WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 23 czerwca (3 dni) - Skrzyszów
  MILITARIA
  piknik
 • 23 czerwca, 11:00 (3 dni) - Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Swietokrzyski
  Zapraszamy na nasz kolejny event foodtruckowy z serii Food Truck Stars Tour! Tym razem nakarmimy wszystkich wygłodniałych i wymagających fanów street foodu z Ostrowca i okolic Gwarantujemy różnorodność kuchni z całego świata, unikatowy styl food trucków, komfortową strefę chillout, klimatyczny podkład muzyczny oraz smakowite konkursy :) Impreza zacznie się w piątek w Parku Miejskim (...)
 • 23 czerwca, 15:00 (3 dni) - Pińczów, Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
  koncert, dla dzieci
 • 23 czerwca, 16:00 (3 dni) - Pińczów, OSIR Pińczów - Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pińczowie
  zlot
 • 23 czerwca, 17:00 (3 dni) - Ostrowiec Świętokrzyski, Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim
  koncert, piknik
  Obchodzony w 2017 r. jubileusz 420-lecia Ostrowca Świętokrzyskiego sprawi, że obchodzone regularnie od 1968 roku Święto Miasta będzie miało szczególnie uroczysty,a zarazem rozrywkowy charakter. Tym bardziej, że odbędzie się w pierwszy weekend tegorocznego lata i wakacji: http://mck.ostrowiec.pl/component/content/article/74-banery-/748-dni-ostrowca-w-pierwszy-weekend-lata-i-wakacji 23 (...)
 • 23 czerwca, 18:00 (3 dni) - Kielce
  koncert, dla dzieci, piknik
  „Kielce w ruchu” – tak brzmi hasło tegorocznego Święta Kielc, które odbędzie się w dniach 23-25 czerwca. Kielczanie będą mogli wziąć udział w przeróżnych zajęciach sportowych oraz zmierzyć się całymi rodzinami w dyscyplinach sprawnościowych i wytrzymałościowych. Gwiazdą weekendu ma być zespół T.Love. Świętowanie dni miasta tradycyjnie zacznie się w piątek Białą Nocą, czyli zwiedzaniem (...)
 • 24 czerwca, 6:00 - Sędziszów
  koncert, dla dzieci
  Dni Sędziszowa 2017
 • 24 czerwca, 8:00 (2 dni) - Pińczów, Pinczow
  V/VI Runda Mistrzostw Polski w Rajdach Cross country, Puchar Polski oraz IV Runda Pucharu Południa Cross Country !! Jesteśmy organizatorem V/VI Rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w rajdach Cross Country. Impreza po raz pierwszy odbędzie się w Mieście Pińczów położonym w woj. Świętokrzyskim. Przepiękny, mocno zróżnicowany teren sprawi że nie zapomnicie tej imprezy na długo (...)
 • 24 czerwca, 8:00 (2 dni) - Pińczów
  Kielecki Klub Motocyklowy WENA zaprasza w czerwcowy weekend 24-25.06 na V i VI Rundę Mistrzostw Polski i Puchar Polski w Cross Country. Zawody po raz pierwszy odbędą się w mieście Pińczów w woj. Świętokrzyskim. Trasa będzie miała 11 km. Duże przewyższenia, stare wyrobiska. Lasy, kamienie i piaski. Na najcięższych odcinkach przewidziane objazdy. Regulamin uzupełniający zawodów i (...)
 • 24 czerwca, 8:00 - Kielce, Klub Turystów Pieszych PTTK "Przygoda"
  KTP PTTK "Przygoda" zaprasza na wycieczkę: Trasa: Piekoszów - Łaziska - Jaworznia - Góra Pruskowa - Góra Zielona - Góra Patrol - Słowik, ok. 14 km Zbiórka: przystanek MPK linii 18, ul. Żytnia, godz. 8:45 (odjazd 8:58) Wycieczkę prowadzi: Katarzyna Król Serdecznie zapraszamy!
