WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo śląskie

Województwo śląskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 17 grudnia (46 dni) - Miedźna, Zespół Oświaty i Wychowania w Miedźnej z s. w Woli
  , dla mężczyzn, wykład, warsztaty, dla kobiet, testy
  Chciałbyś wzbogacić swoje doświadczenie w zakresie kompetencji cyfrowych? Weź udział w praktycznych warsztatach przy użyciu nowoczesnego sprzętu komputerowego! 💻 Szkolenia do wyboru: 👪 Rodzic w Internecie 💳 Moje finanse i transakcje (...)
 • 21 stycznia, 19:00 (7 dni) - Katowice, Klub Podróżników - Namaste
  , festiwal
  Zapraszamy na XVII Festiwal Slajdów Podróżniczych w Katowicach w nowej odsłonie. Pokazy będą się odbywać w Klubie Namaste, Bibliotece Śląskiej, Kinoteatrze Rialto oraz Radiu Katowice. Przed nami cały tydzień z dalekimi podróżami i opowieściami (...)
 • 22 stycznia (160 dni) - Zabrze, Park Trampolin Jump World Zabrze
  , dla dzieci, rodzinne, trening
  Jump School To coś więcej niż szkoła. U nas pokochasz aktywność fizyczną! JumpSchool to specjalnie opracowany program zajęć, który łączy w sobie trening ogólnorozwojowy, akrobatykę sportową na trampolinie oraz elementy parkour. Celem JumpSchool (...)
 • 22 stycznia, 10:00 - Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
  Wykonawcy Bernard Maseli wibrafon   Program   LET’S GO FUSION - Elektronika w jazzie Jazz nowoczesny obejmuje kierunki powstałe po II wojnie światowej, od bebop-u, poprzez cool jazz, hard bop i free jazz po jazzrocka, zwanego także muzyką (...)
 • 22 stycznia, 11:30 - Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
  Wykonawcy Bernard Maseli wibrafon   Program   LET’S GO FUSION - Elektronika w jazzie Jazz nowoczesny obejmuje kierunki powstałe po II wojnie światowej, od bebop-u, poprzez cool jazz, hard bop i free jazz po jazzrocka, zwanego także muzyką (...)
 • 22 stycznia, 15:00 - Gliwice, Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej
  Success story - spotkanie z przedsiębiorcami: - propaganda sukcesu - wiedza, że warto i można - dalsze kroki podpowiedzą jak osiągnąć sukces
 • 22 stycznia, 17:00 - Zabrze, Przystanek11
  , dla mężczyzn, warsztaty, dla kobiet
  Amerykanie kochają desery. Różnorodność ich wypieków jest niemalże tak samo wielka jak całe Stany Zjednoczone. To tu ludzie codziennie zajadają się najlepszymi ciastami czekoladowymi (brownies) i pysznie pachnącymi drożdżówkami z cynamonem (...)
 • 22 stycznia, 17:00 - Sosnowiec, SPOON Adrian Feliks
  Zapraszamy w kolejną podróż w ramach naszego cyklu ODKRYWAMY NOWE KONTYNENTY SMAKÓW:) Wyruszcie z nami i Patrykiem Krysta do pełnej wspaniałych potraw kulinarnej krainy śródziemnomorskiej. Proponowane potrawy, które wykonacie pod okiem tego (...)
 • 22 stycznia, 17:30 - Czeladź, Miejska Biblioteka Publiczna w Czeladzi
  , rodzinne, wykład, pokaz slajdów
  "Zakątki Pienin" Sebastiana Tomali We wtorek 22 stycznia o 17.30 Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na górskie opowieści. Tym razem poznamy malownicze Pieniny, a opowie o nich Sebastian Tomala z PTTK Sosnowiec. Mamy nadzieję, że spotkanie (...)
 • 22 stycznia, 18:00 - Żory, Miejska BIblioteka Publiczna w Żorach
  , dla mężczyzn, dla kobiet
  22 stycznia o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie WOLONTARIUSZE JAK SZYBKO MINĄŁ ROK…, podczas którego podsumujemy roczny pobyt naszych młodych Gości w żorskiej bibliotece. Nie zabraknie miłych wspomnień, niespodzianek oraz wyzwań (...)
 • 22 stycznia, 18:00 - Racibórz, RCK Dom Kultury Strzecha
       22 stycznia 2019  godz. 18.00     W programie usłyszymy kolędy tradycyjne, piosenki zimowo-świąteczne. Charakter koncertu będzie zróżnicowany, a to za sprawą czterech różnych grup działających przy Raciborskim Centrum Kultury. Wystąpią: (...)
