WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo wielkopolskie

Województwo wielkopolskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 13 maja, 19:00 (12 dni) - Murowana Goślina, Murowana Goslina
  koncert, festiwal
  Więcej: http://kultura.murowana-goslina.pl/kalendarz/x-miedzynarodowy-festiwal-choralny-im-ks-edmunda-szymanskiego/
 • 18 maja, 19:00 (11 dni) - Poznań, Teatr Polski w Poznaniu
  festiwal
  X Spotkania Teatralne „Bliscy Nieznajomi” / HISTORIE OSOBISTE 18−28 maja 2017 Teatr Polski w Poznaniu Ramą dla tegorocznej, jubileuszowej edycji „Bliskich Nieznajomych”, będą doświadczenia jednostkowe. Program wyznaczą przede wszystkim historie osobiste: rodzinne, biograficzne, historyczne i współczesne. Oparte na prawdziwych zdarzeniach, często jednak przetworzone przez niedoskonałą (...)
 • 20 maja, 13:00 (8 dni) - Piła
  koncert, juwenalia
  Drodzy STUDENCI i MIESZKAŃCY Piły! Zbliża się największe święto studentów trzech Pilskich Uczelni Wyższych: - Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile - Wydziału Gospodarki i Techniki w Pile - Zamiejscowego Ośrodka Dydaktycznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Pile Tegoroczne Juwenalia potrwają od 20 do 27 maja br.! :D Przedstawiamy Wam szczegółowy (...)
 • 23 maja, 17:00 - Luboń, Biblioteka Miejska w Luboniu
 • 23 maja, 18:00 - Poznań, Collegium Da Vinci
  Na najbliższym meet.js w Poznaniu usłyszycie o: - wykrywaniu zmian w Angularze 2 - Adrian Mróź - WASM - Jakub Rożek - tworzeniu platofrmy reklamowej w JS - Andrzej Łukaszewski Spotkanie sponsoruje Fandom. Dzięki uprzejmości Uniwersytet SWPS zapraszamy do Collegium da Vinci.
 • 23 maja, 18:00 - Poznań, Galeria Miejska Arsenał
  Onieśmielające rekordy, błyskawiczne kwoty, atmosfera przepychu: to medialny obraz aukcji sztuki. Ile kryje się w tym prawdy? Na czym polega fenomen aukcyjnego ferworu i emocji? Jak licytować, czytać regulaminy aukcyjne, jak walczyć, wygrywać lub też z rozsądkiem przegrywać i nie przepłacać? Odpowiedzi na te pytania będziemy poszukiwać w trakcie majowego spotkania z cyklu „Przewodnik (...)
 • 23 maja, 18:00 - Koziegłowy, Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach
  spotkania autorskie
  Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwonaku i filia w Koziegłowach zapraszają na spotkanie autorskie z Joanną Opiat-Bojarską, które odbędzie się 23 maja 2017 r. o godz. 18:00 w bibliotece w Koziegłowach (Centrum Kultury i Rekreacji). Joanna Opiat-Bojarska jest autorką poczytnych serii kryminalnych oraz powieści obyczajowych. Akcję swoich powieści umieszcza w Poznaniu. Wejściówki (...)
 • 23 maja, 18:00 - Poznań, GOSU - gry planszowe
  Zapraszamy na miły wieczór z grami :) Przyjdźcie do nas i pograjcie w Wasze ulubione planszówki! A może macie ochotę na jakieś nowe gry? Na pewno coś Wam zaproponujemy! :) Wejście 9 zł :) Do zobaczenia!
 • 23 maja, 18:30 - Poznań, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
  spotkania autorskie
  23 maja, godz. 18.30 Spotkanie z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską. Autorką wielu książek m.in: "Wybieram wolność, czyli rzecz o wyzwalaniu się z uzależnień", "Zaproszenie do życia", "Podnieś głowę: Buty szczęścia", "Sekrety kobiet", "My – rodzice dorosłych dzieci", "W zgodzie ze sobą", "Rak duszy. O alkoholizmie", "Poprawka z matury". Spopularyzowała w Polsce leczenie oparte na modelu (...)
 • 23 maja, 19:00 - Piła, Regionalne Centrum Kultury- Fabryka Emocji
  Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość (...)