 • 24 czerwca, 9:00 - Kielce, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Witolda Gombrowicza w Kielcach
  Serdecznie zapraszamy na III Mały Bój Planszówkowy, czyli otwarte spotkanie z grami planszowymi do siedziby Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. W. Gombrowicza przy ul. Ściegiennego 13 w Kielcach. Uczestnikom udostępnimy ponad 100 tytułów gier o różniej tematyce i stopniu zaawansowania. Będą wśród nich gry znane i popularne wśród naszych czytelników, ale pojawi się także sporo (...)
 • 24 czerwca, 9:00 - Kielce, Park im. Staszica, Kielce
  Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko muzealne w czasie weekendu z Świetem Kielc! W tym roku będziemy w Parku Miejskim, w okolicach muszli koncertowej. W niedzielę i sobotę (24 i 25 czerwca) w godzinach 9 - 16 na naszym stoisku będzie można: -poczuć się jak w dawnym harcerskim namiocie, -poczytać o historii kieleckich klubów sportowych z wystawy planszowej, -zrobić sobie zdjęcie (...)
 • 24 czerwca, 9:00 - Kielce, Muzeum Zabawek i Zabawy
  Miejsce: Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach – sala konferencyjna Data: 24.06.2017 (UWAGA - SOBOTA!) Zapisy: 9:00 Start: 9:30 Wpisowe: 15zł Każdy uczestnik turnieju otrzyma kartę promocyjną. Dla zwycięzców przewidywane są dodatkowe nagrody. Patronat: Zasady: Format eskadry: 100 pkt. Czas rundy: 75 min Ilość rund: 3/4 w zależności od ilości graczy Obowiązują zasady turniejowe dostępne (...)
 • 24 czerwca, 10:00 - Kielce, Stadion Miejski Starachowice
  jarmark
  Witam wszystkich spragnionych dobrej zabawy, udanych zakupów oraz wyselekcjonowanego Street Food'u! ✋🍔🎤🛍 ➡ STARACHOWICKIE SOBÓTKI inaczej WIANKI! 🌸 #smakiregionów razem ze #starachowickiecentrumkultury przygotowali dla odwiedzających moc bezpłatnych atrakcji! 🆓🙃 🔝EWA BASTA 🔝SOUND&GRACE 🔝PLEJADA 🔝TAKT 🔝lokalne zespoły muzyczne 🔝szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci (...)
 • 24 czerwca, 10:00 - Pińczów, Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
  dla dzieci, zawody
 • 24 czerwca, 10:45 - Sandomierz, MOSiR Sandomierz
  przeszkody
  Zapraszamy na biegi terenowe z przeszkodami Cross-San w dniu 24.06.2017r., organizowanych na Bulwarze im. M. J. Piłsudskiego w Sandomierzu. Szczegóły i zapisy: http://mosir.sandomierz.pl/mos…/18-aktualnosci/292-cross-san Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3178
 • 24 czerwca, 11:00 - Kielce, Muzeum Narodowe w Kielcach
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  piknik
  Uczestnicy pikniku będą mogli poczuć się jak bohaterowie książki Lewisa Carrolla, przenieść się do fantazyjnego ogrodu i wziąć udział w wielu atrakcjach, podzielonych na sekcje tematyczne: • warsztaty z tworzenia nakryć głowy, • gry i zabawy ruchowe, m. in. kręgle, chodzenie na szczudłach, worki (do skakania), serso (rzucanie do celu), krokiet, gra KUBB, gra MÓLKY, • poszukiwanie (...)
 • 24 czerwca, 11:00 - Kielce, Galeria Echo
  dla dzieci
  Bajkowa Sobota w podróży- Stany Zjednoczone Rodzice dzieci w Kielcach nie muszą pokonywać setek kilometrów, aby pokazać dzieciom inną kulturę. Wystarczy przekroczyć próg Galerii Echo podczas Podróży dookoła świata w ramach Bajkowych Sobót. 24 czerwca wyruszamy w niezwykłą podróż dookoła świata do Stanów Zjednoczonych! Pierwszym przystankiem była słoneczna i roztańczona Brazylia (...)
