WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo wielkopolskie

Województwo wielkopolskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 15 czerwca, 10:00 (9 dni) - Oborniki
  , koncert, rodzinne, dni miast
  Święto miasta - czas zabawy i odpoczynku, czas spotkań, możliwość poznania znakomitych artystów i zaprezentowania twórczości lokalnej.Tydzień, na który wielu oborniczan czeka cały rok
 • 15 czerwca, 17:30 (3 dni) - Śrem, Śremski Ośrodek Kultury
  , koncert, rodzinne, dni miast
  Dni Śremu zbliżają się coraz większymi krokami! Święto naszego miasta w tym roku odbędzie się 15 i 16 czerwca. W ciągu dwóch dni czeka nas sześć koncertów na Stadionie Miejskim oraz Rock Pastwisko w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego. Na (...)
 • 16 czerwca (15 dni) - Kórnik, Kórnickie Bractwo Rowerowe
  Podobnie jak w maju - zapraszamy do zabawy. Kręcimy kilometry dla Kórnika na www.kreckilometry.pl. Czekamy na Wasze wyniki (wg stanu na dzień 30.06.2019) - 1 lipca br. do godziny 20.00. Spośród osób, które wrzucą do wydarzenia screen ze swoimi (...)
 • 17 czerwca, 9:30 - Poznań, Teatr Cortique
  “Naturalion dookoła świata” To kontynuacja emocjonujących widowisk baletowo-akrobatyczno-operowych “Naturalion” oraz “Naturalion ku Słońcu”, które do tej pory zobaczyło już w sumie kilkanaście tysięcy widzów zgromadzonych na widowni Teatru (...)
 • 17 czerwca, 11:30 - Poznań, Teatr Cortique
  “Naturalion dookoła świata” To kontynuacja emocjonujących widowisk baletowo-akrobatyczno-operowych “Naturalion” oraz “Naturalion ku Słońcu”, które do tej pory zobaczyło już w sumie kilkanaście tysięcy widzów zgromadzonych na widowni Teatru (...)
 • 17 czerwca, 16:00 - Trzcianka, Dział Animacji Kultury Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury im. Kazimiery Iłłakowiczówny w Trzciance, ul. Broniewskiego 7
  Wielkie malowanie to akcja dla wszystkich dzieci do 12 roku życia. Temat pracy podany zostanie na kilka minut przed rozpoczęciem. My dostarczamy farby, wodę i pędzle. Reszt - zależy od samych dzieci !!! Miejsce: Plac Zabaw przy ulicy Broniewskiego (...)
 • 17 czerwca, 17:00 - Zbąszyń, Biblioteka Publiczna w Zbąszyniu
  Kolejne spotkanie miłośników literatury, którzy lubią dykutować o książkach - tym razem wokół kryminału uznanego, lubianego przez czytelników autora, którym jest Mariusz Czubaj. Zapraszamy!
 • 17 czerwca, 19:00 - Koziegłowy, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach
  JAZZ DANCE STUDIO - ANNA BEKER ORAZ GMINNY OŚRODEK KULTURY SOKÓŁ serdecznie zapraszają na spektakl taneczny " ..i nadejdzie lato" >>>>> reż. Anna Beker w wykonaniu uczniów Jazz Dance Studio - Anna Beker oraz tancerzy Flexi & (...)
 • 17 czerwca, 19:00 - Poznań, Blue Note Poznań
  Największe przeboje Króla Rock’n’Rolla w wykonaniu młodych wokalistów ze studia piosenkarskiego działającego przy Centrum Kultury Rondo w Grodzisku Wielkopolskim oraz młodych adeptów sztuki wokalnej z Poznania. Ewelina Rajchel – prowadzenie (...)
 • 17 czerwca, 19:30 - Poznań, Kino Rialto
  Poznański Klub Podróżnika zaprasza na spotkanie pt. "Bułgaria poza szlakiem" z Pamelą i Krzysztofem Kaczmarek 17 czerwca godz.19.30 Kino Rialto, Poznań, ul. Dąbrowskiego 38 BILETY_ https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-poznanski-klub-podroznika-bulgaria-poza-szlakiem-pamela-i-krzysztof-kaczmarek-51303?id=250611 "Bułgaria (...)
 • 17 czerwca, 20:00 - Poznań, Amore del Tropico
  , koncert
  Joey Molinario to niezwykle charyzmatyczny, utalentowany i głośny amerykański skrzypek. Amore del Tropico i Klub Dragon powiązały siły i dlatego będziecie mogli usłyszeć Joey`a w dwóch odsłonach: bardziej zgiełkliwej + zespół folkowy i bardziej (...)
