WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 23 czerwca, 11:00 (10 dni) - Chełmno, Chełmiński Dom Kultury
  koncert, dla dzieci
 • 24 czerwca, 19:00 (6 dni) - Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa
  festiwal
  [PO POLSKU PONIŻEJ] PER MUSICAM AD ASTRA 5th International Copernicus Choir Festival and Competition, 24-29 June 2017 in Toruń, Chełmża, Inowrocław & Lubicz (Poland). PER MUSICAM AD ASTRA is a joint project of the Toruń based “Astrolabium” Society of Choral Music Enthusiasts and meeting music from Germany. The Festival draws inspiration from the outstanding figure and work of (...)
 • 27 czerwca, 16:00 - Chełmno, Muzeum Ziemi Chełmińskiej
  wernisaż
 • 27 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury
  Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury wraz z Fundacją Nasza Tradycja – Nasza Przyszłość serdecznie zaprasza 27 czerwca o godzinie 18:00 na promocję Projektu Legendaria oraz książki „Bydgostia”, pierwszej w historii powieści o legendarnych początkach Bydgoszczy. W programie miedzy innymi rozmowa literaturoznawcy dr Mirosława Gołunskiego z pisarzem Tadeuszem Oszubskim, autorem „Bydgostii” (...)
 • 27 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy
  spotkania autorskie
  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na spotkanie z niezwykle popularną i lubianą aktorką teatralną i filmową Anną Seniuk oraz jej córką Magdaleną Małecką-Wippich. Panie promować będą swoją wspólną książkę pt. Nietypowa baba jestem (premiera: 9 listopada 2016). Anna Seniuk – absolwentka PWST w Krakowie, od 1998 profesor Akademii Teatralnej (...)
 • 27 czerwca, 18:00 - Chełmno, Sala Koncertowa PSM
  koncert
  „Z dalekiego kraju ….” Kimiko Tai – fortepian (Japonia) Kwartet Prima Vista Krzysztof Bzówka – skrzypce Józef Kolinek – skrzypce Piotr Nowicki – altówka Zbigniew Krzymiński – wiolonczela
 • 27 czerwca, 21:00 - Bydgoszcz, MÓZG
  Lemiszewski/Olter Postreferencyjność to nowy środek naturalnej sinusoidy do wytworzenia iluzji ruchu. Czy iluzja jest świadoma swojej iluzoryczności? Następnym ruchem powinno być zburzenie konceptualizmu w obecnej formie, żywiącego się trywialnymi już tautologiami...... A LEMISZ I OLTER NAP@#$%&LAJĄ https://www.youtube.com/watch?v=DNtUQo65--E Jesień Jesień, znana także jako (...)
 • 28 czerwca, 17:00 - Grudziądz, Filia nr 13 Biblioteki Miejskiej
  28 czerwca (czwartek) o godz. 17.00 zapraszamy do Filii nr 13 na spektakl "Szkoła przetrwania dla mężczyzn i kobiet, czyli jak sobie radzić z płcią przeciwną i nie zwariować". Komediowe przedstawienie Krzysztofa Rotnickiego o relacjach damsko-męskich i odwiecznej walce płci zaprezentuje grudziądzki Teatr Rodzinny.
 • 28 czerwca, 19:30 - Świecie, OKSiR - Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świeciu
  dla kobiet
  Kino dla Kobiet „Dalida" 28.06.2017, godz. 19:30, Kino Wrzos Bilety: 10 pln Reżyseria: Lisa Azuleus Scenariusz: Lisa Azuleus Obsada: Sveva Alviti, Riccardo Scamarcio Gatunek: Biograficzny, dramat Czas trwania: 124 min. Niezwykła, oparta na faktach, historia burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy. Artystka wszechstronna, miss Egiptu, zdobywczyni 70-ciu złotych płyt. Urodą (...)
 • 28 czerwca, 21:00 (5 dni) - Włocławek, Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku
  dla dzieci, festiwal
  Po raz dwunasty spotkają się we Włocławku młodzi Polacy tworzący przedstawienia teatralne na Litwie, Ukrainie i Białorusi. Wakacyjny Festiwal Teatrów Dziecięcych zza Granicy, organizowany przez Dobrzyńsko- Kujawskie Towarzystwo Kulturalne i Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego, rozpocznie się widowiskiem plenerowym „Serce Don Juana w ogniu” i pokazem ogniowo- pirotechnicznym (...)
