WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 13 października, 9:00 (9 dni) - Toruń, Teatr Baj Pomorski
  dla dzieci
  XXIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek SPOTKANIA odbędzie się w dniach 13-21 października. W jego trakcie zaprezentujemy dla Państwa łącznie 19 spektakli lalkowych, przedstawień teatru tańca; odbędą się promocja literatury dziecięcej (wydawnictwo Zakamarki) i dramatu współczesnego (Centrum Sztuki Dziecka), pokaz animacji filmowej (Akcja-Animacja), warsztaty przybliżające dzieciom (...)
 • 18 października, 18:00 (5 dni) - Toruń, Centrum Literatury CSW
  Trzy dni esperanto w CSW! Zapraszamy na wyjątkowy cykl warsztatów i pokazów dotyczących języka esperanto. ✅ 18 października (środa), godz. 18.00 – Esperantyści na ekranie – Brazylia, Japonia Specjalny pokaz filmów Romana Dobrzyńskiego z udziałem autora. Wstęp wolny Labsen ✅ 21 października (sobota), godz. 10.00–14.00 – Bonan tagon: warsztaty języka esperanto dla dorosłych Czy (...)
 • 19 października, 18:00 (5 dni) - Toruń, Lodowisko Mentor Sport
  ŁYŻWIARSTWO REKREACYJNE
  Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu na lodowisku Mentor Sport. Na ślizgawki zapraszamy:• codziennie (od poniedziałku do piątku) o godz. 18:00, 19:00 i 20:00• w soboty i niedziele od g. 11:00 do 20:00 (wejście na lód co godzinę, ostatnie o 20:00) Bilet ulgowy - 9 PLN 
 • 19 października, 19:00 (3 dni) - Bydgoszcz
  festiwal, pokaz
  FONOMO Music & Film Festival 2017 Zobacz muzykę. Posłuchaj filmu. P R O G R A M 19.10.2017 CZWARTEK • BNNT (PL) • "Soft Revolvers" by Myriam Bleau (CA) • Dorota Nieznalska (PL) - Akcja in situ: Pożar w szpitalu psychiatrycznym • MIRT - wernisaż wysawy + koncert FILMY: • "Wewnętrzne życie", reż. Michael Rossato-Bennett • "Serce psa", reż. Laurie Anderson • "Manifesto", (...)
 • 20 października, 18:00 (3 dni) - Bydgoszcz, Otwarta Przestrzeń Światłownia
  koncert
  20-22.10.2017, piątek-niedziela – Pięciolecie Światłowni /wstęp wolny/ 20.10.2017, piątek, godz. 18.00 – Czerwony Tulipan. Jako support wystąpią Aleksandra Frydryszek i Andrzej Frydryszek. Gościem specjalnym wieczoru będzie znany warszawski mistrz kuchni Janusz Łuniewski, który wspólnie z pizzerami Światłowni przygotuje urodzinową pizzę. 20 pażdziernika 2012 Czerwony Tulipan (...)
 • 20 października, 20:30 (2 dni) - Świecie, OKSiR - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu
  Przegląd Kina Podróżniczego w ramach Festiwal podróżników ''Piąty Ocean'' 20-21.10.2017, Kameralna Przestrzeń Widowiskowa, wstęp wolny Pełny program Festiwalu -->>> Festiwal podróżników Piąty Ocean 2017 20.10.17, (piątek) godz. 20:30 - „Grizzly Man” (100 min) godz. 22:15 - „Human” (139 min) 21.10.17, (sobota) dodatkowy seans w trakcie targu staroci godz. 11:00 - „Czekając na (...)
