WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 11 stycznia, 17:00 (7 dni) - Bydgoszcz, Kino Orzeł
  12. SPUTNIK NAD BYDGOSZCZĄ 11-17 stycznia | Kino ORZEŁ MCK Bilet na jeden seans: 10 zł ulgowy / 12 zł normalny Karnet na całość: 50 zł ulgowy / 60 zł normalny Pokaz specjalny filmu AJKA: 12/15 zł (karnety nie obowiązują) 11. stycznia (...)
 • 17 stycznia, 15:00 - Ciechocinek, Teatr Letni
  W programie koncertu znajdą się utwory doskonale znane miłośnikom gatunku operetki, musicalu, a także przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej.Usłyszą Państwo między innymi popisowe (...)
 • 17 stycznia, 18:30 - Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
  , pokaz
  Dyskusyjny Kobiecy Klub Filmowy „Szpulka” zaprasza na bezpłatne projekcje filmowe połączone z dyskusją. Podczas spotkań prezentowane są filmy o szeroko pojmowanej tematyce kobiecej. Na czwartym spotkaniu DKKF „Szpulka” obejrzymy film „Sofia” (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Ciechocinek, Teatr Letni
  Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  Ogromne zainteresowanie towarzyszy koncertom „Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy”. W związku z tym do już wcześniej ogłoszonych występów w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu, dodany został jeszcze jeden koncert (...)
 • 18 stycznia, 11:00 - Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
  Magiczny występ Czarodzieja! Zapraszamy wszystkie dzieci na występ iluzjonisty, Pana Łukasza Podymskiego. Magiczne sztuczki, karciane manipulacje i triki, które wprawią Was w zdumienie Waszych. Najwięksi śmiałkowie będą mogli sami spróbować (...)
 • 18 stycznia, 11:00 - Sępólno Krajeńskie, Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
  ILUZJA I MAGIA
  Zapraszamy wszystkie dzieci na występ iluzjonisty, Pana Łukasza Podymskiego. Magiczne sztuczki, karciane manipulacje i triki, które wprawią Was w zdumienie Waszych. Najwięksi śmiałkowie będą mogli sami spróbować swoich sił jako Czarodzieje. (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Golub-Dobrzyń, Dom Kultury w Golubiu-Dobrzyniu
  Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1991 roku Teresa (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
  , koncert, spotkania autorskie
  18 stycznia 2019 (piątek) godz. 18:00“Ale Musicale!” – Daniel Wyszogrodzki i jego goście.Zapraszamy na muzyczne spotkanie z Danielem Wyszogrodzkim, dziennikarzem, tłumaczem, autorem tekstów, muzykologiem, autorem właśnie wydanej książki (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Ciechocinek, Kawiarenka Irenka
  , koncert, dla mężczyzn, dla niepełnosprawnych, rodzinne, dla kobiet
  Serdecznie zapraszamy na koncert ❤️ 18 stycznia, piątek, 18.00. Marek Modrzejewski - gitara, wokal Przemek Łosoś - akordeon, klawisze, harmonijka Wstęp wolny ❤️ rezerwacja miejsc siedzących pod numerem: 507110885. Do zobaczenia w Ciechocinku (...)
