WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo wielkopolskie

Województwo wielkopolskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 23 lutego, 18:30 (3 dni) - Suchy Las, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
  warsztaty
  Serdecznie zapraszamy na zajęcia z tańca barokowego do Suchego Lasu pod Poznaniem. Warsztaty poprowadzi Ingo S. Guenther z Berlina. Warsztaty będa kontynuacją tych z września 2017 roku. Grupa podstawowa = menuety w oparciu o choregorafie z pocz. XVIII wieku do muzyki Bacha Grupa zaawansowana - Sarabanda a deux Tancrede. Koszt grupa podstawowa: 350 zł Koszt grupa zaawansowana: (...)
 • 24 lutego, 8:00 (2 dni) - Luboń, Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji
  VIII Mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu 2018 Termin: 24-25.02.2018 Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa LOSiR'u w Luboniu, ul. Hugona Kołłątaja 2 Organizator: Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki ALLIANCE Zasady turnieju : IBJJF Nagrody: - medale dla zwycięzców kategorii - dyplomy dla zwycięzców kategorii - nagrody rzeczowe w zależności od ilości pozyskanych sponsorów Rejestracja: Panel (...)
 • 24 lutego, 9:00 (2 dni) - Poznań, Grupa Spotkanie
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  *Brakuje ci cierpliwości? *Czujesz, że przegrywasz w starciach ze swoim dzieckiem? *Masz dosyć marudzenia, kłótni i poczucia, że tracisz kontrolę nad sytuacją? *Chcesz pozbyć się poczucia winy, że nie jesteś wystarczająco dobrą mamą lub tatą? *Chcesz zdobyć wiedzę, jak działać w konkretnych sytuacjach, aby uzyskać współpracę ze strony dzieci i zyskać poczucie kompetencji oraz spokój (...)
 • 24 lutego, 10:00 (2 dni) - Konin, Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
  konwent
  Zapraszamy na Trzeci Konwent Fantastyki KoKon 2018 - niezapomniane wrażenia i spotkanie twarzą w twarz z Twoją wyobraźnią! W KoKonie poznasz dwa oblicza fantastyki: wirtualne i prawdziwe, otaczające nas z każdej strony, by wreszcie dać szansę kreatywnemu sobie. Szczegóły na Facebooku: Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, KoKon, www.kokon.mdkkonin.pl/ Interesuje Cię możliwość wsparcia (...)
 • 24 lutego, 10:00 (2 dni) - Poznań
  14-godzinne szkolenie ZE SPRZEDAŻY METODĄ RELACJI - prawdopodobnie pierwsze takie na rynku! Spotkanie stworzone jest w taki sposób, żeby każdy, niezależnie od tego jaką ma wiedzę i umiejętności, od podstaw sprzedaży przeszedł do poziomu MASTER. Nie wiesz dlaczego Twój produkt lub usługa się nie sprzedają? Zastanawiasz się dlaczego innym, a nie Tobie się to udaje? Widzisz problem (...)
 • 24 lutego, 10:00 (2 dni) - Damasławek, Gminny Ośrodek Kultury w Damasławku
  pokaz
  Ponownie zapraszamy do kina. W repertuarze propozycje dla dzieci i HIT: Nowe Oblicze Greya! Harmonogram seansów: sobota, 24 lutego: 11: 45 - PSZCZÓŁKA MAJA. MIODOWE IGRZYSKA 13:00 - JASKINIOWIEC 15:00 - KOBIETY MAFII - premiera! 17:45 - PODATEK OD MIŁOŚCI 20:00 - KOBIETY MAFII - premiera! niedziela, 25 lutego: 9:45 - PADDINGTON 2 11:45 - JASKINIOWIEC 13:30 - PSZCZÓŁKA MAJA. (...)
 • 24 lutego, 11:15 (2 dni) - Damasławek, Gminny Ośrodek Kultury w Damasławku
  pokaz
 • 24 lutego, 11:45 (2 dni) - Kalisz, Fabryka Tańca Różańscy
  warsztaty
  Paweł Dolata i Martyna Maczura😃 Większości z Was już nie trzeba ich przedstawiać 😊 Świetni instruktorzy, pasjonaci bachaty, profesjonaliści... A przy tym wspaniali, ciepli ludzie 😍 Tym razem zapraszamy na warsztaty w ciut zmienionej formie... ♦️BACHATA DLA POCZĄTKUJĄCYCH♦️ czyli dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swą przygodę z tańcem i z bachatą... To idealna okazja żeby (...)
