WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubelskie

Województwo lubelskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 5 listopada, 21:00 (15 dni) - Lublin
  festiwal
  Tutaj będziemy Was w pierwszej kolejności informować, co szykujemy na Festiwal Kontynenty w 2018. Dołączajcie : )
 • 15 listopada, 19:30 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  KOBIETA PIERWOTNA Na specjalną prośbę widzów w jubileusz 10 – lecia,  na deski teatralne wkroczy spektakularna i jedyna w swoim rodzaju Kobieta Pierwotna! Główna bohaterka to niewątpliwie prawdziwa kobieta z krwi i kości. Ma swoje słabsze dni, ale nie użala się nad sobą, gdyż wie, że w dzisiejszych czasach należy twardą być! Kolejne nieudane związki szufladkuje gdzieś w podświadomości (...)
 • 15 listopada, 21:00 - Lublin
  ♥♡ Rusza największy CLUBBING w Lublinie i największe Otrzęsiny studentów w historii! 15.11 ♥♡ ☞☞Podróż po najlepszych klubach w Lublinie. Zróżnicowany klimat, różne style muzyczne, unikalne wnętrza - to wszystko w jedną noc! ☞☞Ta impreza już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń studenckich i za każdym razem zostawia po sobie nową historię! ☞☞Dołącz do nas i razem z nami (...)
 • 15 listopada, 21:00 - Lublin, Helium Club
  Startuje największy CLUBBING w Lublinie i największe Otrzęsiny studentów w historii! 15.11. Podróż po najlepszych klubach w Lublinie. Zróżnicowany klimat, różne style muzyczne, unikalne wnętrza - to wszystko w jedną noc! Ta impreza już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń studenckich i za każdym razem zostawia po sobie nową historię! Dołącz do nas i razem z nami buduj kolejną (...)
 • 16 listopada, 18:30 - Zamość, Zamojski Dom Kultury
  Nieoczekiwana zmiana miejsc, czyli w pogoni za szczęściem!Współczesne, wielkomiejskie osiedle. Harold wraca po pracy do domu. Zajęta przygotowaniem rodzinnego obiadu Honey, prowadzi z nim rutynową, popołudniową rozmowę. Dzień jak co dzień. Żadne z nich nie dostrzega nawet, że coś tu się nie zgadza, bo... On trafia do obcego mieszkania, a Ona w ferworze domowych obowiązków, bierze (...)
 • 16 listopada, 19:00 - Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie. Tamara Arciuch jako Małgosia Różenek, Bartek Opania jako Krzysztof Zniemiec, Adam Fidusiewicz jako Marcin Prochop, Bartek Kasprzykowski jako Krzysztof Wybisz i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Autor spektaklu, Michał Paszczyk (...)
 • 16 listopada, 19:00 - Lublin, Rock Pub Ramzes
  koncert
  Martwi zmartwychwstaną już tej jesieni! Obiecaliśmy wam huczny powrót po pierwszej edycji Evil Dead, więc nadchodzimy z bezwzględną hordą wygłodniałych umarlaków. Zamawiajcie survivalowe poradniki by wiedzieć jak przetrwać podczas Evil Dead II: Black & Doom Metal Night! Uzbrojeni w trzy świetne formacje, zaprowadzimy rządy wisielców i nieumarłych w lubelskim Rock Pub Ramzes już (...)
 • 16 listopada, 20:00 - Lublin, Dom Kultury
  Clock Machine wraca do Lublina z materiałem zapowiadającym nową płytę! Klasyczny rock umarł wraz z wybuchem Supernowej SN2005ap. Nadchodzi nowa epoka - Cosmic Beats. Clock Machine wychowani na klasykach gatunku porzucają Ziemię i zabierają ludzi w podróż na nową planetę. Kiedyś wygrywali największe festiwale, teraz twierdzą, że muzyka to nie sport. Dniami i nocami komponują nowe (...)
 • 16 listopada, 20:00 - Lublin, Klub Graffiti
  koncert
  Witamy ! Z przyjemnością ogłaszamy jesienną trasę koncertową HIP HOP RAPORT TOUR. Odwiedzimy kilkanaście miast w następującym składzie - Dixon 37 ( Kafar, Rest) - Kacper HTA - Opał -Goście specjalni ( w każdym z miast pojawię się goście specjalni tacy jak Arab, Bezczel, Dudek , 5tka ......) Kolejnym miastem na trasie jest Lublin w znanym klubie Graffiti ul. Al. Piłsudskiego 13 Bilety (...)
 • 16 listopada, 20:00 - Lublin, Pracownia Otwarta LuCreate
  Szykujemy dla Was ciekawą serię wystaw Lubelskich Fotografów którzy zaprezentują swoje spojrzenie na Podróż! Podróż oczami: Zbigniew Wójcik, Daniel Somber, Maciej Ciuhak aka Maciej Taki oraz Piotrek Arnoldes Pierwsza Podróż oczami Piotra Arnoldesa Z czym kojarzą Ci się podróże? Dla mnie to ciągła przygoda wynikającą z odkrywania. Nowe miejsca, sytuację, ciekawi ludzie, kłębiące (...)
