WOJEWÓDZTWO PODLASKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podlaskie

Województwo podlaskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 26 czerwca, 15:00 (2 dni) - Choroszcz, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Choroszczy
  dla dzieci, warsztaty
  Co można robić w 🎪 namiocie cyrkowym? 🎪 Na przykład... obejrzeć spektakl Teatru Pinokio z Łodzi! ;) Zapraszamy do akcji Lato w teatrze! Warsztaty teatralne, parada familijna, koncert zespołu Bura Kura i spektakl "Pippi Pończoszanka" - to wszystko zagości w Choroszczy 26 i 27 czerwca 2017 roku. Plan działań: 👉 26 czerwca, godz. 15:00 - bezpłatne warsztaty teatralne, przeznaczone (...)
 • 27 czerwca, 16:00 - Grajewo, Muzeum Mleka
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  spotkania autorskie
  27 czerwca o godz. 16:00 Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka (ul. Konstytucji 3 Maja 36, Grajewo) oraz Jolanta Karpińska Położna Specjalista Opieki Przed i Okołoporodowej zapraszają na spotkanie wszystkie obecne i przyszłe mamy oraz osoby zainteresowane tematem narodzin dziecka na pokaz filmu „Uwolnić poród”. Pokaz zorganizowany w ramach akcji Fundacji Rodzić po Ludzku. (...)
 • 27 czerwca, 17:00 - Białystok, Muzeum Podlaskie w Białymstoku
  spotkania autorskie
  ZDZISŁAW ZAREMBA. LEGENDA BIAŁOSTOCKIEJ FOTOGRAFII PRASOWEJ Spotkanie poprowadzi Andrzej Lechowski, dyrektor Muzeum Podlaskiego 87-letni Zdzisław Zaremba jest nestorem fotografii prasowej. Zapraszamy 27 czerwca 2017 r., godz. 17:00, Ratusz Muzeum Podlaskie w Białymstoku zakupiło do tej pory około 9.000 negatywów Zdzisława Zaremby. Docelowo kolekcja będzie liczyła ponad 20.000 (...)
 • 27 czerwca, 18:30 - Supraśl, Dom Ludowy W Supraślu
  Tym razem w ramach Klubu Globtrotera ToTuToTam zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego Bartosza Liska o podróżującym od 20 lat na rowerze Piotrze Strzeżyszu. W trakcie spotkania spróbujemy nawiązać połączenie live z trasy na terenie Ameryki Północnej. "Nie dojechać nigdy" to historia Piotra Strzeżysza - rowerowego nomady, który od ponad 20 lat włóczy się po świecie ze (...)
 • 28 czerwca, 8:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  Na dobry początek wakacji zapraszamy na całodniową wycieczkę na Kurpie Zielone. Miejsca, które zwiedzimy, w unikalny sposób ukazują architekturę, bogaty dorobek historyczny i piękne tradycje rzemieślnicze polskiej wsi. Zapraszamy całe rodziny! Odwiedzimy Muzeum Rolnictwa im. Księdza Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. W jego bogatych zbiorach znajdują się pamiątki dotyczące dziejów (...)
 • 28 czerwca, 17:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  przedstawienie
  W ramach kolejnego spotkania z cyklu ŚRODY SENIORA zapraszamy na spektakl „Ostry dyżur”. Aktorów Teatru Zgryz można było już podziwiać na scenach Suwalskiego Ośrodka Kultury w spektaklach „Jeden dzień z życia emeryta” oraz „Nasze podwórko”. Teraz czas na kolejny spektakl. Zapraszamy wszystkich na „Ostry dyżur”. Każdy zostanie przyjęty bez kolejki. Szczegóły na: www.soksuwalki.eu/zgryz-zaprasza-seniorow-i-nie-tylko-na-ostry-dyzur-przyjmujemy-bez-kolejki/
 • 28 czerwca, 18:00 (5 dni) - Augustów, Kino Iskra
  Przegląd filmów o tematyce muzycznej ♫ KINOGRANIE rozpocznie się w Augustowie po raz czwarty. W programie tej edycji znajdzie się 6 filmów, 2 koncerty, jeden seans z muzyką na żywo, wystawa fotograficzna, panel dyskusyjny, spotkania z gośćmi i muzyczny rejs. Już w streszczeniu wygląda to imponująco. Nieprawdaż? Jasne, zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy małym przeglądem, ale za to (...)
