WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 23 lutego, 17:40 (3 dni) - Warszawa, Duszpasterstwo Akademickie DĄB
  INSTRUMENTALNO – WOKALNE WARSZTATY MUZYKI LITURGICZNEJ „PER CRUCEM TUAM" odbędą się w dniach 23 - 25 lutego 2018 r. w jezuickim Duszpasterstwie Akademickim "Dąb". Zajęcia poprowadzi Hubert Kowalski oraz Joanna Wydorska. DLACZEGO WARTO? Czas warsztatów będzie okazją do kształcenia muzycznego, uczenia się pracy w zespole, nabycia bądź poszerzenia doświadczenia śpiewania w chórze (...)
 • 24 lutego, 9:00 (2 dni) - Warszawa, PGE Narodowy
  targi, festiwal
  Healthy LifeStyle Show to niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów i ekspertów ze świata dietetyki, sportu, zdrowia oraz urody. Największe autorytety zdradzą ci tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Zmień z nami swoje życie! Spotkaj się na żywo z Ewa Chodakowska / Karolina Kowalkiewicz / Fit Lovers / Siostry (...)
 • 24 lutego, 9:00 (2 dni) - Białobrzegi
  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Amatorskich pod patronatem: Starosty Białobrzeskiego – Andrzeja Oziębło Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi – Adama Bolka Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2018 r. (sobota – niedziela) od godziny 9.00. Turniej przeznaczony jest dla DRUŻYN AMATORSKICH tj. zawodników niezrzeszonych w klubach (...)
 • 24 lutego, 9:00 (2 dni) - Warszawa, HPR GROUP - Szkolenia, Coaching, HR
  Podejście systemowe zyskuje na popularności, a jego elementy są z powodzeniem wykorzystywane we wszystkich odmianach coachingu. Postrzeganie klienta jako części złożonego systemu relacji z którego płyną zarówno możliwości jak i ograniczenia ma jednak szczególne znaczenie w pracy z zespołami. Uwzględnianie całości działań jako rezonującej przestrzeni rozwoju dla zespołu sprawia, (...)
 • 24 lutego, 9:00 (2 dni) - Warszawa, Hala Gwardii
  ROŚLINY
  targi
  Zapraszamy na FLOWER & LOCAL MARKET ! Nowy cykl targów, na których zakupicie rośliny, sukulenty, kaktusy, kwiaty cięte oraz roślinne dekoracje. A do tego wszystko, co do roślin potrzebne, czyli doniczki oraz akcesoria do pielęgnacji. Oprócz tego polski design, elementy do wyposażenia domu, sztuka, naturalne kosmetyki (również roślinne), gadżety, książki, ale też akcesoria (...)
 • 24 lutego, 9:00 (2 dni) - Warszawa, stadion PGE Narodowy
  targi, dla mężczyzn, rodzinne, wykład, pokaz, trening, dla kobiet, wystawa
  Targi Healthy Lifestyle Show – Zacznij Zdrowy Styl Życia! 24-25 lutego 2018 – Stadion PGE Narodowy HEALTHY LIFESTYLE SHOW 2018 to jedyne wydarzenie w Polsce, które koncentruje w jednym miejscu najlepszych specjalistów ze świata dietetyki, sportu oraz zdrowia. Największe autorytety zdradzą Ci tajniki dobrego wyglądu oraz witalności. Zmień z nami swoje życie!
 • 24 lutego, 9:30 (2 dni) - Warszawa, Galeria PGE Narodowy
  Informacje dla wystawców: http://www.ekkr.waw.pl/?pl_miedzynarodowa-wystawa-kotow-rasowych-24-25-lutego-2018-pge-narodowy,196 Informacja dla zwiedzających: http://www.ekkr.waw.pl/?pl_informacja-dla-zwiedzajacych-wystawe,174
 • 24 lutego, 9:30 (2 dni) - Warszawa, PGE Narodowy
  Elitarny Klub Kota Rasowego serdecznie zaprasza do odwiedzenia Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 24/25 lutego 2018 r. w sali Galeria na PGE Narodowym w Warszawie. W wystawie obok bardzo popularnych w Polsce ras, takich jak koty brytyjskie czy koty rasy maine coon, będzie można zobaczyć przedstawicieli innych ras – mało znanych w Polsce, takich (...)
