WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubuskie

Województwo lubuskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 25 czerwca, 23:00 (8 dni) - Lubsko
  koncert, dla dzieci
  W 2017 roku w dniach 25.06 – 02.07 odbywa się w Lubsku kolejny 25 (JUBILEUSZOWY) Festiwal Prezentacje Wokalne Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski. Już po raz drugi fundacja „Opiekun Serca“ przyjęła na siebie odpowiedzialność współorganizacji tego wydarzenia razem z Lubskim Domem Kultury i Stowarzyszeniem PDiMST.
 • 26 czerwca, 20:00 - Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon
  stand-up
  Ostatni przed wakacjami wieczór. Następny dopiero we wrześniu. Tym razem zagramy w gry improwizowane. Będzie szybko i ogniście.
 • 28 czerwca, 19:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  koncert
  Koncert kameralny: Michał Mogiła - obój Przemysław Winnicki - fortepian PROGRAM: 1. J.S.Bach - Sonata g-moll, BWV 1020 (attrib. to C.P.E. Bach, H. 542.5) 2. R. Schumann - Romances for oboe & piano. 3. C. Saint-Saens: Sonata na obój i fortepian D-dur Op.166 4. A. Pasculli - Concerto La Favorita Michał Mogiła - absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (...)
 • 29 czerwca, 17:00 - Zielona Góra, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze
  wernisaż
  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze zaprasza 29 czerwca o godz. 17.00 na otwarcie jubileuszowej wystawy „Zielonogórskie Towarzystwo Śpiewacze Cantores 30 lat, 1987-2017”. Ekspozycja prezentować będzie dokonania w zakresie upowszechniania kultury muzyki klasycznej. Przy Towarzystwie działa zespół muzyki dawnej Cappella Viridimontana, pod dyr (...)
 • 30 czerwca, 16:00 - Zielona Góra, Duża Fontanna
  charytatywne
  Kochani! Myślę, że naszej zumbowej koleżanki nikomu nie trzeba przedstawiać :) Najgłosniejsze okrzyki i piski , które "nakręcały" resztę zumbowiczek wydobywały się z uśmiechnietej buzi Agaty ;) Agata od kilku lat regularnie uczęszczała na zajecia Zumba, brała udział w rożnych eventach zumbowych, pomagała innym potrzebującym biorąc udział w imprezach charytatywnych. Teraz Ona (...)
 • 30 czerwca, 17:00 (3 dni) - Gorzów Wielkopolski
  koncert, dla dzieci, jarmark
  PROGRAM DNI GORZOWA 2017 SCENA GŁÓWNA NA BŁONIACH NAD WARTĄ: 30-06-2017 XXIX Romane Dyvesa 2017 START 20:00 + RETRANSMISJA TVP2 Mahala Rai Banda - TERNO - NATASHA BUZYLIEVA & IŁO - DŽAMBO AGUŠEVI ORCHESTRA - Gipsy.cz ( OFFICIAL ) - Relu & The Zuralia Orchestra - Romanofesto 1-07-2017 16:00-16:30 BOOMBERSI 16:45-17:55 Eastwest Rockers 18:10-19:10 Miuosh 19:20-20:20 Łobuzy 21:00-22:30 (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Zielona Góra, Zielona Góra Amfiteatr
  koncert
  Jedyny koncert Agnieszki Chylińskiej w ramach trasy „Forever Child Tour 2017” na zachodniej „ścianie” Polski. Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej okazał się ogromnym sukcesem, a sama płyta „Forever Child” pokryła się kolejno platyną i podwójną platyną, będąc najczęściej kupowaną płytą w Polsce. Agnieszka zachwyca publiczność nieprzerwanie od 20 lat, a jej nazwisko jest jednym (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Łagów
  koncert, festiwal
  BeI canto – II Festiwal muzyki operowej i operetkowej w Łagowie Lubuskim 30.06.2017 (piątek), godz.19.00 – Amfiteatr Wykonawcy Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej Czesław Grabowski – dyrygent Małgorzata Trojanowska – sopran Przemysław Borys – tenor Stanisław Duda – baryton wstęp wolny
 • 30 czerwca, 19:00 - Rzepin, MDK w Rzepinie
  Zapraszamy na występ jednego z najlepszych polskich kabaretów, niesamowicie zakręconego - oczywiście pozytywnie - KABARETU Łowcy.B w najnowszym programie 2017!! Spektakl Łowców to nie zwyczajny występ. To wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. Wszystko to w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Jako jedyni w swoich spektaklach grają (...)
