WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo wielkopolskie

Województwo wielkopolskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 9 czerwca, 10:00 (16 dni) - Poznań, Stary Rynek W Poznaniu
  Kolejna edycja Jarmarku Świętojańskiego przed nami. :) Już 9 czerwca rozpoczniemy tegoroczne, czerwcowe świętowanie fantastycznym przedstawieniem na Starym Rynku. Przez niespełna miesiąc będziecie mogli spróbować regionalnych przysmaków, od których aż uginać się będą stragany rozlokowane na całej płycie Rynku i sprawdzić nowe trendy wśród przedmiotów hand made. Nie zabraknie również (...)
 • 15 czerwca (10 dni) - Poznań
  festiwal
 • 22 czerwca, 10:00 (3 dni) - Rawicz
  RAPORT Z POLIGONU Melduję, iż w terminie 22-24 czerwca br., na terenie rawickiego poligonu, wznowiony zostanie ruch pojazdów mechanicznych. Kurzawa wznoszona niegdyś gąsienicami, w tym roku wzbije się ponownie za sprawą kół motocyklowych. J23 znów nadaje.
 • 22 czerwca, 12:00 (3 dni) - Środa Wielkopolska
  Już 22-24 czerwca zapraszamy na II Zlot FoodTrucków w Środzie Wielkopolskiej. Impreza odbędzie się na Starym Rynku. Przyjadą najlepsze mobilne restauracje z całej Polski, które swoją różnorodnością serwowanych dań rozpieszczą Wasze podniebienia. Podczas zlotu wybierzecie Najlepszego FoodTrucka jak i weźmiecie udział w konkursach kulinarnych z nagrodami. O innych atrakcjach będziemy (...)
 • 22 czerwca, 15:00 (3 dni) - Przybrodzin
  Już po raz 18sty zapraszamy tradycyjnie w przedostatni weekend czerwca do Przybrodzina. Zapewniamy oczywiście piękną pogodę oraz moc atrakcji dla dużych i małych. Brakuje tylko Was i Waszych VW. Zaprszamy w 2018! Byle do Przybrodzina!
 • 22 czerwca, 16:00 (3 dni) - Ślesin, Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Bernardynka
  Witamy, po raz kolejne mamy przyjemność zaprosić was na 3 zlot 206Team,który odbędzie się w samym centrum Polski Ślesin 22-23-24 Czerwca Na zlot bedzie obowiązywać wpisowe, 50zl tylko i wyłącznie od samochodu który bierze udział w konkursie, konkurs auta zlotu i felgi zlotu (być może będzie jeszcze jeden) w tej cenie będzie jeszcze wlepka klubowa tym razem mały skromny napis pod (...)
 • 22 czerwca, 16:00 (3 dni) - Gniezno
  Regulamin: https://goo.gl/RHGbcf Karta Zgłoszenia: https://goo.gl/1JDMYF Kontakt: Komandor: Paweł Kubasik (kontakt po godz. 16.00, tel. 695 244 160)
 • 22 czerwca, 16:00 (2 dni) - Środa Wielkopolska, Craft Beer Camp
  Prezent na święta dla Was! Kraftowe piwa, muzyka na żywo, piwowarzy we własnej osobie to własnie my! Kolejna edycja najlepszego piwnego festiwalu w kraju! Zapraszamy! Browary: 1) Brokreacja 2) Browar BIRBANT 3) Browar PiwoWarownia 4) BERHET 5) Browar Golem 6) Browar Palatum 7) LaBieratorium 8) ... Gastro: Chyży Wół Muzyka: Padlina Szarika Niesamowita Sprawa Coco Bongo
 • 22 czerwca, 18:00 (3 dni) - Pobiedziska, Gród Pobiedziska
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  Słowiańskie noce w Grodzie Pobiedziska. Cykl warsztatów historycznych obejmujący dwa niezwykle ciekawe tematy, którymi są kuchnia słowiańska oraz drużyny wojów. Dzięki spotkaniom organizowanym w weekend 22-23-06, cofniemy się do czasów naszych przodków i poczujemy klimat średniowiecznego życia :). Więcej informacji i zapisy pod nr: 730716663 SŁAWA Piątek 22.06 godz.18.00 Słowiańskie (...)
