WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo świętokrzyskie

Województwo świętokrzyskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 22 czerwca, 10:00 (3 dni) - Bocheniec, Ośrodek Wypoczynkowy Ptaszyniec
  koncert, rodzinne, wyścig, konkurs, zlot, rajd, piknik
  Rajd Baba Jaga Tour to, pełna przygód, propozycja dla spragnionych wrażeń motocyklistów pragnących spędzić weekend w objęciach Swojego motocykla na jednej z 3 przygotowanych dla Was, przez Stowarzyszenie Motocyklowe CK Riders Kielce, tras. Jest to 3 dniowa impreza, podczas której nie zabraknie znakomitej zabawy, wymagających wyzwań i znakomitego towarzystwa pasjonatów i maniaków (...)
 • 22 czerwca, 11:00 (3 dni) - Kielce, Best Western Grand Hotel Kielce
  koncert, festiwal
  Kochani festiwalowicze! Przyszedł czas na KOLEJNE zmiany. Od 7 edycjii Latino Festiwal to nowa marka,nowa jakość, nowa lokalizacja, ale DLA WAS zmieniamy się dalej. 8 edycja to tylko 500 passow na zajęcia dla Waszego komfortu nauki i zabawy!!!! ale nadal: ✔️ 3 dni warsztatów ✔️ 3 parkiety: mambo, bachata, cubana ✔️ Kompleksowa lokalizacja w centrum miasta: Hotel Best Western (...)
 • 22 czerwca, 19:00 (3 dni) - Kielce, Miasto Kielce
  „Niepodległość! Kielce 1918-2018” - pod takim hasłem odbędzie się tegoroczne Święto Kielc. Impreza organizowana będzie w dniach 22 - 24 czerwca. Święto Kielc poprzedzi Jarmark Kielecki, który rozpocznie się 18 czerwca, towarzyszyć mu będzie Jarmark Rękodzieła, a w kolejnych dniach także nowość - Giełda Kolekcjonerów. Tradycyjnie podczas Święta nie zabraknie koncertów i różnorodnych (...)
 • 23 czerwca (2 dni) - Zagnańsk
  Jak kwiat paproci podczas nocy świętojańskiej, tak i ten maraton zdarza się tylko raz w roku. Dlatego jego daty nie można przegapić za żadne skarby. Wyłącznie wtedy, na znakomitej trasie w Zagnańsku, można jeździć przez całą dobę koło w koło z przyjaciółmi i kolegami z teamu. Na Mazovia 24H Marathon zaprasza Cezary Zamana. Zasady są proste: start w południe, a później już tylko (...)
 • 23 czerwca, 6:00 - Sędziszów, Baza TKR w Sędziszowie
  XIX Dni Sędziszowa
 • 23 czerwca, 9:00 (2 dni) - Kielce, Targi Kielce
  Po raz kolejny Kielce zostaną opanowane przez miłośników gier komputerowych! Zapraszamy na czwartą edycję imprezy gameingowej – GAMEON która odbędzie się dniach 23-24 czerwca 2018. Turnieje, YouTube, strefa Free2Play, wystawcy, paintball i wiele, wiele więcej!
 • 23 czerwca, 12:00 - Sandomierz, MOSiR Sandomierz
  Cross-San, Sandomierz 23.06.2018r. Trasa o długości ok. 5 km, biegnie na terenie Bulwaru im. Marszałka Piłsudskiego oraz terenach przylegających. Na trasie znajdować się będą przeszkody naturalne tj. cieki wodne, błoto itp,. oraz przeszkody specjalnie skonstruowane na potrzeby imprezy. Regulamin i zapisy: http://mosir.sandomierz.pl/mosir/18-aktualnosci/410-cross-san-2
 • 23 czerwca, 12:15 - Sędziszów, Hala Sportowa OSiR Sędziszów
  10 km
 • 23 czerwca, 16:00 - Sandomierz, Namiot Cyrku Zalewski
  Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny. Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki artystom różnych krajów przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim (...)
 • 23 czerwca, 18:00 - Bałtów, Bałtowski Kompleks Turystyczny
  Bałtów - 23 czerwca - Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji 2018 - Retro OpenAir ❤️👍 Retro OpenAir- to nowa odsłona kultowej imprezy ORW, która w tym roku będzie miała swoją 6 edycję 🙌 ➡️ Impreza jest skierowana do Wszystkich, którzy chcą uczcić rozpoczynające się wakacje 😎 Tym razem przeniesiemy się do czasów świetności muzyki elektronicznej w Polsce - lat w których królowały słynne (...)
