WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 12 czerwca (20 dni) - Warszawa
  koncert, festiwal
  Odbywający się już od ponad 20 lat Festiwal Mozartowski w Warszawie jest sztandarowym i najważniejszym przedsięwzięciem artystycznym Warszawskiej Opery Kameralnej. Zorganizowany został po raz pierwszy w 1991 roku dla uczczenia 200. rocznicy śmierci wiedeńskiego kompozytora. Pomysłodawcy tego unikalnego na skalę światową zamierzenia: założyciel i wieloletni dyrektor WOK Stefan Sutkowski (...)
 • 17 czerwca, 21:00 (15 dni) - Radziejowice, Pałac w Radziejowicach
  koncert, festiwal
  Serdecznie zapraszamy na IX Letni Festiwal im. Jerzego Waldorffa, który odbędzie się w dniach 17 czerwca – 1 lipca w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach. Corocznie zapraszamy najwybitniejszych artystów z Polski i zagranicy. W tym roku wystąpią m.in.: Yulianna Avdeeva, Marzena Diakun, Massimiliano Caldi, Stanisława Celińska, Piotr Paleczny, Andrzej Jagodziński Trio, Karol Radziwonowicz (...)
 • 19 czerwca, 19:00 (8 dni) - Warszawa, Kościół oo. Barnabitów pw. św. A.M. Zaccarii
  koncert
 • 22 czerwca, 18:00 (4 dni) - Warszawa, Kino Muranów
  W dniach 22 – 25 czerwca zapraszamy do Kina Muranów na przegląd animacji legendarnego japońskiego Studia Ghibli. Zaprezentujemy trzy filmy: zwycięzcę programu Scope100 „Czerwonego żółwia” (reż. Michael Dudok de Wit) oraz dwa filmy w reż. współtwórcy Studia Ghibli, Hayao Miyazakiego: „Spirited Away. W krainie Bogów " oraz „Księżniczkę Mononoke" (reż. Hayao Miyazaki). A 22 czerwca (...)
 • 22 czerwca, 18:59 (4 dni) - Mińsk Mazowiecki, MDK Mińsk Mazowiecki
  koncert, festiwal
  W dniach 22-25 czerwca 2017 odbędzie się już siódma edycja Festiwalu 4M, organizowanego wspólnie przez Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe "Ścieżki Nieskończoności", Stowarzyszenie Niezależna Inicjatywa Kulturalna, Mińskie Towarzystwo Muzyczne oraz Miejski Dom Kultury. W trakcie Festiwalu odbywać się będą liczne koncerty - prezentujące różne gatunki muzyczne. A wszystko to za (...)
 • 23 czerwca, 10:00 (3 dni) - Radom
  koncert, dla dzieci
  Koncert Electric Light Orchestra Classics, warsztaty rzeźbiarskie i cyrkowe, happeningi dla dzieci i młodzieży – to tylko niektóre z atrakcji, czekające na wszystkich mieszkańców miasta w ramach Dni Radomia 2017. Program tegorocznej edycji będzie obfitował w artystyczne i kulturalne wydarzenia dla całych rodzin.
 • 23 czerwca, 12:00 (3 dni) - Mościbrody, Dwór Mościbrody
  zlot
  Serdecznie zapraszamy Ciebie na: „ XVII Międzynarodowy Zlot Motocyklowy GRYFPARTY 2017” w dniach 23-25 czerwiec 2017r. - po 14 latach wracamy do Siedlec !! Impreza odbędzie się w uroczym nowym miejscu: „Dwór Mościbrody” koło Siedlec. pod adresem: Mościbrody 52 08-112 Wiśniew. http://dwor.moscibrody.pl/ W programie moc atrakcji !!! między innymi: Koncerty gwiazd - 10 świetnych (...)
