WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubelskie

Województwo lubelskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
Jutro
Weekend
 • 29 marca, 10:15 - Lublin, FIKA Klubokawiarnia
  dla dzieci
  Zapraszamy na nowe FIKA-nki BABY :) MUZYCZNE FIKA-NKI BABY dla dzieci w wieku 0-1,5 roku to zajęcia umuzykalniająco-ruchowe naszych małych gości. Muzyczne Fikanki Baby przeznaczone są dla dzieci od 0 do 1,5 roku wraz z opiekunami. Są zajęciami umuzykalniającymi zainspirowanymi metodami Edwina Gordona, Carla Orffa, Weroniki Sherborn. Zadaniem Muzycznych Fikanek jest zainspirowanie (...)
 • 29 marca, 10:30 - Lublin, APT Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek
  dla dzieci, warsztaty
  Masz maleństwo które jeszcze nie chodzi, a Ty chciałabyś się poruszać ale nie masz jak ze względu na dziecko. Mamy dla Ciebie rozwiązanie:) przyjdź do nas z Maluszkiem i potańcz razem z nim wraz z Nami!! Niesamowite zajęcia, podczas których doświadczona doradczyni pomoże Wam bezpiecznie i prawidłowo zawiązać dziecko w chustę lub nosidło,a instruktorka tańca wprowadzi Was w karaibskie (...)
 • 29 marca, 14:00 - Zwierzyniec, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Zwierzyńcu
 • 29 marca, 17:00 - Zamość, Jack Tank Zamość
  HOBBY, STYL ŻYCIA > AUDIO VIDEO
  Tysiące Winyli - Kolekcje z Daleka - Jack Tanki - RECORD/LP's COLLECTION FOR SALE Czy wasze winylowe kolekcje wciąż mają kilka braków? 29 marca, zjawimy się z tysiącami analogów i to nie byle jakich! Specjalnie dla Was wciąż okrążamy Europę po tytuły jakich jeszcze nie było, nie przymykając oczu na popularne, i tak czesto wspominane pozycje z przeszłości. Będą kolekcje które (...)
 • 29 marca, 18:00 - Tomaszów Lubelski, Tomaszowski Dom Kultury
  Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia (...)
 • 29 marca, 18:00 - Puławy, Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"
  koncert
  Koncert na 30-lecie DE MONO w Puławach! "Póki na to czas”, „Kochać Inaczej”, „Moje Miasto Nocą”, „Zostańmy sami” czy „Statki na niebie” to niezapomniane ballady i wielkie hity muzyki popularnej - wszystkie wyśpiewane charakterystycznym głosem Andrzeja Krzywego. De Mono to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce. W tym roku mija 30 lat od chwili gdy DE MONO z Andrzejem (...)
 • 29 marca, 18:00 - Lublin, Lubartowska 77
  warsztaty
  Z okazji nadchodzących Światowych Dni Zdrowia pragniemy zaprosić z Mój Dietetyk Lublin Lubartowska 77 EkoBazar/Targ Rolny na darmowe warsztaty o zdrowym odżywianiu. Współczesny świat biegnie w szalonym tempie. Wyzwaniom dnia codziennego coraz częściej towarzyszy stres, zmęczenie i frustrację. Wiele osób zaczyna mieć problemy z nadwagą, a co za tym idzie z samooceną, motywacją do (...)
 • 29 marca, 18:00 - Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji
  przedstawienie
  Teatr NOTOCO zaprasza na dwa spektakle w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru. Zagramy "Ciszę" - nasz nowy spektakl oraz "Błąd". Zapraszamy w środę 29 marca o godzinie 18.00 do Galerii Trójka.
 • 29 marca, 19:00 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  koncert
  Lady Pank Akustycznie Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, obchodzi w tym roku 35-lecie działalności. Z tej okazji zespół zagrał ponad 80 koncertów w całym kraju. W marcu i kwietniu 2017 roku zwieńczeniem obchodów 35-lecia będzie trasa "Lady Pank – 35 lat - akustycznie", która obejmie swoim zasięgiem 11 miast (...)
 • 29 marca, 19:00 - Lublin, Warsztaty Kultury
  Przepiękny i wzruszający obraz Majida Majidiego, reżysera, który jako jeden z pierwszych przebił się do szerokiej dystrybucji, otwierając drogę dla autorskiego kina z Iranu. Ali i Zahra to rodzeństwo pochodzące z biednej rodziny. Choć los ich nie oszczędza, starają się być szczęśliwi i pełni energii. Punktem zwrotnym i zarazem prawdziwym dramatem staje się zgubienie przez Zahrę (...)
