WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubuskie

Województwo lubuskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 19 marca, 17:00 - Wschowa, Namiot Cyrku Zalewski
  SZTUKA ULICZNA
  To już 27 rok w którym mamy przyjemność prezentować Państwu sztukę cyrkową na najwyższym poziomie. W tym roku rodzina Zalewskich przygotowała dla Was wiele nowości jak i niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce zobaczycie latające trapezy z (...)
 • 21 marca, 19:00 - Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon
  Koncert promujący nową płytę zespołu ”Wiedza o Społeczeństwie”. Na nowej płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony (...)
 • 22 marca, 10:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  In Touch to cykl otwartych prób generalnych, do udziału w których zapraszamy starsze klasy szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Dzięki formule cyklu słuchacze mają niepowtarzalną okazję, by bliżej poznać tajniki pracy dyrygenta (...)
 • 22 marca, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej Marek Pijarowski / dyrygent Aleksandra Kuls / skrzypce   PROGRAM: IGNATZ WAGHALTER (1881-1949) Koncert na skrzypce i orkiestrę A-dur op.15   SIERGIEJ RACHMANINOW (1873-1943) Tańce symfoniczne   Romantyczny, (...)
 • 22 marca, 20:00 - Zielona Góra, Hydro(za)Gadka
  BILETY: 50 zł – przedsprzedaż / 60 zł - dzień koncertu ✘ Od Igora: Pewnego wieczoru, najbliższa mi osoba, zwracając się do mnie, powiedziała: jeśli czujesz brak czegoś, brak sceny czy, jak mówisz, tęsknisz za bliskim spotkaniem ze słuchaczem (...)
 • 23 marca, 16:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  Na czym polega fenomen Ani Shirley? Z tą dziewczynką po prostu nie można się nudzić! Jej temperament jest równie ognisty jak kolor włosów, nieskrępowana i wybujała wyobraźnia nie zna granic, jest gadatliwa, pewna siebie, zawsze mówi to, co myśli (...)
 • 24 marca, 16:00 - Świebodzin, Świebodziński Dom Kultury
  Kabaret Jurki - Last minute Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia (...)
 • 24 marca, 18:00 - Przytoczna, Gminny Ośrodek Kultury
  Ireneusz Krosny - Mowa ciała Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Ireneusz Krosny
 • 24 marca, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  Organizator Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp. Rok 2019 to czas wyjątkowy dla Miejskiego Centrum Kultury, które obchodzić będzie rocznicę 25 lat istnienia. W tym doniosłym dla nas okresie chcemy pokazać, że w Gorzowie „Dzieje się” i (...)
 • 29 marca, 20:00 - Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon
  Sokół - PIERWSZA SOLOWA TRASA - Zielona Góra Po 20 latach działalności muzycznej Sokół wydaje swój PIERWSZY SOLOWY ALBUM pt. „Wojtek Sokół”. 29 marca będziecie mieli niepowtarzalną okazję po raz pierwszy zobaczyć solowy koncert legendy. Premierowe (...)
 • 30 marca, 12:00 - Kostrzyn nad Odrą, Brama Berlińska
  74 lata temu wojska Armii Czerwonej zdobyły po dwumiesięcznym oblężeniu twierdzę Kostrzyn / Festung Küstrin. Skutki tamtych wydarzeń są odczuwalne i widoczne w naszym mieście po dzień dzisiejszy, a najbardziej przemawiającym do wyobraźni współczesnych (...)
 • 30 marca, 16:00 - Międzyrzecz, Namiot Cyrku Zalewski
  To już 27 rok w którym mamy przyjemność prezentować Państwu sztukę cyrkową na najwyższym poziomie. W tym roku rodzina Zalewskich przygotowała dla Was wiele nowości jak i niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce zobaczycie latające trapezy z (...)
 • 30 marca, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej Jacek Kraszewski / dyrygent     Kwartet Jorgi: Maciej Rychły / flety, bębny Waldemar Rychły / gitara Janusz Brych / saksofon   Projekt Janosik 21 to pozycja obowiązkowa tak dla miłośników dobrego folku, jak (...)
 • 30 marca, 19:00 - Zielona Góra, Uniwersytet Zielonogórski
  Szanowni Państwo, Stand-up Polska ma zaszczyt zaprosić na pierwszy w swojej historii spektakl(*) stand-upowy pt. „Osiem grzechów głównych”! Pragniemy z dumą poinformować, że Wasza ulubiona Wielka Trasa ewoluowała! Nadal będziemy jeździć (...)
 • 31 marca, 15:00 - Świebodzin, Namiot Cyrku Zalewski
  To już 27 rok w którym mamy przyjemność prezentować Państwu sztukę cyrkową na najwyższym poziomie. W tym roku rodzina Zalewskich przygotowała dla Was wiele nowości jak i niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce zobaczycie latające trapezy z (...)
 • 1 kwietnia, 18:00 - Gorzów Wielkopolski, eMCeKa
  Slajdowisko MultiKulti: Sebastian Kawa - Między szczytami a niebem Szybownictwo to sport, ale również doskonałe narzędzie eksploracji niedostępnych rejonów. Źródłem paliwa dla szybownika są ogromne ilości energii dostępnej dosłownie z powietrza (...)
 • 1 kwietnia, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  "Homar z Biedronki" W swoim nowym programie"Homar z Biedronki" Rafał Rutkowski sprzedaje patent na żart który nikogo nie obrazi, interpretuje erotyczne sny oraz współczuje bogatym. Opowiada też o przełomowym odkryciu w kościele, o orkach (...)