 • 23 czerwca, 18:00 - Kielce, Chicago Organ Jazz & Blues
  „Ja wiem co to jest blues! Forsal to coś więcej niż blues.” Jan Chojnacki, Program III Polskiego Radia Perfekcyjna sekcja, świetnie brzmiąca harmonijka ustna oraz duże kompetencje pozostałych instrumentalistów to wielkie atuty zespołu. Polecam ich debiutancką płyt pt. „Idę”. Robert Lenert (recenzja płyty „Idę”) kwartalnik Twój Blues „Atuty zespołu to przejrzyste plany dźwiękowe (...)
 • 23 czerwca, 18:00 - Kielce, Kieleckie Centrum Biznesu
  Przezabawna komedia w brawurowej obsadzie! Paul Elliott - UMRZEĆ ZE ŚMIECHU, reż. Mirosław Bieliński. Jeśli przez ostatnie trzydzieści lat życia, największą przyjemnością czterech pań, była cotygodniowa, wieczorna gra w karty, fakt śmierci jednej z nich może być katastrofą. Jednak nie dla CONNIE, MILLIE i LENNY. Te trzy damy z Południa, postanawiają urządzić "pożegnalny wieczór"  (...)
 • 23 czerwca, 19:00 - Staszów, Staszowski Ośrodek Kultury
  ▎Oleś DUO – „SPIRIT OF NADIR”Oleś DUO, to zjawisko istniejące na polskiej scenie muzycznej niemalże dekadę i systematycznie wymykające się próbom zaszufladkowania. Nie da się zaprzeczyć, że kontrabas i perkusja braci Olesiów stanowią oś wymarzonej sekcji rytmicznej: świadczą o tym zachwyty krytyków i długa seria płyt nagrywanych ze światowej klasy gwiazdami jazzu i nie tylko. Równocześnie (...)
 • 23 czerwca, 20:00 - Przybysławice, Dwór na Wichrowym Wzgórzu
  23 VI, tradycyjnie w wigilię św. Jana, zapraszamy na zabawę taneczną przy ognisku, do muzyki granej z czarnej, winylowej płyty. Po północy, jak zawsze, ruszamy barwnym korowodem z wiankami, nad wiejski staw i puszczamy wianki na wodę. Rezerwacja stolików w naszej "Letniej Karczmie" i zakup wejściówek (cena 15 zł) 604 287 125 lub jaroslawpaczkowski@gmail.com Do dyspozycji gości bar (...)
 • 23 czerwca, 20:30 - Kielce, Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach
  koncert
  Zespół Pieśni i Tańca im. Stanisława Hadyny to instytucja kultury prowadząca szeroką działalność artystyczną, kultywująca tradycje narodowego dziedzictwa oraz promująca polska twórczość ludową i narodową. Bogaty repertuar koncertowy obejmuje niepowtarzalne widowiska. W br. mija 65 lat działalności. Program ,,W Europie ze ,,Śląskiem” - będący prezentacją utworów wokalnych i tanecznych (...)
 • 23 czerwca, 21:00 - Kielce, Czerwony Fortepian
  koncert
  Dwa dni przed datą urodzin George'a (25 czerwca) zapraszamy Was na party, na którym przynajmniej 80% piosenek to będą utwory GM lub Wham!. Zostaniemy tak czy inaczej w kręgu muzyki lat 80 - 90, bo GM nagrał tez wtedy znakomite kawałki, sporo duetów (kapitalnych), napisał dużo dla innych artystów i kooperował z najwybitniejszymi. Jest co grać :) Wstęp po 10 zł, a ilość miejsc ograniczona (...)
 • 23 czerwca, 21:00 - Kielce, bohomass lab
  Pierwsza edycja wyrwała Boho z butów! 23 czerwca RUSKA WIXA znów podbije Kielce! Nogi same zginają sie do przykucu. Na spodniach pojawiają sie 3 paski. Dresy do pantofli to nagle bardzo dobry pomysł. Gosha Rubchinskiy to twój najlepszy ziomal. Сука блять to Twoje ulubione przekleństwo. Sowietskoje Igristoje w moich kubkach. Pajechali! Ruskie trapy, hardbass, hardstyle, cringe (...)
