WOJEWÓDZTWO PODLASKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podlaskie

Województwo podlaskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 

 • 21 marca, 9:00 - Białystok, Kino FORUM
  pokaz
  Ta historia dzieje się każdego dnia, niezauważalnie. Teraz możecie zobaczyć ją z bliska, na wielkim ekranie. Zwierzęta, rośliny, wody, przestworza, nieprawdopodobne zjawiska i tajemnice. Oto natura, jakiej nie znacie! Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na specjalny pokaz filmu o niezwykłych walorach edukacyjnych ZIEMIA. NIEZWYKŁY DZIEŃ Z ŻYCIA PLANETY 21 marca 2018, godz. (...)
 • 21 marca, 10:00 - Białystok, PTTK Regionalny Oddział w Białymstoku
  Zapraszamy serdecznie na rajd pieszy "Marzanna". Będziemy przeganiać zimę i przywoływać wiosnę! W tym roku czynimy ukłon w stronę szkół i zapraszamy na rajd w trakcie tygodnia - we środę 21 marca 2018 r. REGULAMIN I. CELE RAJDU - propagowanie turystyki pieszej - popularyzacja aktywnego wypoczynku - poznanie walorów przyrodniczych i krajobrazowych Puszczy Knyszyńskiej - kultywowanie (...)
 • 21 marca, 17:00 - Białystok, Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  spotkania autorskie
  Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na spotkania autorskie w ramach cyklu „Środy Literackie". 21 marca o godz. 17.00 o swoim najnowszym tomiku poetyckim „Lacrimosa" opowie poetka, powieściopisarka i eseistka Marta Fox. „Lacrimosa" to zbiór 33 wierszy. Ich autorka próbuje zgłębić tajemnicę ludzkiej natury, „oswaja z mrocznymi stanami duszy", używa (...)
 • 21 marca, 18:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  pokaz
  Losy rodziny Beksińskich szersza publiczność poznała dzięki fabularnej ,,Ostatniej rodzinie”. W DKF będzie okazja zobaczyć inny film. Dokument „Beksińscy – album wideofoniczny” powstał głównie ze zbiorów – wideo, audio i foto – właśnie rodziny wybitnego polskiego malarza Zdzisława Beksińskiego. Więcej informacji: www.soksuwalki.eu/dkf-13-beksinscy-album-wideofoniczny/
 • 21 marca, 18:15 - Białystok, Kino FORUM
  pokaz
  Kino Forum, wysokieobcasy i Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz poruszającego thrillera "Nigdy cię tu nie było". 21 marca | kino Forum godz. 18:15 | bilet 14 zł ZNIŻKA: Osoby, które przyjdą na pokaz z numerem magazynu "Wysokie Obcasy" (numer podamy wkrótce) , będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie 12 zł. OPIS: Jej zniknięcie. Jego obsesje. Ich zemsta. Najlepsza (...)
 • 21 marca, 18:30 - Raczki, Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach
  spotkania autorskie, promocja
  Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach oraz Raczkowskie Archiwalia zapraszają na IX spotkanie popularnonaukowe W Dolinie Kultur Dawnych. Miting odbędzie się 21 marca o godzinie 18.30 w Sali Kameralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Raczkach. Prelekcje: - mgr Adam Bordzio: "Lucas Cranach, Biblia Leopolity i hitlerowscy łowcy skarbów". - mgr Andrzej Matusiewicz: "Aleksander Połujański- (...)
 • 21 marca, 19:15 - Białystok, DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych, Białystok / Poland
  Ania i Magda z zespołu tańca Bollywood RANG odwiedziły południowe Indie - Tamil Nadu i Keralę. Zapraszamy na spotkanie z magicznym światem klasycznych tańców indyjskich! W programie m.in. pokaz zdjęć i filmów z podróży. Wstęp wolny :)
 • 21 marca, 20:00 - Białystok, Kawiarnia Muzyczna FAMA
  koncert
  Zapraszamy na koncert Boogie Boys w ramach cyklu Blues Fama 21 marca 2018, godz. 20:00 klub Fama, ul. Legionowa 5 bilety: 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu) – w kasie Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl Boogie Boys to zręczne połączenie warsztatu, pasji i charyzmy z nowymi aranżacjami klasycznych polskich tematów i muzyką, która porusza ludzi (...)