 • 23 maja, 19:00 - Kościan, Kościański Ośrodek Kultury
  koncert
  KONCERT TERESY WERNER Kościański Ośrodek Kultury 23.05.2017 godz. 19.00 BILETY: 60 zł Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Teresa Werner
 • 23 maja, 19:00 - Poznań, Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego
  stand-up
  W dniu 23 maja 2017r. o godz. 19.oo zapraszamy do Poznania na stand-up W. Cejrowskiego pt. " Wolna Amerykanka !". Występ odbędzie się w Centrum Kongresowo Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego, ul. Przybyszewskiego 37a. Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem: - nowy występ w stylu amerykańskim – stand-up comedy " Wolna Amerykanka!" - opowieści o przygodach (...)
 • 23 maja, 19:00 - Poznań, Cytadela by Night
  półmaraton
  Zapraszamy na kolejny - już szósty - bezpłatny bieg z cyklu Cytadela by Night!!! Termin szóstego biegu to 23 maja (wtorek), startujemy o godz. 19:00. Tym razem proponujemy dla odmiany dystans PÓŁMARATONU, a więc dokładnie 21,1 km. Przynieście koniecznie swoje numery startowe, które otrzymaliście na poprzednim biegu. Jeżeli ktoś nie ma numeru, będziemy je wydawali bezpośrednio (...)
 • 23 maja, 19:00 - Lusowo, Plaża Lusowo
  trening
  👉 Sekcja triathlonowa Zgrupka Team zaprasza na otwarty trening triathlonowy. Jeśli szukasz motywacji i możliwości przećwiczenia zmiany T1 w grupie, ten treninig jest właśnie dla Ciebie! 👉 Czas i miejsce zbiórki [mała zmiana]: wtorek, 23.05, godzina 19:00 nad Jeziorem Strzeszyńskim (przed Oazą - www.bit.ly/restauracja_oaza). 👉 Na treningu między innymi wodowanie i akcent biegowy (...)
 • 23 maja, 19:00 - Poznań, Centrum Kongresowo Dydaktyczne UM
  Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez dwie godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada historie prawdziwe (...)
 • 23 maja, 19:00 - Poznań, NG Nowa Gazownia
  wernisaż
  Redakcja Arteonu ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarstwa Natalii Rybki oraz uroczystość wręczenia artystce Nagrody "Arteonu" 2016. Wernisaż: 23 maja 2017 (godz. 19:00), Nowa Gazownia w Poznaniu (ul. Ewangelicka 1). Kapituła w składzie: Barbara Major (kurator Galerii Miejskiej w Częstochowie), Ewa D. Bogusz-Bołtuć (krytyk sztuki, filozof, związana z Uniwersytetem Illinois (...)
 • 23 maja, 20:00 - Poznań, PIES andaluzyjski
  koncert
  ba:zel jest elektroakustycznym duetem z Pragi z grą „na żywo” na pianinie, flecie, gitarze basowej i na syntezatorch. Beaty można opisać jako post-techno/dub/grime, a sopran wokalistki od "podstępnego i zdradliwego" (Starter) do "delikatnego i eterycznego" (Strobo). Członkami ba:zel są Ewelina Chiu (wokal, fortepian, syntezator, flet) i Daniel Vlček (perkusja, syntezatory, gitara (...)
 • 23 maja, 20:00 - Śrem, GRAWITACJA PUB
  Kontynuujmy #śreming! Zgrywy Tonego Zgrywusa to fantastyczny Wieczór Quizowy. Do Zabawy może dołączyć każdy, o co osobiście zadbał Tony. Przyjdźcie do swojego ulubionego Pubu, nadajcie nazwę swojemu Zespołowi (odpowiadacie drużynowo), podejdźcie do Prowadzącego, zapiszcie się (wpłacając 2 zł od osoby wpisowego na nagrodę główną) i odpowiadajcie na pytania w trzech etapach: 1. Tony (...)