 • 30 czerwca, 20:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  koncert
  Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej Monika Wolińska / dyrygent Bogusław Morka / tenor Iwona Kaczmarek / sopran   Roby Lakatos / skrzypce Anna Wandtke / skrzypce Jenő Lisztes / cymbały Kálmán Cséki / fortepian Sebastian Wypych / kontrabas   Koncertem kończącym sezon artystyczny 2016/ 2017 Filharmonia Gorzowska wraca do konwencji występów plenerowych, adresowanych do szerokiej publiczności (...)
 • 30 czerwca, 23:00 (3 dni) - Sława, Ośrodek Pck
  piknik
  Wszelkie informacje (regulamin i karta) zgłoszeń na: http://ktk-turkot.cba.pl/
 • 1 lipca, 10:00 - Kożuchów
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  dla dzieci
  Lato, słonce, wakacje....powitajmy je wspólnie 1 lipca. Jakie atrakcje na Was czekają? Od 10.00 - turniej siatkówki plażowej, otwarcie kąpieliska, dla najmłodszych gry i zabawy z animatorami Centrum Kultury "Zamek" i BajkoParty. W programie również inscenizacja akcji ratunkowej, akcja Bezpieczeństwo nad wodą przygotowana przez Państwową Straż Pożarną w Nowej Soli, prezentacja sprzętu (...)
 • 1 lipca, 11:00 (2 dni) - Czerwieńsk, Skansen Fortyfikacyjny Czerwieńsk
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Szósta edycja pikniku fortecznego w nadorzńskich fortyfikacjach. Tym razem polaczona z Fesiwalem kuchni polowych. Będzie bpmbowo i smacznie.
 • 1 lipca, 14:00 - Gorzów Wielkopolski
  Zapraszamy na Euforię Dźwięku X - jubileuszową edycję podczas Dni Gorzowa, wspólnie świętując 760-lecie miasta! Piękne miejsce przy samej Warcie - plac przy Wale Okrężnym, potężna scena i nagłośnienie, najlepszy imprezowy klimat, który od 10 lat panuje na imprezach z cyklu Euforia Dźwięku! W składzie jubileuszowej edycji na Dni Gorzowa znajdują się absolutne legendy sceny takie (...)
 • 1 lipca, 14:00 - Gorzów Wielkopolski
  Festiwal Kolorów powraca do Gorzowa! 1 lipca 2017 Impreza zainspirowana Hinduskim Świetem Holi! Tym razem jako jedna z atrakcji Dni Gorzowa 2017 i sceną ponownie na Wale Okrężnym w magicznym miejscu nad Wartą. Setki, ba tysiące zadowolonych i uśmiechniętych ludzi w jednym miejscu, najlepsza muzyka i klimat, wielkie odliczanie i wyrzuty kolorowych proszków w jednej chwili! Totalna (...)
 • 1 lipca, 19:00 - Nowa Sól, Kaflowy MusicCafe
  DART
  Pierwsza z trzech edycji Pucharu Lata w Steel Darta. Dostępnych do gry jest 6 tarcz. Wpisowe 10 złotych. Na cykl składać się będą turnieje rozegrane w lipcu, sierpniu i wrześniu. Nagrodą za poszczególne turnieje są pamiatkowe puchary i podział wpisowego. Zapraszamy! Daty kolejnych dwóch letnich rozgrywek: 05.08.2017 02.09.2017
 • 1 lipca, 20:00 - Witnica, Witnica
  koncert
 • 1 lipca, 20:00 - Trzciel, Bar Ramona
  Wobec inicjatywy naszych przyjaciół z jarocińskiej kapeli Acapulco - Pub Ramona organizuje koncert bilet - cegiełka!!! Wszystkie środki finansowe zebrane podczas w/w muzycznego wieczoru zostaną przekazane na pomoc w realizacji V Edycji Festiwalu Hey Ho Ramona! Wszystkich ludzi rockenrollowego serca Serdecznie Zapraszamy. Gościnnie i charytatywnie w sobotni wieczór wystąpi Zespół (...)