 • 28 czerwca, 21:00 - Toruń, NRD Klub
  Duszno, parno, gorąco i las równikowy. Wylegiwać się na leżaczku, posłuchać dobrej, muzyki, odpłynąć w gęstej atmosferze - oto plan na letnie środy w NRD. ⚡ ⚡ ⚡ Palmiarnia zakłada chillout przy psychodeliczno tropikalnych rytmach, remiksach afrykańskich pieśni, muzyce z francuskich filmów nowej fali oraz czeskiego downtempo. I co jeszcze przyjdzie nam do głowy. Zamulać jednak (...)
 • 28 czerwca, 22:00 - Bydgoszcz, SODA Club & Lounge Bar
  To jest Skandal! Dj 69BEATS to działający aktywnie od 2008 roku, wszechstronny Party Rocker z Sopotu, regularnie rozkręcający imprezy w całej Polsce i nie tylko. Wielki miłośnik nowoczesnych DJ-skich urządzeń i technologii, a co za tym idzie autor wielu oryginalnych patentów, dzięki którym wszędzie gdzie się pojawia stara się udowadniać, że zawód DJ-a nie polega wyłącznie na puszczaniu (...)
 • 29 czerwca, 12:00 (6 dni) - Bydgoszcz, Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
  koncert, festiwal, konkurs
  Bydgoskie Impresje Muzyczne znane także jako Międzynarodowe Spotkania Muzykującej Młodzieży są największą i najważniejszą imprezą Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, organizowaną od 1977 roku. Co roku gromadzą około 650 uczestników. W ciągu wielu lat wzięło w nich udział około 35000 osób z 36 państw. Są to młodzieżowe zespoły muzyczne z kilkunastu krajów, nie tylko Europy ale również (...)
 • 29 czerwca, 16:30 - Chełmno, Muzeum Ziemi Chełmińskiej
  Wystawa będzie czynna do ok. 15 września 2017 r.
 • 29 czerwca, 16:30 - Chełmno, Muzeum Ziemi Chełmińskiej
  Miasto - Ludzie - Muzeum To przedsięwzięcie do którego włączyło się Muzeum Ziemi Chełmińskiej. W okresie od czerwca do połowy wrzesnia zapraszamy do zwiedzania muzeów naszego województwa. Zbierajcie pieczątki a może uśmiehcnie się do was szczęście i otrzymacie nagrody. W ramach tego przedsięwzięcia w Muzeum Ziemi Chełmińskiej od 29 czerwca bedzieci moglizwiedzać wystawę "Widoki (...)
 • 29 czerwca, 17:00 - Toruń, Muzeum Diecezjalne w Toruniu
  wernisaż
  Jakby głos mnogich wód to zbiór 16 obrazów autorstwa Agaty Zegadło-Kubery. Rozpiętość czasu w jakim były tworzone jest znaczna, dlatego właśnie ich stylistyka jest dość niejednorodna, mimo to, artystka postanowiła zaprezentować je w jednym zestawieniu. Kilka z nich zaczęło powstawać na przełomie 2013/14 roku, pozostałe 2015/16 i dwie ostatnie w 2017. „W fazie koncepcyjnej nie narzucałam (...)
 • 29 czerwca, 17:00 - Bydgoszcz, KOGEL MOGEL - Play Cafe
  dla dzieci, warsztaty
  URODZINY, URODZINY... Nadchodzą 2. urodziny kawiarni, w której się spotykamy, zatem nasze spotkanie po przerwie (spowodowanej faktem, że zbyt mało się Was zapisywał na wiosenne zajęcia) będzie URODZINOWE , ale też jak zwykle KSIĄŻKOWE, SENSORYCZNE, INETRDYSCYPLINANE I RODZINNE. Czym są urodziny, po co i dlaczego? Sprawdźmy , dotknijmy, posłuchajmy... Wszystko nad książką lub książkami (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy
  Wacław Szpakowski to artysta zasługujący na trwałe miejsce w historii sztuki współczesnej. To twórca rysunkowych Linii rytmicznych, tworzonych w latach 1900–1951, które w części powstały w Bydgoszczy, gdzie Szpakowski mieszkał w latach 1931–1934. Wernisaż wystawy odbędzie się 29 czerwca, o godz. 18:00 w Galerii Sztuki Nowoczesnej. Na ekspozycji, oprócz rysunków, fotografii i szkiców (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy
  pokaz
  Ogrom niezwykle zabawnych sytuacji, humoru i znakomitej muzyki! A wszystko to w filmie Johna Landisa z 1980 roku. Chodźcie koniecznie na ostatni przedwakacyjny Projektor!
