WOJEWÓDZTWO PODLASKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podlaskie

Województwo podlaskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
 • 27 kwietnia, 16:00 - Białystok, Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku
  Drodzy Studenci, przytłaczają Was wizje opłat za aplikacje prawnicze? Zastanawiacie się czy prawnik może odnaleźć się w innym miejscu niż zawody stricte prawnicze? Czy istnieje inna droga rozwoju? Jeżeli kiedykolwiek postawiłeś sobie przynajmniej jedno takie pytanie, to spotkanie może Ci pomóc! ELSA Białystok wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów prawa starając się odpowiedzieć (...)
 • 27 kwietnia, 18:30 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  koncert
  FILHARMONIA KAMERALNA IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY ROBERT CARTER AUSTIN (USA) – dyrygent PAWEŁ GUSNAR – saksofon W programie m.in: P. Łukaszewski, K. Herdzin
 • 27 kwietnia, 19:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  stand-up
  Po świętach zapraszamy na kolejną edycję stand-upów w Harym! Tym razem odwiedzi nas Piotr Szulowski. Kto to taki? Stand-uper z Grodziska Mazowieckiego. Niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby smaku alkoholu. Za to teraz spełniony talent alkoholowy. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego, przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy. Człowiek (...)
 • 27 kwietnia, 19:30 - Białystok, Antypub
  Ola KCIUKADORES! SENIORES AND SENIORITAS! Jak się bawiliście na poprzednich zawodach? Słyszałem, że zajebiście! A więc ogłaszamy kolejną! Tym razem będzie ona w klimatach rodem z Meksyku... albo z San Escobar! Odkurzcie swoje sombrera, kowbojki i poncha zaś gardła przygotujcie na przyjęcie morza tequli! Trenujcie też kciuki bo czekają Was zaciekłe pojedynki z innymi spragnionymi (...)
 • 27 kwietnia, 20:00 - Białystok, Gram off on
  koncert
  Lubisz muzykę filmową, akustyczną? Taką w klimacie Nicka Cave’a czy Bon Iver? Posłuchaj zatem Henry David’s Gun! Warto! Henry David to trio: Wawrzyniec Dąbrowski, Maciej Rozwadowski i Michał Sepioło. Możecie ich kojarzyć z poprzednich projektów takich jak Letters From Silence, Frozen Lakes czy Nocny SuperSam. Każdy z muzyków gra na kilku instrumentach. Henry David’s Gun to zespół (...)
 • 27 kwietnia, 20:00 (2 dni) - Białystok, Klub Gwint
  koncert
  ❗Bilety❗ TYLKO ONLINE ➡️ http://klubgwint.eu/produkt/koncert-akcent-zenon-martyniuk/ Osoby z biletami wchodzą bez kolejki w pierwszej kolejności! 1⃣ przedsprzedaż 15 zł 2⃣ w dniu imprezy na bramce 20 zł WSTĘP: 18+ FOTORELACJA Z WYDARZENIA: Punkt Widzenia JTGfoto IMPREZĘ NAKRĘCA: DJ VALDI ★ Akcent - Przekorny Los NOWOŚĆ (Ostróda 2015) https://www.youtube.com/watch?v=gRjIzkIlyiA ★ (...)
 • 27 kwietnia, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  Tym razem Robert Lubera i jego Band, po udanej trasie w Stanach odwiedzi nas ze swoim najnowszym albumem. Robert Lubera - voc., git., harm. Andrzej Paprot - git. Mariusz Moskalewicz - perk. Andrzej Kosiorowski - git. bas. Sagittarius Blues Group powstał w 1981 r. przy Miejskim Domu Kultury w składzie: Robert Lubera (g, hca, voc), Jurek Lubera (g), Andrzej Kosiorowski (bg) i M (...)
