WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubuskie

Województwo lubuskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 20 maja, 17:00 - Iłowa, Miejska Biblioteka Publiczna w Iłowej
  Zapraszamy na nasze wystąpienie o 3-miesięcznej podróży starym busem przez Alaskę i Kanadę. Poza opowieściami o naszych przygodach, nie zabraknie też praktycznych porad na temat taniego podróżowania po tej części świata. Miejsce spotkania: Miejska (...)
 • 21 maja, 18:00 - Świebodzin, Kino Świebodzińskiego Domu Kultury
  Kino Świebodzińskiego Domu Kultury zaprasza na retransmisję spektaklu "Carmen" prosto z The Metropolitan Opera z udziałem Aleksandry Kurzak Ognista Cyganka Carmen sama wybiera sobie kochanków, a jej uroda i temperament nie pozwalają żadnemu (...)
 • 21 maja, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  RECITAL KABARETOWY ARTURA ANDRUSA Koncert charytatywny - Polski Czerwony Krzyż od 100 lat wszędzie dla wszystkich   Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory (...)
 • 22 maja, 18:00 - Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety
  Klub „Tygodnika Powszechnego” w Zielonej Górze zaprasza 22 maja 2019 r. godz. 18;00 na spotkanie z autorką książki „Życie na pograniczach” (członkinią naszego Klubu) prof. Beatą Halicką. Spotkanie jest wyjątkowe, gdyż gościem będzie także bohater (...)
 • 22 maja, 18:00 - Świebodzin, Kino Świebodzińskiego Domu Kultury
  Kino Świebodzińskiego Domu Kultury zaprasza na retransmisję prosto z Moskiewskiego Teatru Bolszoj! Baletowa wersja baśni Charles’a Perraulta o księżniczce Aurorze to klasyk nad klasykami. Spektakl nie tylko opowiada historię śpiącej królewny (...)
 • 22 maja, 20:00 - Zielona Góra, JAZZKINO
  ****OPEN MIC / OPEN STAGE****(ENG) ****OFFENES MIKROFON / OFFENE SZENE****(DE) ****OTWARTY MIKROFON / OTWARTA SCENA (PL) Jam session to nie lada gratka dla muzycznych zapaleńców. Czy to słuchacza, strun szarpacza, wesołego śpiewacza czy Racza (...)
 • 22 maja, 20:00 - Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon
  Zapraszamy na premierę recitalu Małgorzaty Szapował - zielonogórskiej artystki kabaretowej " WSZYSTKIE TWARZE KOBIETY" Wieczór muzyczny opowiadający o przewrotnej naturze kobiet. Piosenka aktorska, kabaretowa, poetycka i estradowa - czyli dla (...)
 • 23 maja, 11:00 - Zielona Góra, WOSiR Drzonków
  Synchronizujcie zegarki, ⌚️⏰🕰⏳ rezerwujcie termin w kalendarzu, 📅🗓📋 a co najważniejsze poinformujcie przyjaciół, znajomych i rodzinę, 👨‍👩‍👧👨‍👩‍👧‍👦 bowiem coraz bliżej wielki FINAŁ Wojewódzki Lubuskiego Festiwalu Piosenki 2019 r. 🎵 (...)
 • 23 maja, 16:30 - Zielona Góra, Filia nr 4 WiMBP im. C. Norwida w Zielonej Górze
  Dla osób, które chcą podjąć trud krzewienia czytelnictwa wśród najmłodszych. Spotkanie z prof. dr Gabrielą Kapicą. Prof. nadzw. dr hab. Gabriela Kapica wykładała na Uniwersytecie Opolskim oraz Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu (...)
 • 23 maja, 18:00 - Świebodzin, Świebodziński Dom Kultury
  Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku (...)
 • 23 maja, 18:00 - Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety
  Klub „Tygodnika Powszechnego” w Zielonej Górze zaprasza na spotkanie: "Jan Józef Lipski i rok 1989: ryzyko, które było warte podjęcia." Gościem spotkania będzie Łukasz Garbal autor dwutomowego dzieła „Jan Józef Lipski. Biografia źródłowa” (...)
