WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 14 lutego, 11:00 (4 dni) - Warszawa, Manufaktura Cukierków
  RĘKODZIEŁO
  , dla dzieci, dla mężczyzn, rodzinne, wycieczka, pokaz, warsztaty, dla kobiet
  Walentynki z Manufakturą Cukierków Walentynki spędzone w Manufakturze Cukierków to najsłodszy sposób celebrowania tego wyjątkowego dnia. Miłosna atmosfera przepleciona zapachami świeżo robionych karmelowych słodyczy wprawi wszystkich w cudowny (...)
 • 15 lutego, 19:00 (3 dni) - Warszawa
  , warsztaty
  Prawo do Bycia - Ucieleśnienie i Integracja poprzez Konstelacje Rodzinne i Pracę z Traumą Nasi Przodkowie są bramami, przez które wkroczyliśmy w nasze życie i otrzymaliśmy energię na naszą własną podróż. Tak, jak drzewo otrzymuje pokarm poprzez (...)
 • 16 lutego, 7:50 (2 dni) - Nowy Dwór Mazowiecki, Garnizon Modlin
  Zacznij sezon w Warszawie! ❄❄ Już w lutym wbijamy na Mazowsze, by przełamać pierwsze lody i zapodać Wam piekielną trasę na zimno! Czekamy na Was z morderczymi trasami w formule Intro, Rekrut oraz Hardcore, a dla najmłodszych odpalimy także (...)
 • 16 lutego, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Instytut Pozytywnej Seksualności
  Ten trening to okazja dla Was, by na dwa dni zanurzyć się w Waszym intymnym świecie i wzmocnić Waszą intymną więź. Podczas tego kameralnego (biorą udział tylko dla 3 pary!) warsztatu będzie okazja otwierać nowe kanały erotycznej komunikacji (...)
 • 16 lutego, 10:00 (2 dni) - Warszawa
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  , warsztaty
  Drogi Rodzicu! Czas na dobrą wiadomość: wychowywanie dzieci może i powinno być wspaniałą przygodą! Poznaj Pozytywną Dyscyplinę. To nie żadna nowa, cudowna mikstura o trudnej do sprawdzenia skuteczności, lecz klasyczna metoda wychowawcza rozwijana (...)
 • 16 lutego, 12:00 (2 dni) - Warszawa, Akademia Tańca Tomasza Potockiego
  Wszystkich, którzy chcieliby postawić swoje pierwsze kroki w tańcu swingowym, zapraszamy na pięciogodzinne warsztaty podstaw Collegiate Shag! Warsztaty odbywają się w sobotę i niedzielę po dwie i pół godziny dziennie (15 minut przerwy w trakcie) (...)
 • 16 lutego, 12:00 (2 dni) - Warszawa, Centrum Praskie Koneser
  Wielka Uczta Warszawska powraca! Druga edycja będzie zimową biesiadą, która rozgrzeje żołądki i zmysły! Będziemy kosztować dań świata, delektować się zapachami grzańca i ucztować przy wspólnym, długim stole. Na Waszych talerzach pojawią się (...)
 • 16 lutego, 15:00 (2 dni) - Warszawa, Klub Mamoiselle - kobieca przestrzeń aktywnego stylu życia
  , warsztaty, dla kobiet
  DWUDNIOWE WARSZTATY 16, 17 LUTEGO 2019 CANTIENICA ® TRENING DNA MIEDNICY CANTIENICA ® PROGRAM POWER Zajęcia na których zapoznasz się z nową formą ćwiczeń. Spokojne ćwiczenia dla ludzi, pragnących czegoś więcej. Metoda uczy uważności na najmniejsze (...)
 • 16 lutego, 19:00 (2 dni) - Warszawa, Teatr Akt
  , dramat, przedstawienie, performance
  Zainspirowany życiem i twórczością E.A Poe spektakl POEzja - to retrospekcja obrazów epoki epatującej przywiązaniem do fantastycznych wizji umysłu, nieskrępowanego barierą czasu , ani przestrzeni. ,,Mowa pióra'' ma przełożenie na ,,język ciała'' (...)
 • 16 lutego, 21:00 (2 dni) - Warszawa, Explosion Club
  , koncert
  16 lutego aż dwa koncerty:) ! na scenie wystąpi ETNA oraz DeDe Negra ! usłyszymy takie przeboje jak: Maminsynek: https://www.youtube.com/watch?v=myhMOdLtuOk Milioner: https://www.youtube.com/watch?v=1ir2ToVaejQ Misiak: https://www.youtube (...)
 • 16 lutego, 21:30 (2 dni) - Warszawa, W Oparach Absurdu
  , koncert
  "A gdzie ona mieszka, wieczna miłość?" Dajcie się porwać w krainę rosyjskiej piosenki! Muzyka rosyjska, znana w Polsce i mniej znana Polakom o miłości odwzajemnionej i nieszczęsnej, to co dotyka każdego, w wykonaniu śpiewaczki z Syberii, (...)
