WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubuskie

Województwo lubuskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 23 czerwca, 10:00 (3 dni) - Zielona Góra, WOSiR Drzonków
  PODNOSZENIE CIĘŻARÓW
  dla niepełnosprawnych
  Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w podnoszeniu ciężarów odbędą się w terminie 23-25 czerwca 2017 r. na terenie Ośrodka. Uroczystość otwarcia odbędzie się w dniu 24 czerwca br. o godz. 11.00, tego samego dnia wystartują wszystkie zawodniczki biorące udział w zawodach (kat. wagowe: 49 kg i 54 kg). Z kolei w kolejnych dniach rywalizować będą ze sobą mężczyźni przy zachowaniu podziału (...)
 • 23 czerwca, 19:00 (2 dni) - Zielona Góra, Zielona Góra
  Odkryj Lubuskie to hasło tegorocznego święta Lubuszan. Spotykamy się 24 czerwca w Zielonej Górze. W programie, m.in.: Festiwal Podróżników National Geographic. - Jak co roku chcemy pokazać światu, że Lubuskie to najpiękniejsze miejsce na Ziemi – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.
 • 23 czerwca, 20:00 (2 dni) - Zielona Góra
  dla kobiet
  Serdecznie zapraszamy na roztańczone powitanie lata wieczorem z Milongą. Startujemy o 20.00 z DJ-em Markiem O 21.00 koncert zespołu Triobluesette. Drogie panie, zaplatajcie wianki i w tango ! :) Wstęp wolny.
 • 24 czerwca, 8:00 (2 dni) - Żagań, Centrum Nurkowania Darco
  NURKOWANIE I SPORTY PODWODNE
  "Nurkowanie na wraku oznacza zanurzenie się w przeszłość i zawsze związany jest z tym pewien dreszczyk emocji…" Kurs zostanie przeprowadzony na akwenie Koparki w Jaworznie oraz kolejny dzień nurkowy bedzie na Zakrzówku w Krakowie......Nurkowanie na wrakach jest ekscytujące, ale łączy się z nim także pewne potencjalne ryzyko. Jednakże po właściwym, profesjonalnym przeszkoleniu (Kurs (...)
 • 24 czerwca, 10:00 - Zabór, Akademia Tenisa V Szlem
  Początek wakacji hurrra!!! Uczcijmy to w formie piknikowej. Może być koszyk pełen smakołyków, koc w kratkę, posiłek na trawie z pięknym widokiem w tle. Tak wygląda piknik, inaczej zabawa towarzyska na wolnym powietrzu. Aby tradycji stało sie zadość nasze spotkania łączymy ze sportem. Tym razem proponujemy JOGA Podamy śniadanie w stylu interkontynentalnym. Miejsce spotkania (...)
 • 24 czerwca, 11:00 - Gorzów Wielkopolski, Klub Kultury Jedynka MCK
  RĘKODZIEŁO
  warsztaty
  Na warsztatach nauczysz się podstawowych technik malowania mebli farbami kredowymi Vittorino, a ponadto: - nakładania szablonów 3D, - malowania przy użyciu szablonów, - techniki postarzania, - woskowania. Każdy uczestnik otrzyma półprodukt z którego stworzy oryginalny i jedyny w swoim rodzaju produkt finalny - barokowy ornament w zdobionej ramie. Istnieje równiez mozliwość przyniesienia (...)
 • 24 czerwca, 11:00 - Zielona Góra, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze
  dla dzieci
  Zapraszamy dzieci od 3 do 6 lat wraz z rodzicami na kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywny Poranek”, które odbędzie się w Oddziale dla Dzieci WiMBP im. C. Norwida 24 czerwca o 11:00. Nasze kolejne zajęcia odbywać się będą tuż po zakończeniu roku szkolnego, a to oznacza jedno - WAKACJE :-) A jak wakacje to podróże, a jak podróże to pamiątki, duuuużo pamiątek. I gdzie je wszystkie (...)