 • 22 czerwca, 19:00 (3 dni) - Swarzędz, Dni Swarzędza
  koncert, dla dzieci
  Szczegółowe informacje Podobnie jak w roku ubiegłym, Dni Swarzędza odbędą się pod koniec czerwca i potrwają aż trzy dni! Rozkład jazdy prezentuje się tak: Piątek! - Disco Dance Day🔊 🔊🔊 20:00 BOYS 21:00 Piękni i młodzi 22:00 Peran van Dijk 23:00 C-BooL 24:00 Tiddey Dj Matys Sobota! - Gród Piastów ⚔️🛡️🎵 Drużyna Wojów Piastowskich Jantar 19:00 MROZU 21:00 (...)
 • 22 czerwca, 19:00 (3 dni) - Pawłowice, Pawłowice, Leszno, Poland
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Pawłowic (i nie tylko) do wzięcia czynnego udziału w festynie rodzinnym, który odbędzie się w dniach 22-24 czerwca 2018 r. W programie: 22.06 (Piątek) 19.00 Sala Wiejska, „Spotkanie z piosenką biesiadną” 23.06 (Sobota) V Spławikowe Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży o puchar Starosty Powiatu Leszczyńskiego 07.45 Staw „Wyspa” w (...)
 • 22 czerwca, 19:00 (3 dni) - Ostrzeszów, Ostrzeszowskie Centrum Kultury
  koncert, dla dzieci, rodzinne
  Impreza rozpocznie się już 22 czerwca od Festiwalu Rocka Progresywnego Baszta ProgFest na dziedzińcu Baszty. Wystąpią takie zespoły jak Collage official i Art of Illusion 23 i 24 czerwca już tradycyjnie na parkingu przy ul. Kaliskiej planujemy wiele ciekawych wydarzeń. Po raz pierwszy podczas imprezy wystąpi aż tylu wykonawców z zagranicy. Shaun Baker to pochodzący z Wielkiej (...)
 • 23 czerwca, 8:00 - Września, Stajnia Gronówka
  JEŹDZIECTWO POZOSTAŁE
  Zapraszamy wszystkich chętnych do startu w Zawodach Towarzyskich i Regionalnych, które odbędą sie poraz kolejny w naszej stajni ! Dużo emocji i wyjątkowe nagrody. Zapraszamy również publiczność do dopingowania naszym jeźdźcom !
 • 23 czerwca, 8:00 (2 dni) - Koźminek, Stajnia Krzyżówki
  JEŹDZIECTWO
  Gospodarstwo Agroturystyczne „Stajnia Krzyżówki” oraz Wielkopolski Klub Turystyki Konnej PTTK o/Kalisz zapraszają na pierwsze w Wielkopolsce zawody TREC PTTK * i konkurs sprawności jeździeckiej z elementami TREC Termin zawodów: 23-24.06.2018 Miejsce zawodów: Gospodarstwo Agroturystyczne „Stajnia Krzyżówki” Sędzia główny: Joanna Strawińska-Senicic Delegat techniczny: Maciej Szymanik Organizator: (...)
 • 23 czerwca, 8:45 - Szamotuły, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły
  Zapraszamy do udziału w rajdzie rowerowym Odjazdowy Bibliotekarz 2018. 23 czerwca pojedziemy po raz siódmy. Jak? Ścieżką rowerową do Obrzycka, a następnie drogą polno-leśną do uroczego zakątka "Ścieżki Edukacyjno-Przyrodniczej Koła Łowieckiego nr 49 "DROP" w Obrzycku. Tam przewidziane są ognisko, gry i zabawy. Przewidywany powrót - godz. 14/15 Łączna ilość km -ok. 30 Mile widziane: (...)