 • 23 maja, 19:00 - Żagań, Pałac Książęcy w Żaganiu
  Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek (...)
 • 24 maja - Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr Gorzów Wielkopolski
  Polska Noc Kabaretowa 2019 Humor świata Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Niezastąpiony przewodnik – Kabaret Nowaki zadba o to, aby było różnorodnie, dynamicznie (...)
 • 24 maja, 10:00 (3 dni) - Kożuchów
  Zapraszamy do Kożuchowa na weekend pełen atrakcji! Co nas czeka w tym roku? W naszym harmonogramie imprezy na pewno nie zabraknie wydarzeń, które od kilkunastu lat cieszą się zainteresowaniem i dużą popularnością wśród mieszkańców i turystów (...)
 • 24 maja, 16:00 (3 dni) - Szprotawa
  V Zlot motocyklowy w Szprotawie !!!!
 • 24 maja, 18:00 - Międzyrzecz, Międzyrzecki Ośrodek Kultury
  "Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można? Zgodnie (...)
 • 24 maja, 18:00 (9 dni) - Gorzów Wielkopolski
  Cześć! Kolejna odsłona Dym festiwalu odbędzie się w trochę innej formie niż do tej pory. Postanowiliśmy trochę zwolnić i rozciągnąć program w czasie, by mieć chwilę na złapanie oddechu oraz możliwość spokojnego przeżycia poszczególnych wydarzeń (...)
 • 24 maja, 18:00 - Nowa Sól, Nowosolski Dom Kultury
  ZMIANA TERMINU na 24.05 o godz. 18:00 bilety zakupione przed 16.01 zachowują ważność Widzów chcących dokonać zwrotu zakupionych biletów zapraszamy do kasy NDK. Zwroty biletów elektronicznych - ekobilet@ndk.com.pl "BODO - musical" w reż (...)
 • 24 maja, 18:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  Aktor-Reaktor to przyzwoity, słodko-gorzki spektakl o aktorstwie, o teatrze, o różnych aspektach życia zawodowego i prywatnego aktora. To monodram w formie stand-upu z odrobiną uśmiechu, nostalgii i powagi. Aktor wychodząc na scenę, nie wie (...)
 • 24 maja, 19:00 - Kożuchów
  To już druga edycja biegu pod patronatem Burmistrza Kożuchowa Pawła Jagaska. W ubiegłym roku na dystansie 5 km rywalizowało blisko 100 biegaczy. W tym roku liczymy na więcej...musisz tam być razem z nami już 24 Maja!!!
 • 24 maja, 19:00 - Żagań, Centrum Kultury w Żaganiu
  Kolektyw Kobietostan oraz dyrektor Zakładu Karnego w Krzywańcu zapraszają na spektakl pt. „Wiera Gra” grupy teatralnej ,,Impro’’ z Zakładu Karnego w Krzywańcu, który odbędzie się 24 maja br. godz. 19:00 w sali Inter Pałacu Książęcego. Bilety (...)
 • 24 maja, 20:00 - Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr Gorzów Wielkopolski
  Polska Noc Kabaretowa 2019 - Humor świata Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Niezastąpiony przewodnik – Kabaret Nowaki zadba o to, aby było różnorodnie (...)
 • 24 maja, 20:00 - Zielona Góra, JAZZKINO
  Prawdopodobnie po raz pierwszy w Zielonej Górze zagra koncert najważniejszy chyba bard krajowego undergroundu, przyciągający na swe koncerty zarówno słuchaczy Dezertera jak i Dylana czy nawet Jacka Kaczmarskiego. W najnowszych swych utworach (...)
 • 25 maja, 9:00 - Drzonków, WOSiR Drzonków
  POLSKO – NIEMIECKI CROSS DUATHLON 2019 🏃‍♀️🏃‍♂️🚴‍♀️🚴‍♂️🏃‍♀️🏃‍♂️ W sobotę, 25 maja 2019 r. w WOSiR Drzonków odbędzie się „Polsko – Niemiecki Cross Duathlon 2019”. To już trzecie takie międzynarodowe zawody, które zostaną zrealizowane w (...)
