WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubelskie

Województwo lubelskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 

 • 23 marca, 18:00 (3 dni) - Jastków
  NA ORIENTACJĘ
  Uczestnik rajdu otrzymuje specjalną mapę lasu, za jej pomocą musi dojść we wskazane miejsca i potwierdzić swoją obecność. Aby rajd był ciekawy dla wszystkich odbiorców, przygotowano różne trasy i kategorie. Podział wynika ze stopnia doświadczenia uczestnika rajdu, dzięki czemu każdy może znaleźć trasę dla siebie. Regulamin na https://skroty.eu.org/imprezy/2018/nietypowe-2018/
 • 24 marca, 12:00 (2 dni) - Zamość, Galeria Twierdza Zamość
  warsztaty
  W dniach 24 i 25 marca zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami na rodzinne Warsztaty Wielkanocne do Galerii Twierdza Zamość! 🐣 Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wspólnie zabierzemy się za przygotowywanie świątecznych dekoracji i smakołyków! 😊 W ramach warsztatów kulinarnych dzieci: - przygotują słodkie koszyczki, czyli ozdobią babeczki tym, co lubią (...)
 • 24 marca, 12:00 (2 dni) - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  pokaz
  Międzynarodowy warsztat scenariuszowo-produkcyjny poprzedzający realizację filmów w ciągu całego 2018 roku, w ramach spotkań Kinojadów, pod patronatem Lubelskiego Festiwalu Filmowego. Kinojady PLUS to program wspierania tworzenia i produkcji, wybranych wcześniej przez zespół doradców, niezależnych produkcji medialnych (filmów, gier, intermediów) w koprodukcjach międzynarodowych (...)
 • 24 marca, 14:00 (2 dni) - Lublin, Akademos Centrum Sportu
  Zapraszamy do Lublina na 2 dni inspirujących lekcji z absolutnie genialną osobą- Izą Stasikowską. W programie: sobota 24 marca - OM ORGANIC TOUR 1 lekcja OM MENTAL BODY/PILATES 2 lekcja OM ORGANIC MOVEMENT 3 lekcja OM STRETCHING I RELAKS niedziela 25 marca - OM STRETCH TOUR 1 lekcja OM Fascial Stretch 2 lekcja OM Meridian stretch 3 lekcja OM STRETCHING w parach i masaż Wszystkie (...)
 • 25 marca, 9:00 - Lublin, FaraRaRa
  Satori – moc uwolnienia gra planszowa Zapraszamy serdecznie na niewiarygodne narzędzie przemiany – grę „Satori”. Odbędzie się ona w niedzielę 25.03.2018 w godz. 9-14 w Pracowni Działań Twórczych FaraRaRa (ul. Plac po Farze 6) w Lublinie. Satori to narzędzie Radykalnego Wybaczania, stworzone przez Colina i JoAnnę Tippingów, założycieli Instytutu Terapii i Nauczania Radykalnego (...)
 • 25 marca, 9:30 - Zamość, Zamojski Dom Kultury
  kiermasz
  Serdecznie zapraszamy do udziału w Kiermaszu Wielkanocnym. Wystawcy, którzy chcą wziąć udział w Kiermaszu muszą wypełnić kartę zgłoszenia i dostarczyć ją do Zamojskiego Domu Kultury lub przesłać e-mailem: sekretariat@zdk.zamosc.pl Karta zgłoszenia dostępna na naszej stronie www.zdk.zamosc.pl
 • 25 marca, 10:00 - Lublin, Fabryka Paznokci Lublin
  na warsztatach dowiesz się jak poprawnie malować pędzlami i jak układać rękę,wyczarujesz piękne kwiatowe i abstrakcyjne wzory techniką one stroke w sam raz na wiosenne i letnie stylizacje cieniowane kokardy , motyle i inne Na warsztaty zabieramy swoje pędzelki do zdobień one stroke oraz lampy UV/led /dual led zapewniamy: -produkty do pracy Mistero Milano - certyfikat (...)
 • 25 marca, 10:00 - Borki
 • 25 marca, 10:00 - Puławy
  Jak co roku Grupa Rowerowa "Puławskie Rajdy Rowerowe" oraz DębRy organizują wspólnie dla swoich członków i sympatyków Rajd "Przedświąteczne Jajeczko", które odbędzie się w Bonowie. UWAGA! NOWA GODZINA ROZPOCZĘCIA! W związku ze zmianą czasu na letni oraz z uwagi na fakt, że 25.03 odbędzie się pierwszy w tym roku rajd MOSiR zostaje zmieniona godzina rozpoczęcia na godzinę 10:00. Zbiórka (...)
