WOJEWÓDZTWO POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo pomorskie

Województwo pomorskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
 • 20 kwietnia, 12:00 (11 dni) - Gdańsk, Zbrojownia Sztuki
  Ostatnie dni "Więcej niż reklama - jak to robią Szwedzi" będą szczególne. 20 kwietnia o 19.00 spotkamy się w Zbrojowni Sztuki z Rachel Weiner, przedstawicielką Instytutu Szwedzkiego. Nasz gość opowie między innymi o projekcie Curators of Sweden (@sweden). To doskonały przykład niestandardowego podejścia do komunikacji. W 2011 roku Szwecja podjęła decyzję o udostępnieniu zwykłym (...)
 • 25 kwietnia, 9:00 (2 dni) - Gdańsk, O4 Coworking
  1⃣ FRIS® i zespoły: 👉 FRIS® jako narzędzie psychometryczne badające style poznawcze, wyjaśnia różnice miedzy ludźmi w sposobie postrzegania informacji , ich wykorzystywania i podejmowania działań. Pozwala to na odkrycie potencjału wynikaącego z różnorodności tych stylów w zespole i stworzenie optymalnej przestrzeni do wykorzystania każdego z nich; 👉 FRIS ® pozwala zidentyfikować (...)
 • 26 kwietnia, 9:00 - Gdańsk, Ergo Arena Gdańsk
  festiwal, wykład, spotkania autorskie, warsztaty, patronat medialny
  Fundacja JMP - Inspiracje w Edukacji zaprasza nauczycieli, uczniów, dyrektorów i wszystkich miłościków innowacyjnej edukacji na jedyne w swoim rodzaju wydarzenie zrzeszające ok. 9000 uczestników: uczniów i nauczycieli, dyrektorów szkół i przedstawicieli władz, rodziców i dzieci oraz łączące naukę, zabawę, sport, nowe technologie, kulturę i sztukę! :) 26.04.2017r./ Gdańsk / Ergo (...)
 • 26 kwietnia, 9:00 - Gdańsk, Olivia Business Centre
  Dzień otwarty w Spring Professional – doświadcz, poznaj, zobacz nasz typowy dzień pracy! Experience work day to Dzień Otwarty organizowany przez Adecco Group w ramach globalnej inicjatywy Way to Work. Jest to niepowtarzalna okazja dla Kandydatów do oswojenia się z rekrutacją i wypicia nieformalnej kawy z rekruterem  W programie m.in.: • Kawa z rekruterem • Profesjonalne zdjęcie (...)
 • 26 kwietnia, 9:30 (2 dni) - Sopot, Opera Leśna
  dla dzieci, warsztaty
  "Las pełen dźwięków" - warsztaty w Operze Leśnej 26 kwietnia 2017, godz. 9.30 i 12.00 Opera Leśna - pracownie ZAJĘCIA MUZYCZNO-TEATRALNE "PTASIE RADIO" Wiosna i mali artyści w Operze Leśnej „Halo! halo! Tutaj ptasie radio w brzozowym gaju. Nadajemy audycję z ptasiego kraju.” Podczas zajęć teatralnych „Ptasie radio”, prowadzonych przez aktorów trójmiejskich teatrów, uczestnicy (...)
 • 26 kwietnia, 10:00 - Rumia, Biblioteka Rumia
  konferencja
  Konferencja jest planowaną kontynuacją spotkań z lat 2015-2016, integrujących przedstawicieli różnych dziedzin sztuki i dyscyplin projektowych, takich jak wzornictwo, architektura wnętrz, architektura i urbanistyka. Oprócz podkreślanego w poprzednich edycjach kontekstu związanego z kształceniem i dydaktyką, czyli nauczaniem w sztukach projektowych, będzie ona okazją do szerszego (...)
 • 26 kwietnia, 10:30 - Sopot, Sopoteka
  PODRÓŻ ZA DWA UŚMIECHY, czyli jak i gdzie podróżować z dzieckiem komunikacją miejską po Trójmieście Rodzinne wycieczki to ten rodzaj aktywności, który niezwykle pogłębia więź rodzica z dzieckiem. A wiosna to wspaniały czas, by tę aktywność rozpocząć z przytupem. Jednak nie każdemu przychodzi to łatwo. Z pewnością potrzebna jest odwaga, umiejetność dobrej organizacji wyprawy, pomysły (...)
