WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubelskie

Województwo lubelskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 • 23 maja (20 dni) - Lublin, Arena Lublin
  Impreza rozpocznie się 23 maja, a zakończy 15 czerwca. Wystąpią w niej 24 drużyny. Oprócz Lublina mecze będą rozgrywane w Łodzi, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni i Tychach. W sumie odbędą się 52 spotkania. Gospodarzem meczu otwarcia i finału (...)
 • 23 maja, 10:00 (3 dni) - Świdnik, Biblioteka Świdnik
  MIESZKANIA POEZJI Cykl wydarzeń w ramach obchodów 65 rocznicy nadania praw miejskich Świdnikowi. Wszystkie spotkania z poetami i poezją będą prowadzone w „Zaułku poetów”- skwer obok biblioteki, przy przedszkolu, od 23 do 25 maja. „Liryka (...)
 • 23 maja, 17:00 (4 dni) - Lublin, Miasto Poezji
  , festiwal
  “Miasto Poezji” - XII. Lubelskie Spotkania Literackie Termin: 23-26 maja 2019 r. Strona festiwalu: www.miastopoezji.pl Hasło tegorocznej edycji: “poezja w powietrzu/wiersze w eterze” Miasto Poezji to największy lubelski festiwal poetycki. (...)
 • 24 maja, 15:00 (3 dni) - Wola Duża, Wola Duża 31, 23-400 Wola Duża, Polska
  Odliczamy do IV MotoMajówki Biłgoraj 2019 😎 Spontaniczna pracuje pełną parą aby zapewnić jak najlepsze warunki dla naszych MotórManiaków. Zagrają dla Was: The Louders Shame Yourself Head Vision FIRE LBL ROCK-OUT AlcoholicA Jak macie (...)
 • 24 maja, 15:00 (3 dni) - Lublin, Bikepark Lublin
  Kochani! Jest nam niezmiernie miło :) zaprosić Was na czwartą już edycję jedynej takiej imprezy rowerowej po tej stronie Wisły! ;) Spotykamy się w Lublinie już 24 maja (piątek) a startujemy w sobotę rano. Do wyboru będą tym razem aż trzy trasy: (...)
 • 24 maja, 15:00 (3 dni) - Lubartów
  Taaaak! - Po raz pierwszy w Lubartowie! 😍 :"Żarciowozy Tour" 🚍🚍🚍 zawita do Lubartowa 🎯 3️⃣ pyszne dni na Rynku 👩‍👩‍👧‍👦 Niezapomniane rodzinne chwile przy pysznym jedzeniu 🔝 Najlepsze Żarciowozy w Polsce 🤤 Kuchnia z całego Świata 💑 (...)
 • 24 maja, 21:00 (3 dni) - Łuków
  , koncert, rodzinne, dni miast
  DNI ŁUKOWA 2019 :) Miasto Łuków, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie zapraszają na Dni Łukowa 2019. Partnerem głównym Dni Łukowa 2019 jest PKP S.A. 24.05.2019 PIĄTEK Bieg z pochodniami Stadion Miejski 21:00 (...)
 • 25 maja, 10:00 (2 dni) - Biłgoraj, Biłgorajskie Centrum Kultury
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  , dla dzieci
  Festiwal Czekolady i Słodyczy na Biłgorajskich Dniach Dziecka, to wydarzenie napisane bajkowym językiem dla dzieci w KAŻDYM WIEKU! Manufaktury czekolady i słodyczy z całej Polski zaprezentują Państwu repertuar wyrobów w różnej formie i smaku (...)
 • 25 maja, 11:00 - Zamość
  NA ORIENTACJĘ
  Puchar Roztocza w BnO 2019. Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sprinterskim Biegu na Orientację
 • 25 maja, 12:00 - Janowiec, Zamek Firlejów w Janowcu
  W sobotę 25 maja 2019 r. zapraszamy na jubileuszową 10. edycję ŚWIĘTA WINA NA ZAMKU W JANOWCU. Jak co roku przygotujemy degustację najlepszych lokalnych win oraz produktów regionalnych i tradycyjnych. Imprezie towarzyszył będzie kiermasz, piknik (...)
 • 25 maja, 12:00 - Brzeziny
  Stowarzyszenie "Ocalić od zapomnienia" w Brzezinach, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość oraz Gmina Bełżec serdecznie zapraszają na uroczystość obchodów 75. rocznicy Brzezin - śladami por. Stefana Kobosa ps. "Wrzos", pod honorowym (...)