 • 24 czerwca, 13:00 - Strzelce Krajeńskie, Strzelecki Ośrodek Kultury
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  dla dzieci
  Zapraszamy na kolejną edycję jednej z największych cyklicznych imprez organizowanych w Strzelcach Krajeńskich. Tegoroczny Euro-Piknik odbędzie się 24 czerwca
 • 24 czerwca, 13:00 - Lubomyśl
  Celem wystawy jest promocja regionalnych wytwórców, którzy tworzą lokalne potrawy, wyroby rzemieślnicze lub dostarczają inne lokalne produkty. Zaprezentowana zostaną produkty tradycyjne i ekologiczne: wędlinyn, sery, pieczywo, przetwory, soki oraz wyroby pszczelarskie. Smak większości artykułów spożywczych będzie można poznać, korzystając z możliwości degustacji. Podczas wystawy (...)
 • 24 czerwca, 14:00 - Zielona Góra, Rynek Zielona Góra
  Zapraszamy na nasze wystąpienie na Festiwalu Podróżników National Geographic w Zielonej Górze! (24 czerwca, 14:00 , stary rynek w Zielonej Górze) O spotkaniu: Na spotkaniu opowiemy o naszym ukochanym kontynencie - Australii i o naszej najnowszej książce "Busem Przez Świat. Australia za 8 dolarów". Będzie to opowieść o naszej 4-miesięcznej podróży starym busem na polskich tablicach (...)
 • 24 czerwca, 15:00 - Zielona Góra, CRS Zielona Góra
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  dla dzieci
  Największa trasa Festiwalu Baniek Mydlanych w Polsce ! Tysiące baniek w powietrzu, pokazy, strefy dla dzieci, młodzieży i rodziców = doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków ! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Oficjalne wydarzenie w Zielonej Górze ! 24 czerwca, start 15:00 ! Parking CRS, ul. Sulechowska 41 WSTĘP BEZPŁATNY !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ♥UWAGA: Zgarnij zestaw do ogromnych baniek (...)
 • 24 czerwca, 16:00 - Małuszów
  NIEKONWENCJONALNE
  Sulęciński Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na Regaty na Postomi. Już 24 czerwca o godz.16.00 rzeka Postomia stanie się po raz szósty areną mistrzowskich zmagań miłośników własnoręcznie wykonanych statków. Zawody odbędą się pomiędzy zejściem przy Cukierni Monika a Domem Joanitów. Do udziału w nich zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od wieku, którzy samodzielnie wykonają (...)
 • 24 czerwca, 16:00 - Drezdenko, Centrum Promocji Kultury
  OBCHODZONA W OKRESIE LETNIEGO PRZESILENIA, ŚWIĘTO JEDNIOŚCI, POŁĄCZENIA OGNIA I WODY, SŁOŃCA I KSIĘŻYCA, MĘŻCZYZNY I KOBIETY, URODZAJU I PŁODNOŚCI, MIŁOŚCI I RADOŚCI, PEŁNE MAGII I WRÓŻB.
 • 24 czerwca, 16:00 - Małuszów, Sulęciński Ośrodek Kultury
  Święto Jan'ki - Konkurs na najpiękniejszy wianek świętojański 24 czerwca/sobota Promenada nad Postomią przy Domu Joannitów ul. Młynarska / Sulęcin Ogłoszenie wyników - godzina 20:30 Warsztaty plecenia wianków świętojańskich poprowadzą panie ze Stowarzyszenia MAM POMYSŁ. Serdecznie zapraszamy! Regulamin konkursu „Wianek Świętojański” 1. Organizator konkursu: Organizatorem konkursu (...)
 • 24 czerwca, 17:30 - Małuszów, Sulęciński Ośrodek Kultury
  NIEKONWENCJONALNE
  ⛵ Serdecznie zapraszamy odważnych bardziej i mniej na DRUGI SULĘCIŃSKI SPŁYW NA ‘BYLECZYM’, który organizowany będzie przy okazji Dni Sulęcina / Święto Jan’ki. Chętnych prosimy o zapoznanie się z regulaminem i nadsyłanie zgłoszeń. Informacje na temat nagród pojawią się wkrótce... ⛵ - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ⛵ SPŁYW NA (...)