 • 21 marca, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  jam session
  Zapraszamy na kolejną odsłonę bluesowego jamowania . Rozprowadza Marek Gąsiorowski i jego Gęsia Skórka. Muzycy, którzy chcą brać udział w koncercie wjazd free, pozostali wrzucają symbolicznego 5 do kufla.
 • 22 marca, 9:00 - Łomża, Teatr Lalki i Aktora w Łomży
  Co się stanie, gdy wrzucimy małą dziewczynkę o rudych włosach w tort czekoladowy? Czym zajmują się Poszukiwacze Rzeczy? Czy to prawda, że w Brazylii nie ma ani jednej osoby, która mówiłaby prawdę? A tak w ogóle - to co jest prawdą, a co kłamstwem? Możecie próbować odpowiedzieć sobie na te i podobne pytania, ale na Waszym miejscu odrzuciłbym pierwszą odpowiedź, która przyjdzie (...)
 • 22 marca, 10:00 - Białystok, Sąd Apelacyjny
  konkurs
  Czy lubisz wygłaszać publiczne przemowy? Potrafisz rzucać argumentami jak z rękawa? Nie boisz się nowych wyzwań? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno z tych pytań, ten konkurs jest dla Ciebie stworzony! Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Białystok zaprasza do wzięcia udziału w XXII edycji Lokalnego Konkursu Krasomówczego, który odbędzie się 22 marca (...)
 • 22 marca, 17:30 (43 dni) - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  Zapraszamy wszystkich na cotygodniowe spotkania z grami planszowymi i karcianymi w Suwalskim Ośrodku Kultury! W każdy czwartek w sali prób (na przeciwko recepcji) czekają na was stoły zastawione grami strategicznymi, logicznymi, zręcznościowymi, przygodowymi itd. W naszych zbiorach znajdują się pozycję zarówno dla nowych i niedoświadczonych graczy jak i "starych wyjadaczy" planszówek (...)
 • 22 marca, 18:00 - Łomża, Mdk Dśt
 • 22 marca, 18:30 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  koncert
  ORKIESTRA FILHARMONII KAMERALNEJ IM. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY BARTOSZ ŻURAKOWSKI – dyrygent FRANCESCA SALVEMINI (WŁOCHY) – flet ELŻBIETA CABAŁA – sopran SYLWIA ZŁOTKOWSKA – mezzosopran W programie: G.B. Pergolesi – Stabat Mater, J.J. Quantz – Koncert fletowy G-dur
 • 22 marca, 18:30 - Białystok, Kino FORUM
  pokaz
  Prawdziwa gratka dla miłośników twórczości Grzegorza Ciechowskiego oraz REPUBLIKI!! 22 marca zapraszamy na specjalny seans dokumentu REPUBLIKA – NARODZINY LEGENDY oraz spotkanie z reżyserem filmu Ryszardem Krukiem REPUBLIKA – NARODZINY LEGENDY 22 marca | kino Forum | godz. 18:30 | bilet 14 zł Bilety dostępne w kasie kina Forum i online: www.bilety.bok.bialystok.pl O FILMIE: Jest (...)
 • 22 marca, 20:00 - Augustów, Kino Iskra
  Kurtyna w górę - spektakl kabaretowy pt. "Chory na sukces" 22 marca 2018r. 20:00 Bilet w cenie 60 zł. Miejski Dom Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9 tel. 87 6433659 Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), którzy chcą wyjść naprzeciw (...)
 • 22 marca, 20:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  Kultowa Formacja JUDY4 zagra długo wyczekiwany koncert z absolutnie nowym materiałem! Uchem krytyków: „Tak grałby Lynch, gdyby zamiast reżyserii wybrał rocka” „Żyjący członkowie The Doors oddaliby pewnie nerkę, byleby tylko zagrać tak jeszcze choć raz” „Kawał dobrej, rockowej, psychodelicznej, transowej muzyki” „Zupełnie nowa scena na mapie muzycznej Polski” „Pyszny smakołyk dla (...)
 • 22 marca, 20:30 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  Bluesowa Rozgrzewka przed Suwałki Blues Festival to już tradycja. W tym roku w Suwalskim Ośrodku Kultury pojawią się na scenie goście z drugiego krańca Polski. Projekt Szlak Śląskiego Blues pod kierownictwem Jana Gałacha zawiera znakomite przeboje najwybitniejszych muzyków ze Śląska oraz utwory, które stanowiły inspirację dla SBB, Dżemu czy Irka Dudka. W bluesowej uczcie przed SBF (...)