 • 25 marca, 10:00 - Lublin, Muzeum Wsi Lubelskiej
  warsztaty
  W dniu 25 marca zapraszamy do świętowania Niedzieli Palmowej w Muzeum Wsi Lubelskiej. Tego dnia poza uroczystą mszą świętą z poświęceniem palm, o godzinie 14:00, w zabytkowym kościele z Matczyna, odbędą się warsztaty zdobienia pisanek*, będzie można także obejrzeć świąteczny wystrój chałup z Żukowa i Bukowej oraz plebanii z Żeszczynki. Dodatkowo na rynku muzealnego miasteczka ze (...)
 • 25 marca, 12:00 - Świdnik, Świdnicki Klub Rowerowy "Alfa"
  Zapraszamy na coroczny rajd rowerowy "W poszukiwaniu wiosny - topienie marzanny". Startujemy sprzed świdnickiej fontanny o godz. 12: oo. Trasa krótka i łatwa (ok. 30 km), a tempo mocno wiosenne. "Mokrą robotę" wykonamy w Sobianowicach i pojedziemy w kierunku Bystrzycy aby sprawdzimy skuteczność (czy płynie). Jeżeli będzie sposobność, to rozpalimy ognisko. Zaopatrzenie na ognisko (...)
 • 25 marca, 15:00 - Lublin, Dominikanie Lublin
  „Gorzkie Żale” są nabożeństwem obecnym w polskiej liturgii wielkopostnej od początku XVIII wieku. Pierwszy raz zostały wykonane w Kościele św. Krzyża w Warszawie w roku 1704. Dzięki swojej niezwykle ekspresyjnej formie szybko zdobyły dużą popularność i wpisały się trwale w tradycję polskiej religijności. Gorzkie żale we współczesnym wykonaniu to autorska wersja nabożeństwa w aranżacji (...)
 • 25 marca, 16:00 - Lublin, Teatr Stary w Lublinie
  Warsztaty dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. „Mała muzyka” to cykl spotkań przygotowany specjalnie dla najmłodszej publiczności. Dzieci aktywnie biorą udział w warsztatach, których podstawą jest muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa. Najmłodsi poznają brzmienie rozmaitych instrumentów, mogą przyjrzeć im się z bliska, dotknąć ich, a nawet zagrać. Poznają także cechy (...)
 • 25 marca, 16:00 - Lublin, Kino Grażyna
  pokaz
  „Dwie korony” to pierwszy film ukazujący nieznane dotąd powszechnie fakty z życia o. Maksymiliana Kolbe, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej decyzji o oddaniu życia za współwięźnia w Auschwitz. Zdjęcia dokumentalne zostały zrealizowane w Polsce, Japonii i we Włoszech. W warstwie fabularnej filmu występują znakomici polscy aktorzy: Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Maciej (...)
 • 25 marca, 17:00 - Lublin, Artyści Estrady Filharmonii Lubelskiej
  koncert
  Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny od wielu lat spotykają się na scenach całego świata, żeby wspólnie występować, więc w końcu przyszedł czas na połączenie tymczasowej współpracy w jeden pełny program. Najnowszy program najpopularniejszych polskich komików eksportowych to połączenie muzyki i pantomimy w jedno wspólne i niezwykle zabawne show. 20-letnie doświadczenie sceniczne obu wykonawców (...)
 • 25 marca, 17:00 - Lublin, Ack Umcs Chatka Żaka
  Koncert „Marek Piekarczyk Akustycznie” to znane ballady rockowe własnego autorstwa oraz z repertuaru Skaldów, Czerwonych Gitar i innych wykonawców w nowych ciekawych aranżacjach. Niepowtarzalny głos Artysty oraz jego wyjątkowy dar nawiązywania kontaktu z publicznością powodują, że koncert jest wspaniałą dawką pozytywnej energii dla słuchacza. Marek Piekarczyk na nowo odkrywa piękno (...)
 • 25 marca, 17:00 - Lublin, Ack Umcs Chatka Żaka
  koncert
  Koncert "Marek Piekarczyk Akustycznie" to znane ballady rockowe własnego autorstwa oraz z repertuaru Skaldów, Czerwonych Gitar i innych wykonawców w nowych ciekawych aranżacjach. Niepowtarzalny głos Artysty oraz jego wyjątkowy dar nawiązywania  kontaktu z publicznością powodują, że koncert jest wspaniałą dawką pozytywnej energii dla słuchacza. Marek Piekarczyk na nowo odkrywa (...)
 • 25 marca, 17:00 - Susiec, Kościół Parafialny w Suszcu
  koncert
  g. 17.00, kościół parafialny w Suszcu Pieśni pokutne i pasyjne a cappella wykonaniu Canticum Novum oraz pieśni z towarzyszeniem klawesynu w wykonaniu Dawida Biwo i Andrzeja Zawiszy.
