WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 12 czerwca (20 dni) - Warszawa
  koncert, festiwal
  Odbywający się już od ponad 20 lat Festiwal Mozartowski w Warszawie jest sztandarowym i najważniejszym przedsięwzięciem artystycznym Warszawskiej Opery Kameralnej. Zorganizowany został po raz pierwszy w 1991 roku dla uczczenia 200. rocznicy śmierci wiedeńskiego kompozytora. Pomysłodawcy tego unikalnego na skalę światową zamierzenia: założyciel i wieloletni dyrektor WOK Stefan Sutkowski (...)
 • 17 czerwca, 21:00 (15 dni) - Radziejowice, Pałac w Radziejowicach
  koncert, festiwal
  Serdecznie zapraszamy na IX Letni Festiwal im. Jerzego Waldorffa, który odbędzie się w dniach 17 czerwca – 1 lipca w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach. Corocznie zapraszamy najwybitniejszych artystów z Polski i zagranicy. W tym roku wystąpią m.in.: Yulianna Avdeeva, Marzena Diakun, Massimiliano Caldi, Stanisława Celińska, Piotr Paleczny, Andrzej Jagodziński Trio, Karol Radziwonowicz (...)
 • 19 czerwca, 19:00 (8 dni) - Warszawa, Kościół oo. Barnabitów pw. św. A.M. Zaccarii
  koncert
 • 23 czerwca, 19:00 (4 dni) - Warszawa, Kino Elektronik
  MICHAEL GLAWOGGER – FILMY O PIĘKNIE CZŁOWIEKA W dniach 23-26 czerwca zapraszamy na przegląd najgłośniejszych filmów reżysera. Oprócz nagrodzonych na festiwalu w Wenecji produkcji „Chwała dziwkom” i „Śmierć człowieka pracy” w programie także pokazywany premierowo podczas tegorocznej 14. edycji Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity „Bez tytułu”, ostatni film Michaela (...)
 • 24 czerwca, 6:00 (3 dni) - Małkinia Górna
  Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa w dniach 24-25 czerwca 2017r., na Piknik Rodzinny „Małkińska Noc Nadbużańska”. Gwiazdą sobotniego wieczoru na nadbużańskiej scenie będzie Ewelina Lisowska, wykonawczyni m.in. takich hitów "W stronę słońca", "Prosta sprawa", "Jutra nie będzie", "Na obcy ląd". W niedzielę natomiast wystąpi „Markus P”. Artysta od kilku lat z powodzeniem radzi (...)
 • 24 czerwca, 21:00 (9 dni) - Warszawa, Rynek Nowego Miasta w Warszawie
  SZTUKA ULICZNA
  dla dzieci, festiwal, rodzinne, przedstawienie, performance
  PROGRAM XXV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKA ULICY WARSZAWA 24 czerwca – 2 lipca 2017 r. 24 czerwca 2017, sobota Wędrujące lalki pana Pezo (Rosja), „Ostatni bastion”, godz. 21.00 - Słodowiec Metro Teatr Biuro Podróży, „Carmen Funebre”, godz. 22.00 - Park Agrykola 25 czerwca 2017, niedziela Teatr Klinika Lalek, „Anielicje”, godz. 21.00 - Słodowiec Metro Teatr Biuro Podróży, „Cisza (...)
 • 25 czerwca, 11:00 (2 dni) - Warszawa, Market Głębocka 66
  Sedecznie zapraszamy na trzecią edycję Market Głębocka 66 już 25 czerwca! Market Głębocka 66 to miejsce, w którym będzie można kupić wyjątkowe produkty na co dzień niedostępne w sklepach, najlepszej jakości. Na gości będą czekać lokalni producenci, warszawskie restauracje, food trucki, polska moda i design, strefa dla dzieci i strefa relaksu. Wszystko to, co najlepsze w jednym (...)