 • 24 lutego, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Sinfonia Varsovia
  koncert, dla dzieci
  Windy i schody, kuchnia, łóżko stół. Coś skrzypi, stuka i brzęczy. Czy tak brzmi twój dom? Posłuchamy domu, w którym mieszka muzyka i muzyki, która mieszka w domu. 🏠 Tym malutkim, takim jak dom ślimaka 🐌 i tym wielkim, w którym mieszka 38 milionów ludzi. 🌍 Zajrzymy do chatki Baby Jagi i zaśpiewamy o Trzech Świnkach. 🐷🐷🐷 Wykonawcy: Hashtag Ensemble Anna Karpowicz – flet Marta (...)
 • 24 lutego, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Studium Teatralne S/T
  warsztaty
  Jaki jest twój własny, unikalny głos? Jak umożliwić sobie korzystanie z niego z lekkością będąc po prostu sobą - tu i teraz? Jak możesz wykorzystać swój głos i oddech by przekroczyć własne ograniczenia i odnaleźć naturalny stan bytu - wolność? Jakimi środkami możesz się posłużyć by obudzić w sobie pierwotną umiejętność i radość śpiewania? Jak możesz bez lęku improwizować dzięki (...)
 • 24 lutego, 10:00 (2 dni) - Halinów, Aromer
  trening
  Serdecznie zapraszamy do Aromeru na czworoboki i parkury szkoleniowe. To doskonała okazja, aby potrenować w atmosferze prawdziwych zawodów. Czworobok otwarty odbędzie się w sobotę 24.02 (od godz. 10:00), Parkur otwarty w niedzielę 25.02 od (godz. 10:00). Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: zgloszenia@aromer.pl, podając swoje imię, nazwisko oraz imię konia, a w przypadku (...)
 • 24 lutego, 10:30 (2 dni) - Warszawa
  dla dzieci, warsztaty
  instruktorka: Barbara Ciemięgasala: Tupot małych stóp, 305, III piętrowstęp: 190 zł, zakup biletu online lub w DK Kadr
 • 24 lutego, 10:30 (2 dni) - Warszawa, Dom Kultury Kadr
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  warsztaty, dla kobiet
  Poznaj najpiękniejsze ludowe kołysanki i sama zaśpiewaj je swojemu dziecku. Zapraszam na kobiece spotkanie z głosem i najstarszymi, zapomnianymi polskimi kołysankami. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla śpiewających mam jak i tych, które chciałyby zacząć śpiewać swoim dzieciom, ale czują, że coś je przed tym blokuje. W intymnej atmosferze oswoimy się z naturalnym brzmieniem naszych (...)
 • 24 lutego, 11:00 (2 dni) - Mińsk Mazowiecki, Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim
  warsztaty
  24.02 godz. 11:00 - WARSZTATY FLAMENCO (wstęp wolny) 25.02 godz. 11:00 - WARSZTATY FLAMENCO (wstęp wolny) 25.02 godz. 17:00 - KONCERT Trio Flemenco de Granada (bilet 15 zł, dla uczestników warsztatów WSTĘP WOLNY) WARSZTATY: Grupa początkująca: - wprowadzenie do Flamenco - palos, compas/rytm - technika - choreografia/Por Tangos Grupa średnio zaawansowana (opcjonalnie, jeśli będą (...)
 • 24 lutego, 11:00 (2 dni) - Warszawa, Muzeum Azji i Pacyfiku
  24-25 lutego 2018 r., zapraszamy na drugą edycję Festiwalu Azji Centralnej, który towarzyszy aktualnej wystawie "Turkmeni. Sztuka codzienności" http://www.muzeumazji.pl/wystawy-czasowe/turkmeni-sztuka-codziennosci/. W programie Festiwalu Azji Centralnej znajdą się liczne prelekcje, wykłady, spotkania z podróżnikami, orientalistami i badaczami Azji Centralnej, pokazy tańców z tego (...)
