WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubelskie

Województwo lubelskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 17 stycznia, 9:00 (2 dni) - Ryki, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Rykach
  rodzinne, pokaz
  Serdecznie zapraszamy zespoły, grupy teatralne a także widzów do udziału w Miejsko – Gminnym Przeglądzie Jasełek 17 – 18 stycznia 2018 r. od godziny 9.00 Zgłoszenia do 12.01 .
 • 17 stycznia, 18:00 (5 dni) - Lublin, Dom Żołnierza w Lublinie
  SZTUKA ULICZNA
  Zapraszamy na dni otwarte Akademia Sztukmistrzów! Podczas trzech darmowych spotkań treningowo-warsztatowych spróbujesz swoich sił w: żonglerce, hula-hop, fireshow, slackliningu akrobatyce i wielu innych, a to wszystko pod okiem naszych trenerów, w luźnej i radosnej atmosferze :) Będzie to też okazja aby zapoznać się z programem zajęć dla początkujących i doświadczyć niezwykłej energii (...)
 • 18 stycznia, 16:00 - Milanów, Kurnik - wylęgarnia kultury
  Nie macie pomysłu na czwartkowe popołudnia? W ferie 18.01. wznawiamy działalność Klubu Miłośników Planszówek! Zapraszamy wszystkich chcących spędzić wspólnie czas przy grach planszowych! Mamy przygotowanych kilka tytułów, ale jeśli jesteście w posiadaniu super gry, którą chcielibyście pokazać innym, to również zachęcamy do przynoszenia swoich gier! ;) Na razie zapraszamy na spotkania (...)
 • 18 stycznia, 16:00 - Lublin, Spotkania Kultur
  Serdecznie zapraszamy na "Czwartkogranie", czyli cykliczne spotkania z grami planszowymi. Jak co tydzień zapraszamy do CSK w godz. 16:00 - 20:00. Czym jest "Czwartkogranie"? Czwartkogranie to inicjatywa łącząca miłośników gier planszowych. Jest skierowana do różnych grup odbiorców - dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Wszyscy mogą przyjść do Centrum Spotkania Kultur w (...)
 • 18 stycznia, 17:00 - Lublin, Galeria Labirynt
  spotkania autorskie
  Przemek Branas – zdobywca drugiej nagrody w konkursie Narodowej Galerii Sztuki Zachęta i Deutsche Banku Spojrzenia 2017 jest obecnie na rezydencji artystycznej w Galerii Labirynt. Na spotkaniu pokaże nagrodzoną pracę i opowie o swojej twórczości, trujących kwiatach i tajemniczych zdjęciach z Karaibów. Zapraszamy w czwartek 18 stycznia, godz. 17.00 Spotkanie tłumaczone na polski (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Lublin, FaraRaRa
  Głęboka miłość, dobro i szczęście, poczucie bezpieczeństwa oraz wszelka obfitość i zdrowie fizyczne - oto nasz naturalny stan bycia. To jest WASZ CZAS, ponieważ na Ziemi właśnie pracują energie, które pomagają naszym umysłom w powrocie do tego boskiego stanu. Dorota i Krzysztof mają zaszczyt zaprosić Was na cykl 10 spotkań warsztatowych, podczas których będziemy podnosić świadomość (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Puławy
  wernisaż
  Bolesław Dębczak urodził się w 1939 roku w Zaborzu, wychowywał w Rzeczycy. Jest absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Puławach i Państwowej Szkoły Technicznej w Rzeszowie. Malarstwa uczył się pod kierunkiem artysty malarza Aleksandra Wydorskiego w Powiatowym Domu Kultury w Mrągowie. Od 1968 roku mieszkał w Puławach. Przez wiele lat był członkiem (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Chełm, Centrum Kultury Filmowej "Zorza"
  pokaz
  „Dzikie róże” to historia kobiety, która musi dokonać bardzo trudnego wyboru życiowego. Jej sytuację dodatkowo komplikuje to, że żyje w małym, prowincjonalnym miasteczku, w którym bardzo trudno jest coś ukryć, a bardzo łatwo zostać osądzonym. Główna bohaterka Ewa (w tej roli Marta Nieradkiewicz) zmaga się z ogromnym poczuciem samotności. Jej życie wypełnia zajmowanie się domem i (...)
