WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 6 grudnia, 9:15 (8 dni) - Warszawa
  festiwal, pokaz
  6 grudnia rusza 18. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS. W programie znalazło się 55 tytułów: 5 stałych sekcji programu i cztery retrospektywy. W konkursie WATCH DOCS, ocenianym przez międzynarodowe jury, startuje 14 nowych dokumentów. Laureatem nagrody im. Marka Nowickiego jest w tym roku kongijski reżyser Dieudo Hamadi. Na festiwalu zobaczymy 5 jego filmów (...)
 • 7 grudnia, 10:00 (5 dni) - Warszawa, Pałac Tyszkiewiczów
  Gabinet Zoologiczny, formowany od 1818 roku, należał do najznamienitszych zbiorów naukowych Uniwersytetu Warszawskiego. Był jedną z licznych uczelnianych kolekcji (wspomnieć należałoby również m.in. Gabinety Mineralogiczny, Numizmatyczny, Rycin, Odlewów Gipsowych), budujących prestiż i znaczenie warszawskiego ośrodka wiedzy. Ich rozwój skomplikowały lub przerwały polityka zaborców (...)
 • 10 grudnia, 18:30 (2 dni) - Warszawa, Hala Koło
  koncert
  Zapraszamy na koncerty Taco Hemingwaya w ramach trasy promującej album "Café Belga". Spodziewajcie się dużej ilości nowego materiału na żywo. 10.12.2018 (poniedziałek) Hala Koło Drzwi: 18.30 Koncert: 20.30 Bilety WYPRZEDANE! 11.12.2018 (wtorek) - DODATKOWY TERMIN! Hala Koło Drzwi: 18.30 Koncert: 20.30 Bilety dostępne tylko na Going: https://hot.goingapp.pl/wydarzenie/1860486 Uwaga! (...)
 • 10 grudnia, 19:00 (3 dni) - Warszawa, Dom Kultury Kadr
  festiwal
  sala: Broadway wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr 7. edycja @Warsaw Dance Days – Międzynarodowego Festiwalu Tańca Współczesnego – dedykowanego w całości młodym choreografom. W tym roku przez 3 festiwalowe dni na 2 scenach: 10 grudnia w Centrum Sztuki Tańca w Warszawie i 11-12 grudnia w Ośrodku Teatr Tańca Zawirowania na Belwederskiej swoje choreografie zaprezentują (...)
 • 11 grudnia, 9:00 - Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
  Jeśli zgadzacie się ze Staffem, że „śmierci tak się należy uczyć jak życia”, nie możecie przeoczyć przedstawienia Teatru Tańca Caro opowiadającego o 9-letnim chłopcu chorym na raka. Spektakl powstał na podstawie znakomitej książki Erica-Emmanuela Schmitta pt. „Oskar i Pani Róża”. W dwunastu listach do Boga chore dziecko opisuje swoje życie – życie, którego nigdy nie będzie miało (...)
 • 11 grudnia, 9:30 - Piaseczno, DeSilva Warszawa Piaseczno
  Serdecznie zapraszamy do udziału w 2-dniowych warsztatach z zakresu wywierania wpływu w sprzedaży. Na szkoleniu uzyskasz odpowiedź na m.in na poniższe pytania: Na czym polega socjotechniczne domykanie transakcji? Jakimi sposobami bronić się przed manipulacjami klientów? Jakich narzędzi użyć, by wywierać wpływ i motywować klientów do zakupu?Szczegółowy harmonogram wydarzenia:DZIEŃ (...)
 • 11 grudnia, 9:31 - Warszawa, Centrum Konferencyjne Zielna
  warsztaty
  Serdecznie zapraszamy do udziału w 2-dniowych warsztatach z efektywności osobistej. Na szkoleniu uzyskasz odpowiedź na m.in na poniższe pytania: Jak diagnozować nieefektywne nawyki? Jak zwiększyć swoją efektywność osobistą? Jak skutecznie zmieniać swoje nawyki?Szczegółowy harmonogram wydarzenia: DZIEŃ I:2018-12-11 | 09:30 | 12:00 | EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA - CZYM JEST I JAK (...)
 • 11 grudnia, 10:00 - Warszawa, Teatr Capitol
  Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków! Mądry i zabawny Profesor Rozumny (w tej roli Krzysztof Tyniec) przedstawia swoim uczniom przełomowe zdobycze cywilizacji. Dzięki niemu, dzieci poznają dokonania Newtoona, Einsteina oraz odkrycia Krzysztofa Kolumba. Dlatego nie waha się nurkować w WANNIE, aby poznać prawo (...)
