WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 13 lutego, 11:00 (4 dni) - Warszawa, Blue City
  , kiermasz, jarmark
  Nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy, żeby spróbować smakołyków z Mazur, Podlasia czy Podhala. Wystarczy odwiedzić Blue City, gdzie od środy 13 lutego do soboty 16 lutego odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych. Jarmark Produktów Regionalnych (...)
 • 14 lutego, 9:30 (2 dni) - Warszawa, Warszawska Opera Kameralna
  Uprowadzenie z seraju czyli orientalna awanturka Spektakl na podstawie opery Uprowadzenie z seraju Wolfganga Amadeusza Mozarta BILETY W CENIE 30 ZŁOTYCH (+48 22 625 75 10) Reżyseria: Jitka Stokalska Scenografia: Paweł Dobrzycki Kierownictwo (...)
 • 14 lutego, 11:00 (4 dni) - Warszawa, Manufaktura Cukierków
  RĘKODZIEŁO
  , dla dzieci, dla mężczyzn, rodzinne, wycieczka, pokaz, warsztaty, dla kobiet
  Walentynki z Manufakturą Cukierków Walentynki spędzone w Manufakturze Cukierków to najsłodszy sposób celebrowania tego wyjątkowego dnia. Miłosna atmosfera przepleciona zapachami świeżo robionych karmelowych słodyczy wprawi wszystkich w cudowny (...)
 • 14 lutego, 19:00 (2 dni) - Warszawa, STIXX Bar & Grill
  14 lutego miłość, muzyka i wyśmienite smaki w #STIXX! 😍 ➡️ muzyka na żywo dla zakochanych: Olga Barej (vocal) & Martin Polak (acoustic guitar) ➡️ specjalne, wyselekcjonowane przez naszych Szefów Kuchni #walentynkowe #menu MENU WALENTYNKOWE ❤ (...)
 • 15 lutego, 7:00 - Warszawa
  , warsztaty, networking, ciekawe
  Rozmawiaj, Słuchaj, PoznawajEnglish Workshops, czyli warsztaty mówienia po angielsku, to nowoczesna forma nauki dla tych, którzy wiele lat uczyli się angielskiego i wciąż nie mówią płynnie lub dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją (...)
 • 15 lutego, 12:00 - Nadarzyn, Ptak Warsaw Expo
  Targi Reklamy i Druku  RemaDays Warsaw to oprócz stoisk wystawców, najnowszych trendów w reklamie i druku, także okazja do zdobycia wiedzy i wzięcia udziału w interesujących wykładach. Podczas jubileuszowej 15. edycji gościem specjalnym RemaCongress (...)
 • 15 lutego, 12:00 - Nadarzyn, Ptak Warsaw Expo
  Targi Reklamy i Druku  RemaDays Warsaw to oprócz stoisk wystawców, najnowszych trendów w reklamie i druku, także okazja do zdobycia wiedzy i wzięcia udziału w interesujących wykładach. Podczas jubileuszowej 15. edycji gościem specjalnym RemaCongress (...)
 • 15 lutego, 15:00 - Warszawa, Teatr Powszechny
  Ciało przygotowuje się do ataku. Pobudzają się odpowiednie ośrodki w mózgu, serce zaczyna bić szybciej, zredukowane jest odczuwanie bólu. Zwiększa się refleks i pocą się ręce. Jako emocja aktywna, gniew wyzwala się w momencie, gdy ktoś próbuje (...)
