WOJEWÓDZTWO POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo pomorskie

Województwo pomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 14 czerwca, 17:00 (4 dni) - Kwidzyn, Stadion Miejski w Kwidzynie
  , koncert, rodzinne, dni miast
  #DK2019 Czerwcową tradycją stało się, że w tym pięknym, prawie letnim okresie miasto obchodzi swoje huczne święto. Miasto Kwidzyn, Kwidzyńskie Centrum Kultury oraz Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji zapraszają wszystkich na trzydniowe bachanalia (...)
 • 16 czerwca, 18:00 (8 dni) - Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  , koncert
  I Koncert promenadowy Niedziela, 16. czerwca 2019, 18:00 Sala koncertowa PFB, Scena letnia PFB I część - Sala koncertowa Kakhi Solomnishvili - dyrygent Nika Nikvashvili - kierownik artystyczny, scenariusz Orkiestra Symfoniczna PFB W programie (...)
 • 17 czerwca, 9:00 (2 dni) - Wejherowo, Muzeum Wejherowo
  Zakład Pedagogiki Ogólnej Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie Naja Szkòła w Wejherowie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Międzykulturowej Zapraszają do udziału (...)
 • 17 czerwca, 9:00 - Gdańsk, Agencja Rozwoju Pomorza
  Zapraszamy mikro firmy, które chcą dowiedzieć się jaki jest rzeczywisty wpływ przepisów o Ochronie Danych Osobowych na funkcjonowanie małych przedsiębiorstw. Dla kogo? Dla mikro przedsiębiorstw zatrudniających nie więcej niż 10 osób. Dowiesz (...)
 • 17 czerwca, 10:00 - Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku
  "Szałtaj-Bałtaj" (ang. Humpty Dumpty, ros. Шалтай-Болтай) Spektakl w języku rosyjskim w wykonaniu Małego Teatru Lalek z Petersburga (Rosja) Spektakl dla dzieci na podstawie angielskich wierszy o Humpty Dumpty - postaci uwielbianej przez małych (...)
 • 17 czerwca, 12:00 - Słupsk, Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku
  "Szałtaj-Bałtaj" (ang. Humpty Dumpty, ros. Шалтай-Болтай) Spektakl w języku rosyjskim w wykonaniu Małego Teatru Lalek z Petersburga (Rosja) Spektakl dla dzieci na podstawie angielskich wierszy o Humpty Dumpty - postaci uwielbianej przez małych (...)
 • 17 czerwca, 17:00 - Gdańsk, empik Galeria Bałtycka
  , spotkania autorskie
  Agnieszka Chylińska powraca z kolejną częścią przygód przebojowej Zezi i jej przyjaciół. Tym razem dziewczynka ma już 14 lat i musi zmierzyć się z tak trudnymi i wymagającymi sprawami jak: pierwsza miłości do megaprzystojnego kolegi, wymagający (...)
 • 17 czerwca, 18:00 - Gdańsk, empik Galeria Bałtycka
  , spotkania autorskie
  Przygotowujesz wyprawę życia, planujesz najbliższe wakacje - przyda Ci się fachowa wiedza o podróżowaniu i doświadczenie znawcy tematu podróży ekstremalnych, jakim jest Michał Leksiński. Autor relacji z wypraw wysokogórskich, rzecznik prasowy (...)
 • 17 czerwca, 19:00 - Gdańsk, Klub Muzyczny Parlament
  Dzikie Węże to ekipa impro z Trójmiasta! Mamy zamiar zagnieździć się na dobre w Parlamencie i Waszych głowach! Spróbujemy Was wciągnąć w świat pełen absurdu, odjechanych postaci i szalonych miejsc! Tu rolnik ratuje świat a pies potrafi karate (...)
 • 17 czerwca, 20:00 - Wejherowo, Klub Hot-Spot
  Już 17 czerwca w klubie Hot Spot w Wejherowie wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu" ! Pożegnanie programu ! Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom (...)
 • 18 czerwca, 7:30 - Nowy Staw, Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki
  Kochani::) Tym razem zabieramy Was w podróż po województwie kujawsko - pomorskim - Golub Dobrzyń oraz Obory:) Odwiedzimy: - niezwykłe Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Oborach - Zamek w Golubiu - Dobrzyń oraz Stare Miasto Wyjazd - 18 czerwca (...)
 • 18 czerwca, 16:30 - Tczew, Centrum Kultury i Sztuki
  Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na Wystawę prac plastycznych na zakończenie warsztatów. Tarasy CKiS zamienią się w galerię sztuki. Na wystawie zostaną zaprezentowane prace plastyczne (ponad 100 szt.), powstałe podczas roku szkolnego 2018/19 (...)