 • 28 czerwca, 19:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  koncert
  Ferroda Booking & Evil Onion Booking NUCLEAR (Thrash Metal, Chile) http://www.facebook.com/nuclearcl CONFLICTED (Thrash Metal, Chile) https://www.facebook.com/conflictedmetalcl/ HARY Warszawska 29 Białystok, Poland 15-062 https://www.facebook.com/evilonionbooking/ http://www.ferroda.cl
 • 29 czerwca, 12:00 - Białystok, Rozkwit Centrum Naturalnego Rodzicielstwa
  dla dzieci, dla kobiet
  Zapraszamy na kolejne spotkanie Laktacyjnej Grupy Wsparcia. Ideą nadrzędną jest wspieranie w bieżącej sytuacji, ale proponujemy też temat przewodni. Tym razem będzie brzmiał: Karmienie piersią w połogu. Połóg to bardzo szczególny okres w życiu matki i jej dziecka oraz najbliższego otoczenia. Często jest postrzegany jako trudny czas albo w przygotowaniach do rodzicielstwa w ogóle (...)
 • 29 czerwca, 16:30 - Grajewo, Muzeum Mleka
  RĘKODZIEŁO
  dla dzieci
  Grajewskie Centrum Kultury zapraszają rodziców i dzieci na rodzinne warsztaty DECOUPAGE NA BUTELKACH, które odbędą się w czwartek, 29 czerwca w Centrum Tradycji Mleczarstwa – Muzeum Mleka ul. Konstytucji 3 Maja 36, od godz. 16.30. Farby i pędzle pójdą w ruch, dlatego prosimy zabrać ubrania, których nie żal pobrudzić. NA WARSZTATY OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY!!! Kontakt i zapisy: (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Łomża
  warsztaty
  Zapraszam na cykl cotygodniowych spotkań z niesamowitą metodą malowania intuicyjnego Vedic Art dla osób które nigdy nie malowały jak i dla tych którzy mieli kontakt z malowaniem. Będziemy rozwijać kreatywność w każdej dziedzinie życia, myślenie abstrakcyjne, intuicję oraz wyobraźnię, poczujemy się wolni, pozbędziemy się ograniczeń i blokad, które utrudniają nam funkcjonowanie w (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  koncert
  Wieczór z muzyką legendy polskiej sceny bluesowej - Tadeusza Nalepy, w wykonaniu i aranżach legendy polskiej sceny reagge - Włodka Kiniora Kiniorskiego, wspieranego przez trio doskonałych i uznanych muzyków - Karola Ludewa, Piotra Leniewicza oraz Macieja Dłużniewskiego. Zapraszamy wszystkich fanów bluesa, reagge, a przede wszystkim fanów dobrej muzyki! Skład: Wlodzimierz Kinior (...)
 • 30 czerwca, 13:00 (2 dni) - Goniądz, Plaża miejska
  koncert, festiwal
  Rock na Bagnie to festiwal wspierający niezależną, oraz undergroundową scenę muzyczną. Istniejący od 2010 r. festiwal stał się już wizytówką Podlasia. To podczas tej imprezy miały miejsce powroty takich legend lat 80-tych jak TZN-XENNA, PROCESSS, CZTERECH KOPNIĘTYCH I FRED, czy znanego w środowisku undergroundowym, dokumentalisty i fotografa warszawskiej sceny punk rockowej lat (...)
 • 30 czerwca, 15:00 (2 dni) - Sejny
  dla dzieci
 • 30 czerwca, 17:00 - Grajewo, Muzeum Mleka
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Stowarzyszenie KULTURA NIEZALEŻNA serdecznie zaprasza na II Grajewską Biesiadę Literacką, która odbędzie się 30.06.2017r. o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka w Grajewie. W programie: - spotkanie z twórczością Apoloniusza Ciołkiewicza; - pokaz filmu: „Czerwony Kapturek – historia prawdziwsza”; - dyskusja oraz degustacja biesiadnych potraw; Wieczór (...)
 • 30 czerwca, 17:00 - Białystok, Centrum Szkoleniowe Kafejeto
  warsztaty
  Ponieważ budowanie świadomości kawowej jest nieodłącznym elementem pracy baristów, przygotowaliśmy specjalnie dla naszych gości warsztat dotyczący kaw wysokiej jakości. Podczas spotkania, dowiecie się czym jest kawa wysokiej jakości oraz jak ją odróżnić od kawy komercyjnej. Pokażemy jak prawidłowo przygotować kawę w domu wykorzystując kilka z popularnych na rynku urządzeń. Podczas (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Łomża, Galeria pod Arkadami
  Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza na wernisaż wystawy fotografików łomżyńskich „Granice tolerancji”, które odbędzie się w piątek, 30 czerwca 2017r. w Galerii Pod Arkadami na Starym Rynku w Łomży. Godzina – 18.00. Wstęp wolny. W wystawie udział wezmą: Lech Buczyński, Zbigniew Ciborowski, Przemysław Karwowski, Joanna Klama, Marcin Kossakowski, Marek Maliszewski (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Suwałki, Rozmarino
  jam session
  Czerwiec jest wyjątkowy! W tym miesiącu bowiem po raz drugi zapraszamy Was na Jam Session. Wszystko dlatego, że w pierwszy piątek lipca będziemy już w ferworze świętowania Suwałki Blues Festival :) Dlatego na lipcowy Jam ;) zapraszamy w piątek - 30 czerwca o godz. 19.00. Jak zawsze wstęp wolny, jak zawsze świetni Muzycy i sporo naszych Gości. Warto być, warto posłuchać. Gospodarzem (...)
