WOJEWÓDZTWO PODLASKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podlaskie

Województwo podlaskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 22 września - Białystok
  czasówka
 • 22 września, 11:00 - Augustów
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  rodzinne, wycieczka, zawody, piknik
  Augustowskie Placówki Kultury, Nadleśnictwo Augustów, Stowarzyszenie Poszukiwań Miejsc Walki i Martyrologii oraz Mogił Wojennych „Leśni” zapraszają wszystkich do udziału w rowerowej grze terenowej „Zorientuj się na Niepodległą!”. W sobotę 22 września będziemy wspólnie świętować 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – w duchu zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy, (...)
 • 22 września, 18:00 - Zambrów, Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie
  ILUZJA I MAGIA
  Artyści z  międzynarodowej grupy  iluzjonistów "Champions of Illusion"po wielkim europejskim tourne'e ponownie zawitają do naszego kraju !!! Tym razem odwiedzą Zambrów !!! Spotkamy ich 22.09.2018 r na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury o godz. 18.00 Tylko jeden dzień!!! Tylko jeden występ !!! Niesamowity spektakl, światowe gwiazdy, wielkie show !!! Na gościnnych występach (...)
 • 22 września, 18:00 - Białystok, Kwestia Czasu
  FLIRT I RANDKI
  Speed-Dates.pl - Szybkie Randki i Kwestia Czasu proponują spotkania dla singli z Białegostoku i okolic w formie speed datingu. Co to takiego? Szybkie Randki, doskonała zabawa i pomysł na miły wieczór w dobrym towarzystwie. Podczas naszych spotkań dla singli przeżyjesz kilkanaście 5-minutowych szybkich randek podczas których możesz porozmawiać z bardzo ciekawymi ludźmi. Kto wie może (...)
 • 22 września, 19:00 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Ryszard Rynkowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Obdarzony znakomitym, mocnym głosem od lat kojarzony jest z takimi przebojami, jak: "Dziewczyny lubią brąz", "Wypijmy za błędy", "Inny nie będę", "Szczęśliwej drogi już czas". Jego płyty regularnie pokrywają się platyną i złotem. Jest wielokrotnym laureatem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (...)
 • 22 września, 19:00 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Ryszard Rynkowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Obdarzony znakomitym, mocnym głosem od lat kojarzony jest z takimi przebojami, jak: "Dziewczyny lubią brąz", "Wypijmy za błędy", "Inny nie będę", "Szczęśliwej drogi już czas". Jego płyty regularnie pokrywają się platyną i złotem. Jest wielokrotnym laureatem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (...)
 • 22 września, 19:00 - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  koncert
  ▎Eskaubei i Tomek Nowak Quartet & Mr. Krime Jedyny w kraju zespołu łączący w sposób permanentny jazzowe improwizacje na najwyższym poziomie ze świetnymi rapowanymi tekstami w języku polskim. Muzyka zespołu łączy teksty jednego z najdłużej działających w Polsce undergroundowych raperów z muzyką świetnego trębacza, znanego ze współpracy m.in. z Nigelem Kennedy, Jarosławem Śmietaną (...)
 • 22 września, 20:00 (2 dni) - Białystok, Atrium Biała
  8 edycja imprezy, od której wszystko się zaczęło. 8 edycja TOP AUTO Białystok Biega! W sobotę 22.09 wystartuje Nocna Piątka, a w niedzielę 23.09 Szybka Dycha. Startując w obu biegach, będziecie mieli okazję skompletować medal. Poza tym, bieganie wieczorem, a potem rano... nie można sobie tego odmówić, prawda? ;) ROZBIEGAMY CAŁE MIASTO!
 • 22 września, 21:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  koncert
  MAJOR SPZ - Wjechał na rynek "z buta" nadając ulicznej scenie Rap świeży styl, z jednocześnie mocno wyczuwalnymi fundamentami starej szkoły. Debiut reprezentanta Szczecińskiej ekipy SPECNAZ - "Nielegal" odbił się szerokim echem w środowisku i wyprzedała się błyskawicznie. Płytka "Nielegal II" jest już na wyczerpaniu a już niedługo premierę będzie miał długo oczekiwany album TOWAR (...)
