WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo śląskie

Województwo śląskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA
 • 18 marca, 17:00 - Zabrze, Przystanek11
  , warsztaty
  Tort to niekwestionowany król wśród wypieków. Jego przygotowanie wymaga nieco pracy i czasu, ale efekt w postaci pysznego deseru składającego się z puszystego biszkoptu i aksamitnego kremu nie ma sobie równych. Warto poznać podstawowe techniki (...)
 • 18 marca, 17:00 - Mikołów, Domek Harcerski
  , dla mężczyzn, wykład, pokaz, warsztaty, dla kobiet
  Zapraszamy na wiosenne spotkanie z Metamorfozą na zdrowie :) Dowiecie się kim jesteśmy, jak pracujemy i co możemy Wam zaoferować. Malwina Kasza - dietetyk kliniczny opowie Wam o sposobach swojej pracy, o tym, co jest ważne aby dieta (...)
 • 18 marca, 17:00 - Katowice, Miejski Dom Kultury Koszutka
  Ekwador to Ameryka Południowa w pigułce. W niewiele mniejszym od Polski, położonym na równiku kraju znajdziemy sięgające 6000 m n.p.m. ośnieżone wulkany, dziką i nieprzebytą dżunglę, lasy deszczowe i piękne zabytkowe miasta. Na odległych o 1000 (...)
 • 18 marca, 18:00 - Katowice, Biuro Centrum
  Zaklinacz Kobiet to interaktywny, pełen humoru seans koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz pisze samo życie. Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związku (...)
 • 18 marca, 18:00 - Sosnowiec, Księgarnia
  FLIRT I RANDKI
  Speed-Dates.pl - Szybkie Randki i Księgarnia zapraszają wszystkich singli z Sosnowca i okolic w formie speed datingu. Co to takiego? Szybkie Randki, doskonała zabawa i pomysł na miły wieczór w dobrym towarzystwie. Podczas naszych spotkań dla (...)
 • 18 marca, 18:00 - Sosnowiec, Księgarnia
  FLIRT I RANDKI
  Speed-Dates.pl - Szybkie Randki proponują spotkania dla singli z Sosnowca i okolic w formie speed datingu. Co to takiego? Szybkie Randki, doskonała zabawa i pomysł na miły wieczór w dobrym towarzystwie. Podczas naszych spotkań dla singli przeżyjesz (...)
 • 18 marca, 18:30 - Katowice, Libero
  , dla dzieci, rodzinne, premiera, fantastyka
  Zapraszamy na seans nominowanej do Oskara "Najlepszej długometrażowej animacji" - Mirai! Opis filmu: Rozpieszczonego Kuna czekają wielkie zmiany: w jego rodzinie pojawia się młodsza siostrzyczka – Mirai, na której koncentruje się uwaga rodziców (...)
 • 18 marca, 19:00 - Katowice, Klub Podróżników - Namaste
  O K2, mówi się „góra zabójca”, bo ilość ofiar, które pochłonęła od 1954 roku, gdy włoscy himalaiści stanęli po raz pierwszy na jej wierzchołku jest porażająca. Ale to także „polska góra”. Bo nie ma innego, ośmiotysięcznego wierzchołka, na których (...)
 • 18 marca, 19:00 - Sosnowiec, Remedium
  Marcowa odsłona sceny Sosnowiec stand-up, której gospodarzem jest Olka Szczęśniak. Tym razem wystąpi z nowym programem Mariusz Kałamaga i Jacek Noch.18.03.1919:00- 21:00Bilety tylko na kupbilecik.pl*Występ dla osób powyżej 18 roku życia**Nagrywanie (...)
 • 18 marca, 19:00 - Bielsko-Biała, Klub Miasto
  Klub Ludzi z Pasją zaprasza na kolejne spotkanie z wyjątkowymi osobami. Już 18 marca naszymi gośćmi będą śląskie Amazonki: Joanna Madejczyk, Justyna Dec, Iwona Dolatowska i Renata Mirska. Jak zrealizować podróż nad Amazonkę? Jak dotrzeć do (...)
 • 18 marca, 20:30 - Katowice, Biuro Centrum
  , dla kobiet
  Aplauz Show "Instrukcja Obsługi Faceta" to interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show TYLKO DLA KOBIET. Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne (...)