 • 30 czerwca, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  Szulerzy Grupa wykonuje energetyczny i taneczny miks rhythm and bluesa i rock and rolla w stylu lat 50 i 60-tych, doprawiony szczyptą swingu i soulu. Ten koktajl muzyczny nazwali blues’n’roll i wykonują go jako jedyni w Polsce. Dzięki oryginalności, a jednocześnie przystępności granej przez siebie muzyki wystąpili na niezliczonej ilości imprez typu Dni Miasta (supportując telewizyjne (...)
 • 30 czerwca, 21:00 - Białystok, WoW Club
  koncert
  Znamy doskonale tekst piosenki do utworu:"Mleczko" które śpiewają dziewczyny z TOP GIRLS. Specjalnie dla was, 30 czerwca (PIĄTEK) zaśpiewają na naszej scenie przy Sienkiewicza 3! :) 📢UWAGA KONKURS PONIŻEJ!📢 ❎ TOP GIRLS ❎ Słynni z hitów : ➡ MLECZKO https://www.youtube.com/watch?v=Tb1NY0IByTw ➡ SEXI BOMBA https://www.youtube.com/watch?v=CVIKAuHwV_A ➡ CZESKI FILM https://www (...)
 • 30 czerwca, 21:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  Dźwięk to wrażenie słuchowe, spowodowane falą akustyczną rozchodzącą się w ośrodku sprężystym (ciele stałym, cieczy, gazie). Pierwszego zapisu dźwięku dokonał w 1860 roku Édouard-Léon Scott de Martinville. Pierwszego zapisu dźwięku za pomocą urządzenia zwanego fonografem, mogącego jednocześnie odtwarzać dźwięk, dokonał w 1877 r. Amerykanin Thomas Alva Edison. Upamiętnijmy więc (...)
 • 30 czerwca, 21:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Zapraszam na prawdziwą mieszkankę muzyki rockowej! Prawdziwe laboratorium rocka! Podłączeni do AC-DC dodamy pół ampułki polskiego rocka, szczyptę black sabbath oraz pięć gramów guns n roses i otrzymamy imprezę, która będzie trwała do białego świtu :) dj Groot Wjazd za free! Zapisz sobie termin, zbieraj ekipę i wpadaj ! Obserwujcie nasz funpage z nowinkami ! Gorrąco pozdrawiamy (...)
 • 30 czerwca, 22:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  Gotowi na pierwszy wakacyjny rejs? Można wybrać się do moniek, augustowa lub do supraśla. Można również odwiedzić San Escobar który, położony jest w Ameryce Środkowej, od północy granicząc z Meksykiem, od południa i od zachodu z Gwatemalą, na wschodzie zaś z Morzem Karaibskim. Jego walutą jest peso. Można dopłynąć tam Rejsem, który startuje już w piątek. Start : 22.00 Wjazd (...)
 • 1 lipca - Grajewo
  koncert
  "Dni Grajewa 2017" - koncert Sylwia Grzeszczak Tereny przy Klubie "Hades" ul. Wojska Polskiego
 • 1 lipca (2 dni) - Mielnik
  koncert, dla dzieci, rodzinne, zawody
  Sobota 1 lipca – teren kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Zamkowej 11.00 -13.00 – Bieg „Mielnicka Dycha” 17.00- 17.35 -€“ zespół Mielniczanie z Mielnika, - występ dzieci uczestniczących w warsztatach muzycznych GOKSiR ,
 • 1 lipca - Mielnik
  10 km
  Wszystkich którzy lubią wyzwania i są pasjonatami biegania oraz pięknych krajobrazów – zapraszamy do udziału w najtrudniejszym z Grand Prix Podlasia biegu na 10 kilometrów. IV Mielnicka Dycha to niespotykana przygoda biegowa na niełatwym, bo mocno pagórkowatym, ale malowniczo położonym terenie ziemi mielnickiej.  Do udziału zachęcamy wszystkich, którzy ukończyli 18 lat, panów (...)
 • 1 lipca, 10:00 - Białystok, Lodowisko Białystok
  CROSSFIT I KETTLEBELL
  Bardzo miło jest Nam ogłosić, że w dniu 1.07.2017 r w Białymstoku odbędą się IV Mistrzostwa Polski Kettlebell HardStyle Challenge 2017 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. To jedyne Mistrzostwa w kraju rozgrywane w formule HardStyle. Przedstawicielami tego systemu w Polsce są głównie Instruktorzy SFG (Strong First Girya ). Trening z odważnikami kulowymi wg (...)