 • 23 maja, 20:00 - Piła, Klub Muzyczny Scena
  Zgrywy Tonego Zgrywusa to fantastyczny Wieczór Quizowy. Do Zabawy może dołączyć każdy, o co osobiście zadbał Tony. Przyjdźcie do swojego ulubionego Pubu, nadajcie nazwę swojemu Zespołowi (odpowiadacie drużynowo), podejdźcie do Prowadzącego, zapiszcie się (wpłacając 2 zł od osoby wpisowego na nagrodę główną) i odpowiadajcie na pytania w trzech etapach: 1. Tony Luzak (wiedza ogólna) (...)
 • 23 maja, 20:00 - Poznań, Billaboom klub bilardowy
  Zgrywy Tonego Zgrywusa to fantastyczny Wieczór Quizowy. Do Zabawy może dołączyć każdy, o co osobiście zadbał Tony. Przyjdźcie do swojego ulubionego Pubu, nadajcie nazwę swojemu Zespołowi (odpowiadacie drużynowo), podejdźcie do Prowadzącego, zapiszcie się (wpłacając 2 zł od osoby wpisowego na nagrodę główną) i odpowiadajcie na pytania w trzech etapach: 1. Tony Luzak (wiedza ogólna) (...)
 • 23 maja, 20:30 - Poznań, Klub Dragon
  koncert
  Carrier/Gadecki/Mazur/Lambert 23.05.2017, g. 20.30 Klub Dragon/Scena MDK bilety 30 pln Kwartet Carrier/Gadecki/Mazur/Lambert jest „rozszerzeniem” kanadyjsko-polskiego tria Carrier/Mazur/Lambert, które ma już na koncie kilka płyt w renomowanych wytwórniach – Not Two Records, No Business Records, FMR Records. Kwartet powstał podczas ostatniej, zeszłorocznej trasy tria, gdy muzycy (...)
 • 23 maja, 20:30 - Poznań, Nowe Kino Pałacowe
  Wraz z Gutek Film i magazyn wysokieobcasy zapraszamy na specjalny, przedpremierowy pokazy komediodramatu Cristiego Puiu „Sieranevada” - mistrzowskiego portretu współczesnej rodziny opowiadającego o uroczystości rodzinnej, która wymyka się spod kontroli. Bilety: 14 zł ulgowy/17 zł normalny UWAGA! Dla widzów, którzy przyjdą z najnowszymi Wysokimi Obcasami (nr 20 (932) z 20 maja) (...)
 • 23 maja, 21:00 - Poznań, Kino Muza w Poznaniu
  PRZEDPREMIERA ! NAZYWAM SIĘ CUKINIA reż. Claude Barras | Francja , Szwajcaria , 2016 | 66 min. Cukinia nie jest nieśmiały. Jest małym, dzielnym chłopcem. Od kiedy stracił mamę, jest pewien, że jest sam na świecie. Ale tak było, zanim zaprzyjaźnił się w domu dziecka z Simonem, Ahmedem, Jujube, Alice i Béatrice. Każdy z nich przeżył jakąś bolesną historię. Wśród nich jest także Camille… (...)
 • 24 maja, 12:00 - Pleszew, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pleszew
  spotkania autorskie
  Spotkanie autorskie z Ewą Nowak
 • 24 maja, 12:00 - Poznań, Kino Muza w Poznaniu
  dla dzieci
  Fundacja Mili Ludzie zaprasza na bezpłatne pokazy filmów z audiodeskrypcją i tłumaczeniem/napisami dla osób niesłyszących, które odbywają się w ramach projektu "Kinoteatr Dostępny v. 2.0" w Poznaniu. Przed nami gratka dla najmłodszych (choć nie tylko) - 24 maja o godz. 12.00 w Kino Muza w Poznaniu pokażemy zdobywcę Oskara 2016 w kategorii filmu animowanego - rewelacyjny "Zwierzogród"! (...)
 • 24 maja, 13:00 - Luboń, Biblioteka Miejska w Luboniu
  spotkania autorskie
  Warto przyjść i się pokielczyć! Ino weźcie ździebko bejmów, żeby se lajsnąć nową knipe Wuja Czecha z autografem!
