WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 19 lipca, 18:00 (2 dni) - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  , festiwal
  Song Of Songs Festival - jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie. Toruń, 19-20 lipca 2019. Wstęp wolny! W tym roku zagrają z nami: - Piątek, 19 VII 2019: 2 TM 2,3 DAGADANA GOSPEL RAIN NATALIA NIEMEN OLGA SZOMAŃSKA MAGDA (...)
 • 20 lipca, 9:00 - Chełmża, Hala Widowiskowo-Sportowa w Chełmży ul. Hallera 17
  MODELARSTWO
  , festiwal
  Festiwal i wystawa modeli redukcyjnych w kategoriach kartonowych i plastikowych. Wstęp i start w konkursie bez opłat
 • 20 lipca, 9:00 - Włocławek
  Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i Twierdza Włocławek zapraszają na Rajd Rowerowy szlakiem umocnień, który odbędzie się 20 lipca 2019 r. Rozpoczęcie o godz. 9:00 na parkingu przy Hali Mistrzów. Trasa będzie liczyć około 34 km i prowadzić (...)
 • 20 lipca, 9:30 - Bydgoszcz, ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz
  !!! ZAPISY WSTRZYMANE !!! Kanał Bydgoski to otwarta w 1774 roku sztuczna droga wodna umożliwiająca transport towarów ze wschodu na zachód dzięki połączeniu dorzeczy dwóch potężnych rzek - Odry i Wisły. Przebudowany w 1915 roku stał się kołem (...)
 • 20 lipca, 10:00 (2 dni) - Grudziądz, Mega Park - Rodzinny Park Rozrywki
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Święto konia w Mega Parku będziemy obchodzić po raz piąty. Serdecznie zapraszamy 20 i 21 lipca. Kimże byłby kowboj bez swojego wiernego wierzchowca. Koń od tysiącleci związany jest człowiekiem, w życiu codziennym, pracy, a także w sztuce wojennej (...)
 • 20 lipca, 10:00 - Tuchola
  , festiwal
  W dniach 20-21 lipca 2019 roku odbędzie się w Tucholi XXXV Festiwal Muzyki Myśliwskiej im. Piotra Grzywacza. Ta cykliczna, organizowana od roku 1983 z okazji Dni Borów Tucholskich impreza, przyciąga do Tucholi liczne grono znawców muzyki myśliwskiej (...)
 • 20 lipca, 11:00 - Toruń, Scena Szekspirowska w Toruniu
  "Szekspir. Miasto". W ramach wydarzenia odbędzie się 9 happeningów inspirowanych twórczością Szekspira, z których każdy potrwa około 15-20 min. i zostanie zagrany dwukrotnie. Główną koordynatorką i reżyserką spektaklu jest Laura Sonik, za koncept (...)
 • 20 lipca, 12:00 - Łabiszyn, Stadion Miejski W Łabiszynie
 • 20 lipca, 12:00 - Toruń, Dom Muz w Toruniu
  ROŚLINY
  , warsztaty
  ETNOspiżarnia Ziemi Dobrzyńskiej – warsztaty zielarskie Dnia 20.07 (sobota) w Domu Muz odbędą się warsztaty zielarskie w ramach projektu ETNOspiżarnia Ziemi Dobrzyńskiej*, gdzie pogłębiamy wiedzę na temat roślin i ich zastosowania, przygotowujemy (...)
 • 20 lipca, 12:00 - Toruń, Arena Toruń
  Historia Torunia to chyba niewyczerpalne źródło wiedzy o mieszkańcach, mieście i jego codzienności. W kolejnej odsłonie Historycznego Rajdu Rowerowego wspólnie z przewodnikiem przemierzymy szlak toruńskiego sportu oraz ciekawych miejsc związanych (...)
 • 20 lipca, 14:00 - Bydgoszcz, Kino Orzeł
  , pokaz
  "Księżyc - Wróćmy tam razem!", czyli 50. rocznica lądowania na Księżycu 20 lipca, dokładnie w 50. rocznicę pierwszego załogowego lądowania na Księżycu, w MCK przy ul. Marcinkowskiego odbędą się prelekcje i pokazy filmowe pod wspólnym tytułem (...)
 • 20 lipca, 15:00 - Żnin, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie
  POPOŁUDNIE Z GRAMI to spotkanie, na które zapraszamy wszystkich wielbicieli gier planszowych, karcianych itp. Bez ograniczeń wiekowych, w doborowym towarzystwie będzie można kreatywnie spędzić czas spotykając się z ludźmi o podobnych pasjach (...)