 • 22 stycznia, 19:00 - Gliwice, Klub Studencki Spirala
  Nie wiem czy macie podobne postanowienia noworoczne do naszych? Ale zamierzamy grać jeszcze więcej w gry planszowe niż w ubiegłym roku. Zasady już znacie, ale wciąż widzimy nowe twarze, więc je pokrótce wypiszemy: Na miejscu mamy ponad sto (...)
 • 22 stycznia, 19:30 - Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
  Wykonawcy   Andrzej Jagodziński Trio   Andrzej Jagodziński fortepian   Adam Cegielski kontrabas   Czesław Bartkowski perkusja  
 • 22 stycznia, 19:30 - Bytom, Museum Music Republic
  , stand-up
  Cezary Jurkiewicz - "Dobra Nowina" Od 10 lat komik z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę. Wystąpi z programem "Dobra Nowina": Jak stwierdzić czy to co (...)
 • 22 stycznia, 20:00 - Gliwice, Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko
  W świecie stand-upu za łatwo w poszukiwaniu złota natknąć się na tombak. Na szczęście powraca ekipa, który błyszczy w mroku, skrzy się od dowcipu i rozpuszczona w drinkach wywołuje euforię oraz nieuzasadnioną chęć zagadywania do wszystkich wokół (...)
 • 22 stycznia, 20:01 - Katowice, Drzwi Zwane Koniem
  Otwarta Scena Impro Silesia to najlepszy sposób na to, żeby poznać pozytywnie nakręconych ludzi, i sprezentować sobie zastrzyk energii na cały tydzień! To miejsce, w którym w luźnej atmosferze, akceptacji i wzajemnego szacunku każdy może wyjść (...)
 • 23 stycznia, 17:00 - Bielsko-Biała, Dom Kultury w Olszówce
  Kolędy i pastorałki 23.01.2019 r. o godz. 17.00 (środa) popisy muzyczne uczniów: Dominiki Malik, Jolanty Kokoszewskiej, Marka Pradeli, na które zapraszamy rodziców oraz najbliższych. WSTĘP WOLNY!
 • 23 stycznia, 17:00 - Katowice, Drzwi Zwane Koniem
  Zapraszamy serdecznie seniorów na zabawę karnawałową w Restauracji Drzwi Zwane Koniem w Katowicach przy ul. Warszawskiej 37 w dniu 23.01.2019 r. od godziny 17,00 Do tańca będzie "przygrywał" DJ Krystian Benek Utkowski, jedyny taki DJ na świecie (...)
 • 23 stycznia, 17:30 - Bielsko-Biała, Dom Kultury Komorowice Krakowskie
  Zapraszamy do wspólnego kolędowania. Zabierajcie całe rodziny,znajomych,przyjaciół i śpiewajcie razem z nami. Rodzinna atmosfera, pyszna ciepła herbatka,ciasto domowe. A tych najodważniejszych będziemy mogli podziwiać na scenie.
 • 23 stycznia, 17:30 - Gliwice, minka cafe
  , dla dzieci, spotkania autorskie
  #minkaczytadzieciom ma dla wszystkich nie lada niespodziankę. Bo oto bajkę dla nas przeczyta sama jej autorka! Niesamowite, prawda? :) "Jeżyk zwany Pajacykiem” to terapeutyczna książka dla dzieci, która zdobyła I miejsce w konkursie „Książka (...)
 • 23 stycznia, 18:00 - Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia
  , koncert
  23 stycznia o 18:00 w Sali Teatralnej Pałacu Kultury Zagłębia wkopiemy muzyczny kamień węgielny pod nowy cykl koncertów zatytułowany Scena/anecS. Owym kamieniem, czyli pierwszym wydarzeniem w ramach projektu będzie koncert Jarosława Cyby pt (...)
 • 23 stycznia, 18:00 - Katowice, Pole do popisu
  , warsztaty
  🍜🍲🍎🥕🥑🥗🌯 Już w styczniu dowiesz się jak gotować smacznie i prosto, tak aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. (dopinamy datę) 🤓 Przez 3h tłumaczymy jak w łatwy sposób policzyć proporcje posiłku i przygotujemy kilka pysznych dań. 😱 Obalimy (...)
 • 23 stycznia, 18:30 - Bielsko-Biała, Dom Kultury w Olszówce
  Gitarowe kolędy 23.01.2019 r. o godz. 18.30 (środa) popisy muzyczne uczniów pod kierunkiem: Sylwii Dubiel-Morawskiej i Alberta Kokoszewskiego Zapraszamy rodziców oraz najbliższych. WSTĘP WOLNY!
 • 23 stycznia, 18:30 - Katowice, Kinoteatr Rialto
  , pokaz
  Są takie czasy, kiedy nie da się uciec przed polityką.... W środę, 23 stycznia, o 18:30, zapraszamy na specjalny pokaz filmu AUTSAJDER Adama Sikory ("Wydalony", "Powrót Giganta", "Ewa"), autora zdjęć do obrazów Lecha Majewskiego ("Młyn i krzyż") (...)