 • 2 kwietnia, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Po wyprzedanej „Małomiasteczkowej Trasie”, Dawid Podsiadło wyrusza w prawdziwie „Wielkomiejski Tour”. Artysta przenosi się do kameralnych sal, z których najmniejsza pomieści jedynie 286 osób. Wśród ponad 30 miast i miasteczek, do których zawita (...)
 • 3 kwietnia, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Po wyprzedanej „Małomiasteczkowej Trasie”, Dawid Podsiadło wyrusza w prawdziwie „Wielkomiejski Tour”. Artysta przenosi się do kameralnych sal, z których najmniejsza pomieści jedynie 286 osób. Wśród ponad 30 miast i miasteczek, do których zawita (...)
 • 4 kwietnia, 18:00 - Kożuchów, Centrum Kultury "Zamek" w Kożuchowie
  Łukasz Supergan to podróżnik znany z bardzo długich pieszych i samotnych wędrówek. Zapraszamy na jego opowieść otwierającą cykl “Spotkań z podróżnikami” w Kożuchowie. “Droga. 4000 km pieszo do Santiago de Compostela szlakiem św. Jakuba” Jak (...)
 • 5 kwietnia, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  FaKe DuO: Gaëlle Dohen / flet Tomasz Żymła / klarnet basowy   PROGRAM: CLAUDE DEBUSSY (1862-1918) Syrinx na flet solo   BELA KOVACS (*1937) Hommage a Debussy na klarnet solo   CHARLES KOECHLIN (1867-1950) Sonatine Modale na flet i klarnet op (...)
 • 5 kwietnia, 19:00 - Zielona Góra, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego
  Rusza II edycja trasy Stand-up Skład! Pierwsza odniosła spory sukces, zatem pora na kolejną dawkę mocnego humoru na najwyższym poziomie. Nowe teksty, których nie usłyszycie na żadnej innej trasie.Wystąpi aż 9 świetnych komików: Prowadzący (...)
 • 5 kwietnia, 19:30 - Gorzów Wielkopolski, Muzyczne Atelier Nowa Linia
  PROJEKT ,, BAJKI O DOROSŁYCH ”  Pyrgies & Leszczyński & Sojka Koncert Piątek 5.04. godz. 19:30.   Projekt jest wynikiem spotkania trzech wyjątkowych osobowości. Tworzą go: Hubert Pyrgies – wokalista, beatboxer, kompozytor i autor tekstów, (...)
 • 5 kwietnia, 20:00 - Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury
  Po wydaniu swojego debiutanckiego albumu - od marca 2018 zagrali około 40 koncertów w tym w październiku na zaproszenie TVP Kultura zarejestrowano ich pierwszy studyjny live act na Scenie Alternatywnej. Tylko w ubiegłym roku ich występy poprzedzały (...)
 • 6 kwietnia, 17:00 - Kostrzyn Nad Odrą, Restauracja Kręgielnia
  Koncert legendarnej grupy Stare Dobre MałżeństwoStare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego (...)
 • 6 kwietnia, 17:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE z gwiazdorską obsadą w Zielonej Górze!Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Rzecz rozgrywa się w gabinecie (...)
 • 6 kwietnia, 17:00 - Skwierzyna, Skwierzyński Ośrodek Kultury
  To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.  Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka (...)
 • 6 kwietnia, 18:00 - Sulechów, Sulechowski Dom Kultury
  Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego (...)
 • 6 kwietnia, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  Theosophy + Syndrom + Bläkken C-60 Zaułek 1 66-400 Gorzów Wielkopolski start 19:00 bilety : 20 pln zagrają: Theosophy (RU) Syndrom (PL) Bläkken (PL) Theosophy (Black metal – Rosja) https://www.facebook.com/theosophygroup/ https://www (...)
 • 6 kwietnia, 19:00 - Zielona Góra, Hala MOSiR w Zielonej Górze
  AGNIESZKA CHYLIŃSKA NIE ZWALNIA TEMPA I ZNOWU ZASKAKUJE! NOWA PŁYTA! NOWA TRASA! NOWY WYDAWCA I PRODUCENT. Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz (...)
 • 6 kwietnia, 19:30 - Lubsko, Lubski Dom kultury
  Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! "Przyjęcie" to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale "Przyjęcie" (...)
 • 6 kwietnia, 20:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE z gwiazdorską obsadą w Zielonej Górze!Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Rzecz rozgrywa się w gabinecie (...)
 • 7 kwietnia, 17:00 - Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury
  Krzysztof Daukszewicz urodził się 30 października 1947 roku w Wichrówie. Jest satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem. Działalność estradową artysta rozpoczął w 1975 r. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego (...)
 • 7 kwietnia, 18:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny (...)
 • 7 kwietnia, 19:00 - Zielona Góra, Fabryka
  Dom o Zielonych Progach: Jeden z czołowych przedstawicieli nowej fali piosenki turystycznej, obecny na polskich scenach nieprzerwanie od kilkunastu lat. Jego debiut wniósł powiew świeżości do kultury studenckiej, dał też podwaliny projektowi (...)
 • 11 kwietnia, 20:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na kolejny niezapomniany wieczór stand-up. Tym razem wystąpią: Piotr Zola Szulowski Dwa plus jeden - w swoim nowym programie Piotr bierze na ruszt swoje życie rodzinne (...)