 • 23 czerwca, 9:00 - Zaniemyśl
  Zapraszamy na 2 Turystyczny Rajd Motocyklowy po Szlaku Piastowskim! Kochasz jednoślady? Uwielbiasz przygodę, piękne krajobrazy i sporą dawkę zabawy? Chcesz poznać ziemię, po której stąpali nasi Wielcy Przodkowie? Nasza propozycja jest idealna dla Ciebie. W drogę! Każdy motocykl mile widziany! http://www.classic.gniezno.pl/
 • 23 czerwca, 9:00 - Nekla, Stajnia Gronówka
  JEŹDZIECTWO POZOSTAŁE
  - Kuce 60/70 cm - Ranking dla zawodników w wieku 9-11 lat - Kuce 80/90 cm - Ranking dla zawodników w wieku 12-16 lat
 • 23 czerwca, 9:00 - Szamotuły, Muzeum Zamek Górków
  warsztaty
 • 23 czerwca, 9:00 (2 dni) - Czarnków
  Maraton Rowerowy „AKTYWNIE DLA ZBYSZKA” CZARNKÓW, 23 - 24 czerwca 2018 Maraton nie ma statusu zawodów. Jest to koleżeński rajd rowerowy otwarty dla osób chcących wziąć w nim udział po spełnieniu warunków zawartych w dalszej części regulaminu. Każdy z uczestników bierze udział na własną odpowiedzialność a organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody uczestników. 1 (...)
 • 23 czerwca, 9:00 - Przeźmierowo
 • 23 czerwca, 9:00 - Ślesin
  NURKOWANIE I SPORTY PODWODNE
  Kaliski Klub Wodny Fala po raz 5 organizuje Podwodne Sprzątanie Świata. Imprezie od początku patronuje organizacja PADI Project AWARE a patronat honorowy obejmuje Burmistrz Miasta I Gminy Ślesin. W poprzednich 4 edycjach członkowie i sympatycy Klubu oczyścili kilkaset metrów brzegów Jezior Ślesińskiego i Mikorzyńskiego. Wydobyliśmy kilkaset kilogramów śmieci w tym wiele niebezpiecznych (...)
 • 23 czerwca, 9:00 - Poznań, Hipodrom Wola
  trening
  Podkuwajcie kopyta! 🔥 🐎Uderzamy na Hipodrom Wola w Poznaniu z końską dawką wycisku!🐎 Takiego treningu Poznań dawno nie widział! Razem z Husaria Race Team zgotujemy Wam przedsmak prawdziwych, runmageddonowych piekieł!🔥 Chcecie wystawić swoją siłę i charakter na morderczą próbę? A może chcecie przygotować zabójczą formę na trasę Runmageddon Poznań 2018 Intro, Dzienny i Nocny Rekrut (...)
 • 23 czerwca, 10:00 - Kalisz, Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
  warsztaty
  Zaczynasz swoją przygodę z fotografią ? Może już dawno masz w torbie lustrzankę i nadal nie potrafisz wykorzystać jej potencjału ? Jeśli fotografujesz w trybie automatycznym, a takie hasła jak ekspozycja, histogram czy pomiar światła są Ci obce to zapraszam na kurs z podstaw fotografii. Szkolenie to będzie nastawione na praktykę - teorii tylko tyle ile jest niezbędne, aby poznać (...)
 • 23 czerwca, 10:00 - Kłodawa
  koncert
  Święto Solnego Miasta - Kłodawa 2018! Gwiazdami imprezy będą Ewelina Lisowska oraz Zespół Mejk! Organizator imprezy: UMiG Kłodawa oraz Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie Patronat medialny: Muzyczny Konin
 • 23 czerwca, 10:00 - Rawicz, Rada Osiedla Nr 2 "Sienkiewicza" Rawicz
  23 CZERWCA 2018 - Rodzinny Rajd Rowerowy - Powitanie Lata -Już Mamy Wakacje - Organizator Rada Osiedla Nr 2
 • 23 czerwca, 10:00 - Ostrów Wielkopolski, Ośrodek Jeździecki Borowianka
  SKOKI PRZEZ PRZESZKODY
  W sobotę 23.06.2018 w naszym Ośrodku odbędą się Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody. Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania.
 • 23 czerwca, 10:00 - Ostrów Wielkopolski, zbiornik Piaski-Szczygliczka
  23 czerwca o godz. 10:00 wystartuje już kolejna edycja ostrowskiego maratonu wraz z biegami towarzyszącymi. Oprócz królewskiego dystansu zorganizowane zostaną również biegi na krótszych dystansach: 21 km, 14 km, 7 km oraz biegi dla dzieci na dystansie 1 km. W podziękowaniu za dotychczasową współpracę każdy bieg ma swojego patrona w postaci naszego partnera klubowego. Są to firmy: (...)