 • 25 maja, 15:00 - Biała Podlaska, Park Radziwiłłowski
  Holi Festival Poland powraca do Białej Podlaskiej w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019! Święto Kolorów odbędzie się w Białej Podlaskiej w Parku Radziwiłłów już 25go maja. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierz znajomych i (...)
 • 25 maja, 15:00 - Lubartów
  Stowarzyszenie Alwernia Franciszkańskie Dzieło Promocji Młodzieży i Rodziny zaprasza na Paradę Motocyklową, która odbędzie się w ramach organizacji XII Kapucyńskiego Pikniku Motocyklowego. Impreza ma charakter charytatywny i odbędzie się 25 (...)
 • 25 maja, 16:00 - Kazimierz Dolny, Zespół Zamkowy w Kazimierzu Dolnym
  ROKSANA WĘGIEL- zwyciężczyni I edycji The Voice Kids, a przede wszystkim 16-stego Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jej dojrzała barwa głosu oraz moc, która jest odwrotnie proporcjonalna do jej wzrostu i wagi zachwycają zarówno jej rówieśników (...)
 • 25 maja, 17:00 - Biała Podlaska, Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej
  Janusz Laskowski znany jest jako wykonawca kompozytor i aranżer. Jego piosenki są znane miłośnikom muzyki już od dawna. Na jego koncerty przychodzą przedstawiciele kilku pokoleń wszyscy bawią się razem z artystą śpiewając takie przeboje jak  (...)
 • 25 maja, 17:00 - Puławy, Hala ZST w Puławach
  W ostatnią sobotę maja (25.05) o godz. 17:00 mamy zaszczyt zaprosić Państwa do hali Zespołu Szkół Technicznych na koncert galowy Zespołu Baletowego „Etiuda”, prowadzonego przez panią Ilonę Rogozik. Koncert galowy to podsumowanie dotychczasowej (...)
 • 25 maja, 18:00 - Lublin, Filharmonia w Lublinie
  Lubelska Wiosna Młodych 24-26 maja Koncert Symfoniczny Młodzieżowa Orkiestra Kameralna Kawalera de Saint-George Michał Balas – wiolonczela Filip Kozłowski – dyrygent Program: Chevalier de Saint-George – Uwertura do opery „Anonimowy kochanek” Joseph (...)
 • 25 maja, 18:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  , koncert
  12 TENORÓW & DIVA SYMFONICZNIE 12 Tenorów to najnowszy projekt muzyczny AVIP Group - Woytek Mrozek Production. Zespół tworzą międzynarodowi artyści wokaliści koncertujący na wielu europejskich scenach. Jest to pierwszy taki projekt muzyczny (...)
 • 25 maja, 19:00 - Stężyca, Wyspa Wisła
  , koncert
  Dzień Matki to idealny moment by spędzić miło czas z kobietami, które są dla nas bardzo ważne. Już dziś zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki, który odbędzie się w kompleksie Wyspa Wisła 25 maja (sobota). To będzie fantastyczne (...)
 • 26 maja, 8:00 - Nałęczów
  Zmierzcie się z najtrudniejsza trasą Road Tour. Ukończcie najeżony trudnościami wyścig, gdzie nie brakuje ani męczących podjazdów, ani szybkich zjazdów. Uważajcie na wymagające znakomitej techniki zakręty. Nie traćcie koncentracji ani przez (...)
 • 26 maja, 10:00 - Lublin
  Termin i miejsce zawodów: 26 maja 2019 r. ul. Głęboka 31, 20-612 Lublin W niedzielę 26.05.2019 odbędą się turnieje: 1. Pierwszy krok – dotyczy zawodników, którzy ukończyli 18 rok życia i startowali w zawodach MMA maksymalnie 3 razy. 2 (...)
 • 26 maja, 10:00 - Puławy, Mosir Puławy
  Zapraszamy wszystkich chętnych w dniu 26.05.2019 na Nadwiślański Rajd Rowerowy. Start: godz. 10.00, Al. Partyzantów 11.
 • 26 maja, 11:00 - Kazimierz Dolny, Muzeum Nadwiślańskie
  W niedzielę 26 maja o godz. 11:00 zapraszamy miłośników Kazimierza Dolnego na spacer tematyczny poświęcony architektom Janowi Koszczyc Witkiewiczowi oraz Karolowi Sicińskiemu. Wielu turystów nie zdaje sobie jednak sprawy, że współczesny wizerunek (...)
 • 26 maja, 13:00 - Stężyca, Wyspa Wisła
  Drogie Kobiety! Wyjątkowa edycja naszych Targów - widzimy się w Dzień Mamy 💝 Zapraszamy 26 maja 2019r. na Wyspa Wisła! Zaproś Mamę, Przyjaciółkę, Babcię, Córkę i Sąsiadkę - każda z Was znajdzie u nas coś dla siebie :) Szczegóły (...)