 • 27 kwietnia, 20:30 - Łomża, Piwiarnia Warka Łomża
 • 27 kwietnia, 21:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Zapraszamy Was na ogromną dawkę znakomitych dźwięków muzyki na żywo w postaci Luźnego czwartkowego grania (niegdyś Ogniskowe granie) - kolejnego, ulubionego wydarzenia gości Hary'ego. Nadaje niezwykły klimat w czwartkowy wieczór. Idealny plan przed weekendem :) Hity, szlagiery, nowości i piosenki na zamówienia ! #instrumenty #wspólnemuzykowanie #wiosna Zapisz sobie termin, (...)
 • 28 kwietnia, 15:30 - Zambrów, Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie. Filia
  HOBBY, STYL ŻYCIA > RĘKODZIEŁO
  warsztaty
 • 28 kwietnia, 16:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Po sukcesie kilku pierwszych odsłon, zapraszamy Was serdecznie i butelecznie na - DRINKIG GAMES w Harym ! Jak w to się gra i z czym to się (pi)je wytłumaczy Wam ekipa przy barach ;) A że efekty tych gier mogą ciągnąć na parkiet, co by można było się zgrabnie poruszać, o 21:00 rozgrzewamy się z Waszym ulubionym Uraner Johnnym 3:) alko gierki 16:00 / potańcówka 21:00 18+
 • 28 kwietnia, 18:00 - Białystok, Galeria Arsenał
  wernisaż
  Galeria Arsenał ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy Anny Panek Grundlagen Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2 Kuratorka: Agata Chinowska Wystawa potrwa do 1 czerwca 2017 Malarstwo rozłożone na części; malarstwo w kawałkach, rozsypane – tak wygląda kluczowa praca na wystawie Anny Panek. To instalacja z barwnych powierzchni o nieregularnych kształtach, które budują (...)
 • 28 kwietnia, 18:00 - Białystok, Galeria Arsenał
  wernisaż
  Galeria Arsenał ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy Zuzy Golińskiej i Magdaleny Łazarczyk Niewidzialna Ściana Miejsce: Galeria Arsenał, ul. A. Mickiewicza 2 Kurator: Tomasz Pawłowski Wystawa potrwa do 1 czerwca 2017 Podczas otwarcia odbędzie się performance. Wydarzenia towarzyszące: 29 kwietnia 2017, godz. 11:00 Oprowadzanie autorsko-kuratorskie tłumaczone na polski język (...)
 • 28 kwietnia, 18:00 - Suwałki, Galeria Sztuki Współczesnej Chłodna 20
  wernisaż
  Naturalna czyli jaka? Szczera, uczciwa i bez kalkulacji. Taka jest twórczość Andrzeja Zujewicza, którą będzie można zobaczyć w GSW Chłodna 20. W prezentowanych na wystawie pracach widać fascynację artysty naturą i jej rolą w życiu człowieka. Przedstawiona na pejzażach i portretach zwierząt bardzo realistycznie, zachowuje klimat innej, osobnej przestrzeni. Więcej informacji na: www.soksuwalki.eu/naturalnie-andrzej-zujewicz-20-lat-po-dyplomie/
 • 28 kwietnia, 18:00 - Białystok, Rynek Kościuszki w Białymstoku
  W imieniu Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Białymstoku, chcielibyśmy białostockich rowerzystów zaprosić do udziału w akcji: "Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu w Białymstoku" (szczegóły akcji tu: https://www.facebook.com/naniebiesko). W ramach marcowej Masy, w dniu 28.IV (standardowo, ostatni piątek m-ca) o godz. 18:00 przejazdem przez miasto rowerów, rowerzystek i rowerzystów (...)
