WOJEWÓDZTWO POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo pomorskie

Województwo pomorskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 21 czerwca, 19:00 (10 dni) - Gdańsk
  VI WRZESZCZAŃSKIE DNI MUZYKI ORGANOWEJ kościół św. św. Piotra i Pawła, ul. Sobótki 20, Gdańsk Wrzeszcz organy firmy E. KEMPER - UND - SOHN z Lubeki dr Mariusz Wrona 21 czerwca 2017, g. 19.00 wstęp wolny Jakub Sowa – Salve Regina mater misericordiae Dietrich Buxtehude – Präludium und Fuge D-dur, BuxWV 139 Johann Sebastian Bach – Ein feste Burg ist unser Gott, BWV (...)
 • 23 czerwca, 12:00 (10 dni) - Gdańsk, Regaty Nord Cup
  ŻEGLARSTWO
  regaty
  Zapraszamy na XII edycję regat, Nord CUP Gdańsk 2017! Bazą regat będzie tradycyjnie AZS Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego w Gdańsku-Górkach Zachodnich. Nasze żeglarskie świętowanie potrwa od 23.06 do 2.07.2017 r. Podobnie jak w ubiegłym roku rozpoczynamy pełnomorskim wyścigiem B8 Race. Dzień później na wodę zejdą kolejne klasy żeglarskie, które walczyć będą m.in. o medale (...)
 • 25 czerwca, 9:00 (3 dni) - Krynica Morska, Gmina Miasta Krynica Morska
  ŻEGLARSTWO
  W dniach 25-27 czerwca w Krynicy Morskiej odbędą się regaty żeglarskie w klasie Cadet. Będzie to impreza o mistrzostwo Polski w tej klasie jak również ostatnia eliminacja Cadeta do Mistrzostw Świata oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Prawdopodobnie będzie to najliczniej obsadzona impreza w tym roku w klasie Cadet.
 • 25 czerwca, 21:00 (2 dni) - Gdańsk, Teatr Leśny
  „Inspirują nas drzewa. Organiczne rzeźby które poruszają się i brzmią” Trwałe ale delikatne, skomplikowane ale zarazem logicznie regularne.. z szorstką korą i szemrzącymi liśćmi” Wielokrotnie nagradzana fińska tancerka i choreograf Virpi Pahkinen wystąpi razem z czołowym polskim muzykiem sceny elektronicznej Jacaszkiem. Pahkinen zainspirowana muzyką z albumu Jacaszka „Catalogue (...)
 • 26 czerwca, 10:00 - Gdynia, Tubaza
  RĘKODZIEŁO
  warsztaty
  Aby się zapisać wypełnij formularz: >> https://goo.gl/xTEvJq Warsztaty umożliwiają praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Każdy z kursantów samodzielnie wykonuje (i zabiera potem do domu) trzy szkicowniki w różnych typach oprawy z możliwością modyfikacji wedle własnych potrzeb i pomysłów. Po zajęciach absolwent naszego kursu jest w stanie samodzielnie zbudować i uszyć swojego (...)
 • 26 czerwca, 10:00 - Reda, Młynek i Kawa
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  warsztaty
  Spotkanie warsztatowe dla osób zainteresowanych noszeniem dziecka. W tym tygodniu wiązaniem przewodnim jest podwojny półkangur. W drugiej części spotkania będziemy wiązać chusty wedle Waszego życzenia. Spotkanie jest płatne: Jednorazowy udział kosztuje 40 zł Karnet na 4 kolejne wejścia kosztuje 120 zł. Minimalna liczba uczestników to 3 osoby. Ze względów organizacyjnych na (...)
 • 26 czerwca, 11:00 - Gdynia, Ciuciubabka
  warsztaty
  Tadam! :) Specjalnie dla Was ruszamy z nowym projektem Wakacyjna Akademia Makijażu. Jest to cykl lekcji makijażu krok po kroku, po ukończeniu którego otrzymujesz imienny certyfikat. Akademia obejmuje zagadnienia: określanie typów urody, dobór i nakładanie podkładu, kamuflaż niedoskonałości, utrwalenie makijażu, makijaż oka (delikatny, smoky eyes), idealna kreska, dobór tuszu do (...)
 • 26 czerwca, 12:00 - Gdynia, Ciuciubabka
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  wykład, warsztaty
  Motanki- to spotkania mam, które poprzez noszenie swoich dzieci zaspokajają jedną z ich podstawowych potrzeb- potrzebę bliskości. Spotkania są otwarte i bezpłatne :) Odbywają się cyklicznie co poniedziałek od 12:00 Motanki to też lalki, które wymyśliły Matki aby chronić swoich najbliższych i swój dom. To lalki, które mają magiczne właściwości, tworzone po to aby spełniać życzenia (...)
