WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo wielkopolskie

Województwo wielkopolskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 11 listopada, 19:00 (20 dni) - Piła, Regionalne Centrum Kultury w Pile
  festiwal
  18 edycja Festiwalu Teatralnego - Teatr Pasja Rodzinna Zobaczymy następujące spektakle: 1.TRIATHLON STORY, CZYLI CHŁOPAKI Z ŻELAZA Występują: Leszek LICHOTA, Waldemar BŁASZCZYK, Bartłomiej TOPA, Piotr NOWAK 11 listopada 2017, godz. 19.00, bilet: 85 zł, 80 zł (balkon) 2. PIERWSZY DO RAJU Występują: Michał PIELA, Antoni PAWLICKI, Tomasz DEDEK / Jan WIECZORKOWSKI 12 listopada 2017 (...)
 • 22 listopada, 10:00 (4 dni) - Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie
  RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
  targi
  Przez cztery dni targi będą areną spotkań i rozmów o naturalnym kamieniu. Podczas wydarzenia blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania i trendy w obróbce kamienia naturalnego, która przykuwa uwagę rzemieślników, wizjonerów i architektów. Na targach zobaczymy pokazów „na żywo” maszyn, narzędzi i akcesoriów pomagających wydobyć i okiełznać (...)
 • 23 listopada, 18:00 (4 dni) - Poznań, Teatr Animacji
  festiwal
  Zapraszamy do udziału w 8. edycji Festiwalu Teatralnego KONTEKSTY, która odbędzie się pod hasłem KONTEKSTY REDEFINICJE. Współczesny teatr podejmuje się nazywać i rozumieć, kontestować i afirmować, burzyć stare konteksty i tworzyć nowe w ich miejsce, kierując swoje narracje zarówno do tych, którzy w ową rzeczywistość dopiero wchodzą, jak i do tych, którzy przytłoczeni są zachodzącą (...)
 • 24 listopada, 9:00 (2 dni) - Poznań, Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce
  Tematyka i cele OM MS: Czy zastanawiasz się nad jakością proponowanych przez Cebie treningów, doborem ćwiczeń, dostosowaniem ich do swoich podopiecznych? Czy rzeczywiście proponowane ćwiczenie daje oczekiwany efekt? Być może zadajesz sobie pytanie: jak zaplanować program pracy nad motorycznością klientów, by uzyskać najlepsze efekty w ich rozwoju i spełnić ich oczekiwania? Może (...)
 • 24 listopada, 9:00 - Poznań, Collegium Da Vinci
  Listopad w Collegium Da Vinci stoi pod znakiem szósteczki! A dokładnie 6. edycji Konferencji Marketing i Technologia. 24 listopada widzimy sie w Aula Artis i porozmawiamy o zaangażowaniu! Temat tegorocznej edycji to PICK ME! Czyli o walce o zaangażowanie użytkowników. W tym roku na scenie zagoszczą: Aleksandra Przegalińska, Amalia Agathou, Karolina Kałużna, Anna Kuropatwa, Dawid (...)
 • 24 listopada, 10:00 - Poznań, Dom Dźwięku.Misy.Joga
  Tao (droga) oznacza ścieżkę, po której kroczyć powinien każdy z ludzi. Nauki taoistyczne zawierają w sobie informacje zawierające wiedzę na temat świata w jakim żyje człowiek, praw naturalnych które w nim rządzą oraz wiedzę skupiającą się na najbardziej wydajnym poszerzaniu świadomości. Człowiek jako nierozłączna część świata duchowo-materialnego poznaje dzięki naukom taoistycznym (...)
 • 24 listopada, 10:30 - Poznań, Sweet Surrender
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  warsztaty
  "Karmienie małego dziecka-a rozwój mowy. Rozszerzanie diety niemowlaka okiem logopedy; Smoczki, butelki i inne akcesoria" warsztat z logopedą. Poruszane tematy: *karmienie piersią a rozwój mowy *karmienie butelką a rozwój mowy *akcesoria do karmienia: smoczki, butelki okiem logopedy *smoczek uspakajacz- okiem logopedy *rozszerzanie diety- wybór odpowiednich akcesoriów *nauka picia (...)