 • 24 lutego, 11:00 (2 dni) - Warszawa, Manufaktura Cukierków
  warsztaty
  Zapraszamy na słodkie warsztaty kręcenia lizaków w Manufakturze Cukierków przy ul. Tamka 49 (wejście od ul. Ordynackiej) Warsztaty ,,Ukręć SAM lizaka" odbywać się będą: SOBOTA godz.: 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00. NIEDZIELA godz.: 12.00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 Na warsztaty nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść przed pełną godziną. Cena ukręconego (...)
 • 24 lutego, 12:00 (2 dni) - Warszawa, Salsa Libre
  Chcesz nauczyć się nowojorskiej salsy i ruszyć na parkiet już po jednym weekendzie? Czas na realizację postanowień :) Idealna okazja to weekendowy Crash Course, który 24-25.02 poprowadzą Beata Kotyra i Piotr Romanow podczas 6 godzin weekendowego warsztatu opanujesz podstawy salsy (poziom P1) i będziesz mógł dalej szybko uczyć się i podbijać salsowe parkiety! Pamiętaj, że aby zapisać (...)
 • 24 lutego, 12:00 (2 dni) - Warszawa, Muzeum Azji i Pacyfiku
  warsztaty
  Zapraszamy na warsztaty kirgiskiej gry Toguz Korgool, które poprowadzi Polski Klub Sportowy Toguz Korgool, w ramach wydarzenia Festiwal Azji Centralnej. Toguz Korgool jest grą o charakterze liczbowym, która opiera się na żelaznej matematycznej logice, dlatego jest nazywana "Algebrą Nomadów". Posiada walory edukacyjne idące w parze z doskonałą zabawą. Toguz Korgool to wyrafinowana (...)
 • 24 lutego, 12:30 (2 dni) - Warszawa, Salsa Libre
  Chcesz się nauczyć podstaw bachaty w 1 weekend i ruszyć na podbój parkietów? :) Zapraszamy na zupełnie nowy weekedowy Crash Course zmysłowej Bachaty od podstaw. Już 24-25.02 zajęcia poprowadzą zjawiskowi instruktorzy Monika Janowska i Artur Ledóchowski. Warsztaty odbywają się w naszej centralnej lokalizacji Żelazna 59 PROGRAM GODZINOWY Sobota i niedziela 24-25.02 -12:30 - 13:30 -13:40 (...)
 • 24 lutego, 13:00 (2 dni) - Warszawa, Centrum Kultur Świata
  warsztaty
  Zapraszamy do wzięcia udziału w zupełnie wyjątkowych warsztatach poświęconych rytmom północy Brazylii, tj. Maracatu, Côco, Caboclinho i frevo. Sa to tańce niosące ogromną dawkę energii i wspaniałą, mocną muzykę. Jest to pierwsza okazja w Polsce, żeby poznać i zatańczyć te rytmy. Warsztat poprowadzą znakomici tancerze i nauczyciele tańca. Heloisa Duque i Joel de Oliveira. KIEDY? (...)
 • 24 lutego, 13:00 (2 dni) - Warszawa, Manufaktura Cukierków
  pokaz
  Zapraszamy na pokazy ręcznie wytwarzanych cukierków. O każdej pełnej godzinie będzie można obejrzeć proces powstawania cukierków od momentu wylania gorącego karmelu na stół produkcyjny, po złożenie całego wzoru w cukierku. Pokazy odbywają się w Manufakturze Cukierków przy ul. Nowy Świat 21 w godzinach: Sobota: 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 Niedziela: 12:00 (...)
 • 24 lutego, 14:00 (2 dni) - Warszawa, Salsa Passion Warszawa
  Zapraszamy na kontynuację przygody z Kizombą, tym razem na poziomie P3! Kizomba to gatunek muzyki oraz styl tańca stworzony w Angoli. W Europie spopularyzowany został w Portugalii skąd rozprzestrzenił się do pozostałych krajów europejskich. Charakteryzuje się bliskim trzymaniem partnerów oraz ścisłą współpracą w parze. Od czasów jego powstania wciąż dynamicznie się rozwija i na (...)