 • 23 czerwca, 12:00 (3 dni) - Warszawa, Torwar
  To już VIII edycja! Gelato Festival jest najważniejszym wydarzeniem w świecie lodów po włosku. To konkurs w skali europejskiej, w którym nagradzani są najlepsi włoscy i zagraniczni producenci lodów oraz smaki, które stworzyli specjalnie na tę okazję. To Festiwal “na kółkach”, który w lecie objeżdża całe Włochy i inne kraje Europy, z bagażem swojej wykwintności, z radością, doświadczeniami (...)
 • 23 czerwca, 19:00 (3 dni) - Warszawa
  koncert, dla dzieci, festiwal
  FESTIWAL ORKIESTR WOJSKOWYCH WARSZAWA 2017 W piątek i sobotę, 23-24 czerwca, koncertami promującymi rozpocznie się 4 Festiwal Orkiestr Wojskowych. Pierwszy odbędzie się w Amfiteatrze Parku Sowińskiego na Woli, drugi w Łazienkach Królewskich. Tegorocznymi uczestnikami wydarzenia będą m.in. orkiestry wojskowe z Grecji i Białorusi. Kulminacyjnym punktem festiwalu będzie Koncert (...)
 • 23 czerwca, 19:00 (3 dni) - Warszawa
  festiwal
  Big Book Festival po raz piąty. Tym razem największy międzynarodowy festiwal czytania w Warszawie zawraca czas. Hasło edycji: POWRÓT DO POCZĄTKU // BACK TO BEGINNING. Trzy dni, 50 wydarzeń, goście ze świata, multimedia, spektakle, świczenia umysłowe i terenowe. Tym razem spotykamy się w szkole. Festiwal odbędzie się na terenie dawnego gimnazjum i liceum im. Klementyny Hoffmanowej (...)
 • 23 czerwca, 19:00 (3 dni) - Warszawa, Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa
  4 Festiwal Orkiestr Wojskowych - Warszawa 2017 r. W piątek i sobotę, 23-24 czerwca, koncertami promującymi rozpocznie się 4. Festiwal Orkiestr Wojskowych. Pierwszy z koncertów odbędzie się w Amfiteatrze Parku Sowińskiego na Woli, drugi w Łazienkach Królewskich. Kulminacyjnym punktem festiwalu będzie Koncert Galowy w Hali Widowiskowo-Sportowej Torwar. W niedzielę, 25 czerwca (...)
 • 23 czerwca, 19:00 (4 dni) - Warszawa, Kino Elektronik
  MICHAEL GLAWOGGER – FILMY O PIĘKNIE CZŁOWIEKA W dniach 23-26 czerwca zapraszamy na przegląd najgłośniejszych filmów reżysera. Oprócz nagrodzonych na festiwalu w Wenecji produkcji „Chwała dziwkom” i „Śmierć człowieka pracy” w programie także pokazywany premierowo podczas tegorocznej 14. edycji Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity „Bez tytułu”, ostatni film Michaela (...)
 • 23 czerwca, 21:30 (3 dni) - Warszawa
  KUKBUK obecny podczas piątej edycji Big Book Festival – odbędzie się w dniach 23-25 czerwca. W tym roku festiwal odbywa się pod hasłem powrót do początku "I back to beginning", które zainspirowało też Kukbuka. KUKBUK POP-UP/BBF Wracamy tam gdzie wszystko się zaczęło. Do pierwszych skojarzeń i źródeł pamięci smaku. Z kartonów używanych do transportu produktów spożywczych zbudujemy (...)
 • 23 czerwca, 22:00 (3 dni) - Warszawa, Plac Zabaw
  O dobre jedzenie nocą nie jest łatwo. Wie o tym każdy, kto doświadczył nocnego powrotu na głodzie przez miasto. Jeśli jesteś w potrzebie lub po prostu chciałbyś zjeść coś pysznego nocą, z przyjaciółmi w najlepszej lokalizacji nad Wisłą mamy coś dla Ciebie. Po raz pierwszy w historii nadwiślańskich przygód zapraszamy Was na Slow Market na Plac Zabaw nad Wisłą w wydaniu nocnym. W (...)
