WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubelskie

Województwo lubelskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 17 stycznia, 8:30 - Zamość, Zamojski Dom Kultury
  Wydarzenie na którym dowiesz się m.in. jak zarabiać na swojej pasji a także usłyszysz historie ludzi sukcesu. Wystąpią: Marcin Osman, Maciej Świerczyński, Mateusz Glanert, Błażej Sandomierski, Jan-rapowanie. Wejscie jest bezpłatne, ale jest (...)
 • 17 stycznia, 9:00 (2 dni) - Puławy, Parafia Miłosierdzia Bożego w Puławach
  Zbliża się wyjątkowy i magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, a wraz z nim okres kolędowania, inspirujący i zachęcający do udziału w magicznym i niepowtarzalnym konkursie, podczas którego prezentowane są najpopularniejsze kolędy, pastorałki (...)
 • 17 stycznia, 16:00 - Krasnystaw, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie
  , wernisaż
  Prezentacja 46. wydania Czasopisma Artystycznego „NESTOR” i wernisaż wystawy malarstwa Andrzeja Misztala ( Ekonomista, artysta malarz, poeta, animator kultury, działacz społeczny, miłośnik malarstwa, historii, polskich Kresów, dawnej broni i (...)
 • 17 stycznia, 17:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  , pokaz
  Lubelski Festiwal Filmowy cały rok. Tytuł pokazu: „Komediodramat” Lubelski Festiwal Filmowy to międzynarodowe święto kina, okazja do zapoznania się z najnowszymi filmami wschodzących gwiazd światowej kinematografii. Pokazy LFF Cały Rok to (...)
 • 17 stycznia, 17:00 - Lublin, SKENDE Shopping
  RĘKODZIEŁO
  , dla mężczyzn, warsztaty, dla kobiet, ciekawe
  Już w ten czwartek w SKENDE odbędą się inspirujące warsztaty „zrób to sam” podczas których uczestnicy nauczą się jak wykorzystywać technikę zdobniczą decoupagei samodzielnie przygotują niepowtarzalne zakładki do książek oraz podkładki pod kubki (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Lublin, Kawiarnia Między Słowami
  , koncert
  Serdecznie zapraszamy na Koncert Dżamana data: 17 stycznia, czwartek godz. 19:00 Wstęp wolny Songwriter, wokalista z mocnym i wyrazistym głosem, looping artist, one-man band. Weź klimat Finka, umiejętności loopowania Eda Sheerana, wrażliwość (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Lublin, Klub Graffiti
  W świecie stand-upu za łatwo w poszukiwaniu złota natknąć się na tombak. Na szczęście powraca ekipa, który błyszczy w mroku, skrzy się od dowcipu i rozpuszczona w drinkach wywołuje euforię oraz nieuzasadnioną chęć zagadywania do wszystkich wokół (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Lublin, Koło Naukowe Studentów Muzykologii KUL
  , jam session
  Przenosimy jamy do Szewca! Zapraszamy na cykliczne jam session studentów Muzykologii KUL! Już 17 stycznia spotkamy się w Pubie u Szewca (ul. Grodzka 18), by wspólnie noworocznie pomuzykować. Jam session to improwizowane muzyczne spotkanie (...)
 • 17 stycznia, 21:00 - Lublin, SilenceClub
  Czas na ponowne manewry! Gwarantujemy wysokie loty, niesamowite doznania, no i prawdziwie studencką integrację! Obecność? Bardziej niż obowiązkowa! Nad imprezą czuwać będą Samorząd Studentów Lotniczej Akademii Wojskowej z Dęblina RUSS Uniwersytetu (...)
 • 18 stycznia, 10:00 - Lublin, Studenckie Koło Naukowe Prawników UMCS
  , konferencja
  Studenckie Koło Naukowe Prawników UMCS we współpracy z Katedrą Prawa Międzynarodowego Publicznego UMCS mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Rola organizacji międzynarodowych we współczesnym świecie”, która odbędzie (...)
 • 18 stycznia, 17:00 - Lublin, Spotkania Kultur
  Na LubLarp Festiwal zapraszamy w styczniu, ale poza datą niewiele się zmienia. 🔴 ZAŁOŻENIA: http://lublarp.pl/lublarp-festiwal-2019/ 🔴 ZGŁOSZENIA LARPÓW: lato 🔴 BILETY NA LARPY: jesień 🔴 WIDZIMY SIĘ: 18-20 stycznia 2019 w Centrum Spotkania (...)
