WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA
 • 4 marca, 18:00 (18 dni) - Kielce, Stowarzyszenie im. Jana Karskiego
  , festiwal
  Zapraszamy do uczestnictwa w drugiej edycji naszego Festiwalu Czytelniczego Literatury Faktu i Poezji, która odbędzie się w tym roku w dniach od 4 do 21 marca 2019 r pod hasłem "Dialog przeciw nienawiści". Wydarzeniem, do którego będziemy wracać (...)
 • 18 marca, 18:30 - Kielce, Kino Helios Kielce
  , pokaz, widowisko, ciekawe, kino niezależne
  Kino konesera to cykliczne pokazy filmowe, filmy wybitnych reżyserów, produkcje nagradzane na międzynarodowych festiwalach, kino niezależne. 18 marca zapraszamy na niezwykłą animację - Mirai. Rozpieszczonego Kuna czekają wielkie zmiany: w jego (...)
 • 19 marca, 20:00 - Kielce, Czerwony Fortepian
  Od dawna na hasło "Kapkazy" mam jasne skojarzenie: szkoła wrażliwości, życie naturalne, docenianie sztuki, urody natury, urody rzeczy codziennych, życie poza czasem i pędem, życie łagodne i pełne uśmiechu. Skojarzenie okazało się arcytrafne (...)
 • 20 marca, 19:00 - Busko-Zdrój, Buskie Samorządowe Centrum Kultury
  Bułat Okudżawa był głosem pokolenia. Na jego pieśniach wychowały się miliony Polaków. Jego twórczość, tłumaczoną na wszystkie języki świata, spopularyzowali w Polsce m.in: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Andrzej Mandalian, Witold Dąbrowski (...)
 • 21 marca, 18:00 - Kielce, Kino Helios Kielce
  , dramat, pokaz, widowisko, ciekawe, kino niezależne
  Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Już 21 marca zapraszamy (...)
 • 21 marca, 19:00 - Kielce, Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
  Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność. Czy ta terapia przyniesie oczekiwane (...)
 • 22 marca, 18:00 - Kielce, Restauracja "Lemon Tree"
  , wykład, spotkania autorskie, trening, warsztaty
  PRELEKCJE - ŚWIAT W KTÓRYM ŻYJEMY Prowadzący Krrom Skij. Zgłaszanie uczestnictwa na mail: kontakt@pozdrowienia.net Kielce – 22 marzec 2019 r. w restauracji Lemon Tree ul Bodzentyńska 2. Piątek godz. 18/00. Dzień pierwszy Świat (...)
 • 23 marca, 20:00 - Skarżysko-Kamienna, Semafor
  Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Semafor z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert KęKę, promujący album "To Tu", który odbędzie się 23 marca 2019 r. Otwarcie klubu: 20:00 Miejsce: Klub Semafor Osoby niepełnoletnie, które (...)
 • 23 marca, 20:00 - Skarżysko-Kamienna, Klub Semafor
  , koncert
  Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Semafor z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Mr. KęKę, promujący album "To Tu", który odbędzie się 23.marca 2019 w Skarżysku-Kamiennej. Start: 20:00 Miejsce: Klub Semafor Bilety: od 35 zł Przedsprzedaż: (...)
 • 23 marca, 21:00 - Kielce, bohomass lab
  MERY SPOLSKY  to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe (...)
 • 24 marca, 10:30 - Kielce, Kino Helios Kielce
  Kieleckie kino Helios zapraszamy najmłodszych Kinomanów wraz z rodzicami na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Strażak Sam cz. 11! W niedzielę 24 marca o godzinie 10:30 zaprezentujemy (...)
 • 24 marca, 11:00 - Kielce, Kielecki Rynek
  Nadchodzi koniec zimy! Nadchodzi za to wiosna! To świetna okazja, by pożegnać jedną porę roku a przywitać drugą :) Na rowerze oczywiście! Startujemy o 11 z Rynku, jedziemy utopić Marzannę a potem... jedziemy do Galerii Echo, gdzie czekają (...)
 • 24 marca, 12:00 - Kielce, Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego
  Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące (...)
 • 24 marca, 16:00 - Kielce, Kieleckie Centrum Biznesu
  Potężna dawka dobrego humoru, nieoczekiwane zwroty akcji, błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi, fantastyczna obsada to zagwarantuje Wam tylko teatr TeTaTeT w najnowszej komedii Mirka Bielińskiego - Umrzeć ze śmiechu (Exit Laughing) (...)
 • 24 marca, 17:00 - Kielce, Filharmonia Świętokrzyska im.O. Kolberga w Kielcach
  Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie (...)
 • 24 marca, 18:30 - Ostrowiec Świętokrzyski, PRIMO PIZZA
  Stand-up No Limits oraz PRIMO PIZZA - burger, pizza i więcej zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpi dla Was:Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał (...)
 • 24 marca, 19:00 - Skarżysko-Kamienna, Klub Semafor
  Bilety: 35 zł - przedsprzedaż 45 zł - w dniu koncertu. Otwarcie klubu: 18:00 Dezerter to zespół punkrockowy, który powstał w Warszawie w maju 1981 r. Grupa przyjęła prowokacyjną wówczas nazwę SS-20 (pochodzącą od radzieckich rakiet z (...)
 • 24 marca, 19:00 - Kielce, bohomass lab
  , koncert
  Zapraszamy na koncert zespołu PROLETARYAT! 24.03.2019 - godz. 19:00 - bohomass lab - Kielce bilety: przedsprzedaż 35 PLN, dostępne w Klubie codziennie od godz. 13:00! w dniu koncertu 45 PLN Dla fanów i znawców rocka to jeden z najważniejszych (...)
