WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubelskie

Województwo lubelskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 17 listopada, 8:55 (3 dni) - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  festiwal
  Zapraszamy na Festiwal Podrózy i Reportażu Kontynenty! O podróżach można opowiadać w nieskończoność. Które z tych opowieści najlepiej wyjaśnią otaczający nas świat? 7 wybitnych gości. Każdy z nich specjalizuje się w zupełnie innej dziedzinie. Podróżuje w zupełnie inny sposób. Spróbujmy dzięki ich opowieściom zrozumieć sens podróżowania. ROBERT MAKŁOWICZ BERTA TILMANTAITE CHRISTIAN (...)
 • 17 listopada, 16:00 (2 dni) - Lublin, Warsztaty Kultury
  AUDIO VIDEO
  warsztaty
  ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ Kolejne listopadowe warsztaty medialabowe poświęcimy rozwijaniu naszej wyobraźni dźwiękowej i tworzeniu krótkich dźwiękowych pejzaży i opowieści. A to wszystko w kolejnym etapie naszej pracy nad muzyczną mapą Lublina, której pierwszą odsłonę zaprezentujemy Wam już wkrótce. Kiedy: 17 listopada 2017 (piątek), 16:00-20:00 i 18 listopada 2017 (sobota), 12:00-19:00 Gdzie: (...)
 • 17 listopada, 20:30 (3 dni) - Lublin, Spotkania Kultur
  FOR ENGLISH PLEASE SCROLL DOWN Drodzy Państwo, dziś już możemy oficjalnie zaprosić Państwa na prezentację spektakli Batsheva Dance Company „Last work” i „Venezuela” w Lublinie podczas listopadowych 21 Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca. Organizatorem wydarzenia jest Lubelski Teatr Tańca / Centrum Kultury w Lublinie Poniżej więcej informacji, dotyczących wydarzenia: ● (...)
 • 18 listopada, 9:00 - Chełm, Mosir Chełm
  18 listopada 2017 r. odbędą się V CHEŁMSKIE SPOTKANIA TANECZNE CHADEK - TAKT 2017. O 9:00 rywalizację rozpoczną najmłodsi pasjonaci tańca – na parkiet wyjdą tancerze od 6 roku życia. Natomiast o 14:00 zaplanowano start turnieju z udziałem par sportowych. Więcej informacji oraz regulaminy na naszej stronie: https://goo.gl/uvfcdh Hala MOSiR, 18 listopada, bilety wstępu dostępne (...)
 • 18 listopada, 9:00 - Biłgoraj, Autodrom Biłgoraj
  drifting
  Zapraszamy na klubowy Super Sprint. Zawody zostaną połączone z Driftem. Zawody z przyczyn od nas niezależnych odbędą się w sobotę.
 • 18 listopada, 9:00 - Lublin, Medical University Collegium Anatomicum
  konferencja
  Interesuje Cię szeroko pojęty temat komunikacji w medycynie – dotyczący również takich dziedzin jak: psychologia, dziennikarstwo, prawo, etyka, socjologia? Chciałbyś udoskonalić swoje umiejętności komunikacji z pacjentem? A może dopiero przed Tobą zajęcia kliniczne i chciałbyś się do nich jak najlepiej przygotować? STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE PRZY KLINICE HEMATOLOGII, ONKOLOGII I TRANSPLANTOLOGII (...)
 • 18 listopada, 10:00 (2 dni) - Lublin, Warsztaty Kultury
  warsztaty, ciekawe
  Warsztat Fotograficzny Warsztatów Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w nowym kursie. Uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności posługiwania się techniką olejową w fotografii. Zapisy ruszają 2 listopada.Odbitka olejna to technika szlachetna. Obok pigmentu i gumy dwuchromianowej jest jedną z najważniejszych technik chromianowych. Pozwala na niezwykłą kontrolę nad wyglądem (...)
