WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubuskie

Województwo lubuskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 18 sierpnia, 19:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  Koncert poprowadzą: legendarny waltornista Hollywood Studio, JAMES THATCHER – ulubieniec Johna Williamsa, JEROEN BERWAERTS – trębacz oraz wykładowca Hochschule für Musik w Hanowerze (...)
 • 19 sierpnia, 18:30 - Sulechów, Namiot Cyrkowy
  Bilet rodzinny - 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do 12 lat. Dzieci do 3 roku życia nie muszą mieć biletu (zajmują miejsca na kolanach rodziców) Cyrk Bravo prezentuje nowe niezapomniane show (...)
 • 19 sierpnia, 19:00 - Dąbie, Ośrodek TEMAR Dąbie
  Aniołki Hankego czyli Hanke chce kochankę. - Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie! On jest przed ślubem jak trener sportu z sześciopakiem ale nie tym przynoszonym z marketu. Ona? (...)
 • 19 sierpnia, 19:00 - Zielona Góra, Kościół Najświętszego Zbawiciela
  Światowej sławy czeski waltornista Radek Baborák poprowadzi Orkiestrę Filharmonii Zielonogórskiej oraz wystąpi jako solista koncertu. Wystąpią także: trębacz Filharmonii Berlińskiej (...)
 • 19 sierpnia, 19:00 - Dąbie, Ośrodek TEMAR Dąbie
  KARNET NA 3 DAWKI ŚMIECHU na zakończenie lata w TEMAR - Kompleks Wypoczynkowy w Dąbiu Wakacje z uśmiechem? Proszę bardzo - JEDEN bilet na trzy, pełne uśmiechu wydarzenia. 19.08 - BERCIK (...)
 • 19 sierpnia, 19:30 - Zielona Góra, Haust
  Zielona Góra, czas na stand-up! Wystąpi dla Was: Jakub Poczęty - czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast (...)
 • 20 sierpnia, 17:00 - Zielona Góra, Amfiteatr przed Filharmonią
  Młodzi instrumentaliści dęci, przy wsparciu międzynarodowej klasy artystów CORNO – Brass Music Festival, wykonają imponujące, głośne i energetyczne aranżacje muzyki klasycznej i filmowej (...)
 • 20 sierpnia, 18:30 - Sulechów, Namiot Cyrkowy
  Bilet rodzinny - 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do 12 lat. Dzieci do 3 roku życia nie muszą mieć biletu (zajmują miejsca na kolanach rodziców) Cyrk Bravo prezentuje nowe niezapomniane show (...)
 • 20 sierpnia, 19:00 - Dąbie, Ośrodek TEMAR Dąbie
  Euforia Dźwięku 2022 Dąbie k. Zielonej Góry! Na magicznej plaży w Dąbiu wystąpią polscy, niemieccy i holenderscy dje, legendy muzyki klubowej! Scena, pirotechnika, potężne nagłośnienie (...)
 • 20 sierpnia, 19:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  💥 Koncert finałowy VI CORNO - Brass Music Festival 💥 Tematem przewodnim koncertu finałowego będzie muzyka Adama Rapy, inspirowana słynnymi kompozycjami klasycznymi i latynoamerykańskimi (...)
 • 20 sierpnia, 20:00 - Wschowa, Trzydzieści Trzy
  Stand-Up zawita do Wschowy w najlepszym wykonaniu! Zapraszamy na testy nowego programu w wykonaniu laureata i finalisty wielu komediowych festiwali w Polsce! Paweł Reszela - komik (...)
 • 21 sierpnia, 16:00 - Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr Gorzów Wielkopolski
  Festiwal Od Nowa powraca! W gorzowskim amfiteatrze wystąpi czołówka polskiej sceny alternatywnej i rockowej! 21.08 wystąpią: Krzysztof Zalewski Daria Zawiałow Ralph Kaminski Kaśka (...)
 • 21 sierpnia, 16:00 - Sulechów, Namiot Cyrkowy
  Bilet rodzinny - 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do 12 lat. Dzieci do 3 roku życia nie muszą mieć biletu (zajmują miejsca na kolanach rodziców) Cyrk Bravo prezentuje nowe niezapomniane show (...)
 • 26 sierpnia, 18:00 - Torzym, Pałac w Debrznicy
  Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy (...)
 • 26 sierpnia, 19:00 - Dąbie, Ośrodek TEMAR Dąbie
  Najgorętsze lato w Polsce kończymy wieczorem z żartem, humorem ale także z piosenką! Andrzej Grabowski - wybitny aktor teatralny i filmowy oraz kabareciarz, śpiewa teraz w zupełnie (...)
 • 26 sierpnia, 19:30 - Zielona Góra, Haust
  26. sierpnia w Minibrowarze HAUST w Zielonej Górze wystąpi Ina Revi w premierowym programie "Pół Żartem - Pół Żartem" INA REVI - świeża krew na polskiej scenie komediowej (...)