 • 19 marca, 9:00 - Będzin, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie im. Stefana Żeromskiego
  , konferencja
  Już po raz czwarty spotkamy się w gronie ekspertów, samorządowców i mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego aby podyskutować o zagadnieniach zanieczyszczenia powietrza w regionie. Podsumujemy również jako Zagłębiowski Alarm Smogowy realizacje trzeciej (...)
 • 19 marca, 15:00 - Gliwice, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej
  Jak sprzedać swój pomysł - budowa grupy wiernych klientów. Pozyskiwanie klientów od podstaw: - podstawy tworzenia i zarządzania marką - określenie grupy docelowej klientów - określenie planu marketingowego spójnego z biznesplanem - pozyskiwanie (...)
 • 19 marca, 17:00 - Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
  Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. „Nerwica natręctw” - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych (...)
 • 19 marca, 17:00 - Katowice, Muzeum Historii Katowic - Kamienica mieszczańska
  RENATA BONCZAR ŚLADY CZASU 19.03 – 22.04. 2019 Wystawa jubileuszowa z okazji czterdziestolecia pracy twórczej Renaty Bonczar. Wybitnej katowickiej artystki, absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie Wydziału Grafiki w Katowicach (...)
 • 19 marca, 17:30 - Czeladź, Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi
  , rodzinne, wykład, pokaz slajdów
  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak wielki jest Wielki Kanion? Czy nie przeszło Ci przez myśl pytanie, jakiego koloru są gondole w Wenecji, albo jak wyglądają kwitnące migdałowce na Majorce? A może naszła Cię ochota na fish and chips w Londynie? (...)
 • 19 marca, 18:00 - Gliwice, Stacja Artystyczna Rynek
  , warsztaty
  UWAGA: Na wydarzenie obowiązują wejściówki w cenie 15zł do nabycia w Stacji Artystycznej Rynek. **************************************************************************************** Jest coś, czego w głębi duszy bardzo chcesz, a wciąż pozostaje (...)
 • 19 marca, 19:00 - Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
  Krzysztof Zalewski, to prawdziwa sceniczna bestia. Przekonał się o tym każdy, kto był kiedyś na show artysty. Wokalista, muzyk i kompozytor ogłasza właśnie marcową trasę, która podsumowuje jego dotychczasowe koncertowe poczynania, ale co najważniejsze (...)
 • 19 marca, 19:00 - Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
  Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.Po zakończeniu wiosennej trasy promującej niezależnie (...)
 • 19 marca, 19:30 - Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
  Wykonawcy Bernard Maseli wibrafon Michał Barański kontrabas Dano Soltis perkusja  
 • 20 marca, 18:00 - Mikołów, Miejski Dom Kultury w Mikołowie
  Wyspy Eolskie inaczej Wyspy Liparyjskie - za bardzo mam je w sercu, za dużo dla mnie znaczą, na zawsze zmieniły moje życie i pozostaną dla mnie najpiękniejszym miejscem na świecie... Isole Eolie - Wyspy Liparyjskie to po prostu Raj na ziemi (...)
 • 20 marca, 18:00 - Gliwice, Stacja Artystyczna Rynek
  , fantastyka
  Żeby wyruszyć w drogę trzeba zebrać drużynę w środę (20 marca) o 18:00 na Stacji Artystycznej Rynek. Link do zgłaszania sesji: https://goo.gl/forms/w3V8XAa7nnm3m42H2 Plan spotkania: 18:00 - 18:15 - Spotkanie Gliwickich RPGowców i zapisy na (...)
 • 20 marca, 18:30 (5 dni) - Tychy, Miejskie Centrum Kultury w Tychach
  , festiwal
  Już po raz dwunasty zapraszamy na teatralną ucztę! Od 20 do 24 marca w Miejskim Centrum Kultury, Klubie "Wilkowyje" MCK oraz na scenie Teatr Mały Tychy ! Program XII Tyskiego Festiwalu Monodramu MoTyF: Środa, 20 marca 2019 r., godz (...)
 • 20 marca, 19:00 - Bielsko-Biała, Bielskie Centrum Kultury Dom Muzyki
  Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic (...)