 • 18 stycznia, 17:00 - Biała Podlaska, Wypożyczalnia, Czytelnia, Informatorium
  Dział Udostępniania Zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Białej Podlaskiej serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu z Piotrem Żukiem, młodym studentem psychologii, który postanowił przemierzyć pieszo ponad 4 tys kilometrów z Kaliłowa (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  "Skrzypek na dachu" to jeden z najsłynniejszych musicali, którego fabułę oparto na prozie tworzącego w jidysz pisarza Szolema Alejchema. Osadzony w realiach carskiej Rosji sprzed wieku ukazuje codzienne życie mieszkańców Anatewki - i Żydów, (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Biała Podlaska, Sala Widowiskowo-Konferencyjna BCK
 • 18 stycznia, 18:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  , premiera
  Zespół Konfrontacje Teatralne zaprasza na film: Dom, który zbudował Jack 18 stycznia, godz. 18:00 - premiera 18 stycznia, godz. 21:00 - premiera 19 stycznia, godz. 14:00 20 stycznia, godz. 17:00 20 stycznia, godz. 20:00 To podszyte czarnym (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Biała Podlaska, Bialskie Centrum Kultury.
  Zapraszamy na koncert Jana Kondraka! Bilety w cenie 35zł do nabycia w kasie BCK24 - Bialskie Centrum Kultury przy ul. Warszawskiej 11 lub online na stronie: www.bck24.pl #bialskakultura #bialskamuzyka #bialapodlaska Jan Kondrak – Autor, kompozytor (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Biała Podlaska, Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej
  Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia i magicznego świata musicalu, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze Straussa, Kalmana, Lehara, Brahmsa, Webera i innych kompozytorów, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Lublin, Klub Studencki Kazik
  BILARD I SNOOKER
  Ogłaszamy Turniej Bilardowy w Kaziku! Turniej odbędzie się w piątek 18 stycznia. Zapisy odbędą się bezpośrednio przed turniejem na miejscu, to jest, w Klubie Studenckim Kazik. Zapisy trwać będą od godziny 17 do godziny 17:30, sam turniej rozpocznie (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Lublin, Filharmonia w Lublinie
  KONCERT SYMFONICZNY Orkiestra Symfoniczna Filharmonii im. H. Wieniawskiego w Lublinie PAWEŁ GUSNAR – saksofon TOMASZ BUGAJ – dyrygent Program: George Enescu – Rapsodia rumuńska A-dur nr 1 op. 11 John Williams – Escapade na saksofon altowy i (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Lublin, Radio Lublin
  , koncert
  Zaproszenia do zdobycia na antenie Radia Lublin w konkursach lub poprzez rejestrację na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/366754903903131/ Wspomnienie to nietuzinkowy koncert przypominający wyjątkową twórczość Czesława Niemena (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Puławy, Peweks Art&Music
  Wystąpią: Błażej Krajewski- komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Lublin, Klub Graffiti
  Już 18 stycznia w klubie Graffiti w Lublinie Żabson wystąpi premierowo z najnowszym projektem - TRAPOLLO oraz najlepszymi utworami z repertuaru i debiutanckiego albumu "To Ziomal". Autor tak określił zawartość płyty: "Trapollo to nowy gatunek (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  , premiera, przedstawienie, improwizacja, stand-up
  Zapraszamy Państwa do Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie na spektakl improwizowany, tym razem z gościnnym udziałem Łukasza Jemioły i jego muzycznych czarów, które z pewnością będzie odprawiał! W sezonie 2019 zapraszamy Państwa na comiesięczne (...)
 • 18 stycznia, 22:00 - Lublin, Dom Kultury
  No need to laugh or cry. It’s a wonderful, wonderful life.? NEW WAVE / SYNTH-POP / ROCK / 80s / POP / 90s / GOTH / COLD WAVE / ALTERNATIVE Pierwszy raz w DK gościmy kultowy cykl imprez wywodzących się z Klub Hydrozagadka II sala urrban (...)
