WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubuskie

Województwo lubuskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 17 listopada, 20:00 (3 dni) - Sulechów, Sulechowski Dom Kultury im. Fryderyka Chopina
  festiwal
  Zapraszamy na kolejną, dziewiątą już edycję Festiwalu Muzyki Fryderyka Chopina w Sulechowie, który odbędzie się w dniach 17-19.11. 2017 r.       Kapitałem Festiwalu jest jego oddana publiczność, partnerzy instytucjonalni, liczni sponsorzy, światowej sławy wykonawcy i eksperci oraz atmosfera muzycznego święta. Tak jak co ro
 • 18 listopada, 8:00 - Żary, Zielony Las
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 18 listopada, 8:00 - Gorzów Wielkopolski
  trening, 5 km
  Trasa parkrun Gorzów Wielkopolski składa się z dwóch okrążeń o długości 2,5 km i jest trasą o niskim nachyleniu terenu. Start oraz meta biegu znajdują się na głównej asfaltowej alejce parku, pomiędzy fontanną a miasteczkiem ruchu drogowego, wejście od ul. Piłsudskiego. Trasa biegnie głównymi alejkami parku. parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu (...)
 • 18 listopada, 8:00 (2 dni) - Bronowice, Strzelce Krajeńskie gmina
  Pierwszy w sezonie turniej rankingowy Polskiego Zrzeszenia Taekwon-do ITF
 • 18 listopada, 8:00 - Trzemeszno Lubuskie, Lubuskie
  http://super-sport.com.pl/zapisy-formularze/1369-bakcyl-roadless-trial-bart.html
 • 18 listopada, 9:00 - Zielona Góra, WOSiR Drzonków
  TENIS STOŁOWY
 • 18 listopada, 10:00 (2 dni) - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  koncert, festiwal
  I etap Do 08.11.2017 godz. 17:00 - termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa Do 13.11.2017 - opublikowanie listy wykonawców zakwalifikowanych do II etapu II etap 18.11.2017 - występ finalistów I etapu na Koncercie konkursowym, posiedzenie Jury 18.11.2017 - koncert SMOLIK // KEV FOX (bilety 40 zł) 19.11.2017 - koncert gościa Festiwalu - POGODNO (bilety 15 zł) i Laureata Nagrody Głównej Celem (...)
 • 18 listopada, 10:00 - Zielona Góra, WOSiR Drzonków
  SKOKI PRZEZ PRZESZKODY
  Zawody Regionalne i Towarzyskie halowe w skokach przez przeszkody
 • 18 listopada, 16:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie każdy kierownik hotelu ma okazję gościć tajemniczego PREZESA, czyli Szefa wszystkich Szefów, od którego zależy być albo nie być hotelu, którym kieruje. Taka szansa trafia się Hubertowi, kierownikowi hotelu w Zakopanem, który od miesięcy przygotowuje się na (...)
 • 18 listopada, 16:00 - Nowa Sól, Nowosolski Dom Kultury
  dla dzieci, transmisja
  Retransmisja przedstawienia zarejestrowanego 14 października br. „Czarodziejski flet” Mozarta w reżyserii Julie Taymor to prawdziwe przedstawienie familijne z barwnymi kostiumami, bajkowym librettem, akcentami komediowymi i wielkimi animowanymi lalkami, poruszanymi m.in. za pomocą powietrza (flet to przecież instrument dęty). Książę Tamino i jego przyjaciel, zabawny ptasznik (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  koncert
  Wspólny koncert zespołów Sexbomba i The Bill na trasie Punk Rock Circus. Tym razem zapraszamy do gorzowskiego klubu C-60. Bilety w przedsprzedaży w cenie 25 zł, w dniu koncertu 35 zł. Ktoś może jeszcze dojść do składu - jak to w cyrku ;) SEXBOMBA W sytuacji, gdy swą amunicję wystrzelały Pistolety Sexu, gdy swój magiczny wymiar zaczynało tracić hasło Sex, Love and Rock and Roll, (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury
  koncert
  Janusz Radek- nietuzinkowy Artysta, niebanalny człowiek, niezwykły wokalista i kompozytor, a przede wszystkim charyzmatyczny frontman. Na scenie nie tylko świetnie śpiewa, jego osobowość i świetny kontakt z publicznością powodują , że potrafi przenieść widza w niezwykłe miejsca. Raz są to klimaty retro, raz przepiękne liryczne brzmienia własnych kompozycji. Innym razem zadziwia (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Słubice, Collegium Polonicum w Słubicach
  koncert
  Kuba Badach jest obecny na scenie muzycznej od wielu lat. Udziela się nie tylko jako wokalista, ale i kompozytor oraz producent. Badach postanowił stworzyć album pod tytułem "Oldschool" - będzie to pierwsze solowe, muzycznie autorskie wydawnictwo w jego dorobku.
