WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 21 lipca, 10:00 - Zagnańsk
  , wyścig wieloetapowy, czasówka, maraton mtb
  6 EDYCJA ROWER SPORT KIELCE SCOTT KIELCE MTBCROSS MARATON ZAGNAŃSK 2019
 • 21 lipca, 10:00 - Zagnańsk, Gmina Zagnańsk
  Zagnańsk Crossrun 2019 Biegi Drużynowe
 • 21 lipca, 15:00 - Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski Park Miejski - Molo
  Holi Święto Kolorów powraca do Ostrowca Świętokrzyskiego w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019! Święto Kolorów odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim na parkingu przy Galerii Ostrowiec już 21 lipca. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! (...)
 • 21 lipca, 19:30 - Kielce, Dom Środowisk Twórczych
  , koncert
  Felix Shinder i jego zespół wykonują mieszankę muzyki klezmerskiej i popularnych „bandyckich” pieśni ludowych z ich rodzinnego miasta Odessa. Ten słynny wielokulturowy port morski był zawsze źródłem inspiracji dla artystów. Był także znaczącym (...)
 • 21 lipca, 20:00 - Kielce, Czerwony Fortepian
  Spektakl „Faceci to gady!” jest praktycznie jedynym polskim, kobiecym monodramem granym na naszych scenach. Niepodzielnie bowiem panują na nich sztuki zagraniczne, głównie anglosaskie. Swą premierę miał w lipcu 2008 r. w Łodzi, a do dzisiaj (...)
 • 22 lipca, 12:00 - Starachowice, Starachowickie Centrum Kultury
  W ramach wakacji 2019 zapraszamy na dodatkowe spotkanie z grami planszowymi! Wydarzenie szczególnie kierujemy do rodziców którzy szukają wymagających sposobów wypełniania czasu swoim pociechom. U nas nie tylko zetkniecie się z najlepszymi grami (...)
 • 24 lipca - Kielce, Kino Helios Kielce
  Kino Helios w Kielcach zaprasza na kolejny seans z cyklu Kino Konesera. Już 24 lipca zagramy dla Państwa szczerą, zabawną i wzruszającą opowieść o współczesnej kobiecie. Gloria nic sobie nie robi z oczekiwań innych na temat tego, jak (...)
 • 25 lipca, 18:00 - Kielce, Kino Helios Kielce
  , dramat, ciekawe
  Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Już 25 lipca Kino (...)
 • 26 lipca, 13:00 - Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Serdecznie zapraszamy na czwartą już edycję "Kultury w plenerze". 26 lipca 2019 r. - Planty ul. Zielna W programie imprez m.in.: Festiwal Baniek Mydlanych w godz. 13:00 - 19:00 Maraton ZUMBY (Artur Cieślik) start godz. 18:00 Kino na leżakach (...)
 • 26 lipca, 20:00 - Solec-Zdrój, Hotel Malinowy Raj w Solcu-Zdroju
  ACOUSTIC SPACE to projekt 3 zaprzyjaźnionych muzyków grających utwory szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej w aranżacjach akustycznych, przekazując tym samym niecodzienny klimat sprzyjający spotkaniom towarzyskim okraszonych niebanalną aurą (...)
 • 26 lipca, 20:00 - Solec-Zdrój, Hotel Malinowy Raj w Solcu-Zdroju
  Kobiałka & Szturm Wokalno gitarowy duet akustyczny :) Dominika Kobiałka - śpiewa od pierwszych miesięcy swojego życia, swobodnie bawi się barwami głosu, wykonuje utwory w wielu językach i gatunkach muzycznych. Od lat aktywnie działa w kilku (...)
 • 26 lipca, 20:30 - Przybysławice, Dwór na Wichrowym Wzgórzu
  , koncert
  26 VII 2019 roku, koncert kolejnej legendy polskiej muzyki rockowej, w "Dworze na Wichrowym Wzgórzu", zespołu "Róże Europy". Choć korzenie warszawskiej formacji sięgają roku 1983, to za oficjalny początek działalności zespołu przyjmuje się (...)
 • 27 lipca, 4:15 - Kielce, PTTK Kielce Oddział Świętokrzyski
  Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach zaprasza na wyjazd w góry z cyklu „Spacerem po górach” - Tatry Zachodnie - Kasprowy Wierch spacer nr 33 27 lipca (sobota) 2019r. Kiedy ostatnio była(e)ś w górach? Już nie pamiętasz? Czy bardzo chciał(a)byś (...)