 • 22 marca, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  Agata Karczewska to folkowa singer-songwriterka flirtująca z country. Inspiruje się takimi artystami jak Laura Marling czy Elliott Smith. Przedstawicielka muzycznego minimalizmu, która uważa, że na scenie w zupełności wystarczy gitara i wokal. W zeszłym roku zaprezentowała się szerszej publiczności w programie Idol oraz na Festiwalu Halfway w Białymstoku, a dzięki magicznemu głosowi (...)
 • 22 marca, 21:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Zapraszamy Was na ogromną dawkę znakomitych dźwięków muzyki na żywo w postaci Luźnego czwartkowego grania kolejnego, ulubionego wydarzenia gości Hary'ego. Nadaje niezwykły klimat w czwartkowy wieczór. Idealny plan przed weekendem :) Prowadzący: Adam Hary Goście specjalni: Ola Jarocka Adam Majewski Anna Maria Korolczuk Radek Krahel Wjazd FREE! Zapisz sobie termin, zbieraj ekipę (...)
 • 23 marca - Suwałki, Stadion Miejski w Suwałkach
 • 23 marca, 16:00 - Raczki, Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach
  koncert
  Gminny Ośrodek Kultury oraz Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Raczkach zapraszają na koncert pasyjny z udziałem Chóru Kameralnego "Viva Musica" oraz Kwintetu klarnetowego Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Suwałkach, który odbędzie się w kościele parafialnym w Raczkach w dniu 23 marca (piątek) o godzinie 16:00. Misterium pasyjne Via dolorosa to przejmujący, pełen dynamiki (...)
 • 23 marca, 17:00 - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  Hyde Park jest londyńskim parkiem, miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa jest Speakers' Corner, położony w pobliżu Marble Arch. Jest to tradycyjne miejsce przemówień i debat (przemawiali tam m.in. Karol Marks i Włodzimierz Lenin), odbywających się zwłaszcza w niedzielne (...)
 • 23 marca, 17:00 - Białystok, Galeria Arsenał
  wernisaż
  Galeria Arsenał zaprasza na otwarcie wystawy Plusy i minusy 23.03.2018 - 02.05.2018 Otwarcie: 23.03.2018 / 17:00 Miejsce: Galeria Arsenał elektrownia, ul. Elektryczna 13, Białystok Artyści: Bas Jan Ader, Witosław Czerwonka, Kuba Dąbrowski, Maurycy Gomulicki, Małgorzata Gurowska, Mirosław Filonik, Vadim Fishkin, Igor Krenz, Robert Kuśmirowski, Kobas Laksa, Marcin Maciejowski (...)
 • 23 marca, 18:00 - Białystok, Kawiarnia Muzyczna FAMA
  Zapraszamy na uroczystość wręczenia XXVII Nagrody Literackiej Prezydenta Miasta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego! 23 marca 2018 r., godz. 18:00 klub Fama, ul. Legionowa 5 wstęp wolny Do nagrody za 2017 rok nominowanych jest pięcioro autorów: Anna Kamińska – nominacja za książkę „Białowieża szeptem. Historie z Puszczy Białowieskiej” (Wydawnictwo Literackie, Kraków 2017) Ignacy (...)
 • 23 marca, 19:00 - Białystok, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
  KONCERT ORATORYJNY   Chór i Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej Mykoła Diadiura – dyrygent Marcelina Beucher – sopran Anna Lubańska – alt Paweł Brożek – tenor Remigiusz Łukomski  – bas Violetta Bielecka – przygotowanie Chóru   A. Dvořák – „Stabat Mater” op. 58  
 • 23 marca, 19:00 - Łomża, Mdk Dśt
  Data : 23.03.2018 r. Godzina : 19.00 Miejsce : Klub PopArt, MDK-DŚT, ul. Wojska Polskiego 3 Bilety : 20/25 zł do nabycia w MDK-DŚT Zespół Moskwa utworzony w 1983 r przez wokalistę i gitarzystę Pawła Gumole to legenda polskiej sceny punkrockowej, który już od ponad 30 lat koncertuje na polskiej scenie muzycznej. Grupa zadebiutowała na festiwalu w Jarocinie w 1984 roku w składzie (...)