 • 26 maja, 14:00 - Łęczna
  , 5 km
  Zapraszamy do Łęcznej na Bieg Kasztelańska Piątka - Łęczna Biega 2019. Gwarantujemy start, metę ... ;) ... pomiar czasu, medal i całą tą atmosferą wydarzenia sportowego! Zapisy na stronie FRS: https://frslublin.pl/pl/app/races/race_details/71 Zapraszamy (...)
 • 26 maja, 15:00 - Radzyń Podlaski, Skwer Podróżników w Radzyniu Podlaskim
  Dziennikarz, podróżnik, autor książek i programów telewizyjnych o tematyce kulinarnej, kulturowej i historycznej Robert Makłowicz odwiedzi Radzyń. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 26 maja, w ramach „Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami”. O (...)
 • 26 maja, 17:00 - Lublin, Filharmonia w Lublinie
  , koncert
  Lubelska Wiosna Młodych 24-26 maja Koncert Symfoniczny Młodzieżowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Lubelskiej Wojciech Rodek – dyrygent Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie Teresa Ritter – obój Sylwester (...)
 • 26 maja, 17:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  , koncert
  CZAJKOWSKI – TANIEC MIŁOŚCI – GRAMY DLA MAM! ZABIERZ MAMĘ DO MUZYCZNEGO! Kierownictwo muzyczne: Przemysław Fiugajski, II dyrygent: Łukasz Sidoruk, Fortepian: Tadeusz Krukowski, Kamil Turczyn, Choreografia i inscenizacja: Zuzanna Dinter, Przygotowanie (...)
 • 26 maja, 17:00 - Ryki, Kwadrat Artystyczny
  , koncert
  Uśmiechnij się Mamo! Przyjaciele Przedszkola + gościnnie Marek Gągała Już teraz zapraszamy na koncert z okazji DNIA MAMY - 26 maja o godz: 17:00 wstęp: bilet cegiełka
 • 26 maja, 19:00 - Lublin, Hala Globus Lublin
  ANNA WYSZKONI TO JEDNA  Z  NAJBARDZIEJ CENIONYCH I CHARYZMATYCZNYCH WOKALISTEK NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ. MA W SWOIM DOROBKU IMPONUJĄCĄ ILOŚĆ PRZEBOJÓW, NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ ORAZ PONAD PÓŁ MILIONA SPRZEDANYCH PŁYT. NA POLSKIEJ SCENIE (...)
 • 26 maja, 19:00 - Świdnik, Kino Lot
  To trzy śpiewaczki operowe, które swój wielki talent, pracowitość oraz umiejętności potrafiły połączyć w wyjątkowy muzyczny koktajl – urody, wspólnej pasji i harmonii. W październiku 2018 roku Sopranissimo zostało uhonorowane statuetką Super (...)
 • 27 maja, 9:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  NIE TAKI STRASZNY DWÓR – Opera w pigułce - spektakl przygotowany we współpracy z Centrum Inicjatyw Artystycznych, specjalnie z okazji przypadającej w tym roku 200. rocznicy urodzin naszego narodowego kompozytora Stanisława Moniuszki. Pomysł (...)
 • 27 maja, 18:00 - Krasnystaw, Kino Morskie Oko
  , pokaz
  Kolejna projekcja w ramach nowej inicjatywy filmowej pod nazwą „Krasnostawski Klub Miłośników Dobrego Kina”, w ramach którego będziemy w poniedziałki (mniej więcej dwa razy w miesiącu) prezentować wartościowe filmy, które nie znalazły się w (...)
 • 28 maja, 20:00 - Kraśnik, Piaskowa Pub
  Stand-up No Limits oraz Piaskowa Pub zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpią: Antoni Syrek-Dąbrowski z testem nowego programu. Maciek Adamczyk - jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce. Stand-upem zajmuje się od 2009 roku (...)
 • 29 maja, 10:00 - Borki, Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej
  Festiwal przedszkolaka ma być radosnym świętem najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Festiwalowi nie towarzyszy żadna promocja laureatów (poza późniejszą popularnością medialną :) ) ale rozdajemy nagrody i pragniemy wywołać radość wszystkich (...)
 • 29 maja, 16:00 - Puławy, Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"
  Warsztaty skierowane do wszystkich, którym nie obce jest poczucie zawstydzenia, nieśmiałości i tremy podczas wystąpień publicznych. Postaram się pokazać Państwu proste metody walki z tymi wrogami ;) a nawet sprawię, że staną się sprzymierzeńcami (...)