 • 24 listopada, 11:00 (3 dni) - Godziesze Wielkie, Klub Jeździecki Wolica
  SKOKI PRZEZ PRZESZKODY
  W dniach 24-26.11.2017 zapraszamy na Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży. Dodatkowo 25-26.11.2017 zostaną rozegrane konkursy w ramach Halowych Zawodów Regionalnych w skokach przez przeszkody. Na sobotę zaplanowany jest Konkurs Licencyjny. Zgłoszenia prosimy wysyłać do dnia 19.11.2017 na adres zgloszenia@kim-zawody.pl Propozycje HZODiM http://www.obozykonne.com.pl/images/zawody/2017/listopad/HZODiM-Wolica-24-26 (...)
 • 24 listopada, 13:00 (2 dni) - Kalisz, Galeria Amber
  dla dzieci
  Zapraszamy najmłodszych gości naszej galerii na Dzień Pluszowego Misia! 🐻🐻🐻 W dniach 24-25 listopada poświętujemy razem z pluszakami! Moc atrakcji gwarantowana - dołączajcie do nas i zabierzcie też swoich przyjaciół!
 • 24 listopada, 16:00 - Wągrowiec
  dla dzieci
  Andrzejkowa noc pełna magi i dobrej zabawy dla dzieci - to wyjątkowa impreza , na która zaprasza filia biblioteczna na Os. Wschód.
 • 24 listopada, 16:30 - Gniezno, Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie
  warsztaty
  Zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i szkół średnich na bezpłatne zajęcia warsztatowe z edukacji globalnej i zrównoważonego rozwoju. Specjalną uwagę poświęcimy zagadnieniu - „problem uchodźców czy kryzys uchodźców?” Zastanowimy się nad językiem, którym opisujemy zagadnienie migracji i uchodźstwa, przyjrzymy się stereotypom, mechanizmom dyskryminacji i sposobom na integrację (...)
 • 24 listopada, 16:50 - Poznań, Aula UAM
  koncert
  Serdecznie zapraszamy na wyjazd do Filharmonii Poznańskiej na koncert pt. KLASYCY SWOICH CZASÓW. Program: Wolfgang Amadeus Mozart - V Koncert skrzypcowy A-dur KV 219 Dymitr Szostakowicz - XIII Symfonia b-moll op. 113 Babi Jar Clara-Jumi KANG - skrzypce Alexander VINOGRADOV - bas Głosy męskie Chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej Violetta BIELECKA - przygotowanie chóru Andrzej (...)
 • 24 listopada, 17:00 - Tuliszków, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Tuliszkowie
  Zamysłem utworzenia miejsca spotkań w tuliszkowskim domu kultury jest zapewnienie mieszkańcom gminy, młodzieży i dorosłym, dostępu do oferty edukacyjno-kulturalnej i wzbogacenie jej. To odpowiedź ośrodka na procesy związane z rozwojem tzw. nowych mediów i próba dotarcia do odbiorców, którzy dotąd nie brali udziału w działaniach placówki. Wyposażona w sprzęt multimedialny sala (...)
 • 24 listopada, 17:00 - Poznań, Hala Arena Poznań
 • 24 listopada, 17:00 - Poznań, Dom Tramwajarza
  koncert, improwizacja
  Tworzymy coś, co roboczo nazywamy Poznańską Orkiestrą Improwizowaną. We want to create something that has a working title: Poznań Improvisers Orchestra (all texts in eng. below) Na 24.11 planujemy pierwsze spotkanie improwizatorów z Poznania w celu powołania Poznańskiej Orkiestry Improwizowanej (czy jakkolwiek to nazwiemy). Chcemy spotykać się raz w miesiącu, eksperymentować z (...)
 • 24 listopada, 18:00 - Sieraków, Napoleon Cafe
  wernisaż
  Zapraszamy na wystawę fotograficzną Tomasza Frąka, który podczas swoich licznych , rodzinnych wypraw nie rozstaje się z aparatem. Dzięki temu, może pochwalić się zdjęciami z różnych zakątków Europy. Za jego pośrednictwem, w czasie wystawy przeniesiemy się do pięknej Irlandii. Dodatkowo podczas wystawy będzie można wylicytować jedno ze zdjęć Tomka, a pieniądze przeznaczone będą na (...)
 • 24 listopada, 18:00 - Bojanowo, Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie
  http://www.tworczehoryzonty.pl/podroze/bojanowo/472-lukasz-supergan-islandia-wyspa-zywiolow
 • 24 listopada, 18:00 - Poznań, Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami"
  Na spotkaniu zatytułowanym "Wiatr chmurom rozczesuje włosy" będziemy gościć Kalinę Izabelę Zioła Poezję śpiewaną zaprezentuje poznański bard - Tomasz Bateńczuk. Kalina Izabela Zioła - poetka, krytyk literacki, tłumaczka, dziennikarka. Wydała siedem książek poetyckich: Srebrny Motyl, Przez chwilę, Kwaśne winogrona, Okno niepamięci, Piszę do ciebie nocą i „На краю ночи” ("Na krawędzi (...)