 • 26 kwietnia, 10:30 - Gdynia, Ciuciubabka
  Mamma rulez – English conversational meetings No to jesteś matką albo zaraz będziesz. Twoje bezdzietne psiapsióły nie chcą gadać z Tobą o niczym więcej niż o Twojej ciąży/kupach, a potem jeszcze obgadują Cię, że nie da się już z Tobą o niczym pogadać. Może masz ochotę się tym podzielić, a przy okazji odświeżyć, podszkolić swój angielski lub przełamać barierę, by odezwać się w obcym (...)
 • 26 kwietnia, 12:00 - Hel, Zatoka Gdańska
  SPORT I REKREACJA > SPORTY WODNE > NURKOWANIE I SPORTY PODWODNE
  W środę 26 kwietnia planujemy wypłynięcie jednostką Sztorm na wraki Zatoki Gdańskiej. Zbiórka o godzinie 12:00 w porcie Jachtowym Gdynia. Szczegóły na naszej stronie: https://www.cn-tryton.pl/kalendarz/wyjazdy-krajowe/nurkowanie-wrakowe-bn-kuter-jastarnia-i-slazak-orp-304-3915.html #BalticSea #wreckdiving #wrecks #Baltic #dive #nurkowanie #kursnurkowania #nurkowaniewrakowe
 • 26 kwietnia, 12:00 - Gdańsk, Centrum Rozwoju Talentów
  spotkania autorskie
  Chcesz dowiedzieć się jak ze swojej pasji życiowej stworzyć idealny biznes? Może interesuje Cię jak zdrowo gotować? Ciekawi Cię jak przygotować idealne przyjęcie? Jeżeli tak – już dziś zapisz się na spotkanie z niezwykle utalentowanym gościem specjalnym! Beata Pogorzelska, blogerka oraz właścicielka innowacyjnej firmy Betty House. Osoba, która całym sercem dzieli się swoją wiedzą (...)
 • 26 kwietnia, 16:00 - Nowy Staw, Stowarzyszenie Coolturalny Nowy Staw
  Zapraszamy Serdecznie :) Dla uczestników oraz publiczności czeka wspaniała muzyczna niespodzianka - szczegóły wkrótce :)
 • 26 kwietnia, 17:00 - Sopot, Filia nr 6
  Filia nr 6 Sopockiej Biblioteki serdecznie zaprasza na Fotograficzne migawki z Trójmiasta - wystawę fotografii Czesława Piechnika od 15 marca do 31 maja 2017 26 kwietnia o godz. 17:00 – midisaż wystawy Sopot, ul. 23 Marca 77 c Wstęp wolny!
 • 26 kwietnia, 17:00 - Sopot, Sopoteka
  HOBBY, STYL ŻYCIA > RĘKODZIEŁO
  Chcesz kreatywnie spędzić czas? Masz artystyczny zmysł? Marzysz o przedmiocie, którego próżno szukać w sklepie? A może chcesz zrobić komuś prezent własnoręcznie? Jeśli na powyższe pytania choć raz odpowiedziałaś/eś twierdząco, to znaczy, że warsztaty decoupage są właśnie dla Ciebie!! Decoupage to efektowna technika zdobnicza polegająca (...)
 • 26 kwietnia, 17:00 - Gdynia, Ciuciubabka
  dla dzieci
  Zapraszamy Was na wiosenne zabawy z eksperymentami. Będzie mnóstwo kolorów, bąbelków, a może nawet pojawią się wybuchy ;) Wspólnie pobawimy się w małych odkrywców i poeksperymentujemy m. in. z: - cieczą nienewtonowską - kolorową tęczą - duszkami - buzującymi balonami - i innymi ciekawostkami ze świata chemii i fizyki Na koniec. jeśli pogoda pozwoli, wspólnie będziemy puszczać (...)
 • 26 kwietnia, 17:00 - Gdańsk, Dom Uphagena, Oddział Muzeum Historycznego Miasta Gdańska
  wykład
  Nowe Szkoty, obecnie znajdujące się w dzielnicy Wrzeszcz Dolny, zostały administracyjnie włączone do Gdańska w dwóch etapach. Większość ich obszaru znalazła się w granicach miasta jeszcze w 1814 r., zaś mniejsza część w 1877 r. W 1907 r. oddano do użytku szkołę przy obecnej ulicy Leczkowej, a w latach 20. XX w. na polecenie władz Gdańska przebudowano nowożytne szlaki komunikacyjne (...)