 • 24 czerwca (2 dni) - Sokołów Podlaski, Sokołowski Ośrodek Kultury
  Zapraszamy na dwa dni pod znakiem dobrego kina! W programie: seanse filmowe w sali kinowej i w plenerze, spotkanie z gośćmi ze świata filmu oraz jubileusz 50-lecia Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Zbyszek”. Karnety na cały Festiwal (4 seanse w kinie + 1 plenerowy) w cenie 20 zł do nabycia w punkcie informacji SOK oraz w kasie Kina „Sokół". W sobotę (24.06.) obejrzymy dwa filmy w sali (...)
 • 24 czerwca, 6:00 (3 dni) - Małkinia Górna
  Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa w dniach 24-25 czerwca 2017r., na Piknik Rodzinny „Małkińska Noc Nadbużańska”. Gwiazdą sobotniego wieczoru na nadbużańskiej scenie będzie Ewelina Lisowska, wykonawczyni m.in. takich hitów "W stronę słońca", "Prosta sprawa", "Jutra nie będzie", "Na obcy ląd". W niedzielę natomiast wystąpi „Markus P”. Artysta od kilku lat z powodzeniem radzi (...)
 • 24 czerwca, 8:00 (2 dni) - Grójec, Autodrom Słomczyn
  drifting
  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że ruszyły zapisy na RD 2 DMP 2017, która odbędzie się po raz pierwszy na legendarnym Autodromie Słomczyn Automobilklubu Rzemieślnik. Najlepsi polscy zawodnicy zmierzą się w trzech klasach: PRO, Challenge i klasie Kobiet. Tym razem zawody dla publiczności to niedzielny maraton driftingowy (25-06-2017). Dla kibiców konkursy, autografy i licytacje (...)
 • 24 czerwca, 9:00 (2 dni) - Warszawa, Studio Huśtawka
  Kupujemy oczami. Przeglądamy Facebook, Allegro i nagle patrzmy, JEST! Idealny produkt dla nas. Od razu widać, że jest z dobrej marki, widać jakość, prawie już czujemy, że jest nasz. I co robimy? Kupujemy. Znasz to uczucie? Oczywiście! Dokładnie tego uczmy na naszych warsztatach: - Jak sfotografować produkt, by był kupowany? - Jak zrobić zdjęcie, które niesie za sobą markę, wywołuje (...)
 • 24 czerwca, 9:00 (2 dni) - Warszawa, La Playa
  [English version below] Wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników ruchu w każdej postaci - Salsation®, Zumba Fitness®, Reggaeton, Afro, SambaStepz, Choreology™, Move Forever™ - maratony, master classy, warsztaty i szalone taneczne Party w La Playa i Teatro Cubano! Dwa pełne dni niesamowitej przygody z tańcem i fitnessem! Dołącz już dziś do wydarzenia, aby na bieżąco otrzymywać (...)
 • 24 czerwca, 9:00 (2 dni) - Długosiodło
  II runda Towarzyskiej Ligi terenowej. Tym razem rajd typu trophy. Wszystkie próby terenowe w taśmach z pomiarem czasu. Dojazdówki bez cisnienia w pięknych krajobrazach Mazowsza. Klasy: Ekstrem, Turystyk, Przygoda. Informacje na: www.tlt4x4.pl
 • 24 czerwca, 9:00 (2 dni) - Stanisławów
  charytatywne
  Trasa Rajdy biegnie po przepięknych miejscach Mazowasza Wschodniego. W czasie rajdy zapraszamy również na wspólne ognisko.
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Studio Huśtawka
  By stworzyć dobre reporterskie ujęcia należy odpowiednio przygotować się do pracy, poznać typy kompozycji, a także wiedzieć, czym tak naprawdę jest „moment w fotografii". Celem warsztatów, które przygotowaliśmy wspólnie z cenionym Tomaszem Lazarem, jest: - poszerzenie świadomości wizualnej, - tworzenie interesujących obrazy, - zrozumienie podstaw edycji w fotografii ulicznej i (...)