 • 15 lutego, 17:00 - Warszawa, Gabinet Edukacyjno-Terapeutyczny Baśniowa Dorota Woroncow
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  , warsztaty
  Pozytywna Dyscyplina to skuteczna metoda wychowawcza znana na świecie od ponad 35 lat. Zapraszam Cię na warsztat wprowadzający, na którym dowiesz się czym jest Pozytywna Dyscyplina i jakie metody pracy z dzieckiem proponuje. Te warsztaty są (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Pionki, Miejski Ośrodek Kultury
  Największe cygańskie przeboje ,,Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy" rozbrzmią w sali MOK w Pionkach dnia 15.02.2019 roku o godz. 18:00. Zapewniamy wspaniałą wspólną zabawę i wielkie kolorowe widowisko muzyczno-taneczne. Bilety do nabycia na: (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Warszawa, Klub Dowództwa Garnizonu
  Odessa była taka jak Łódź. Ziemia obiecana dla wszystkich, którzy chcieli szybko się wzbogacić. Dla kupców eksportujących ukraińską pszenicę oraz dla handlarzy i przemytników korzystających z odeskiej strefy wolnocłowej. A także dla złodziei (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Warszawa, Salsa Libre
  Wejdź w świat jednego z najbardziej zmysłowych tańców na świecie- już od piątku 15.02 o 18:00 zapraszamy na intensywny kurs kizomby od podstaw! Regularne zajęcia poprowadzi para zjawiskowych instruktorów Agnieszka Pawińska SBK i Maciek Krzemiński (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Warszawa, Wypożyczalnia Dla Dorosłych I Młodzieży Nr 37
  , dla mężczyzn, spotkania autorskie, dla kobiet
  Autorka debiutowała w 2016 roku bajką dla najmłodszych "Sebastian i przyjaciele". Obecnie mieszka pod Warszawą. Uwielbia wszystko co pozytywne, podróże, zwierzęta, książki, muzykę, inteligentny dowcip, a także ludzi umiejących śmiać się z siebie (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Warszawa, Centrum Praskie Koneser
  15 lutego o godz. 18:00 na Scenie Konesera gościmy Klub Komediowy wraz ze spektaklem B klasa – improwizowane rozgrywki piłkarskie”. WSTĘP W⚽⚽⚽LNY! Każdy mecz piłki nożnej to święto dla fanów footballu i wielkie piłkarskie emocje! Na trybunach: (...)
 • 15 lutego, 18:00 - Warszawa, Sejm
  [W związku z żałobą w Warszawie przekładamy wydarzenie na 15 lutego 2019.] Zapraszamy na Karnawał dla klimatu, protest-taniec pod Sejmem 15 lutego o godzinie 18.00. Będziemy opowiadać o postulatach Strajk dla Ziemi - Earthstrike PL i pokazywać (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Płock, Orlen Arena
  Cały zespół bardzo wdzięczny za wszystkie wasze liczne opinie!!! Podziękowania Wam, Drodzy Widzowie, czekamy na Was na naszych najbliższych koncertach w Polsce!!! W lutym 2019 r Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili zaprezentuje swoje najlepsze (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Klub Stodoła
  , koncert
  Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Davida Duchovnego! Jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów wystąpi 15 lutego w warszawskiej Stodole w muzycznej odsłonie! David Duchovny to jeden z najbardziej uznanych aktorów Hollywood. Gwiazda (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Teatr Capitol
  "ALIBI OD ZARAZ" (Tytuł oryginalny: „Joyeuses Pâques“) Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem. Michel, zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Muzeum Łazienki Królewskie
  , koncert
  Inscenizacja opery Le nozze di Figaro (Wesele Figara) Wolfganga Amadeusza Mozarta przygotowana przez Polską Operę Królewską cieszy się niegasnącym zainteresowaniem publiczności. Dzieło, które od ponad dwustu lat jest obecne w repertuarze teatrów (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Teatr Ateneum
  Polska, Polsce, Polską, w Polsce, o Polsko... Polska wymieniana na dziesiątki sposobów jest obsesją bohaterów Trans-Atlantyku i jej autora a zarazem narratora, WITOLDA GOMBROWICZA.Powieść, jedna z najsłynniejszych w naszej literaturze XX wieku (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Teatr Kwadrat
  Obwoźna grupa teatralna przygotowuje się do premiery szmirowatej dość produkcji – spektaklu pt. „Co widać”. Zostało bardzo mało czasu. Budżet jest ograniczony. Ekipa techniczna okrojona. Reżyser zmęczony. A aktorzy?...No coż… Jeżeli problemem (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Klubokawiarnia Tam i z Powrotem
  W czasie kiedy trwa kalendarzowa zima, dni są krótkie i tęsknimy za słońcem, zapraszam na wycieczkę do słonecznej, przyjaznej Polakom, bajecznie pięknej i obłędnie górzystej Armenii. Miłośnicy zabytków i architektury nacieszą swoje oczy zwiedzając (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Słupno, Hotel Zajazd Mazowsze
  „Kolacja z Gwiazdami” - MACIEJ BALCAR, front Men legendarnego zespołu "Dżem" po raz drugi 15-02-2019r. wystąpi w Hotelu Zajazd Mazowsze Po „Ruletce" (2015) i „Znakach" (2017) nadchodzi czas na kolejną w planowanej serii, solową płytę wokalisty (...)