 • 23 stycznia, 19:00 - Katowice, Filharmonia Śląska im. Henryka Mikołaja Góreckiego
  Wybitny zespół wirtuozów tworzący orkiestrę i wspaniały balet uzupełniający koncerty klasycznymi walcami powstał w Budapeszcie w połowie ubiegłego wieku. Jego historia jest ściśle związana z działalnością Narodowego Zespołu RAJKO, którego szkoła (...)
 • 23 stycznia, 19:00 - Chorzów, Kraken Pub
  Mateusz Socha - człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu - charyzma i zaraźliwy śmiech (...)
 • 23 stycznia, 19:00 - Częstochowa, Filharmonia Częstochowska
  Zapraszamy Państwa na niezapomnianą podróż muzyczną przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie (...)
 • 23 stycznia, 19:30 - Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach
  Wykonawcy Wojciech Fudala wiolonczela Michał Rot fortepian Program   Felix Mendelssohn-Bartholdy – Pieśń bez słów D-dur op. 109 Mieczysław Wajnberg – I Sonata na wiolonczelę i fortepian op. 21 Felix Mendelssohn-Bartholdy – II Sonata D-dur (...)
 • 23 stycznia, 20:00 - Tychy, Underground Pub
  W świecie stand-upu za łatwo w poszukiwaniu złota natknąć się na tombak. Na szczęście powraca ekipa, który błyszczy w mroku, skrzy się od dowcipu i rozpuszczona w drinkach wywołuje euforię oraz nieuzasadnioną chęć zagadywania do wszystkich wokół (...)
 • 23 stycznia, 21:00 - Katowice, Klub Spiż
  ▼NOWY HIT 2019▼ https://youtu.be/UsxhR15W1jw Tania Bania to nowy cykl imprez dedykowanych dla wszystkich tych, którzy chcą się dobrze bawić, a nie chcą wydać zbyt wiele. Jeśli należysz do tego grona to niezależnie czy jesteś studentem czy nie (...)
 • 23 stycznia, 21:00 - Katowice, Klub Pomarańcza
  TYMCZASOWA LOKALIZACJA na Sobieskiego 11! ALBO GRUBO, ALBO WCALE! Zmienił się lokal ale nie zmienia się to, że najlepsze środowe imprezy są zawsze w Pomarańczy! Dobra zabawa nie może się obyć bez alkoholu, dlatego mamy dla Was DARMOWE koktajle (...)
 • 24 stycznia, 18:00 - Gliwice, Stacja Artystyczna Rynek
  Zapraszamy na kolejne spotkanie z Antek w podróży W trakcie prezentacji zostaną pokazane zdjęcia z wrześniowego wyjazdu na Wyspy Zielonego Przylądka, w trakcie których Antek w podróży odwiedził Santo Antao oraz Sao Vincente. Santo Antao to piękne (...)
 • 24 stycznia, 18:00 - Katowice, empik Silesia Megastore
  , wykład
  Zwierzęta to nie tylko kanapowi towarzysze człowieka. Oddział K9, policja konna, psy ratownicze pomagają ludziom w trudnych sytuacjach, dbają o nasze bezpieczeństwo, pełnią funkcje reprezentacyjne, wspierają działania kryminalistyków. Psy tropiące (...)
 • 24 stycznia, 18:00 - Katowice, empik (Katowice Silesia City Center)
  , wykład
  Zapraszamy na spotkanie z cyklu "Uniwersytet SWPS w Empiku - spotkanie dla dzieci i młodzieży. Zwierzęta najlepszymi przyjaciółmi ludzi? Psy i konie w służbach mundurowych". Zwierzęta udomowione towarzyszą człowiekowi od tysięcy lat. Niektóre (...)
 • 24 stycznia, 18:00 - Katowice, Galeria Sztuki "Fra Angelico" - Muzeum Archidiecezjalne w Katowicach
  , koncert
  W 2019 roku Instytucja Promocji i Upowszechniania Muzyki „Silesia” zaprasza mieszkańców Katowic na nowy cykl koncertowy dedykowany Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego – najstarszej wyższej uczelni działającej na Górnym Śląsku – z okazji (...)
 • 24 stycznia, 18:00 - Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury
  , musical
  Bilety dostępne online (trzeba zjechać na dół strony): http://www.chck.pl/spektakl-muzyczny-pt-jak-nie-my-to-kto-oraz-koncert-sylwestrowy-na-bis-w-wykonaniu-studia-musicalowego-step-tomasza-micha-3362 JAK NIE MY, TO KTO? to kolejny musical (...)