WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubuskie

Województwo lubuskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 21 lipca, 21:00 (2 dni) - Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr Gorzów Wielkopolski
  MIKROMUSIC Koncert w ramach cyklu „Scena na scenie”. 21 lipca 2018, godz. 21:00, Amfiteatr MCK, ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego). Bilety: 25 zł. Do nabycia w kasie MCK przy ul. Drzymały 26 w godz. 8:30 - 15:30.
 • 22 lipca - Krzeszyce
 • 22 lipca, 10:00 - Drezdenko, Centrum Promocji Kultury
  20 LIPCA 2018; godz. 17.00 Zapraszamy do Muzeum Puszczy Drawskiej i Noteckiej im. Franciszka Grasia w Drezdenku na wystawę autorską Jerzego Grigi jednego z uczestników pleneru 22 LIPCA 2018; godz. 10.00 - 14.00 WYSTAWA POPLENEROWA: MALARSTWO i RZEŹBA
 • 22 lipca, 11:00 - Zielona Góra, Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze - Ochli
  Wydarzenie nawiązujące do tradycyjnej kultury ludowej i jest przede wszystkim prezentacją tradycji i teraźniejszości związanej z pszczelarstwem. Dodatkową atrakcją będzie pokazanie kultury łemkowskiej w formie koncertów, warsztatów plastycznych i seminarium popularno-naukowego. Podczas imprezy zostanie otwarta nowa wystawa „Staropolska piwniczka” w chacie z Długiego.
 • 25 lipca, 19:00 - Zielona Góra, WySPa - Klub Studencki
  LICH KING (Thrash Metal/USA – Independent) – Prosty thrash metal w stylu lat 80tych z okolic Bay Area, wzorujący się na zespołach takich jak Exodus, Slayer i Vio-lence. Do tej pory zespół wydał pięć dobrze ocenionych płyt , z których każda zawiera szybkie, riffy z mocnym pierdolnięciemi czasami komediową, ale zawsze brutalną wrażliwość na pisanie piosenek. Jedna z ikon tego gatunku (...)
 • 26 lipca, 19:00 - Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury
  LATO MUZ WSZELAKICH Znani na wesoło i nieco poważniej Jolanta Żółkowska – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, niezapomniana z roli Basi Lawinówny z serialu „Dom” w reżyserii Jana Łomnickiego. Aktorka od lat występuje w monodramie „Lifting”. Spektakl powstał w 2008 roku i miał premierę w Poznaniu w „Scenie na Piętrze”. „…Moje życie – jak wielka walizka co nieść ciężko i zostawić (...)
 • 27 lipca, 8:00 (3 dni) - Drzonków, WOSiR Drzonków
  W dniach 27-29 lipca w na terenie Ośrodka odbędzie się już po raz 10-ty Zlot Miłośników VW GarBusa „Garbobranie 2018”. Impreza tradycyjnie odbędzie się na polu karawaningowym Ośrodka, który jest w pełni przygotowany do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W tegorocznym programie m.in.: parada po Zielonej Górze, wyścigi na profesjonalnym torze motorowym, tematyczne konkursy (...)
 • 27 lipca, 10:00 (3 dni) - Bobrowniki
  MODELARSTWO LOTNICZE
  Info https://www.facebook.com/events/169798360425821/
 • 27 lipca, 20:00 - Sulęcin, Sulęciński Ośrodek Kultury
  Sulęcin House Party 27.07.2018 r. godz. 20.00 Gdzie: KORT za Sulęcińskim Ośrodkiem Kultury Dużo znanych dźwięków zaprezentują: dj. Norbert H., dj. Astor Norbert Honkisch Utalentowany Dj & Producent muzyczny. Zapraszany na kluczowe eventy muzyczne jak Loveparade Soundtropolis czy też Nature One. W 2015 r występował w Gorzowie Wlkp jako support WESTBAM-a w sobotnią noc zagra dla (...)
 • 28 lipca, 9:00 - Komorów, Ośrodek Jazdy Konnej Komorów
  Lato z koniem w Komorowie cz.2 - to warsztaty o tematyce jeździeckiej. Warsztaty rozpoczną się czyszczeniem koni i zakładaniem sprzętu jeździeckiego lecz tym razem poruszymy tematy związane z lonżowaniem, będzie można skorzystać z konnej przejażdżki na pasie woltyżerskim a także oglądnąć pokazy skoków konia w korytarzu . Atrakcja dodatkowa - dojenie kozy. Osoby chętne zapraszamy (...)