 • 24 czerwca, 9:00 - Kielce, Best Western Grand Hotel Kielce
  Zapraszamy na 4️⃣Międzynarodowy Turniej Salsy w czasie trwania Latino Festiwalu❗️‼️ Tegoroczny Turniej odbędzie się w Niedzielę 24 czerwca 2018 r. jako inauguracja 8 edycji Latino Festiwalu w Kielcach. Rozpoczynamy o ✳️10:00-20:00✳️ 🛎Rejestracja zawodników od 9:00 Kategorie wiekowe: ✅8-11 lat ✅12-15 ✅ pow.16 ✅31+ Kategorie taneczne: ✅Debiuty Salsa solo(dla wszystkich (...)
 • 24 czerwca, 13:00 - Sędziszów, Baza TKR w Sędziszowie
  festiwal
  XI Festiwal Ludowy im. Stefana Ostrowskiego i Jana Jawora
 • 24 czerwca, 16:00 - Ostrowiec Świętokrzyski, Namiot Cyrku Zalewski
  Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny. Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki artystom różnych krajów przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim (...)
 • 24 czerwca, 18:00 - Włoszczowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  Koncert jubileuszowyMichała Wiśniewskiego z zespołem ICH TROJE. Urodzony 9 września 1972 roku wokalista pierwszy raz na scenie stanął w 1988 roku w musicalu "The Rocky Horror Show" Richard'a O'Briena będzie świętował 30 lat na scenie! Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa, Agata Buczkowska! A Wszystko To Bo Ciebie Kocham, Zawsze Z Tobą Chciałbym Być, Keine Grenzen, Wypijmy Za To, Babski (...)
 • 24 czerwca, 18:00 - Sandomierz, Sala Domu Katolickiego
  Alicja Majewska to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jej utwory to połączenie doskonałej muzyki z fenomenalnymi tekstami, wrażliwości w słowie z emocją charakterystycznego głosu artystki. Wylansowała szereg przebojów, m.in. "Jeszcze się tam żagiel bieli", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Być kobietą" czy "To nie sztuka wybudować nowy dom". Przy fortepianie zasiądzie (...)
 • 28 czerwca, 10:00 (4 dni) - Kielce, Politechnika Świętokrzyska
  Ogólnopolskie Przeglądy Chórów Akademickich „Święty Krzyż” organizowany wspólnie przez Politechnikę Świętokrzyską i Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej na Świętym Krzyżu odbywają się od 4 lat. W dotychczasowych czterech edycjach Ogólnopolskiego Przeglądu Chórów Akademickich „Święty Krzyż” wzięło udział ponad 800 młodych śpiewaków z 18. uczelnianych chórów z całej Polski (...)
 • 28 czerwca, 12:00 - Kielce, Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach
  koncert, festiwal
  „Alleluja czyli Happy Day” to wielki, cykliczny, ogólnopolski Festiwal w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach z udziałem wielotysięcznej widowni, będący artystyczną, porywającą afirmacją życia i idei którą najtrafniej oddaje tekst piosenki Stanisława Soyki „Tolerancja” („Na miły Bóg, życie nie tylko po to jest by brać”). „Alleluja czyli Happy Day” to Festiwal prezentujący twórców (...)
 • 29 czerwca, 21:00 - Bolmin, Aquatica Park Bolmin
  WIELKIE ROZPOCZĘCIE WAKACJI W AQUATICA PARKNa leśnej scenie zagrają dla Was: - TOP GIRLS- Formacja M-Power- Dj Dziekan- DJ ŚWIRU- Dj QBIQJesteście gotowi na mega imprezę? Zaproście znajomych do wydarzenia i obserwujcie je uważnie.Bądźcie wtedy razem z nami, przetańczymy całą noc. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy TOP GIRLS, M-Power, DJ Dziekan
 • 30 czerwca, 8:00 - Kielce
  wycieczka, zlot, rajd, wyjazd
  Rowerowy Rajd im. Wincentego Witosa to inicjatywa, która zrodziła się w głowie młodych ludzi zrzeszonych w Forum Młodych Ludowców w grudniu 2015r. Pierwsza edycja tego rajdu odbyła się na początku lipca 2016r. a jego głównym celem jest popularyzacja sylwetki Wincentego Witosa, zasłużonego Polaka, męża stanu. Kolejnym celem, który przyświeca temu rajdowi to integracja oraz dobra (...)