 • 24 lutego, 14:00 (2 dni) - Warszawa, Akademia Sztuki I Kultury
  trening, warsztaty
  Celem warsztatu "Przędzalnia głosu" jest znalezienie organicznego związku z dźwiękiem. Jeżeli uczestnik uświadomi sobie jak bardzo głos powiązany jest z ciałem, z jego rozluźnieniem, jak mocno łączy się ze swobodą emocjonalną – postawi pierwszy krok w kierunku odkrycia siły własnego dźwięku. Podstawą warsztatu jest przekonanie o ogromnej sile niewysilania. Pracujemy nad miękkością (...)
 • 24 lutego, 14:00 (2 dni) - Warszawa, Latin Groove
  Kurs zmysłowej bachaty w parach - w sprawdzonej i uwielbianej przez Was formule: jeden weekend i już tańczysz ❤ Zajęcia poprowadzi świetny duet instruktorski - Kasia Zasada i Nikita Bubnov 😍 Nie potrzebujesz partnera lub partnerki, żeby zapisać się na kurs, wystarczy, że przyjdziesz ➡️ podczas zajęć zmieniamy się w parze i każdy ma okazje zatańczyć z każdym 😊 Cennik: https://www (...)
 • 24 lutego, 14:00 (2 dni) - Warszawa, Ambasada Muzyki Tradycyjnej
  warsztaty
  Ambasada Muzyki Tradycyjnej zaprasza na dwudniowe warsztaty gry na barabanie. Warsztaty poprowadzi Paweł Nowicki. ● 24-25/02/2018 SOBOTA i NIEDZIELA 14:00-16:00 ● "Podczas dwudniowych warsztatów nauczymy się trzech podstawowych wzorów grania oberów radomskich na barabanie. Nauka będzie oparta o nagrane podkłady, co da nam możliwość sprawdzenia i potrenowania równego grania (...)
 • 24 lutego, 14:30 (2 dni) - Warszawa, Klub Mamoiselle, gimnastyka w ciąży i po porodzie
  Z uwagi na liczne zainteresowanie proponuje dodatkową grupę SOBOTA 24 Lutego 2018 Początek: 14:30 PROGRAM: 14:30 - wprowadzenie do metody 15:30 -17:30 2 godziny ćwiczeń metoda CANTIENICA® Osoby, które znają podstawy metody CANTIENICA® mogą dołączyć na 2h ćwiczeń od 11:00. całość 3h / 150 zł 2 h ćwiczeń / 100 zł Warsztat wprowadzający do ćwiczeń szwajcarską metodą CANTIENICA® (...)
 • 24 lutego, 16:00 (2 dni) - Warszawa, Latin Groove
  Zmysłowa, namiętna bachata to ideany taniec na chłodnej, zimowe wieczory ❤ Podczas zajęć: - poznasz mnóstwo nowych ludzi - nauczysz się kroków i figur charakterystycznych dla bachaty - spędzisz czas w gronie pasjonatów tańca - zaimponujesz znajomym nową umiejętnością - a po kursie, przestaniesz podpierać ściany na imprezach 😉😉😉 Kurs weekendowy poprowadzi świetny duet instruktorski (...)
 • 24 lutego, 16:00 (2 dni) - Warszawa, Клуб українських жінок - Klub Ukraińskich Kobiet
  Вже зовсім скоро кінець зими. Підготуйтесь до приходу весни, нової енергії і нових звершень. Клуб українських жінок у Варшаві запрошує вас на програму фізичного і емоційного оновлення з Оленою Орлянською, нашою гостею-тренеркою з Києва. Присвять час собі, своєму здоров`ю і приходьте на дводенний йога-інтенсив до Клубу українських жінок! Участь безкоштовна за умов попередньої (...)
 • 24 lutego, 19:00 (2 dni) - Warszawa, Teatr Collegium Nobilium
  Przedstawienie The Wedding to projekt zjednoczonych sił wydziałów aktorskich szkół teatralnych stowarzyszonych w organizacji PLETA. The Wedding to work in progress, podczas którego młodzi aktorzy – pochodzący nie tylko z różnych szkół teatralnych, ale również z różnych krajów Europy – zadają pytanie: co dziś znaczy rytuał? Czym dla współczesnych jest ślub i wesele? Punktem wyjścia (...)
