WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo lubuskie

Województwo lubuskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 19 września, 10:00 (2 dni) - Zielona Góra, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida
  Centrum Dokumentacji i Badań Mediów Lubuskich Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze oraz Komisja Prasoznawcza Polskiej Akademii Nauk Oddział (...)
 • 19 września, 18:00 - Zielona Góra, Fundacja LYADA
  Zapewne niektórzy z WAS pamiętają film z Meryl Streep pt. „Pożegnanie z Afryką”. My z Afryką żegnać się nie zamierzamy, a wręcz przeciwnie – przywitamy się z nią. Nasi prelegenci (...)
 • 20 września, 17:00 - Zielona Góra, Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodnicze
  Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej zrealizowanej w ramach regionalnego projektu uniwersyteckiego: „Kształtowanie kultury pamięci na temat pracy przymusowej i Holocaustu (...)
 • 20 września, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Amfiteatr Gorzów Wielkopolski
  „Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl (...)
 • 20 września, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Spektakl nawiązuje do obrzędów towarzyszących żniwom oraz cyklu prac rolnych, natury i życia człowieka - zarówno w planie etnograficznym (inspirowanym m.in. pracami Oskara Kolberga (...)
 • 20 września, 19:00 - Zielona Góra, Filharmonia Zielonogórska
  Wykonawcy: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej Czesław Grabowski – dyrygent Karol Radziwonowicz – fortepian Program: M. Weinberg – Melodie polskie op.47 nr 2 F (...)
 • 20 września, 20:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  BAiKA to skrót od Banach i Kafi. Zaczynali jako duet w listopadzie 2015, a w roku 2018 dołączyli do nich: Marcin Żabiełowicz - gitarzysta zespołu Hey, i Jacek Mazurkiewicz - gitarzysta (...)
 • 20 września, 20:00 - Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety
  Piosenki o miłości i nie tylko zaśpiewają Ania Kalinowska i Krzysztof Machalica towarzyszyć im będą doskonali muzycy Perkusja : Mateusz Urbański Kontrabas : Piotr Stepek Pianino : (...)
 • 21 września, 12:00 - Nowa Sól, ulica Bankowa, 67-100 Nowa Sól, Polska
  21-22 września zapraszamy Was na Pożegnanie Lata oraz Nowosolski Festiwal Smaków Świata, gdzie będzie można skosztować specjały najlepszych kuchni świata! 🍝 🍜 Po raz pierwszy w historii (...)
 • 21 września, 15:30 (8 dni) - Gorzów Wielkopolski, Kino 60 krzeseł
  Po raz pierwszy w Gorzowie Wlkp.! Kino Dzieci to pokazy skierowane do widzów w wieku 4-12 lat oraz ich opiekunów. Wartościowe filmy, które wyróżniają się walorami edukacyjnymi, (...)
 • 21 września, 19:00 - Międzyrzecz, Międzyrzecki Ośrodek Kultury
  We wrześniu Międzyrzecki Ośrodek Kultury zaprasza na absolutnie wyjątkowe wydarzenie 🤩 ♥ Film "Bohemian Rhapsody" kilkukrotnie powtarzaliśmy w naszym kinie! Tym razem zapraszamy do (...)
 • 21 września, 19:00 - Żagań, Klub Elektrownia
  BRAMY - 19:00 START - 20:00 BILET - 10 PLN MIEJSCE - Elektrownia Klub Żagań www.elektrowniaklub.com https://twitter.com/elektrowniaklub IG : @elektrownia_zagan Promo Support's (...)
 • 21 września, 19:30 - Gorzów Wielkopolski, Jazz Club Pod Filarami
  Koncert
 • 21 września, 20:00 - Słubice, Klub Prowincja
  Szybka informacja, szybki news – prawdziwa petarda! Już 21 września 2019 r. o godz. 20:00 odbędą się kolejne urodziny klubu Prowincja. W tym roku mija 8 rok naszej działalności i chcemy (...)
 • 21 września, 20:00 - Zielona Góra, JAZZKINO
  Stowarzyszenie Art Of Underground zaprasza do zielonogórskiego klubu JAZZKINO na koncert formacji Biała Ćma. Zespół powstał z powodu jubileuszowego wydawnictwa Jacka Katosa – niezależnego (...)
 • 22 września, 10:30 - Nowa Sól, Powiat Nowosolski
  Czy życie bez samochodu jest możliwe? Jesteśmy przekonani, że TAK! Od 11 lat zachęcamy mieszkańców Powiatu Nowosolskiego, aby choć na jeden dzień zostawili swoje auta na parkingach (...)
 • 22 września, 12:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  Bajka dla dzieci od 3. roku życia. Para dobrze już znanych dzieciom przyjaciół, czyli Gniewko i Lubinka, tym razem wyrusza w pełną przygód, pasjonującą podróż do krainy liter - Abecadlikowa (...)
 • 22 września, 15:00 - Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon
  Po sukcesie debiutanckiego albumu pora na to, co było nieuniknione. Bartek Kaszuba jedzie w Polskę pokazać, że MY to coś więcej niż slogan, że MY to siła. WY pokażcie ją na koncertach! Start (...)