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
  DOM, WNĘTRZE, OGRÓD
  Wejściówki, program, prowadzący: www.festiwal.osbn.pl Festiwal będzie też nadawany na żywo w internecie. Za darowiznę na cele statutowe można uzyskać dostęp do transmisji. Klikajcie tutaj: www.festiwal.evenea.pl Festiwal Naturalnego Budowania odbędzie się w dniach 24-25 Czerwca w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego. To wydarzenie długo wyczekiwane w Polsce. Będzie to okazja (...)
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Służewski Dom Kultury
  warsztaty
  Postprodukcja: od zarządzania barwą do druku i oprawy. Dwudniowe intensywne warsztaty, w czasie których poruszymy temat postprodukcji fotografii - czyli jak wywoływać rawy, skanować negatywy tak, aby jak najlepiej przygotować je do druku. Zajmiemy się też różnymi technikami druku, rodzajami papierów, możliwych form oprawy i sposobów przechowywania fotografii. Szczegółowy plan (...)
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Kuźnia Zdrowia
  „Stres jest to stan organizmu, w którym dochodzi do zachwiania równowagi między zasobami, a obciążeniami, którym ten organizm jest poddany” – A. Perski Stresujemy się w pracy, stojąc w korkach, rozmawiając z szefem…. Wiele jest sytuacji, które każdego dnia mogą wywołać u nas reakcję stresową. Nie da się ich wyeliminować, ale możemy wzmacniać nasze zasoby, żeby coraz lepiej sobie (...)
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Warszawa, ACH - Akademia Rozwoju Osobistego dla Kobiet
  warsztaty
  Zapraszamy na podstawowy weekendowy kurs samoobrony i asertywności dla Kobiet WenDo, który obejmuje samoobronę fizyczną, psychiczną i słowną. WenDo nie jest sztuką walki, ale metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet, która uczy zachowań asertywnych oraz technik samoobrony, które w razie zagrożenia, pozwolą kobietom w różnych sytuacjach skutecznie się bronić . Udział w warsztatach (...)
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego
  ROŚLINY
  Serdecznie zapraszamy na wystawę kaktusów która odbędzie się w szklarniach Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 24-25 czerwca 2017. W czasie wystawy będzię można zobaczyć różne kaktusy oraz sukulenty. Przewidziany jest także kiermasz roślin.
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Radom, Centrum Handlowe ECHO w Radomiu
  Hejka! Serdecznie zapraszamy na Zlot Foodtrucków pod Centrum Handlowym ECHO w Radomiu! Odwiedzą Was najlepsze Foodtrucki w Polsce! Nie zabraknie atrakcji jak i pysznego jedzenia! Karmić Was będą: Burger Slow Food- innowacyjne burgery! Don César-prawdziwe buritto i tacos! Jadłobus-wyśmienita golonka po warszawsku i nie tylko! Burger Station-burgery jakich mało! Foodtruck Jeżowóz-wege (...)
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Good Move
  warsztaty
  Kopalnia Ruchu 1.0 to warsztaty poświęcone Podstawom Ruchu. Wydobędziesz z niej praktyczne narzędzia do kształtowania mobilności i doświadczysz nieprzewidywalnego ruchu w interakcjach. Oddech. Postawa. Dotyk. Wzorce. Transfer Sił… To niektóre z pozostałych tematów, które poruszymy. Przedstawimy zasady budowania trwałej mobilności w obrębie kończyny dolnej, bioder, kręgosłupa (...)
