WOJEWÓDZTWO PODLASKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podlaskie

Województwo podlaskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 • 20 maja, 18:30 (7 dni) - Białystok, Dni Sztuki Współczesnej
  ENGLISH BELOW Prezentujemy najnowszą, 34. edycję Dni Sztuki Współczesnej - edycję, której zbiorem wspólnym będą idiomy: niepokój, ferment, niezgoda i opór. Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na 34. Dni Sztuki Współczesnej 20-26 (...)
 • 22 maja, 14:00 (4 dni) - Białystok, Galeria Arsenał elektrownia
  , warsztaty
  W ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej zapraszamy na Tydzień Radykalnej Obfitości 22-25 maja 2019 Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej), wstęp wolny 22-23 maja, godz. 14:00-17:00 – warsztaty (...)
 • 24 maja, 10:00 (3 dni) - Wasilków, Kompleks Hotelowy "Nad Zalewem"
  , zlot
  Zapraszamy na Międzynarodowy Zlot Motocyklowy "VIKING PARTY" Impreza odbędzie się w dniach 24–26 maja 2019 w miejscowości Wasilków k/ Białegostoku. Na zlocie nie zabraknie konkursów, atrakcji, wystawców i dobrej (...)
 • 24 maja, 15:00 (3 dni) - Łomża, Miasto Łomża
  Stary Rynek w ŁOMŻY opanuje Inwazja FoodTrucków ! Więcej info już w Poniedziałek 13.05 😍
 • 25 maja, 9:00 (2 dni) - Suwałki, Góra Rowerska
  Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję testów rowerów Scott 2019, która odbędzie się w weekend 25-26 maja w naszym sklepie!
 • 25 maja, 10:00 - Białystok, DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Białystok / Poland
  Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Dziecięcego Przeglądu Tańca "Happy Feet" 2019 organizowanego przez SDK DanceOFFnia specjalnie z myślą o najmłodszych tancerzach w wieku od 4 do 10 lat :)! Data: Sobota, 25 maja 2019 r. godz. 10:00 Kategorie: Formacje (...)
 • 25 maja, 10:00 - Juchnowiec Dolny
  Po raz siódmy gonić będziemy w Juchnowcu Dolnym Konopielkę :) Bieg na 10 kilometrów rozpocznie się w samo południe w sobotę, 25 maja. Wcześniej czekają biegi towarzyszące - rodzinny oraz z vipami. A po sportowej części rywalizacji zawodnicy (...)
 • 25 maja, 10:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  RĘKODZIEŁO
  , warsztaty
  Designerska szklana biżuteria lub oryginalny gadżet wykonane własnoręcznie? Przyjdź i zrealizuj swój własny pomysł na wyjątkową szklaną ozdobę lub niebanalny prezent. Nasze warsztaty to także świetna zabawa i kreatywna forma spędzania wolnego (...)
 • 25 maja, 14:30 - Narewka
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  Osadnictwo tatarskie na Litwie oraz powstanie pierwszych gmin muzułmańskich przypada na XIV wiek - muzułmanie wpisani są więc w historię ziem przyszłej Rzeczpospolitej Obojga Narodów od setek lat. Napływowi Tatarów sprzyjała polska tolerancja (...)
 • 25 maja, 18:00 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie (...)
 • 25 maja, 19:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. Szybko zainteresował się jazzem, co z kolei (...)
 • 25 maja, 19:00 - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  Recital ten jest swego rodzaju przewodnikiem po zakamarkach kobiecej duszy, ukrytych często pod maskami codziennych obowiązków i licznych ról, które każda Kobieta zmuszona jest przybierać. Opowieścią, która chciałaby być obiektywna, dlatego (...)
 • 25 maja, 19:00 - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  Proponujemy utrzymany w teatralnym klimacie recital "SAMA SOBIE NAPISZĘ TĘ ROLĘ". Jest to niezwykła opowieść o Kobietach, która chciałaby być obiektywna, dlatego „pisana” jest zarówno z perspektywy kobiecej (m.in. A. Osiecka, A. Achmatowa, A (...)
 • 25 maja, 20:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  , koncert
  Grupa Patent Event, Borcrew oraz REJS Klub Muzyczny mają ogromną przyjemność zaprosić na pierwszy koncert premierowy Joda w Białymstoku w ramach trasy koncertowej #ORIENTORIENT TOUR ! Jako Gość Specjalny zagra reprezentant Stoprocent - Kabe (...)