 • 29 czerwca, 18:30 - Toruń, Hanza Cafe
  wykład
  Wielki Mur, pola ryżowe, ponad miliard mieszkańców. Z czym jeszcze kojarzą Wam się Chiny? Na spotkaniu w Hanza Cafe 5 Chinek, które uczą się w Toruniu języka polskiego opowiedzą o swoim niezwykle ciekawym kraju. Zapraszamy!
 • 29 czerwca, 19:00 - Bydgoszcz, Multikino Bydgoszcz
  W dniu 29 czerwca 2017r. o godz. 19.oo zapraszamy do Bydgoszczy na stand-up W. Cejrowskiego pt. " Maniana !". Występ odbędzie się w Multikinie, ul. Focha 48. Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem: - nowy występ w stylu amerykańskim – stand-up comedy " Maniana !" - opowieści o przygodach i podróżach ilustrowane zdjęciami - możliwość zakupu książek Wojciecha (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Toruń, Koniec Świata
  koncert
  Piranha Tourbooking zaprasza na koncert trzech świetnych kapel z pogranicza stonera, sludge i doom metalu. Weedsnake oraz Terror Cósmico z Meksyku wspierane przez warszawskie trio Bantha Rider wystąpią 29 czerwca w toruńskim klubie Koniec Świata. WEEDSNAKE (sludge / doom / stoner / metal - Meksyk) https://www.facebook.com/Weedsnake/ Goście ze stolicy Meksyku zaserwują nam tłustą (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Bydgoszcz, Multikino
  Witajcie Bydgoszczanie Po kilku ubiegłorocznych występach w Bydgoszcz nadeszła chwila na kolejne zaproszenie do Bydgoszczy Wojciecha Cejrowskiego! 29 czerwca 2017r. godz. 19.00 stand-up W. Cejrowskiego pt. "Maniana!". Występ odbędzie się w Multikino Bydgoszcz przy ul. Marszałka Ferdynanda Focha 48 Zapraszamy na to pełne emocji i wrażeń spotkanie z podróżnikiem: - nowy występ (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Toruń, NRD Klub
  AudioLista to nasz enerdowski hołd dla Festiwalu Audioriver. W wybrane czwartki będziemy puszczać dla Was w klubie tylko i wyłącznie sety wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznej edycji Festiwalu. Równo miesiąc przed Audio usłyszycie tylko i wyłącznie jeden set zapętlony w kółko, ale za to jaki! Solomun i jego set z Tulum to kwintesencja tego co czeka nas na plaży w Płocku :) (...)
 • 29 czerwca, 21:00 (3 dni) - Bydgoszcz, MÓZG
  koncert
  Czas się pożegnać na dwa miesiące, zanim jednak zaczną się wakacje przed nami wyjątkowe wieczory. W czwartek spotkamy się na instalacji słowno - muzycznej, w piątek odbędzie się piętnasty już turniej slamerski oraz koncert zespołu Trupa Trupa. Obecność, kurczę, obowiązkowa! ≡ 29.06. (czwartek) INSTALACJA SŁOWNO - MUZYCZNA Instalacje to pomysł na spotkania, w których różni artyści (...)
 • 30 czerwca (3 dni) - Grabowiec
  festiwal
  Największy i jedyny FESTIWAL COUNTRY w regionie. Festiwal muzyczny połączony ze zlotem motocykli i samochodów amerykańskich oraz końmi
 • 30 czerwca, 14:00 (3 dni) - Inowrocław
  zlot
  Zapewniamy pole namiotowe, łazienki, hotelik, pokazy, koncerty, konkursy, najpiękniejszą paradę, bungie. Nie zapomnisz nigdy.