 • 26 kwietnia, 17:00 - Władysławowo, Namiot Cyrku Zalewski
  KULTURA I SZTUKA > SZTUKA ULICZNA
  Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki dzikim zwierzętom i egzotycznym artystom przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne (...)
 • 26 kwietnia, 17:00 - Gdańsk, Ergo Arena Gdańsk
  W środę 26. kwietnia 2017 r. w ramach Festiwalu Innowacyjnej Edukacji w gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się największa lekcja neurodydaktyki! Neurodydaktyka to inaczej nauczanie w sposób przyjazny dla mózgu. Nauczanie, które pozwala na wykorzystanie naturalnych możliwości mózgu, a tym samym na zwiększenie jego wydajności. Dokładny program wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora: (...)
 • 26 kwietnia, 17:00 - Ryjewo, Gminny Ośrodek Kultury Ryjewo
  KULTURA I SZTUKA > SZTUKA ULICZNA
  Zapraszamy na cyrkowe show, które odbędzie sie dnia 26 kwietnia 2017r. o godz. 17.00 - plac przy Gminnym Ośrodku Kultury w Ryjewie Zapraszamy
 • 26 kwietnia, 18:00 - Sopot, Teatr na Plaży
  spotkania autorskie
  O korzeniach, miłości, muzyce, koncertach, przyjaciołach, Polakach, mediach, winie, piosenkach, wspomnieniach w rozmowie Dagny Kurdwanowskiej z Wojciechem Waglewskim i Wojciechem Bonowiczem.
 • 26 kwietnia, 18:00 - Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie
  koncert
  26 kwietnia 2017 r. o godz. 18.00 serdecznie zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie na wiosenny koncert Pelplińskiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Tadeusza Negowskiego. Orkiestra jak zwykle przygotowuje nowe aranżacje utworów muzycznych, ale usłyszymy też znane i lubiane melodie całego świata. Wstęp wolny!
 • 26 kwietnia, 18:00 - Sopot, SIATKA
  warsztaty
  BLISKOŚĆ – INTYMNOŚĆ – DOTYK Zapraszam na warsztat z pogranicza psychologii i pracy z ciałem, podczas którego będziemy „dotykać“ tematyki bliskości i intymności. Spotkanie będzie miało charakter doświadczalny i psychoedukacyjny. Teoria i badania wprowadzą nas w arkana zagadnienia, ćwiczenia indywidualne lub w parach skłonią nas do przyjrzenia się się sobie, ukażą różnorodność odczuwania (...)
 • 26 kwietnia, 18:00 - Słupsk, Polska Filharmonia Sinfonia Baltica-Słupsk
  koncert
  MACIEJ LIPINA Skazany na bluesa Zapraszamy na koncert utworów z repertuaru grupy Dżem, w wykonaniu Macieja Lipiny - odtwórcy głównej roli w Skazany na bluesa - pierwszej w Polsce teatralnej adaptacji filmu Przemysława Angermana i Jana Kidawy-Błońskiego w reżyserii Arkadiusza Jakubika. Spektakl o legendarnym wokaliście Dżemu, Ryśku Riedlu jest nieprzerwanie grany z wielkim powodzeniem (...)
 • 26 kwietnia, 18:00 - Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  wernisaż
  Gdyńskie Centrum Filmowe zaprasza na wystawę prac Serafiny Krystyny Andryszkiewicz „Prześwity i post scriptum”, dla których inspiracją były między takie gwiazdy jak: aktorki Katarzyna Figura i Beata Poźniak, wokalistka Grażyna Auguścik , kolekcje mody Joli Słomy i Mirka Trymbulaka. Ekspozycja zamyka prezentację “Prześwitów" w Trójmieście. Wernisaż - środa, 26 kwietnia 2017 roku (...)
 • 26 kwietnia, 18:15 - Gdańsk, AKK GDAKK
  Zapraszamy na kolejny wykład w ramach kursu Organizatora Turystyki PTTK. Prowadzącym wykład „Podróże: Przez bagna i selwę na granicy wenezuelsko-gujańskiej” będzie Michał Kochańczyk. "Prezentacja z trzech wypraw: z 2009, 2011 i 2012 roku. Przedstawienie trudnych eksploracyjnych ekspedycji prowadzących z trawiastego płaskowyżu wenezuelskiej Gujany, przez rozległe bagna Rio Warpata (...)