 • 27 lipca, 16:00 - Kielce
  MILITARIA
  27 pułk ułanów imienia Króla Stefana Batorego obchodzi swoje święto 27 lipca. To dla pułku data szczególna ze względu na rocznicę jego powołania, ale także na ważne wydarzenia z dziejów oddziału. Mamy ten zaszczyt, że nosimy barwy tego pułku (...)
 • 27 lipca, 18:00 (2 dni) - Kielce, Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach
  , festiwal
  IV Międzynarodowy Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej „Alleluja czyli Happy Day” to festiwal, który prezentuje twórców różnych nurtów muzyki chrześcijańskiej – od popu, przez rock, metal, rap, hip-hop w nowoczesnej, radosnej, energetycznej (...)
 • 27 lipca, 19:00 - Chęciny, Da Vinci
  , rodzinne, premiera
  Cezar Lozano w duecie z Michałem Markowiczem przygotują smakowitości kuchni kolumbijskiej już 27.07.2019 r. WIECZÓR KOLUMBIJSKI W DA VINCI - MENU • arepas z fasolą– małe, okrągłe placki kukurydziane, • ajiaco – kolumbijski rosół z dodatkiem (...)
 • 28 lipca, 10:00 - Krajno-Zagórze, Sabat Krajno PARK Rozrywki i Miniatur
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  III Edycja Dnia Dobrego Wampirka! Przyjedź do Krajna i podziel się tym, co masz najcenniejsze! Dla każdego Krwiodawcy nagrody specjalne ufundowane przez organizatorów oraz RCKiK w Kielcach ! Dodatkowo moc atrakcji dla najmłodszych: - Warsztaty (...)
 • 28 lipca, 10:30 - Kielce, Kino Helios Kielce
  , dla dzieci, rodzinne, konkurs, ciekawe
  Kino Helios w Kielcach serdecznie zaprasza na kolejną porcję wakacyjnych, filmowych niespodziane - Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 4. W niedzielę 28 lipca o godzinie 10:30 zaprezentowany zostanie zestaw bajek: Rybka w kałużyJak (...)
 • 28 lipca, 13:30 (różne terminy) - Nowiny, Gmina Sitkówka-Nowiny
  , rodzinne, wycieczka
  🚲🚲 Rozpoczynamy sezon na dwóch kółkach! I to nie byle jaki! Zakręcone! Rodzinne Rajdy Rowerowe w tym roku w zupełnie nowej odsłonie i z mnóstwem atrakcji – specjalnie dla Was. 🗓 Terminy Doskonale wiemy, że Wasze kalendarze pękają w szwach (...)
 • 28 lipca, 20:30 - Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  HEAVY METAL SEXTET w momencie powstania sięgał do tradycji hard-bopowej, lecz wkrótce rozszerzył profil o wpływy jazz-rockowe i funkowe. Wówczas to standardy z ery Silvera i Davisa, zostały zastąpione kompozycjami Szymańskiego, Kowalskiego i (...)
 • 31 lipca, 18:00 - Kielce, Kielecki Rynek
  Comiesięczna demonstracja rowerzystów i rowerzystek, którzy domagają się porządnej infrastruktury rowerowej w Kielcach. Odbywa się w każdą ostatnią środę miesiąca, zawsze o 18:00 z kieleckiego Rynku. Jedziemy niezależnie od pogody. Co miesiąc (...)
 • 2 sierpnia, 20:00 - Przybysławice, Dwór na Wichrowym Wzgórzu
  , koncert
  Niewątpliwą gwiazdą przyszłorocznej IV "Wakacyjnej Rock Nocki" będzie Krzysztof "Grabaż" Grabowski ze swoja formacją "Strachy na Lachy". Zespół powstał w 2002 roku z inicjatywy "Grabaża". Ma na swoim koncie 8 płyt, z czego prawie wszystkie uzyskały (...)
 • 2 sierpnia, 20:30 - Kielce, Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach
  "Game of thrones - in concert"Prosto sprzed ekranów telewizyjnych zapraszamy do amfiteatrów i sal koncertowych na wspaniałe widowisko muzyczne "Game of thrones - in concert". Przygotowana z rozmachem  międzynarodowa produkcja muzyczna, (...)
 • 3 sierpnia, 11:30 - Kielce, Kielce Centrum - Dworzec Kolejowy PKP / Węzeł przesiadkowy BUS
  Kielecka Masa Krytyczna zaprasza na kolejowo-rowerową wycieczkę do Wąchocka! Wycieczka odbędzie się 3 sierpnia 2019 r. (sobota). Specjalnie dla nas tego dnia Polregio podstawi pociąg z dodatkowym miejscem na rowery! KONIECZNA REJESTRACJA, (...)