 • 22 września, 18:00 - Żagań, Pałac Książęcy w Żaganiu
  Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie (...)
 • 25 września, 8:30 - Żagań, Centrum Kultury w Żaganiu
  🎬 Zbliżeniowe Kino Visa w Żaganiu 🎬 Z największymi kinowymi premierami odwiedzimy Was 25 września 👈 W repertuarze: 🎬 "Piłsudski" 🎬 "Angry Birds 2" 🎬 "TO: Rozdział 2" PROMOCJA (...)
 • 25 września, 19:00 - Zielona Góra, Lubuski Teatr
  Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew - czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce (...)
 • 25 września, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie (...)
 • 26 września, 16:00 - Szprotawa, Szprotawski Dom Kultury
  Zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty poezji eksperymentalnej! Widzimy się w czwartek 26 września o 16:00 w sali 111 SzDK. Bądźcie z nami! 🤩
 • 26 września, 18:00 - Zielona Góra, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida
  Od 2 września w holu Biblioteki Norwida można będzie oglądać pokonkursową wystawę XXI Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny ph. „Teatr”. Zaprezentujemy tam 105 najlepszych (...)
 • 26 września, 19:00 - Witnica, Sala RCR
  Kabaret Jurki w Witnicy !Czwartek, 26 września zapraszamy całymi rodzinami Bilety tylko 30zł / osoba  Kabaret Jurki jest przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na (...)
 • 26 września, 19:00 - Zielona Góra, Piekarnia Cichej Kobiety
  Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na pierwsze z cyklu spotkań "Obywatel bez kompLEXów", organizowane przez Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział w Zielonej Górze wraz (...)
 • 27 września, 19:00 - Zielona Góra, BWA Zielona Góra
  Zapraszamy na spotkanie z poetą i prozaikiem Czesławem Markiewiczem, 27.09. 2019 o 19.00 Rozmowę o literaturze, Zielonej Górze, artystach i świecie poprowadzi Wojciech Kozłowski Czesław (...)
 • 27 września, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Filharmonia Gorzowska
  Pierwszy koncert tego sezonu wypełni muzyka symfoniczna dwóch pięknych krajów – Francji i Hiszpanii. Usłyszymy dzieła trzech twórców – Gabriela Fauré, Alberta Rousella oraz Joaquína (...)
 • 27 września, 20:00 - Gorzów Wielkopolski, Scena Plenerowa nad Kłodawką przy Młynie na ul. Borowskiego, Gorzów Wlkp.
  Spotkania z OFFTeatrem – „Zabawa w czekanie na zabawę” Teatr Terminus A Quo Pomysł na scenariusz sztuki „Zabawa w czekanie na zabawę” narodził się ze zderzenia dwóch nurtów myślowych: (...)
 • 28 września, 10:00 - Zielona Góra, Ochla Kąpielisko
  28 września 2019 po raz czwarty zapraszamy na Zielonogóskie Biegi Górske - Rollercoaster 10k/21k. Baza Zawodów - Kąpielisko Miejskie Ochla Start biegu 10;00 Do wyboru 2 dystanse (...)
 • 28 września, 12:00 - Zielona Góra, Park Poetów
  Kto był z nami podczas poprzednich edycji tego nie trzeba przekonywać, że Bieg Gladiatora to był świetny event sportowy. Zielonogórzanie i mieszkańcy województwa lubuskiego pokazali (...)
 • 28 września, 13:00 - Babimost, M.O.W. Babimost
  PROJEKT PUDŁO (The Analogs Akustycznie) Wystąpią: KAMIL ROSIAK i PAWEŁ CZEKAŁA z The Analogs THE ANALOGS to działający od 1995 roku zespół rockowy założony w Szczecinie, który grywa (...)
 • 28 września, 16:30 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  Artur Barciś, znakomity aktor i reżyser, rolę Piaf rozpisał na trzy akty,  trzy różne okresy życia artystki, które przedstawiają trzy różne aktorki. Każda z wykonawczyń inaczej (...)
 • 28 września, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, C-60
  THE ANALOGS- PROJEKT PUDŁO-elektrycznie i akustycznie Support: Nikt Bilety 30/35 zł Chcemy w ten sposób podziękować za wsparcie jakiego udzieliliście nam podczas cyklu akustycznych (...)
 • 28 września, 19:00 - Żagań, Klub Elektrownia
  BRAMY - 19:00 START - 20:00 BILET - TBA MIEJSCE - Elektrownia Klub Żagań www.elektrowniaklub.com https://twitter.com/elektrowniaklub IG : @elektrownia_zagan Promo Support's (...)
 • 28 września, 19:00 - Gorzów Wielkopolski, Teatr im. J. Osterwy
  Artur Barciś, znakomity aktor i reżyser, rolę Piaf rozpisał na trzy akty,  trzy różne okresy życia artystki, które przedstawiają trzy różne aktorki. Każda z wykonawczyń inaczej (...)