 • 18 listopada, 19:00 - Nowa Sól, Kaflowy MusicCafe
  koncert
  Trzy metalowe kapele - PROSECUTOR, Indicium i Syndrom razem z MuzArt zapraszają na Thrash Death Metalowy Koncert 18.11.2017 r. (sobota) do Kaflowy MusicCafe w Nowej Soli. Bilety w cenie 15 zł, do nabycia w dniu koncertu w klubie. #Kaflowy MusicCafe https://www.facebook.com/Kaflowy-MusicCafe-287255114629789/ NowaSól http://www.nowasol.pl/ https://www.facebook.com/Miasto.Nowa.Sol/ #MuzArt https://www (...)
 • 18 listopada, 19:15 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  Brawurowa gra aktorska, klimat zakopiańskiego hotelu i przezabawne dialogi gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Nie każdy kierownik hotelu ma okazję gościć tajemniczego PREZESA, czyli Szefa wszystkich Szefów, od którego zależy być albo nie być hotelu, którym kieruje. Taka szansa trafia się Hubertowi, kierownikowi hotelu w Zakopanem, który od miesięcy przygotowuje się na (...)
 • 18 listopada, 19:30 - Strzelce Krajeńskie, Strzelecki Ośrodek Kultury
  premiera
  Już 18 Listopada o godzinie 19:30 w Strzeleckim Ośrodku Kultury odbędzie się premiera płyty ze spektaklu muzycznego pt. "ŻYCIE RAZ". Cena biletu: 20zł/os. Do nabycia w Strzeleckim Ośrodku Kultury, Punkcie Informacji Turystycznej oraz online na www.ekobilet.pl. Spektakl oparty jest na twórczości płockiego aktora i poety Witolda Mierzyńskiego. Przedstawienie stworzone z 16 wierszy (...)
 • 18 listopada, 20:00 - Żagań, Klub Elektrownia
  start: 20:00 Kaen to były członek formacji RSA Konqrent. Jako twórca solowy zadebiutował w 2008 roku nielegalem pt. "Żyj albo umieraj". Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak Słoń, Bezczel, Buczer, Peja, Chada i Kroolik Underwood. Charakterystyczną cechą wizerunku rapera była jest czarna maska, budząca skojarzenia z Jasonem Voorheesem – bohaterem amerykańskiego (...)
 • 18 listopada, 20:00 - Zbąszynek, Klub Muzyczny BONGO
  koncert
  Zagrają znakomite zespoły LAS MELINAS https://www.facebook.com/melinaband/ VESPA https://www.facebook.com/vespaband/ (niebawem więcej informacji)
 • 18 listopada, 20:30 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  koncert
  SMOLIK // KEV FOX Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera było powstanie albumów. Ich pierwsza płyta to jeden z najwyżej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści (...)
 • 18 listopada, 21:00 - Zielona Góra, O B I E K T
  koncert
  Young Stadium Club – Everything Everyone Everywhere W skład zespołu wchodzą cztery osoby: Dominik, Janek, Krzysiek oraz Filip Zespół odpowiedzialny jest zarówno za warstwę tekstową, muzyczną jak i produkcyjną w swoich utworach. Swój początek datują na maj 2013 roku i mimo krótkiego stażu, grupa już zdążyła zdobyć duże uznanie zarówno wśród fanów, jak również mediów polskich i (...)
 • 18 listopada, 21:00 - Sulęcin, Klub U Bulka
  Between_us Showcase - party! Klub u Bulka / SOK ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin Data: 18.11.2017 Godz. 21:00 (bramka: 19:30) Bilety:10/15 zł przedsprzedaż: SOK Sulęcin / klub u Bulka - - - - - info - - - - - Ostatni raz widzieliśmy się w Sulęcinie na festiwalu Wake Up and Live! Było pięknie, więc chcemy to powtórzyć! Tym razem w klubie. Zagrają dla Was członkowie ekipy between_us: Wrx (...)
 • 19 listopada, 10:00 - Gorzów Wielkopolski
  II Bieg cylu Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego. Biuro zawodów czynne: 8:00-9:30; START biegu: 10:00 Dystans 5 km. Opłata startowa 10 pln.
 • 19 listopada, 17:00 - Zielona Góra, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze
  Zapraszamy na recital "O!powieści o kobietach" w wykonaniu Grzegorza Tomczaka, poety, kompozytora, autora tekstów piosenek, artysty estradowego oraz Iwony Loranc, aktorki, pieśniarki, laureatki nagrody Grand Prix Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Artystom towarzyszyć będą Dawid Troczewski – fortepian i Grzegorz Kopala – gitara oraz śpiew. Recital odbędzie się 19 listopada (...)
 • 19 listopada, 18:00 - Gorzów Wielkopolski, AJP
  mecz
  9. kolejka BLK: AZS AJP Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków
 • 19 listopada, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, eMCeKa
  koncert
  Zespół Pogodno po wydaniu płyty „Plemnik” w 2011 roku zamilkł na całe sześć lat. W błędzie jest ten, kto myśli, że panowie z Orkiestry PGDN w tym czasie zasypywali gruszki w popiele. Był wysyp płyt nagranych w innych składach, były wspaniałe ilustracje muzyczne do filmów i spektakli teatralnych, były koncerty przygody i życie w ultrakolorach od zmierzchu do świtu. A kiedy przyszła (...)