 • 11 grudnia, 11:00 - Siedlce, Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach
  Jeśli zgadzacie się ze Staffem, że „śmierci tak się należy uczyć jak życia”, nie możecie przeoczyć przedstawienia Teatru Tańca Caro opowiadającego o 9-letnim chłopcu chorym na raka. Spektakl powstał na podstawie znakomitej książki Erica-Emmanuela Schmitta pt. „Oskar i Pani Róża”. W dwunastu listach do Boga chore dziecko opisuje swoje życie – życie, którego nigdy nie będzie miało (...)
 • 11 grudnia, 17:30 - Warszawa
  warsztaty, networking, ciekawe
  Rozmawiaj, Słuchaj, PoznawajEnglish Workshops, czyli warsztaty mówienia po angielsku, to nowoczesna forma nauki dla tych, którzy wiele lat uczyli się angielskiego i wciąż nie mówią płynnie lub dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z angielskim. To świetne miejsce, w którym poznasz wiele interesujących osób pragnących podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem zawodowym (...)
 • 11 grudnia, 18:00 - Warszawa, Biblioteka Przy Zawiszy
  wykład
  Zapraszamy miłośników kultury arabskiej oraz Afryki Północnej na spotkanie poświęcone świetności dawnego Kairu: Cytadela Saladyna, meczet ibn Tuluna, Bab Zuwayla czy Chan al-chalili to niektóre ze wspaniałych miejsc świadczących o dawnej świetności kraju, w którym w IV tysiącleciu przed naszą erą zaczęła się rozwijać jedna z najstarszych cywilizacji na świecie. Proponujemy wyprawę (...)
 • 11 grudnia, 18:00 - Warszawa, barStudio
  spotkania autorskie
  Zapraszamy na ostatnie spotkanie 10. edycji Wszyscy Jesteśmy Fotografami. 11 grudnia, godz. 18:00, "Ruch w przestrzeni, czyli o tym, kiedy fotografia staje się kluczem doświadczenia”. Prowadzenie: Kacper Kowalski Byłem architektem. Rzuciłem projektowanie dla latania. I dla fotografii. W powietrzu miałem przestrzeń na własność. Była tylko moja i niczyja więcej. Wchodziłem w stan (...)
 • 11 grudnia, 18:00 - Warszawa, Dom Kultury Kadr
  Agnieszka Muzińska: Mój miesięczny pobyt w Iranie był pełen wyzwań- tych, które postawiłam sobie jeszcze przed wyjazdem, jak zdobycie Demawendu (5671 m n.p.m.), bieganie po piaszczystych wydmach, dotarcie do irańskich wysp w Zatoce Perskiej, ale i tych, które pojawiły się w drodze- spróbowanie mięsa wielbłąda, jazda autostopem, nocleg w jaskini czy zjedzenie każdego możliwego rodzaju (...)
 • 11 grudnia, 18:00 - Warszawa, Muzeum Fryderyka Chopina
  wykład, wystawa
  Panel dyskusyjny: Czym jest dzisiaj muzyka polska? Prowadzenie: Jan Topolski Paneliści: Hanna Kulenty, dr Katarzyna Naliwajek-Mazurek, prof. Szábolcs Esztényi, Piotr Peszat Muzykolodzy, teoretycy muzyki, kompozytorzy starszego i młodszego pokolenia, urodzeni w Polsce i ci, którzy Polskę wybrali na kraj swojej twórczej aktywności. Przedstawiciele każdej z grup zasiądą przy (...)
 • 11 grudnia, 18:30 - Warszawa, Klub Hydrozagadka
  Knock Out Productions prezentuje koncert As I Lay Dying w Warszawie! Metalcore’owcy wystąpią 11 grudnia w warszawskim klubie Hydrozagadka. Amerykańska grupa przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album, którego zapowiedzią jest singiel „My Own Grave”. Przedsprzedaż biletów startuje już w najbliższy piątek 3 sierpnia. Druki kolekcjonerskie będzie można zakupić na: https://sklep (...)
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Filharmonia Narodowa w Warszawie
  Koncert kameralny - Powstało w wolnej Polsce Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej Jan Lewtak - kierownictwo artystyczne Łukasz Dyczko - saksofon Program Stefan Bolesław Poradowski- Capriccio na temat Kreutzera na smyczki [4'] Aleksander Tansman- Triptique na orkiestrę smyczkową [17'] Roman Palester- Concertino na saksofon altowy i smyczki [18'] Przerwa [20'] Wolfgang (...)