 • 24 listopada, 18:00 - Poznań, Nowe Kino Pałacowe
  Jeśli przegapiliście wcześniejszy poznański pokaz "Klatek", macie okazję zobaczyć film i porozmawiać z jego twórcami w naszym kinie! 24.11, g. 18 Film "Klatki" to historia grupy aktywistów organizacji Otwarte Klatki i ich walki o ujawnienie prawdy skrywanej przez hodowców lisów i norek. Pod osłoną nocy odkrywają i dokumentują cierpienie milionów ofiar zabijanych w imię mody za (...)
 • 24 listopada, 18:30 - Gniezno, Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie
  dyskusja
  Kryzys migracyjny i zmiany w środowisku to jedne z największych wyzwań dzisiejszego świata. Mają swoje odzwierciedlenie zarówno w skali globalnej, jak i w przestrzeni lokalnej. W ramach projektu dotyczącego edukacji globalnej zapraszamy na spotkanie z ekspertami i ekspertkami. Po debacie przewidujemy dyskusję z publicznością. W spotkaniu udział wezmą: Anna Adamowicz dr Monika (...)
 • 24 listopada, 18:45 - Poznań, Galeria U Jezuitów
  Pracowania Działań Twórczych zaprasza na listopadowe spotkanie z ikoną. Tematem będzie ikona Matki Bożej Eleusy. Zapraszamy!
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, Klub Muzyczny B17
  koncert
  Coma wyrusza w jesienną trasę! Grająca od niespełna dwudziestu lat łódzka formacja zaprezentuje się w warszawskim klubie 3 grudnia. Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie atrakcji, gdyż każdy koncert formacji Piotra Roguckiego jest wyjątkowy. Coma ma na swoim koncie wydanie pięciu polskojęzycznych albumów studyjnych, spośród których ostatni - "2005 YU55" ukazał się w październiku (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Września, Wrzesiński Ośrodek Kultury
  Wyjątkowy koncert z okazji 30-lecia istnienia zespołu IRA! IRA to jeden z najważniejszych zespołów polskiego rocka. Każda płyta grupy sprzedaje się w wielu tysiącach egzemplarzy, a różnorodność gatunków muzycznych po które sięga sprawia, że zdobywa serca zarówno fanów mocniejszych brzmień, jak i wielbicieli rockowych ballad. IRA powstała w 1987 roku w Radomiu, a już rok później (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, U Bazyla
  18:00 drzwi 19:00 POTH 20:00 Dr Misio Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Dr Misio! Arkadiusz Jakubik z zespołem wystąpią 24 listopada w klubie U Bazyla w ramach Koncertowej Jesieni, która w tym roku odbędzie się we współpracy z fundacją FAQ RAK! W ramach współpracy z Fundacją Ludzie Dla Ludzi z każdego sprzedanego biletu zostanie przeznaczona kwota w wysokości (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Oborniki, Obornicki Ośrodek Kultury
  Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, którywcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, Aula Uniwersytecka w Poznaniu
  koncert
  Clara-Jumi KANG - skrzypce, Alexander VINOGRADOV - bas, Zespół basów Chóru Opery i Filharmonii Podlaskiej Violetta BIELECKA - przygotowanie chóru Andrzej BOREYKO - dyrygent Orkiestra Filharmonii Poznańskiej Program:  Wolfgang Amadeus Mozart V Koncert skrzypcowy A-dur KV 219 Dymitr Szostakowicz XIII Symfonia b-moll op. 113 Babi Jar    
 • 24 listopada, 19:00 (3 dni) - Kalisz, Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu
  koncert, festiwal
  44. Międzynarodowy Festiwal Pianistów Jazzowych Oficjalny program: http://ckis.kalisz.pl/wydarzenia/44-miedzynarodowy-festiwal-pianistow-jazzowych/ KARNETY – rezerwacja i sprzedaż od 02 października 2017 r. 270 zł na wszystkie koncerty (cena obejmuje 3 koncerty każdego dnia oraz 2 koncerty w Nocnym Klubie Festiwalowym „Komoda Club”) BILETY – rezerwacja i sprzedaż od 02 listopada (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, Klub pod Minogą
  koncert
