WOJEWÓDZTWO PODLASKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podlaskie

Województwo podlaskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 15 listopada, 19:00 - Białystok, Kawiarnia Muzyczna FAMA
  Już w listopadzie zapraszamy na kolejne mocne uderzenie stand-upu w Białymstoku!Mateusz Socha - przebojem podbijający całą Polskę komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem! Laureat i finalista wielu (...)
 • 15 listopada, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  THE ROAD DOGS W swoim pierwszym wcieleniu grupa powstała w 2007 roku w Mińsku i była prawie całkowicie skierowana do blues-rock z lat siedemdziesiątych. W przyszłości styl muzyczny został rozszerzony do współczesnego bluesa i na dziś jest stop tradycji głównego bluesa, funku, soulu i госпела. "The Road Dogs" mają za sobą 10-letnie doświadczenie występów w klubach, na wielkich scenach (...)
 • 16 listopada, 19:00 - Suwałki, Suwalski Ośrodek Kultury
  Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu jeden z najlepszych zespołów świata – RUSSIAN NATIONAL BALLLET . Pomimo, że zespół na światowych scenach występuje dawna to Polskę odwiedzi po raz pierwszy, w listopadzie 2018 r. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Mojsiejewa i Bieriozką. Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena (...)
 • 16 listopada, 19:00 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Komedia „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować! ” to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium „ oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą „. Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy (...)
 • 16 listopada, 19:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  koncert
  16 listopada 2018 wystąpimy w Zmianie Klimatu w Białymstoku. Będziemy świętować 15 urodziny zespołu. Wpisujcie w kalendarze! #15lecieLipali Informacja o biletach wkrótce.
 • 16 listopada, 19:00 - Augustów, Augustowskie Placówki Kultury
  dla mężczyzn, spotkania autorskie, dla kobiet, dyskusja, promocja, ciekawe
  Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na kolejne wydarzenie z cyklu Lektura Obowiązkowa. 16 listopada o godz. 19:00 w Miejskim Domu Kultury z czytelnikami spotka się Tomasz Sekielski – reporter, dziennikarz śledczy, korespondent wojenny, dokumentalista, wreszcie – pisarz: autor thrillerów, pomysłodawca i założyciel wydawnictwa „Od deski do deski”.Autor bestsellerowych serii thrillerów: (...)
 • 16 listopada, 20:00 - Białystok, Klub Gwint
  bramy: 19.00, koncert: 20.00 Bovska nie próżnuje - jej nowy album zatytułowany „Kęsy” ujrzy światło dzienne we wrześniu tego roku. Chwilę po tym artystka wyruszy w ogólnopolską trasę koncertową, promującą nowy materiał. Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów 2016 roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” (...)
 • 17 listopada, 16:30 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  koncert
  Nadchodzi druga edycja najlepszej białostockiej ekstremy metalowej - Hanged Men Fest #2! Tym razem pozbywamy się dopisku "mini" bo to będzie fest w wersji MEGA. Kolejna edycja, kolejny szczebel wyżej w obdarzaniu was metalowym ogniem - przybywajcie już 17 listopada tłumnie obserwować jak Hary pęka w szwach, a ludzie kończą zabawę wiele godzin po zakończeniu grania. Odpalamy (...)
 • 17 listopada, 18:00 - Augustów, Augustowskie Centrum Edukacyjne
  Komedia „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować! ” to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium „ oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą „. Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy (...)
 • 17 listopada, 18:00 - Białystok, Kawiarnia Muzyczna FAMA
  Już w listopadzie zapraszamy na kolejne mocne uderzenie stand-upu w Białymstoku!Mateusz Socha - przebojem podbijający całą Polskę komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem! Laureat i finalista (...)
 • 17 listopada, 19:00 - Białystok, Białostocki Ośrodek Kultury
  koncert, stand-up
  Aga Zaryan - trasa "High & Low" promująca nowy album. Zapraszamy na wyjątkowy koncert Agi Zaryan, który odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowy autorski album Artystki. 17 listopada 2018, 19:00 sala Forum, ul. Legionowa 5 informacje o biletach wkrótce Muzyka na nowy album została skomponowana do tekstów napisanych po angielsku przez wokalistkę. Dzięki temu kompozycje (...)
 • 17 listopada, 21:00 - Białystok, Herkulesy klub
  koncert
  Witajcie! Lepiej zarezerwujcie sobie tę datę... Zapraszamy na koncert DUDEK P56 x INKG P56 LABEL w Białymstoku, w Herkulesy klub. Więcej info niebawem!