 • 18 czerwca, 17:30 - Gdańsk, O4 Coworking
  Dlaczego powstała idea spotkania? Przez 15 lat prowadzenia działalności zebrałem kluczowe informacje na temat potrzeb przedsiębiorców oraz zagrożeń wynikających z prowadzenia firmy. Forum Bezpieczeństwa obala prawdy i mity prowadzenia działalności (...)
 • 18 czerwca, 18:00 - Tczew, Centrum Kultury i Sztuki
  Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na zakończenie warsztatów gitarowych. Zaprezentują się uczniowie pana Michała Saidowskiego. 18.06.2019 godz. 18:00 Klub Muzyczny - Artystyczne Zagłębie CKiS Wstęp wolny
 • 18 czerwca, 18:00 - Tczew, Centrum Kultury i Sztuki
  Koncert uczestników warsztatów perkusyjnych. Dzieci i młodzież do koncertu przygotował instruktor p. Tomasz Boćkowski. 18.06.2019 godz. 18:00 Sala widowiskowa CKiS Wstęp wolny
 • 18 czerwca, 18:00 - Gdańsk, Galeria ZPAP
  , wernisaż, wystawa
  Wystawa pt. "Post Scriptum". Katarzyna Gauer, rocznik 1991, absolwentka kierunku malarstwo na Poznańskim Uniwersytecie Artystycznym. Ma za sobą wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych.
 • 18 czerwca, 20:00 - Gdynia, Blues Club
  , jam session
  Zapraszamy na najstarsze Jam Session w Trójmieście. Gramy dla Was od 2002 roku w KAŻDY WTOREK. Zapraszamy słuchaczy oraz wszystkich muzyków. Wstep wolny...
 • 18 czerwca, 20:00 - Gdynia, Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni
  Spektakl, w którym kultowy dramat „Tango” został wzbogacony jednoaktówką „Na pełnym morzu”. O wszechwładnej dyktaturze niekontrolowanego chamstwa, które uzurpuje sobie prawo do ustanawiania reguł oraz o równolegle funkcjonujących oszalałych (...)
 • 18 czerwca, 20:00 - Gdynia, Jedz Pij Tańcz
  Już 18 czerwca w klubie Jedz Pij i Tańcz w Gdyni wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu" ! Pożegnanie programu ! Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki (...)
 • 19 czerwca (4 dni) - Kępice
  , koncert, rodzinne, dni miast
  Zapraszamy wszystkich serdecznie na obchody Dni Kępic 2019. W tym roku świętujemy aż 4 dni! Zaczynamy 19.06.2019, a kończymy dopiero 22.06.2019 roku :) 19.06.2019r- Kino Plenerowe nad Jeziorem Obłęskim (Sobótka) 20.06.2019- VI Maraton Rowerowy (...)
 • 19 czerwca, 16:00 - Malbork
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Wystąpią : Kuśka Brothers ŁubuDubu Jack Sparrow Amber Chant W Programie : Atrakcyjne Licytacje m.in. Kolacja z Burmistrzem Markiem Charzewskim , płyty z autpgrafem zespołu Cree , koszulka Marka Czerkawskiego z autografem . Konkursy z cennymi (...)
 • 19 czerwca, 17:00 - Słupsk, Żydowski Dom Przedpogrzebowy
  Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku zaprasza na spotkanie: Historyczna Środa 19 czerwca 2019 roku, godz. 17.00. Żydowski Dom Przedpogrzebowy, ul. dr Maxa Josepha Tematem spotkania będzie: "Historia Żydów słupskich i Żydowskiego (...)
 • 19 czerwca, 17:00 - Słupsk, Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku
  , spotkania autorskie
  Zapraszamy na spotkanie autorskie z dr Januszem Czechowskim dotyczącym książki "Wokół kolonialno-emigracyjnych problemów II Rzeczypospolitej" 19 czerwca 2019 r. / 17:00 - Czytelnia MBP w Słupsku, ul. Grodzka 3 Polskie wychodźstwo ma długą (...)
 • 19 czerwca, 20:00 - Gdynia, Blues Club
  , jam session
  Zapraszamy jak w KAŻDĄ ŚRODĘ na Jam Session Jazzowe @bluesclubgdynia
 • 19 czerwca, 20:00 - Kościerzyna, Stary Browar Kościerzyna
  Już 19 czerwca w Starym Browarze Kościerzyna wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu" ! Pożegnanie programu ! Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym (...)