 • 20 lipca, 15:30 - Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
  W ramach Dni Tanga będzie istniała możliwość uczestnictwa w warsztatach tanga dla bardzo początkujących. Doświadczeni nauczyciele związani ze Stowarzyszeniem Tango Toruń, dadzą pokaz i krótki kurs podstaw, które pozwolą Wam przełamać pierwsze (...)
 • 20 lipca, 18:00 - Toruń
  Szczegóły niebawem. Details will be available soon. Подробности будут доступны в ближайшее время.
 • 20 lipca, 18:00 - Toruń, Ratusz Staromiejski w Toruniu
  20 lipca (sobota), w godzinach 20:00 - 00:00 Muzeum Okręgowe w Toruniu zaprasza na nocne wejście na Wieżę Ratusza Staromiejskiego. Będzie to okazja by podziwiać toruńską starówkę wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO wieczorową porą (...)
 • 20 lipca, 18:00 - Koronowo, Pieczyska , Amfiteatr Koronowo
  Miejsko -Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie zaprasza 20-21 lipca na Koncert Kapel Podwórkowych.Wystąpią między innymi Kapela "Koronowiacy", Kapela"Cynamony" z Bydgoszczy oraz "Szczuny z Sulęcinka".Pierwszy z koncertów zaplanowany 20 lipca (sobota) (...)
 • 20 lipca, 18:00 - Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
  , koncert
  Milonga Piernikowa to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga miłośników tanga argentyńskiego z całego świata! Tym razem odbędzie się ono w ramach Dni Tanga, dzięki czemu na Piernikowej po raz pierwszy zagości muzyka na żywo, o którą zadba Sexteto (...)
 • 20 lipca, 18:00 - Toruń, Bulwar Filadelfijski
  , koncert
  Debiut na dużej scenie! Koncert młodego, toruńskiego zespołu FauxPas, który po raz pierwszy będzie miał okazje przedstawić swój autorski repertuar na tak dużej scenie. Energia i pasja z jaką grają, pozwala im czerpać wiele satysfakcji, a widzom (...)
 • 20 lipca, 19:00 - Toruń, Centrum Kultury "Zamek Krzyżacki"
  Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa do zamkowych ruin na kolejną, XII już, edycję Zamkowych Spotkań z Poezją, którą uświetnią występujący w duecie Krzysztof Cezary Buszman i Dariusz Czarny, Ewa Ostrowska (zespół Ewa & MY) oraz toruński (...)
 • 20 lipca, 21:00 - Toruń, Dwa Światy
  tańce, hulańce i swawole more info sOOn
 • 20 lipca, 22:00 - Toruń, Koniec Świata
  Eng Below Najgłośniejsza Cisza w mieście powraca do Torunia by w ogrodach Końca Świata zrobić wam prawdziwy muzyczny Armagedon :) 🌳🌳🔥🌪🌋❤❤🎧🎧❤❤🌋🌪🔥🌳🌳 3 kanały 3 rodzaje muzy to Wy wybieracie jak skończy się ta noc KANAŁ 1 - KANAŁ (...)
 • 20 lipca, 22:00 - Toruń, NRD Klub
  HAŁAS - i wszystko jasne! Już 20 lipca zapraszamy Was gorąco na wakacyjną edycję najfajniejszej toruńskiej imprezy elektronicznej 😎 Solidna dawka decybeli, dużo basu w najróżniejszych smakach, hipnotyzujące wizualizacje - zadbamy o to, by nie (...)
 • 21 lipca - Bydgoszcz, Ekogościniec Pachotówko
  , warsztaty, dla kobiet
  Życie kobiety to nie tylko obowiązki, powinności, zadania. Życie kobiety to przede wszystkim rozwój, dbanie o życie i twórczość. Jak przejść i łączyć obowiązki, poświęcenie, zadania z tą dziedziną życia jaką jest pasja, twórczość, rozwój? Trzeba (...)
 • 21 lipca, 10:00 - Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury
  IV Turniej indywidualny FIFA 19 na konsolach Play Station 4 tym razem gramy 21.07.2019 o godzinie 10:00 w Tucholskim Ośrodku Kultury na sali widowiskowej. Rywalizacja o cenne nagrody takie jak m.in. fotel gamingowy, pad do Play Station 4, słuchawki (...)
 • 21 lipca, 10:30 - Chełmno, Muzeum Ziemi Chełmińskiej
  "Chełmińskie drukarstwo" W programie zwiedzania m.in.: rynek, ul. Toruńska, cmentarz, kościół farny pw. WNMP, Akademia Chełmińska, ratusz (dla chętnych z wejściem do muzeum - cena biletu 3 zł) - Przewodnik Sławomir Grabowski. Zbiórka uczestników (...)
