WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 22 czerwca, 19:00 (5 dni) - Rypin, Rypin - oficjalny profil miasta
  koncert, dla dzieci
  Dni Rypina 2017 W dniach od 22 do 26 czerwca br. w naszym mieście odbędą się Dni Rypina. Tegorocznym obchodom towarzyszyć będzie m.in. II Festiwal Balonowy oraz Mecz Gwiazd (Samorządowcy & Reprezentacja Artystów Polskich). Zapraszamy Państwa do udziału i wspólnej zabawy!
 • 23 czerwca, 11:00 (10 dni) - Chełmno, Chełmiński Dom Kultury
  koncert, dla dzieci
 • 23 czerwca, 12:00 (4 dni) - Toruń, Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu
  Młodzieżowy Dom Kultury w Toruniu serdecznie zaprasza na IV Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Na Językach”, który odbędzie się w dniach 23-26 czerwca 2017r w Toruniu. Jak co roku zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę podczas festiwalu, spotkania integracyjne i wspólną dobrą zabawę w przepięknym mieście. Z uczestnikami z ubiegłych lat miło będzie się znowu zobaczyć, a nowych artystów (...)
 • 24 czerwca, 19:00 (6 dni) - Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
  festiwal
  [PO POLSKU PONIŻEJ] PER MUSICAM AD ASTRA 5th International Copernicus Choir Festival and Competition, 24-29 June 2017 in Toruń, Chełmża, Inowrocław & Lubicz (Poland). PER MUSICAM AD ASTRA is a joint project of the Toruń based “Astrolabium” Society of Choral Music Enthusiasts and meeting music from Germany. The Festival draws inspiration from the outstanding figure and work of (...)
 • 26 czerwca, 15:30 - Solec Kujawski, Soleckie Centrum Kultury
  warsztaty
  Stwórz z nami naukowo-teatralne przedstawienie, uczestnicz w warsztatach, eksperymentach, lekcjach pokazowych, wyjazdach i zrozum, że kultura i nauka nie potrafią bez siebie istnieć! Projekt to nowatorskie połączenie dwóch pozornie odległych światów: kultury (Soleckie Centrum Kultury) i nauki (Zespół Szkół w Solcu Kujawskim przy ulicy Tartacznej 25) realizowany w ramach Struktur (...)
 • 26 czerwca, 16:00 - Bydgoszcz, Kino Orzeł
  wyOBCUJ się w Kinie Orzeł 26 czerwca zapraszamy Was do Kina Orzeł na trzy filmy Ridley'a Scotta: 16.00 Prometeusz (2012) http://www.filmweb.pl/film/Prometeusz-2012-523230 18.15 Obcy: Przymierze (2017) http://www.filmweb.pl/film/Obcy%3A+Przymierze-2017-665400 20.15 Obcy: Ósmy pasażer Nostromo (1979) http://www.filmweb.pl/Obcy wstęp na pojedynczy seans: 11/14 zł szczegóły: http://www.kino-orzel.pl/repertuar/?date=26062017
 • 26 czerwca, 17:00 - Toruń, Książnica Kopernikańska w Toruniu
  BILARD I SNOOKER
 • 26 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury
  Zapraszamy 26 czerwca o godzinie 18:00 na spotkanie ze wspołtworcami ksiazki ILLUMINACJE, Maciejem Zwolanowskim, Markiem S. Podborskim, Rafaelem Budzbonem Będzie to promocja niezwykłego albumu fotograficzno-poetyckiego, ze zdjeciami Macieja Zwolanowskiego i liryczna narracja Marka S. Podborskiego. Podczas wieczoru prezentowane będą mulmedialne pokazy fotografii z muzyką i recytacją (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Toruń, Hanza Cafe
  Tajlandina oczami Kubańczycka o tajsko - chińskim sercu. Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie z naszego cyklu. Zapowiada się niezwykle intersująco. Kubańczyk Mario, od kilkunastu lat mieszkający w Toruniu opowie o swojej fascynacji Tajlandią. Spotkanie w języku polskim. Zapraszamy serdecznie!