 • 20 czerwca (73 dni) - Ustka, Promenada w Ustce
  , targi, dla dzieci, rodzinne, kiermasz, warsztaty
  Zapraszamy na Lato z Rękodziełem 2019 Czyli cykl jarmarków nad morzem Kto chce mieć takie wakacje:) 20-23 Czerwcówka na Promenadzie w Ustce 25-30 Hel droga do Fokarium Lipiec 2-7 Puck Rynek Starego Miasta 9-14 Rowy Park Kultury, z Międzynarodowym (...)
 • 20 czerwca, 12:00 (4 dni) - Wieżyca
  , wyścig wieloetapowy, maraton mtb
  Pierwszy na Pomorzu 4 dniowy, etapowy wyścig MTB tuż u podnóża Wieżycy. Przez 4 dni poprowadzimy Was pięknymi szlakami po Kaszubach, pokażemy piękno tej ziemii. A wszystko będzie się zaczynać i kończyć tuż obok stacji narciarskiej Koszałkowo (...)
 • 20 czerwca, 14:00 - Korzybie
  6 edycja zawodów rowerowych rozgrywanych na Pomorzu Środkowym, w Gmina Kępice i Nadleśnictwo Warcino w których dotychczas wzięło udział już niemal 1000 zawodników. 2 dystanse (68/34km) i trzy główne klasyfikacje (dla zaawansowanych i początkujących) (...)
 • 20 czerwca, 14:00 - Gdynia, Gdyńskie Centrum Sportu
  CZWARTEK , 20 czerwiec 2019 , od godziny 14.00 GRAMY !!!! Kolejna edycja AKADEMIA DORSZYK CUP !! W tym roku DWA TURNIEJE w tym samym czasie , na TYM SAMYM obiekcie :) Gdyńskie Centrum Sportu , Gdynie Redłowo , ul. Olimpijska ( przy peronie (...)
 • 20 czerwca, 15:00 - Gdańsk, Koty na Płoty
  RĘKODZIEŁO
  , warsztaty
  Szyjemy torebki na butelki redona dla pacjentów po zabiegu mastektomii. Serdecznie zapraszamy tych nieszyjących i szyjących. Ważne są chęci, gotowość do zrobienia czegoś dobrego dla drugiej osoby. Gwarantujemy cudowną atmosferę :) 3maliny (...)
 • 20 czerwca, 15:00 - Chojnice, Centrum Park Chojnice
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Festiwal Baniek Mydlanych niebawem odwiedzi Chojnice❗ Trasa 2019 to mnóstwo bańkowych nowości 💙 ✅ Bańki mydlane czekać na Was będą: 20 czerwca, od 15:00, na Terenie zielonym przy Centrum Park❗ ❗❗❗ WSTĘP BEZPŁATNY ❗❗❗ ✅ Przygotowaliśmy dla (...)
 • 20 czerwca, 18:00 - Rumia, Boisko wielofunkcyjne
  , koncert
  Koncert Uwielbienia "Bogu-Chwała!" po raz piąty w Rumi!!! Uwaga - w związku z pracami na Stadionie zmieniamy lokalizację - Boisko wielofunkcyjne przy ul. Bukowej 7
 • 20 czerwca, 19:00 - Gdynia, Gdyńskie Centrum Kultury
  Gdzieś pomiędzy ulicami Portową a Legionów w Gdyni żyje sobie pewien taksówkarz - człowiek jakich wielu, a jednak skrywa on pewną tajemnicę, która nieoczekiwanie wychodzi na jaw. Zapraszamy na najbardziej oblegany spektakl sezonu - mrożącą krew (...)
 • 20 czerwca, 20:00 - Sopot, Sfinks700
  Już 20 czerwca w klubie Sfinks700 w Sopocie wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu" ! Pożegnanie programu ! Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym (...)
 • 21 czerwca, 12:00 (3 dni) - Wejherowo
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  Rekonstrukcja Historyczna w Wejherowie. Czyli jak to z Jakubem Wejherem było. Mieszkańcom Wejherowa znana jest legenda o ślubach Jakuba Wejhera pod Białą i cudownym uratowaniu założyciela naszego miasta. Jednakże cała ta sytuacja to (...)
 • 21 czerwca, 13:00 - Hel, Lena Diving Baltic
  NURKOWANIE I SPORTY PODWODNE
  W piątek 21 czerwca jeśli tylko pogoda pozwoli będziemy nurkować na Bryzie - tym razem korzystając z dużego komfortowego RIBa. Zapisy i szczegóły wypłynięcia na naszej stronie https://www.cn-tryton.pl/kalendarz/wyjazdy-krajowe/nurkowanie-wrakowe-orp-bryza-5121.html