 • 22 września, 23:00 - Białystok, Klub Metro
  Tasty Beats: cykliczna impreza w Klubie Metro z rezydentem Sashka (Metro/Audiosfera) Gościnnie wystąpi na codzień mieszkający w San Diego, Jan Ozlanski (Digital Cocoon/Heavy Records). Muzyka: House/Tech-House/Techno
 • 23 września - Wasilków
 • 23 września, 12:00 - Białystok, przed Teatrem Dramatycznym
  koncert
  Źródło Żubra bije na Podlasiu i to właśnie na Podlasiu Żubr będzie świętował swoje urodziny. Już 23 września Król Puszczy zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy w Białymstoku, na placu przed Teatrem Dramatycznym. Przybyli goście mogą liczyć na niezapomnianą zabawę – wszak nie od dziś wiadomo, że „bal można oprzeć na Żubrze”.Urodziny Żubra to pierwszy taki event organizowany (...)
 • 23 września, 17:00 - Zambrów, Miejski Ośrodek Kultury
  Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji (...)
 • 23 września, 20:00 - Białystok, Kawiarnia Muzyczna FAMA
  koncert
  Pierwsza formacja, która wystąpiła z koncertem jazzowym na żywo w Kaszmirze! W ramach cyklu Jazz na BOK-u zapraszamy na koncert: New Bone 23 września 2018, 20.00, klub FAMA Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu koncertu) – do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie http://bilety.bok.bialystok.pl/ Kwintet jazzowy złożony z młodych, utytułowanych muzyków (...)
 • 23 września, 20:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  Z największą przyjemnością zapraszamy na koncert poświęcony ponadczasowej grupy Motörhead w wykonaniu Motörłeb. https://www.facebook.com/motorleb/ https://www.youtube.com/watch?v=zb0FxcBqGdk Bilety wkrótce w Sześcian Pub 25 pln - przedsprzedaż do 31 lipca 30 pln - przedsprzedaż od 1 sierpnia do 22 września 40 pln - w dniu koncertu
 • 24 września, 19:00 - Augustów, Stowarzyszenie GOA
  „Bóg mordu” to niezwykle „aktorsko” napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Czwórka dorosłych „wychowanych” osób rozmawia w „kulturalny” sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza (...)
 • 24 września, 20:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  Taylor Moore powraca do Nowego Jorku lat sześćdziesiątych, do Greenwich Village Club, gdzie swój debiut miał Bob Dylan. Atmosfera tamtych czasów będzie kipieć ze sceny! Te lata to także okres, kiedy Dylan koncertował akustycznie, a jego jedyną bronią były gitara, harmonijka oraz muzyka, która zmieniła amerykańską scenę na zawsze. Muzyk ten, będąc jedną z największych artystycznych (...)
 • 25 września, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  BIG GILSON & THE BLUES DYNAMITE Big Gilson - to pochodzący z Brazylii gitarzysta , wokalista, kompozytor, wirtuoz swojego instrumentu. Jego ognisty blues, czerpiący z tradycji brazylijskiej i karaibskiej budzi zachwyt na całym świecie. Artysta od 30 lat koncertuje regularnie w USA, Kanadzie, Ameryce Poludniowej i Europie. W swym rodzinnym kraju nagrał 15 płyt dlugograjacych, z (...)
 • 27 września, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  Po raz kolejny na naszej scenie gościć będziemy FBI. To znakomita bluesowa ekipa z Sokółki. Gościem specjalnym koncertu będzie Włodzimierz Dudek. Bilety wkrótce w Sześcian Pub 15 pln - przedsprzedaż 20 pln -w dniu koncertu
 • 29 września, 10:00 - Czarna Białostocka, Zalew Czarna Białostocka
  To ju TRZECIA edycja duathlonu organizowanego przez Grup Szalonych Rowerzystw przy wsppracy z Gmin Czarna Biaostocka oraz Nadlenictwem w Czarnej Biaostockiej. Jak to jest w zwyczaju organizowany duathlon nie jest w tradycyjnej formie bieg-rower-bieg. My trzymamy si wersji bieg-rower. Odbd si trzy wycigi - MAXI, MINI i MIKRO. Dystans MIKRO dedykowany jest najmodszym pociechom i start (...)
 • 29 września, 21:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  koncert
  A.D.H.D. Label oraz Agencja Muzyczna CRAVE zapraszają na premierowy koncert Bezczela promujący jego najnowszy album pt. "8 bila". Oprócz utworów z nowego krążka będzie można również usłyszeć najbardziej znane i lubiane kawałki z dotychczasowych projektów Artysty. Na koncercie będzie można także nabyć płytę oraz zaopatrzyć się w odzież oraz akcesoria ADHD Street Fashion. 🎱 INFO (...)