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Twin Peaks Harley-Davidson Warszawa
  Zapraszamy do TwinPeaks na FREEDOM ON TOUR w dniach 24-25 Czerwca. Będziecie mogli w tych dniach zaznać prawdziwej wolności wybierając do jazdy jeden z 23 motocykli Harley-Davidson. Zgłoszenia na jazdy prosimy przesyłać drogą mailową na adresy e-mail: lukasz@harleywarszawa.pl, Bądźcie w ten weekend z nami, czeka na Was wiele atrakcji!!!
 • 24 czerwca, 10:00 (2 dni) - Warszawa, Baseny Wał Miedzeszyński 407
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Pierwszy weekend wakacji, pierwszy weekend lata. Prognozy pogodowe zapowiadają się całkiem dobrze, tak więc już teraz oficjalnie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dwa duże baseny pływackie, prysznice i co najważniejsze - wodna zjeżdżalnia (która co roku cieszy się dużym zainteresowaniem). Oprócz tego szerokie zaplecze restauracyjno-barowe. Powiadomcie znajomych, spakujcie (...)
 • 24 czerwca, 11:00 (2 dni) - Warszawa, Warsaw Salsa Club
  warsztaty
  Drogie Panie, Przygotowaliśmy weekend tylko dla Was! Porzućcie wiosenne porządki – one się zrobią. Kiedyś na pewno ;) A taka moc atrakcji szybko się nie powtórzy! Zapraszamy Was serdecznie na taneczny weekend – tylko dla Kobiet! Na zajęciach będziecie miały okazję popracować nad ruchem ciała i izolacjami. Poznacie nowe kroczki i stylingi, które z pewnością zachwycą niejednego (...)
 • 24 czerwca, 11:00 (2 dni) - Siedlce
  Po raz pierwszy najlepsze Food Trucki z całej Polski spotkają się w Siedlcach. Przy współpracy z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce będziemy mogli zaprosić Was na dwudniowy festiwal street slow food. Potrawy z czterech stron świata i atrakcje towarzyszące: Water Slide, zlot motocyklistów i pokazy koni. Do tego: strefa dj (muzyka live), strefa chillout, dobry rzemieślniczy browar i atrakcje (...)
 • 24 czerwca, 11:00 (2 dni) - Radom, Bialobrzegi
  zlot
  Mamy dla Was świetną propozycję na weekend 24-25 czerwca - spotkanie z Grupa Militarna Pilica !!! Co mamy w planach? Integrację, grillowanie, ognisko, spanie w namiotach i dobrą zabawę. Plan wyjazdu: sobota 24.06.2017 - godz 11.30 - zbiórka na parkingu przy Automobilklubie Radomskim, ulica warszawska. godz 12.00 - wyjazd do Białobrzegów godz 12.30 - spotkanie przed Starostwem (...)
 • 24 czerwca, 11:00 (2 dni) - Pułtusk
  NA ORIENTACJĘ
  Już po raz 13. zapraszamy na Turystyczne marsze na orientację " InO Świętojańskie" w kilku kategoriach: TZ — trasa dla zaawansowanych (2 etapy dzienne + 1 etap nocny; zespoły 1-2-osobowe; 3×3 pkt do OInO); VIII runda L Konkursu o Tytuł Mistrza Warszawy i Mazowsza w Marszach na Orientację, TU — trasa dla średniozaawansowanych (2 etapy dzienne + 1 etap nocny; zespoły 1-2-osobowe; (...)
 • 24 czerwca, 11:00 (2 dni) - Warszawa, Grunt i Woda
  dla dzieci
  Specjalna edycja naszych coweekendowych animacji w Gruncie - Wianki nad Wisłą! 💐💐💐 Przedłużamy animacje: Sobota --> 11:00 - 18:00 Niedziela --> 11:00-18:00 Gry i zabawy do upadłego, nudy nie będzie: 🌷 nauka plecienia wianków na kolorowych, świeżych, ciętych kwiatach 👒 w sobotę i w niedzielę warsztaty artystyczne: "Na lato! Papierowe kapelusze dla dzieci" i "Giga Bańki Mydlane"! Dodatkowo (...)