 • 18 listopada, 11:00 - Augustów, Kino Iskra
  Koziołek Matołek w augustowskim DKF-ieDKF KINOCHŁONEK zaprasza wszystkie kochające przygody dzieci na spotkanie z Koziołkiem Matołkiem! W niedzielę 18 listopada o godz. 11:00 w augustowskim kinie Iskra spróbujemy odnaleźć Pacanów i sprawdzić, czy tam rzeczywiście elegancko kozy kują.Wszystkim, którzy nie znają Koziołka Matołka, spieszymy z wyjaśnieniem, że to postać stworzona przez (...)
 • 18 listopada, 17:00 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  koncert
  Ryszard Rynkowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Obdarzony znakomitym, mocnym głosem od lat kojarzony jest z takimi przebojami, jak: "Dziewczyny lubią brąz", "Wypijmy za błędy", "Inny nie będę", "Szczęśliwej drogi już czas". Jego płyty regularnie pokrywają się platyną i złotem. Jest wielokrotnym laureatem Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej (...)
 • 20 listopada, 17:30 - Białystok, Zmokła Kura Studio Kulinarne
  warsztaty
  W listopadzie kontynuujemy cykl z kanonami kuchni włoskiej i wraz z Alessią zabieramy się za ryż i risotto. Wydobędziemy z małych ziarenek wszystko to co najlepsze, poznamy rodzaje ryżu i dowiemy się jaki ryż wybrać, by osiągnąć pełnię smaku. Menu: 1. Risotto con frutti di mare - Risotto z owocami morza 2. Pollo all’arancia con riso venere - Kurczak z pomarańczą i ryżem Venere 3 (...)
 • 20 listopada, 20:45 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  transmisja
  Zapraszamy do wspólnego kibicowania Naszym zawodnikom. Wszystkim w barwach biało-czerwonych zniżka w barze - 20%.
 • 22 listopada (3 dni) - Białystok, Białostocki Ośrodek Kultury
  koncert
  //ENGLISH BELOW W tym roku mija dokładnie 40 lat od pierwszej edycji naszego festiwalu w 1978 roku! Pomysłodawcą Jesieni był niezapomniany Ryszard „Skiba” Skibiński, ówczesny lider Kasy Chorych. Podczas pierwszej Jesieni wystąpili: Kasa Chorych, Irjan, Martyna Jakubowicz, Michał Łuszczyński, Piotr Pastor, grupa Macieja Pietracho-Ziemskiego i Mr. Olek Country Band. Koncerty (...)
 • 22 listopada, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  Lay D Funk jest instrumentalnym składem grającym muzykę funkowo-jazzową. Na swoim koncie ma debiutancką płytę "Miejski zgiełk" oraz nowy album "Made in Satisfaction". Wielokrotnie występował podczas ogólnopolskich festiwali muzycznych m.in. Jazz Festiwal New Cooperation w Zamościu, X Jazz Hanza w Koszalinie, Radomskim Festiwalu Jazzowym, a także koncertował w klubach całej Polski (...)
 • 23 listopada, 10:00 - Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ
  SHOW SZALONYCH NAUKOWCÓW, CZYLI EDUKACYJNE SHOW DLA DZIECI 7-12 LAT Barwne widowisko o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta. Szaleni Naukowcy to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą (...)
 • 23 listopada, 13:00 - Białystok, Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
  konkurs
  Już po raz czwarty Stowarzyszenie Szukamy Polski i Podlaska Redakcja Seniora zaprasza seniorów piszących prozą lub wierszem, do wzięcia udziału w Konkursie SREBRO NIE ZŁOTO. W tej edycji motywem przewodnim jest województwo podlaskie, jego historia, współczesność, mieszkańcy, piękno przyrody. O szczegółach mówi regulamin. Ale to nie wszystko. W tym roku, z inicjatywy społecznej (...)
 • 23 listopada, 18:30 - Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ
  SHOW SZALONYCH NAUKOWCÓW, CZYLI EDUKACYJNE SHOW DLA DZIECI 7-12 LAT Barwne widowisko o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta. Szaleni Naukowcy to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą (...)
 • 24 listopada, 9:00 (2 dni) - Białystok, Alfa Centrum Białystok
  East Games United 2018! Tegoroczna edycja odbędzie się w Alfa Centrum Białystok w dniach 24-25 listopada. Zapraszamy na stronę: www.gamesunited.net Tam znajdziecie wszystkie informacje dotyczące sponsorów i kolejnych atrakcji. Z kim widzimy się na East Games United 2018?
