WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo śląskie

Województwo śląskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 21 sierpnia (38 dni) - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , rodzinne, wystawa
  Zanurz się w syntetycznym świecie sztuki cyfrowej tworzonej przez uczniów Technikum nr 6 Grafiki, Logistyki i Środowiska im. Legionów Polskich w Sosnowcu. Grafiki, w których zwierzęta (...)
 • 3 września, 15:00 (43 dni) - Nakło Śląskie, Centrum Kultury Śląskiej
  , koncert, festiwal, rodzinne, wystawa
  Festiwal Kultur “Okno na świat” Zapraszamy 3 września o godz. 15.00 do Centrum Kultury Śląskiej w Pałacu w Nakle Śląskim na I edycję Festiwalu „Okno na świat”, którego celem będzie (...)
 • 4 września (27 dni) - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , rodzinne, wernisaż, wystawa
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy prac malarskich Krystyny Balińskiej „Zapatrzenie”, który odbędzie się w poniedziałek 4 września 2023 (...)
 • 6 września (20 dni) - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , dla dzieci, konkurs, komedia
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – Organizator 9. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej – serdecznie zaprasza uczniów klas 4-8 szkół podstawowych z terenu Sosnowca do udziału w przeglądzie (...)
 • 22 września (10 dni) - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , festiwal, rodzinne, czytanie performatywne, wykład, konkurs, przedstawienie, performance, komedia
  22 września 2023 rozpocznie się 9. edycja Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej. Projekt ten od ośmiu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i dużą frekwencją wśród mieszkańców regionu (...)
 • 22 września, 18:00 (38 dni) - Katowice, Galeria Sztuki Współczesnej BWA w Katowicach
  , dla niepełnosprawnych, rodzinne, wernisaż, wystawa
  Malują, rysują, rzeźbią, by komunikować się ze światem – wyrazić swoje przeżycia i lęki. Sztuka powstaje również tam, gdzie nikt jej się nie spodziewa – w sytuacjach ekstremalnych: (...)
 • 23 września, 10:00 (2 dni) - Tarnowskie Góry, SToGlarnia
  RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
  , warsztaty
  Warsztaty odnawiania mebli Drugie Życie Mebli skierowane są do osób początkujących. Weekendowe, sobota i niedziela, od 10:00 do 16:00. Najbliższy termin: 23-24 września 2023r (...)
 • 23 września, 12:00 - Czeladź, Kopalnia Kultury
  , dla dzieci
  To historia chłopca, którego bracia z zazdrości o względy ojca, wrzucili do studni. Na szczęście Józef zostaje uratowany, a potem… pomaga Faraonowi ocalić Egipt od głodu i… staje się (...)
 • 23 września, 15:30 - Jastrzębie-Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju
  Komedia "Goło i wesoło" autorstwa Stephena Sinclaire'a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland (...)
 • 23 września, 16:00 - Sosnowiec, Miejski Klub im. Jana Kiepury w Sosnowcu
  The Strings - przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki. Musisz to zobaczyć! Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali (...)
 • 23 września, 18:00 - Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury Centrum w Zawierciu - MOK Zawiercie
  "Świat kradnie polskie piosenki", "Koniec Netflixa", Kąpiel tylko raz w tygodniu", Kobiety odnoszą liczne obrażenia" - to kilka z tematów, z którymi zmierzy (...)
 • 23 września, 19:00 - Jastrzębie-Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju
  Komedia "Goło i wesoło" autorstwa Stephena Sinclaire'a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland (...)
 • 23 września, 19:15 - Sosnowiec, Miejski Klub im. Jana Kiepury w Sosnowcu
  The Strings - przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki. Musisz to zobaczyć! Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali (...)
 • 24 września, 17:00 - Czechowice-Dziedzice, Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach
  A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno... Jesteście Państwo przekonani? Prapremiera austriackiej (...)
 • 24 września, 17:00 - Ustroń, MDK Prażakówka w Ustroniu
  Kabaret Chyba zaprasza na znakomity komediowy wieczór! Pochodzący z Wrocławia artyści to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia z ogromnym doświadczeniem (...)
 • 24 września, 17:00 - Katowice, Club Garage
  FLIRT I RANDKI
  Zapraszamy na speed dating dla singli szukających swojej drugiej połówki. Masz już dość bycia singlem? Weź sprawy w swoje ręce i daj sobie szansę poznania wyjątkowej osoby! Na naszej (...)
 • 24 września, 17:00 - Katowice, Club Garage
  FLIRT I RANDKI
  Masz już dość bycia singlem? Weź sprawy w swoje ręce i daj sobie szansę poznania wyjątkowej osoby! Zapraszamy na szybkie randki. Podczas naszych imprez masz szansę poznać kilkanaście (...)
 • 24 września, 18:00 - Częstochowa, Hala Sportowa Częstochowa
  Wraz z nadejściem lata Lady Pank zaprasza na koncerty pt. „Słońcem opętani”. Fani usłyszą na żywo wyjątkową selekcję największych przebojów grupy, dzięki którym wakacje 2023 staną się (...)