 • 25 marca, 17:30 - Lublin, Teatr Stary w Lublinie
  Warsztaty dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat. „Mała muzyka” to cykl spotkań przygotowany specjalnie dla najmłodszej publiczności. Dzieci aktywnie biorą udział w warsztatach, których podstawą jest muzyczna improwizacja instrumentalna, wokalna i ruchowa. Najmłodsi poznają brzmienie rozmaitych instrumentów, mogą przyjrzeć im się z bliska, dotknąć ich, a nawet zagrać. Poznają także cechy (...)
 • 25 marca, 18:00 - Lublin, Klub 30
  NATALIA PRZYBYSZ Natalia Przybysz wypłynęła na szerokie wody polskiej sceny muzycznej jako wokalistka zespołu soulowego i R&B Sistars (zwycięski zespół MTV Music Awards rozpadł się, by w 2012 roku ponownie zagrać razem przed Jamiroquai & Prince). W sierpniu 2011 roku Natalia zagrała przed Erykah Badu na koncercie w Warszawie. Latem 2012 roku nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu (...)
 • 25 marca, 18:00 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  koncert
  Jak co roku zapraszamy na nasz koncert w Niedzielę Palmową. Podczas tegorocznego koncertu, oprócz doskonale znanego chełmianom Chadek Gospel Choir pod dyrekcją Grzegorza Głucha, usłyszymy też program złożony z Pieśni Wielkopostnych w wykonaniu Moniki Kowalczyk, Janusza Smyka, Pawła Odoszewskiego, Piotra Zygmy i Piotra Sidorowicza. W programie tym gościnnie wystąpi działający w ChDK (...)
 • 25 marca, 18:00 - Lublin, Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
  Stanisław Wyspiański WESELE / dla widzów od lat 13 / TWÓRCY: Reżyseria i opracowanie tekstu: Jakub Roszkowski Scenografia: Maciej Chojnacki Muzyka: Michał Siwak OBSADA: Mirella Rogoza-Biel - MARYNA Gabriela Jaskuła - ZOSIA Katarzyna Borek - RACHELA Wioletta Tomica - PANNA MŁODA Maria Wąsiel - RADCZYNI Ilona Zgiet - GOSPODYNI Piotr Bublewicz - DZIENNIKARZ Konrad Biel - CZEPIEC Bogusław (...)
 • 25 marca, 18:00 - Lublin, Hala Globus Lublin
  mecz
  W niedzielę, 25 marca o godzinie 18 TBV Start Lublin podejmie w hali Globus zespół Trefla Sopot. To będzie niezwykle ważne spotkanie w kontekście walki o fazę play-off, ponieważ lublinianie zajmują obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli, a ekipa z Trójmiasta jest o pozycję niżej. Dlatego gorąco zachęcamy wszystkich kibiców do wspierania z trybun naszej drużyny! Bilety na mecz (...)
 • 25 marca, 18:00 - Lublin, Kino Grażyna
  pokaz
  „Fantastyczna kobieta” to chilijski zdobywca Oscara dla najlepszego nieanglojęzycznego filmu oraz wydarzenie tegorocznego festiwalu w Berlinie. Bohaterką tej prostej, ukazanej z intymnej, chwilami zaskakującej perspektywy historii jest kobieta, którą można nazwać niezłomną. Romantyczny wieczór, podczas którego Marina świętuje urodziny w towarzystwie Orlanda, będzie miał tragiczny (...)
 • 25 marca, 19:00 - Zamość, Kościół św. Michała Archanioła w Zamościu
  koncert
  Niedziela Palmowa, 25 marca 2018, godz. 19:00 Kościół Św. Michała Archanioła w Zamościu VI Koncert Muzyki Pasyjnej "Crux Christi" Oratorium Chrystus na Górze Oliwnej W Oratorium "Chrystus na Górze Oliwnej" Ludwiga van Beethovena Chrystus walczy z lękiem przed śmiercią, ale zgadza się na nią z miłości do Boga i ludzi. Rozmawia z aniołem i świętym Piotrem. Później przychodzą żołnierze (...)
 • 26 marca, 10:00 - Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK
 • 26 marca, 12:00 - Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK
 • 26 marca, 18:00 - Lublin, Hotel FOCUS Centrum Konferencyjne
  Po sukcesie seansów: "Zaklinacz Kobiet" i "Jak rozmawiać z Chłopem. Jełopem?" w podobnym, pełnym humoru, stylu zaprojektowaliśmy seans edukacyjny  "Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus". Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu (...)