 • 18 stycznia, 18:30 - Bydgoszcz, Bydgoskie Centrum Sztuki
  , dla mężczyzn, dla niepełnosprawnych, wernisaż, dla kobiet, wystawa
  Forma / kolor Tomasz Karolak / Dorian Karolak // otwarcie 18 stycznia (piątek), g.18:30 wstęp wolny na wernisaż 18.01 - 24.02 To pierwsza wystawa, na której będzie można zobaczyć obrazy doświadczonego już malarza, Doriana Karolaka i rzeźby (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Grudziądz, Klub Akcent
  Pierwszy koncert Ciszy Jak Ta w 2019 roku:) 16 lat w drodze. Ponad 100 piosenek nagranych na jedenastu płytach. Ponad 1000 zagranych koncertów. Setki tysięcy przebytych kilometrów. Miliony wzruszeń z unikalnych spotkań ze Słuchaczami, którzy (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Toruń, Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki
  Wystąpią: Agnieszka Przekupień - śpiew Jan Traczyk - śpiew Toruńska Orkiestra Symfoniczna Piotr Sułkowski - dyrygent   W programie najpopularniejsze piosenki z musicali i filmów muzycznych takich jak: Love Story, Upiór w operze, Czarnoksiężnik (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Świecie, Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu
  Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym „Porsche”, gdzie z poczuciem (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Rypin, RDK - Rypiński Dom Kultury
  KONCERT „Już nie zapomnisz mnie…”    w wykonaniu Tomasza Stockingera w duecie z pianistą Stefanem Gąsieńcem   18 stycznia 2019 roku (piątek), godz. 19.00, sala widowiskowa - Rypiński Dom Kultury, ul. Warszawska 8 Bielty w cenie 30 zł dostępne (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
  Styczniowy pokaz Grupy Teraz utrzymany będzie w konwencji nowego otwarcia. W końcu to czas na przymierzanie się do spełniania noworocznych postanowień. A te członkowie grupy mają ambitne. Podobno chcą pokonać na rękę Chucka Norrisa, zdobyć boso (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Barcin, Miejski Dom Kultury w Barcinie
  Koncert ANNY JURKSZTOWICZ w Barcinie!
 • 18 stycznia, 19:00 - Ciechocinek, Teatr Letni
  Kabaret Moherowe Berety - UWAGA - Dziewczyny nie politykują! Mohery z Podlasia, czasami zakochane, zawsze wesołe, hodują kury nioski, krowy holenderki indory i angory (na berety) ;-) Zapraszamy na spotkanie z Helą, Jessiką, Anielą i Elbienią (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Rypin, RDK - Rypiński Dom Kultury
  Rypiński Dom Kultury zaprasza na koncert pod tytułem „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu Tomasza Stockingera, wybitnego polskiego aktora teatralnego i filmowego. Recital "Już nie zapomnisz mnie", to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Rypin, RDK - Rypiński Dom Kultury
  Koncert szlagierów polskiego kina przedwojennego.
 • 18 stycznia, 19:00 - Inowrocław, Anielska Grota Spa
  , koncert
  Anielska Grota Wellness & SPA w Hotelu BAST *** w Inowrocławiu przy ul. Królowej Jadwigi 35/37 ma zaszczyt zaprosić na Relaksacyjną ceremonię dźwięku dla ciała i ducha w dniu 18 stycznia 2019 (piątek) od godziny 19:00 do 21:00. Kosmiczna (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Nakło nad Notecią, Cafe Emilia
  Fenomenalny one man band, porównywany m. in. do takich artystów jak Joe Cocker, czy Tom Waits. Jego utwory, m.in. „Where Do We Go”, „Głową w dół”, czy „Gniew”, nie tylko podbiły serca wielu słuchaczy, ale także zdobyły uznanie dziennikarzy muzycznych (...)
 • 18 stycznia, 19:30 - Grudziądz, Klub Akcent
  Pled Zepchlim (Led Zeppelin Trubite Band) 18.01.2019 / start 19:30 Klub Akcent ul. Wybickiego 38/40 Grudziądz Bilety: 30.00 zł przedsprzedaż /40.00 zł w dniu koncertu. Pół wieku Led Zeppelin. Dokładnie 50 lat temu Jimmy Page założył grupę (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Bydgoszcz, Kinoteatr Adria
  SERCA NA ODWYKU  Murray Schisgal Reżyseria Cezary Żak   Obsada:  Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela   SERCA NA ODWYKU – to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Toruń, Kulturhauz
  , koncert
  UWAGA! ZMIANA DATY I MIEJSCA! Zespół Gang Śródmieście powstał 8 marca 2017 r. w Dzień Kobiet. Tworzą go: muzyczka i aktorka Karolina Czarnecka, basistka i wokalistka Magda Dubrowska oraz multiinstrumentalistka Nela Gzowska. Dziewczyny kontynuują (...)