 • 1 lipca, 21:00 - Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski
  koncert
  Bajm – polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza popu i pop-rocka, założony w 1978 w Lublinie. Skład zespołu zmieniał się kilkukrotnie, jedyną osobą będącą w zespole od jego początków jest wokalistka oraz współzałożycielka grupy, Beata Kozidrak. Nazwa zespołu pochodzi od pierwszych liter imion jego założycieli: Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego (...)
 • 2 lipca - Bieganów
  maraton mtb
  wyścig odbędzie się w dniu 02.07.2017 (niedziela) w Bieganowie na trasie wyznaczonej przez organizatora, • biuro zawodów znajdować się będzie w Bieganowie przy boisku sportowym i będzie czynne od godz. 9.00 do godz. 11.00 w dniu 02.07.2017 r.;
 • 2 lipca, 10:00 - Gorzów Wielkopolski
  Już kolejny raz organizujemy dla Państwa podwójną wystawę psów rasowych. Wyjątkowa atmosfera, profesjonalne grono sędziowskie, najlepsza obsługa oraz jak zawsze rodzinny klimat. Kynologiczne wydarzenia, które zapada w pamięć. Zapraszamy do Gorzowa.
 • 2 lipca, 11:00 - Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski
  Taneczne tsunami nad Wartą 2! Po ubiegłorocznym sukcesie naszej imprezy, mamy przyjemność również w tym roku zaprosić wszystkich miłośników Salsation® do Gorzowa! ❤️ ❤️❤️ Planujemy dla Was niesamowite atrakcje (mamy nadzieję, że już nie pogodowe 🌪💦😉) Będzie to kolejna niezapomniana impreza dance-fitness, na którą zapraszamy wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i płci. W (...)
 • 2 lipca, 11:30 - Gorzów Wielkopolski, Klub Sportowy ADMIRA Gorzów Wielkopolski
  WIOŚLARSTWO
  smocze łodzie
  R E G U L A M I N II Otwartych Amatorskich Mistrzostw Gorzowa Wielkopolskiego Smoczych Łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Jacka Wójcickiego Rozdział 1 Informacje podstawowe 1. Termin: 2 lipiec 2017 r. 2. Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Słowiańska 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski, e­mail: sekretariat@osir.gorzow.pl, telefon/fax: 95 72 87 610. 3. Miejsce: bulwary nad Wartą (...)
 • 6 lipca, 18:00 (4 dni) - Łagów
  koncert, festiwal
  Zapraszamy w dniach 06-09.07.2017r. wszystkich motocyklistów zrzeszonych i niezrzeszonych do Łagowa Lubuskiego na XXII Festiwal – Rock Blues i Motocykle. Nine Six MC Poland
 • 7 lipca (3 dni) - Lubniewice
  FLIRT I RANDKI
  koncert, festiwal, spotkania autorskie
  Zapraszamy na Festiwal Michaliny Wisłockiej, który odbędzie się w dnia 7-9 lipca 2017 roku w Lubniewicach. Będzie to pierwsze takie wydarzenie, poświęcone dr Michalinie Wisłockiej. Uznana seksuolożka, ikona wielu ginekologów i położników zmieniła sposób myślenia milionów Polaków, doprowadziła do tego, że zaczęliśmy rozmawiać o pewnych, ważnych sprawach, komentować tematy seksu, (...)
 • 7 lipca, 13:00 (3 dni) - Gorzów Wielkopolski, Klub Sportowy ADMIRA Gorzów Wielkopolski
  KAJAKARSTWO
  XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie kajakowym odbędą się w Gorzowie Wielkopolskim na rzece Warcie. Organizatorem wydarzenia na zlecenie Polskiego Związku Kajakowego będzie Klub Sportowy "Admira". Głównym miejscem organizacji regat będzie teren Przystani Klubu Sportowego "Admira" przy ul. Wał Okrężny 32 w Gorzowie Wlkp. Regaty odbędą się w dniach 7 - 9 lipca 2017 r.