 • 17 listopada, 10:00 - Lublin, Ratusz, sala nr 3
  wykład, konferencja
  W imieniu Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu pragniemy zaprosić do udziału w wydarzeniu pt. ”Projekt wsparcia dla beneficjentów w formie konferencji i cyklu porad prawnych dotyczących ochrony praw konsumentów na polskim rynku finansowym”. Projekt jest skierowany w szczególności do osób posiadających tzw. kredyty „walutowe” (indeksowane, denominowane, waloryzowane), polisolokaty (...)
 • 17 listopada, 10:00 (2 dni) - Lublin, Targi Lublin
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  targi, dla dzieci, rodzinne, wystawa
  Zapraszamy na pierwsze po tej stronie Wisły wydarzenie pn. "REWIA ZWIERZAKI Z ZAGRODY"! Kucyki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pn. „Rewia (...)
 • 17 listopada, 10:00 - Lublin, SKENDE Shopping
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  dla dzieci, rodzinne, konkurs
  SKENDE Shopping świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji na terenie centrum odbędzie się specjalny event z okazji pierwszych urodzin, na którym nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych! Dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą SKENDE czeka pyszny tort urodzinowy, wata cukrowa, cukierki i kolorowe balony. Dzieci będą mogły skorzystać z malowania buziek i obejrzeć spektakle (...)
 • 17 listopada, 10:00 - Lublin, Targi Lublin
  Zapraszamy na pierwsze po tej stronie Wisły wydarzenie pn. "REWIA ZWIERZAKI Z ZAGRODY"!Kucyki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pn. "Rewia (...)
 • 17 listopada, 12:00 - Lublin, Spotkania Kultur
  17 listopada 2018 /sobota/ godz 12.00 – 15.00 Zapraszamy do udziału w masterclassie pod kierunkiem obecnego dyrektora artystycznego Ailey II - Troya Powella przy udziale tancerzy zespołu: Caroline Theodora Dartey Marcel Wilson, Jr. Proponowany masterclass został przygotowany specjalnie dla profesjonalnych tancerzy, absolwentów szkół baletowych i studentów kierunków tanecznych (...)
 • 17 listopada, 17:00 - Biała Podlaska, Państwowa Szkoła Wyższa w Białej Podlaskiej
  Podczas gali usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady (...)
 • 17 listopada, 17:00 - Świdnik, Kino Lot
 • 17 listopada, 18:00 - Tomaszów Lubelski, Tomaszowski Dom Kultury
  Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej (...)
 • 17 listopada, 18:00 - Lublin, Club Graffiti
  koncert
  Zapraszamy na kilkugodzinny koncert kultowej grupy Cztery Refy!
 • 17 listopada, 19:00 - Lublin, Filharmonia Lubelska
  koncert
  "Na scenie zderzą się ze sobą dwa światy: muzyki klasycznej reprezentowanej przez Włoszkę oraz improwizowanej w wykonaniu Polaka." Leszek Możdżer jest jednym z najwybitniejszych polskich muzyków jazzowych, odważnym twórcą, który przez lata wypracował („wygrał”) własny język muzyczny. W Filharmonii Lubelskiej wystąpi z Glorią Campaner, włoską pianistką znaną m.in. z interpretacji (...)
 • 17 listopada, 19:00 - Krasnystaw, Krasnostawski Dom Kultury
  Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 17 listopada o godz. 18.00 na spektakl Fundacji Teatru Transatlantyk pt. „Album Karla Höckera”. Bilety w cenie 20 zł – normalny – 15 zł - ulgowy do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw. W dniu wydarzenia wejściówki w wyższej cenie, odpowiednio 30 zł i 25 zł. Bilety po 5 zł będą mogły nabyć osoby, które okażą przy zakupie w kasie (...)
 • 17 listopada, 19:30 - Lublin, Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
  koncert
  Ryszard Rynkowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Obdarzony znakomitym, mocnym głosem od lat kojarzony jest z takimi przebojami, jak: "Dziewczyny lubią brąz", "Wypijmy za błędy", "Inny nie będę", "Szczęśliwej drogi już czas". Jego płyty regularnie pokrywają się platyną i złotem. Jest wielokrotnym laureatem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (...)
 • 17 listopada, 20:00 - Świdnik, Kino Lot
 • 17 listopada, 20:00 - Lublin, Rock Pub Ramzes
  koncert
  Trzy rewelacyjne zespoły wystąpią razem na scenie Rock Pub Ramzes w Lublinie 17 listopada 2018. Void Of Sympathy - melodyjny death metal z Krakowa z dwoma charakterystycznymi damskimi wokalami na czele. Zespół Eier - grająca szeroko pojęty metal kapela z Sosnowca, finalista Antyfestu Antyradia 2018, ich utwór "Korpotango" zajął dwukrotnie 1. miejsce na liście przebojów Turbo Top (...)
