawiarnia Centrala
  koncert
  ZAPRASZAMY // Świnka Halinka w Kołobrzegu __ odcinek 23578 !!! czyli niekwestionowani geniusze kociej muzyki reggae, mający na swoim koncie setki koncertów w najdalszych zakamarkach Polski. http://kreciola.tv/video/31902058 Kołobrzeg // Klub Muzyczny Centrala 30 czerwca 2017
 • 30 czerwca, 20:00 - Szczecin, Pralnia
  Wakacji nadszedł czas! Z tej okazji zapraszamy Was na ostatnią przed wakacyjną imprezę do Pralni!! Rozpocznijmy wakacje mocnym uderzeniem! Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji! Z tej okazji w godzinach 21:00-22:00 robimy dla Was super promo, cały bar -50% do wyczerpania asortymentu! Impreza oczywiście na dwóch parkietach w dwóch różnych stylach muzycznych! Nie może Was zabraknąć (...)
 • 30 czerwca, 21:00 - Szczecin, Free Blues Club
  koncert
  Kiss the Sky to nowoczesny bluesowy pociąg, pędzący w kierunku nowych dzwiękowych terytoriów! Bilety: 60 zł przedsprzedaż / 80 w dniu koncertu / 60 zł studenci Gwiazdą klubowego zakończenia sezonu Free Blues Clubu będzie kultowy amerykański gitarzysta i wokalista Jean Paul Bourelly, uznawany jest za jednego z najlepszych artystów podążających śladami największych mistrzów gitary: (...)
 • 30 czerwca, 21:00 - Mielno, Disco Plaza Mielno
  Wielkie rozpoczęcie wakacji! Disco PLAZA Mielno Wakacje 2017 Dwa dni Mega Szaleństwa! 30 czerwca AFTER PARTY Nie daj życiu się, z nami napij się Olej smutki, żale i baw się doskonale. AFTER PARTY - Nie daj życiu się www.youtube.com/watch?v=sLufPIeOVqg 1 lipca DEJW Ona jest taka słodka, wybuchowa i twarda, ta dziewczyna to jest petarda! Dejw - PETARDA ! www.youtube.com/watch?v=Z-GPsyDSPPg Imprezy (...)
 • 30 czerwca, 22:00 - Szczecin, Patio Club
  Inside - kolektyw osób, które połączył wspólny cel. Reaktywacja tego co przeżyli w najwybitniejszych czasach szczecińskiej sceny klubowej. Jesteśmy marką, która stworzy nowy wymiar imprez. Start 30.06.2017r. w Patio w zupełnie nowej odsłonie. W klubie powstaje nowa scena, na której zagrają DJ’e pod gołym niebiem. Wiecej dowiesz się w środku. Mainstage: Yapovsky (Junkie Punks) Mattey (...)
 • 1 lipca, 9:00 - Szczecin, Omnibus Centrum Edukacyjne Szczecin
  warsztaty
  Centrum Edukacyjne "Omnibus" zaprasza na kurs przedłużania rzęs metodą 1:1. Termin kursu : 1 lipca 2017 r. godz. 9.00-17.00 Czas trwania: 8 h Miejsce szkolenia: Szczecin, ul. Kwiatowa 1D, sala nr 11 Koszt: 349 zł W programie: 1. część teoretyczna: - BHP w gabinecie kosmetycznym - wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu - produkty i narzędzia wykorzystywane podczas zabiegu (...)
 • 1 lipca, 9:00 - Świdwin, 21.Baza Lotnictwa Taktycznego
  LOTNICTWO
  Line up... **Flying** Poland - Polish Air Force Su-22 "Fitter" Demo Team (F) Poland - Polish Air Force Aerobatic team "Iskry" (F) Poland - Polish Air Force Mig-29 Demo Team (F) Poland - F-16 Tiger Demo Team (F) Germany - Extra 300s (Uwe Zimmermann) (F) Poland - Polish Army Aviation Mi-24 Attack Helicopter Demo (F) **Static** Poland - Polish Navy An-28 Bryza (S) Poland - Polish (...)
 • 1 lipca, 9:00 - Szczecin, Ośrodek Teatralny Kana
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  W tym roku przygotowaliśmy program dedykowany specjalnie dzieciaczkom i ich opiekunom - spektakle, warsztaty, filmowe projekcje, pokazy cyrkowe. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny (na niektóre wydarzenia jest ograniczona liczba miejsc, obowiązuje kolejność pojawienia się). Oczywiście Maluchy będą pewnie dobrze czuły się także na innych wydarzeniach Spoiw, na które serdecznie (...)
 • 1 lipca, 9:00 - Szczecin, Ośrodek Teatralny Kana
  koncert, festiwal
  Zapraszamy na XVIII edycję festiwalu SPOIWA, jesteśmy pełnoletni! Ponad trzydzieści wydarzeń, spektakle, koncerty, warsztaty, posiadówki, spotkania, współbycie - po prostu: festiwalowy czas przez pełne dwadzieścia cztery godziny! Na wszystkie wydarzenia, oczywiście, jest wstęp wolny, jedynie na wydarzenia na placu Solidarności (Chór Czarownic i Bitwa Kapel) obowiązywać będą bezpłatne (...)