WOJEWÓDZTWO PODLASKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podlaskie

Województwo podlaskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 24 maja, 17:00 (różne terminy) - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  Zapraszamy seniorów i młode pokolenie do wspólnych twórczych działań- plastycznych, multimedialnych i opowieści w oparciu o archiwalne fotografie miasta Sejny. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w czwartek, od godz. 17.00 w Ośrodku Kultury w Sejnach, ul. 1 Maja 17 (sala na piętrze). Wstęp wolny! Organizatorzy: Miejska Rada Seniorów w Sejnach, Stowarzyszenie Origo i Archiwum (...)
 • 24 maja, 18:00 (4 dni) - Białystok, Juwenalia Białystok
  juwenalia
  Oficjalne wydarzenie Dni Kultury Studenckiej Juwenalia Białystok 2018 24-26 maja 2018, Kampus Politechniki Białostockiej (FOR ENGLISH BELOW 👇) Juwenalia, czyli bez wątpienia najważniejsze święto wszystkich studentów. 🎓 23 maja podczas Parady Studentów przejmiemy klucze do miasta, którym będziemy rządzić aż przez 3 dni! 🔧🤔 🐴🔫 Motywem przewodnim tegorocznych Juwenaliów (...)
 • 24 maja, 18:00 - Grajewo, Miejski Dom Kultury w Grajewie
  Grajewskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny pt."Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować", który odbędzie się w sali widowiskowej GCK (ul. Wojska Polskiego 20) w dniu 24 maja 2018r. o godz. 18.00. Bilety można kupić w dziale programowym GCK. Informacja pod numerem telefonu (86) 272 29 91 w.18. Zapraszamy. Sztuka ta jest kontynuacją znanych i popularnych (...)
 • 24 maja, 18:00 - Augustów, Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie
  spotkania autorskie, wieczór poetycki
  „Świt nad Augustowem” – Dni Augustowa 2018 Augustowskie Placówki Kultury serdecznie zapraszają na wieczór autorski Janusza Sowińskiego, który odbędzie się w ramach Dni Augustowa. O godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Hożej 7, o swoim najnowszym tomiku pt. „Świt nad Augustowem” Józefie Drozdowskiej i zgromadzonej widowni opowie Janusz Sowiński – pomysłodawca (...)
 • 25 maja, 9:00 (2 dni) - Białystok, Wydział Nauk o Zdrowiu UMB
  wykład
  ➡ Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Studenckiej: ''Postępy farmakoterapii personalizowanej seniorów". 25-26 MAJA, BIAŁYSTOK ➡️ Rejestracja: https://goo.gl/6VSaQ6 ➡️ Regulaminy: https://goo.gl/m6UwjD Celem konferencji jest omówienie aspektów związanych z farmakoterapią osób starszych. Podczas wydarzenia odbędą się wykłady oraz warsztaty. Chętni studenci będą mogli (...)
 • 25 maja, 18:00 - Suwałki, Galeria Fotografii PAcamera
  wernisaż
  „KRAINA” to efekt półrocznej wędrówki (listopad 2015/maj 2016) Wojtka Moskwy po wschodnich rubieżach Mazur. Projekt artystyczny śladami sieci torów Ełckiej Kolei Wąskotorowej, obecnie wykorzystywanych jedynie w 20 procentach na 12-kilometrowym odcinku łączącym turystycznym szlakiem Ełk z Sypitkami, zrealizowany został dla Muzeum Historycznego w Ełku. Więcej informacji: www.bit.ly/2JWJJYc
 • 25 maja, 19:00 - Białystok, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
  KONCERT SYMFONICZNY    Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej Maciej Koczur– dyrygent, laureat I nagrody VI Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Dyrygentów, Białystok 2016 Łukasz Dyczko – saksofon, zwycięzca 18. Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków, 2016   A. Piazzolla – „Le Grand Tango” A. Waignein – Rapsodia na saksofon i orkiestrę J. Sibelius – V Symfonia Es-dur op. 82  
 • 26 maja, 10:00 - Białystok, Galeria im. Sleńdzińskich w Białymstoku
  spacer
  Spacer śladami kobiet, które działały w Białymstoku. Kobiet sztuki, pisarek, nauczycielek, lekarek; kobiet, które walczyły o nasze wspólne prawa. Ich śladami poprowadzi nas Jolanta Szczygieł-Rogowska - dyrektor Galerii. im. Śleńdzińskich.