 • 18 czerwca, 9:30 - Poznań, Teatr Cortique
  “Naturalion dookoła świata” To kontynuacja emocjonujących widowisk baletowo-akrobatyczno-operowych “Naturalion” oraz “Naturalion ku Słońcu”, które do tej pory zobaczyło już w sumie kilkanaście tysięcy widzów zgromadzonych na widowni Teatru (...)
 • 18 czerwca, 10:00 - Poznań, Pociecha
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  krótka informacja zanim zaczniesz czytać dalej :) [organizatorem warsztatu jest Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny Natalia Bednarska. W sprawie rezerwacji miejsc na warsztacie proszę o bezpośredni kontakt: natalia@pozytywnerelacje.pl tel.785962322 (...)
 • 18 czerwca, 11:30 - Poznań, Teatr Cortique
  “Naturalion dookoła świata” To kontynuacja emocjonujących widowisk baletowo-akrobatyczno-operowych “Naturalion” oraz “Naturalion ku Słońcu”, które do tej pory zobaczyło już w sumie kilkanaście tysięcy widzów zgromadzonych na widowni Teatru (...)
 • 18 czerwca, 19:00 - Wolsztyn, Wolsztyński Dom Kultury
  Serdecznie zapraszamy do udziału w charytatywnym koncercie, który odbędzie się we wtorek, 18 czerwca, o godz. 19:00 w sali widowiskowej Wolsztyńskiego Domu Kultury. Wystąpi zespół Bandonegro. Bandonegro to światowej klasy orkiestra tango. Niepowtarzalny (...)
 • 18 czerwca, 19:00 - Leszno, Teatr Miejski w Lesznie
  autor: Herbert Berger reżyseria: Błażej Peszek obsada: Katarzyna Krzanowska Jan Peszek Błażej Peszek Ona i On. I Pani Radczyni, która jest zamożna. I nieroztropnie umiera w nieodpowiednim momencie. A tak wygodnie żyło się koło niej (...)
 • 18 czerwca, 19:00 - Kościan, Kościański Ośrodek Kultury
  GALA TANECZNA HIP HOP Podsumowująca sezon taneczny 2018/2019 Zaprezentują się dzieci i młodzież z grup tanecznych działających przy Kościańskim Ośrodku Kultury: Black Milk, Bubble Beat, Akuku, X-Beat (tancerze zaawansowani, średniozaawansowani (...)
 • 18 czerwca, 19:31 - Poznań, Plaża nad Jeziorem Strzeszyńskim
  , festiwal
  9-ty Enter Enea Festival już w czerwcu! 
 pierwsi artyści programu Leszka Możdżera edycja Enter Enea Festival, międzynarodowego festiwalu muzycznego pod dyrekcją artystyczną, wybitnego polskiego muzyka Leszka Możdżera, odbędzie (...)
 • 18 czerwca, 20:00 - Poznań, Wieniawski.pl
  , festiwal
  Paweł Szamburski, Tomasz Pokrzywiński, Michał Górczyński - zainspirowani praktyką wykonawczą #viola #bastarda opartą na swobodnych skokach pomiędzy głosami, artyści Bastarda Trio tworzą nową jakość wykonywania muzyki dawnej. Bastardzi (jak (...)
 • 19 czerwca, 10:00 (4 dni) - Gostyń
  , festiwal
  VI FESTIWAL LUTNIOWY "Najkrótsza noc Wojciecha Długoraja" Gostyń 2019 ​​ W ciągu czterech dni odbędą się warsztaty, wykłady i oczywiście koncerty, na których będą mogli Państwo przenieść się do świata dźwięków czasów minionych i posłuchać (...)
 • 19 czerwca, 16:00 (4 dni) - Jastrowie, OKJ Ośrodek Kultury w Jastrowiu
  , konkurs
  W czerwcu odbędzie się 30. edycja Bukowińskich Spotkań na które już dziś chcemy Państwa serdecznie zaprosić. Pierwszego dnia odbędzie się korowód ulicami miasta. Drugiego zaś na placu im. Jana Pawła II zapraszamy na międzynarodowy konkurs (...)
 • 19 czerwca, 16:00 (5 dni) - Sieraków
  Ogólnopolski Zlot Miłośników Fiata Coupe
 • 19 czerwca, 18:00 - Kościan, Kościański Ośrodek Kultury
  Zapraszamy na koncert Voice Studio, podsumowujący naszą roczną pracę! Będzie nowocześnie, zaskakująco, sympatycznie, miło, przebojowo, różnorodnie... Tak, że nie może Was zabraknąć! 😊 Czekamy na Was z utworami Rihanny, Dawida Podsiadło, Eda (...)