 • 25 czerwca, 14:00 (3 dni) - Warszawa, Teatr Studio
  przedstawienie
  Scena Tańca Studio to program regularnej prezentacji najciekawszych spektakli tanecznych z całej Polski, zrealizowanych przez polskich artystów i zespoły lub twórców działających na stałe w Polsce. Cyklicznie przez kilka dni Studio będzie przestrzenią dedykowaną wyłącznie wydarzeniom tanecznym – w programie znajdują się wydarzenia pokazujące różnorodność form i stylów tańca współczesnego (...)
 • 25 czerwca, 21:30 (2 dni) - Radom, Amfiteatr w Radomiu
  koncert
  Dni Radomia 2017. Na finał tegorocznej edycji Dni Radomia - wspaniały mariaż dźwięku i światła - koncert Electric Light Orchestra Classics - Phil Bates and Band. Na wielkiej scenie, w plenerze (ul. Parkowa 1) usłyszcie największe przeboje zespołu ELO z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Projekt powołał do życia Phil Bates, frontman Electric Light Orchestra part II oraz The (...)
 • 26 czerwca, 9:00 - Warszawa, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
  warsztaty
  Warszawa/ Ruch w Instytucie: MariaStokłosa „Poza słowami. Inna obecność na scenie” – warsztaty5 czerwca 2017 | godz. 10:00 |Warszawa: Instytut Teatralny, ul. Jazdów 1, w godz. 10.00-12.00.WarsztatyInstytut Teatralny im. ZbigniewaRaszewskiego zaprasza w cztery kolejne poniedziałki na warsztaty Marii Stokłosy pt. Poza słowami. Inna obecność na scenie w ramach cyklu Ruch w Instytucie (...)
 • 26 czerwca, 9:30 - Wołomin, Mamy Wołomin
  dla dzieci, warsztaty
  Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami (mogą być babcie/ dziadkowie/ ciocie/ nianie itp.) na wspólne zabawy, które dzieciom pozwolą odkrywać świat, a dorosłych nauczą w praktyce wykorzystywać różnorodne metody pracy z dziećmi. :) Podczas zajęć stosujemy zabawy fundamentalne, naukę czytania wg Domana, integrację sensoryczną, ruch rozwijający Weroniki Sherborne, a także (...)
 • 26 czerwca, 10:00 (5 dni) - Warszawa, Bielański Ośrodek Kultury
  dla dzieci
  Zapraszamy dzieciaki na Artystyczne lato na Goldoniego 1 – od 26 do 30 czerwca – będzie się działo !!! Zajęcia są nieodpłatne – jednak na niektóre obowiązują zapisy, które prowadzimy od 12 do 23 czerwca. Można przyjść osobiście lub zadzwonić ! Program Poniedziałek, 26 czerwca 10:00 -11:00 Bajkowe lato z Anią „Jaś i Małgosia”, „Królowa Zima”, „Czerwony Kapturek”, „Przygody Koszałka (...)
 • 26 czerwca, 10:00 - Warszawa, Badet Ursynów
  dla dzieci
  PRZYGODOWE WAKACJE W BADECIE URSYNÓW Wszystkich, którzy w wakacje choć na chwilę zostają w Warszawie, zapraszamy na letnie zajęcia w Badecie Ursynów, które w tym roku startują 26 czerwca. Całodniowe szaleństwo twórcze, sportowe, naukowe, a przede wszystkim dużo dobrej, wspólnej zabawy. Oferujemy kameralne grupy i indywidualne podejście do uczestników. CZERWIEC i LIPIEC będą miesiącami (...)
 • 26 czerwca, 10:00 - Warszawa, Banacha
  Start: Banacha róg Żwirki i Wigury przed Wydziałem Geologii UW Jeśli chcesz wiedzieć: Gdzie była skrytka w której ukrywał się Emanuel Ringelblum? Jaki budynek zaprojektował Bohdan Pniewski? Czym był „Zieleniak” dla powstańczej Warszawy? Wstęp wolny! Spacery odbywają się w ramach projektu "Aktywny senior w budżecie partycypacyjnym II" finansowanego przez m.st. Warszawę, a realizowanego (...)
