WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubuskie

Województwo lubuskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 30 stycznia, 18:00 - Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety
  Zapraszamy na kolejne spotkanie w zielonogórskim Klubie „Tygodnika Powszechnego”. Zaproszenie przyjął prof. Antoni Dudek. Temat wykładu „Decentralizacja Polski: przeszłość i przyszłość" (...)
 • 30 stycznia, 18:00 - Gorzów Wielkopolski, eMCeKa
  "Kotwice miasta" Subiektywne slajdowisko tożsamości Opowiada: Robert Piotrowski Autorskie slajdowisko w dniu 75. rocznicy zajęcia miasta Landsberg przez Armię Czerwoną opowie (...)
 • 30 stycznia, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Trio Taklamakan to zespół niezwykły i nieoczywisty. Tworzą go muzycy grający na klasycznych instrumentach i klasycznie wykształceni – bowiem wszyscy są absolwentami poznańskiej Akademii (...)
 • 30 stycznia, 19:00 - Zielona Góra, Muzyka nie-potrzebna
  Pierwszy koncert z cyklu "Muzyka (nie)potrzebna". Hopper to projekt muzyczny wołowskich muzyków, a co za tym idzie, można się spodziewać hałaśliwych piosenek… i tu duże zaskoczenie (...)
 • 30 stycznia, 20:00 - Zielona Góra, JAZZKINO
  Zapraszamy na wieczór z muzyką improwizowaną, której częścią może być każdy z Was. Zapraszamy zarówno instrumentalistów jak i wokalistów do wspólnego muzykowania. Granie oscyluje w (...)
 • 31 stycznia, 16:30 - Nowa Sól, Nowosolski Dom Kultury
  „Shia LaBeouf, Dakota Johnson oraz aktorskie objawienie sezonu Zack Gottsagen w zdecydowanie najlepszym feel-good movie tego roku, który podbił serca widzów i amerykańskich krytyków (...)
 • 31 stycznia, 18:30 - Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury
  W nowym roku wracamy z cyklem Koncerty Piętro wyżej. Koncerty piętro wyżej to różnorodna muzyka - różne style i wykonawcy. Jedno jest stałe - miejsce, termin i godzina - sala kameralna (...)
 • 31 stycznia, 20:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  Gra Sów ponownie w trasie! Po wielu miesiącach piwniczenia zespół ponownie odważy się zagrać przed ludźmi nie będącymi nimi! Okazją będzie promocja debiutanckiej płyty długogrającej (...)
 • 31 stycznia, 21:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  ⇒ Koncert Filipek! ⇒ C-60 Club ⇒ Gorzów Wielkopolski ⇒ 31.01.2020 ⇒ START: 21:00 ⇒ +16 Line up: 21:00 - before party 22:30 - Smutny 23:00 - Filipek 00:30 - 04:30 (After (...)
 • 1 lutego, 16:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  Para dobrze już znanych dzieciom przyjaciół, czyli Gniewko i Lubinka, tym razem wyrusza w pełną przygód, pasjonującą podróż do krainy liter - Abecadlikowa. Poznając alfabet, uczą się (...)
 • 1 lutego, 17:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Filharmonii Zielonogórskiej! Nie może tam Państwa zabraknąć! Ze (...)
 • 1 lutego, 18:00 - Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury
  OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego (...)
 • 1 lutego, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  RAZ DWA TRZY - 30-LECIE ZESPOŁU W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM "30 lat jak jeden koncert…" 30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze (...)
 • 1 lutego, 19:00 - Łagów, Hotel Zamek Joannitów w Łagowie
  JEDYNA I NIEPOWTARZALNA IMPREZA! Bawimy się na weselu u Joannitów! Któż z nas nie lubi weselnego klimatu? Przywitamy Was tradycyjnie chlebem i solą. Nie zabraknie także toastu szampanem (...)
 • 1 lutego, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Sala zespołu "Kontra-Mini"
  Scenariusz i Reżyseria  - Artur Nełkowski Scenografia - Joanna Sapkowska- Pieprzyk Muzyka - Mikołaj Kwiatkowski & Mateusz Kwiatkowski Asystent reżysera - Dominik (...)
 • 1 lutego, 19:00 - Żagań, Klub Elektrownia
  zapraszamy 01 lutego na gig W klubir Elektrownia w Żaganiu !!! Zagrają : Stan Soczynku (Lubin), Polish Fiction (Chojnòw) , Awaria (Głogòw) Stan spoczynku skład: Adam Kowcz - gitara (...)
 • 1 lutego, 20:00 - Sulęcin, Klub U Bulka
  Koncert: Gonsofus Kiedy? 1. lutego 2020 r., godz. 20:00 Gdzie? Klub u Bulka! Bilety: 15/20 zł "Dobry deal": Jeżeli przyjdziesz z oboma biletami z wydarzeń: Lebowski / 18.01 / Sulęcin (...)
 • 2 lutego, 12:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  Zapraszamy wszystkich małych, trochę większych, a nawet całkiem już dorosłych widzów, słowem - całe rodziny, w niezwykłą podróż w świat dziecięcej wyobraźni. Poznajcie historię Pinokia (...)