 • 24 lutego, 19:30 (2 dni) - Poznań, Teatr Polski w Poznaniu
  „Sceny myśliwskie z Dolnej Bawarii” Martina Sperra zapoczątkowały w połowie lat 60. w Niemczech falę „nowych dram ludowych”. Autor został okrzyknięty wschodzącą gwiazdą niemieckiego teatru. W 1968 roku zagrał główną rolę w głośnej filmowej adaptacji „Scen myśliwskich…” w reżyserii Petera Fleischmanna. „Sceny myśliwskie…” na przykładzie wiejskiej społeczności pokazują, w jaki sposób (...)
 • 25 lutego - Września, Hala Sportowa we Wrześni
  mecz
  Informacje o obiekcie: Ul. Mickiewicza 21, Sanok, hala sportowa przy PWSZ
 • 25 lutego, 9:15 - Topola Mała
  R E G U L A M I N ZAWODÓW SPORTOWYCH MTB - „ZIMOWE OSTATKI” 1.ORGANIZATOR Ostrowskie Towarzystwo Rowerzystów INTERKOL w Ostrowie Wielkopolskim. 2.TERMIN i MIEJSCE 25 luty 2018 roku. Na trasie leśnej w Topoli. Zbiórka na parkingu w lesie ( po prawej stronie od głównej drogi jadąc z Ostrowa). 3.PROGRAM ZAWODÓW Zapisy i wydawanie numerów startowych od godz (...)
 • 25 lutego, 9:30 - Konin, Miejski Ośrodek Wypoczynkowy "Przystań Gosławice"
  PŁYWANIE
  MORS II – program 25.02.2018r. 9.30 – 11.00 - Rejestracja uczestników 11.00 – Przywitanie Gości i uczestników imprezy 11.15 - Mianowanie na Morsa, gry i zabawy dla dzieci 11.30 – Start Biegu Morsa (3 km) 11.45 - Rozpoczęcie zawodów pływackich (40m) 12.15 - Wspólna rozgrzewka 12.30 – Orzeźwiająca kąpiel 12.50 - Wręczenie dyplomów, podziękowań oraz loteria fantowa Opłata dla osób (...)
 • 25 lutego, 10:00 - Leszno, Leszno Hala Trapez
  Adres wystawy: hala Trapez, al. Jana Pawła II, Leszno W katalogu zostaną umieszczone tylko psy/suki, których zgłoszenia zostaną nadesłane i opłacone do dnia 15.02.2018. Zgłoszenia psów na wystawę można dokonać poprzez system wystawy.net Opłata za zgłoszenie psa wynosi 130 zł (bez katalogu) Rasy polskie 65 zł (bez katalogu) Katalogi do nabycia na terenie wystawy 10zł. Wystawcy (...)
 • 25 lutego, 10:00 - Ślesin, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ślesinie
  zawody
  III Mistrzostwa Gminy Ślesin Fifa Cup 2018
 • 25 lutego, 10:30 - Poznań, Cafe Bajarka Poznań
  warsztaty
  Warsztaty dla dzieci w technice animacji poklatkowej przy użyciu klocków Lego Story Starter. Będziemy wymyślać własne mini scenariusze, a następnie wybierać do nich lub tworzyć samemu postaci i dekoracje. Nauczymy się jak nimi poruszać, dodawać głos, efekty dźwiękowe, muzykę, tak by powstał krótki film. Warsztaty dla małej grupy. Grupa wiekowa 8 -12 lat. Dla dzieci zainteresowanych (...)
 • 25 lutego, 10:30 - Poznań, HEHO pracownia ceramiczna
  RĘKODZIEŁO
  warsztaty
  Zapraszamy na kontynuacje cyklu warsztatów z lepienia w glinie. To propozycja dla dzieci i rodziców na niedzielne przedpołudnia. W wybrane poranki zabierzemy Was do świata bohaterów znanych z Zakamarkowych książek. Zaczniemy od czytania opowiadania na głos a następnie dzieci ulepią własne impresje związane z książką. Warsztaty odbedą się w wybrane niedziele: STYCZEŃ 14. - (...)
 • 25 lutego, 10:30 - Poznań, Galeria Malta
  trening
  👉 Niedzielna ustawka w terenie, w planie do 3 godzin jazdy, zbiórka niezmiennie przy wejściu do Galeria Malta. 👉 Dwie grupy: #fun - dla amatorów jazdy w łagodnym terenie, w żwawym tempie lub dla zmęczonych po intensywnej sobocie - regeneracja. #mtb - ekipa, w której fani MTB i przełaju kradną trochę wiedzy od bardziej doświadczonych kolegów. Więcej techniki i mocniejszy teren (...)
 • 25 lutego, 11:00 - Poznań, Stary Browar
  25 lutego 11 i 12.30 zapraszamy do Słodowni +3 w Starym Browarze na spektakl "Len". Bilety w cenie 16 zł od osoby dostępne w punktach informacyjnych Starego Browaru - tel. 61 859 60 50 na dwa tygodnie przed przedstawieniem. Czas trwania: ok.30 minut plus zabawa. Wiek dzieci: 1-6 lat. https://www.youtube.com/watch?v=gKkQoqpUss0 Spektakl przenosi nas na pola i łąki, gdzie rośnie (...)