 • 26 czerwca, 10:00 - Warszawa, MamamiJa
  warsztaty
  Kochani, W imieniu swoim oraz Hani Bem zapraszamy na bezpłatne konsultacje psychologiczne i coachingowe. Hania specjalizuje się w m.in. w radzeniu sobie z trudnymi emocjami, ze stresem, relacjami z dziećmi, zmianami w życiu i motywacją. W swojej pracy korzysta także z podejścia i narzędzi: Porozumienie bez przemocy, Rodzicielstwo bliskości oraz Uważność/Mindfullness Jest psychologiem (...)
 • 26 czerwca, 11:00 - Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski Ośrodek Kultury
  🎭 Zapraszamy na spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Itakzagramy pt. "Stragan z bajkami" 🎭 Uwaga, uwaga! Otwieramy stragan! STRAGAN Z BAJKAMI Tu się dzisiaj sprzedaje: bajki w poduszkach, w torebkach, w butelkach, w słoiku. Bajki w proszku, w rożku, bajki na patyku. Kto skosztuje, ugryzie, łyknie, napije się, temu bajka się zdarzy – w bajkę się przeniesie. Przekonajcie (...)
 • 26 czerwca, 12:00 - Otwock, Klub Mlądz
  dla dzieci
  Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do Klubu Mlądz na wakacyjne plastykowanie. Zajęcia będą się odbywały w terminie od 26.06 do 14.07, od poniedziałku do piątku. Oferujemy: - Róznorodne techniki plastyczne -Kameralną grupę - Spotkanie z Sensoplastyką - Raz w tygodniu Kącik Małego Kucharza ( czy kucharz tez jest artystą?) - i wiele plastycznych niespodziewanek :) Zapraszamy (...)
 • 26 czerwca, 15:00 - Warszawa, Bielański Ośrodek Kultury
  warsztaty
  Z ogromną przyjemnością zapraszamy miłośników tańca jazzowego na pierwszą odsłonę Cyklu Letnich Warsztatów Tańca Jazzowego w Bielańskim Ośrodku Kultury, które odbędą się w ostatni tydzień słonecznego czerwca. Dwugodzinne ale intensywne zajęcia poprowadzą Instruktorzy jedyni w swoim rodzaju, specjaliści i pasjonaci, którzy sprawią, że każdy uczestnik przywita wakacje z satysfakcją (...)
 • 26 czerwca, 15:30 - Warszawa, Wawerskie Centrum Kultury, Filia Aleksandrów
  Prelekcja Iwony Kiełpińskiej połączona z pokazem zdjęć własnych i sąsiadów naszej Filii. Cudze chwalimy, swego nie znamy a jednak… bywamy, zwiedzamy, fotografujemy i podzielimy się zdjęciami oraz wrażeniami znad Wisły w różnych regionach Polski. Wyjazdy prywatne i grupowe zawsze łączą się z uwiecznianiem na fotografii zwiedzanych, podziwianych miejsc. Zazwyczaj takie pamiątkowe (...)
 • 26 czerwca, 16:00 - Warszawa, Biblioteka Przy Zawiszy,
  Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. W czerwcu klubowicze spotykają się o godzinie 17:00 w Pub Lolek. Omawiać będą książkę Stanisława Łubieńskiego pt. "Dwanaście srok za ogon". Jest to zbiór różnych opowiadań, w których bohaterami są zarówno ptaki, jak również ornitolodzy, miłośnicy, artyści i działacze, jak i sam autor.