 • 29 marca, 19:00 - Lublin, Teatr Stary w Lublinie Profil Oficjalny
  MUZYKA W TEATRZE STARYM W każda środę zapraszamy na koncerty w wykonaniu uznanych artystów, twórców młodego pokolenia oraz zespoły lubelskie. marzec 1.03 / 19.00 Marek Bałata & Krzysztof Ścierański 8.03 / 19.00 Bovska Kaktus Tour 12-15.03 / 19.00 Kocham Lublin Szanuję Teatr Stary w Lublinie // projekt muzyczno - filmowy z okazji 700-lecia Lublina i 5-lecia Teatru Starego 22.03 (...)
 • 29 marca, 20:00 (2 dni) - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  SCENA INVITRO zaprasza na sztukę TATA MA KOTA (albo POCZYTAJ MI TATO) Spektakl jest subiektywnym spojrzeniem na problem rozpadających się małżeństw i dzieci, do których ojcowie zazwyczaj tracą swoje naturalne prawa. Pomimo męskiego punktu widzenia, sztuka Bogacza jest przede wszystkim… komedią. Bo tylko przez śmiech ojcowie mogą oswoić cały ten swój tragicznie śmieszny los. Tata (...)
 • 29 marca, 20:15 - Puławy, Hala MOSiR Puławy
  mecz
  Transmisja telewizyjna - Canal Plus
 • 30 marca, 10:00 - Lublin, Lubartowska 77
  DOM I RODZINA > PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  dla dzieci
  Organizujemy na Lubartowskiej 77 Dzień Bobasa! Kochane mamy! Chcemy dać Wam możliwość wspólnej integracji i zdobycia bezcennej wiedzy dotyczącej radosnego i świadomego macierzyństwa. Dzień Bobasa to unikalne wydarzenie, podczas którego będziecie mogły skorzystać z wiedzy i doświadczenia rekomendowanych specjalistów. Tematy i mini kursy, jakie będą realizowane w Dzień Bobasa będą (...)
 • 30 marca, 17:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  30 marca (czwartek) 17:00 PREMIERA „American Honey” reż. Andrea Arnold; 132’; bilety: 12/15 zł 20:00 PREMIERA „American Honey” reż. Andrea Arnold; 132’; bilety: 12/15 zł 2 kwietnia (niedziela) 19:30 „American Honey” reż. Andrea Arnold; 132’; bilety: 12/15 zł 3 kwietnia (poniedziałek) 19:00 „American Honey” reż. Andrea Arnold; 132’; bilety: 12/15 zł 7 kwietnia (piątek) 19:00 (...)
 • 30 marca, 17:00 - Lublin, FIKA Klubokawiarnia
  dla dzieci
  Zapraszamy na NOWE ZAJĘCIA cykliczne: Junior Fitness - to coś co Wasze dzieci pokochają od pierwszego dźwięku muzyki i kroku! Zajęcia ruchowo taneczne przeznaczone dla dzieci w wieku 4-6 lat to absolutna rewolucja na rozładowanie energii Waszych przedszkolaków! Zajęcia prowadzone przez studentki kieurnków psychologiczno-pedagogicznych pozwalają pobudzić dzieci do aktywności, zdrowego (...)
 • 30 marca, 18:00 - Lublin, Warsztaty Kultury
  KULTURA I SZTUKA > SZTUKA UŻYTKOWA > WZORNICTWO I DESIGN
  To pierwsze ze spotkań z cyklu organizowanego w ramach kolejnej edycji projektu Patterns of Europe | Wzory Europy, który w roku 2017 odbywa się pod hasłem „Meblujemy miasto”. Wspólnie z zaproszonymi architektkami chcemy poruszyć temat zmian w postrzeganiu roli przestrzeni publicznej, zarówno w kontekście jej projektowania zorientowanego na użytkownika, jak i nowych funkcji, które (...)
 • 30 marca, 19:00 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
  BRODKA Clashes Tour 2017 30 marca 2017, godz. 19:00 (czwartek) Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, Lublin   Bilety w cenach: 79 zł (strefa D) 99 zł (strefa C) 119 zł (strefa B) 149 zł (strefa A)   Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią (...)