 • 26 maja, 10:00 - Juchnowiec Kościelny, Ośrodek Kultury
  dla dzieci, 10 km, biegi towarzyszące
  26 maja spotykamy się na 6. Biegu Konopielki. Gościnny Juchnowiec, malowniczy Frampol, książki, muzyka, atmosfera – już nie możemy doczekać się ostatniej majowej soboty. Impreza rozpoczyna się o godz. 10. Najpierw czeka nas bieg familijny, potem bieg z vipami i o godz. 12 bieg główny na 10 km, po nim jedziemy do Frampola. Rejestracja na biegi odbywa się przez stronę www.elektronicznezapisy (...)
 • 26 maja, 12:00 (2 dni) - Bielsk Podlaski, Bielski Dom Kultury
  koncert, festiwal
  XIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki „ PODLASKA NUTA 2018” 1. Organizator: Bielski Dom Kultury w Bielsku Podlaskim 2. Cele festiwalu: - stworzenie warunków do wymiany doświadczeń i wzajemnego poznania się dzieci i młodzieży oraz opiekunów - wymiana poglądów i doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśród dzieci (...)
 • 26 maja, 16:00 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Znany jest jako wykonawca kompozytor i aranżer. Jego piosenki są znane miłośnikom muzyki już od dawna. Na jego koncerty przychodzą przedstawiciele kilku pokoleń wszyscy bawią się razem z artystą śpiewając takie przeboje jak "Beata z Albatrosa",  Świat nie wierzy łzom",  Żółty jesienny liść czy słynny przebój "Kolorowe Jarmarki". Słuchając piosenek Janusza Laskowskiego (...)
 • 27 maja - Gródek
 • 27 maja, 14:00 - Łomża, Namiot Cyrku Zalewski
  SZTUKA ULICZNA
  Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny. Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki artystom różnych krajów przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim (...)
 • 27 maja, 17:00 - Łomża, Namiot Cyrku Zalewski
  SZTUKA ULICZNA
  Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny. Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki artystom różnych krajów przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim (...)
 • 28 maja, 20:00 - Suwałki, Kominpub Motocyklowy
  For the first time The Rivet from Finland is heading to Suwalki, bringing you pure adrenaline rock'n roll with a roaring live show! Have a listen @ http://www.rivetband.com/ https://soundcloud.com/therivet Keep a lookout for updates!
 • 29 maja, 17:30 - Zambrów, Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie. Filia
  pokaz
 • 29 maja, 20:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  koncert
  Kortez w nowym roku ponownie wyrusza w trasę promującą jego drugą płytę "Mój dom" (premiera 3.11.2017 r.), a po dwóch tygodniach osięgnęła status Złotej Płyty debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Singiel "Dobry moment" dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon. Jesienna trasa została wyprzedana w całości. Kortez (...)
 • 30 maja, 19:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert, rodzinne, charytatywne
  III akcja charytatywna dla Domu Dziecka nr. 2 w Białymstoku! W dniach 15-30 maja zachęcamy do przynoszenia i wsparcia dzieciaków m.in: słodyczami, zabawkami – podarujmy dzieciom uśmiech! Codziennie od 17:00 - 23:00 w lokalu 6-Ścian (ul. Warszawska 30) Finałem akcji jest III Koncert Charytatywny dla podopiecznych Domu Dziecka nr. 2 w Białymstoku dnia 30.05.2018, godz. 19:00 w lokalu (...)