  24.11.17 / start 19.00 / wejście 15zł wydarzenie patronuje: FYH oraz Radio Afera LEWE ŁOKCIE "Grają z przesterem, ale bardzo melodyjnie do tego śpiewają po polsku". Ich bezpretensjonalne utwory są pełne nostalgii za latami dziewięćdziesiątymi. Pierwszym oficjalnym wydawnictwem zespołu Lewe Łokcie był singiel pt. "Pomieszane chwile / Plany''. Debiutancki album pt. ''Niewiele (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Nowy Tomyśl, Nowotomyski Ośrodek Kultury
  W ramach Festiwalu Filmowego "Patrz Więcej" odbędzie się koncert Tymona Tymańskiego! Solowy, koncertowy projekt Tymona Tymańskiego prezentujący szereg jego artystycznych dokonań. W 1998 roku została wydana pierwsza płyta P.O.L.O.V.I.R.U.S., grupy KURY. W 2002 roku Tymański powołał do życia zespół Tymon&The Transistors. Wielkim sukcesem grupy okazała się ścieżka dźwiękowa nagrana (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, Scena Robocza - Centrum Rezydencji Teatralnej
  COME TRUE reż. Michał Stankiewicz 24 XI / piątek / 19:00 / bilety: http://bit.ly/2yDpdJE "Dostrzec w nim można powracające echa przeróżnych potencjalnych nawiązań - od twórczości Forced Entertainment po wspomniane wcześniej przedstawienia Karasińskiej i Ziemilskiego. Spektakl oparty jest na ciekawym i oryginalnym pomyśle. Ma on wielki, niemal nie ograniczony potencjał. W spektaklu (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, Szkoła Jogi Reginy Szczypior
  koncert
  KONCERT MIS KRYSZTAŁOWYCH Zapraszam Ciebie na niezwykłą muzyczną, duchową kryształową podróż. Doświadcz odprężającej kąpieli w niezwykłych dźwiękach. W cudownej atmosferze rozluźnienia i relaksu pozwól sobie na czystą radość obcowania z uzdrawiającymi wibracjami mis kryształowych, bębnów szamańskich, gongów oraz instrumentów archaicznych, których dźwięki koją i harmonizują. To (...)
 • 24 listopada, 19:00 (2 dni) - Chodzież, Chodzieski Dom Kultury
  „Świat Mało Znany” jest imprezą realizowaną przez PSONI Koło w Gdańsku cyklicznie od 23 lat. Jest to impreza artystyczna adresowana do twórców i artystów z niepełnosprawnością intelektualną z Polski i Europy oraz do szerokiego grona odbiorców społeczności lokalnej. Świat Mało Znany promuje potencjał i możliwości oraz osiągnięcia artystyczne osób z niepełnosprawnością intelektualną (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, Alternativa Club
  koncert
  REVOLTA - https://web.facebook.com/pg/ReVolta Serdecznie zapraszamy na ostatni koncert w Polsce tego roku. Wejściówki będą za FREE ! Otwarcie 19:00 >>> Koncert 20:00 Klub Alternativa ul. Św. Marcin 80/82.
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, Projekt LAB
  koncert, premiera
  Adi Nowak to nietypowy raper z Poznania, który przykłada ogromną wagę do warstwy lirycznej swoich tekstów, umiejętnie poruszając się po typowych ludzkich sprawach i damsko-męskich relacjach, nie zapominając o zabawie słowem, w której nie ma sobie równych. Debiutancka epka „Nienajprawdziwsze” znienacka zatrzęsła krajową sceną, aby w krótkim czasie wygenerować miliony odtworzeń i (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, Montownia 48
  stand-up
  Kończy się sezon letnich scen plenerowych, więc wracamy do klubów! Przywracamy comiesięczną tradycję open miców pod egidą Stand-up Poznań i zachęcamy wszystkich, aby zaczęli próbować swoich sił w stand-upie. Starych wyjadaczy z kolei zachęcamy, aby na naszych deskach zmierzyli się z nowym materiałem. Przenosimy się, w związku z zamknięciem Maszynowni, ale ledwo o dwa kroki i podtrzymujemy (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Poznań, Centralne Oko
  Joanna Głuszek, siedząc latem nad brzegiem rzeki, rozpoczęła z nią niezwykły artystyczny dialog a efektem tej rozmowy są prace rysunkowo-malarskie powstałe w tym roku. ,,Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana" powiedział Heraklit - Joanna pokazuje w swych pracach nurt rzeki, jednocześnie ulotność chwili i materii, używając rzadkiej techniki- kredki olejnej, która daje wyjątkową (...)