 • 17 lutego - Warszawa, Dom Kultury Kadr
  , dla dzieci, warsztaty
  instruktor: Michał Wiśniewskisala: tupot małych stóp, 305, III piętrowstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie Kto nie lubi bawić się w lepiących masach, glutkach i kolorowych łapkoklejkach? Czy istnieje idealny (...)
 • 17 lutego, 9:00 - Warszawa, Przewodnicy Warszawa
  , wycieczka
  CO NOWEGO W WARSZAWIE (CZĘŚĆ POŁUDNIOWA) wycierczka autokarowa Przewodnik: Marta Chodorska, Tomasz Chodorski Program: godz. 8.45 Podstawienie autokaru na Placu Bankowym w Warszawie godz. 9.00 wyjazd Wycieczka po najnowszych realizacjach (...)
 • 17 lutego, 9:00 - Warszawa, Studio Huśtawka
  , warsztaty
  Portret. Siła Prostoty. Warsztat poświęcony jest najstarszej i najpiękniejszej dziedzinie fotografii - portretowi :-) Do tematu podejdziemy kompleksowo - będziemy Was uczyć zarówno portretu damskiego, jak i męskiego. Podczas spotkania każdy (...)
 • 17 lutego, 9:25 - Warszawa
  17.02.2019 Milanowskie Wille ( wycieczka piesza ). Wycieczka piesza po najstarszej części Milanówka (około 9km). Na trasie 30 zabytkowych willi z przełomu XIX/XX wieku. W programie wycieczki wspólne prowadzenie grupy wg mapy i rozpoznawanie (...)
 • 17 lutego, 10:00 - Warszawa, PGE Narodowy
  TARGI ŚLUBNE 17.02.2019 PGE NARODOWY / WARSZAWA www.targislubnewedding.pl Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców z całej branży ślubnej. Organizowane są w najbardziej prestiżowym miejscu w Polsce na (...)
 • 17 lutego, 10:00 - Grodzisk Mazowiecki
  Serdecznie zapraszamy na 5. GRODZISKI BIEG PAR w Opypach gm. Grodzisk Mazowiecki. Zapraszamy pary oraz osoby indywidualne, w tym dorosłych i dzieci, na biegi na różnych dystansach oraz nordic walking. :) Szczegóły dot. zawodów, w tym regulamin (...)
 • 17 lutego, 10:00 - Radom, Kuźnia Artystyczna
  Kuźnia Artystyczna zaprasza na kolejne spotkanie pt.: „Wkręć się w muzykowanie”, które jest formą rodzinnych, twórczych spotkań. Cykl zatytułowany jest „Muzyczne podróże po świecie”. Dzieci w sposób aktywny doświadczają ciekawych przygód, poznając (...)
 • 17 lutego, 10:30 - Nieporęt, Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja
  , maraton mtb
  Zaczynamy! Na początek Nieporęt! Ta podwarszawska gmina leżąca nad Jeziorem Zegrzyńskim będzie areną inauguracyjnego, pierwszego etapu Zimowego Poland Bike Marathon 2019. Do pokonania malownicza trasa w Lasach Nieporęckich. Szykujemy trzy dystanse (...)