 • 24 września, 18:00 - Rybnik, Kultularny CLUB
  Paweł Konkiel - komediowy debiut roku w sieci 2021 i Naczelny Memiarz III RP z drugim programem, w którym musi Wam opowiedzieć, co się u niego działo po przygodach z materiału "Stan (...)
 • 24 września, 18:00 - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , koncert, rodzinne, pokaz, przedstawienie
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator 9. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej – serdecznie zaprasza w niedzielę 24 września 2023 o godz. 18.00 do Auli Zagłębiowskiej Mediateki (...)
 • 25 września, 11:00 - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , dla dzieci, rodzinne, czytanie performatywne, pokaz, przedstawienie
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator 9. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej – serdecznie zaprasza w poniedziałek 25 września 2023 o godz. 11.00 do Auli Zagłębiowskiej (...)
 • 25 września, 17:00 - Chorzów, Teatr Rozrywki
  Prywatna Klinika - Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie. Prywatna Klinika to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę (...)
 • 25 września, 19:00 - Katowice, Królestwo
  Katowice! Zapraszamy na wieczór komediowy ze stand-up'em! Z najnowszym programem pt. "Bilans żenady własnej" wystąpi przed Wami Michał Kutek. Przed Michałem na scenie pojawi (...)
 • 25 września, 20:00 - Chorzów, Teatr Rozrywki
  Prywatna Klinika - Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie. Prywatna Klinika to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę (...)
 • 26 września, 18:00 - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , rodzinne, spotkania autorskie
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator 9. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej – serdecznie zaprasza we wtorek 26 września 2023 o godz. 18.00 do Auli Zagłębiowskiej Mediateki (...)
 • 26 września, 19:00 - Bielsko-Biała, Klub Miasto
  Bielsko-Biała! Zapraszamy na wieczór komediowy ze stand-up'em! Z najnowszym programem pt. "Bilans żenady własnej" wystąpi przed Wami Michał Kutek.  Przed Michałem na (...)
 • 26 września, 19:30 - Zabrze, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
  Czekamy na serię hitów jednego z największych zespołów lat 80-tych. Zostaną one zaprezentowane w czasie koncertu A Tribute to Dire Straits. Dire Straits powstali w roku 1977 z inicjatywy (...)
 • 27 września, 11:00 - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , rodzinne, warsztaty
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator 9. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej – serdecznie zaprasza w środę 27 września 2023 o godz. 11.00 do Sali edukacyjnej Zagłębiowskiej (...)
 • 27 września, 18:00 - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , festiwal, rodzinne, pokaz, komedia
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator 9. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej – serdecznie zaprasza w środę 27 września 2023 o godz. 18.00 do Auli Zagłębiowskiej Mediateki (...)
 • 27 września, 20:00 - Cieszyn, Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy"
  27 września w Cieszyńskim Ośrodku Kultury Dom Narodowy w Cieszynie wystąpi Maciej Brudzewski w nowym programie "Skok na strach"! Maciej Brudzewski zaprasza na swój 4 program (...)
 • 28 września, 18:00 - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , festiwal, rodzinne, wykład
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator 9. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej – serdecznie zaprasza w czwartek 28 września 2023 o godz. 18.00 do Auli Zagłębiowskiej Mediateki (...)
 • 29 września, 15:00 (3 dni) - Cieszyn, Rynek w Cieszynie
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  , dla dzieci, festiwal, rodzinne, warsztaty, piknik
  🍫Festiwal Czekolady i Słodkości w CIESZYNIE 🍫 🌞 🍫Festiwal Czekolady i Słodkości zawita do CIESZYNA 29.09-01.10 🌞 🍫 Na Rynku Miasta będziemy degustować wyjątkowo przepyszne, oryginalne (...)
 • 29 września, 17:00 - Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
  "Boeing, Boeing" to jedna z najczęściej wystawianych komedii na świecie. Ten lot nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu. Sztuka autorstwa Marca Camolettiego (...)
 • 29 września, 18:00 - Sosnowiec, Miejska Biblioteka Publiczna - Zagłębiowska Mediateka
  , koncert, rodzinne, pokaz, przedstawienie
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu – organizator 9. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej – serdecznie zaprasza w piątek 29 września 2023 o godz. 18.00 do Auli Zagłębiowskiej Mediateki (...)
 • 29 września, 19:00 - Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
  Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością (...)
 • 29 września, 19:00 - Orzesze, Sala Widowiskowa MOK Orzesze
  , przedstawienie
  29.09.2023 zapraszamy na ORZESKI WIECZÓR KABARETOWY! 🙂 Wystąpi Kabaret D.N.O. w programie pt. „Przebierańcy” Kabaret D.N.O. to nietuzinkowa forma kabaretu oparta głównie na zwariowanych (...)