 • 25 lutego, 11:00 - Środa Wielkopolska, Jezioro Średzkie - Centrum Marina
  Zapraszamy na III ŚREDZKI BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH (Pod Honorowym Patronatem Burmistrza i Starosty Średzkiego) Data: 25.02.2018 Miejsce: Centrum Marina - Jezioro Średzkie Start o godz. 12.00 Dystans: 10 km. Biegi dla dzieci o godz. 11.00 Dystanse: 300/600/1200 metrów. Pamiątkowe medale dla uczestników. Wszystkie biegi - bez opłaty startowej !!! Limit w biegu głównym (...)
 • 25 lutego, 11:00 - Poznań, Teatr Polski w Poznaniu
  TEATRANKI. Zabawy teatralne dla fajnych dzieci i fajnych rodziców w lutym       4 lutego, godz. 11.00 Maska teatralna i rytmy z Afryki wiek: 4–6 lat   Na warsztacie dowiemy się, w jaki sposób aktorzy używają maski teatralnej. Z najprostszych materiałów stworzymy afrykańskie maski. Dorośli i dzieci uruchomią ciało tak, by maska teatralna ożyła. Nie zabraknie zabawy rytmem, a działaniom (...)
 • 25 lutego, 12:00 - Ostrów Wielkopolski
  10 km
  Zapraszamy biegaczy do zapisów na 5. Zimową ZaDyszkę. Do Waszej dyspozycji będą dystanse: Bieg Główny- 10 km. Biegi Towarzyszące: 5 km; 5 km z psem. Wpisowe: - 50 zł- do 15 II 2018 r.; - 70 zł- od 16 do 25 II 2018 r. (również w biurze zawodów pod warunkiem nie wyczerpania limitu uczestników); - 40 zł dla członków Klubu KS Maraton Ostrów Wlkp., którzy mają opłacone składki; - 20 (...)
 • 25 lutego, 12:00 - Ostrów Wielkopolski
  targi
  Alternatywne targi ślubne w Ostrowie to nowa jakość, naturalność, niebanalność, to świeży oddech, to kreatywność i ciekawe pomysły, to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy poszukują czegoś więcej i inaczej, po prostu piękniej. Będzie kameralnie, w klimatycznych wnętrzach Klub Stara Przepompownia, w ciepłej i miłej atmosferze, gdzie przy filiżance pysznej kawy będziecie mogli (...)
 • 25 lutego, 12:00 - Poznań, GOSU - gry planszowe
  25 lutego będziemy mieli okazję poznać piłkarską grę planszową WIN!CHA Board Cup! Jedyny taki tytuł, w którym zarządzasz klubem piłkarskim i rozgrywasz mecze. Zapraszamy wszystkich fanów gier planszowych, a także piłki nożnej! WIN!CHA to propozycja zarówno dla starszych, jak i młodszych, także zapraszamy również rodziców z dziećmi 8+! Planszówka pojawi się na rynku w maju tego (...)
 • 25 lutego, 12:15 - Poznań, HEHO pracownia ceramiczna
  RĘKODZIEŁO
  dla dzieci, warsztaty
  Pracownia ceramiczna HEHO zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na warsztaty z malowania ceramiki. Tym razem przywołamy lato w środku zimy podczas malowania puzderek w kształcie lodów w rożku. A jak to wygląda w praktyce ? 1. Wy wybieracie, co chcecie malować 2. Wybieracie wzory i kolory 3. Dostajecie farby i instruktaż 4. Zaczynacie zabawę, w razie potrzeby zawsze otrzymacie (...)
 • 25 lutego, 12:30 - Przeźmierowo, Centrum Kultury Przeźmierowo
  dla dzieci, pokaz
  Pełen energii, obdarzony bujną wyobraźnią sześciolatek Villads, przygotowuje się do ważnego momentu w życiu: rozpoczęcia nauki. Z uwagą słucha starszej siostry, która wciąż narzeka na szkołę i tęskniących za nią rodziców. Jednocześnie Villads nie rozumie wielu zasad ustanawianych przez dorosłych, a szkoła staje się dla niego kolejnym polem bitwy, której reguły trudno zaakceptować (...)
 • 25 lutego, 12:30 - Poznań, Muzeum Martyrologii Wielkopolan - Fort VII
  Dom Misyjny OO. Werbistów w Chludowie oraz Muzeum Martyrologii Wielkopolan – Fort VII zapraszają mieszkańców Poznania i okolic do uczestnictwa w uroczystości religijno-patriotycznej, zorganizowanej dla upamiętnienia 78 rocznicy męczeńskiej śmierci błogosławionego Ludwika Mzyka SVD. Pochodzący z Górnego Śląska Ludwik Mzyk, służący z oddaniem Bogu i Rzeczypospolitej, w rodzinnym (...)
