WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 19 marca, 10:00 - Bydgoszcz, Kinoteatr Adria
  Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące (...)
 • 19 marca, 18:00 - Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
  , wystawa, wieczór poetycki
  Spotkanie z Kazimierzem Świegockim, poetą, eseistą, filozofem i literaturoznawcą, którego twórczości poświęcona jest, wydana w październiku 2018 roku książka pod redakcją Roberta Mielhorskiego i Doroty Utrackiej. Spotkanie z autorem, jego pisarstwem (...)
 • 19 marca, 18:30 - Bydgoszcz, Kinoteatr Adria
  Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące (...)
 • 19 marca, 19:00 - Inowrocław, Kropa Pub
  Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP. Wystąpią:Paweł Chałupka - jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę (...)
 • 19 marca, 19:00 - Chełmża, CUMA klub
  Halo Chełmża!!! Klub CUMA i Fala MC zapraszają na kolejny wieczór komediowy. Wystąpi fenomenalny Tomek Nowaczyk. Wcześniej publikę rozgrzeje Bydgoski komik Piotr Popek. Imprezę poprowadzi Marcin Fala Falkiewicz, który zbiera zapisy na OPEN MIC (...)
 • 20 marca, 16:30 - Nakło nad Notecią, Muzeum Ziemi Krajeńskiej
  Wykład dr hab. Doroty Angutek Strój krajniacki a strój krajeński – tradycja ludowa a tradycja wytworzona Strój ludowy określany jako „krajniacki” był strojem noszonym przez Krajniaków głównie na wsi w XIX wieku. Natomiast strój „krajeński” (...)
 • 20 marca, 18:00 - Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
  , wykład
  Bydgoszcz i Węgry dzielą setki kilometrów jednak w dziejach naszego miasta nie brakuje wspólnych mianowników. Na tutejszym zamku bywał przecież król Stefan Batory, który toczył wojnę z Gdańskiem. Z kolei pierwsze projekty kanału łączącego rzeki (...)
 • 20 marca, 19:00 - Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy
  Orkiestra Kameralna Capella Bydgostiensis Rudolf Tiersch dyrygent Marta Gębska skrzypce   Vivaldi, Bach, Pachelbel
 • 20 marca, 19:00 - Ciechocinek, Teatr Letni
  Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski ,krowy holenderki indory i angory (na berety) ;-) Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią (...)
 • 20 marca, 19:00 - Bydgoszcz, Cafe Kino
  , stand-up
  Stand-up: Testowanie Materiału Wystąpią: info wkrótce 20.03.2019r. godz:19:00 Cafe Kino ul.Długa 32, Bydgoszcz Bilety: 15zł w przedsprzedaży (dostępne w barze Cafe Kino 20zł w dniu występu (dostępne przy wejściu, jeśli (...)
 • 21 marca, 9:30 - Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
  , konkurs
  To już dziewiąta edycja festiwalu kierowana nie tylko do gimnazjalistów, ale również do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych Bydgoszczy i regionu. Uczestnicy festiwalu rywalizować będą o tytuł mistrza i wicemistrza (...)
 • 21 marca, 10:00 - Łabiszyn
  Serdecznie zapraszamy do udziału w powitaniu wiosny! Zapewniamy, że jak co roku będzie głośno, będzie radośnie !!!
 • 21 marca, 15:00 - Ciechocinek, Teatr Letni
  W programie koncertu znajdą się utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki, musicalu, a także przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej.Usłyszą Państwo między (...)
 • 21 marca, 18:00 - Nakło nad Notecią, Nakielski Ośrodek Kultury
  W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna (...)
 • 21 marca, 18:00 - Toruń, Carpe Kraft
  Zapraszamy na piąte spotkanie w Toruniu! ⚡ Kto wystąpi? Sara Kapela i Daniel Kędzierski! 🔥 Będzie nieco o #designthinking w mediach społecznościowych i nieco o #facebookads. WSTĘP WOLNY jak zawsze, jednak miło by nam było, gdybyście zarejestrowali (...)
 • 21 marca, 18:00 - Włocławek, Centrum Kultury Browar B
  Zapraszamy 21 marca 2019 na godz. 18:00 na debiutancki recital Adrianny Maciejewskiej – maturzystki III LO i dyplomantki w klasie śpiewu Zespołu Szkół Muzycznych. Jak sama o sobie mówi, to humanistka z przeznaczenia, artystka z powołania, poetka (...)
 • 21 marca, 19:00 - Toruń, Lizard King
  DECAPITATED ogłasza polską część trasy Killing The European Cult 2019, która odbędzie się wiosną 2019 i obejmie 8 miast. Decapitated towarzyszyć będą duński zespół BAEST oraz polska grupa MENTOR. DECAPITATED (Nuclear Blast/Mystic Production (...)
 • 21 marca, 19:00 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  , stand-up
  Szanowni Państwo, Stand-up Polska ma zaszczyt zaprosić na pierwszy w swojej historii spektakl(*) stand-upowy pt. „Osiem grzechów głównych”! Pragniemy z dumą poinformować, że Wasza ulubiona Wielka Trasa ewoluowała! Nadal będziemy jeździć (...)
 • 21 marca, 19:00 - Ciechocinek, Teatr Letni
  Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie (...)
 • 21 marca, 19:00 - Toruń, Od Nowa
  , koncert
  Proximite oraz Agencja AIO zapraszają na koncert promocyjny nowej płyty Małpy "BLUR" w Toruniu. Będzie to jedyny koncert na trasie "BLUR Tour", podczas którego razem z Małpą wystąpią zaproszeni przez niego goście. Bilety: https://ticketos.pl/event/1719 I (...)