 • 30 czerwca, 15:00 - Inowrocław
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  dla dzieci
  Największa trasa Festiwalu Baniek Mydlanych w Polsce ! Tysiące baniek w powietrzu, pokazy, strefy dla dzieci, młodzieży i rodziców = doskonała zabawa dla wszystkich, bez wyjątków ! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Oficjalne wydarzenie w Inowrocławiu ! 30 czerwca, start 15:00 ! Plac przy skrzyżowaniu ul. Błażka / Molla WSTĘP BEZPŁATNY !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ♥UWAGA: Zgarnij zestaw do ogromnych (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Otwarta Przestrzeń Światłownia
  koncert
  Adam Mortas - wokal, Bartłomiej Tarkowski - gitary, Michał Korpecki - instrumenty klawiszowe, Adam jest aktorem (ukończył PWST Wrocław) Teatru Nowego w Łodzi. Można oglądać go także na scenie Teatru Muzycznego w Toruniu. Zespół Mortas Encore wykonuje piosenki z kręgu piosenki aktorskiej. Często sięga również po utwory czeskiego barda Jaromira Nohavicy - pisząc własne tłumaczenia (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Bydgoszcz, Bydgoszcz Stary Rynek
  Lato rozpoczynamy tradycyjne - na dwóch kółkach :) Rezerwujcie już sobie termin, szczegóły wkrótce!
 • 30 czerwca, 18:00 - Toruń, Kulturhauz
  K u c h n i a s po ł e c zn a - to pomysł na wspólny, wegański obiad w dobrym celu. Aby zasiąść do stołu wybieracie jedną z dwóch opcji: A - przynosisz przygotowany (najlepiej własnymi siłami) posiłek, który trafia do wspólnej puli obiadowej, a następnie jesz ;) B – nie przynosisz jedzenia, płacisz 10 zło i zajadasz się przygotowanymi potrawami. Zebrany w ten sposób zasilisz kolektywną (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Toruń, Motoarena Toruń
  Najlepsi żużlowcy Europy rozpoczynają zmagania o indywidualne mistrzostwo Europy. W Grodzie Kopernika, 30 czerwca do walki o obronę tytułu stanie Nicki Pedersen. Kto jest w stanie mu zagrozić? Kup bilet, przyjdź i przekonaj się na własne oczy, jak wygląda żużel na najwyższym, światowym poziomie. Przed nami piąty rok Mistrzostw Europy w nowej odsłonie. Do tej pory czempionami Starego (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Bydgoszcz, Estrada Stagebar
  koncert
  Po raz kolejny odwiedzą nas funfle z Chile, tym razem przyjadą z Conflicted. Zapraszamy na wpierdol. NUCLEAR (Chile) https://www.facebook.com/nuclearcl CONFLICTED (Chile) https://www.facebook.com/conflictedmetalcl DEATHINITION (Poland) https://www.facebook.com/deathinition/ EXIST (Poland) https://www.facebook.com/ExistThrash/ piątek 30 czerwca godz: 19:00 bilety: 20 zł (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Toruń, CSW Toruń
  RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
  wystawa
  Manuel Ramirez Martinez. Ziarna życia / Semillas de la vida Kiedy: 30.06–13.08.2017 Otwarcie wystawy: 30 czerwca (piątek), godz. 19.00 Wyjątkowe prace meksykańskiego artysty odwołują się do natury i naszego związku z nią. Artysta wykorzystuje naturalne włókna pozyskane z liści agawy lub kory figowca do produkcji papierowych prac inspirowanych otaczającym go światem. Wytwarzany (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Toruń, Hipisówka
  SPORTY BAROWE
  turniej
  30 czerwca odbędzie się kolejny turniej piłkarzykowy. Czekamy na zapisy na fb albo na miejscu - w Hipisówce. Limit drużyny to 8, chyba że we wcześniejszych zapisach - wówczas przyjmujemy 10 drużyn i dzielimy je na 2 grupy -wpisowe: 5 PLN od osoby, bar wrzuca kasę do stołu -nagroda główna: mroźna Celina. Do zobaczenia na boisku !