 • 24 czerwca, 12:00 (2 dni) - Zagnańsk, Gmina Zagnańsk
  Sprawdź się w 24 godzinnej jeździe na rowerze – startuj indywidualnie, w parach lub drużynach czteroosobowych =============================================== Zapraszamy na wyjątkowy maraton. Całodobowy maraton brzmi ekstremalnie, lecz w rzeczywistości to wyścig dla każdego. Startując w nim nie musisz non stop jechać przez 24 godziny. Zabawa odbywa się na kilkunastokilometrowej pętli (...)
 • 24 czerwca, 12:00 (2 dni) - Kielce, Tlen fitness klub
  dla dzieci, trening
  Z połączenia energii Tlen fitness klub i Geopark Kielce - Centrum Geoedukacji , powstał aktywny dwudniowy program zajęć fitness i nie tylko w ramach Święto Kielc 2017 24-25 czerwca w godzinach 12:00-17:00 będziemy serwować dla Was różnego typu zajęcia dla dorosłych i dzieci. Liczba miejsc ograniczona! Rezerwacja drogą mailową lub telefoniczną podając imię, nazwisko i wybrane zajęcia (...)
 • 24 czerwca, 15:00 (2 dni) - Końskie, Superpiechur Świętokrzyski
  maraton pieszy
  Czas pędzi nieubłaganie! To będzie już 25. edycja Koneckiego Maratonu Pieszego na 50 km. Trasa zatem będzie miała charakter pętli ze startem i metą w Sielpi. Ruszymy 24 czerwca w sobotę o godz. 8.30 z Sielpi przez Stary Sokołów, Bedlno, Modliszewice, do Końskich, skąd dalej przez Piłę, Niebo (sklep!), Gatniki na poczestunek w Sielpi. Zapisy przyjmowane są elektroniecznie przez (...)
 • 24 czerwca, 15:00 - Skarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  koncert, warsztaty
  Serdecznie zapraszamy na pożegnanie roku szkolnego i przywitanie wakacji "Koncertowo na Ludowo". Podczas imprezy świętować będziemy 10 lat istnienia Zespołu Pieśni i Tańca SKARŻYSKO. 24 czerwca 2017 r. w godz. 15:00 - 22:00 (Plac Staffa oraz Miejskie Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej) W programie między innymi: Warsztaty taneczne, Warsztaty rękodzieła, Konkursy, Zabawy, Niespodzianki (...)
 • 24 czerwca, 15:00 - Bliżyn
  koncert, dla dzieci, rodzinne
  ZAPRASZAMY NA NAJWIĘKSZĄ IMPREZĘ PLENEROWĄ W NASZEJ GMINIE- "PRZYSTAŃ BLIŻYN 2017"
 • 24 czerwca, 17:00 - Kielce, Wojewódzki Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach
  charytatywne
  Oficjalnie mogę już powiedzieć że Zbieramy pieniądze dla Podopiecznych z rzadkim chorobami genetycznymi fundacji " z Uśmiechem ". Gościem specjalnym maratonu będzie Izabela Kin - Janda szkoleniowiec Zumba Fitness w Polsce oraz : :) Kasia Gie - Warszawa Kasia Bąk - Częstochowa Ewelina Wychowaniec - Częstochowa Sebastian Scooby Nabielec - Kraków Natalia Kwiatek - Warszawa (...)
 • 24 czerwca, 20:00 - Pińczów
  koncert
  Dni Miasta
 • 24 czerwca, 20:00 - Przybysławice, Dwór na Wichrowym Wzgórzu
  koncert
  Koncert jednego z najbardziej uznanych, grających na żywo argentyńskie tanga, zespołów w Polsce. Ariel Ramirez to rodowity, mieszkający od kilku lat w Polsce Argentyńczyk, którego serce bije w rytm argentyńskiego tanga. Koncert Ariela i zespołu odbędzie się w ramach weekendowej imprezy "Tango na Wichrowym Wzgórzu". Koncert jest otwarty dla publiczności, natomiast dodatkową atrakcją (...)