 • 18 stycznia, 18:30 - Lublin, Ack Umcs Chatka Żaka
  pokaz
  15 stycznia obchodzimy "Blue Monday" - najbardziej depresyjny dzień w roku. Przy okazji tego nietuzinkowego "święta", Komisja Kultury zaprasza Was na Studenckie Maratony Filmowe poświęcone tematyce psychologicznej. Zdrowie psychiczne jest tematem, który zyskuje coraz większy rozgłos na świecie. Chcemy dołączyć się do tej dyskusji i zachęcić widzów do chwili zastanowienia nad zagrożeniami (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Lublin, Dom Słów
  spotkania autorskie
  Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Adamem Robińskim wokół książki "Hajstry. Krajobraz bocznych dróg"! Termin: 18.01 (czwartek), godz. 19:00 Miejsce: Dom Słów, ul. Królewska 17 (wejście od podwórka) Prowadzenie: Agnieszka Krawiec "Według przeciętnego turystycznego opisu Polska to morze, jeziora, pasek gór i kilka najciekawszych miast pomiędzy. W literackim debiucie (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Lublin, Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice
  koncert
  Pracownie Kultury Tatary z niebywałą radością zapraszają Państwa na kolejny koncert z cyklu "Czwartkowy Gram-OFF/ON", w ramach którego zapraszamy młodych, lubelskich artystów, dając im okazję do zaprezentowania Państwu swojej twórczości! W czwartek, 18 stycznia 2018 r., o godzinie 20:00 zaprezentuje się Marek Andrzejewski z zespołem! W koncercie znajdą się najważniejsze autorskie (...)
 • 18 stycznia, 20:30 - Lublin, Ack Umcs Chatka Żaka
  Student's Jam Session w Akademickim Centrum Kultury Chatka Żaka!!! Dla niektórych słowo jam może kojarzyć się jedynie ze słoikiem pysznego, truskawkowego powidła, które spożywamy podczas lekkiego śniadanka... jednak w tym wypadku chodzi o coś zupełnie innego. Jak pewnie zauważyliście: muzykę możemy spotkać na każdym kroku - nie ważne czy jesteśmy w galerii handlowej, robimy zakupy (...)
 • 18 stycznia, 21:00 - Lublin, Shine Club Lublin
  BAILE SUCIO to czwartkowy cykl najgorętszych i najbardziej roztańczonych imprez w mieście! ♥ Masz ochotę pokręcić tyłeczkiem do największych hitów latino? Jeśli tak to już wiesz gdzie spędzić tą noc... 💃 Do 23:00 lista FB free / Listę zamykamy o 20:00 Po 22:00 - wejscie 10 pln seats & tables/ rezerwacje stolików Tel: 725700205 (wt-sob. 17:00-20:00) door selection 18+
 • 19 stycznia, 18:00 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  koncert, dla dzieci
  ChDK, 19 stycznia 2018, godz. 18:00. Bilety: 15 zł W przedświąteczny czas dzieci i młodzież z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej przywołają najpiękniejszą polską tradycję - tradycję wspólnego kolędowania. Zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek "Nowy Rok Bieży" . W ten magiczny czas Świąt Bożonarodzeniowych przeniosą nas grupy taneczne: Murawinka, Murawina, Reprezentacja (...)
 • 19 stycznia, 18:00 (2 dni) - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  19 stycznia, godz. 18:00 Atak paniki - Premiera 19 stycznia, godz. 20:00 Atak paniki 20 stycznia, godz. 18:00 Atak paniki 20 stycznia, godz. 20:00 Atak paniki Wielowątkowa historia pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które w pewnym momencie doświadczają… ataku paniki. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze (...)
 • 19 stycznia, 18:00 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie (...)