 • 18 listopada, 10:00 - Lublin, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  Program uroczystości: - Hymn uroczystości - Wystąpienie JM Rektora - Promocja Doktorów - Wręczenie Dyplomu Wyróżniającego się Doktoranta - Wręcznie Dyplomu za Wyróżniajacą się Rozprawę Doktorską - Gaude Mater Polonia - Wystąpienie Przedstawiciela Doktorantów - Gaudeamus Igitur
 • 18 listopada, 10:00 (2 dni) - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  warsztaty
  Warsztaty tańca współczesnego w ramach 21 Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca. Gaga 18 listopada 2017, Sala baletowa, Centrum Spotkania Kultur 11.00 – 13.15 Gaga/dancers + repertuar - Nitzan Ressler 14.00 – 15.00 Gaga/people - Erez Zohar GaGa/People to zajęcia otwarte dla każdego, w każdym wieku, bez konieczności posiadania jakiegokolwiek wcześniejszego doświadczenia. Gaga/dancers (...)
 • 18 listopada, 10:00 - Lubartów, Szkoła Podstawowa Nr3 im. Piotra Firleja w Lubartowie
  XVII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR LUBARTOWSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW – Lubartów 2017 18.11.2017 (sobota) Memoriał Ryszarda Czermińskiego Patronat Honorowy – Wojewoda Lubelski Pan Przemysław Czarnek Patronat Honorowy – Burmistrz Miasta Lubartów Pan Janusz Bodziacki 1. Organizatorzy: - Lubartowski Uczniowski Klub Sportowy - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie - (...)
 • 18 listopada, 11:00 - Gołąb
  nordic walking
  'Wakacje z Kijkami'' juz sie zakończyły, ale my kijków do kąta nie odstawiamy ! Już 18 listopada zapraszamy na Jesienny Rajd Nordic Walking wszystkich entuzjastów, miłośników i fanatyków nordic walkingu oraz osoby ceniące sobie aktywny wypoczynek. W listopadową sobotę o godzinie 11.00 spotykamy się na czerwonym szlaku nordic walking w Gołębiu. Uczestnicy wyruszą z Bonowa na dwie (...)
 • 18 listopada, 11:00 - Lublin, Dąbscy Dance Studio - Casa de la Danza
  Po pierwszej części i prośbach o kontynuację zapraszamy na kolejne zajęcia dla każdego kto zna już podstawy. Brak udziału w pierwszej części nie jest warunkiem dopuszczenia do warsztatów na poziomie początkujacym wyższym P2. Super przyspieszony kurs salsy liniowej dla początkujących P2 znających minimum krok podstawowy i obrót w prawo. Wyjątkowa okazja nauczyć się podstaw słynnej (...)
 • 18 listopada, 12:00 - Lublin, Galeria Saska
  warsztaty, wernisaż
  W ramach obchodów 700-lecia Lublina, w dniu 18 listopada br. (sobota w Sali Kinowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie (Plac Teatralny 1) odbędzie się wernisaż prac i spotkanie z Rosławem Szaybo, polskim plakacistą, twórcą okładek i grafikiem. ROSŁAW SZAYBO Urodzony 13.08.1933 roku, w Poznaniu. Studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, pracownia Plakatu prof. Henryka Tomaszewskiego (...)
 • 18 listopada, 12:00 - Lublin, Hala Globus
  Podopieczni Trenera Patryka Maliszewskiego są aktualnie liderami rozgrywek 2. Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn (Grupa 3). Przed nimi jednak kolejny ciężki mecz. Po ostatnim zwycięstwie we własnej hali nad KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka, teraz podejmą w Hala Globus szczypiornistów Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa. Jak wiadomo, derby rządzą się swoimi prawami. Zapraszamy do kibicowania (...)
 • 18 listopada, 12:30 (2 dni) - Lublin, Akademos Centrum Sportu
  Niezależnie od tego czy jesteś instruktorem zajęć grupowych, trenerem personalnym, rehabilitantem czy po prostu chcesz zmienić zawód, kurs OM® PILATES MAT I jest kursem wprowadzającym do pozostałych kursów Pilates. OM® PILATES MAT I składa się z dwóch modułów. Moduł 1 to Mat Pilates: online BASIC - e-Learning- 15-20 godzin Moduł 2 to część praktyczna – 2 dni Zakres tematyczny (...)
 • 18 listopada, 12:30 (2 dni) - Lublin, Ack Umcs Chatka Żaka
  warsztaty
  Pragnę Was serdecznie zaprosić na prowadzone przeze mnie intensywne warsztaty polskich tańców tradycyjnych. Tym razem spotykamy się ponownie w zacnej Chatce Żaka. Celem naszego dwudniowego spotkania będzie nauka i opanowanie w stopniu podstawowym zasad tańca w metrum nieparzystym (rytmy mazurkowe) oraz w metrum parzystym (rytmy polkowe), a także elementów z nimi związanych takich (...)