 • 26 czerwca, 14:00 - Gdynia, Lilki Szpilki
  RĘKODZIEŁO
  dla dzieci, warsztaty
  Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym lub młodsze w asyście osoby dorosłej, na 2,5godzinne warsztaty szycia. Podczas spotkania uszyjemy poduszkę lub maskotkę, którą kursanci zabiorą ze sobą do domu. Do Waszej dyspozycji moc kolorowych tkanin, maszyny i czujna opieka i pomoc Pani Szpilki :) cena: 50,00/dziecko ( dorosła osoba towarzysząca w cenie), rodzeństwo: 40zł/osoba zapisy: (...)
 • 26 czerwca, 15:00 - Rumia, Biblioteka Rumia
  You have heard of the most beautiful library of Poland? The old train station converted into a wonderful cultural center? So come and get a guided tour in English, this monday at 3PM!
 • 26 czerwca, 16:00 (2 dni) - Słupsk, Mdk Slupsk
  warsztaty
  W dniach 26-27 czerwca zapraszamy na warsztaty muzyczne. Zajęcia poprowadzi Jacek Prościński - perkusista, grający szeroko pojętą, współczesną muzykę elektroniczną. Współpracuje z Reni Jusis, Majlo, Coldair, Sarcast, Bubble Chamber. Początek warsztatów 26.06 godz 16.00 w sali nr 28
 • 26 czerwca, 16:00 - Gdynia, Laboratorium Innowacji Społecznych
  warsztaty
  Mieszkasz w Gdyni? Szukasz pracy? Przyjdź na najbliższy warsztat i poznaj projekt PRACOWNIA 26 czerwca 2017 r. w godzinach 16 – 18 zapraszamy na warsztat" Doradca zawodowy a praca, która się opłaca" * Poznasz specyfikę indywidualnego poradnictwa zawodowego, zadania i rolę doradcy zawodowego * Dowiesz się, jak przygotować się do rozmowy z doradcą zawodowym i określisz swoje oczekiwania * (...)
 • 26 czerwca, 16:30 - Sopot, Sopoteka
  Muzyka łączy pokolenia. Mimo że trendy i gusty muzyczne się zmieniają, oni wciąż powiększają grono swoich wiernych fanów. Legendy Rocka - to właśnie im postaramy się przyjrzeć. Powiemy jak powstały, a także czym się inspirowali. Spróbujemy zinterpretować teksty ich piosenek, przytoczymy anegdoty, ciekawostki i - co najważniejsze - posłuchamy ich muzyki. Tym razem pod lupę weźmiemy (...)
 • 26 czerwca, 17:00 - Sopot, Miniteka
  dla dzieci
  Biblioteka Sopocka zaprasza do Miniteki na przedstawienie Teatrzyku Pacynka pt. „Kot w Butach” 26.06 (poniedziałek) godz. 17.00 ul. Obrońców Westerplatte 16, Sopot Wstęp wolny! Tego dnia oddamy scenę pewnemu szczególnemu kotu. Nasza teatrzykowa publiczność może zdjąć buty i wygodnie zasiąść w pierwszym poduszkowym rzędzie. Pilnujcie tylko, by nasz główny bohater nie pozbył się (...)
 • 26 czerwca, 17:00 - Sopot, MBP w Sopocie, Filia Nr 5 „Koc I Książka”
  wystawa
  Filia nr 5 „Koc i Książka” zaprasza na wystawę malarstwa Barbary Wypustek pt. „Rozmaitości” Wystawę można obejrzeć do 26 czerwca do 1 września, 2017 r. Filia nr 5 „Koc i Książka” ul. Kazimierza Wielkiego 14 Sopot Barbara Wypustek urodziła się na Mazurach, w Olecku. Artystka wrażliwa na piękno zarówno człowieka, jak i natury. Jej droga życiowa i artystyczna to nieustanne pochylanie (...)
 • 26 czerwca, 17:00 - Gdynia, Galeria Malucha-Fundacja Bomalihu
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  warsztaty
  Zapraszamy rodziców oraz przyszłych rodziców zainteresowanych tematyką naturalnego rodzicielstwa. W trakcie spotkania będziemy gościć Iwona Guć, położną i doradcę laktacyjnego, założycielkę najbardziej znanej w Gdyni Szkoła Rodzenia Macierzyństwo Iwona Guć, która opowie jak karmić piersią w czasie upałów i podróży. Emilia Łowkiel- doradca noszenia w chuście akredytowany przez (...)