 • 26 czerwca, 18:00 - Toruń, Lizard King Toruń
  koncert
  Tandem zapaleńców w osobach Marka Stawińskiego trenera wokalnego (i nie tylko) prowadzącego w Toruniu Studio Wokalno-Artystyczne „VocalSecretsMind” oraz Marcina Klamana, akustyka, basisty zespołu „Shadow” oraz szefa Agencji Artystycznej Shadow w Toruniu z innymi szaleńcami zapraszają na pierwszy, wyjątkowy koncert z cyklu: Wokalne Sekrety Torunia 26 czerwca 2016 godzina 18:00 To (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Chełmno, Chełmno Fara
  koncert
  Chełmno - Miasto Zakochanych zasługuje na koncerty pełne uczuć i niebanalnej twórczości i taki z pewnością jest CZERWONY TULIPAN, który tworzy i śpiewa piosenki "uczucia" , czyli poetyckie i kabaretowe zawsze literackie lub jak nazywają je niektórzy "piosenki artystyczne". Współpracuje z "Kabaretową Sceną TRÓJKI" i należy do "Krainy łagodności". Koncertował w EUROPIE (Rosja, Niemcy (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Toruń, CSW Toruń
  Po raz kolejny zapraszamy wszystkich fanów SCRABBLE do Czytelni na wieczorne letnie rozgrywki ;) Ostatni raz przed wakacjami! Dla wytrawnych graczy to okazja, żeby zmierzyć się z innymi pasjonatami w tzw. „realu”, a nie przed ekranem komputera, a dla początkujących – początek wspaniałej przygody z najpopularniejszą (i najbardziej uzależniającą, o czym już się przekonaliśmy podczas (...)
 • 27 czerwca, 16:00 - Chełmno, Muzeum Ziemi Chełmińskiej
  wernisaż
 • 27 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury
  Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury wraz z Fundacją Nasza Tradycja – Nasza Przyszłość serdecznie zaprasza 27 czerwca o godzinie 18:00 na promocję Projektu Legendaria oraz książki „Bydgostia”, pierwszej w historii powieści o legendarnych początkach Bydgoszczy. W programie miedzy innymi rozmowa literaturoznawcy dr Mirosława Gołunskiego z pisarzem Tadeuszem Oszubskim, autorem „Bydgostii” (...)
 • 27 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy
  spotkania autorskie
  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z niezwykle popularną i lubianą aktorką teatralną i filmową Anną Seniuk oraz jej córką Magdaleną Małecką-Wippich. Panie promować będą swoją wspólną książkę pt. Nietypowa baba jestem (premiera: 9 listopada 2016). Anna Seniuk – absolwentka PWST w Krakowie, od 1998 profesor Akademii Teatralnej (...)
 • 27 czerwca, 18:00 - Chełmno, Sala Koncertowa PSM
  koncert
  „Z dalekiego kraju ….” Kimiko Tai – fortepian (Japonia) Kwartet Prima Vista Krzysztof Bzówka – skrzypce Józef Kolinek – skrzypce Piotr Nowicki – altówka Zbigniew Krzymiński – wiolonczela
 • 27 czerwca, 21:00 - Bydgoszcz, MÓZG
  Lemiszewski/Olter Postreferencyjność to nowy środek naturalnej sinusoidy do wytworzenia iluzji ruchu. Czy iluzja jest świadoma swojej iluzoryczności? Następnym ruchem powinno być zburzenie konceptualizmu w obecnej formie, żywiącego się trywialnymi już tautologiami...... A LEMISZ I OLTER NAP@#$%&LAJĄ https://www.youtube.com/watch?v=DNtUQo65--E Jesień Jesień, znana także jako (...)
 • 28 czerwca, 17:00 - Grudziądz, Filia nr 13 Biblioteki Miejskiej
  28 czerwca (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy do Filii nr 13 na spektakl "Szkoła przetrwania dla mężczyzn i kobiet, czyli jak sobie radzić z płcią przeciwną i nie zwariować". Komediowe przedstawienie Krzysztofa Rotnickiego o relacjach damsko-męskich i odwiecznej walce płci zaprezentuje grudziądzki Teatr Rodzinny.