 • 24 czerwca, 18:00 (2 dni) - Sulęcin, Sulęciński Ośrodek Kultury
  koncert, piknik
  Burmistrz Sulęcina, Dariusz Ejchart oraz Sulęciński Ośrodek Kultury zapraszają serdecznie na Polsko-Niemieckie Spotkania na Sulęcińskim Rynku, które odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2017 roku. 23 czerwca w Sulęcińskim Ośrodku Kultury wystąpi kabaret Paranienormalni (wydarzenie płatne) W sobotę 24.06 nasze działania przeniosą się nad rzekę Postomię (Promenada przy Domu Joannitów) (...)
 • 24 czerwca, 18:00 - Wschowa, Stowarzyszenie "Twórcze Horyzonty"
  http://www.tworczehoryzonty.pl/podroze/wschowa/442-natalia-mileszyk-twarze-iranu-kobiecym-okiem
 • 24 czerwca, 18:00 - Nowa Sól
  W sobotę organizujemy wieczorno-nocną imprezę "Noc Świętojańska". Spotykamy się przy pomniku z własnym prowiantem (na całą noc), sprawnym oświetleniem przy rowerach o godz. 18:00. Spędzamy czas przy ognisku. O północy dziewczęta puszczają wianki. Mamy w planie nocną przejażdźkę rowerową. Planowany powrót ok 04:00. Napewno będziemy się świetnie bawić. Zapraszamy. !!! :-)
 • 24 czerwca, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  koncert
  Natalia Kukulska / wokal  Michał Dąbrówka / perkusja  Archie Shevsky / syntezatory analogowe Marcin Górny / klawisze Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Debiutowała jako siedmiolatka i artystycznie przeszła długą drogę. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję. W swojej „dorosłej” karierze nagrała osiem solowych (...)
 • 24 czerwca, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  Abelard Giza po raz drugi w Gorzowie Wielkopolskim z programem stand-up comedy "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" [godz. 19:00] "LUDZIE TRZYMAJCIE KAPELUSZE" to najnowszy program Abelarda Gizy. To też najświeższy zapis tego, co Abelardowi chodzi po głowie. Przez scenę przemknie całą galeria postaci - od zakatarzonych przedszkolaków po gobliny ze szklanej góry. Dowiecie się też kto (...)
 • 24 czerwca, 21:00 - Gorzów Wielkopolski, Hell Club
  koncert
  SOUNDS OF ELECTROCITY in HELL CLUB GORZÓW! CLOSING PARTY! Oficjalna impreza kończąca działalność Hell Club. Przy okazji tak wspaniałego wydarzenia chcielibyśmy zdradzić małą zapowiedź... W Gorzowie wkrótce będzie głośne info odnośnie otwarcia nowego, wyjątkowego klubu. Na imprezie do wygrania będą bilety na festival ELECTROCITY "Ostatni Rozdział"! GWIAZDA WIECZORU EMMA (...)
 • 24 czerwca, 22:30 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  koncert
  ” Telemann i jego epoka” – koncert z okazji 250 rocznicy śmierci G. Ph. Telemanna koncert w Żarach Wykonawcy: Orkiestra kameralna Filharmonii Zielonogórskiej Czesław Grabowski – dyrygent soliści: Kamila Susłowicz - skrzypce Monika Sawczuk - skrzypce Aleksandra Janowska - flet Michał Mogiła - obój Jonasz Dziuba - trąbka Program: J.S. Bach, J. Haendel, G.Ph. Telemann
 • 25 czerwca - Kargowa
  dla dzieci, maraton mtb
 • 25 czerwca, 12:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  koncert, dla dzieci
  Miłe niespodzianki mają swój urok i każdy z nas bardzo je lubi. Filharmonii Gorzowskiej nie raz już udało się przekonać jej najmłodszą publiczność o tym, że muzyka kryje w sobie całą masę tajemnic, których odkrywanie sprawia każdemu wielką przyjemność. W szczególny sposób staramy się tego dowieść, kończąc kolejne edycje koncertów familijnych i przygotowując na tę okazję co roku (...)
 • 25 czerwca, 13:00 - Międzyrzecz
  koncert, festiwal
  XV MUZYCZNE SPOTKANIA Z FOLKLOREM
 • 25 czerwca, 18:30 - Wschowa, Stowarzyszenie "Twórcze Horyzonty"
  http://www.tworczehoryzonty.pl/podroze/slawa/444-natalia-mileszyk-twarze-iranu-kobiecym-okiem-ciosaniec
 • 25 czerwca, 19:30 - Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr w Gorzowie
  Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy'om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii (...)