 • 24 marca, 19:00 (2 dni) - Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  Dzienniki Gwiazdowe - Stanisław Lem – Teatr Groteska Duża Scena KCK 24 marca godz. 19.00 25 marca godz. 11.00 (spektakl szkolny) Bilety w cenie 40 zł / 20 zł (spektakl szkolny) Spektakl dla widzów powyżej 14 lat. adaptacja, teksty piosenek: (...)
 • 25 marca, 19:00 - Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  , stand-up
  Szanowni Państwo, Stand-up Polska ma zaszczyt zaprosić na pierwszy w swojej historii spektakl(*) stand-upowy pt. „Osiem grzechów głównych”! Pragniemy z dumą poinformować, że Wasza ulubiona Wielka Trasa ewoluowała! Nadal będziemy jeździć (...)
 • 27 marca, 17:00 - Kazimierza Wielka, Kazimierski Ośrodek Kultury - Kazimierza Wielka
  Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) - niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej (...)
 • 28 marca - Kielce, Kino Helios Kielce
  , pokaz, ciekawe, komedia
  Kultura Dostępna to projekt, dzięki któremu szerokie grono odbiorców może zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana została jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów. Już 28 marca zagramy (...)
 • 28 marca, 9:00 (4 dni) - Kielce, Miasto Kielce
  Celem kursu jest zapoznanie uczestników ze szczegółową anatomią i biomechaniką kręgosłupa w odcinkach szyjnym, piersiowym i lędźwiowo-krzyżowym oraz z fizjologią stanu zapalnego w organizmie człowieka. Kursant pozna szereg testów bezpieczeństwa (...)
 • 28 marca, 19:00 - Sandomierz, Dom Katolicki
  Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę (...)
 • 30 marca, 16:00 - Kielce, Kielecki Rynek
  Jak co roku spotykamy się i tańczymy ruedę na kieleckim Rynku. Pokażemy kielczanom, że taniec może być fajną formą rozrywki. Przy okazji, przypomnimy wszystkim, że Kielce istnieją na tanecznej mapie Polski ;) Oficjalna ogólnoświatowa strona (...)
 • 30 marca, 17:00 - Kielce, Garaż Scena
  🕺Impreza w Garażu💃 ul. Sienkiewicza 58 Start: (Sobota) 30.03 godz. 21:00 Gramy GORĄCE LATINO! Goście specjalni: Tancerze ze Szkoły tańca Layla Zagra @Bartek Osuch Zapraszamy wszystkich tańczących i tych co dopiero zaczynają. Dołącz (...)
 • 30 marca, 18:00 - Kielce, Filharmonia Świętokrzyska im.O. Kolberga w Kielcach
  Miłośnicy twórczości formacji Pectus nie mogli chyba wymarzyć sobie piękniejszej jesieni! 01.09. 2018 rusza akustyczna odsłona koncertowa zespołu Pectus. Będzie to z pewnością niezwykła trasa. Niezwykła, bo do udziału w niej muzycy zaprosili (...)
 • 30 marca, 18:00 - Kielce, Filharmonia Świętokrzyska im.O. Kolberga w Kielcach
  Pectus to zespół, który dał się poznać polskiej publiczności poprzez udział w finale Sopot Festival 2008, kiedy to Słowik Publiczności powędrował właśnie w ręce muzyków. Grupa powstał i zaczęła komponować muzykę w Rzeszowie, w 2005 roku. Dwa (...)
 • 30 marca, 19:00 - Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  Legendarny i najsłynniejszy rosyjski BALET SMIRNOVA, poza granicami Rosji bardziej znany jako MOSCOW CITY BALLET już niebawem wystąpi ponownie w Polsce! Teatr baletowy założony przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova to zespół (...)
 • 31 marca, 16:00 - Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.MUZYKAPianista (...)
 • 31 marca, 16:00 - Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  , koncert, rodzinne, premiera, przedstawienie, widowisko
  Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego (...)
 • 31 marca, 16:00 - Kielce, Kieleckie Centrum Kultury
  , koncert
  Waldemar Malicki - Klasyka po bandzie 🔵️ 31.03.2019 Kielce | Kieleckie Centrum Kultury | 🔴 Informacje i bilety na godzinę 16:00: https://kulturairozrywka.pl/kielce-waldemar-malicki-klasyka-po-bandzie/wydarzenie/38121 Oszałamiająca muzyka (...)
 • 31 marca, 18:30 - Skarżysko-Kamienna, Klub Semafor
  Zapraszamy na koncert zespołu Pull the Wire i Zenka Kapusty, czy tam Kutapasji! Zenek będzie skakać po tapczanie, a Pull the Wire będą strzelać kapslami w niebo. To dlatego, że są zdrowo... mhmm. Tego można przegapić, ale po co? Zapraszamy! Bilety (...)
 • 31 marca, 19:00 - Kielce, bohomass lab
  Marek Dyjak urodził się 18 kwietnia 1975 roku. Skończył zawodówkę i zdobył papiery hydraulika. Wystarczyło kilka rzeczy, by życie było pełne i szczęśliwe - robotnicze życie, żona robotnicza, robotnicza klitka w bloku. Zwykłe, proste życie, bez (...)
 • 31 marca, 19:00 - Starachowice, Pub Strych
  Stand-up No Limits oraz Pub Strych zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpi dla Was:Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Grał na większości festiwali komediowych (...)
 • 31 marca, 20:00 - Kielce, Czerwony Fortepian
  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Tango Attack. Muzycy wystąpią w marcu 2019 roku w naszym klubie, ale bilety juz mozna rezerwowac. Tango Attack łączy tradycję tanga argentyńskiego z nowoczesnymi eksperymentami brzmieniowymi. Muzycy proponują (...)