 • 19 stycznia, 18:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  "Skrzypek na dachu" to jeden z najsłynniejszych musicali, którego fabułę oparto na prozie tworzącego w jidysz pisarza Szolema Alejchema. Osadzony w realiach carskiej Rosji sprzed wieku ukazuje codzienne życie mieszkańców Anatewki - i Żydów, (...)
 • 19 stycznia, 18:00 - Międzyrzec Podlaski
  Zapraszamy na nasze wystąpienie w Międzyrzecu Podlaskim Dokładna godzina i miejsce wystąpienia podamy już wkrótce. Po spotkaniu będzie można kupić wszystkie 4 nasze książki. Książki są także dostępne w naszym sklepie internetowym, nie ma (...)
 • 19 stycznia, 18:00 - Puławy, Peweks Art & Music
  Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Zamość, Zamojski Dom Kultury
  Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu oraz Teatr Muzyczny Arte Creatura zapraszają na operetkę w III aktach.Ach jedź do Varasdin! usłyszymy podczas spektaklu Hrabina Maricy, który jest drugim, obok Księżniczki Czardasza (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Łuków, Kino Łuków
  Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert Zespołu Piosenki Poetyckiej JAK z Przeworska, który odbędzie się w sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury 19 stycznia 2019 o godzinie 19.00. Może nie jest to zbyt oryginalne, ale wszystko zaczęło (...)
 • 19 stycznia, 20:00 - Zamość, Kazamata Wschodnia Bastionu I
  STACJA WOLNOŚĆ TOUR !!! 19.01.19 / sobota - godz. 20:00 Kazamata Wschodnia, Okopowa 2 FARBEN LEHRE + PANTA KOINA BILETY !!! 30 PLN (przedsprzedaż) 35 PLN (w dniu koncertu) sprzedaż biletów: - Kazamata Wschodnia, ul. Okopowa 2 UWAGA !!! Rezerwacja (...)
 • 19 stycznia, 20:00 - Lublin, Klub Studencki Kazik
  Nowy Rok, wiele postanowień i zmian, ale dobrego się nie zmienia! Każda SOBOTA - karaoke Kazik. Spędź ten wieczór z nami i poczuj się jak gwiazda. Maryla Rodowicz, Rihanna, Zenek Martyniuk.. a może Sławomir? Nie ważne w kogo się wcielisz (...)
 • 19 stycznia, 22:00 - Lublin, Dom Kultury
  Najlepsze piwo to lubelski full, gul gul gul gul gul gul 19 stycznia zgraja ziomali zagra SUPER DYSKOTEKĘ pod czujnym okiem i kieliszkiem Dziewczyna 🧐 🎮 Agut – szefowa marketingowa – niedawno rzuciła palenie, trzeba uważać, żeby nie podpaść ⭐️ (...)
 • 20 stycznia, 10:00 - Lublin, Filharmonia w Lublinie
  , koncert
  30 zł – osoba dorosła „Kolęda z Babcią i Dziadkiem” Chór Kameralny Filharmonii Lubelskiej Dawid Jarząb – dyrygent dr Grażyna Połuszejko opowie o obyczajach domu polskiego w okresie Świąt Bożego Narodzenia. dr hab. Tomasz Rokosz – rekonstrukcja (...)
 • 20 stycznia, 11:00 - Zamość, Zamojski Dom Kultury
  Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu oraz Teatr Muzyczny Arte Creatura zapraszają na operetkę w III aktach.Ach jedź do Varasdin! usłyszymy podczas spektaklu Hrabina Maricy, który jest drugim, obok Księżniczki Czardasza (...)
 • 20 stycznia, 12:00 - Lublin, Filharmonia w Lublinie
  „Kolęda z Babcią i Dziadkiem” Chór Kameralny Filharmonii Lubelskiej Dawid Jarząb – dyrygent dr Grażyna Połuszejko opowie o obyczajach domu polskiego w okresie Świąt Bożego Narodzenia. dr hab. Tomasz Rokosz – rekonstrukcja tradycyjnych kolęd Dom (...)
 • 20 stycznia, 14:00 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  , koncert, rodzinne
  Na VII Karnawałowe Spotkania z Tańcem Jazzowym zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie i Zespół Tańca Jazzowego Ballo. Impreza odbędzie się 20 stycznia w sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury. Podczas dwóch koncertów (godz. 14 i godz (...)