 • 26 czerwca, 16:00 - Warszawa, Plac Wilsona metro station
  Dowiemy się m.in.: gdzie padły pierwsze strzały w Powstaniu Warszawskim? jak wyglądała Reublika Żoliborska? oraz dlaczego Kościół św. Stanisława Kostki stoi tyłem do ulicy? Spotkanie: Pl. Wilsona, przed Kinem Wisła Wstęp wolny! Spacery odbywają się w ramach projektu "Aktywny senior w budżecie partycypacyjnym II" finansowanego przez m.st. Warszawę, a realizowanego przez Pracownię (...)
 • 26 czerwca, 16:00 - Warszawa, Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
  koncert
  Bohaterka niezliczonej ilości wywiadów, nieprzeciętna i charyzmatyczna postać polskiej muzyki tanecznej. O kim mowa? O DJ WIKA, a dokładnie Wirginia Wika Szmyt - najstarsza DJ'ka w Polsce! W każdy poniedziałek DJ WIKA wypełnia nasz parkiet muzyką łączącą pokolenia! Dla seniorów: 1⃣ W poniedziałki od 13:00 do 20:00 wszystkie pozycje z karty -50%! Baw się razem z nami 👉 dołącz (...)
 • 26 czerwca, 17:00 - Warszawa, Centrum Praw Kobiet
  warsztaty
  Język osądzania to język nie służący budowaniu bliskiej relacji. Ocenianie, krytyka, porównywanie, interpretacje to tylko niektóre z używanych, nieraz nawykowo i nieświadomie, blokad komunikacyjnych utrudniających kontakt. Gdy do relacji zaprosimy EMPATIĘ związek może rozkwitać, możemy być sobą bardziej i chętniej współpracujemy. Możliwe wtedy jest odejście od żądań, poszukiwania (...)
 • 26 czerwca, 17:00 - Radom, Akademia Radzenia i Rodzenia BeBa
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Kochani rodzice zapisaliście swoją pociechę do żłobka i co teraz? Zapraszamy serdecznie na warsztaty "Mamo..." na których dowiecie się czym tak naprawdę jest żłobek, jak przygotować dziecko przez wakacje, tak aby adaptacja przebiegła łatwiej. Będzie również o tym, czego można spodziewać się w pierwszych dniach pobytu. Porozmawiamy jak poznać dobry żłobek, jak go szukać. Poznacie (...)
 • 26 czerwca, 17:00 - Warszawa, Wypożyczalnia Nr 82 Miedzeszyn, Biblioteka Publiczna W Dzielnicy Wawer
  Szanowni Czytelnicy, od dziś, 14 czerwca do 30 czerwca można głosować na projekty z Budżetu Partycypacyjnego 2018!! Dlatego Biblioteka w ramach projektu Warszawa Lokalnie zapraszamy Państwa do zapoznania się z mechanizmami działania Budżetu Partycypacyjnego. W spotkaniu weźmie udział Pan Andrzej Tomaszczyk przewodniczacy komisji Budżetu Partycypacyjnego, opowie nam o drodze projektu (...)
 • 26 czerwca, 17:00 - Warszawa, Klubokawiarnia Karuzella
  dla dzieci
  Kochani wszystkie dzieci i dorosłych zapraszamy już 26.06 (poniedziałek) o godzinie 17:00 do KARUZELLI na wodną wojnę balonową! Bawi się dziecko wraz z jednym opiekunem, każda drużyna będzie miała swoją bazę, balonową amunicję i wojenne malunki na buziach, można zabrać ze sobą pistolety na wodę :) Szykuje się fantastyczna zabawa! My już nie możemy się doczekać, a każdego zainteresowanego (...)