 • 20 marca, 19:00 - Rybnik, Teatr Ziemi Rybnickiej
  Zapraszamy na pierwszą w tym roku odsłonę cyklu JAZZ W TEATRZE. Zaczynamy oczywiście, z kiego "C", wyjątkowym koncertem Irek Głyk Vibes Expression z gościnnym udziałem Pawła Tomaszewskiego! Irek Głyk - ceniony wibrafonista i perkusista, kompozytor (...)
 • 20 marca, 19:30 - Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
  Wykonawcy Alicja Matuszczyk obój Patryk Śliskowski klarnet Karol Goryl fagot Dagmara Niedziela fortepian Joanna Kubas fortepian Program Eugène Bozza – Agrestide  Estera Pyka (flet), Magdalena Duś (fortepian) Francis Poulenc – Sonata na obój (...)
 • 20 marca, 20:00 - Pszczyna, Bugsy's Jazz Club
  Czesław Śpiewa ponownie w Bugsy Jazz Club! Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Czesław Mozil
 • 21 marca, 10:00 - Katowice, Strefa Innowacji Miasta Katowice
  Chcesz wiedzieć jakie formy wsparcia mogą otrzymać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z woj. śląskiego❓ Zapisz się na bezpłatne seminarium "Formy wspierania mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z woj. śląskiego", które odbędzie się (...)
 • 21 marca, 12:00 - Siemianowice Śląskie, Muzeum Miejskie w Siemianowicach Śląskich
  Temat zajęć to: „Magiczna Albania w fotografii z podróży”. Zajęcia poprowadzi Karina Mitorska-Turek.
 • 21 marca, 15:00 - Katowice, Akademia Dyplomacji
  Znajomość dobrych manier, to nic innego jak sposób w jaki komunikujemy się z innymi. Daje nam poczucie bezpieczeństwa, sprawia że potrafimy zachować się w każdej sytuacji. Najwięcej gaf popełniamy w pracy oraz podczas oficjalnych spotkań. Kto (...)
 • 21 marca, 17:00 - Katowice, Miejski Dom Kultury Koszutka
  , koncert
  Koncert zespołu Hard Times! Zespół z Krakowa grający trochę folku, trochę bluesa, czasem na smutno o miłości, a czasem na wesoło o urokach życia. Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające (...)
 • 21 marca, 17:00 - Zabrze, Przystanek11
  , warsztaty
  Kto lubi egzotyczną kuchnię tajską - ucieszy się z naszej nowej propozycji. Jesteśmy przekonani , że mamy jej wiernych „wyznawców”. W menu znalazła się świetna zupa z kurczakiem , orzechowe curry z wołowiną, małże z tajską bazylią i wiele wiele (...)
 • 21 marca, 17:00 - Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury
  , musical
  🔴 🔴 🔴 MUSICAL ZBRODNIA I KARA 🔴 🔴 🔴 Bilety są dostępne online (trzeba zjechać na dół strony) ⬇️ ⬇️ ⬇️ http://www.chck.pl/spektakl-muzyczny-pt-zbrodnia-i-kara-na-motywach-powiesci-fiodora-dostojewskiego-3419 Gramy również tego dnia spektakl (...)
 • 21 marca, 17:00 - Rybnik, Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach
  Koło Gospodyń Miejskich vol III Warsztaty: kuchnia WEGE – z czym to się je? Drogie Panie, serdecznie zapraszamy na warsztaty, które odsłonią bogactwo oraz kreatywność kuchni wegańskiej, a także obalą mity związane z kuchnią roślinną. W czasie (...)
 • 21 marca, 17:30 - Czeladź, Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi
  MILITARIA
  , rodzinne, wykład, pokaz
  W trakcie prezentacji będzie można zobaczyć, przymierzyć, dotknąć repliki umundurowania, wyposażenia i uzbrojenia żołnierzy piechoty przedwojennego Wojska Polskiego m.in. kbk wz. 29 Mauser, hełm wz. 31 i in. 1 i 2 września 1939 r. w rejonie (...)
 • 21 marca, 18:00 - Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
  , koncert
  Ktoś kiedyś powiedział, że miłość poprzez melodię najlepiej wyrazić grając na flecie. Czar tego instrumentu poznamy 21 marca o 18:00 na scenie cyklu Kameralne Czwartki. Tego dnia na deskach Sali Kameralnej im. Michała Spisaka wystąpi flecistka (...)