WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 21 listopada, 9:00 (4 dni) - Warszawa, Office Hub – Dworzec Zachodni
 • 23 listopada, 10:00 (3 dni) - Warszawa, Pałac Kultury I Nauki w Warszawie
  targi
  🎉 25 LAT TARGÓW TURYSTYCZNYCH TT WARSAW 🎈🎈 Przez 25 lat na Targach wydarzyło się: ⭐113 reprezentantów krajów ⭐10 735 wystawców ⭐474 000 zwiedzających ⭐54 fascynujących opowieści podróżników A podczas tegorocznego jubileuszowego eventu📣 23-25 listopada 2017W Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie: I dzień Targów Teatr Studio: -11:00 Ceremonia Otwarcia Targów Sala Mickiewicza -12:30 (...)
 • 23 listopada, 20:00 (5 dni) - Warszawa
  RECUERDO 2017 Big Festival without big prices! Full Pass Party (4 nights & 2 days) ONLY 50 EURO >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RECUERDO 2017: Duży festiwal bez dużych cen! Full Pass Party (4 nights & 2 days) TYLKO 200 PLN
 • 24 listopada, 8:00 - Ożarów Mazowiecki, Dom Kultury Uśmiech
  dla dzieci
  Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego oraz Dyrektor Domu Kultury „Uśmiech” w Ożarowie Mazowieckim ogłasza KONKURS PLASTYCZNY dla dzieci i młodzieży z Gminy Ożarów Mazowiecki pt. „ MÓJ PROJEKT OŻAROWSKIEJ KARTKI ŚWIĄTECZNEJ” BOŻE NARODZENIE 2017 Regulamin konkursu dostepny na stronie www Domu Kultury "Uśmiech" pod linkiem : http://www.dkusmiech.eu/images/kartka_bozonarodzeniowa_2017.pdf
 • 24 listopada, 8:00 - Milanówek, Milanowskie Centrum Kultury
  RĘKODZIEŁO
  konkurs
  Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na oficjalną Kartkę Bożonarodzeniową Miasta Milanówka wszystkich mieszkańców Milanówka oraz osoby uczące się w milanowskich szkołach! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu na stronie: http://mckmilanowek.pl/konkurs-plastyczny-kartke-bozonarodzeniowa/
 • 24 listopada, 9:00 - Warszawa, Studio Huśtawka
  warsztaty
  Fotografia dziecięca to coś więcej niż tylko zdjęcia. To przygotowanie do sesji, kontakt z maluchem, a także rodzicami - klientami. Ania Podsiedlik na warsztatach poświeconych fotografii dziecięcej w studio opowie nie tylko o sposobie tworzenia zdjęć, łapania kadrów i ich edycji. Nauczy Was także pozyskiwania i utrzymania klienta, czyli tworzenia komercyjnej fotografii dziecięcej (...)
 • 24 listopada, 9:00 - Warszawa, Hala Koszyki
  -20% na manicure klasyczny, hybrydowy, japoński, manicure męski lub -50% malowanie klasyczne
 • 24 listopada, 10:00 (3 dni) - Nadarzyn, Ptak Warsaw Expo
  festiwal, fantastyka
  Warsaw Comic Con - wystartuje już 24 listopada w Ptak Warsaw Expo! Największą atrakcją imprezy będą spotkania z polskimi i międzynarodowymi Gwiazdami filmów oraz seriali! Gośćmi wydarzenia będą między innymi: Pamela Anderson, Holland Roden (Teen Wolf), Michael Malarkey (Pamiętniki Wampirów), Trevor Stines (Riverdale), Henrik Holm (SKAM) oraz Julian Glover (Gra o Tron). W planach (...)