 • 25 czerwca, 23:00 (8 dni) - Lubsko
  koncert, dla dzieci
  W 2017 roku w dniach 25.06 – 02.07 odbywa się w Lubsku kolejny 25 (JUBILEUSZOWY) Festiwal Prezentacje Wokalne Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski. Już po raz drugi fundacja „Opiekun Serca“ przyjęła na siebie odpowiedzialność współorganizacji tego wydarzenia razem z Lubskim Domem Kultury i Stowarzyszeniem PDiMST.
 • 26 czerwca, 20:00 - Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon
  stand-up
  Ostatni przed wakacjami wieczór. Następny dopiero we wrześniu. Tym razem zagramy w gry improwizowane. Będzie szybko i ogniście.
 • 27 czerwca - Bogdaniec
  maraton mtb
 • 28 czerwca, 19:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  koncert
  Koncert kameralny: Michał Mogiła - obój Przemysław Winnicki - fortepian PROGRAM: 1. J.S.Bach - Sonata g-moll, BWV 1020 (attrib. to C.P.E. Bach, H. 542.5) 2. R. Schumann - Romances for oboe & piano. 3. C. Saint-Saens: Sonata na obój i fortepian D-dur Op.166 4. A. Pasculli - Concerto La Favorita Michał Mogiła - absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (...)
 • 30 czerwca, 16:00 - Zielona Góra, Duża Fontanna
  charytatywne
  Kochani! Myślę, że naszej zumbowej koleżanki nikomu nie trzeba przedstawiać :) Najgłosniejsze okrzyki i piski , które "nakręcały" resztę zumbowiczek wydobywały się z uśmiechnietej buzi Agaty ;) Agata od kilku lat regularnie uczęszczała na zajecia Zumba, brała udział w rożnych eventach zumbowych, pomagała innym potrzebującym biorąc udział w imprezach charytatywnych. Teraz Ona (...)
 • 30 czerwca, 17:00 (3 dni) - Gorzów Wielkopolski
  koncert, dla dzieci, jarmark
  PROGRAM DNI GORZOWA 2017 SCENA GŁÓWNA NA BŁONIACH NAD WARTĄ: 30-06-2017 XXIX Romane Dyvesa 2017 START 20:00 + RETRANSMISJA TVP2 Mahala Rai Banda - TERNO - NATASHA BUZYLIEVA & IŁO - DŽAMBO AGUŠEVI ORCHESTRA - Gipsy.cz ( OFFICIAL ) - Relu & The Zuralia Orchestra - Romanofesto 1-07-2017 16:00-16:30 BOOMBERSI 16:45-17:55 Eastwest Rockers 18:10-19:10 Miuosh 19:20-20:20 Łobuzy 21:00-22:30 (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Zielona Góra, Zielona Góra Amfiteatr
  koncert
  Jedyny koncert Agnieszki Chylińskiej w ramach trasy „Forever Child Tour 2017” na zachodniej „ścianie” Polski. Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej okazał się ogromnym sukcesem, a sama płyta „Forever Child” pokryła się kolejno platyną i podwójną platyną, będąc najczęściej kupowaną płytą w Polsce. Agnieszka zachwyca publiczność nieprzerwanie od 20 lat, a jej nazwisko jest jednym (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Łagów
  koncert, festiwal
  BeI canto – II Festiwal muzyki operowej i operetkowej w Łagowie Lubuskim 30.06.2017 (piątek), godz.19.00 – Amfiteatr Wykonawcy Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej Czesław Grabowski – dyrygent Małgorzata Trojanowska – sopran Przemysław Borys – tenor Stanisław Duda – baryton wstęp wolny
 • 30 czerwca, 19:00 - Rzepin, MDK w Rzepinie
  Zapraszamy na występ jednego z najlepszych polskich kabaretów, niesamowicie zakręconego - oczywiście pozytywnie - KABARETU Łowcy.B w najnowszym programie 2017!! Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają (...)