 • 28 czerwca, 19:30 - Świecie, OKSiR - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu
  dla kobiet
  Kino dla Kobiet „Dalida" 28.06.2017, godz. 19:30, Kino Wrzos Bilety: 10 pln Reżyseria: Lisa Azuleus Scenariusz: Lisa Azuleus Obsada: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio Gatunek: Biograficzny, dramat Czas trwania: 124 min. Niezwykła, oparta na faktach, historia burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy. Artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt. Urodą (...)
 • 28 czerwca, 21:00 (5 dni) - Włocławek, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku
  dla dzieci, festiwal
  Po raz dwunasty spotkają się we Włocławku młodzi Polacy tworzący przedstawienia teatralne na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Wakacyjny Festiwal Teatrów Dziecięcych zza Granicy, organizowany przez Dobrzyńsko- Kujawskie Towarzystwo Kulturalne i Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, rozpocznie się widowiskiem plenerowym „Serce Don Juana w ogniu” i pokazem ogniowo- pirotechnicznym (...)
 • 28 czerwca, 21:00 - Toruń, NRD Klub
  Duszno, parno, gorąco i las równikowy. Wylegiwać się na leżaczku, posłuchać dobrej, muzyki, odpłynąć w gęstej atmosferze - oto plan na letnie środy w NRD. ⚡ ⚡ ⚡ Palmiarnia zakłada chillout przy psychodeliczno tropikalnych rytmach, remiksach afrykańskich pieśni, muzyce z francuskich filmów nowej fali oraz czeskiego downtempo. I co jeszcze przyjdzie nam do głowy. Zamulać jednak (...)
 • 28 czerwca, 22:00 - Bydgoszcz, SODA Club & Lounge Bar
  To jest Skandal! Dj 69BEATS to działający aktywnie od 2008 roku, wszechstronny Party Rocker z Sopotu, regularnie rozkręcający imprezy w całej Polsce i nie tylko. Wielki miłośnik nowoczesnych DJ-skich urządzeń i technologii, a co za tym idzie autor wielu oryginalnych patentów, dzięki którym wszędzie gdzie się pojawia stara się udowadniać, że zawód DJ-a nie polega wyłącznie na puszczaniu (...)
 • 29 czerwca, 12:00 (6 dni) - Bydgoszcz, Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  koncert, festiwal, konkurs
  Bydgoskie Impresje Muzyczne znane także jako Międzynarodowe Spotkania Muzykującej Młodzieży są największą i najważniejszą imprezą Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, organizowaną od 1977 roku. Co roku gromadzą około 650 uczestników. W ciągu wielu lat wzięło w nich udział około 35000 osób z 36 państw. Są to młodzieżowe zespoły muzyczne z kilkunastu krajów, nie tylko Europy ale również (...)
 • 29 czerwca, 16:30 - Chełmno, Muzeum Ziemi Chełmińskiej
  Wystawa będzie czynna do ok. 15 września 2017 r.
 • 29 czerwca, 16:30 - Chełmno, Muzeum Ziemi Chełmińskiej
  Miasto - Ludzie - Muzeum To przedsięwzięcie do którego włączyło się Muzeum Ziemi Chełmińskiej. W okresie od czerwca do połowy wrzesnia zapraszamy do zwiedzania muzeów naszego województwa. Zbierajcie pieczątki a może uśmiehcnie się do was szczęście i otrzymacie nagrody. W ramach tego przedsięwzięcia w Muzeum Ziemi Chełmińskiej od 29 czerwca bedzieci moglizwiedzać wystawę "Widoki (...)