 • 24 listopada, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Centrum Promocji Kultury
  koncert, festiwal, warsztaty
  PIĄTEK, 24.11, Centrum Promocji Kultury, Podskarbińska 2 16.00-18.00 Warsztaty skrzypcowe dla zaawansowanych z Janem Kmitą 19.00- 21.30 KONCERT "Kanon Trzech". To kolejny z cyklu koncertów, w których przedstawiamy postaci wybitnych artystów, legendy kultury wiejskiej. W tym roku będą to sylwetki nieżyjących muzykantów – harmonisty Konstantego Kędziory i skrzypka Mariana Bujaka (...)
 • 24 listopada, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW
  konferencja
  Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Muzeum Warszawy zapraszają w dniach 24–25 listopada 2017 roku na ogólnopolską interdyscyplinarną konferencję naukową pt. ORGANIZOWANIE WSPÓŁCZESNEJ PRZESTRZENI MIEJSKIEJ Obrady będą poświęcone współczesnej przestrzeni miejskiej w zakresie: (1) (...)
 • 24 listopada, 10:00 - Warszawa, Dom Ukraiński w Warszawie
  Zapraszamy na szkolenie dla pracodawców zatrudniających cudzoziemców z poza krajów Unii Europejskiej Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca w Polsce? * Szkolenie będzie uwzględniać zmiany w procedurze zatrudniania cudzoziemców które nastąpią po 1 stycznia 2018 roku według zmian w polskim prawie (zmiany w ustawie o cudzoziemcach oraz zmiany w niektórych innych ustawach o pracy)  Legalizacja (...)
 • 24 listopada, 10:00 - Warszawa, Narodowy Instytut Audiowizualny
  Giełda Projektów i Programów Edukacji Kulturalnej prezentuje laureatów ósmej edycji konkursu Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej. Podczas spotkania zobaczymy i poznamy najlepszych animatorów, edukatorów i nauczycieli, którzy realizowali swoje projekty i programy w organizacjach pozarządowych, domach kultury, bibliotekach, szkołach, teatrach, muzeach, uczelniach. Giełda odbędzie (...)
 • 24 listopada, 10:00 - Warszawa, Dwa Jelonki
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  dla kobiet
  Zapraszamy na cykliczne spotkania facebookowej grupy Noś Zdrowo! Jesteśmy grupą mam, które noszą swoje pociechy w chustach lub nosidłach miękkich. Chcemy propagować styl macierzyństwa oparty na założeniach rodzicielstwa bliskości. Edukujemy, poszerzamy horyzonty i uczymy się od siebie wzajemnie. Jesteśmy otwarte na nowe towarzystwo, dlatego czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami! (...)
 • 24 listopada, 10:30 - Warszawa, Teatr Capitol
  dla dzieci
  Piotruś Pan rządzi Nibylandią - fikcyjną wyspą ze świata powieści ?Piotruś Pan? Jamesa Matthew Barrie'ego, znajdującą się w poranku (pierwsza gwiazda na prawo, i prosto, aż do poranka), do której udają się dzieci, i z której przybywają. Nibylandia jest krainą Wiecznego Dzieciństwa, Marzeń i Wyobraźni. Trafiają doń dzieci, które posiadają wiarę, tak zwani Wybrańcy Piotrusia. Ilu (...)
 • 24 listopada, 10:30 - Sochaczew, Muzeum Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli
  warsztaty
  Myślenie tańcem. Mazurki Chopina Jakich utworów Chopin skomponował najwięcej? Czym jest miniatura fortepianowa? Czym różni się mazur od mazurka? Każda odsłona cyklu poświęcona jest innemu gatunkowi muzycznemu, o który pyta w formie wywiadu prowadzącego warsztaty dra Mariusza Gradowskiego uczennica szkoły muzycznej I stopnia. Spotkaniu towarzyszy muzyka na żywo w wykonaniu Weroniki (...)
