WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubelskie

Województwo lubelskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 2 marca, 10:00 (43 dni) - Lubartów, Lubartowskie Towarzystwo Przyjaciół Sportu
  Pierwsza taka impreza w województwie! Lubartowskie Towarzystwo Przyjaciół Sportu zaprasza wszystkich amatorów grających w siatkówkę do zgłaszania swoich drużyn do I Amatorskich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłkę siatkową. W ramach mistrzostw (...)
 • 24 marca, 10:00 - Międzyrzec Podlaski, Stok Narciarski MOSiR Międzyrzec Podl.
  Jedenasty sezon Maratonów Kresowych zamierzamy rozpocząć tym w Międzyrzecu Podlaskim. Już tradycyjnie wystartujemy spod igelitowego stoku narciarskiego na terenie MOSiR przy ulicy Zahajkowskiej. Jeśli na stoku utrzyma się śnieg, to będzie można (...)
 • 24 marca, 12:00 - Lublin, Most Mariana Lutosławskiego
  , dla dzieci, rodzinne, wycieczka, konkurs, rajd, piknik, happening
  Jak co roku Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" organizuje Rowerowe Topienie Marzanny. Spotykamy się na Moście Kultury przy ul.Zamojskiej/Rondo Lubelskiego Lipca 80' o godz. 12.00 w niedzielę 24 marca. Stąd wyruszymy drogą rowerową wzdłuż Bystrzycy (...)
 • 24 marca, 12:00 - Zamość
  Zapraszamy wszystkich do wspólnego pożegnania zimy i powitania wiosny
 • 24 marca, 12:00 - Lublin, SilenceClub
  Poznajmy się bliżej podczas pierwszego spotkania w ramach Lublin Game Spot! Tematem przewodnim będzie Wargaming, o którym porozmawiają z Wami Konrad Lisek i Dariuszem Nowacki z kanału Od Gracza - Dla Graczy oraz Redakcja rykoszet.info. Odbędzie (...)
 • 24 marca, 15:00 - Lublin, Dominikanie Lublin
  , koncert
  W trzecią niedzielę Wielkiego Postu zapraszamy na koncert muzyki zwanej "muzyką ciemnych świateł". Usłyszymy utwory nawiązujące do Lamentacji Jeremiasza, które są osią rozważań w czasie Wielkiego Tygodnia. Czesław Milosz, tłumacz lamentacji (...)
 • 24 marca, 15:00 - Wysokie
  W imieniu Gminnej Biblioteki Publicznej w Międzyrzecu Podlaskim z/s w Wysokim serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu autorskim z inspirującymi kobietami - aktorką i pisarką Teresą Lipowską oraz pisarką i psychologiem Moniką Mularską-Kucharek (...)
 • 24 marca, 16:00 - Świdnik, Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku
  M-PBP i MOK w Świdniku serdecznie zapraszają na spotkanie z księdzem Arkadiuszem Paśnikiem, proboszczem lubelskiej parafii pw. św. Michała Archanioła, terapeutą uzależnień oraz autorem poczytnych książek w naszej bibliotece takich jak Znamię (...)
 • 24 marca, 18:00 - Lublin, Filharmonia Lubelska
  , koncert
  Anita Lipnicka akustycznie Po doskonale przyjętej trasie „Miód i Dym", w ramach której Anita Lipnicka odwiedziła ponad 30 miast, przyszedł czas na zmianę stylistyki i repertuaru. Czeka Państwa spora niespodzianka, bowiem po raz pierwszy w historii (...)
 • 24 marca, 19:00 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  , koncert
  Francuski multiinstrumentalista należy do grona najwybitniejszych europejskich twórców, dla których jazz, muzyka klasyczna, przeboje muzyki rozrywkowej i etnicznej stanowią źródła inspiracji. Richard Galliano to wybitny akordeonista oraz niedościgniony (...)
 • 24 marca, 19:00 - Lublin, Lublin Jazz
  Grażyna Łobaszewska & Ajagore 24.03.2019r. / godz. 19:00 Sala Widowiskowa CK bilet: 50 zł Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek zaprezentuje materiał składający się z największych przebojów, które towarzyszą artystce (...)
 • 24 marca, 20:00 - Puławy, Peweks Art & Music
  Stand-up No Limits oraz Peweks Art & Music zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpią:Wojtek Pięta - Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista (...)
 • 24 marca, 20:30 - Lublin, Klub Studencki Kazik
  Drugi mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Tym razem nasza reprezentacja zmierzy się na Stadionie Narodowym z reprezentacją Łotwy. Zapraszamy do wspólnego kibicowania. Wstęp Wolny! Zapraszamy! Rezerwacje: 81 446 79 91
 • 24 marca, 21:00 - Lublin, SilenceClub
  Gotowi na kolejne zakończenie tygodnia w gorącej atmosferze disco polo? Jak co niedzielę szykujemy dla Was imprezę która godnie kończy weekendowe szaleństwa. Do Waszej dyspozycji nasz bar który niejednokrotnie pokazał co potrafi, a do tego (...)
 • 26 marca, 10:00 (2 dni) - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  Losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczają dzieciom niezapomnianych emocji. Choreografia, reżyseria i inscenizacja jest dziełem Viletty Suskiej, dyryguje Przemysław (...)
 • 26 marca, 19:00 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2019r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko - od najlepszych piosenek romantyczny (...)
 • 26 marca, 19:00 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2019r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny (...)
 • 27 marca, 19:00 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  Po wyprzedanej „Małomiasteczkowej Trasie”, Dawid Podsiadło wyrusza w prawdziwie „Wielkomiejski Tour”. Artysta przenosi się do kameralnych sal, z których najmniejsza pomieści jedynie 286 osób. Wśród ponad 30 miast i miasteczek, do których zawita (...)