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Studio Buffo
  Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko (...)
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Klub Proxima
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Teatr Capitol
  Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?” to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii. Poszukiwanie sposobów na zwiększenie zysków może prowadzić do wielu zaskakujących zdarzeń. Zwłaszcza, gdy metody na pomnożenie pieniędzy nie do końca są uczciwe. Co może się wydarzyć, gdy przekręt wyjdzie na jaw? Kto jest przyzwoity, a kto oszukuje? I kim właściwie w tej intrydze (...)
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Teatr Muzyczny ROMA
  Tribute to John Williams — koncert muzyki filmowej kompozytora wszech czasów Daj się zaprosić do świata muzyki filmowej, posłuchaj utworów stworzonych przez kompozytora wszech czasów: Johna Williamsa. W jego dorobku znajduje się ponad 100 tytułów, które nagradzane były tak prestiżowymi nagrodami jak Złote Globy, statuetki Grammy czy BAFTA. Amerykańska Akademia Filmowa Oscara przyznała (...)
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Pogłos
  BEXEY to brytyjski rapper i twórca piosenek takich, jak Villain Tears, Cutthroat Smile, Nightslayer, czy Stay Alive. We wrześniu 2017 w Warszawie supportował swojego przyjaciela Lil Peep'a, z którym często nagrywał. Poza tym na swoim koncie ma współpracę z $UICIDEBOY$, czy Fat Nickiem. BEXEY zagra w warszawkim Pogłosie 11. grudnia.
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Hybrydy
  koncert
  Utalentowana i zdeterminowana, Małgorzata Uściłowska, znana pod pseudonimem Lanberry. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Do szerszej publiczności trafiła za sprawą singla „Podpalimy świat”, który w bardzo szybkim tempie podbił playlisty największych rozgłośni (...)
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Teatr Collegium Nobilium
  Spektakl KAŻDY MUSI KIEDYŚ UMRZEĆ PORCELANKO, CZYLI RZECZ O WOJNIE TROJAŃSKIEJ inspirowany TROILUSEM I KRESSYDĄ Williama Shakespeara, rozpościera się pomiędzy upadającym mitem a kryzysem cywilizacji, przechodząc przez pytanie: czy Bogini Fortunie wypada chodzić w płetwach? To spektakl śmieszny albo zupełnie nieśmieszny - wszystko zależy od tego z czego się śmiejemy...List do postaci (...)
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Klub Komediowy
  improwizacja
  Spotkanie z człowiekiem. A właściwie z ludźmi. Z różnymi ludźmi w ciele jednego człowieka. Ciekawymi? Dziwnymi? Smutnymi? Nijakimi? To już zależy od publiczności i kosmosu. Maciej Buchwald z teatru improwizowanego Klancyk wciela się w różne postaci improwizując ich historie na podstawie sugestii publiczności. Wszystko na żywo, bez scenariusza i solo! Zapraszamy na spotkanie z wieloma (...)
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Dos Tacos - Mexican Grill
  dla dzieci, wykład, pokaz, spotkania autorskie, wernisaż, pokaz slajdów
  Już 11 grudnia zapraszamy Was do Dos Tacos na wyjątkowy wieczór z podróżnikiem! Jak nie zgubić się w Mexico City - najludniejszym mieście świata? Gdzie można znaleźć prawdziwych El Mariachi? Czym w zasadzie różni się tequila od mezcalu? Czemu meksykański Dzień Zmarłych został wpisany na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO? Jaką tajemnice skrywają w sobie Cenoty - studnie (...)
 • 11 grudnia, 19:00 - Warszawa, Nove Kino Wisła
  WSPINACZKA I ALPINIZM
  Zapraszamy we wtorek, 11 grudnia o godz. 19.00 na spotkanie “Wszystko za K2 – cena podboju”. Podczas spotkania odsłonimy kulisy historii polskich zmagań z górą K2. Uczestnikami spotkania będą Leszek Cichy – uczestnik m.in. pierwszej wyprawy na K2 w 1976 r. i pierwszej zimowej w 1987 r., Janusz Majer – kierownik wyprawy, która pokonała kultową Magic Line na K2 w 1986 r. oraz Darek (...)