 • 7 lipca, 14:00 (3 dni) - Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury
  koncert, festiwal
  XXV Ogólnopolski Festiwal Grup Śpiewaczych „Ziemia i Pieśń” HARMONOGRAM DZIAŁAŃ 7 lipca - konkursowe koncerty przeglądowe - gwiazda wieczoru - „Nocna zmiana bluesa” 8 lipca - konkursowe koncerty przeglądowe - gwiazda wieczoru - finaliści „The Voice of Poland” z zespołem 9 lipca - uroczyste Msze Św. w intencji zespołów, połączone ze spotkaniami z lokalną społecznością - pożegnalny (...)
 • 7 lipca, 19:00 - Łagów
  koncert, patronat medialny
  Już 07.07.2017 będziecie mogli usłyszeć nas w Łagowie podczas festiwalu Rock Blues i Motocykle. Koncertem tym zakończymy pierwszą część trasy promującej nasz debiutancki album KNIGHTMARES. Zapraszamy fanów, jak i osoby, które mają chęć poznać naszą twórczość. Wszystkim zapewnimy solidną dawkę Heavy Metalu! Dormant Dissident: W zamierzchłych czasach, a konkretnie w roku 2011 na (...)
 • 7 lipca, 20:00 - Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety
  koncert
  Rozpoczynamy Lato Muz Wszelakich oraz cykl Bluesowe Noce na folkowo. Zapraszamy Anna Witczak-Czerniawska - śpiew, akordeon Andrzej Jarząbek Fiś - skrzypce, śpiew Katarzyna Bogusz – śpiew Daniel Kaczmarczyk – bębny Piotr Rejdak – gitara Grzegorz Kolbrecki – kontrabas Szymon Bobrowski – trąbka DIKANDA to powstały w Szczecinie, uznany szczególnie na zagranicznym rynku muzycznym zespół (...)
 • 8 lipca, 11:00 (2 dni) - Zielona Góra, Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze z siedzibą w Ochli
  W sobotę i w niedzielę 8 i 9 lipca wgodz. 11.00 - 17.00 zapraszamy na Święto miodu - XVII targi pszczelarskie. Święto Miodu w swym zamierzeniu nawiązuje do kultury ludowej i jest przede wszystkim prezentacją tradycji i teraźniejszości związanej z pszczelarstwem. Na terenie skansenu będzie kultura, sztuka i tradycje. W tym roku po raz pierwszy zastosowana została formuła dwudniowa (...)
 • 8 lipca, 20:30 - Łagów
  koncert
  Koncert Duża scena sobotni wieczór godzina 20:30. Zapraszamy! Będzie energicznie
 • 8 lipca, 21:00 - Gorzów Wielkopolski, eMCeKa
  koncert
  08.07. godz. 21:00 Scena na scenie - Amfiteatr MCK, bilety 20 zł. THE DUMPLINGS Duet tworzą Justyna Święs i Kuba Karaś. Młodzi muzycy pochodzą z Zabrza. Poznali się na jednym z konkursów muzycznych a połączyły ich skrzypce i Yann Tiersen, którego Justyna miała na tapecie swojego telefonu. Nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Intensywność emocjonalna (...)
 • 8 lipca, 22:00 - Sława
  koncert
  Podobnie jak w roku ubiegłym serdecznie zapraszamy na cykl koncertów w ramach Festivitas Musica pod honorowym patronatem Burmistrza Sławy. Koneserzy muzyki będą mogli wziąć udział w duchowej uczcie i posłuchać różnych gatunków muzycznych. A wystąpią: 11 czerwca 2017 r. Bogusław Łowiński z zespołem "SHALOM" – muzyka klezmerska, 8 lipca 2017 r. Zespół MORPHEUS SAXOPHONE QUARTET – (...)
 • 9 lipca - Strzelce Krajeńskie
  dla dzieci, maraton mtb
 • 14 lipca, 19:30 - Słubice, Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp z o o
  DRUGA EDYCJA BIEGU BEZ GRANIC! Po ubiegłorocznym sukcesie polsko- niemieckiej "dziesiątki" postanowiliśmy wydłużyć dystans do 1/3 maratonu. Bieg ze stadionu w Słubicach do stadionu we Frankfurcie nad Odrą i z powrotem jest głównym wydarzeniem sportowym w ramach tegorocznego Miejskiego Świeta Hanzy!!! Zapisz się juz dziś...
 • 14 lipca, 20:00 - Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety
  koncert