 • 30 września, 14:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  AUDIO VIDEO
  Serdecznie zapraszamy na kolejną giełdę wszystkich miłośników czarnych krążków. Kupisz, sprzedaż, zamienisz. Chętni na stoisko - 502 277 826 wstęp i stoisko bezbłatne
 • 2 października, 18:00 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  "Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym (...)
 • 2 października, 20:30 - Białystok, Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku
  "Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym (...)
 • 4 października, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki
  Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Maciej Maleńczuk
 • 4 października, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  28 kwiecień 2017 rok ( 1396 według kalendarza perskiego ) Teheran IRAN : W wypełnionej po brzegi prestiżowej sali koncertowej Vahdat Hall słychać spontaniczne, głośne skandowanie „Viva Polska , Viva Polska , Viva Polska” . W miejscu zarezerwowanym dotąd dla muzyki perskiej, tradycyjnej, klasycznej czy teatrów odbywa się właśnie koncert rockowego polskiego duetu pARTyzant.... 30 (...)
 • 6 października, 18:00 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą asystentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką…do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia (...)
 • 6 października, 19:00 - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  Zagi,  to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów – pisze dla siebie, ale także dla innych artystów. Ma na swoim koncie już 3 albumy: „Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni” (2017 wyd. Warner Music Poland), epkę „UKE” (2013)  oraz demo „Kilka Słów o Miłości” (2012). Muzyka Zagi to bardzo kobiece, pełne uczuć i emocji teksty, ubrane w ciekawe melodie. Zagi nie rozstaje (...)
 • 7 października, 19:00 - Białystok, Motopub
  stand-up
  Wystąpią: Magda Kubicka Jest młoda i dynamiczna. Płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu. Neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna (...)
 • 10 października, 16:00 - Bielsk Podlaski
  konkurs
  Konkurs poezji na napisanie trzech wierszy o dowolnej tematyce, w którym mogą wziąć udział mieszkańcy Bielska Podlaskiego: uczniowie szkół ponadpodstawowych i dorośli, startujący w dwóch osobnych kategoriach. Więcej informacji odnośnie kornkursu w regulaminie na stronie Stowarzyszenia Poetów Ziemi Bielskiej.
 • 11 października, 20:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  koncert
  W związku z wielkim zainteresowaniem koncertem mamy dla Was doskonałą wiadomość - Ørganek zagra w Białymstoku dwa koncerty! Bilety na drugi koncert sprzedaje legendarna, choć całkowicie nowa Cechowa! Nasz projekt pod tytułem „Zmiana Klimatu” kończy w tym roku 5 lat! Nie spoczywamy jednak na laurach, tylko zakasamy rękawy, aby podziękować Wam za tę piękną „pięciolatkę” w naszym (...)
 • 12 października, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki
  koncert
  Ania Dabrowska odwiedzi Białystok kolejny raz! Po ogromnym zainteresowaniu marcowym koncertem zapraszamy na kolejne spotkanie z tą niezwykłą artystką, ponownie w Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku! Bilety: I strefa: 95 zł II strefa: 85 zł III strefa: 75 zł IV strefa: 65 zł
 • 12 października, 19:00 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora - Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami.Para aktorów - Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne (...)
 • 12 października, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  koncert
  Nasz projekt pod tytułem „Zmiana Klimatu” kończy w tym roku 5 lat! Nie spoczywamy jednak na laurach, tylko zakasamy rękawy, aby podziękować Wam za tę piękną „pięciolatkę” w naszym stylu. Spodziewajcie się zatem szeregu jeszcze lepszych koncertów, spotkań, imprez i innych (raz mniej, choć przeważnie bardziej) szalonych wydarzeń! A wszystko pod białostockim adresem Warszawska 6! Trzecim (...)
 • 18 października, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  Zapraszamy na koncert naszej białostockiej formacji, której przedstawiać Wam specjalnie nie trzeba. Robak i jego ekipa Deep na naszej scenie. Jak zawsze gruba impreza. wstęp: 10 złociszy
 • 19 października, 19:30 - Białystok, Klub Gwint
  Druga odsłona trasy ORANŻADA W KINIE MOCKBA 19.10.2018 BIAŁYSTOK (piątek) TRASA ORANŻADA W KINIE MOCKBA miejsce: Klub Gwint godz.: 19:30 bilety: 25 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu Gość: ? Bilety przedsprzedaż: ONLINE https://ticketos.pl/event/964 *REZERWACJA BILETÓW POPRZEZ SMS W CENIE PRZEDSPRZEDAŻY, CZYLI 25 ZŁ. REZERWACJA PRZEZ SMS Wyślij SMS na nr 534 833 634 (...)