 • 24 listopada, 11:00 - Warszawa, BookBook Księgarnia Hoża
  spotkania autorskie
  Pan Poeta to największy, bo prawie dwumetrowy, bajkopisarz. Autor zabawnych rymowanych historii, które uczą morałem, a bawią treścią. Wesołe i łatwo zapadające w pamięć bajki wierszowane Pana Poety, ubarwione wieloma świetnymi ilustracjami Joanny Młynarczyk, to po prostu kwintesencja radości wspólnego rodzinnego czytania. "Kura, co tyła na diecie", "Wróbel, co oćwierkał sąsiadów" (...)
 • 24 listopada, 11:00 - Otwock, Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku
  ,,O! Moralności pani Dulskiej” Spektakl Sztuka inspirowana utworem G. Zapolskiej ,,Moralność pani Dulskiej”. Użyte w komedii ,,O! Moralności pani Dulskiej” - środki służą uwypukleniu głównego tematu – kryzysu moralności mieszczańskiej. W tragifarsie elementy komiczne łączą się z poważną, wręcz tragiczną problematyką społeczno – moralną. Wykonanie – Amatorska Grupa Teatralna Reżyser (...)
 • 24 listopada, 11:30 - Warszawa, Personal Pilates
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  warsztaty, dla kobiet
  W ramach naszego projektu Personal Pilates Mama zapraszamy na warsztat wszystkie mamy, które chciałyby zgłębić temat karmienia niemowlaka a jakości jego snu. 24 listopada (piątek) w naszym Studio od 11:30 do 13:30. Szczegółowa tematyka warsztatu: 1. Czy karmienie ma wpływ na sen dziecka? Jak długo? 2. Czy karmienie piersią zawsze oznacza kiepski sen w nocy? - Kiedy Maluch może (...)
 • 24 listopada, 12:00 (3 dni) - Nadarzyn, Ptak Warsaw Expo
  festiwal, wykład, spotkania autorskie, warsztaty
  Warsaw Comic Con Fall Edition już 24-26 listopada 2017! Targi odbędą się w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Gorąca wiadomość - w sprzedaży vouchery na zdjęcia i autografy z Gwiazdami Warsaw Comic Con! Pula voucherów jest ograniczona, ze względu na harmonogram Gwiazd. Kup voucher i już dziś zaplanuj wyjątkowe spotkanie! Gwiazdy Warsaw Comic Con Fall Edition: Pamela Anderson (...)
 • 24 listopada, 12:30 - Warszawa, Amfiteatr Park Sowińskiego
  warsztaty
  Zapraszmy na kreatywne warszty w Otwarta Kolonia - Wolskie Centrum Kultury, podczas których będzie możliwość wydrukowania wybranego wzoru na przyniesionych przez siebie koszulkach, torbach lub innych powierzchniach bawełnianych. Liczba miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: a.saks@wck-wola.pl Zapraszamy! Wolskie Centrum Kultury #OtwartaKolonia
 • 24 listopada, 12:45 - Warszawa, Skwer Alojzego Pawełka, Przy Pomniku K L Warschau
  Bez wątpienia najbardziej znanym warszawskim zabytkiem techniki są Filtry Lindleya. Ich sława przyćmiewa inny obiekt – pochodzący z tego samego okresu i równie ciekawy: Starą Gazownię Warszawską, która powstała w latach 1886- 1888 przy ul. Dworskiej 25 - dziś Kasprzaka 25. Obiekty Gazowni budowano prawie w tym samym czasie (kilka lat później), co Filtry Lindleya i zachowują one (...)
 • 24 listopada, 13:00 (2 dni) - Warszawa, Klub Mamoiselle, gimnastyka w ciąży i po porodzie
  Zapraszamy na pyszne ciasto, aromatyczną herbatkę i wyjątkowo WYJĄTKOWE - NIESTANDARTOWE - NIESZABLONOWE zakupy świąteczne :) Gdy każdy goni wśród tłumów, między jednym centrum handlowy a drugim, zarywa noce robiąc zakupy online - TY spotkaj się ze mną w Mamoiselle. Napij się aromatycznej herbatki, poczęstuj się ciastem, na spokojnie wybierzmy zestaw prezentów z ogromnej oferty (...)