 • 17 listopada, 21:00 - Lublin, Klub Dom Kultury
  Otwarcie bram 20:00. Start koncertu 21:00 Po prawie trzech latach od ostatniego albumu KAMP! powraca z nową płytą i właśnie prezentuje pierwszy singiel "Don't Clap Hands”. Dodatkowo - zespół wyrusza na jesieni w trasę koncertową, aby w 12 miastach zaprezentować na żywo świeży materiał. KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy (...)
 • 18 listopada, 10:00 - Lublin, Targi Lublin
  Zapraszamy na pierwsze po tej stronie Wisły wydarzenie pn. "REWIA ZWIERZAKI Z ZAGRODY"!Kucyki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pn. "Rewia (...)
 • 18 listopada, 16:00 - Lublin
  komedia
  Mężczyzna idealny - komedia terapeutycznaSławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytut
 • 18 listopada, 16:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  Musical „Ania z Zielonego Wzgórza” na podstawie powieści Lucy Maud Montgomery, z muzyką Zbigniewa Karneckiego, przez wiele lat był z powodzeniem grany w teatrach muzycznych w Polsce. Nic dziwnego, bo ma wiele zalet: wspaniałą muzykę, teksty, przy których można się i wzruszyć i pośmiać. Musical jest zabawny, obfity w komediowe wręcz dialogi i sceny, ale odnajdziemy w nim także rozważania (...)
 • 18 listopada, 16:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  Musical "Ania z Zielonego Wzgórza" na podstawie powieści Lucy Maud Montgomery, z muzyką Zbigniewa Karneckiego, przez wiele lat był z powodzeniem grany w teatrach muzycznych w Polsce. Nic dziwnego, bo ma wiele zalet: wspaniałą muzykę, teksty, przy których można się i wzruszyć i pośmiać. Musical jest zabawny, obfity w komediowe wręcz dialogi i sceny, ale odnajdziemy w nim także rozważania (...)
 • 18 listopada, 16:00 - Lublin, Centrum Kultury w Lublinie
  pokaz
  Zespół Konfrontacji Teatralnych zaprasza na film "Atak paniki" z cyklu "Kino smakuje". Wielowątkowa historia pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które w pewnym momencie doświadczają… ataku paniki. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa (...)
 • 18 listopada, 17:00 - Chełm, Chełmski Dom Kultury
  Podczas gali usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady (...)
 • 18 listopada, 20:00 - Lublin, Hala Globus
  koncert
  Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne w październiku i listopadzie w sześciu miastach Polski. Bilety na koncert TRIBUTE TO... już w sprzedaży! Koncerty Tribute to... są wyjątkowym projektem muzycznym, będacym hołdem dla takich artystów jak: Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury, John Lennon. Do współpracy nad tym (...)
 • 19 listopada, 19:30 - Lublin, Filharmonia w Lublinie
  Po sukcesie produkcji muzycznej pt. Symphonica, Filharmonia Futura przygotowała drugą część projektu. Tym razem na program koncertu złożą się wyłącznie polskie, kultowe utwory lat 80. Lata 80' to czas rozkwitu muzyki rockowej, punkowej i metalowej. Warto więc przypomnieć najważniejsze produkcje tamtych lat. Usłyszymy największe przeboje artystów tj.: Kult, Sztywny Pal Azji (...)
 • 20 listopada, 10:00 - Lublin, Teatr Muzyczny w Lublinie
  Musical „Ania z Zielonego Wzgórza” na podstawie powieści Lucy Maud Montgomery, z muzyką Zbigniewa Karneckiego, przez wiele lat był z powodzeniem grany w teatrach muzycznych w Polsce. Nic dziwnego, bo ma wiele zalet: wspaniałą muzykę, teksty, przy których można się i wzruszyć i pośmiać. Musical jest zabawny, obfity w komediowe wręcz dialogi i sceny, ale odnajdziemy w nim także rozważania (...)
 • 20 listopada, 19:00 - Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  POD BUDĄ Zespół wyłonił się w 1977 roku z krakowskiego kabaretu studenckiego o tej samej nazwie. Do dzisiaj dał kilka tysięcy koncertów w kraju i zagranicą (USA, Kanada, Australia, ZSRR), nagrał wiele płyt ( złote i platynowe) , znanych przynajmniej dwóm pokoleniom Polaków. Teksty i muzyka Andrzeja Sikorowskiego, także kompozycje Jana Hnatowicza tworzą niepowtarzalny i rozpoznawalny (...)
 • 20 listopada, 19:00 - Lublin, Klub Graffiti
  koncert
  Tej jesieni Disperse zaprasza na swoją polską trasę koncertową, na której zabierze słuchaczy w magiczną podróż pełną najszczerszych emocji, hipnotyzujących melodii i, przede wszystkim, pełną niebanalnej muzyki w najlepszym wydaniu. Zaprezentowane zostaną utwory z płyt: "Journey Through The Hidden Gardens", "Living Mirrors" oraz "Foreword". Podczas trasy koncertowej towarzyszyć im (...)