 • 18 listopada, 15:00 - Kazimierz Dolny, Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym
  BIŻUTERIA I KAMIENIE SZLACHETNE
  wernisaż
  Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym i Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych zapraszają w sobotę 18 listopada o godz. 15:00 na uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej "Srebro&Papier". W trakcie wernisażu poznamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Biżuterii Artystycznej 'Prezentacje 2017'. Wystawa prezentowana będzie w holu Gmachu Głównego przy kazimierskim Rynku 19 do 17 (...)
 • 18 listopada, 16:00 - Biłgoraj, Hala Widowiskowo Sportowa OSiR
  "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem (...)
 • 18 listopada, 16:00 - Lublin, Centrum Kongresowe UP
  "Klimakterium i już" to fenomenalna sztuka Elżbiety Jodłowskiej. Sztuka, która odniosła niebywały sukces, została wystawiona ponad 1800 razy na scenach teatralnych w Polsce jak i za granicą. Spektakl jest oklaskiwany wielkimi brawami, bije rekordy popularności. Ta opowieść o czterech kobietach, pełna przezabawnego humoru i tryskająca żartem, po siedmiu latach swej świetności doczekała (...)
 • 18 listopada, 17:00 - Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji
  "Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta". To zimowa, świąteczna opowieść o dziewczynie, która prowadzi pensjonat w górach. Nowa autostrada niestety minęła pensjonat i nikt już do niego nie zagląda, pensjonat bankrutuje. W dodatku Basia jest w ciąży. Spodziewane dziecko jest owocem jednej upojnej nocy, a ojciec dziecka nieznany. Śnieżyca, zasypane drogi, Basi kończą się zapasy (...)
 • 18 listopada, 17:00 - Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK
  koncert
  Piosenki Janusza Laskowskiego są znane miłośnikom muzyki od dawna.Na jego koncerty przychodzą przedstawiciele  kilku pokoleń, wszyscy bawią się razem z Artysta śpiewając przeboje :" Beata z Albatrosa" ... "Żółty jesienny liść"... czy czy słynny przebój " Kolorowe Jarmarki" ... " Na opolskim rynku", które przez wiele miesięcy  gościły na telewizyjnych listach przebojów.
 • 18 listopada, 18:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  koncert, musical
  FIDELITAS – Suita Lubelska łączy elementy muzyki symfonicznej i rozrywkowej, odwołując się do bogatej 700-letniej tradycji Lublina. Twórcy musicalu postanowili na nowo odczytać fascynującą historię i osnuli ją wokół starych i nowych mitów, obrazów, artystów, bohaterów, ale i zwykłych ludzi. Przewodnikami w tej wędrówce są towarzyszący historii miasta jak cień Widzący z Lublina (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Lublin, MOSiR im. Zdzisława Niedzieli
  mecz
  Strona meczu na PZKosz: http://www.plk.pl/mecz/53735
 • 18 listopada, 18:00 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  „Żniwa” Polski Teatr Tańca - Balet Poznański 18 listopada godzina 18.00 "(...) Idziesz przez świat i światu dajesz kształt przez twoje czyny. Spójrz w świat, we świata kształt, a ujrzysz twoje winy. (...) Za tobą goni jęk i klątwa goni, ściga; tyś mocen jest jak Bóg, co świat na barkach dźwiga." [Recytatyw: Stanisław Wyspiański: "Powrót Odysa", akt III] „Żniwa” to pierwsza premiera (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Lublin, Stowarzyszenie Twórców Ludowych
  Stowarzyszenie Twórców Ludowych w ramach cyklu Lubelska Scena Tradycji zaprasza 18 listopada na spotkanie z Piotrem Sikorą, muzykantem i budowniczym instrumentów ludowych. g. 18.00 – SPOTKANIE (Galeria Sztuki Ludowej STL, ul. Grodzka 14, Lublin) Podczas spotkania Piotr Sikora zaprezentuje wykonane przez siebie instrumenty i z perspektywy wiejskiego lutnika opowie o doświadczeniach (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Lublin, Hala Globus Lublin
  mecz
  Czas na Świętą Wojnę! Już w sobotę 18 listopada o godz. 18 zmierzymy się z naszym odwiecznym rywalem Metraco Zagłębiem Lubin! Będzie to nie tylko kolejne wydanie ligowego klasyka, ale też mecz, którego stawką będzie prawdopodobnie pozycja samodzielnego lidera PGNiG Superligi Kobiet. Serdecznie zapraszamy! Bilety do nabycia za pośrednictwem strony www.ticketik.pl oraz w siedzibie (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Lublin, Ack Umcs Chatka Żaka
  Czym jest Miłość? Co znaczy, że jesteś Kochany? Czy Miłość jest życiodajna? Spektakl "Ukochałem Cię miłością odwieczną " porusza pytania, które czają się nietknięte w głębi naszego serca. Młodzi ludzie, chcąc podzielić się swoim doświadczeniem Miłości mówią o tym, co jest dla nich ważne. Mówią tam, gdzie Świat milczy. Mówią o kwestiach istotnych, nie używając zbędnych słów. Niosą (...)