 • 4 sierpnia, 14:00 - Pawłów
  , koncert
  Coroczne święto Gminy Pawłów. Jak co roku nie zabraknie atrakcji. Wystąpią kabaret JURKI, BIG CYC oraz zespół MIG. Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie, Gmina Pawłów, Marek Wojtas - wójt gminy Pawłów. Wsparcie (...)
 • 4 sierpnia, 14:00 - Końskie, Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich
  XV Konecki Przegląd Kapel i Solistów Instrumentalistów Ludowych "Muzykanty" zgromadzi najlepszych muzyków z całego regionu, nie tylko świętokrzyskiego, ale także z Mazowsza czy ziemi łódzkiej. Będzie też jarmark ludowy z tradycyjnym jadłem i (...)
 • 9 sierpnia, 17:00 - Bałtów, Bałtowski Kompleks Turystyczny
  , koncert
  Tegoroczny trzydniowy XII MIĘDZYNARODOWY ZLOT MOTOCYKLOWY MOTO ZAURO MUSIC odbędzie się na terenie ośrodka wypoczynkowego "PARKU JURAJSKIEGO" w malowniczo położonej miejscowości Bałtów nieopodal Ostrowca Świętokrzyskiego. Zapewnimy (...)
 • 10 sierpnia, 11:00 - Zagnańsk, Gmina Zagnańsk
  Baćkowice Crossrun 2019 Dyszka + Półmaraton
 • 10 sierpnia, 16:00 (2 dni) - Szydłów
  Święto Śliwki to tradycyjne sadownicze dożynki Gminy Szydłów. Podczas imprezy odbywają się prezentacje produktów lokalnych, głównie ze śliwek. Imprezie towarzyszą koncerty muzyczne, wielki kiermasz oraz lunapark. Szczegóły na stronie: https://www.szydlow.pl/22-swieto-sliwki-szydlow-2019
 • 11 sierpnia, 10:00 - Baćkowice
  , maraton mtb
  7 EDYCJA ROWER SPORT KIELCE SCOTT MTBCROSS MARATON 2019
 • 11 sierpnia, 17:00 - Końskie, Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Zapraszamy całe rodziny, by wraz z nami pobawiły się w gry, które nie wymagają komputerów, telefonów komórkowych czy innego elektronicznego sprzętu. Zaproponujemy gry w klasy, chłopa, państwa miasta, zbijaka, berka, kapsle i wiele innych.
 • 16 sierpnia - Kielce, Targi Kielce
  , targi, festiwal, rodzinne, spotkania autorskie, zlot, fantastyka, konwent, cosplay
  Stowarzyszenie Sabat Fiction oraz Targi Kielce S.A. po raz kolejny Serdecznie Zapraszają do Kielc, na kolejną, szóstą już edycję Festiwalu Fantastyki Sabat Fiction – Fest. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia 2019 roku, na terenie (...)
 • 16 sierpnia, 19:00 (3 dni) - Nowa Słupia, Dymarki Świętokrzyskie - Nowa Słupia
  , festiwal
  Już dziś zapraszamy na niepowtarzalne i jedyne wydarzenie tego typu. Dymarki w Nowej Słupi z ponad 50-letnią tradycją. Pokazy archeologiczne -wytop żelaza metodą sprzed 2000 tys lat! Bitwy gladiatorów, Festiwal Kultury Ludowej oraz Koncerty (...)
 • 17 sierpnia (2 dni) - Końskie, Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich
  , koncert, rodzinne, dni miast
  Dni Końskich w tym roku organizowane są 17 i 18 sierpnia. Szykuje się mnóstwo atrakcji z koncertami takich artystów i zespołów jak „Hash Cookie” i Dawid Kwiatkowski w sobotę oraz Dominika Wróbel, Marcin Daniec i Brathanki w niedzielę. Oto szczegółowy (...)
 • 17 sierpnia, 15:00 - Brody, Gmina Brody
  Zapraszamy na coroczny, gminny festyn. Tradycyjnie, wystąpią u nas gwiazdy discopolo wielkiego formatu. Niebawem więcej informacji. Zapraszamy!
 • 18 sierpnia, 14:00 - Miedziana Góra, Zakład Wielkopiecowy w Bobrzy - mur Oporowy
  Główny organizator KRUS o/Kielce wspólnie z Gminą Miedziana Góra oraz Stowarzyszeniem Aktywny Ćmińsk zaprasza na II Bieg Rolnika, który w tym roku odbędzie się w Bobrzy 18 sierpnia. Dla zawodników szykujemy pięciokilometrową trasę, którą będzie (...)