 • 23 marca, 20:00 - Suwałki, Kominpub Motocyklowy
  Masakra Ciężkim Rock n' Roll'em... Przyjdź, wdychaj.... https://www.youtube.com/watch?v=fB-t7GPzREk https://www.youtube.com/watch?v=F3MDBZskFak Zespół FUMEZ powstał w 2015 roku w Elblągu. Od tego momentu zespół stara się krok po kroku docierać do coraz szerszej grupy odbiorców. Ukoronowaniem dotychczasowej drogi zespołu jest wydanie EP-ki, która ujrzała światło dziennie w listopadzie (...)
 • 23 marca, 21:00 - Białystok, Herkulesy klub
  HERKULESY klub zaprasza 23 Marca na To Jest Hip Hop Tour. Impreza na której usłyszycie najlepsze rapowe utwory z ostatnich 20 lat. Zagrają : Dj 600 V Dj Twister Dj Kostek Dj Decks Dj Deszcz Strugi Dj Taek Dj Simo Dj Biskup Bilety : online na www. ticketos.pl i w puntach : HempSzop / After - Schock / Herkulesy 20pln.
 • 23 marca, 21:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  Patryka robią wszyscy 17 marca, a my nie jesteśmy wszyscy i skoro Sylwestra robimy 9 czerwca, to i ten dzień obchodzimy kiedy indziej. Patryka zamieniamy na Pelagi"a Day i rozrabiają Piorunersi. Wszystkie Panie o tym imieniu dostaną od nas tego wieczoru 0.5 doskonale zmrożonej substancji i do tego zapojeczkę. Krótko i na temat. Tak piszą o sobie chłopaki. Szanty i wszystko jasne (...)
 • 23 marca, 21:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  Drodzy nastolatkowie lat 90-tych! (oraz wszyscy pozostali i nie tylko) Po raz wtóry zapraszamy Was na wielki pojedynek, w którym najważniejszy będzie nie wynik, a oręż! Bo pojedynkować się będziem na muzykę. I to nie byle jaką! W ruch pójdą największe z największych hitów, które królowały na listach przebojów stacji MTV w czasach, gdy "M" w nazwie było skrótem od słowa "music" (...)
 • 23 marca, 21:00 - Białystok, WoW Club
  ◄ ◄ Welcome Weekend ►► #PoznajmySiewWoW! ◄◄ Białystok ►► Po ciężkim tygodniu każdemu należy się nieco odpoczynku podczas weekendu! Piątek to dzień, który idealnie nadaje się do rozpoczęcia imprezowego szaleństwa! Tej nocy poleją się najlepsze alkohole, a z głośników polecą wasze ulubione kawałki przy których będziecie bawić się do rana! 🍸 Przypominamy o selekcji - elegant/no (...)
 • 23 marca, 21:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  Ostatnia szansa do wytańczenia się przed przedświątecznymi, wiosennymi porządkami, czyli TAŃCZ GŁUPIA TAŃCZ! Zapraszamy na piątkową potańcówkę z najprzyjemniejszymi piosenkami poprowadzoną przez 1/2 kobiecego duetu BADA, już 23.03 w Hary Motorcycle Pub! START: 21:00. Wstęp wolny! Rezerwacja stolików: - online: http://harypub.pl/rezerwacje/ - telefonicznie: 85 741 71 30 Więcej (...)
 • 23 marca, 22:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  Bo to booking naszych marzeń.
 • 24 marca, 10:00 (2 dni) - Białystok
  Szkoła Open Mind Białystok oraz Marta Gorąca zapraszają na jedno z kilku najnowszych szkoleń: OM® MOVEMENT SKILLS 1 - WZORCE RUCHOWE!!! Być może często zadajesz sobie pytanie: jak zaplanować program pracy nad motorycznością klientów, by uzyskać najlepsze efekty w ich rozwoju i spełnić ich oczekiwania? Czy zastanawiasz się nad jakością proponowanych przez Ciebie treningów? Czy (...)
 • 24 marca, 11:00 - Sejny, Ośrodek Kultury w Sejnach
  Dziecięca Oficyna Wydawnicza i inne historie o sejneńskiej kulturze 2 poł. XX wieku – spotkanie z Markiem Karpowiczem 24 marca (sobota) godz. 11.00, wstęp wolny To kolejne spotkanie w Ośrodku Kultury w Sejnach z nowego cyklu związanego z historią naszego miasta i regionu. Pan Marek Karpowicz to wieloletni instruktor plastyki w MGOK w Sejnach, nauczyciel, animator, instruktor, twórca (...)