 • 27 marca, 19:00 - Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  "Zoba Co Jes" to najnowszy solowy program Rafała Paczesia. Co najmniej 90 minutowy monolog, którego zwiastun mogliście zobaczyć przy okazji wydarzeń Stand-Up Show 2019 rozbawi Was do łez. O podróżach, związkach, remontach i trudach (...)
 • 27 marca, 19:00 - Lublin, Między Słowami
  , koncert
  Projekt M.A.N.I.T.O.U. MIŁOŚĆ - ABSOLUT - NICOŚĆ - ISTNIENIE - TWARZ - OLŚNIENIE - UNIWERSUM :: zapraszam na wieczór z piosenką - nieco poetycką, nieco turystyczną :: będzie o człowieku, o naturze, o sensach i bezsensach :: będzie lirycznie (...)
 • 27 marca, 20:00 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  , koncert
  Wygląda na to, że Mitch & Mitch nie przebiją swojej legendy. Po 17 latach grania mają na koncie 7 płyt długogrających nagranych w duecie, kwintecie, oktecie, nonecie, tentecie, a nawet jako orkiestra i chór. Współpracowali z tuzami scen krajowych (...)
 • 27 marca, 20:00 - Lublin, Akwarela Cafe
  , koncert
  27 marca Muzyczna Scena Akwerali zaserwuje płomienne flamenco doprawione nutą etno i jazzu. Wszystko za sprawą ProFLAMENCO Trio - zespołu, który podczas koncertów dba o zachowanie tradycji flamenco, ale też odkrywa nowe tajemnice tej niezwykłej (...)
 • 28 marca, 17:30 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  "To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile! PREMIERA: październik 2017 W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program (...)
 • 28 marca, 17:30 (4 dni) - Lublin, Ack Umcs Chatka Żaka
  , festiwal
  To już kolejna edycja cieszącego się dużą popularnością w Polsce festiwalu teatralnego, tworzonego przez środowisko akademickie w Lublinie. Wydarzenie nawiązujące do idei kontestacji, czyli krytycznego spojrzenia na zastaną rzeczywistość, ma (...)
 • 28 marca, 18:00 - Lublin, Radio Lublin
  , dla mężczyzn, dla niepełnosprawnych, spotkania autorskie, dla kobiet
  Przemysław Semczuk - Dziennikarz, publicysta zajmujący się głównie historią PRL. Publikował na łamach tygodników „Newsweek” i „Wprost”, obecnie współpracuje z miesięcznikiem „Wysokie Obcasy Extra”. Autor książek Czarna wołga. Kryminalna historia (...)
 • 28 marca, 19:00 - Lublin, Klub30 Lublin
  The Dumplings powraca i prezentuje 'RAJ', czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia.Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców 'złotych' 'No Bad Days' i 'Sea You Later' (...)
 • 28 marca, 19:00 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  CZWORO DO POPRAWKI to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie, albo we własnym mężu. Spotykają się w pensjonacie: starsze małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku (...)
 • 28 marca, 19:00 - Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  "Zoba Co Jes" to najnowszy solowy program Rafała Paczesia. Co najmniej 90 minutowy monolog, którego zwiastun mogliście zobaczyć przy okazji wydarzeń Stand-Up Show 2019 rozbawi Was do łez. O podróżach, związkach, remontach i trudach (...)
 • 28 marca, 19:00 - Lublin, Klub Graffiti
  Otwarcie: 18.00 Start: 19.00 Przedsprzedaż: 40 zł Klub Graffiti (Piłsudskiego 13) Monument Skate Shop (Krakowskie Przedmieście 55) Kulturomaniak (E.Leclerc Zana 19) W dniu koncertu: 50 zł Support: Transgresja Hunter (...)
 • 28 marca, 20:30 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  "To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile! PREMIERA: październik 2017 W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program (...)
 • 29 marca, 17:30 - Biała Podlaska, Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej
  "To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile! PREMIERA: październik 2017 W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program (...)
 • 29 marca, 18:00 (różne terminy) - Lublin, Plac Litewski
  Masa Krytyczna to wspólny, spontaniczny przejazd rowerowy ulicami miasta, mający na celu spotkanie lubelskich rowerzystów, pokazanie ich obecności w przestrzeni publicznej i zwrócenie uwagi na ich problemy. Staramy się by przejazdy były okazją (...)
 • 29 marca, 18:00 - Puławy, Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"
  29 marca o godz. 18:00 w Puławskiej Galerii Sztuki, będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji najlepszych recytatorów z Koła Konferansjerów i Recytatorów prowadzonego przez Annę Filipiak-Matras. Podczas Teatralnego Misz-Maszu, młodzi adepci (...)
 • 29 marca, 18:00 - Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji
  Centrum Kultury i Promocji zaprasza na wernisaż fotograficzny Okręgu Lubelskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Wydarzenie odbędzie się 29 marca w Galerii „Odnowa” o godz. 18:00. Wystawę będzie można oglądać przez miesiąc. Wstęp bezpłatny
 • 29 marca, 19:00 - Parczew, Parczewski Dom Kultury
  Koncert Jana Kondraka
 • 29 marca, 19:00 - Lublin, Radio Lublin
  GDZIE: Studio im. Budki Suflera, Polskie Radio Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2 KIEDY: 29.03.2019, godz. 19:00 Historię grupy AirForce trzeba by zacząć w miejscu, kiedy gitarzysta i basista Chop Pitman, pożycza w 1977 roku swój wzmacniacz do (...)