 • 20 października, 21:00 (2 dni) - Grudziądz, Cool Club - Grudziądz
  Witajcie KOCHANI! :) Na samym wstępię DZIĘKUJEMY że jesteście z NAMI już 7 ROK! :) A teraz zapraszamy do przeczytania co przygotowaliśmy :) Jedno jest pewne!!, to będzie NAJWIĘKSZE WYDARZENIE PAŹDZIERNIKA w COOL CLUBIE! :) 👉 PIĄTEK - 20/10 - I DZIEŃ URODZIN 👉 PRISONERS SHOW - Kultowe DZIECIAKI zrobią napad na klub 🔥🔥 ➡️ BAZOOKA CO2 ➡️ GADŻETY ➡️ KAJDANKI ➡️ PIROTECHNIKA (...)
 • 21 października - Bydgoszcz, Hala Sportowo-Widowiskowa "Łuczniczka"
  mecz
 • 21 października - Świecie, Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu
  mecz
  Informacje o obiekcie: ul. Sienkiewicza 3, 86-100 Świecie
 • 21 października, 8:00 - Inowrocław, Automobilklub Inowrocławski
  Turystyczny Rajd Samochodowy "Barwy Jesieni" 21 października 2017 XXV runda Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Polski XXV runda Turystycznego Puchau Polski V runda Turystycznych Motorowych Mistrzostw Okręgu
 • 21 października, 9:00 - Bydgoszcz, Park nad Starym Kanałem Bydgoskim
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 21 października, 9:00 - Toruń
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 21 października, 10:00 - Brodnica, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brodnicy
  JUŻ PO RAZ VI TANCERZE Z CAŁEJ POLSKI SPOTKAJĄ SIĘ NA OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO BRODNICA 2017! Taneczne zawody o puchar Burmistrza Brodnicy Jarosława Radacza, odbywać się będą pod egidą Międzynarodowej Federacji Tańca Sportowego. Taneczna rywalizacja przebiegać będzie w dwóch stylach tańców towarzyskich: - tańce standardowe: walc angielski, tango, walc wiedeński (...)
 • 21 października, 10:00 - Bydgoszcz, Centrum gier Pegaz
  Zapraszamy serdecznie, Wpisowe 20 pln* *20 pln mniej dla osób, które kupiły zestawy startowe w Centrum gier Pegz Top of the clan ->promo full Champ Zapraszamy!
 • 21 października, 10:30 - Bydgoszcz, KOGEL MOGEL - Play Cafe
  dla dzieci
  CO JESIEŃ NIESIE, jaki TO ma kolor. Czy TO jest ciepłe, czy zimne...? Tyle pytań. OPOWIEDZI POSZUKAMY W KSIĄŻKACH. Zapraszamy do wspólnego czytania świata z NAJmłodszymi. W II cyklu CzyTAM ŚWIAT? już liczyliśmy, cieszyliśmy się wiosną, witaliśmy krasnoludki, listonosza, piknikowaliśmy, bawiliśmy się w teatr z chmur... Teraz przyglądać się bedziemy jesiennej przyrodzie. Poza patrzeniem (...)
 • 21 października, 11:00 - Toruń, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu
  dla dzieci
  Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat na comiesięczne, bezpłatne zajęcia parateatralne. "Poranne figle, psoty i żarty" to wspólna parateatralna, ruchowa, rozwijająca wyobraźnię i kreatywność młodych uczestników zabawa. To także aktywny czas spędzony na eksperymentowaniu z wyobraźnią i wyzwalaniu działań twórczych. W przestrzeni uwalniającej dziecięcą ekspresję i spontaniczność dzieci (...)
 • 21 października, 12:00 (9 dni) - Toruń
  festiwal
  Program w wersji PDF do pobrania 👉 http://bit.ly/2ieBspN Zaczynamy odliczanie do 15. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest i ujawniamy tegoroczne zjawisko, jakim jest jedna z najbardziej intrygujących postaci w kinie światowym — Antybohater. Wszyscy kochamy Don Vita Corleone z „Ojca Chrzestnego” Francisa Forda Coppoli, Travisa Bickle’a z filmu „Taksówkarz” Martina (...)