 • 25 maja, 9:30 - Żagań
  Wspólnie z dyrektorem Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Żaganiu, p. Piotrem Pałacem, przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Radnego Miejskiego Dariusza Jadacha, organizuję II Trash Challenge w Żaganiu! Tym razem posprzątamy tereny za Bemowem (...)
 • 25 maja, 10:00 - Zielona Góra, Park Tysiąclecia / Millenium Park
  Z okazji 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej organizujemy bieg dziecięcy pod nazwą "Biegiem do Unii Europejskiej" Bieg podzielony jest na 3 kategorie wiekowe: 1. 7 - 9 lat (ok. 500m) 2. 10 - 12 lat (ok. 750m) 3. 13 - 15 lat (ok (...)
 • 25 maja, 11:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  XXVII Spotkania Wykonawców Piosenki Kresowej im. Piotra Frankowa „Kresoviana 2019” ponownie będą miały szczególną oprawę. Przesłuchania konkursowe oraz koncert zespołu Kapela Lwowska Fala odbędą się na urokliwiej Scenie Letniej Teatru im. Juliusza (...)
 • 25 maja, 11:00 - Zielona Góra, Miasto Zielona Góra / Official account
  SĄSIEDZKIE SPRZĄTANIE LASU Zielona Góra, oś. Czarkowo skrzyżowanie ul. Projektantów z ul. Apartamentową przy lesie Każdego, kto chce mieszkać w czystym lesie częstujemy kiełbaską + słodką niespodzianka + napojem. Wystarczy podczas sprzątania (...)
 • 25 maja, 11:45 - Nowa Sól, Warsztat Terapii Zajęciowej w Nowej Soli
  Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłe osoby z niepełnosprawnością oraz ich rodziców / opiekunów i przyjaciół na integracyjny BIEG NA PRZEKÓR podczas XX MINI BIEGU SOLAN dla dzieci i młodzieży z powiatu nowosolskiego,który jest imprezą towarzyszącą (...)
 • 25 maja, 12:00 - Kożuchów
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  Powrót do przeszłości jest bliski- już 25 maja Kożuchów ponownie stanie się średniowiecznym grodem!!! XXIII Turniej Rycerski w Kożuchowie rozpocznie się wielobarwnym korowodem z udziałem przybyłych odtwórców historycznych, zespołów muzyki (...)
 • 25 maja, 12:00 - Łęknica
  Program tegorocznego Święta Parku Mużakowskiego: Łąka przy wejściu do Parku Mużakowskiego - polska strona parku 12:00 - 12:30 Otwarcie imprezy 12:30 - 13:00 Pokaz baniek mydlanych 15:00 - 16:00 Występ polskiego zespołu muzycznego MATE 17:00 (...)
 • 25 maja, 17:00 - Nowa Sól
  Zapraszamy do udziału w 36. Półmaratonie SOLAN im. Romana Terlikowskiego. Nasz bieg, będący jednym z najstarszych w Polsce w tym roku wystartuje 25 maja. Zapisy do biegu: https://super-sport.com.pl/zapisy-formularze/2178-36-polmaraton-solan-im-romana-terlikowskiego (...)
 • 25 maja, 18:00 - Żagań, Pałac Książęcy w Żaganiu
  Abelard GizaUrodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych "Proteus Vulgaris", "Ludzie, trzymajcie (...)
 • 25 maja, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej Jacek Kraszewski / dyrygent   Marcin Partyka / kierownictwo muzyczne, aranżacje, fortepian   Śpiew: Jagoda Stach Anna Fedorowicz Aurelia Luśnia Karolina Łopuch Karolina Burek Klaudia Kuchtyk   Janusz Gast / (...)
 • 25 maja, 19:00 - Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury
  LemON to grupa założona w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igora Herbuta. Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. O najbardziej alternatywnej (...)
 • 26 maja, 10:00 - Krosno Odrzańskie
  4 dystanse: MINI – ok. 20 km, MEGA – ok. 40 km, GIGA – ok. 65 km, oraz MŁODZIK – ok. 10 km. Liczne kategorie wiekowe, rywalizacja drużynowa oraz wyścigi dla dzieci i młodzieży. Zapewniamy: NAGRODY FINANSOWE w kategorii „ELITA” o łącznej (...)