 • 28 lipca, 15:00 - Strzelce Krajeńskie, Strzelecki Ośrodek Kultury
  Kochani, kochani !!! To już pewne. Disco Długie Festival będzie miał swoją trzecią edycję na słonecznej plaży w Długiem. Co więcej, znamy już dokładny termin wakacyjnej imprezy … To sobota, 28 lipca. Zapamiętajcie tę datę … !!! Będzie się działo... Start o godzinie 15:00 Wkrótce więcej informacji !!! WSTĘP WOLNY !!! :)
 • 28 lipca, 20:00 - Lubsko, Lubski Dom Kultury
  Bydgoskie trio easy. lovers powstało pod koniec 2016 roku. Połączyła ich muzyczna chemia i pierwszy album San Cisco. Gatunek tworzonej przez Easy.Lovers muzyki można określić jako luźne połączenie muzyki alternatywnej z elementami indie disco. Lubski Dom Kultury zaprasza do kawiarni Mocca na koncert Easy. Lovers 28 lipca o godz. 20.00. Wstęp wolny.
 • 28 lipca, 21:00 - Zielona Góra, O B I E K T
  @ '#modulations' you can just expect an unheard, unseen, unexplored, unknown, undefined and unexpected dark side of Techno. If it hits you like a wall of turn-on noise with each element of techno backflash inside your head, then you know it is worth giving it a shot.. * LINEUP + more info TBA.. _ hosted by modular systems _ supported by: Technowpierdol, Szukam chłopaka/dziewczyny (...)
 • 2 sierpnia, 15:00 (3 dni) - Kostrzyn nad Odrą
  PolAndRock to ogromny letni Festiwal muzyczny organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na czterech scenach: Dużej, Małej, Viva Kultura i scenie ASP. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym (...)
 • 2 sierpnia, 18:00 - Kostrzyn nad Odrą, Przystanek Woodstock
  Zagramy w tym roku na małej scenie Pol’and’Rock. Zapraszamy Was wszystkich bardzo serdecznie.
 • 2 sierpnia, 19:00 - Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury
  Władysław Grzywna - aktor filmowy ,telewizyjny i teatralny .Artysta estradowy. Absolwent Szkoły Cyrkowej w Julinku .W latach 1979 -1999 związany z Teatrem Syrena w Warszawie .Grał u boku m.in. Ireny Kwiatkowskiej, Hanki Bielickiej, Kazimierza Krukowskiego, Ludwika Sępolińskiego czy Kazimierza Brusikiewicza. Obecnie występuje na deskach warszawskiego Teatru Capitol oraz w Teatrze (...)
 • 3 sierpnia, 15:00 (3 dni) - Sława
 • 4 sierpnia, 9:00 (2 dni) - Zielona Góra
  Organizator: WallraV Racing Club Regulamin zawodów, harmonogram szczegółowy i wszelkie informacje zamieszczone będą na ok. 2 tygodnie przed rozpoczęciem zawodów.
 • 4 sierpnia, 16:00 (2 dni) - Kostrzyn nad Odrą
  Festiwal na naszej scenie zamknie Damian Syjonfam, materiałem ze swojej najnowszej płyty. Przed nim usłyszycie znane z naszej sceny De Łindows oraz Ga Gę. Poza nimi gorącym folkiem zabrzmią Bubliczki, ska/punkiem zagra The Pajx i reggae posłuchamy od Babaji z UK. Niespodzianka ujawni się niebawem. W ciągu dnia zapraszamy Was również do Wioski Kryszny, działamy od 10:00 rano, poza (...)
 • 4 sierpnia, 21:00 - Łagów, Zamek Łagów
  Koncert gościnny na zaproszenie Gminy Łagów podczas letniego festiwalu muzyki Rock Bluesowej w amfiteatrze przy zamku Jonitów
 • 5 sierpnia - Santok
 • 9 sierpnia, 19:00 - Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury
  Znani na wesoło i nieco poważniej LATO MUZ WSZELAKICH Wiktor Zborowski – aktor teatralny ,filmowy ,radiowy, dubbingowy i estradowy. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie ,którą ukończył w 1973 roku. Na małym ekranie zadebiutował w serialu „Czterdziestolatek„. Ma na swoim koncie wiele ról w popularnych filmach min. – „Ogniem i mieczem”, „ CK Dezerterzy „ , „Jan (...)
 • 11 sierpnia, 10:00 (2 dni) - Ośno Lubuskie
  Zapraszamy serdecznie na OŚNO TRIATHLON WEEKEND Ośno Lubuskie po raz kolejny stanie się tymczasowo miastem triathlonu, lokując miasteczko startowe nad urokliwym jeziorem Reczynek. Wydarzenie stanowi doskonałą okazję do spotkania się w gronie znajomych, rywalizujących na świetnie przygotowanych i pięknych trasach. Impreza jest kontynuacją dobrze znanego cyklu Crosstriathlonu. Również (...)
 • 11 sierpnia, 12:00 (2 dni) - Zbąszynek, Zbąszynecki Ośrodek Kultury
 • 11 sierpnia, 18:00 - Międzyrzecz
  11 sierpnia 2018 - Euforia Dźwięku, Elektro-industrialna Noc i SoundWave, łączą siły i spotykają się w wyjątkowym miejscu by wspólnie stworzyć imprezę jakiej jeszcze nie było! ▲ MIEJSCE - MUZYKA - KLIMAT - LUDZIE ▲ ▲ Pniewo - teren - Międzyrzecki Rejon Umocniony Muzeum Fortyfikacji i Nietoperzy - potocznie zwany BUNKRAMI, tego dnia gościć będzie legendę muzyki elektronicznej, (...)