 • 21 października, 12:00 - Toruń, CSW Toruń
  dla dzieci, warsztaty
  Wyprawa w głąb sztuki, 21.10. (sobota), godz. 12.00 Warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie „PromienioTwórczość” Caroliny Khouri i Wojciecha Sobczyńskiego. Dla dzieci w wieku 6–12 lat wraz z opiekunami. Wstęp: 8 zł/os., zapisy: edukacje@csw.torun.pl lub 56 610 97 16 Tym razem wyprawimy się w głąb wystawy PROMIENIOTWÓRCZOŚĆ. Spróbujemy zbadać "skład" poszczególnych prac: jaki % (...)
 • 21 października, 12:00 - Toruń, Kulturhauz
  DOM, WNĘTRZE, OGRÓD
  Zapraszamy na jesienne interwencje ogrodnicze na patio Kulturhauz. Działania pod czujnym okiem naszej ogrodniczki- pani Alicji:) Dowiemy się m.in. jak zabezpieczyć rośliny przed zimą, przesadzić drzewko szczęścia, aby dało plony na koleje lata... Wpadajcie! Działanie dofinansowane dzieki wsparciu Inicjatyw Lokalnych.
 • 21 października, 15:00 - Toruń, Ice'n'roll - szkółka łyżwiarska i rolkowa
  Zapraszamy wszystkie fanki Soy Luny i nie tylko na warsztaty wrotkarskie. ❤❤❤ Pokażemy jak swobodnie poruszać się na wrotkach. Nauczymy się kilku prostych, a także bardziej skomplikowanych figur. Na koniec zatańczymy wspólnie krótki układ do wybranego hitu z serialu Soy Luna. 🎧🎤 Koszt zajęć: 25 zł Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/1HdrAJp4XMxZaVyz0r0F_y0jATEPchXRvAbVbUyALVcs Zajęcia (...)
 • 21 października, 16:00 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  koncert, dla dzieci
  „Śpiewajmy wszyscy nasz rodzinny blues” to słowa familijnej piosenki, która zaprosi nas do wspólnej zabawy. Podczas koncertu zabrzmią również inne utwory, które od wielu pokoleń funkcjonują w naszych społecznościach.   Cykl koncertów dla dzieci - Czas dla Nas
 • 21 października, 17:00 - Bydgoszcz, Artego Arena
  mecz
  Strona meczu na PZKosz: http://www.plk.pl/mecz/53908
 • 21 października, 17:15 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  koncert, dla dzieci
  „Śpiewajmy wszyscy nasz rodzinny blues” to słowa familijnej piosenki, która zaprosi nas do wspólnej zabawy. Podczas koncertu zabrzmią również inne utwory, które od wielu pokoleń funkcjonują w naszych społecznościach.   Cykl koncertów dla dzieci - Czas dla Nas
 • 21 października, 18:00 - Inowrocław, Teatr Miejski w Inowrocławiu
  koncert
  Szlagier Festiwal jest Koncertem gwiazd takich jak: Blue Party .Brygidy i Roberta Łukowskich , Jolanty i Jacka Kierok oraz ADI i Paweł Siluk Steiner Roni zapraszają ze swoimi największymi hitami , koncert trwa 4 godziny. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Blue Party, Brygidy i Roberta Łukowskich, Jolanty i Jacka Kierok oraz ADI i Paweł Siluk Steiner Roni
 • 21 października, 18:00 - Szubin, Szubiński Dom Kultury
  operetka
  Muzyczna opowieść rozgrywa się w salonach dwojga arystokratów, którzy znudzeni codziennością postanawiają uciec w tajemnicy przed wszystkimi w nieznane. Tym samym pozostawiają obowiązki gospodarzy swojemu lokajowi i pokojówce. Zabawne sytuacje pomiędzy dwojgiem służących oraz ich namiętność i przekorna miłość do siebie, stają się doskonałą historią, na tle której rozbrzmiewają (...)