 • 26 kwietnia, 18:30 - Słupsk, Hala Gryfia
  mecz
  Strona meczu na PZKosz: http://www.plk.pl/mecz/45055
 • 26 kwietnia, 19:00 - Gdańsk, Stary Maneż
  koncert
  SHMIB: Atta sexdens (królowa i około 30000 robotnic), Elvin Flamingo, Irek Wojtczak, Marcin Masecki, Kamil Pater, Marek Karolczyk, Miron Grzegorkiewicz, Patryk Chyliński, Radosław Deruba. No i nasz koncert :) http://starymanez.pl/title,SHMIB_-_Symultaniczna_Hybryda_Muzyki_Improwizowanej_z_Bioartem,pid,3,oid,2,cid,129.html
 • 26 kwietnia, 19:00 - Gdańsk, Stary Maneż
  koncert
  SHMIB jest to efekt współpracy artystów zaproszonych do projektu „Symbiotyczność tworzenia” (Symbiosity of Creation), koncepcji, w której jednym z bohaterów są mrówki farmerki – jeden najbardziej wyspecjalizowanych superorganizmów na świecie, w dodatku emanujący swoim niepowtarzalnym światem dźwiękowym.W tworzeniu tej symultanicznej hybrydy dźwiękowej udział biorą: Ireneusz (...)
 • 26 kwietnia, 19:00 - Gdańsk, Retro
  On April 12th, The European Parliament's Committee on Civil Liberties, Justice and Home Affairs voted to abolish short-term visas for Ukrainian citizens. This decision has already stimulated discussion not only in Ukraine and Poland but also in rest EU member states. During forthcoming discussion club we will try to bring clarity and make prospectus of the next decisions of EU (...)
 • 26 kwietnia, 19:00 - Gdańsk, Stary Maneż
  koncert
  JAZZ WAVES, Agencja KOMBINAT oraz Stary Maneż zapraszają na wyjątkowy muzycznie koncert z okazji 10-lecia firmy JEPPESEN w ramach cyklu JAZZ by JEPPESEN 2017 Data :26.04.2017 (Środa) Miejsce :Stary Maneż (Gdańsk) g:19.00 KONCERT MUZYCZNO WIZUALNY SHMIB - Symultaniczna Hybryda Muzyki Improwizowanej z Bioartem W tworzeniu tej symultanicznej hybrydy dźwiękowej udział biorą: Ireneusz (...)
 • 26 kwietnia, 20:00 - Gdańsk, Hard Rock Cafe Gdańsk
  koncert
 • 26 kwietnia, 20:00 - Gdynia, Blues Club
  jam session
 • 26 kwietnia, 20:00 - Sopot, Teatr Boto
  wernisaż
  "To czas przed ostateczną decyzją po co, jak i gdzie – to wtedy powstawało najwięcej rysunków, grafik, pasteli i akwarel (1990-1991). Prezentowane prace to zbiór elementów, które mnie otaczały, ale w rzeczywistości nie stanowiły dla mnie całości. Czułem potrzebę wybrania ich i zaplanowania/zakomponowana w świecie moich czterech ścian, w pokoju, w którym spędzałem większość czasu (...)
 • 26 kwietnia, 20:00 - Gdańsk, Spółdzielnia
  Panie i Panowie! (dżingiel) Dość dennych TV-kuchennych-show! Dość obłudnego wciskania garnków! Dość gotowania z Okrasą albo innym Pascalem! Już 26 kwietnia o godzinie 20:00 w Spółdzielni odbędzie się czwarty Impro Mikser! Na ten środowy wieczór przygotujemy dla Was wyjątkowy, rozluźniająco-rozśmieszająco-rozczulająco-wypasiony przysmak :) Składniki? Piotr Hopcia (Nawzajem) Filip (...)
 • 26 kwietnia, 20:00 - Gdańsk, Bunkier
  jam session
  Najbardziej otwarta scena w Trójmieście czeka na Ciebie! Tradycyjnie, jak co tydzień zapraszamy Was do Klubogalerii Bunkier na wieczór z muzyką improwizowaną! Jeśli na niczym nie grasz to wpadnij posłuchać muzycznych improwizacji! Wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy! ✖ Piwo 6zł, shot wódki tylko 4zł przez całą noc! ♫ Zachęcamy do śledzenia profilu naszej imprezy na fb: https://facebook (...)