 • 30 czerwca, 9:00 - Ćmińsk
  NA ORIENTACJĘ
  RMnO
  Druga w tym roku edycja Rajdu Bike Orient. Tym razem zapraszamy w świętokrzyskie lasy. Do wyboru trzy trasy: - Fan 30 km - Mega 60 km - Giga 120 km
 • 30 czerwca, 10:00 - Kielce, Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach
  Drugi raz w historii Kadzielnia Sport Festiwal spotkamy się na KSF Downhill! Szykujcie się zdrową rywalizację i najlepszą zabawę! :) #KSF2018 Jeśli należysz do kieleckiej ekipy DH, to prawdopodobnie po schodach wokół niecki Kadzielni zadrzyło Ci się już kilka razy zjechać, ale jesteśmy pewni, że największą prędkość rozwinąłeś na naszych zawodach. W tym roku wpadaj pobić rekord (...)
 • 30 czerwca, 11:00 (2 dni) - Kielce, Kadzielnia
  MULTIDYSCYPLINARNE
  festiwal
  Przed nami czwarta edycja Kadzielnia Sport Festiwal – najbardziej ekstremalnej imprezy w woj. świętokrzyskim! Szykujcie się na 2 dni pełne adrenaliny i dobrej zabawy! Parasolki zostawcie w domu - tym razem robimy konkurencję dla Miami ;) Co dla Was przygotowaliśmy? ➡ 6 stref strefa sportów miejskich (warsztaty longboard, trickboard & deskorolka) strefa górska (drogi wspinaczkowe (...)
 • 30 czerwca, 11:00 - Kielce, Miasto Kielce
  WSPINACZKA I ALPINIZM
  bouldering
  Przed Wami pierwsze i jedyne w Polsce zawody bulderowe w Urban Climbing. Będziemy wspinać się na budynki, mury, postumenty, filary zlokalizowane w najpiękniejszych miejscach centrum miasta Kielce. Będziecie mogli spodziewać się pełnego przekroju trudności przystawek we wszystkich charakterach. Nie zabraknie siłowych daszków, czujnych pionów i technicznych skoków, a wszystko to na (...)
 • 30 czerwca, 14:00 (2 dni) - Pińczów, Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
  Święto regionu - Dni Ponidzia.
 • 30 czerwca, 14:00 - Piekoszów, boisko ZPO w Piekoszowie
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  koncert, dla dzieci, rodzinne, piknik
  Na scenie oprócz dzieci i młodzieży z terenu gminy, zaprezentują się również zespoły folklorystyczne tj. Koło Gospodyń Wiejskich z Rykoszyna, Wincentowianie, Wierna Rzeka i Piekoszowianie. Do tańca zaproszą także grupy Sensive, As-Klaud i Oskar. Wręczone zostaną Laury Piekoszowskie dla najzdolniejszych uczniów w kategoriach nauka i sport. Dla najmłodszych dostępny będzie park (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Sandomierz, Scena pod Ratuszem
  ▎Oleś DUO – „SPIRIT OF NADIR”Oleś DUO, to zjawisko istniejące na polskiej scenie muzycznej niemalże dekadę i systematycznie wymykające się próbom zaszufladkowania. Nie da się zaprzeczyć, że kontrabas i perkusja braci Olesiów stanowią oś wymarzonej sekcji rytmicznej: świadczą o tym zachwyty krytyków i długa seria płyt nagrywanych ze światowej klasy gwiazdami jazzu i nie tylko. Równocześnie (...)
 • 1 lipca - Kielce
 • 1 lipca, 8:00 - Skarżysko-Kamienna, Triathlon Świętokrzyski
  Drodzy Triathloniści! Od 31 pażdziernika 2017 rozpoczynamy zapisy na kolejną edycję Wtópol Triathlon Skarżysko Kamienna. Zawody odbędą się 1 lipca 2018. Szczegóły będziemy podawać na bieżąco!
 • 1 lipca, 9:00 - Starachowice, Hotel Europa
  Pierwsza niedziela lipca w Starachowicach będzie należeć do kolarzy. 1 lipca odbędą się Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w Kolarstwie Szosowym ze startu wspólnego. Imprezie będzie towarzyszyć II Starachowicka Strzała, zawody dla amatorów na rowerach szosowych oraz górskich. Kolarskie Miasteczko z Biurem Zawodów, startem i metą wyścigów, znajdą się przy Hotelu Europa Starachowice (...)