 • 27 sierpnia, 19:00 - Kostrzyn nad Odrą, Amfiteatr im. J. Trepczyka
  Komedia „Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire’a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat. Nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii (...)
 • 27 sierpnia, 20:30 - Dąbie, Ośrodek TEMAR Dąbie
  STAND-UP POLSKA zaprasza: REJENT/JURKIEWICZ nikt Was tak nie rozbawi! 27.08.2022 Dąbie - TEMAR Kompleks wypoczynkowy Godz. 20:30 - 23:00 Występują: Czarek Jurkiewicz - w swoich tekstach (...)
 • 2 września, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr Gorzów Wielkopolski
  Royal Concert przedstawia muzyczne widowisko w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi.  Czołowi wokaliści polskiej sceny muzycznej wykonają największe przeboje w duecie z Krzysztofem (...)
 • 2 września, 19:00 - Wschowa, Trzydzieści Trzy
  Pasja oraz wielka miłość do muzyki skłoniła go do założenia swojego pierwszego zespołu Nie strzelać do pianisty (2011), z którym odnosił wiele sukcesów na różnych festiwalach muzycznych (...)
 • 8 września, 19:00 - Słubice, Klub Prowincja
  Katarzyna Piasecka w programie stand-up comedy "MOJE TABU". Nowe historie, nowe spostrzeżenia i kawał śmiesznego programu. Wszystko w niezmiennie charyzmatycznej, bezpośredniej (...)
 • 10 września, 16:00 - Zielona Góra, Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus
  Raz Dwa Trzy Zespół Raz Dwa Trzy zaprezentuje w 2022 roku swoje wyjątkowe interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. W kultowych już tekstach piosenek Adam (...)
 • 10 września, 19:30 - Zielona Góra, Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus
  Raz Dwa Trzy Zespół Raz Dwa Trzy zaprezentuje w 2022 roku swoje wyjątkowe interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. W kultowych już tekstach piosenek Adam (...)
 • 14 września, 19:00 - Zielona Góra, Cafe Noir
  Zapraszamy na wieczór ze stand-upem, podczas którego ze swoim nowym programem "Jasiński Dwa" wystąpi Jasiek Borkowski! Jasiek Borkowski - jeden z bardziej rozpoznawalnych (...)
 • 14 września, 20:00 - Nowa Sól, Nowosolski Dom Kultury
  Zapraszam Was serdecznie na nowy program stand-upowy "GĄSKI, GĄSKI DO DOMU!". Nie będę ściemniać... Będzie ostro! Niech gęsi Was nie zwiodą. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 • 15 września, 20:00 - Zielona Góra, Centrum Rekreacyjno-Sportowe MOSiR
  Brodka: W 2004 zwyciężyła w finale trzeciej edycji programu telewizyjnego Idol, po czym wydała debiutancki album studyjny pt. Album, który uzyskał status złotej płyty w Polsce, sprzedając (...)
 • 16 września, 19:00 - Lubsko, Lubski Dom kultury
  Zapraszamy państwa serdecznie na wyjątkowy, jubileuszowy koncert Eleni z zespołem. Będzie to muzyczna podróż z największymi przebojami piosenkarki, które spiewa od 45 lat. Usłyszymy (...)
 • 17 września, 18:00 - Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury
  A gdyby się tak zamienić: rolami, partnerami, życiem. Ten owoc w ogrodzie sąsiada słodszy! Za ścianą mają lepiej, na pewno... Jesteście Państwo przekonani? Prapremiera austriackiej (...)
 • 17 września, 19:30 - Żagań, Klub Elektrownia
  Zapraszamy na stand-up! W programie "Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok" wystąpi Michał Pałubski! Mówi się, że głupota nie boli i faktycznie na co dzień Michał nie odczuwa (...)
 • 18 września, 15:00 - Słubice, Collegium Polonicum w Słubicach
  Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia (...)
 • 18 września, 16:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi… Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko (...)
 • 18 września, 17:00 - Świebodzin, Świebodziński Dom Kultury
  Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna (...)
 • 18 września, 18:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego (...)
 • 18 września, 18:30 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  To spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. A kto kocha, ten błądzi… Faza dojrzałej harmonii nie zadowala ludzi inteligentnych. Dlatego gdy tylko (...)
 • 19 września, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  „Hrabina Pączek – muzyczny stand-up Joanny Kołaczkowskiej” to wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej! Artystka znana przede wszystkim z kabaretów (...)
 • 22 września, 15:00 - Zielona Góra, Uniwersytet Zielonogórski A - 18
  Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra został oficjalnie założony w 1982 roku, więc w 2022 klub obchodzi swój okrągły 40-letni jubileusz. To piękny wiek jako czterdziestolatkowie jesteśmy (...)