 • 30 marca, 19:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  Zapraszamy na próbę otwartą spektaklu, który Lubelski Teatr Tańca zaprezentuje w kwietniu podczas Polskiej Platformy Tańca 2017 w Bytomiu. „Stalking Paradise” to spektakl pod kierunkiem norwesko-estońskiego duetu choreografów Roosna i Flak, w którym tancerze Lubelskiego Teatru Tańca oraz Pracowni Fizycznej z Łodzi wspólnie poszukują odpowiedzi na pytania o wiarę. Rozmaite elementy (...)
 • 30 marca, 19:00 - Lublin, CAXMAFE
  konkurs
  � Lubelska Bitwa Nawijaczy #3 � � GDZIE: CAXMAFE (Staszica 1) � KIEDY: 30 marca 2017 (czwartek) � START: 19:00 - otwarcie/rejestracja; 20:00 - start eliminacji! � WJAZD: 5 zł na miejscu (zawodnicy FREE) � ZAPISY: � Zawodnik nie może mieć mniej niż 16 lat (rocznik 2001)! � Dostępne formy zgłoszeń: 1) Mail: wysyłamy zgłoszenie na lbnfreestyle@gmail.com Temat wiadomości: LBN FREESTYLE Treść (...)
 • 31 marca, 15:00 (3 dni) - Okuninka, Okolice Włodawy
  Zlot ma charakter rodzinny i wypoczynkowy. Trasy będziemy pokonywać wspólnym wysiłkiem. Ich wybór uzależniamy od pogody, aby nie "skatować" aut, ale dać też satysfakcję zwolennikom mocniejszych wrażeń. Naszą bazą będzie komfortowy hotel Panorama nad Jeziorem Białym w Okunince, który dla naszej grupy przygotował specjalne ceny pobytu oraz pakiety piwnego spa. Ośrodek będzie przyjmować (...)
 • 31 marca, 17:00 - Lublin, Sztuczka
  dla dzieci, warsztaty
  Zapraszamy na kolejne spotkanie: Gołąb, butelka, koperta, komputer cz.2 – historia przekazywania wiadomości. Przyjrzymy się starym i współczesnym formom przekazywania wiadomości. Szczególną uwagę zwrócimy na szyfrujące maszyny i alfabet Morsa. Dowiemy się co to jest GADERYPOLUKI. Stworzymy własny kod szyfrujący: w obrazkach, dźwiękach, na migi, wymyślonym pismem. Warsztat będzie (...)
 • 31 marca, 17:15 - Świdnik
  Wiosna nadeszła pewnym krokiem i teraz pora na nas - Rowerzystów. Czas odświeżyć swój dwukołowiec i przemknąć nim po świdnickich ulicach. Czas poczuć wiosenny powiew wiatru we włosach i szprychcach. :) Na ŚMK zostanie przeprowadzony kurs prostej konserwacji rowerów, czyli: - czyszczenie, - konserwacja łańcucha po zimie, - dopompowanie kół. Jesteś rowerzysta? Chciałbyś poruszać (...)
 • 31 marca, 18:00 - Łęczna, PUB 30-stka
  koncert
  ToJestTo w PUB 30-stka - cykl imprez hip-hopowych w Łęcznej. Ekipa ToJestTo wraz z PUB 30-stka , z ogromną przyjemnością zapraszają na drugą edycję cyklu imprez hip-hopowych ToJestTo w PUB 30-stka , która odbędzie się 31.03.2017 r. Wszystkie informacje na temat biletów, supportów oraz innych szczegółów będą stopniowo podawane. Support : - Emcef - Partyhard - Abstrakcja Gramofony (...)
 • 31 marca, 18:00 - Puławy, Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
  To komedia, która bawi, śmieszy i nigdy się nie starzeje. W Wielkiej Brytanii, Australii i całej Europie tekst Simona Williamsa "Nikt nie jest doskonały" został uznany za klasykę komedii romantycznej. Autor wpadł na pomysł scenariusza, po rozmowie z własną agentką, która na wieść, że planuje napisać komedię romantyczną skonstatowała: ależ faceci nie piszą romansów!. I tak na przekór (...)
 • 31 marca, 18:00 - Lublin, Klub Graffiti
  koncert
  CHEMIA + HOOK + Jakub Łysejko 31.03.2017 Godz. 18:00 Miejsce: Klub Graffiti Lublin, ul. Piłsudskiego 13 Bilety: Przedsprzedaż – 30 pln W dniu koncertu – 40 pln Miejsca sprzedaży: - Klub Graffiti Lublin, ul. Piłsudskiego 13 - Stałe punkty sprzedaży sieci Ticket Pro m.in. Mediamarkt, EMPiK - http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/lubelskie/lublin/index.html Sprzedaż online: (...)