 • 24 czerwca, 20:00 - Kielce, Galeria Korona Kielce
  Tego jeszcze nie było - pierwsze Kino Samochodowe w Kielcach! Z okazji Dnia Ojca będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniu przygotowanym specjalnie dla Ciebie i Twojego Taty. Koncepcja jest prosta - 24.06 (sobota), zapraszamy na dwa pokazy filmowe w nietuzinkowych warunkach, bo stanie się to pod gwiazdami na dachu Galeria Korona Kielce Wśród filmów, które będziecie mogli wspólnie (...)
 • 24 czerwca, 21:00 - Kielce, Amfiteatr KADZIELNIA
  "Świat się zmienia Padają mury, otwierają się granice Teatr też się zmienia Niezmienne pozostają tylko marzenia... ... marzenia młodych ludzi, nasze marzenia" Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr (...)
 • 24 czerwca, 21:00 - Kielce, Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach
  koncert
  "Świat się zmienia, Padają mury, otwierają się granice Teatr też się zmienia Niezmienne pozostają tylko marzenia… … marzenia młodych ludzi, nasze marzenia" Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest (...)
 • 24 czerwca, 21:00 - Kielce, Agencja Artystyczna Pop - Art
  TEGO JESZCZE NIE BYŁO. MUSICAL METRO NA KIELECKIEJ KADZIELNI !!!! 24.06.2017 O GODZINIE 21:00 BILETY DOSTĘPNE NA PORTALU INTERNETOWYM KUPBILECIK.PL
 • 24 czerwca, 21:00 - Kielce, Chicago Organ Jazz & Blues
  koncert, jam session
  Gatunek Blues, Rock. Gramy dla Przyjemności - własnej i ... Publiczności! Członkowie zespołu Monica Wiącek-vocal który fascynuje bluesowym feelingiem Witold Burek - gitara, Robert EM - bębny, Szymon Jaros - gitara, Patryk Muszyński - teksty, Rafał "Raf" Werys - instrumenty klawiszowe. Miasto rodzinne Kielce Informacje Zespół zawiązał się z końcem 2013r. i tworzy go grupa kieleckich (...)
 • 24 czerwca, 21:00 - Baćkowice, Club Milano Baćkowice
  Powitajmy Wakacje w tanecznym stylu! :) Po serii koncertowych imprez proponujemy całonocną zabawę z zespołem na żywo. W sobotę 24.06.17 zapraszamy na DANCING PARTY z grupą SUN SET. https://www.youtube.com/watch?v=Iasm3QXkMxo https://www.youtube.com/watch?v=_1c3PH6pYaM Oprócz autorskich piosenek zespołu bawić się będziemy przy najlepszych coverach polskiej muzyki tanecznej. W (...)
 • 25 czerwca, 8:00 - Kielce, Klub Turystów Pieszych PTTK "Przygoda"
  KTP PTTK "Przygoda" zaprasza na wycieczkę: Trasa: Suchedniów PKP - Burzący Stok - rez. Kamień Michniowski - Kaplica św. Barbary - Podłazie - Łączna, ok. 16 km Zbiórka: Dworzec PKP, ul. Żelazna, godz. 8:00 (odjazd 8:22) Wycieczkę prowadzi: Zbigniew Tatarczuch Serdecznie zapraszamy!
 • 25 czerwca, 9:00 - Kielce, PTTK Kielce Oddział Świętokrzyski
  REGULAMIN „Kieleckiego Rajdu Rowerowego” 25.06.2017r. 1. Cel imprezy: poznanie walorów turystycznych Gór Świętokrzyskich, poznanie walorów turystycznych Miasta Kielce, propagowanie turystyki rowerowej jako najpopularniejszej formy aktywnego wypoczynku, sprawdzenie swoich możliwości, integracja środowiska turystów 2. Organizator: Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach (...)
 • 25 czerwca, 10:00 - Kielce
  maraton mtb
  5 EDYCJA METROBIKES.PL MTBCROSS MARATON
 • 25 czerwca, 11:00 - Podzamcze, Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  piknik
  Sportowe powitanie wakacji, gry, zabawy i konkursy dla najmłodszych, plener malarski, porady medyczne, kosmetyczne oraz konkurs na najpiękniejszy kosz piknikowy – te i wiele więcej atrakcji czekają na Was już 25 czerwca podczas pierwszej w tym roku edycji Śniadania na trawie.