 • 18 listopada, 18:55 - Lublin, Teatr Stary w Lublinie
  Thomas Adès „Anioł zagłady” (The Exterminating Angel) PREMIERA SEZONU / PO RAZ PIERWSZY W MET dyrygent: Thomas Adès libretto: Tom Cairns we współpracy z kompozytorem reżyseria: Tom Cairns scenografia i kostiumy: Hildegard Bechtler światło: Jon Clark projekcje wideo: Finn Ross w rolach głównych: Audrey Luna, Amanda Echalaz, Sally Matthews, Sophie Bevan, Alice Coote, Christine Rice (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Lublin, Whisky Cafe
  koncert
  Arek Zawiliński - bluesmen, kowboj, poeta drogi - autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. Koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Ma za sobą koncerty live w Polskim Radio Gdańsk 2x, Bydgoszcz, Rzeszów itp. Laureat wielu festiwali mi. FAMA w Świnoujściu (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury
  koncert
  18.11.2017 Biłgorajskie Centrum Kultury Sala Kameralna Start 19:00 Wstęp Wolny SPIRAL BULLETS TOUR 2017 cz. II >>> www.spiral.pl SPIRAL to polski zespół, którego twórczość zalicza się do szeroko pojętego nurtu muzyki alternatywnej. Rockowy żywioł miesza sie u Spiral z ambientowymi plamami dźwięku, a wybuchowe i bogate w oprawę wizualną show - z onirycznym żeńskim wokalem. Zespół (...)
 • 18 listopada, 19:30 - Kraśnik, Piaskowa Pub
  koncert
  18.11.2017 Piaskowa Pub KRAŚNIK Wjazd : 10PLN Start: 19.30 ZAGRAJĄ : PATOLOGIA - punk Świdnik https://web.facebook.com/patologiazespol/?_rdc=1&_rdr NA ZEWNĄTRZ - punk Lipsko https://web.facebook.com/Na-Zewn%C4%85trz-187458721284177/ NOCNE ŻULE - punk Krasnystaw https://web.facebook.com/pg/NocneZule/about/?ref=page_internal ZAPRASZAMY !!!
 • 18 listopada, 19:30 - Świdnik, Kino Lot
  koncert
 • 18 listopada, 20:00 - Chełm, Atmosfera Cafe
  koncert
  Bilety: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu. BILETY ONLINE JUŻ DOSTĘPNE :) Od teraz bilety na wydarzenia znajdziecie również pod poniżej podanym linkiem oraz w aplikacji GoOut. https://goout.net/pl/artysci/nocny-kochanek/eodtf/ Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek WWW: www.nocnykochanek.pl YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek Nocny Kochanek to jeden z nielicznych (...)
 • 18 listopada, 20:00 - Zamość, Kazamata Wschodnia Bastionu I
  Nowy album, nowe utwory, aranżacje, koncertowy klimat, oprawa muzyczna i wizualna. Wszystko nowe ! Kolejną nowością będzie cykl darmowych, przed koncertowych spotkań z Tau, w trakcie których artysta postara się odpowiedzieć na wszystkie zadane przez Was pytania. Będzie również okazja by pstryknąć pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf, kupić album, bilet na koncert czy zaopatrzyć (...)
 • 18 listopada, 20:00 - Zamość, Ośrodek Sportu i Rekreacji
  "Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka.Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić (...)