 • 1 lipca, 10:00 (2 dni) - Łomża, Galeria Łomża
  Hejka! Serdecznie zapraszamy na Zlot Foodtrucków pod Galerią Łomża! Odwiedzą Was najlepsze Foodtrucki w Polsce! Nie zabraknie atrakcji jak i pysznego jedzenia! Już niebawem pełna lista foodtrucków! Do zobaczenia!
 • 1 lipca, 10:00 (2 dni) - Białystok, Outlet Białystok
  zlot
  Hejka, Serdecznie zapraszamy na Zlot Foodtrucków pod OUTLET BIAŁYSTOK! Odwiedzą Was najlepsze Foodtrucki w Polsce!. Nie zabraknie atrakcji jak i pysznego jedzenia! Odwiedzą Was: Gastro Truck-autorskie burgery wołowe oraz frytki stekowe! Pan Burger- niesamowite hamburgery tworzone z pasją! Kiełbusfoodtruck-prawdziwe kiełbaski i frytki! U Wujcia-chorizo od prawdziwego Hiszpana a (...)
 • 1 lipca, 12:00 - Białystok, Studio Tańca Feniks
  Jak co roku, zapraszamy na oficjalne otwarcie wakacji! W tym roku przygotowaliśmy specjalnie dla Was warsztaty Bachaty z Olą i Rafałem Porębiak z Lublina. Wieczorem odbędzie się również mega imprezka przed naszym Studiem ^_^ Tradycyjnie wielkie Grillowanie z instruktorami i klubowiczami ST Feniks To będzie wspaniała okazja do podsumowania sezonu tanecznego. Gwarantujemy wspaniałą (...)
 • 1 lipca, 14:00 - Wasilków, Puszcza Knyszyńska
  wycieczka
  W najbliższą sobotę, 1 lipca o godz. 14:00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Wasilkowa na wspólne rowerowanie po Puszczy Knyszyńskiej. Rower jest wspaniałym środkiem transportu do poznawania naszej okolicy a w szczególności Puszczy Knyszyńskiej, znajdujacej się tak blisko naszego miasta. Zachęcamy do rekreacyjnej przejażdki, podczas której odwiedzimy kilka ciekawych zakątków puszczy (...)
 • 1 lipca, 18:00 - Białystok, Muzeum Podlaskie w Białymstoku
  wernisaż
  Wystawa w Muzeum w Tykocinie (Dom Talmudyczny) Wernisaż 1 lipca 2017 r., godz. 18.00 Wystawa czynna do 31 sierpnia 2017 r. Na wystawie zaprezentowane zostaną fotografie ze zbiorów Muzeum w Tykocinie oraz z kolekcji osób prywatnych - mieszkańców miasta. Znajdą się wśród nich, zarówno te z trudnego okresu powojennego, jak również z wielkiego pożaru Tykocina i jego odbudowy w latach (...)
 • 1 lipca, 19:00 (2 dni) - Suchowola, Suchowola
  XV Europarada Orkiestr Dętych w Centrum Europy - Suchowola 2017. Największa impreza w Gminie Suchowola. Festiwal orkiestr z całej Europy. Pierwszy weekend lipca. Występy orkiestr i mażoretek, przemarsze, musztry paradne. Koncerty gwiazd i wiele innych atrakcji. Zapraszamy! :)
 • 1 lipca, 19:00 - Tykocin
  koncert
  Zapraszamy 1 lipca 2017 r. o godz. 19.00 do Wielkiej Synagogi w Tykocinie na Koncert towarzyszący XXIV Festiwalowi Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża Wykonawcy: Bogna Forkiewicz – sopran Dariusz Wójcik – bas Rafał Lewandowski – fortepian Program: Jerzy Lawina Świętochowski - tango „Morze” z operetki „Panna Wodna, Zbigniew Maciejewski - „Chryzantemy (...)
 • 1 lipca, 20:00 - Augustów, Leśny Zakątek Kultury Zdrowa Zoska
  Wieczór z poezją
 • 1 lipca, 21:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  W każdym z nas, gdzieś tam za lewym uchem, obok serducha albo najczęściej w okolicach wątroby ukrywa się figlarna, spontaniczna i niecałkiem poważna, ale za to bardzo rozrywkowa część naszej duszy. To ta pozostałość po czasach młodzieńczych, które cichym i cienkim głosikiem szepczą nam zdania typu: "świetnym pomysłem będzie zapijanie piwkiem!", "no co Ty stary, makareny nie zatańczysz?" (...)