 • 11 grudnia, 19:30 - Warszawa, Och Teatr
  Bruno Jasieński Reżyseria: Jerzy Stuhr Obsada: Maciej Stuhr, Nina Minor, Michał Breitenwald, Wojciech Chorąży, Andrzej Deskur, Andrzej Dębski, Jędrzej Taranek/Patryk Gnaś oraz Maria Bijak, Jacobina Blüm, Agnieszka Borkowska, Aleksandra Grącka, Klaudia Gryboś, Marek Bula, Michał Misza Czorny, Bartłomiej Gąsior, Patryk Gnaś, Daniel Leżoń   Noc, środek karnawału, jeden z domów mody (...)
 • 11 grudnia, 20:00 - Warszawa, DZiK
  koncert
  RASP Lovers Piotr Chęcki- Saxophone Szymon Wójcik- Guitar and compositions Marcel Baliński- Piano Franciszek Pospieszalski- Double Bass Bartosz Szablowski- Drums RASP Lovers to nowy projekt gitarzysty Szymona Wójcika. Połączenie łódzkiego Romantyzmu, podwarszawskiej Alternatywy, mokotowskiej Schizofrenii oraz kutnowskiego Punku. Łamanie schematów, zabawa formą i konwencją, zestawianie (...)
 • 11 grudnia, 20:00 - Piaseczno, Centrum Kultury Piaseczno
  Akt VIII zagra w ramach Wtorku Teatralnego w Centrum Kultury! Po raz kolejny będziemy mieli okazję zagrać na scenie, którą zarządza nasza Alma Mater, ale tym razem w ramach cyklicznego wydarzenia kulturalnego, jakim jest Wtorek Teatralny. Najpiękniejsze w teatrze improwizacji jest to, że to widz decyduje co zobaczy na scenie. Do dyspozycji aktorów jest szereg gier improwizacyjnych (...)
 • 11 grudnia, 20:00 - Warszawa, Resort
  Tym razem w Resorcie Komedii Cezary Jurkiewicz i Sebastian Rejent zaprosili komików związanych i zaprzyjaźnionych ze Stand-up Polska, którzy będą testować swój nowy materiał! Usłyszycie nowe żarty, które nigdy wcześniej nie były mówione oraz takie, które już nigdy więcej nie zostaną powtórzone.UWAGA!! Ostatnio na występ przyszedł żul, więc od tej pory wjazd będzie za 5zł. Wydarzenie (...)
 • 11 grudnia, 20:30 - Warszawa, Klub CH25 przy ul. Chłodnej 25
  koncert
  Wojciech Traczyk - kontrabas, Kamil Szuszkiewicz - trąbka, Paweł Szpura - perkusja, Jan Małkowski - saksofon
 • 11 grudnia, 21:00 - Warszawa, Klub Komediowy
  Stand-up Polska i Klub Komediowy zapraszają Wojtek Fiedorczuk w towarzystwie.Wojtek Fiedorczuk Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję (...)
 • 11 grudnia, 21:00 - Warszawa, Klub Komediowy
  stand-up
  Wojtek Fiedorczuk w Towarzystwie. Wojtek Fiedorczuk Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego (...)
 • 12 grudnia, 9:30 - Piaseczno, DeSilva Warszawa Piaseczno
  warsztaty
  Serdecznie zapraszamy do udziału w 2-dniowych warsztatach z efektywności osobistej. Na szkoleniu uzyskasz odpowiedź na m.in na poniższe pytania: Jak diagnozować nieefektywne nawyki? Jak zwiększyć swoją efektywność osobistą? Jak skutecznie zmieniać swoje nawyki? Szczegółowy harmonogram wydarzenia: DZIEŃ I: 2018-12-11 | 09:30 | 12:00 | EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA - CZYM (...)
 • 12 grudnia, 10:00 - Warszawa, Teatr Capitol
  Muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat  najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków! Mądry i zabawny Profesor Rozumny (w tej roli Krzysztof Tyniec) przedstawia swoim uczniom przełomowe zdobycze cywilizacji. Dzięki niemu, dzieci poznają dokonania Newtoona, Einsteina oraz odkrycia Krzysztofa Kolumba. Dlatego nie waha się nurkować w WANNIE, aby poznać prawo (...)
 • 12 grudnia, 10:30 (2 dni) - Warszawa, Szkoła Główna Handlowa
  wykład, warsztaty, networking, konferencja
  X edycja Real Estate Conference organizowana jest przez SKN Inwestycji i Nieruchomości przy Szkole Głównej Handlowej odbędzie się 12-13 grudnia 2018 w Warszawie. Tematem nad którym skupią się eksperci będzie proptech, czyli nowe technologie w nieruchomościach, wpływ e-commerce na przyszłość nieruchomości handlowych i magazynowych oraz jaki los czeka powierzchnie biurowe. Do uczestnictwa (...)