 • 31 maja, 16:00 (4 dni) - Białystok, Galeria Jurowiecka 2015
  14 Białostocki Rajd Moto Retro odbędzie się od 31.05.2018 do 3.06.2018 . Baza Rajdu będzie w Białymstoku w hotelu „ IBIS” Aleja Piłsudskiego 25. Rejestracja uczestników w czwartek 31.05.2018 od godz.16.00 Zakończenie Rajdu w niedzielę 3.06.2018 o godz.10.00 PROGRAM RAJDU I dzień Rajdu - piątek 1.06.2018 r 8.00 - 10.00 - śniadanie 10.30 - 11.30 - konferencja prasowa 10 (...)
 • 31 maja, 17:00 (różne terminy) - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  Zapraszamy seniorów i młode pokolenie do wspólnych twórczych działań- plastycznych, multimedialnych i opowieści w oparciu o archiwalne fotografie miasta Sejny. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w czwartek, od godz. 17.00 w Ośrodku Kultury w Sejnach, ul. 1 Maja 17 (sala na piętrze). Wstęp wolny! Organizatorzy: Miejska Rada Seniorów w Sejnach, Stowarzyszenie Origo i Archiwum (...)
 • 1 czerwca, 10:00 (3 dni) - Ogrodniczki, Żwirownia Ogrodniczki
  MILITARIA
  Zapraszamy Was na jedno z najciekawszych w kraju spotkań z militariami i historią! Bądźcie z nami w Ogrodniczkach (koło Białegostoku) od 1 do 3 czerwca. W programie znajdziecie mnóstwo atrakcji, m.in.: pokazy sprzętu i wyposażenia militarnego, pokazy sprzętu pancernego, rekonstrukcje i odtwórstwo historyczne, ciekawe prelekcje, konkursy z nagrodami. Więcej szczegółów wkrótce (...)
 • 1 czerwca, 19:00 - Białystok, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
  koncert
  PIOTR WYLEŻOŁ „HUMAN THINGS” feat. Dayna Stephens & Aga Zaryan   NAJNOWSZY ALBUM PIOTRA WYLEŻOŁA!   Dayna Stephens (USA) - saksofon Robert Majewski - flugelhorn Grzegorz Nagórski - euphonium Piotr Wyleżoł - fortepian Michał Barański - kontrabas Michał Miśkiewicz - perkusja   Goście specjalni:   Aga Zaryan - wokal   Płyta w najważniejszej polskiej serii jazzowej wszech czasów „POLISH (...)
 • 1 czerwca, 21:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  Kto było rok temu pamięta :) Zapraszamy na potańcówkę i wspólne śpiewy, czyli Picolo Disco dla dużych. Tego wieczoru gramy tylko przeboje Natalki Kukulskiej, Fasolek, Antkowiaka i Smerfne Hity. Mile widziane atrybuty dziecięce :) Kto wbija? wstęp wolny, a raczej szybki
 • 1 czerwca, 22:00 - Białystok, Open Air
  Up To Date Festival nieprzerwanie od blisko dekady w naturalny sposób buduje zainteresowanie muzyką i kulturą w sposób daleki od oficjalnie przyjętego nurtu. Uważamy bowiem, że nasza kultura jest czymś więcej niż tylko nośnikiem zabawy przy określonej muzyce. Mierząc się z nieustannie rosnącym zainteresowaniem sceną muzyki elektronicznej, któremu towarzyszy (...)
 • 2 czerwca - Grajewo, Muzeum Mleka
  Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka Oddział Grajewskiego Centrum Kultury uprzejmie informuje, że degustacja deserów oraz ogłoszenie i nagrodzenie zwycięzców konkursu odbędzie się w dniu 2 czerwca 2018r. Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie należy składać w CTM-Muzeum Mleka do dnia 25 maja 2018r. Szczegóły na stronie www.muzeummleka.pl. Zachęcamy do udziału w konkursie.