 • 21 marca, 19:00 - Bydgoszcz, Cafe Kino
  , stand-up
  Stand-up: Testowanie Materiału | II termin Wystąpią: info wkrótce 21.03.2019r. godz: 19:00 Cafe Kino ul.Długa 32, Bydgoszcz Bilety: 15zł w przedsprzedaży (dostępne w barze Cafe Kino 20zł w dniu występu (dostępne przy wejściu (...)
 • 21 marca, 19:00 - Bydgoszcz, Estrada Stagebar
  #makechesterproud 21 marca w Klubie Estrada stagebar nie zobaczymy Chester’a Benningtona, nie zobaczymy również oryginalnego składu zespołu. Niezależnie od tego klub będzie pełen prawdziwych fanów i wielbicieli Linkin Park. Fanami LP są również (...)
 • 21 marca, 19:00 - Bydgoszcz, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
  Bydgoska Akademia Jazzu to koncertowa koncepcja wykorzystania potencjału muzycznego drzemiącego w studentach i wykładowcach wydziału Dyrygentury Jazzu i Edukacji Muzycznej Akademii  Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. W swoich (...)
 • 22 marca, 9:00 - Świecie, Izba Regionalna Ziemi Świeckiej
  Impresje podróżnicze to nowy cykl zajęć edukacyjnych, który będzie przybliżał młodym ludziom mniej lub bardziej odległe miejsca na świecie. Prelekcje podróżnicze prowadzone przez osoby, które znaczną część życia poświeciły zagranicznym wojażom (...)
 • 22 marca, 14:00 (3 dni) - Świecie, Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu
  Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodziczek w siatkówce 22 -24 marca 2019r.
 • 22 marca, 17:00 - Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
  Zapraszamy na kolejna, wiosenną odsłonę spotkań z poezją z cyklu „Taki pejzaż”. Otwarte maratony poetyckie organizowane przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy to wieczory adresowane do osób chcących posłuchać poezji lub zaprezentować (...)
 • 22 marca, 17:00 - Grudziądz, Plaża Miejska Rudnik
  , bieg nocny
  Już teraz, po raz pierwszy w naszym mieście, mamy zaszczyt zaprosić na „Pierwszy Wiosenny Bieg Nocny”. Będzie to wydarzenie o nietypowym charakterze. Dreszczyku emocji doda wieczorna godzina startu, blask księżyca i gwiazd na niebie, nocna sceneria (...)
 • 22 marca, 18:00 (3 dni) - Toruń, Hotel Rubbens & Monet
  http://www.szachyhdk.info W rozgrywkach może uczestniczyć każdy honorowy dawca krwi, który oddał honorowo minimum 3 litry krwi. ZGŁOSZENIA: 1. Czesław Karasiewicz tel. 669 757 646 czeka@op.pl 2. Alicja Jabłońska tel. 602 781 417 tel./fax 56 (...)
 • 22 marca, 19:00 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  Wystąpią: Paulius Andersson – fortepian (Litwa) Toruńska Orkiestra Symfoniczna Leandro Alves – dyrygent (Portugalia) W programie: B. Santos - Abertura Sinfonica No. 3 op. 21 E. Grieg – Koncert fortepianowy a-moll op. 16 F. Delius – Idylle Printemps; (...)
 • 22 marca, 19:00 - Włocławek, Centrum Kultury Browar B
  Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr (...)
 • 22 marca, 19:00 - Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego w Bydgoszczy
  Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Pomorskiej Zbyněk Müller dyrygent Konstanty Andrzej Kulka skrzypce     Ludwig van Beethoven (1770-1827) – Koncert skrzypcowy D-dur op. 61 Antonín Dvořák (1841-1904) – VII Symfonia  
 • 22 marca, 19:00 - Grudziądz, Mniszek Arena
  10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2019r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko - od najlepszych piosenek romantyczny (...)
 • 22 marca, 19:00 (3 dni) - Toruń, Od Nowa
  , festiwal
  29 Edycja Afryka Reggae Festiwal. zagrają: piątek 22 marca 2019 Paraliż Band Nowa Kultura Etna Kontrabande Tabu Strojnowy sobota 23 marca 2019 Damian Syjonfam& D'Roots Brothers KoNoPiAnS aYarise The Riddimlovers Dubska
 • 22 marca, 19:00 - Bydgoszcz, Estrada Stagebar
  Wracamy do Bydgoszczy! TED NEMETH FB: https://www.facebook.com/Tednemeth YT (Ściany): https://www.youtube.com/watch?v=_nb4Y-WdcMI YT (Retrocukiernia): https://www.youtube.com/watch?v=ALQMqsfxuuk YT (Wspólny Punkt): https://www.youtube.com/watch?v=WkY_mPbpsv8 YT (...)
 • 22 marca, 19:00 - Bydgoszcz, Otwarta Przestrzeń Światłownia
  , koncert
  Adam Andryszczyk urodził się 13.05.1964 r. w Kowalach Oleckich. Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Olsztynie. Od 1989 roku członek Polskiego Związku Autorów i Kompozytorów Muzyki Rozrywkowej (ZAKR). Laureat wielu festiwali (m.in. Festiwal (...)
 • 22 marca, 19:00 - Świecie, OKSiR - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu
  Twórcy spektaklu "Mayday 2" & "Szalone Nożyczki" zapraszają na kolejny światowy hit pt.: "Chcesz się bawić? Zadzwoń!" To prawdziwa komediowa uczta pełna zwrotów akcji, barwnych postaci i świetnego humoru spędzonego w towarzystwie gwiazd! (...)