 • 31 marca, 18:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  Dyskusyjne Koło Filmowe Benshi to spotkania kinomanów, którzy cenią sobie możliwość rozmowy o filmie. Skąd nazwa Benshi? – kiedy w Japonii pojawiło się kino, powołano do życia specjalny urząd – opowiadacza i interpretatora filmowych zdarzeń. Ponieważ filmy zagraniczne stanowiły dla japońskiego widza nie lada kulturową zagadkę, pomagał on oglądającym zrozumieć płynące z ekranu treści (...)
 • 31 marca, 18:00 - Lublin
  Podczas Wiosennej Masy Krytycznej, wspólnym rowerowym przejazdem ulicami Lublina, powitamy wiosnę oraz kolejny sezon Lubelski Rower Miejski. Zapraszamy!
 • 31 marca, 19:00 - Lublin, Filharmonia Lubelska
  Czerwone Gitary Zespół, który od blisko 50-ciu lat wzrusza nas swoimi piosenkami. Już trzecie pokolenie Polaków śpiewa ich przeboje. 3 stycznia 1965 zebraliśmy się w Kawiarni 'Crystal' w Gdańsku Wrzeszczu powołując do życia nowy trójmiejski zespół. Pierwszy nasz skład to: Bernard Dornowski, Krzysztof Klenczon, Jerzy Kossela, Jerzy Skrzypczyk (...)
 • 31 marca, 19:00 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  koncert
  Fisz Emade Tworzywo - Drony Przez lata duet braci Waglewskich przyzwyczajał fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ich ostatni album pt. „Mamut” był tego najlepszym przykładem. Przyniósł artystom złotą płytę oraz Fryderyka w kategorii (...)
 • 31 marca, 19:00 - Lublin, Klub Graffiti
  koncert
  Chemia + Jakub Łysejko + Hook Chemia w 2017 roku otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej historii. Z końcem roku 2016 do zespołu dołączyli dwaj nowi muzycy. Wokalista Mariusz „Mario” Dyba oraz gitarzysta Maciek Papalski. Już 3 marca 2017 zespół rozpocznie serię koncertów w Polsce. Koncertowa Chemia 2017 to nowa jakość, energetyczne i profesjonalne show (...)
 • 31 marca, 19:00 - Lublin, Teatr Stary w Lublinie Profil Oficjalny
  koncert
  MUZYKA W TEATRZE STARYM W każda środę zapraszamy na koncerty w wykonaniu uznanych artystów, twórców młodego pokolenia oraz zespoły lubelskie. marzec 1.03 / 19.00 Marek Bałata & Krzysztof Ścierański 8.03 / 19.00 Bovska Kaktus Tour 12-15.03 / 19.00 Kocham Lublin Szanuję Teatr Stary w Lublinie // projekt muzyczno - filmowy z okazji 700-lecia Lublina i 5-lecia Teatru Starego 22.03 (...)
 • 31 marca, 19:30 - Lublin, ACK Chatka Żaka
  Recital piosenek Stanisława Staszewskiego w wykonaniu Kwartetu ProForma oraz recital autorski Pawła Wójcika w trakcie VI Festiwalu "Metamorfozy Sentymentalne" Kwartet ProForma - obecnie koncentruje się przede wszystkim na własnych piosenkach, jednak od samego początku działalności ma w repertuarze autorskie opracowania utworów Jacka Kaczmarskiego, tria Kaczmarski-Gintrowski-Łapiński (...)
 • 31 marca, 20:00 - Zamość, Corner Pub
  koncert
  Trio gra rockabilly, hillbilly oraz wczesnego rock and rolla lat 50tych – jest to muzyka taneczna i energiczna Koncerty można uznać za prawdziwą rekonstrukcję historyczną, ponieważ oddają klimat złotych lat 50tych dzięki wiernym epoce strojom, instrumentom oraz brzmieniu. Wstęp 15 zł
 • 31 marca, 21:00 - Lublin, Helium Club
  Co weekend rozkręcamy najlepsze imprezy w mieście, nie inaczej będzie w ten piątek😀 Najlepsza ekipa, pyszne drinki i melanż do rana :) Imprezę nakręcać będą Dj Dźwięk i dj Pac1. Do zobaczenia! ✌🏻💃🏻 🎧 dj Pac1 Dj Pac1 turntablista ,muzyk od niedawna tez producent.Czlonek Dsc i Bass Pushers. Jego osobowoć twórcza jest zakorzeniona w starym dobrym i bardzo szeroko pojętym hip (...)