 • 19 czerwca, 18:00 - Poznań, empik Plac Wolności
  , spotkania autorskie
  Edipresse Książki oraz Empik mają przyjemność zaprosić na spotkanie z Hanną Lis poświęcone jej książce "Mój świat na talerzu" Spotkanie odbędzie się 19 czerwca o godzinie 18 w salonie Empik Plac Wolności (Ratajczaka 44, Poznań) Uroda, inteligencja (...)
 • 19 czerwca, 19:00 - Poznań, Aula Uniwersytecka
  Aleksandra KURZAK - sopran, Łukasz BOROWICZ - dyrygent, prowadzenie koncertu, Orkiestra Filharmonii Poznańskiej Program: W programie fragmenty słynnych oper  
 • 19 czerwca, 19:00 - Poznań
  Druga część cyklu "Botaniczna Piątka 2019" w Ogrodzie Botanicznym UAM w Poznaniu!
 • 19 czerwca, 19:00 - Wolsztyn
  Wolsztyńska Akademia Biegowa wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Wolsztynie zapraszają na VII Wolsztyński Test Coopera. Spotykamy się znów wieczorem, aby pobiegać w blasku reflektorów i poczuć wyjątkowy klimat oświetlonego obiektu (...)
 • 19 czerwca, 20:00 - Poznań, Młyńska12
    Muzyczny event w nietypowej przestrzeni wewnątrz ekskluzywnego biurowca na dziedzińcu przy Młyńskiej 12. Zagrają: Jacob A - Jeden z najlepszych polskich wokalistów występujący regularnie podczas największych festiwali i imprez (...)
 • 19 czerwca, 20:00 - Poznań, KontenerART
  The Junkies - gatunek: "alternatywa" ?! TEGO nie da się określić! trochę funku. trochę mroku. szaleństwa. tańca. różańca. rokendrola. coca-cola. dla duszy & dla ciała. !!! ZAPRASZAMY NA SHOW !!! Strona The Junkies: https://www.facebook.com/The-Junkies-1489027181183620/ The (...)
 • 19 czerwca, 20:30 - Poznań, Ogród Botaniczny
  Druga część cyklu "Botaniczna Piątka 2019" w Ogrodzie Botanicznym UAM w Poznaniu!
 • 19 czerwca, 21:00 - Poznań, Klub Opcja
  ♥️ ®SUMMER ON | OPCJA™ ♥️ ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️ ⚡️DOSTEPNE LOZE, KAZDA GRUPA KUPUJACA LOZE WCHODZI BEZ KOLEJKI 💥Informacje i rezerwacje w sprawie loży : ▫️Kacper Pawlak ▫️Grzegorz Przybył 🍾Nie możecie doczekać się upragnionych wakacji? (...)
 • 19 czerwca, 21:30 - Poznań, Winiarnia "Pod Czarnym Kotem"
  , pokaz
  Z utęsknieniem czekaliśmy na naszą ulubioną porę roku: lato! W tym roku otwarcie sezonu wakacyjnego przywitamy energetycznym, wielobarwnym zestawem krótkich metraży z całego świata. Zaprezentujemy 5 filmów z tegorocznego konkursu międzynarodowego (...)
 • 20 czerwca, 10:00 - Słupca, Parafia pw. Bł Michała Kozala w Słupcy
  IV Festyn Patriotyczno Religijny " Bóg Honor Ojczyzna", który odbędzie się 20.06.2019r przy Parafii P.W. Bł. Michała Kozala w Słupcy. W ramach festynu przeprowadzony zostanie Charytatywny Bieg oraz Rajd Rowerowy na rzecz budowy Hospicjum. Każdy (...)
 • 20 czerwca, 12:00 - Ujście, NURT UJŚCIE
  W dniach 20-21 czerwca zapraszamy na Rodzinny Spływ Kajakowy Piława - Gwda ☀️🌊 😎 Dzień 1: Szwecja – Głowaczewo – Zabrodzie – 17/12 km, Poziom trasy: Łatwa Dzień 2: Zabrodzie – Dobrzyca – 16 km Poziom trasy: Łatwa Organizatorzy: (...)
 • 20 czerwca, 16:00 - Jastrowie, OKJ Ośrodek Kultury w Jastrowiu
  , konkurs
  Podczas tegorocznych Spotkań Bukowińskich, zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie kulinarnych "O Małą Czadową Kopyść". Smaki Bukowiny odbędą się 20 czerwca na placu im. Jana Pawła II gdzie będzie można skosztować dań z przeróżnych (...)
 • 20 czerwca, 16:00 - Poznań, Dom Kultury "Dworek"
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  W programie: -animacje dla dzieci -malowanie twarzy -rodzinne kreatywne warsztaty -warsztaty bębniarskie -planszówki -malowanie "na szkle" -zabawa taneczna pod chmurką -moc niespodzianek -gość specjalny