 • 15 lutego, 19:00 (3 dni) - Warszawa
  , warsztaty
  Prawo do Bycia - Ucieleśnienie i Integracja poprzez Konstelacje Rodzinne i Pracę z Traumą Nasi Przodkowie są bramami, przez które wkroczyliśmy w nasze życie i otrzymaliśmy energię na naszą własną podróż. Tak, jak drzewo otrzymuje pokarm poprzez (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Teatr Collegium Nobilium
  Czym jest Iliria w "Wieczorze Trzech Króli" w reżyserii Artura Tyszkiewicza?Kraina z komedii Sheakspeare'a staje się tutaj sanatorium, w którym męskość i jej rola podlegają weryfikacji. Tym razem to kobiety przejmują ich role - mężczyźni (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Otwock, Klub Smok w Otwocku
  Jeśli jakimś cudem jeszcze nie wiecie o kim mowa, to zapraszamy do zapoznania się z poniższymi linkami: www.facebook.com/TDFTEDE www.wielkiejol.com GWIAZDA WIECZORU:  TEDE x PAN ZGRYWUS [VH$] Vanillahaj$ – to dwunasty studyjny album polskiego (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Cook Story by Samsung
  Piątkowy wieczór, wspaniała, radosna atmosfera, muzyka, taniec, wino, pokazy live cooking i przede wszystkim przepyszne jedzenie, które będzie na Was czekać... a to wszystko już niebawem w Cook Story! Serdecznie zapraszamy na Love to Party Story! (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Resort
  Stand-up Polska prezentuje:Cezary Ponttefski - jego domeną jest absurdalny humor dla wytrawnych miłośników komedii, których nudzą już zbyt bezpośrednie żarty i chłop przebrany za babę. Zrobił w życiu parę śmiesznych rzeczy, na wielu scenach (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Klub Komediowy
  Lato minęło, a ja nadal sam. Szanse na wakacyjny romans odeszły wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego przez elektrociepłownię Siekierki. Ostatnia deska ratunku, żeby nie umrzeć w samotności, to polecony przez kolegę speed dating. Kogo tam poznam? Zapraszamy (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, 12on14 Jazz Club
  , koncert
  Trzeci album w dorobku wokalistki „Back To The Garden” właśnie osiągnął status Złotej Płyty. Z tej okazji Monika Borzym wyrusza w specjalną trasą koncertową. Gościnnie na koncertach pojawi się słynny gitarzysta Mitchell Long. Płyta Back to (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, praCoVnia Art-Club
  , koncert
  Serdecznie zapraszamy na wspólny koncert zaprzyjaźnionych zespołów Kukavica i Summana, które łączy osoba wokalistki - Rity, obchodzącej tego dnia urodziny! :) KUKAVICA to zespół kobiet zafascynowanych muzyką ludową, wykonujących pieśni wielogłosowe (...)
 • 15 lutego, 19:00 - Warszawa, Potok : Drugi Dom Ludzi Rocka
  , koncert, oprowadzanie kuratorskie
  Jeśli coś jest w życiu ważne, to tylko ludzie i miłość. Jeśli żyć, to tylko z całych sił. Miał być koncert walentynkowy. Wszystko było już ustalone, a my niecierpliwie odliczaliśmy dni do momentu kiedy znów się z Wami spotkamy. Nie ma przecież (...)
 • 15 lutego, 19:30 - Warszawa, Filharmonia Narodowa w Warszawie
  Wykonawcy Orkiestra Filharmonii Narodowej Chór Filharmonii Narodowej Jacek Kaspszyk - dyrygent Vadim Gluzman - skrzypce Program Johannes Brahms - Koncert skrzypcowy D-dur op. 77 [38'] Przerwa [20'] Johannes Brahms - II Symfonia D-dur op. (...)
 • Cud
  15 lutego, 19:30 - Warszawa, Teatr Capitol
  Przymusowy pobyt Hubertusa Nowaka w małym hiszpańskim miasteczku, nie jest mu w smak. Awaria samochodu, telefoniczna gorąca linia z prawnikiem w sprawie papierów rozwodowych i perspektywa spędzenia nocy w podrzędnym hotelu niegrzeszącym luksusami (...)
 • 15 lutego, 19:30 - Warszawa, Teatr Ateneum
  Jacek Bończyk, aktor, autor tekstów i reżyser spektakli muzycznych, wielokrotnie nagradzany i doceniany za swoje niezwykłe wykonania dzieł wybitnych twórców piosenki – ma zaszczyt i przyjemność zaprezentować program, na który składają się mistrzowskie (...)
 • 15 lutego, 19:30 - Warszawa, Teatr Kwadrat
   Sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie. Co jest realne w tym śnie, który nazywamy życiem? Naprawdę ważne są tylko rzeczy niewidzialne, to one promieniują realnym światłem. Zapraszamy na ciepłą i liryczną lecz niepozbawioną humoru opowieść (...)