 • 28 kwietnia, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
  koncert
 • 28 kwietnia, 19:00 - Białystok, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
  koncert
  KONCERT SYMFONICZNY   Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej Mihail Agafita – dyrygent Yoon Kyung Shin – altówka   Program: Karol Kurpiński – Uwertura do komedioopery „Dwie chatki” Carl Stamitz – Koncert D-dur op. 1 na altówkę i orkiestrę Ghenadie Ciobanu – Entrée z „The Rites of the Spring” Igor Strawiński – „Pietruszka” (wer. 1947)
 • 28 kwietnia, 19:00 - Augustów, Augustowskie Placówki Kultury
  koncert
  Ballady rosyjskie Duet Andrzeja Koryckiego i Dominiki Żukowskiej od lat fascynuje się repertuarem trzech wybitnych postaci ballady rosyjskiej: Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego oraz Żanny Biczewskiej, których to twórczość wyróżnia się dużą emocjonalnością oraz wymownością tekstów, które w ujmujący sposób opisują to, co w życiu często trudno wyrazić słowami…
 • 28 kwietnia, 19:00 - Bielsk Podlaski, Kreatywny Bielsk Podlaski
  przedstawienie
  Najnowsza i zarazem pierwsza premiera spektaklu teatru Szalone Kopyto pt. "Wieczny odpoczynek", tekst autorstwa Jerzego Andrzeja Masłowskiego, z muzyką na żywo. Zapraszamy!!! UWAGA !!! spektakl od 16roku życia. Data premiery: 28 kwiecień oraz 12 maj 2017, godzina 19:00 Kreatywne Centrum Kultury. Cena biletu 20 zł Rezerwacje biletów na premierę: e-mail: teatrszalonekopyto@gmail.com tel (...)
 • 28 kwietnia, 19:00 - Białystok, Motopub
  Solidna dawka dobrego rocka przed majowym długim weekendem. Lubisz klimaty blues- jazz-rockowe? Uwielbiasz rock&rolla lat 80tych? A może lubisz polski rock z przytupem? To wszystko jednego dnia w Motopubie na Młynowej w Białymstoku. Nie możesz przyjść?? Wyślij żonę, kochankę, przyjaciela a nawet wroga. Niech opowiedzą Ci co się działo, abyś mógł żałować. Nie chcesz żałować? Przyjdź (...)
 • 28 kwietnia, 21:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  Popis selekcji muzycznej połączonej z akrobacją gatunkową, gimnastyką tonacji i połykaniem płonących rytmów. A to wszystko (oraz o wiele więcej ) z nieznikającym uśmiechem z ust połączonym z nuceniem piosenki „I Wanna Dance With Somebody” Whitney Houston (po polsku): "Oooh chce tańczyć z kimś Chcę czuć gorąco z kimś Tak chce tańczyć z kimś Z kimś kto mnie kocha Oooh chce tańczyć (...)
 • 28 kwietnia, 21:00 - Białystok, Klub Metro
  Sashka Taras premium electronic music wstęp 10zł, do 23.00 gratis
 • 29 kwietnia, 9:00 - Augustów
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 29 kwietnia, 9:00 - Białystok
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 29 kwietnia, 10:00 - Białystok, Max Dance Białystok
  Zapraszamy na kurs samoobrony w studiu tańca Max Dance w Białymstoku !!! Sobota 29.04.2017 w godz 10:00-13:00 Zajęcia poprowadzi Dariusz Zalewski Tamatyka kursu oparta na : " Systemie Treningowym Trenera Samoobrony Dariusza Zalewskiego ": Temat nr I : Trening sprawności i uderzeń. Pady, przewroty i obalenia są wykonane bezpośrednio na podłożu na jakim się ćwiczy, bez uszczerbku (...)
 • 29 kwietnia, 10:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  dla dzieci, warsztaty
  Patio SOK zakwitnie! Będzie kolorowo, wiosennie i radośnie. Kwiaty z papieru i patyczków? A może z bibuły, plastikowych butelek i skrawków materiału? To zależy tylko od Waszej wyobraźni. Więcej informacji na: www.soksuwalki.eu/dziecieca-akademia-rekodziela/
 • 29 kwietnia, 10:00 - Białystok, Atrium Biała
  charytatywne, warsztaty
  DZIEŃ DLA ZDROWIA ! @ Akcja “Dzień dla Zdrowia” składa się z kilku projektów, których wspólnym celem jest ułatwienie społeczności lokalnej dostępu do podstawowej diagnostyki medycznej i edukacji prozdrowotnej. Wydarzenie jest związane z obchodami Światowego Dnia Zdrowia i odbędzie się w dniu 29 kwietnia w godzinach 10:00-18:00 na terenie Atrium Biała w Białymstoku. Projekty wchodzące (...)