 • 29 czerwca, 17:00 - Toruń, Muzeum Diecezjalne w Toruniu
  wernisaż
  Jakby głos mnogich wód to zbiór 16 obrazów autorstwa Agaty Zegadło-Kubery. Rozpiętość czasu w jakim były tworzone jest znaczna, dlatego właśnie ich stylistyka jest dość niejednorodna, mimo to, artystka postanowiła zaprezentować je w jednym zestawieniu. Kilka z nich zaczęło powstawać na przełomie 2013/14 roku, pozostałe 2015/16 i dwie ostatnie w 2017. „W fazie koncepcyjnej nie narzucałam (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy
  Wacław Szpakowski to artysta zasługujący na trwałe miejsce w historii sztuki współczesnej. To twórca rysunkowych Linii rytmicznych, tworzonych w latach 1900–1951, które w części powstały w Bydgoszczy, gdzie Szpakowski mieszkał w latach 1931–1934. Wernisaż wystawy odbędzie się 29 czerwca, o godz. 18:00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej. Na ekspozycji, oprócz rysunków, fotografii i szkiców (...)
 • 29 czerwca, 18:30 - Toruń, Hanza Cafe
  wykład
  Wielki Mur, pola ryżowe, ponad miliard mieszkańców. Z czym jeszcze kojarzą Wam się Chiny? Na spotkaniu w Hanza Cafe 5 Chinek, które uczą się w Toruniu języka polskiego opowiedzą o swoim niezwykle ciekawym kraju. Zapraszamy!
 • 29 czerwca, 19:00 - Bydgoszcz, Multikino Bydgoszcz
  W dniu 29 czerwca 2017r. o godz. 19.oo zapraszamy do Bydgoszczy na stand-up W. Cejrowskiego pt. " Maniana !". Występ odbędzie się w Multikinie, ul. Focha 48. Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem: - nowy występ w stylu amerykańskim – stand-up comedy " Maniana !" - opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami - możliwość zakupu książek Wojciecha (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Toruń, Koniec Świata
  koncert
  Piranha Tourbooking zaprasza na koncert trzech świetnych kapel z pogranicza stonera, sludge i doom metalu. Weedsnake oraz Terror Cósmico z Meksyku wspierane przez warszawskie trio Bantha Rider wystąpią 29 czerwca w toruńskim klubie Koniec Świata. WEEDSNAKE (sludge / doom / stoner / metal - Meksyk) https://www.facebook.com/Weedsnake/ Goście ze stolicy Meksyku zaserwują nam tłustą (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Bydgoszcz, Multikino
  Witajcie Bydgoszczanie Po kilku ubiegłorocznych występach w Bydgoszcz nadeszła chwila na kolejne zaproszenie do Bydgoszczy Wojciecha Cejrowskiego! 29 czerwca 2017r. godz. 19.00 stand-up W. Cejrowskiego pt. "Maniana!". Występ odbędzie się w Multikino Bydgoszcz przy ul. Marszałka Ferdynanda Focha 48 Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem: - nowy występ (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Toruń, NRD Klub
  AudioLista to nasz enerdowski hołd dla Festiwalu Audioriver. W wybrane czwartki będziemy puszczać dla Was w klubie tylko i wyłącznie sety wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznej edycji Festiwalu. Równo miesiąc przed Audio usłyszycie tylko i wyłącznie jeden set zapętlony w kółko, ale za to jaki! Solomun i jego set z Tulum to kwintesencja tego co czeka nas na plaży w Płocku :) (...)
 • 29 czerwca, 21:00 (3 dni) - Bydgoszcz, MÓZG
  koncert
  Czas się pożegnać na dwa miesiące, zanim jednak zaczną się wakacje przed nami wyjątkowe wieczory. W czwartek spotkamy się na instalacji słowno - muzycznej, w piątek odbędzie się piętnasty już turniej slamerski oraz koncert zespołu Trupa Trupa. Obecność, kurczę, obowiązkowa! ≡ 29.06. (czwartek) INSTALACJA SŁOWNO - MUZYCZNA Instalacje to pomysł na spotkania, w których różni artyści (...)
 • 30 czerwca (3 dni) - Grabowiec
  festiwal
  Największy i jedyny FESTIWAL COUNTRY w regionie. Festiwal muzyczny połączony ze zlotem motocykli i samochodów amerykańskich oraz końmi
 • 30 czerwca, 14:00 (3 dni) - Inowrocław
  zlot
  Zapewniamy pole namiotowe, łazienki, hotelik, pokazy, koncerty, konkursy, najpiękniejszą paradę, bungie. Nie zapomnisz nigdy.