 • 24 listopada, 19:00 - Białystok, Klub Gwint
  Klub Studencki Gwint ul. Zwierzyniecka 10, Białystok wstęp: 18:00, start: 19:00 bilety: 59 zł w przedsprzedaży / 69 zł w dniu koncertu przedsprzedaż: Gramoffon, ul. Malmeda 17 Gwint, ul. Zwierzyniecka 10 bilety online: https://goout.net/pl/bilety/happysad/wxcd/ Przy zakupie biletu i wstępie na koncerty zespołu happysad nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej 16. roku (...)
 • 25 listopada, 16:00 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  Komedia „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować! ” to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium „ oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą „. Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy (...)
 • 25 listopada, 18:00 - Białystok, Hary Motorcycle Pub
  koncert
  Hard Rockowa formacja z Warszawy i Białobrzegów wyrusza w drugą cześć trasy koncertowej "Wyruszasz Sam Tour 2018 vol.2". Zespół ma za sobą mnóstwo koncertów w niemal całej Polsce. Ich twórczość doceniono na wielu festiwalach, a także notowaniach list radiowych. Doświadczenie, energia, ciężkie riffy i polskie teksty. Anotherland to prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Nie może Cię (...)
 • 25 listopada, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki
  Czeremszyna to jeden z najważniejszych w świecie ambasadorów muzyki ludowej z Podlasia. Podczas koncertu jubileuszowego usłyszymy najpiękniejsze pieśni z dorobku zespołu, a także utwory przygotowane we współpracy z gośćmi koncertu, a na scenie obok Czeremszyny pojawią się m.in. białoruski wykonawca Zmicier Wajciuszkiewicz "Todar", ukraiński zespół Horyna i aktor, Wojciech Wysocki.
 • 29 listopada, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  "Krys Blues Band to mieszanka bluesa, rocka i jazzu. Charakterystyczny, stylowy wokal, dwie gitary solowe o niespotykanym współbrzmieniu i pulsująca sekcja rytmiczna. Melodyjne kompozycje i nietuzinkowe aranżacje stanowią wyjątkową jakość. Amerykańskie nuty - polska dusza". https://web.facebook.com/pg/KRYS-BLUES-BAND-210902185591427/about/?ref=page_internal Skład: Marcin Michalski: (...)
 • 30 listopada, 19:00 - Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury
  Komedia „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować! ” to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium „ oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą „. Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy (...)
 • 30 listopada, 19:00 - Łomża, Pod Ratuszem
  koncert
  Wspólne przedsięwzięcie warszawskiego Traces to Nowhere i olsztyńskiego Defying, pod nazwą The Solarsoid Tour rozpocznie się jesienią. To granica rejestrów, duszna atmosfera i żar korony słonecznej płynący z głośników. W Łomży na scenie zespołom towarzyszyć będzie łowicki Infernal Bizarre. Start - godzina 19 Cena biletu - 15 PLN Traces to Nowhere to projekt z Warszawy założony (...)
 • 30 listopada, 20:00 (2 dni) - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  koncert
  FIFKA KIWKA RAP DO PIWKA 🍻 Agencja The Moon oraz Grupa Reakcji Artystycznej B+B zapraszają serdecznie na ekskluzywny koncert premierowy zespołu BonSoul w klimatycznej miejscówce 6-Ścian PUB Sześcian. Będzie lepiej niż Wam, no i nam się wydaje. Widzimy się. #Lepiejniebędzietour INFO : ❎DATA / START : 30.11..2018 20.00 ❎MIEJSCE : 6-Ścian PUB Sześcian Warszawska 30 ❎SUPPORT (...)
 • 1 grudnia, 10:00 - Białystok, Motopub
  MotoMikołaje 2018- informacje o przebiegu imprezy będą aktualizowane na bieżąco.
 • 1 grudnia, 11:00 - Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ
  Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł (...)
 • 1 grudnia, 11:00 - Goniądz
  RĘKODZIEŁO
  Biebrzański Park Narodowy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Lipsku zapraszają do udziału w bezpłatnych warsztatach wyrobu tradycyjnych ozdób świątecznych z naturalnych materiałów. Warsztaty poprowadzi Pani Krystyna Cieśluk z Lipska – znana twórczyni ludowa specjalizująca się w plastyce obrzędowej.Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych oraz dzieci.Data: 1 grudnia br. (sobota) (...)
 • 1 grudnia, 14:00 - Białystok, Aula Duża WSFiZ w Białymstoku
  Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko - historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł (...)
 • 1 grudnia, 14:00 - Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ
  Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł (...)
 • 1 grudnia, 17:00 - Białystok, Aula Koncertowa WSFiZ
  Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł (...)