 • 17 lutego, 10:30 - Warszawa, Warszawska Opera Kameralna
  Uprowadzenie z seraju czyli orientalna awanturka Spektakl na podstawie opery Uprowadzenie z seraju Wolfganga Amadeusza Mozarta Reżyseria: Jitka Stokalska Scenografia: Paweł Dobrzycki Kierownictwo artystyczne i koordynacja: Violetta Łabanow Konstanze (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Palladium
  Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego "Jezioro Łabędzie" zabierze Was do baśniowej krainy tańca i muzyki. Poznacie historię Odetty, księżniczki zaklętej w łabędzia przez złego czarownika Rotbarta. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Filharmonia Narodowa w Warszawie
  , koncert
  Szukając piosenki Zuzanna Makowska - wokal Kamil Zięba - wokal Łukasz Jankowski - flet Michał Niedziałek - perkusja Adam Sychowski - fortepian Lidia Szpilewska - prowadzenie koncertu
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Teatr Capitol
  Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków! Mądry i zabawny Profesor Rozumny (w tej roli Krzysztof Tyniec) przedstawia swoim uczniom przełomowe zdobycze cywilizacji. Dzięki niemu (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Marcule
  Wszystkich sympatyków i przyjaciół Stowarzyszenia Iłża Pędzi oraz Iłżeckiego Półmaratonu zapraszamy wraz z rodzinami na: V Bieg Walentynkowy Termin: 17.02.2018 r. Miejsce: Nadleśnictwo Marcule Start: godzina 11.00 Trasa: 10,5 km drogami i ścieżkami (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Teatr Syrena
  Opowieść o małych, wszędobylskich mieszkańcach sympatycznej osady Bullerbyn zna niemal każdy, bo powieść Astrid Lindgren to szkolna lektura a zarazem jedna z ukochanych książek dzieciństwa wielu pokoleń. Teraz dziadkowie, rodzice i dzieci mogą (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej
  , pokaz
  Serce Krasnoludka, interaktywny koncert rodzinny muzyki klasycznej , z cyklu Klasyka Dzieciom w kinie Iluzjon. 17.02.2019 kino Iluzjon, ul Narbutta 50a, godz. 11.00 Rodziny z dziećmi w wieku 2-7 l. Serce Krasnoludka - to opowieść o krasnoludku (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Teatr Capitol
  Mądry i zabawny Profesor Rozumny (w tej roli Krzysztof Tyniec) przedstawia swoim uczniom przełomowe zdobycze cywilizacji. Dzięki niemu, dzieci poznają dokonania Newtoona, Einsteina oraz odkrycia Krzysztofa Kolumba. Dlatego nie waha się nurkować (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Dom Kultury Kadr
  RĘKODZIEŁO
  , warsztaty
  instruktor: Wiktoria Rutkowskasala: MacGyver, 217, II piętrowstęp: 10 zł, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie Warsztaty rodzinne (dzieci 4-8 lat +opiekun).Zapraszamy na rodzinne spotkanie podczas, którego popracujemy (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Dom Kultury Kadr
  RĘKODZIEŁO
  , warsztaty
  instruktor: Luiza Kamińskasala: Człowiek z marmuru, 219, II piętrowstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie Na warsztatach w miłej i swobodnej atmosferze poznamy dwie metody filcowania – mokrą i suchą. (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, La Lucy
  , dla dzieci, rodzinne
  Zapraszamy na spotkanie z opowieścią zimową. Będziemy chłonąć mądrość ludowej opowieści i będziemy się bawić aktywnie w niej uczestnicząc :) Spotkanie dla dzieci od lat 3, podczas którego wysłuchamy baśni, pobawimy się z baśnią, nauczymy słuchać (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Centrum ŁOWICKA
  Z cyklu MAŁY TEATR Na wozie. Teatr FALKOSHOW. Akcja przedstawienia rozgrywa się w malowniczej miejscowości wśród wzgórz i drewnianych domów. Główny bohater, kurczątko wyklute z pisanki, wraz ze zmianami pór roku odkrywa swoją tożsamość i (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Warsaw Dance Department
  , dla mężczyzn, warsztaty, dla kobiet
  WYRAŹ SIĘ. WARSZTAT W RUCHU TYLKO PRÓBUJ-OSWAJAMY NIEZNANE Miejsce: Warsaw Dance Department (Warszawa) Data: 17.02.2019 (niedziela) godz. 11.00 – 15.00 Cena: Promo do 28.01: 100 zł Po 28.01: 130 zł uczestnicy poprzednich edycji: (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Park Bródnowski
  , 10 km
  Serdecznie zapraszamy na Bieg do Herbacianego Domku # 2 (112) : UWAGA: Nowe miejsce startu mety!!!!!!! * bieg koleżeńsko-towarzyski z pomiarem czasu * bieg będzie zaliczony do Ligi Biegowej (minimum 30 osób) * termin: 17 II 2019 (NIEDZIELA) (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Zamek Królewski w Warszawie
  , kiermasz, wernisaż, wystawa
  Już 17 lutego, w niedzielę, w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, odbędzie się kolejna edycja Targowiska Sztuki czyli cyklicznych prezentacji prac młodych artystów związanych z warszawską Akademią Sztuk Pięknych. Impreza stwarza (...)
 • 17 lutego, 11:00 - Warszawa, Plac Grzybowski
  Zapraszamy na spacer, który przeniesie nas w czasy lat międzywojennych, pełnych modnych lokali, kameralnych kin, pachnących kawą, ciastkami i papierosowym dymem kawiarni . Przejdziemy ulicami Śródmieścia, dowiedzmy sie czy Warszawa była "Paryżem (...)
 • 17 lutego, 11:30 - Warszawa, Kino Luna
  , dla dzieci, rodzinne, konkurs, przedstawienie, warsztaty
  Co? Egzamin Otwarty dla Publiczności Ognisko Teatralne dla Dzieci i Młodzieży XS w XL TEATR Gdzie? Kino Luna Kiedy? 17 lutego 2019 g.11.30-13.00 WSTĘP WOLNY - po rezerwacji na rezerwacje.teatrxl@teatrxl.com Ognisko Teatralne dla Dzieci (...)