 • 24 maja, 17:00 - Poznań, Dom Kultury „Na Skarpie”
  DOM I RODZINA > PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  koncert
  „Dla Ciebie Mamo” – występy artystyczne
 • 24 maja, 17:00 - Luboń, Biblioteka Miejska w Luboniu
  dla dzieci
 • 24 maja, 18:00 - Poznań, Dobra Kawiarnia
  warsztaty
  Zapraszamy Dobrych Ludzi do pieczenia Dobrego Chleba w środę 24 maja na 18.00 do Dobra Kawiarnia przy ul. Nowowiejskiego 15 w Poznaniu! Zapisy na maila do 19 maja: kawiarnia@dobra.com.pl, w temacie wpisujcie: Warsztaty chlebowe 24.05 (uwaga, liczba miejsc ograniczona) - Koszt warsztatu to 50 zł od osoby. - Prosimy zabierzcie swoje foremki chlebowe, żeby móc chleb wypiec w domu ;-) A (...)
 • 24 maja, 18:00 - Poznań, SPOT.
  oprowadzanie kuratorskie
  Piotr Bojarski to autor powieści kryminalnych i thrillerów. W intrygujący sposób łączy w nich przeszłość z teraźniejszością, a nawet z przyszłością. W historii czuje się jak ryba w wodzie. Debiutował serią kryminałów retro (m.in. "Kryptonim Posen", "Pętla" czy "Arcymistrz"). Na co dzień dziennikarz "Gazety Wyborczej", ma na koncie m.in. reporterską książkę "1956. Przebudzeni" - (...)
 • 24 maja, 18:00 - Poznań, Pracownia Kuniec Dymbiec
  DOM I RODZINA > RODZICE > EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Warsztaty poprowadzi Katarzyna Kijas - coach, edukator, innowator edukacji, coach dietetyczny, trener kreatywności. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu coachingu, zarzadzania oświatą, nowoczesnych form kształcenia, edukacji STEAM oraz mentoringu. Prywatnie mama 3 dzieci, które od 4 lat uczą się w edukacji domowej. Współzałożycielka i prowadząca szkołę demokratyczna „Trampolina” (...)
 • 24 maja, 18:00 - Poznań, Cook Up
  Zapraszamy w kulinarną podróż z najbardziej znaną, cenioną, uznawaną za podstawę wszelkich kuchni - kuchnią francuską. Przewodnikiem w tej niezwykłej podróży będzie Artur Skotarczyk, utytułowany szef kuchni i twórca poznańskiej restauracji Muga, który doświadczenie kulinarne zdobywał w Instytucie Paula Bocuse w Lyon oraz w restauracji Le Pergolèse w Paryżu. W programie prawdziwe (...)
 • 24 maja, 19:00 - Kalisz, Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
  Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość (...)
 • 24 maja, 19:00 - Poznań, Klubokawiarnia Meskalina
  koncert
  Jeśli chcecie poznać tradycyjne pieśni Islandii i jednocześnie zobaczyć świetnego komika, zajrzyjcie na jego koncert! Na Islandii muzykę Svavara dziennikarze opisują jako „pop trolli i folk fiordów”. Sprawdźcie, co się za tym kryje! Na koncertach Svavara Knútura publiczność płacze… raz ze śmiechu, a za chwilę ze wzruszenia. To komik i songwriter jednocześnie! Artysta wykonuje autorskie (...)
 • 24 maja, 19:00 - Poznań, KontenerART
  jam session
  Drugie w tym roku jam session w KontenerArt. Spotkajmy się pograjmy muzykę, porozmawiajmy o niej i bawmy się instrumentami i głosem bez uprzedzeń. W grupie siła. Jest to pierwsze Jam session, które nie ma narzuconego stylu i kierunku, więc jeśli jesteś spragniony wspólnego muzykowania, słuchania muzyki na żywo i zabawy do niej - wpadaj do nas :D Możliwe że następnego dnia też będzie (...)
 • 24 maja, 21:00 - Poznań, Alligator Poznań
  jam session
  Tym razem do wspólnej zabawy zapraszamy wokalistów z ART OF VOICE Studio.Tradycyjnie gramy i śpiewamy bluesa, jednak tym razem na scenie gości będzie więcej na scenie, co powinno ucieszyć naszą stałą publiczność. Gorąco zapraszamy! Oto lista standardów, z których część na pewno usłyszycie w najbliższą środę: Baby Please Don’t Go https://www.youtube.com/watch?v=z3Or7huOK Caldonia https://www (...)