 • 23 czerwca, 10:00 - Kalisz
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  To już kolejny raz spotykamy się, na Podgórzu, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Podczas tych kilku godzin spotkamy się przy grillu, będą konkursy, gry zabawy malowanie buziek i wiele innych atrakcji. Do zobaczenia na Podgórzu ;-)
 • 23 czerwca, 10:00 - Skoki
  III Rajd Rowerowy Bibliotekarza odbędzie się w sobotę 23 czerwca 2018 1. Zadaniem rajdu jest: a. Promocja rekreacyjnego, aktywnego spędzania czasu na rowerze. b. Promocja walorów turystycznych i krajobrazowych Gminy Skoki. c. Promocja czytelnictwa. 2. Organizatorem Rajdu jest: a. Burmistrz Miasta i Gminy Skoki b. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach (...)
 • 23 czerwca, 10:00 - Ostrów Wielkopolski
  Zapraszam wszystkich pozytywnie rowerowych do rozpoczęcia lata i wspólne przejechanie trasy Ostrów Wielkopolski - Janków Przygodzki - Trzcieliny - Dębnica - Antonin - Mikstat - Kaliszkowice Ołobockie - Masanów - Rososzyca - Sieroszewice - Ostrów Wielkopolski. Dystans: ok. 66km Tempo: rekreacyjne Trasa absolutnie dla każdego! Mamy dużo czasu :-))) W przypadku dużej niepogody - jazdy (...)
 • 23 czerwca, 11:00 - Poznań, Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź
  dla dzieci, rodzinne, ciekawe
  Twoje dziecko interesuje świat tańca? Jest pełne energii i lubi się ruszać? Marzy o występach na profesjonalnej scenie? Przyjdź na rekrutację do naszej szkoły i pozwól swojemu dziecku na rozwój! Zapraszamy na spotkanie z komisją, które odbędzie się już 23 czerwca 2018 roku w godzinach 11.00 - 14.00.Zapraszamy dzieci od 3 roku życia!
 • 23 czerwca, 12:00 (2 dni) - Swarzędz, Żagle w Swarzędzu; Sailing in Swarzedz
  ŻEGLARSTWO
  V REKREACYJNE REGATY ŻEGLARSKIE W SWARZĘDZU UWAGA!!! Regaty odbędą się w niedzielę 24.06.2018 Dzień Żagli zaplanowany jest na sobotę 23.06.2018 Regaty rekreacyjno – turystyczne 1. Jachty klasy Omega – sprzęt zapewnia organizator (ale jest możliwość startu na własnym jachcie). Warunek konieczny – jachty muszą być wyprodukowane w 1990 roku lub wcześniej. W przypadku młodszych jednostek (...)
 • 23 czerwca, 12:00 - Poznań, Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny - Polna
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  dla mężczyzn
  BEZPŁATNE warsztaty edukacyjne dla przyszłych Rodziców z Poznania i okolic! 23 czerwca 2018 – Znajomi z: Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny - Polna 12:00 – 15:00 – warsztaty dla Przyszłych rodziców Zapisz się już dzisiaj! Liczba miejsc ograniczona! Link do rejestracji: http://swiadomamama.pl/warsztat/dzien-taty-na-polnej-23-czerwca-warsztaty-edukacyjne-dla-przyszlych-rodzicow/ (...)
 • 23 czerwca, 12:00 (2 dni) - Ostrów Wielkopolski, FACTORY Centrum Fitness
  CROSSFIT I KETTLEBELL
  Witam, zapraszam wszystkich na dwudniowe warsztaty z podstawowych ćwiczen kettlebell hardstyle. Pozwolą Ci one wejść w świat odważników kulowych, by następnie czerpać korzyści płynące z tego rodzaju treningu takie jak: Kształtowanie sylwetki. Spalanie tkanki tłuszczowej. Poprawa postawy ciała oraz eliminowanie wad postawy. Poprawiona wytrzymałość, siła oraz wydolność. Wzmocnienie (...)
 • 23 czerwca, 14:00 (2 dni) - Kleczew
  koncert, rodzinne
  Dni Kleczewa 2018! Wystąpią Ania Dabrowska oraz Michał Szpak! Organizator: Gmina Kleczew
 • 23 czerwca, 14:00 - Poznań, Poznan
  zlot, piknik
  Jak co roku zapraszamy na nasz plenerowy piknik z BMW w tym roku to nasza trzecia edycja. Data i termin wydarzenia jest wstępny i może ulec zmianie ;) Więcej informacji niebawem. Zapraszamy!!