 • 21 października, 18:00 - Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
  koncert
  Forte Artus Festival 2017Usłyszeć Taniec to niezwykły spektakl składający się z różnych form stepowania - flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca współczesnego oraz muzyki etnojazzowej granej na żywo. Barwne widowisko, w którym taniec stanowi integralną część muzyki, a muzyka - tańca. Różne kultury muzyczne spotykają się w jednym miejscu, a tradycja (...)
 • 21 października, 18:00 - Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
  Usłyszeć Taniec to niezwykłe #widowisko różnych form stepowania: flamenco, stepu irlandzkiego, amerykańskiego, tańca jazzowego oraz muzyki ethnojazzowej granej na żywo. Barwny spektakl, w którym taniec jest częścią muzyki, a muzyka – tańca. Różne kultury spotykają się w jednym miejscu, a tradycja i współczesność to synonimy. Projekt tworzą wybitni tancerze i muzycy, soliści widowisk (...)
 • 21 października, 18:00 - Świecie, Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu
 • 21 października, 18:00 - Toruń, Carpe Kraft
  Zapraszamy Was na premierę nowego piwa. Americana to połączenie amerykańskich chmieli ze świeżo wypaloną kawą Columbia La Manuela. Aromat tropikalnych owoców współgra z delikatną i subtelną nutą kawy. Coffe APA to balans goryczki z chlebową - ciasteczkową słodowością. Americana - na dobry początek...
 • 21 października, 19:00 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  koncert
  >> KUP BILET >> http://bit.ly/2xTG4VD Każdy fan kina wie, że muzyka filmowa to źródło wielkiej energii. 8 września startuje sprzedaż biletów na wyjątkowy koncert „Energia Muzyki Filmowej”, otwierający 15. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Utwory z filmów Krzysztofa Krauzego, Ridleya Scotta czy Quentina Tarantino zaśpiewają między innymi Katarzyna Nosowska i O.S.T.R. „Energia (...)
 • 21 października, 19:00 - Inowrocław, Pub Kropa
  Łukasz Lotek Lodkowski – jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba (...)
 • 21 października, 19:00 - Bydgoszcz, Festiwal Prapremier
  Spektakl Macieja Kuźmińskiego dla Teatru Tańca Caro to złożony z okruchów wspomnień kalejdoskop obrazów, który ukazuje człowieka zawieszonego w przestrzeni, gdzie czas nie płynie linearnie. Powracające i pozornie niezwiązane ze sobą sceny nawiązują do współczesnego, fragmentarycznego świata, którego wirtualne i rzeczywiste sfery zlewają się między sobą. Pięcioro tancerzy tworzy (...)
 • 21 października, 20:00 - Toruń, Dwa Światy
  koncert
  Mesajah to jeden z najpopularniejszych obecnie artystów na rynku Reggae w naszym kraju. Zaplanowany koncert odbywa się w ramach trasy koncertowej promującej album "Powrót do korzeni", który ukazał się w październiku 2016r.. Na koncertach usłyszeć więc będzie można materiał z nowej płyty, ale i wszystkim dobrze znane hity, takie jak - Szukając Szczęścia, Lepsza Połowa, Każdego Dnia (...)
 • 21 października, 20:00 - Bydgoszcz, Estrada Stagebar
  koncert
  ** GRUBSON LIVEBAND ** Zapraszamy na koncert promujący nowy album GRUBSONA - "GATUNEK L", który ukaże się 29 września 2017. Pierwszym singlem promujacym wydawnictwo jest utwór "Rudeboy Stance", którego współautorem jest OER. Gościnnie w utworze pojawia się Promoe (znany z działalności w szwedzkiej grupie Looptroop Rockers). Materiał z najnowszego krążka już 21 października fani (...)
 • 21 października, 21:00 - Bydgoszcz, Wiatrakowa Klub
  koncert
  Zapraszamy serdecznie na oficjalne before party WBW Bydgoszcz. Na imprezie zagrają DJ Serio? oraz Gavor_BWS. Będą również specjalni goście którzy wpadną na DJkę rzucić kilka soczystych wersów. Wjazd - 10 zł (na bramce) Start - 21.00