 • 24 listopada, 13:00 - Warszawa, Kofifi
  dla dzieci
  Muzyka odgrywa ważną rolę w życiu każdego dziecka i wspiera rozwój jego zmysłów. Wybierz się wraz ze swoim dzieckiem, w podróż po świecie dźwięków i muzycznego eksperymentowania! Zapraszam wszystkie dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat na niezapomnianą przygodę z Panią Muzyką! W programie m.in.: Zabawy muzyczno – ruchowe wspierające rozwój dziecka Nauka poprzez zabawę przy muzyce (...)
 • 24 listopada, 13:00 - Warszawa, Kofifi
  dla dzieci
  Muzyka odgrywa ważną rolę w życiu każdego dziecka i wspiera rozwój jego zmysłów. Wybierz się wraz ze swoim dzieckiem, w podróż po świecie dźwięków i muzycznego eksperymentowania! Zapraszam wszystkie dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat na niezapomnianą przygodę z Panią Muzyką! W programie m.in.: Zabawy muzyczno – ruchowe wspierające rozwój dziecka Nauka poprzez zabawę przy muzyce (...)
 • 24 listopada, 13:00 - Warszawa, Marzyciele i Rzemieślnicy
  warsztaty
  Wolne Lektury już od 10 lat udostępniają klasykę literatury polskiej i światowej w przyjaznej dla czytelnika formie i najwyższej jakości opracowaniu redakcyjnym. W ciągu dekady staliśmy się najpopularniejszą polską biblioteką internetową, odwiedzaną przez pięć milionów czytelników rocznie. Aby wspólnie uczcić ten jubileusz, przygotowaliśmy wydarzenie edukacyjne, na które złożą się (...)
 • 24 listopada, 14:00 - Sochaczew, Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie
  dla dzieci
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie serdeczne zaprasza DZIECI WRAZ Z ICH MISIAMI na wydarzenie: „URODZINY PLUSZOWEGO MISIA” , które odbędzie się w siedzibie placówki 24 listopada 2017 r. (piątek) w godz. 1400-1900 w programie:  Opowieści o pluszowym misiu  Pamiątkowe fotografie do kroniki bibliotecznej Uwaga! Za najciekawszą opowieść nagroda niespodzianka!
 • 24 listopada, 16:00 - Warszawa, Centrum Promocji Kultury
  koncert
  24 listopada 2017 (PIĄTEK) godz. 16:00 Więcej informacji: www.festivalmazurki.pl Rzeczpospolita Kolberga i CPK zapraszają na Jesienną Edycję Festiwalu „Wszystkie Mazurki Świata”, realizowaną przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Warszawy oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Więcej na www.festivalmazurki.pl W programie (w piątek): 16.00 – Warsztaty skrzypcowe (...)
 • 24 listopada, 16:00 (2 dni) - Warszawa, Dom Sąsiedzki "Szmulowizna"
  warsztaty
  Warsztaty teatralne w Domu Sąsiedzkim „Szmulowizna”! Teatr Powszechny w Warszawie zaprasza mieszkańców Pragi Północ na warsztaty teatralne w Domu Sąsiedzkim „Szmulowizna”. Warsztaty odbędą się w dwóch turach: pierwsza przeznaczona będzie dla dzieci od 8. do 12. roku życia, druga dla rodziców z dziećmi od 3. roku życia. Warsztaty odbędą się w dniach: 24 listopada, piątek, godz (...)
 • 24 listopada, 16:00 - Warszawa, podWieczorki poRanki
  POZNAJCIE GWIEZDNEGO FLUXXA JESZCZE PRZED PREMIERĄ! Black Monk i podWieczorki poRanki zapraszają na wyjątkowe wydarzenie! Już 24 listopada będziecie mieli okazję zagrać w Gwiezdnego FLUXXa, grę karcianą o ciągle zmieniających się zasadach, jeszcze przed premierą! Gwiezdny FLUXX przeniesie Cię w sam środek kosmicznej przygody! Zdobądź Statek Kosmiczny i Kryształy Energetyczne (...)