 • 25 lutego, 14:00 - Poznań, Lamus
  Do tej pory na wycieczki za kulisy teatru zapraszaliśmy wyłącznie grupy zorganizowane. Od tego sezonu to się zmieni. Co miesiąc po wybranych spektaklach weekendowych będzie można wybrać się na taki teatralny spacer. Państwa przewodnikami po zakamarkach TA będą aktorzy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, przybliżą funkcjonowanie naszych scen, otworzą rekwizytornie i (...)
 • 25 lutego, 14:00 - Konin, Koniński Dom Kultury KDK Konin
  Koniński Dom Kultury, Kino Centrum i Europa Cinemas zapraszają 25 lutego na kolejną odsłonę projektu ,,Dzieciaki w Centrum’’. Świetną zabawą pożegnamy ferie zimowe. Na początek dzieci wspólnie z rodzicami obejrzą film ,,Paddington 2’’. Potem najmłodsi wybiorą się na warsztaty filmowo-artystyczne, a rodzice obejrzą ,,Nowe oblicze Greya''. Zapisy na warsztaty od 19 lutego. Szczegóły: (...)
 • 25 lutego, 15:00 - Poznań, POSiR (Hala B)
  mecz
  Strona meczu na PZKosz: http://www.plk.pl/mecz/55180
 • 25 lutego, 15:00 - Wronki, Wroniecki Ośrodek Kultury
  Taneczne zakończenie ferii zimowych 2018. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami. :) W programie: przede wszystkim dużo dobrej zabawy i muzyka, przy której będziemy "wyginać śmiało ciało", fotobudka, zabawy ruchowe, wybór Króla i Królowej Balu. <3 Do zabawy zapraszają Was Kreatywne Wronki i Maja!
 • 25 lutego, 15:30 - Poznań, Concordia Kids
  dla dzieci
  Zakamarkowa niedziela w Concordii. Niedziela pełna zabawy połączonej z mądrą edukacją książkową? Nowy cykl, Zakamarki raz w miesiącu będą prezentować wybraną pozycję książkową dla dzieci, co będzie połączone z niezwykle ciekawymi i twórczymi warsztatami. Na zakończenie ferii Zakamarki zapraszają na niedzielne spotkanie z książką Elsy Beskow pt."Zimowa wyprawa Ollego". Dzieci poznają (...)
 • 25 lutego, 16:00 - Ostrzeszów, Ostrzeszowskie Centrum Kultury
  pokaz
  „HAPPY OLO - Pogodna Ballada o Olku Dobie”, czyli... NAJBARDZIEJ POZYTYWNY FILM ROKU 2017 !!! Jest to filmowa ballada utrzymana w konwencji kina drogi, o jednym z najwybitniejszych polskich podróżników - Aleksandrze Dobie, Polskim kajakarzu turyście, który samodzielnie pokonał trzy razy Atlantyk w obie strony w wieku 70 lat;). Film okraszony jest żywiołową oprawą muzyczną zespołu (...)
 • 25 lutego, 16:00 - Krzyż Wielkopolski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wlkp.
  Zapraszamy na program Kabaretu K2. Bilety w cenie 30 zł do nabycia wkrótce.
 • 25 lutego, 16:00 - Konin, CKiS Dom Kultury "OSKARD"
  transmisja
  Retransmisja Teatru Bolszoj „Romeo i Julia” Historię kochanków z Werony widzowie kina Oskard zobaczą na ekranie 25 lutego o godzinie 16.00. Baletową wersję „Romea i Julii” przygotował rosyjski Teatr Bolszoj.
 • 25 lutego, 16:00 - Leszno, Muzeum Okręgowe w Lesznie
  oprowadzanie kuratorskie
  Niedziela w Muzeum. Kuratorskie oprowadzanie po wystawie czasowej "Rozpend. Leon Rozpendowski." Po wystawie oprowadzi jej kurator, pani Małgorzata Gniazdowska. Bilet wstępu: normalny 7 zł/ulgowy 5 zł Serdecznie zapraszamy!
 • 25 lutego, 17:00 - Poznań, Hala Arena Poznań
  FLIRT I RANDKI
  ODETCHNIJ PO SESJI ! :) CHCESZ ZAWRZEĆ NOWE ZNAJOMOŚCI W NOWYM ROKU ? ZAPRASZAMY NA STUDENCKI SPEED DATING ZE SVATKA.PL JUŻ 25.02! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ZAPRASZAMY PANIE I PANÓW W WIEKU 19-27 Speed dating to alternatywa dla internetowych portali randkowych. Nowoczesne podejście do randkowania w realu daje możliwość spotkania (...)