 • 24 lutego, 19:00 (2 dni) - Warszawa, Białołęcki Ośrodek Kultury
  Koncert BROADWAY EXCLUSIVE Broadway w Polsce powraca w odświeżonej formie. Mamy nadzieję, że na Głębockiej 66 zostanie równie dobrzy przyjęty, jak u widowni w Teatrze Variété w Krakowie czy Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. 👉 BILETY: 24 lutego 2018, godz. 19:00: goo.gl/dRMVfZ 25 lutego 2018, godz. 19:00: goo.gl/snrwcH Podczas show pojawią się najpiękniejsze utwory, na które (...)
 • 24 lutego, 20:00 (2 dni) - Warszawa, 2koła, Pub Motocyklowy
  koncert
  🔥 Wild West Booking & Fresh Music Booking & Sideways zapraszają na koncert portugalskiego The Lemon Lovers! Ich płytę miksował Brian Lucey - odpowiedzialny za sukces takich zespołów jak Arctic Monkeys,The Black Keys czy Chet Faker. Gatunkowo to rock alternatywny, chociaż w ich muzyce miesza się klasyczny,vintage'owy vibe i indie rockowy pazur. Zespół znany jest z występów na festiwalach (...)
 • 24 lutego, 23:59 (2 dni) - Warszawa, Luzztro
  Gdy równo 32 lata temu nad Warszawą rozbłysła gwiazda, a towarzysząca jej melodia „Let’s Go” Juana Atkinsa prowadziła liczne tłumy pielgrzymów w kierunku źródła światła - pewien mazowiecki pasterz o imieniu Melchior, stojąc u bram Szpitala Bródnowskiego głośno rzekł do zebranej gawiedzi: „Oto zwiastun narodzin Wielkiego Człowieka”. Wtedy też spotkał się z ogólnym potępieniem i zarzutami (...)
 • 25 lutego - Warszawa, Metro Słodowiec
  wycieczka
  Wycieczka rowerowa na trasie Metro "Słodowiec" - Most Toruński - wzdłuż kanału Żerańskiego - -Białołęka - Las Białołęcki - okolice Michałowa - Grabina - Las Legionowski - Białołęka Dworska - Most Północny - Metro "Młociny" (ok. 40 km po drogach terenowych i asfaltowych). Zbiórka o godz.10:00 przed stacją metra "Słodowiec", wyjście południowe. Prowadzi: Krzysztof Jaroń e-mail: (...)
 • 25 lutego, 9:00 - Warszawa, Studio Huśtawka
  Poszerzaj swoje umiejętności i pracuj dla największych korporacji, małych przedsiębiorstw, albo start-upów. Dowiedz się, jak przeprowadzić sesje zdjęciową pokazującą markę firmy. W trakcie warsztatów uczestnicy zdobędą praktyczną wiedzę i umiejętności na temat: - zrozumienia podstawowych dla organizacji klienta wartości - które maja być zaakcentowane w portrecie; - wykorzystania (...)
 • 25 lutego, 9:00 - Radom, Biegiem Radom
  Zapraszamy na kolejny III Bieg Tropem Wilczym, który tradycyjnie odbędzie się w Puszczy Kozienickiej. SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN: 25 luty 2018 roku, godzina 12:00, Puszcza Kozienicka - Kozłów, dystans 1963 m; 10 km Organizator – Stowarzyszenie „Biegiem Radom!” -- Fundacja Wolność i Demokracja I. CEL ZAWODÓW 1. Oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego (...)
 • 25 lutego, 9:00 - Warszawa, Legia Fight Club
  "WARSZAWSKA GRANDA” to impreza sportowa mająca charakter międzyklubowych, sędziowanych sparingów szkoleniowych. Pojedynki odbywać się będą wg regulaminu sportowego Polskiego Związku Kick-boxingu i sędziowane będą przez Związkowych arbitrów. Do startu nie są wymagane licencje zawodnicze i klubowe. Podobnie jak na poprzednich edycjach, walki sparingowe odbywają się z podziałem (...)