 • 18 stycznia, 21:00 - Toruń, NRD Klub
  HAŁAS po raz pierwszy w nowym roku! Zaaplikujemy Wam solidną dawkę decybeli i mocy, a do tego świetne wizualizacje! Wyskaczecie się ile się w nogach, plus hektolitry pysznych napoi wyskokowych! Kto był ten wie, kto nie był ten niech sprawdzi (...)
 • 18 stycznia, 21:00 - Toruń, Koniec Świata
  , koncert
  No dobra! Przyszedł czas na jakieś info! Zapraszamy Was na chlanie wódy ryjem, czyli nieodłączną część każdych urodzin, a nie-urodziny będą obchodzić znani z końca świata Inez i Krzychu! Chlanie wódy ryjem to pasja, tradycja, obowiązek, oraz (...)
 • 18 stycznia, 21:00 - Toruń, Klub Dwa Światy
  Zapraszamy na imprezę z największymi klasykami Rocka!! Idealna okazja do poskakania i pogowania przy muzyce największych gigantów tego gatunku.
 • 19 stycznia, 10:00 - Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
  , dla dzieci, rodzinne, wykład
  Jednym z najważniejszych zadań współczesnego świata jest ochrona naturalnego środowiska. Człowiek, żyjący początkowo w symbiozie z przyrodą, wraz z rozwojem nauki i techniki zaczął ją przekształcać i degradować (...)
 • 19 stycznia, 11:00 - Bydgoszcz, Centrum Dziecka i Rodzica
  Tego jeszcze w Bydgoszczy nie było !!! Tuż przed Dniem Babci i Dziadka rozpoczynamy nowy cykl koncertów Jazz Baby ♥ Pierwszy koncert to doskonały prezent dla Babci, Dziadka i super zabawa dla całej Rodziny !! Połączenie dziecięcej zabawy (...)
 • 19 stycznia, 13:00 - Włocławek
  MILITARIA
  , spacer
  Twierdza Włocławek - szlak umocnień Włocławka i okolic oraz projekt Noc Fortyfikacji zapraszają w podróż szlakiem niemieckich umocnień Twierdzy Włocławek. MAPA NOCy -> https://www.google.com/maps/d/edit?hl=pl&mid=1gUXnjyhXsJ4OVtpf2ipmtmSKUPjYP5wN&ll=52 (...)
 • 19 stycznia, 15:00 - Bydgoszcz, Prolog9
  Po raz kolejny obchodzimy dzień mocnego i ciemnego piwa z polskim akcentem - Porter Bałtycki
 • 19 stycznia, 16:00 - Toruń, Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
  ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną... Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks (...)
 • 19 stycznia, 17:00 - Bydgoszcz, Kinoteatr Adria
  Telewizja TVS po raz kolejny zaprasza na koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS dnia 19.01.2019 godzina 17.00. Tym razem nasz prowadzący Andrzej Miś rozbawi Państwa swoim kabaretem, a całość koncertu jak zawsze będzie rozbrzmiewać w znanych i lubianych (...)
 • 19 stycznia, 18:00 - Grudziądz, Klub Akcent
  Sarius to młody, utalentowany raper i wokalista, który pochodzi z mającego hip-hopowe tradycje częstochowskiego osiedla 1000-lecia. Na rynku zadebiutował w 2013 roku, wydanym nakładem Asfalt Records, albumem "Blisko leży obraz końca". Od tamtego (...)
 • 19 stycznia, 18:00 - Włocławek, Centrum Kultury Browar B
  Nocne Granie godz. 18.00-5.00 bilety: 12 zł klub gier planszowych Taktyk Centrum Kultury Browar B., ul. Łęgska 28