 • 20 listopada, 16:00 - Sulechów, Sala Widowiskowa SDK
  Już 20 listopada zapraszamy na kolejne seanse filmowe. Tym razem wkraczamy w haloween’owo – świąteczny nastrój z „Listami do M. 3” oraz bajką „Potworna rodzinka”.Godziny seansów:16.00 Potworna rodzinka
 • 20 listopada, 18:00 - Międzyrzecz, Międzyrzecki Ośrodek Kultury
  Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie "Ostrej jazdy", którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny (...)
 • 20 listopada, 20:00 - Słubice, PROWINCJA
  koncert
  Kolejny koncert pod ekranem już w najbliższy poniedziałek. Mimo nietypowego dnia zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie koncert Dave Adamashviliego, uczestnika 8 edycji programu The Voice of Poland, który razem ze swoją gitarą, zachwycał swoim wyjątkowym głosem publiczność. Pochodzi z Gruzji. Kocha muzykę i występy na żywo, a gitara jest jego nieodłącznym elementem (...)
 • 21 listopada, 19:00 - Zielona Góra, Aula UZ
  koncert
  Uroczysty koncert Aloszy Awdiejewa z Zespołem. Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra. Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę. (...)
 • 21 listopada, 20:00 - Zielona Góra, JAZZKINO
  koncert
  Australijski czarodziej Hugo Race po raz kolejny w Zielonej Górze! Hugo Race pochodzi z Australii, ale znany jest na całym świecie, także w Polsce, gdzie regularnie gra trasy koncertowe. Hugo Race jest wizjonerskim performerem, wokalistą, muzykiem, poetą i producentem. Był członkiem-założycielem zespołu Nicka Cave'a Bad Seeds. W 1985 założył kultową australijską art-punkową formację (...)
 • 21 listopada, 20:00 - Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon
  Gdyby zapytać członków kabaretu Hrabi i Jurki o priorytety - każdy powie co innego. Że rodzina, miłość, zdrowie, nawet praca. Tymczasem cały świat - ludzie i zwierzęta, góry i oceany, kamienie i beton - wiedzą, że Hrabi i Jurki najbardziej chcieliby zostać piosenkarzem. Wybujałe marzenia, rozdęte do granic, wypłyną więc w postaci zupełnie nowych, szesnastu piosenek. Zapieją finalnie (...)
 • 23 listopada, 18:30 - Nowa Sól, Nowosolski Dom Kultury
  pokaz
  Dsykusyjny Klub Filmowy zaprasza na film "Mężczyzna imieniem Ove". Spokojne szwedzkie miasteczko. Owdowiały Ove dobiega sześćdziesiątki. Po śmierci ukochanej żony życie straciło dla niego sens. Z dnia na dzień bohater coraz mocniej pogrąża się w depresji i myślach samobójczych. Pewnego dnia do domu po drugiej stronie ulicy wprowadza się małżeństwo z dwojgiem dzieci. Pierwsze spotkanie (...)
 • 24 listopada, 18:00 - Zielona Góra, WOSiR Drzonków
  TENIS STOŁOWY
  Superliga tenisa stołowego ZKS Drzonków-Fibrain Rzeszów.
 • 24 listopada, 19:00 - Zielona Góra, Uniwersytet Zielonogórski - Aula
  koncert
  24.11.2017 Zielona Góra - Aula UZ ! Śląska Karuzela TVS z humorem to wyjątkowy koncert gwiazd najpopularniejszego programu muzycznego Telewizji Silesia, w którym emitowane są najlepsze szlagiery. Specjalnie dla Państwa wystąpią: Paweł Gołecki - najpopularniejszy góral na Śląsku, szturmem podbijający serca mieszkańców całego kraju takimi hitami jak "A ja pije" czy "Pokochaj mnie (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  koncert
  Kolejny koncert kameralny dedykowany jest polskiej muzyce współczesnej, która w ubiegłym wieku – za sprawą tak wybitnych twórców, jak Karol Szymanowski, Witold Lutosławski, andrzej panufnik, aleksander Tansman, Grażyna Bacewicz, Krzysztof penderecki czy Henryk Mikołaj Górecki – zaistniała w świecie, zaznaczając mocno swoją pozycję. Wiek XXi przyniósł dalszy jej rozwój za sprawą (...)
 • 24 listopada, 19:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  koncert
  Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej Piotr Sułkowski – dyrygent Klaudyna Schulze–Broniewska – skrzypce Adam Mazurek – wiolonczela Program: J.S.Bach/Z.Mycielski – Preludia chorałowe M. Bruch- III koncert skrzypcowy d-moll J. S. Bach – Suita na wiolonczelę solo F. Mendelssohn–Bartholdy – V Symfonia Reformacyjna bilety 35/30 UWAGA! Koncert objęty promocją : (...)