 • 21 lipca, 13:00 - Brodnica, ulica Zamkowa 1, 87-300 Brodnica, Polska
  Niedzielę 21 lipca warto spędzić w Brodnicy na Jarmarku Ekologicznym. Na Przedzamczu czekać będzie wiele atrakcji, które na pewno zadowolą dorosłych i dzieci. Przez cały czas trwania Jarmarku promować będziemy produkty mleczne na towarzyszącym (...)
 • 21 lipca, 15:00 - Inowrocław, Plac przy ul. Błażka i Molla
  Holi Święto Kolorów w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019 odwiedzi Inowrocław! Święto Kolorów odbędzie się na Placu przy ul. Błażka i Molla już 21go lipca. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierz znajomych i weź udział w najbardziej (...)
 • 21 lipca, 15:30 - Toruń, WEJśCIóWKA
  Na zakończenie Toruńskich Dni Tanga zapraszamy na Milongę After party. Wybór muzyki: Beata Urszula Herdzin Parkietowe: 10 zł Ramowy plan Dni Tanga: 19:00 - 21:00 - Koncert Sexteto El Cucharón "Najpiękniejsze Tanga Argentyny" 20:00 - 24:00 - (...)
 • 21 lipca, 17:00 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  Koncert w ramach 23. Międzynarodowego Festiwalu Nova Muzyka i Architektura.   Wystąpią: Arcis Saxophone Quartet (Niemcy) – kwartet saksofonowy   W programie: S. Reich - New York Counterpoint A. Dvorak - Kwartet F-dur American op. 96  F. Mendelssohn (...)
 • 21 lipca, 18:00 - Bydgoszcz, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
  , warsztaty
  Jonathan Pitts w Polsce! Zapraszamy do skorzystania z nie lada okazji wzięcia udziału w warsztatach z wybitnym amerykańskim improwizatorem i nauczyciecielem impro, Jonathanem Pittsem. Warsztaty przeznaczone są dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych (...)
 • 21 lipca, 19:00 - Bydgoszcz, Estrada Stagebar
  NEGATIVE APPROACH (Detroit USA) amerykański zespół hardcore punk, założony w Detroit w stanie Michigan w 1981 roku. Zespół jest uważany za jednego z pionierów hardcore punka, szczególnie w regionie Midwest. Wydany w 1983 album Tied Down to absolutny (...)
 • 22 lipca, 18:00 - Włocławek, Akademia Dokumentalna Włocławek
  Pamięć jest nieodzownym elementem naszego życia. Przenika każdy jego aspekt. Bez pamięci nie istniejemy, jesteśmy nikim, bo pamięć czyni nas ludźmi. Film przedstawia ekscytujący wgląd w życie czterech mistrzów zapamiętywania z USA, Wielkiej (...)
 • 22 lipca, 19:00 - Toruń, Hard Rock Pub Pamela
  , koncert
  Koncert Keith Thompson Band w Hard Rock Pubie Pamela . Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 22.07.2019. Rozpocznie się o godzinie 19. Zespół wystąpi w składzie: Keith Thompson (gitara, śpiew), Jacek Chruściński (gitara basowa), Artur Malik (...)
 • 22 lipca, 19:40 - Włocławek, Akademia Dokumentalna Włocławek
  W Ghanie na wysypiskach elektronicznych śmieci znajduje się skarbnica informacji. Otwarcie twardych dysków i uzyskanie dostępu do zdjęć i danych osobistych ich byłych właścicieli to stosunkowo prosta sprawa. W internecie prawie każdego można (...)
 • 24 lipca, 17:30 - Aleksandrów Kujawski, Park im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Kujawskim
  Stowarzyszenie "Aleksandrowska Kultura" i MCK zapraszają na "Koncert wśród drzew" pt.„Wędrówką jedną życie jest człowieka...” Pamięci Edwarda Stachury w 40 rocznicę śmierci. Koncert w wykonaniu Dominiki Świątek. 24 lipca 2019 roku o godz.17 (...)
 • 24 lipca, 21:00 - Toruń, Muzeum Etnograficzne im. Marii Znamierowskiej-Prüfferowej w Toruniu
  Julia Pietrucha będzie gościem letniej sceny w czasie Festiwalu Pod Gwiazdami. Choć znamy ją z seriali i filmów, to na pewno nie można o niej powiedzieć - "kolejna" śpiewająca aktorka. Bo jej wyjątkowy głos wzrusza, a muzyka wpisuje się w nowoczesne (...)