 • 29 kwietnia, 11:00 - Suwałki, Plac im. Marii Konopnickiej W Suwalkach
  dla dzieci, przedstawienie, spotkania autorskie, warsztaty
  Zapraszamy na pierwsze w tym roku plenerowe spotkanie ze sztuką. Poznamy twórczość wielkiego suwalskiego malarza Alfreda Wierusza-Kowalskiego. Zajmiemy ręce pracując kreatywnie i plastycznie, ale będzie również coś dla oka – etiuda teatralna w wykonaniu Teatru Form Czarno-Białych PLAMA. Więcej informacji na: www.soksuwalki.eu/art-plast-konie-wierusza/
 • 29 kwietnia, 11:00 - Białystok, Cukier Lukier Białystok
  DOM I RODZINA > PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  dla dzieci, pokaz
  Drogie Mamy! Czy brakuje Wam czasu na zakupy, fryzjera, a może na kawę z przyjaciółką? Weekend majowy „za pasem”, a wizyta u kosmetyczki znowu przełożona? Cukier Lukier przychodzi Wam z odsieczą!!:) Wszakże włosów Wam nie pomalujemy, ale z chęcią zajmiemy się Waszymi Pociechami. W najbliższą sobotę (29.04) od godz. 11.00 do 13.00 zapraszamy dzieci w wieku 4+ na wyjątkowe Warsztaty (...)
 • 29 kwietnia, 11:40 - Białystok, DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Białystok / Poland
  MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TAŃCA 2017 z SDK DanceOFFnia w Lublinie SOBOTA, 29 KWIETNIA 2017 W tym roku Międzynarodowy Dzień Tańca 2017 będziemy świętować w wyjątkowy sposób :)! Osoby w wieku 16+ zapraszamy na wyjątkową wycieczkę do Lublina, gdzie główną atrakcją będzie spektakl Kibbutz Contemporary Dance Company pod tytułem "Horses in the sky", wystawiony w Sali Operowej zjawiskowo pięknego (...)
 • 29 kwietnia, 12:00 (3 dni) - Giby, Ośrodek Wypoczynkowy "Gieret"
  zlot
 • 29 kwietnia, 13:30 - Białystok, Cukier Lukier Białystok
  DOM I RODZINA > PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  pokaz
  Zapraszamy na pokaz wytwarzania lizaków!! W trakcie pokazu istnieje możliwość wykonania własnoręcznych łakoci:) Pokaz jest bezpłatny Prosimy o potwierdzenie przybycia pod nr 508 059 337 lub 518 545 007 Czekamy!!
 • 29 kwietnia, 19:00 - Suwałki, Stadion Miejski w Suwałkach
  mecz
  Kolejny mecz na Zarzeczu! Jeśli chcemy myśleć o awansie do LOTTO Ekstraklasa w każdym spotkaniu musimy grać o zwycięstwo. W meczu z MKS Kluczbork mamy jasny cel - zwycięstwo. Będziecie z nami? Udowodnijmy, że stać nas na coś więcej niż 1 liga!
 • 29 kwietnia, 19:00 - Bielsk Podlaski, Pub Blues
 • 29 kwietnia, 19:00 - Suwałki, Suwałki
  jam session
 • 29 kwietnia, 21:00 - Białystok, Studio Tańca Feniks
  Już 29 kwietnia będziemy świętować dziewiąte urodziny Studia Tańca Feniks. To wyjątkowy jubileusz, ponieważ kiedy mówimy o liczbie 9 nasuwa nam się łacińskie novus, greckie neos i sanskryckie na-va. Wszystkie one oznacząją „NOWY”, a więc teraz wchodzimy w nowy etap naszego wspólnego rozkwitu, w miejscu- gdzie od lat staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów, stawiając (...)