 • 26 marca, 20:00 - Lublin, Hotel FOCUS Centrum Konferencyjne
  "Master of SEX" to kolejny interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie. Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące seksu. Tym razem poznasz "Klucz do niesamowitego seksu" Kiedy uczestnicy moich show są proszeni o opinie, zazwyczaj sesje dotyczącą seksu określają jako ich (...)
 • 27 marca, 15:00 - Puławy, Puławska Akademia Kobiet
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Warsztaty odbędą się w Puławskiej Akademii Kobiet ul. Gen. Fieldorfa "Nila" 18 lok. 24 od godz. 15:00 W programie: abc bezpiecznego i prawidłowego noszenia, jak dobrać chustę oraz nauka wiązania chusty tkanej (kieszonka/kangur) Warsztaty przeznaczone są dla rodziców i opiekunów dzieci od urodzenia. Prowadząca: Beata Łubiarz - od 2013 r. akredytowany Doradca Noszenia Dzieci (...)
 • 27 marca, 17:00 - Puławy, Puławska Akademia Kobiet
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  dla kobiet
  Warsztaty przeznaczone są dla kobiet w ciąży i odbędą się przy ul. Gen. Fieldorfa "Nila" 18 lok. 24 godz. 17:00 Porozmawiamy na temat: - dlaczego warto nosić dzieci w chuście, - jaki rodzaj chusty wybrać (elastyczna, bawełniana, z lnem, żakardowa, kółkowa), - chusta a dysplazja stawów biodrowych, - jaki rozmiar chusty będzie dla was dobry, a może nosidło będzie lepszym rozwiązaniem? (...)
 • 27 marca, 17:00 - Lublin, ACK UMCS "Chatka Żaka"
  RĘKODZIEŁO
  ACK UMCS „Chatka Żaka”, ul. Radziszewskiego 16, hol, parter 27 marca 2018, godz. 17.00 – 20.00 wstęp wolny. "Jeśli ktoś grzeszny umrze i jego dusza pójdzie do piekła, to Czort zaraz pyta się: Czy ludzie jeszcze piszą pisanki? - Bo wie, że gdyby przestali, to byłby koniec świata. Ale ciągle maluje się jajka i jest i będzie do końca świata Wielkanoc." Tak niegdyś ludzie tłumaczyli (...)
 • 27 marca, 18:00 - Biała Podlaska, Sala Widowiskowo - Konferencyjna BCK
  Twórca sztuki urodził się w 1896 r. w Kazaniu, w 1913 r. ukończył w Majkopie na Kubaniu gimnazjum realne i studiował prawo w Moskwie. Podczas I wojny światowej został aktorem. Był to okres nieskrępowanych prób artystycznych, zawiłych sporów i walk literackich. W tej gorącej atmosferze kształtowała się artystyczna młodość Szwarca. W 1923 r. został dziennikarzem w Zagłębiu Donieckim (...)
 • 27 marca, 18:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  pokaz
  Skąd nazwa Benshi? – kiedy w Japonii pojawiło się kino, powołano do życia specjalny urząd – narratora i interpretatora filmowych zdarzeń. Ponieważ filmy zagraniczne stanowiły dla japońskiego widza nie lada kulturową zagadkę, pomagał on oglądającym zrozumieć płynące z ekranu treści, dopełniając tym samym odbiór dzieła. Funkcja ta nazywała się Benshi. Prowadzenie – Krystian Drozd Stąd (...)
 • 28 marca, 10:30 - Lublin, APT Akademia Promocji Tańca Magdalena Woszczek
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  dla kobiet
  Masz maleństwo które jeszcze nie chodzi, a Ty chciałabyś się poruszać ale nie masz jak ze względu na dziecko. Mamy dla Ciebie rozwiązanie:) przyjdź do nas z Maluszkiem i potańcz razem z nim wraz z Nami!! Niesamowite zajęcia, podczas których doświadczona doradczyni pomoże Wam bezpiecznie i prawidłowo zawiązać dziecko w chustę lub nosidło,a instruktorka tańca wprowadzi Was w karaibskie (...)
 • 28 marca, 17:00 - Lublin, FaraRaRa
  warsztaty
  Początek wiosny to czas wychodzenia z zimowego letargu, czas odrodzenia i rozkwitu. Wraz z ciepłym powiewem wiatru czujemy jak nadchodzi nowa energia i wyzwania. Nasi słowiańscy przodkowie by zharmonizować się z przyrodą i wejść w nowy cykl, a także dokonać istotnych zmian w swoim życiu, wypracowali szereg szczególnych obrzędów i rytuałów. Jednym z nich jest własnoręcznie wykonana (...)