 • 26 czerwca, 17:30 (2 dni) - Warszawa, Warszawa Szyje
  RĘKODZIEŁO
  pełen opis warsztatów znajduje się pod adresem: http://bit.ly/torbazzamkiem Zapraszamy! :)
 • 26 czerwca, 18:00 - Warszawa, Parade Square
  koncert
  Mozart na jazzowo Filip Wojciechowski Trio w składzie: Filip Wojciechowski — fortepian Paweł Pańta — kontrabas Cezary Konrad — perkusja
 • 26 czerwca, 18:00 - Warszawa, Przystanek Historia
  Zbiórka o godz. 18.00 przed budynkiem przy ul. Filtrowej 12. Obowiązują zapisy na adres e-mailowy: michalina.zelazny@ipn.gov.pl. Jan Rodowicz ,,Anoda'' – harcerz, żołnierz Szarych Szeregów i Armii Krajowej, uczestnik wielu akcji bojowych, m.in. pod Arsenałem i w Celestynowie. W Powstaniu Warszawskim walczył w Batalionie „Zośka”, a za odwagę na polu bitwy został odznaczony Orderem (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Warszawa, DZIKA Strona WISŁY
  przedstawienie
  Witam we wspaniałej rodzinie Sinclairów. Żadne z nas nie jest przestępcą. Żadne z nas nie jest narkomanem. Żadne z nas nie jest nieudacznikiem. Być może to wszystko, co musicie o nas wiedzieć. O przyjaźni, zaufaniu, o stawianiu sobie wymagań i o buncie, który zjada własne dzieci. Obsada: Barbara Wrona Krzysztof Lewandowski Marianna Bociańska Pascal Fischer Reżyseria: Jan Wieteska
 • 26 czerwca, 18:00 - Warszawa, Kino Elektronik
  Najbardziej niebezpieczna kobieta to ta, której mówi się, co może, a czego nie wolno jej robić... "LADY M." przedpremierowo w Elektroniku! Młodziutka Katherine wychodzi za mąż za znacznie starszego dziedzica. Dziewczynie przyszło żyć w świecie mężczyzn, którzy traktują ją wyłącznie jako piękną ozdobę. Coś, na co przyjemnie popatrzeć, czym można się podniecić lub w wyjątkowych (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Warszawa, Rotacyjny Dom Kultury na Jazdowie
  wykład, warsztaty
  Aby wziąć udział w ćwiczeniach, nie trzeba umieć śpiewać ani nawijać. Zajęcia będą prowadzone w formie ćwiczeń nastawionych na zwiększanie umiejętności wokalnych, rozwijanie i wykorzystywanie kreatywności oraz poznawanie ludzi. Ćwiczenia skupione będą na interakcji z innymi uczestnikami, gdzie za zadanie będziemy mieli na przykład: posługiwanie się skojarzeniami, rymami, tworzenie (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Grójec, Grójecki Ośrodek Kultury
  koncert
  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klasyczną muzyką gitarową na "Koncert gitarowy", który odbędzie się 26 czerwca o godz. 18.00 w Galerii GOK. Na scenie wystąpią Dariusz Kwiatkowski, Tomasz Lachowski oraz Maciej Sałyga. Zapraszamy! WSTĘP BEZPŁATNY
 • 26 czerwca, 18:00 - Warszawa, Jack's Cinema
  pokaz
  Gunther Strobbe ma 13 lat. Mieszka z ojcem i trzema wujkami u babci, do której wszyscy synowie sprowadzili się, gdy znudziła się im dorosłość. Od tamtej pory żyją życiem próżniaków, awanturników, hazardzistów i pijaków, świetnie się przy tym bawiąc. Gunther dorasta w tym mało budującym otoczeniu, przekonany, że w końcu stanie się takim samym nieudacznikiem jak oni. Uczy się pić (...)
 • 26 czerwca, 18:30 - Warszawa, Cook Up
  warsztaty
  Zapraszamy na kolejne tajskie warsztaty, które poprowadzi Thanawat Na Nagara, szef kuchni warszawskiej restauracji Basil & Lime, uhonorowanej certyfikatem Thai Select przyznawanym przez rząd Tajlandii. Pod okiem prowadzącego przygotujecie tradycyjne dania kuchni tajskiej. W programie: Moo Naam Tok - sałatka z grillowaną wieprzowiną w stylu północno-wschodniej Tajlandii, Guaytiew (...)