 • 25 maja, 20:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  , koncert
  Grupa Patent Event, Borcrew oraz REJS Klub Muzyczny mają ogromną przyjemność zaprosić na pierwszy koncert premierowy JODA w Białymstoku w ramach trasy koncertowej #ORIENTORIENT TOUR ! Artysta zagra z nowego albumu ORIENTORIENT który swoją (...)
 • 25 maja, 20:30 - Białystok, Kawiarnia Muzyczna FAMA
  , koncert
  // ENGLISH BELOW Współczesny pop z Wielkiej Brytanii i Polski! W ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej zapraszamy na koncerty zespołów Polo (UK) / Sonar (PL) 25 maja 2019, godz. 20:30 Klub Fama, ul. Legionowa 5 Bilety: 35 zł - w kasie kina (...)
 • 26 maja, 10:00 - Gródek, Zalew Grodek
  , maraton mtb
  Najlepszy junior Polski, zwycięzca Półmaratonu Piotr Kryński (Volkswagen Samochody Użytkowe) tak podsumował ubiegłoroczny wyścig w Gródku: „organizatorzy Maratonów Kresowych postarali się o ciekawą trasę z paroma elementami technicznymi w postaci (...)
 • 26 maja, 11:00 - Białystok, Dom Kultury "Śródmieście" w Białymstoku
  Najbardziej urokliwa uliczka w Białymstoku znów ma swoje święto: Święto Ulicy Jana Kilińskiego Lata 50-60 XX wieku!!! Koncerty, etiudy, pokazy, konkursy, wystawy, zajęcia edukacyjne, malowanie przy sztalugach to tylko niektóre z atrakcji na (...)
 • 26 maja, 11:00 - Augustów, Ośrodek wypoczynkowy Skowronek Augustów
  Zapraszamy na X Rowerowa Wycieczkę Rodzinną. W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. -- start godzina 11:00 26.05.2019r z Rynku Zygmunta Augusta przejazd do OW - Skowronek --16:00 Zakończenie imprezy, samodzielny powrót do Augustowa
 • 26 maja, 12:00 - Białystok, Centrum im. Ludwika Zamenhofa
  , dyskusja
  W ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej zapraszamy na panel dyskusyjny „Wolność i cenzura w czasach postprawdy” 26 maja 2019, godz. 12.00 Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19 wstęp wolny Kultura współczesna nie jest rozrywką (...)
 • 26 maja, 14:00 - Suwałki, Zalew Arkadia
  , dla kobiet
  Suwałki Miss Run to wydarzenie biegowe, skierowane do wszystkich Pań. Bieg główny na dystansie około 5 km oraz bieg towarzyszący (100 m w szpilkach). Dodatkowo wybory Miss Fashion Run za najlepszą stylizację oraz Miss Foto, ponadto losowanie (...)
 • 26 maja, 15:30 - Białystok, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza (Wydział Sztuki Lalkarskiej)
  ENGLISH BELOW Piątka performerów sięga do wspomnienia osoby, która przeżyła wojnę i nieustannie ją przeżywa, po czym przejmuje to wspomnienie i odpowiada na nie zgodnie ze swoimi potrzebami, z potrzebami naszej współczesności. W ramach 34 (...)
 • 26 maja, 18:00 - Białystok, WOAK Spodki
  , koncert
  „Przez Mateńki okno patrzę...” - to zbiór muzycznych opowieści o miłości do człowieka i do małej ojczyzny. O miejscu na mapie świata, które jakimś zrządzeniem losu stało się naszym domem. I o tym domu najważniejszym – co w sercu. To wyśpiewane (...)
 • 26 maja, 18:00 - Białystok, Białostocki Ośrodek Kultury
  , musical
  //ENGLISH BELOW „Jak, do diabła, możemy żyć, wiedząc, że dzieją się takie rzeczy?” – pytają wykonawcy przejmującego musicalu o głodzie, zjawisku, które uśmierca rocznie miliony ludzi. W ramach 34. Dni Sztuki Współczesnej zapraszamy na spektakl Narodowy (...)