 • 2 lutego, 15:30 - Żary, Hala Sportowa
  Kabaret Skeczów Męczących w programie "Najśmieszniejszy" Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. "Najśmieszniejszy" (...)
 • 2 lutego, 18:00 - Nowa Sól, Nowosolski Dom Kultury
  Marek Piekarczyk to legenda polskiej sceny muzycznej, wokalista i autor tekstów, okazjonalnie aktor, osobowość telewizyjna. Były wokalista zespołu TSA, wieloletni trener muzycznego (...)
 • 2 lutego, 19:00 - Zielona Góra, WySPa - Klub Studencki
  Stowarzyszenie Art Of Underground zaprasza na koncert zespołu Farben Lehre. Zespół powstał w 1986 roku z inicjatywy Wojciecha Wojdy oraz Marka Knapa. Kto nie zna takich utwórów jak (...)
 • 2 lutego, 19:30 - Zielona Góra, Hala MOSiR w Zielonej Górze
  Rafał Pacześ, Łukasz "Lotek" Lodkowski oraz Kacper Ruciński w trasie, której jeszcze nie było. 3 ARMATY  POLSKIEGO  STAND-UPU.  Odpali je po kolei na scenie (...)
 • 3 lutego, 20:30 - Świebodzin, Świebodziński Dom Kultury
  Mateusz Socha z premierą najnowszego programu pod tytułem "Masochista". Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą (...)
 • 4 lutego, 9:00 - Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury
  Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci podczas ferii na spektakl "Przygody Jacka i Placka" w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego KRAK-ART. Czekamy na WAS 4 lutego o godz. 9.00 w (...)
 • 4 lutego, 18:00 - Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety
  Czy polski Kościół katolicki legł w gruzach, czy tylko jego instytucja? I kto doprowadził do tej ruiny? To tytuł pierwszego spotkania w miesiącu lutym w zielonogórskim Klubie „Tygodnika (...)
 • 4 lutego, 19:00 - Zielona Góra, Hala MOSiR w Zielonej Górze
  Cyrkowy pokaz Moskiewskiego Cyrku na Lodzie   Moskiewski Cyrk na Lodzie jest pierwszym i jedynym w swoim rodzaju zespołem na świecie, a jego powstanie było nowym kamieniem milowym (...)
 • 5 lutego, 16:00 - Zbąszynek, Zbąszynecki Ośrodek Kultury
  TERMIN: 05.02.2020 R. (ŚRODA) GODZ: 16:00 MIEJSCE: ZBĄSZYNECKI OŚRODEK KULTURY ZGŁOSZENIA: Wypełnienie deklaracji i dostarczenie do Zbąszyneckiego Ośrodka kultury przed 28.01.2020 r (...)
 • 5 lutego, 19:00 - Żary, Sala widowiskowa Luna
  Znany tancerz opowie barwną historię o swej drodze po marzenia z okazji 15 rocznicy pobytu w Polsce. Spektakl łączy taniec, śpiew, fotografię oraz film. Występują: Taniec - Stefano (...)
 • 5 lutego, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  Arkadiusz Pan Pawłowski Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Kabaretu Pod Napięciem, ojciec internetowego (...)
 • 6 lutego, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  "Akompaniator" w reż. Grzegorza Chrapkiewicza z Hanną Śleszyńską i Janem Jankowskim, spektakl Teatru im. J. Osterwy z Gorzowa Wlkp. Bohaterów sztuki jest dwoje: wielka śpiewaczka operowa (...)
 • 6 lutego, 19:00 - Nowa Sól, Nowosolski Dom Kultury
  Contratiempo - Koncert Muzyki i Tańca Flamenco Zapraszamy na koncert, w którym muzycy przeniosą słuchaczy do słonecznej Andaluzji, by zaprezentować jedną z największych muzycznych (...)
 • 6 lutego, 19:00 - Żagań, Centrum Kultury w Żaganiu
  Hanna Banaszak - jest z nami od końca lat 1970 i dzięki wiarygodności, wrażliwości i różnorodności jest z nami po dziś dzień. Jedna z największych gwiazd polskiej estrady. Z jednakową (...)
 • 6 lutego, 19:30 - Gorzów Wielkopolski, SEJF & DYM
  Cześć! Trio Brzoska/Marciniak/Markiewicz - to muzyczny eksperyment, łączący poezję z gitarą elektryczną i trąbką, w otwartych kompozycjach i improwizacjach. Poszukiwanie miejsca na (...)
 • 6 lutego, 20:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  Michał Leja wystąpi z najnowszym programem "Anatomia" Michał Leja - doświadczony stand-uper, improwizator i gospodarz programu "Michał Leja Show". Niecodzienne (...)
 • 7 lutego, 18:00 (2 dni) - Sulęcin, Sulęciński Ośrodek Kultury
  Rock and Beer Fest 2020 – IV edycja Sulęciński Ośrodek Kultury ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin 07-08.02.2020 r. Festiwalowy "rozkład jazdy": 7.02 (piątek) - BIESIADA ROCKOWA! (...)
 • 7 lutego, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Wiolinowe oblicze baroku spoglądać będzie na nas okiem wielkich mistrzów – Antonia Vivaldiego, Johanna Sebastiana Bacha i Georga Friedricha Händla. Zabrzmi również muzyka mniej znanego (...)