 • 19 stycznia, 18:00 - Biała Podlaska, Bialskie Centrum Kultury.
  koncert, charytatywne
  BIALSCY ARTYŚCI ŚPIEWAJĄ KOLĘDY (koncert charytatywny)
 • 19 stycznia, 18:30 - Zamość, Zamojski Dom Kultury
  Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Zającowna, Lewińska, Potocka, Trojanowska, Borys, Siudm, Sapryk, Milowicz
 • 19 stycznia, 19:00 - Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  GWIAZDO ŚWIEĆ, KOLĘDO LEĆ -  muzyczna podróż do krainy najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Łukasza Zagrobelnego i Włodzimierza Korcza. Świąteczny koncert pełen radości, optymizmu, w którym każdy znajdzie dla siebie nutkę refleksjiPoza tradycyjnymi, znanymi wszystkim utworami, takimi jak "Dzisiaj w Betlejem", "Bracia patrzcie (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  http://www.songkick.com/concerts/32244904-alicja-majewska-at-centrum-kongresowe-uniwersytetu-przyrodniczego
 • 19 stycznia, 19:00 - Puławy, Stara Octownia
  koncert
  Zapraszamy na kolejne spotkanie z muzyką w Starej Octowni. Tym razem zaśpiewa dla Państwa nasza ulubiona Dominika Wiejak ;) Towarzyszył jej będzie gitarzysta Daniel Lasota. Wykonają dla Państwa znane przeboje polskie i zagraniczne. Może nogi znowu porwą Państwa do tańca :) Wejściówki w cenie 5 zł do nabycia w dniu koncertu.
 • 19 stycznia, 19:00 - Lublin, Co Ludzie Powiedzą
  spotkania autorskie, warsztaty, dyskusja, ciekawe
  Wyjątkowe warsztaty kulturowo-kulinarne, na których spróbujecie swoich sił w grze na dudach, skosztujecie tradycyjnej szkockiej... kalafiorowej i posłuchacie wierszy Roberta Burnsa (taki szkocki Mickiewicz ;)). Za free dla każdego. Zapisy na event@coludziepowiedza.co 
 • 19 stycznia, 19:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  Wyobraźcie sobie spektakl improwizacyjny.....wyobraziliście sobie ? ok. Teraz, wyobraźcie sobie, że oprócz improwizatorów na scenie jest dodatkowa osoba. Osoba, która nadzoruje cały występ od a do z, dodaje rzeczy które według niej wzbogacą scenę, zabiera to co wpływa na nią negatywnie. Tą osobą jest właśnie "Kucharz", a to co sobie wyobraziliście to "Impro od Kuchni". Zupełnie (...)
 • 19 stycznia, 19:30 - Lublin, Hala Globus Lublin
  mecz
  Po trzech wyjazdowych spotkaniach z rzędu, lubelscy koszykarze wracają do hali Globus! W pierwszym tegorocznym meczu przed własną publicznością, TBV Start Lublin zmierzy się z zespołem Czarnych Słupsk. Do tej potyczki dojdzie w piątek, 19 stycznia o godzinie 19.30. Nasza drużyna liczy na to, że swoim dopingiem pomożecie jej w udanym rozpoczęciu roku u siebie! Bilety na mecz z Czarnymi (...)
 • 19 stycznia, 20:00 - Lublin, Próba Cafe
  Junket to elektroniczny projekt z Ukrainy, który powstał spontanicznie podczas wystawy sztuki, w ramach której dwaj muzycy jazzowej grupy Atomic Simao (Georgiy Valchuk i Nikolay Shostov) stworzyli symbiozę elektronicznego brzmienia i instrumentów na żywo (saksofon, flet). ▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼ Kiedy: 19 stycznia 2018 r. (piątek), godz.: 20:00 Gdzie: Warsztaty Kultury – Próba (...)
 • 19 stycznia, 20:30 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  15-lecie Kabaretu Skeczów MęczącychPrzez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia (...)
 • 19 stycznia, 21:00 - Lublin, Helium Club
  Wszystkich miłośników tequili zapraszamy 19 stycznia do Helium! Meksykańskie trunki, piniata, kaktusy i najlepsze hity z całego świata - taki będzie piątkowy wieczór :D Zbierajcie siły bo może to być ZAPOMNIANY wieczór :D ➡️Start 21:00 ➡️Do 22:00 - lista FB wchodzi za FREE ➡️Od 22:00 - 24:00 - 10 zł ➡️Po 24:00 - 15 zł Bilet wstępu obowiązuje do lokali: Helium Club Rzut Beretem El (...)