 • 2 czerwca, 10:00 (2 dni) - Białystok, Outlet Białystok
  FOOD TRUCKI POWRACAJĄ DO BIAŁEGOSTOKU ‼️ 📢 Serdecznie zapraszamy na Zlot Foodtrucków pod Outlet Białystok! 👇Foodtrucki, które Was odwiedzą, to: ▶︎ El Compadre Foodtruck - kuchnia meksykańska! ▶︎ Pan Burger - kozackie burgery! ▶︎ Le mini lemoniada - lemoniada molekularna! ▶︎ Wok King - orientalne dania z Woka! ▶︎ Pan Zapieksa - wypasione zapiekanki! ▶︎ MUSZĘ JEŚĆ - super bajgle! ▶︎ (...)
 • 2 czerwca, 16:00 - Zambrów, Hala Widowiskowo Sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących
  "Maj zaczyna się we wtorek". Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy (...)
 • 2 czerwca, 16:00 - Wysokie Mazowieckie, Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem
  Bilety na Kabaret Nowaki 10-lecie - Śmiechokalipsa już dostępne! Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu. Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą (...)
 • 2 czerwca, 17:00 - Suwałki, POGODNE SUWAŁKI
  dla dzieci, festiwal, nordic walking
  RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania, to III edycja suwalskiego festiwalu biegów, która odbędzie się w 2 czerwca 2018 r. w POGODNE SUWAŁKI. W ramach zawodów, które zaolanowano w warunkach popołudniowych i nocnych, zostaną przeprowadzone następujące konkurencje: - Suwalska ćwiartka (10,5 km) - bieg główny - Pogodne Suwałki Team (bieg sztafetowy 3 x 3,5 km) - Suwalskie debiuty (...)
 • 2 czerwca, 18:00 - Siemiatycze
  10 km
  Link do elektronicznych zapisów: http://www.e-gepard.eu/pl/show-contest/489 Więcej informacji na naszej stronie www.mosir-siemiatycze.info oraz www.maratonypolskie.pl
 • 2 czerwca, 20:00 - Białystok, Stadion Miejski
  przedstawienie, widowisko
  Polska Noc Kabaretowa 2018 Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości www.polskanockabaretowa.pl Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę (...)
 • 3 czerwca - Czyżew
 • 3 czerwca, 9:00 - Suwałki, Zalew Arkadia
  W niedzielę 3 czerwca zapraszamy na drugą odsłonę RESO Suwałki 10,5 - Miejskie Święto Biegania, czyli na "BIEG NA WYSPĘ". Spotykamy się o 9:00 rano na Pl. Marii Konopnickiej by w tempie konwersacyjnym pokonać ok. 3,5 km. Celem naszego biegu będzie urocza wyspa na Zalewie Arkadia, na której w gronie biegaczy spotkamy się na wspólnym śniadaniu. Tego dnia nie liczy się czas i lokata (...)
 • 3 czerwca, 12:00 - Supraśl, Hotel Borowinowy Zdrój
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  koncert, dla dzieci, charytatywne, piknik
  Serdecznie Zapraszamy na Festyn Rodzinny !!! Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 3 czerwca 2018 r. przy Amfiteatrze w Supraślu w kierunku Bulwarów przy Hotelu Borowinowy Zdrój W programie przewidziano wiele niespodzianek, zwłaszcza dla najmłodszych Animacje Gry i zabawy Liczne konkursy z nagrodami Zabawy dla najmłodszych na dmuchańcu, Zumba z mobilna szkołą tańca „ Paaro ” Stoisko (...)
 • 3 czerwca, 19:00 - Białystok, Streat Food Młynowa
  stand-up
  Potocka & Kozłowski prezentują: Piotrek Szumowski Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Podczas podróży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem (...)
 • 4 czerwca, 19:00 - Zambrów, Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie
  Spektakl opowiada o dwóch facetach, porzuconych przez żony. Oskar i Feliks wraz z trójką oryginalnych przyjaciół w każdy piątek spotykają się na pokera. Spotkania towarzyskie odbywają  się w mieszkaniu Oskara, beztroskiego dziennikarza sportowego, który jest wielkim bałaganiarzem, a kolegów częstuje  żywnością o wątpliwej świeżości. Z pozoru beztroski szczęśliwy rozwodnik (...)