 • 11 sierpnia, 21:00 - Gorzów Wielkopolski, eMCeKa
  John Porter Koncert w ramach cyklu „Scena na scenie”. 11 sierpnia 2018, godz. 21:00, Amfiteatr MCK, ul. Drzymały (Park Siemiradzkiego). Bilety: 30 zł. Do nabycia w kasie MCK przy ul. Drzymały 26 w godz. 8:30 - 15:30.
 • 12 sierpnia - Bledzew
 • 14 sierpnia, 18:00 - Zielona Góra, Stadion Żużlowy w Zielonej Górze
  Electronic Family Poland wyjazd z GTV PARTY BUS ►Transport bezpośrednio na imprezę! ►Powrót bezpośrednio po zakończeniu! Ceny przejazdu w obie strony: Katowice, Gliwice: 110 zł Opole: 90 zł Wrocław: 80 zł Legnica: 70 zł (możliwość zabrania po drodze grupy od 5 osób) ABY ZNALEŹĆ SIĘ NA LIŚCIE WYJAZDOWEJ NALEŻY NAPISAĆ DO NAS MAILA (gtv@gtvpartybus.pl): ►w treści maila zamieścić (...)
 • 16 sierpnia, 19:00 - Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury
  Znani na wesoło i nieco poważniej LATO MUZ WSZELAKIEJ Niezwykły wieczór romansów śpiewanych w duecie przez znakomite aktorskie małżeństwo - Justynę Sieńczyłło i Emiliana Kamińskiego ! Podczas koncertu usłyszymy stare cygańskie romanse wykonane w oryginalnym języku Romów, a także miłosne pieśni rosyjskie. W drugiej część wieczoru natomiast przeniesiemy naszych gości z atmosfery (...)
 • 17 sierpnia (2 dni) - Trzebicz Nowy, Lądowisko Trzebicz Nowy
  LOTNICTWO
  Szczegółowe informacje 28. edycja imprezy lotniczo-rozrywkowej, której wiernym bywalcom nie trzeba przedstawiać. Tym, którzy jeszcze nie byli na naszych piknikach powiemy tylko - przybywajcie :) Jak zwykle będzie cała masa atrakcji - adrenalina, loty, zabawa, muzyka, smaczne jedzenie i napoje i ten, no... niepowtarzalny klimat :). Tradycyjnie spodziewamy się różnych rodzajów statków (...)
 • 18 sierpnia, 14:00 - Czciradz, Świetlica
 • 18 sierpnia, 20:00 - Lubsko, Lubski Dom Kultury
  ETA to zespół rockowy ze Szczecina, grający muzykę, która jest swoistym kompromisem między nowoczesnym rockiem, a punk rockiem. Można powiedzieć, że gatunek wypracowany przez ETĘ to połączenie energicznych rytmów punkowych z zapadającymi w głowę melodiami z pogranicza rocka i grunge, a wszystko to okraszone nowoczesnymi aranżacjami. Zespół ETA to nieślubne dziecko Rolling Stones (...)
 • 19 sierpnia - Bogdaniec
 • 22 sierpnia, 12:00 (5 dni) - Nowa Sól, Solanin - Film Festiwal
  To będzie 10. SOLANIN FILM FESTIWAL! Nasz offowy festiwal filmowy wyrósł z pasji, zaangażowania i wiary w moc kina. W 2018 roku będziemy świętować pierwszą dekadę MOCNEGO solenia. Zapisujcie daty, rezerwujcie czas i przybywajcie do Nowej Soli. Solanin to przede wszystkim niezależne polskie produkcje oraz ciekawe filmy polskie, europejskie i światowe. Prezentujemy, nagradzamy i (...)
 • 23 sierpnia, 19:00 - Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury
  „ KRÓLEM SWEGO ŻYCIA BĄDŹ” – to pełne optymizmu i radości spotkanie z Danutą Błażejczyk i jej piosenkami. Już od pierwszych taktów tej najnowszej piosenki autorstwa D. Błażejczyk/M. Jurecki dacie się Państwo porwać jej przesłaniu, że każdy z nas mimo swoich wad, wart jest kochania i każdy pragnie w swoim życiu dokonywać własnych wyborów, By I tak być powinno – być szczęśliwym, (...)
 • 23 sierpnia, 20:00 - Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon
  Zielonogórskie Zagłębie Kabaretowe zaprasza 23-go sierpnia na Trzeci Cykliczny Wieczór KABARETY NIEROBY hasło przewodnie : "Płeć ma znaczenie". ( Czytać do końca :) ) KRÓTKO I NA TEMAT Skąd pomysł na cykliczny wieczór kabaretowy? - Bo już dawno powinien być. Dlaczego "Kabarety Nieroby"? - Bo już dawno powinien być, ale nam się nie chciało. Co to w ogóle będzie? - Nie tylko (...)