 • 26 maja, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  , koncert
  Po wrażeniach z dnia wcześniejszego, zapraszamy wszystkich wędrowników i instruktorów na koncert zespołu Wszyscy Byliśmy Harcerzami 💃🏼🕺🏻 KIEDY 👉🏻 26 maja 2019 (niedziela) GDZIE 👉🏻 Zmiana Klimatu BILETY 👉🏻 dostępne od 29 (...)
 • 27 maja, 16:30 - Białystok, Rozkwit Centrum Naturalnego Rodzicielstwa
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Zapraszamy na kolejne spotkanie Bliskościowej Grupy Wsparcia o temacie przewodnim: Dbanie o ciało, zdrowie i higienę u dzieci. Chcemy porozmawiać o tym jak dbać o dzieci we wszelkich kwestiach związanych z ich ciałem i jak wspierać dzieci w (...)
 • 27 maja, 17:00 - Augustów, hotel Warszawa
  , wykład, warsztaty, dla kobiet, networking
  🔶 Serdecznie zapraszam na Stylowe Warsztaty 🔶 Zrób sobie prezent na wiosnę i spędź czas z nami w cudownej atmosferze! 🎁 Zatem serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsc, gdyż ich ilość jest ograniczona.⏳ TEMATYKA WARSZTATU: 💎 (...)
 • 27 maja, 17:00 - Grajewo, Grajewska Izba Historyczna
  , wykład
  Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku oraz Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na kolejne wykłady z cyklu "Akademia Niepodległości", które odbędą się w Grajewskiej Izbie Historycznej (ul. Ełcka 30) w dniu 27 maja 2019 (...)
 • 27 maja, 18:30 - Augustów, Kino Iskra
  , pokaz
  Polskie kino w najlepszym wydaniu. Na najnowszym filmie Jacka Borcucha zdążył poznać się już festiwal Sundance, a przed nim areny kolejnych dużych festiwali. I ta największa czyli wodzowie na salach kinowych. DKF Kinochłon prezentuje film (...)
 • 27 maja, 19:00 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Andrzej Rybiński edukację muzyczną pobrał w Średniej Szkole Muzycznej w Łodzi. Rok 1970 zaowocował własną grupą wokalną o nazwie Bumerang, która uczestniczyła w tworzeniu śpiewogry "Na szkle malowane" oraz uczestnictwem w zespole DWA PLUS JEDEN (...)
 • 29 maja, 17:00 - Białystok, Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego
  , rodzinne, spotkania autorskie
  29 maja 2019 r. o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Anną Chomiak – autorką bloga Nieidealna Anna oraz książki Nieidealnik. Sztuka szczęśliwego życia. Książka jest zbiorem felietonów, inspirowanych życiowymi doświadczeniami autorki, która (...)
 • 29 maja, 19:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  , koncert, rodzinne
  IV akcja charytatywna dla Domu Dziecka nr. 2 w Białymstoku!W dniach 10 - 29 maja zachęcamy do przynoszenia i wsparcia dzieciaków m.in: słodyczami, zabawkami, książkami – podaruj dzieciom uśmiech! Codziennie od 17:00 - 22:00 w lokalu 6-Ścian (...)
 • 30 maja, 19:00 - Suwałki, Rozmarino
  , koncert
  Zapraszamy wszystkich fanów bluesa na kolejne 8. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa. VIII SPOTKANIE SUWALSKIEGO FAN CLUBU BLUESA – koncert PIANO BLUES BAND 30 maja 2019 r. godz. 19.00 ROZMARINO, ul. T. Kościuszki 75 WSTĘP WOLNY Rezerwacja (...)
 • 31 maja, 16:30 - Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury
  RĘKODZIEŁO
  Zapraszamy na zajęcia plastyczne z cyklu "Zrób to sam(a)". Na majowych zajęciach będzie można stworzyć magnesy na lodówkę.
 • 31 maja, 17:00 - Sokółka
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  , festiwal
  Holi Festival Poland w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019 odwiedzi Sokółkę! Święto Kolorów odbędzie się na placu przed Knem już 31 Maja. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierz znajomych i weź udział w najbardziej kolorowej imprezie (...)
 • 31 maja, 19:00 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  Czym jest życie i czym śmierć? Dlaczego żyjemy i cierpimy? Orkiestra i Chór Opery i Filharmonii Podlaskiej Mirosław Jacek Błaszczyk – dyrygent Iwona Socha – sopran Anna Lubańska – alt Violetta Bielecka – przygotowanie chóru Gustav Mahler – (...)