 • 19 stycznia, 21:00 - Lublin, Klubokawiarnia Komitet
  Zapraszamy na piątkowe spotkanie z gorącymi kubańskimi rytmami, w ramach Casa de la Musica. Komitetowy parkiet będzie przypominał roztańczone ulice Havany, a nasz klub stanie się kubańską riwierą, a to za sprawą specjalnej dekoracji! CASA DE LA MUSICA to impreza stylu południowo-amerykańskiej Kuby lat 40-tych. Zagra dla Was Dr Embe, a usłyszycie: salsę, sambę, merenque, latin pop (...)
 • 20 stycznia - Lublin
  6 miesięcy, 10 lokalizacji, 60 biegów – Grand Prix CITY TRAIL - największy cykl biegów w Polsce CITY TRAIL to przełajowe zawody na dystansie 5 km z pięcioletnią historią. Zawody dla każdego – ścigaczy, amatorów aktywnego spędzania czasu, początkujących biegaczy, a także dzieci, bowiem w ramach zawodów organizowane są także krótsze biegi dla najmłodszych – CITY TRAIL Junior na dystansach (...)
 • 20 stycznia - Lublin, Hala Globus Lublin
  mecz
 • 20 stycznia, 9:00 - Kraśnik, Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej
  Lubelskie Stowarzyszenie Miłośników Cydru oraz Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej zaprasza na pierwszą w 2018 edycje warsztatów cydrowych. Ważne zagadnienia związane z uprawą, technologia produkcji,, degustacja cydrów rzemieślniczych oraz wizyta w pokazowej cydrowni to najważniejsze punkty spotkania
 • 20 stycznia, 9:00 - Puławy, Wylągi, 24-120 Wylągi, Polska
  Grupa Rowerowa "Puławskie Rajdy Rowerowe" zaprasza na sobotni rajd pieszy na trasie Kazimierz Dolny - Wylągi - Bochotnica. Do Kazimierza Dolnego udajemy się autobusem MZK linii 12, który z przystanków w Puławach startuje kilka minut po godz. 9:00. Powrót z Bochotnicy autobusem MZK, lub jeżeli znajdą się chętne osoby i będą na tzw. "na siłach" to pieszo. ;-) Prowiant i nie tylko (...)
 • 20 stycznia, 10:00 - Lublin, Warsztaty Kultury
  Niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji fotograficznej. Wspólnie wykonamy portrety w jednej z najstarszych technik – talbotypii, które będą wyjątkową pamiątką. Poznamy podstawowe zasady obsługi sprzętu, kompozycji i stylizacji. Udział w warsztatach mogą wziąć osoby pełnoletnie. ▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼ Kiedy: 20 stycznia 2018, godz.: 10:00-12:00 oraz (...)
 • 20 stycznia, 10:00 (5 dni) - Lublin, Warsztaty Kultury
  warsztaty
  Od zarządzania projektem, przez marketing w kulturze i wystąpienia publiczne, po pisanie wniosków grantowych i koncepcję audience development. Takie kursy i wiele innych propozycji znajdą w harmonogramie zajęć uczestnicy 8 edycji Inkubatora Animacji Kultury. Chcesz zorganizować własny projekt kulturalny, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Właśnie ruszyła rekrutacja na praktyczne (...)
 • 20 stycznia, 11:00 - Lublin, Państwowe Muzeum na Majdanku / State Museum at Majdanek
  75 lat temu, w mroźny poranek 25 stycznia 1943 r., mieszkańców wsi Dziesiąta obudziły niemieckie okrzyki, walenie do drzwi kolbami karabinów i szczekanie psów. Rozpoczęła się pacyfikacja ich małej ojczyzny. Dano im tylko kilkanaście minut na zabranie najniezbędniejszych rzeczy i stawienie się na ulicy. Potem umieszczano ich na wozach i wywożono do obozu na Majdanku, który od niemal (...)
 • 20 stycznia, 11:00 - Lublin, Dom Słów
  warsztaty
  Serdecznie zapraszamy na warsztaty kaligrafii wszystkie osoby chcące poznać lub doskonalić technikę pięknego pisania. Podczas warsztatów będzie można zobaczyć różne przykłady kaligrafii, wypróbować narzędzia kaligraficzne i doskonalić tę zapomnianą dziś umiejętność. Na warsztatach uczestnicy wykonają swój unikalny kalendarz ścienny na 2018 rok, w którym każdy miesiąc ozdobiony (...)