 • 24 listopada, 16:00 - Warszawa, Muzeum Warszawskiej Pragi
  Katarzynki 2017 | party, gry i wróżby dla seniorów Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy zaprasza seniorów 60+ na Katarzynki 2017. W programie klimatyczne party oraz kreatywne gry i wróżby. Zaproszenia do odbioru na tydzień przed wydarzeniem w: -Dom Dziennego Pobytu, ul. Brzeska 4/2 -Klubie Złotego Wieku, ul. Jagiellońska 56 -Muzeum Warszawskiej Pragi (...)
 • 24 listopada, 16:30 - Warszawa, Złota 44
  Kochani!!! Mamy przyjemność zaprosić Was na specjalne wydarzenie- MILONGĘ "TANGO W CHMURACH", TANGO IN THE CLOUDS. Jest to jedyna, niepowtarzalna okazja aby zatańczyć tango na 50 piętrze apartamentowca Złota44 z widokiem na całą Warszawę !!! Mamy ograniczoną liczbę zaproszeń dlatego z nadesłanych zgłoszeń wylosujemy bezpłatne wejściówki. Na miejscu zapraszamy na poczęstunek (...)
 • 24 listopada, 16:30 - Warszawa, LA PAROLE Centrum Językowe
  dla dzieci
  Vamos a bailar! Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia w języku hiszpańskim - PRIMEROS PASOS. Wspaniała zabawa z native speaker'em dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat oraz ich opiekunów :) Zajęcia prowadzone metodą Total Immersion - naturalne zanurzanie w język obcy. W świat języka hiszpańskiego łagodnie zanurzy Was energiczny, rozśpiewany i przesympatyczny native speaker z hiszpańskich (...)
 • 24 listopada, 16:30 - Warszawa, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego
  wykład, warsztaty
  Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studenckie Koło Naukowe Bezpieczeństwa Wewnętrznego zapraszają na spotkanie pt. "Run-Hide-Fight - jak przetrwać zamach? Powstrzymaj terrorystę! Praktyka" Wydarzenie będzie kontynuacją październikowego wykładu "Spirala przetrwania - jak przeżyć zamach terrorystyczny", który poprowadził dr Krzysztof Liedel 🔙🔙🔙🔙 ☝️W (...)
 • 24 listopada, 16:30 - Warszawa, Radio Telewizja
  Planszówki! W każdy piątek! Zapraszamy na nowe, piątkowe spotkanie przy grach planszowych, kawie i ciastku, albo przy tarcie i czymś więcej... Dostępnych będzie sporo nowych tytułów, m.in. Mazopolis, Wsiąśc do pociągu, Talisman, Ewolucja, Karmaka, Atak Zombie. Mamy też gry dla najmłodszych :) Zawsze możecie też przynieść swoje ulubione gry lub dodatki do tych, które mamy i razem (...)
 • 24 listopada, 17:00 - Warszawa, Ośrodek Kultury "Arsus" w Dzielnicy Ursus m. st. Warszawy
  Serdecznie zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu Dwie kobiety. Claire to ceniona położna i samodzielna matka, która wiedzie uporządkowane życie do czasu, kiedy zwraca się do niej dawna kochanka jej ojca. Film, który zachwycił francuską publiczność, z niezwykłą kreacją Catherine Deneuve, sprowokuje nas do rozmowy o tym, jak mądrze wybaczać. Będziemy gościć Ewę Chalimoniuk, psychoterapeutkę (...)
 • 24 listopada, 17:00 - Warszawa, Teatr Capitol
  Zapraszamy na spektakl "Przekręt (nie)doskonały" w Chrzanowie 24.11.2017 r. godz. 17:00. Bilety: http://www.moksir.chrzanow.pl/bileteomoksir/buy/default/spectacle/5200