 • 26 czerwca, 17:30 - Gdynia, Ciuciubabka
  wykład, dla kobiet
  Zapraszamy na wyjątkowy wykład "Piękna ja - wykład w drodze do pięknej i zdrowej skóry" z Trener zdrowej skóry - Aleksandra Dąbrowska, która skórę traktuje, jako integralną część naszego organizmu, dlatego uważa, że najważniejsze składowe zdrowej skóry to: zdrowy styl życia, dieta, pielęgnacja. Na wykładzie porozmawiamy między innymi o: - holistycznym, całościowym podejście do (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Sopot, Sopoteka
  „Pobudza wszystkie zmysły, nie pozwala zatrzymać się na chwilę, odetchnąć. Daje inspirację tym, którzy potrafią go okiełznać. Z całej reszty wysysa powoli energię.” Na spotkaniu Agata Wielgołaska, autorka książki „Stambuł. W oparach miejskiego absurdu” opowie o tym, jak bardzo Miasto zmieniło się w ciągu ostatniej dekady (ilustrując swoje historie zdjęciami znad Bosforu). Będzie (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Gdańsk, Stacja Orunia
  premiera
  W poniedziałek 26 czerwca o godz. 18.00 z okazji premiery książki „Szczegółowa historia Oruni” zapraszamy na spotkanie z tłumaczem publikacji Aleksandrem Masłowskim - znanym i cenionym badaczem oraz popularyzatorem historii Gdańska. „Szczegółowa historia Oruni” jest polskim tłumaczeniem powstałego w połowie XIX wieku opracowania autorstwa oruńskiego sołtysa Ernsta Wilhelma Waagego (...)
 • 26 czerwca, 18:00 - Gdynia, Laboratorium Innowacji Społecznych
  warsztaty, dyskusja
  Serdecznie zapraszamy na godzinną rozmowę rozwojową 26.06.2017 (poniedziałek) godz. 17.00 - 20.00 Jeśli: - Jesteś osobą, która szuka pasji w swoim życiu oraz pracy, która będzie sprawiała Ci radość. - Chciałabyś/chciałbyś podążać własną ścieżką twórczą, zawodową lub rozwojową, ale nie masz doprecyzowanych kierunków poszukiwań lub równocześnie pociągają Cię różne obszary i nie wiesz (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Gdańsk, B90
  koncert
  Trap Them powstało w 2002 roku w Bostonie, a wspólną inspiracją jego inicjatorów była miłość do Entombed, Black Flag, Nasum, Swans Neurosis, Darkthrone czy Tragedy – mieszanki hardcore punka, black metalu i sludge’u. Muzyka Trap Them jest ponura, zła, desperacka, przemawia do ciemnej strony każdego z nas. Przez ostatnie dziesięć lat wszystkie wydawnictwa zespołu nagrywał Kurt Ballou (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Gdańsk, Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej
  koncert
  Ferroda Booking, no more silence oraz Protokultura wakacje rozpoczynają od solinego thrashowego kopniaka w zad :) Zagrają: NUCLEAR (thrash metal. Chile) nuclear.bandcamp.com www.metal-archives.com/bands/Nuclear/47481 www.youtube.com/channel/UCxFYBhi5feBuEffU6qbTEpg CONFLICTED (thrash metal. Chile) www.conflicted.cl www.metal-archives.com/bands/Conflicted/3540315610 www.youtube (...)
 • 26 czerwca, 19:00 - Gdynia, Bollywood Lounge Gdynia
  Przy aromacie sheeshy już kolejny poniedziałkowy wieczór ubarwią wam Przemek i Rafał znani jako Duo Acoustic DuoAcoustic to projekt muzyczny aranżujący rockowe dźwięki na swój własny, akustyczny sposób. Znajdzie się tam też odrobina dobrego, starego popu oraz funku. Wszystko to w klimatycznym brzmieniu dwóch gitar i wokalu, choć niektórzy twierdzą, że gdzieś na zapleczu na pewno (...)
 • 26 czerwca, 20:00 - Gdynia, Blues Club
  Gdyńska scena Olki Szczęśniak w Blues Club. Zapraszani są najlepsi komicy z całej Polski. Tym razem pojawi się kolejna dwójka komików z grupy Stand-up Polska Antoni Syrek-Dąbrowski i Błażej Krajewski Przed główną częścią wieczoru będzie open mic, każdy może spróbować swoich sił na scenie. Zgłoszenia pisać w wiadomości profilu Olka Szczęśniak . Ilość miejsc na open mika ograniczona (...)
 • 26 czerwca, 20:00 - Gdynia, Blues Club
  Gdyńska scena Olki Szczęśniak w Blues Club. Zapraszani są najlepsi komicy z całej Polski. Tym razem pojawi się kolejna dwójka komików z grupy Stand-up Polska Antoni Syrek-Dąbrowski i Błażej Krajewski ANTONI SYREK-DĄBROWSKI KOMIK, IMPROWIZATOR, SCENARZYSTA I AKTOR. DZIAŁA NA SCENIE KOMEDIOWEJ OD 2010 ROKU. ZACZYNAŁ JAKO STAND-UPPER W TAKICH PROGRAMACH JAK: HBO STAND-UP (...)
 • 26 czerwca, 20:00 - Gdańsk, 107
  stand-up
  Kochani! Tak jak ostatnio zapowiadałam ciśniemy z kolejnym testowaniem! Będzie też gwiazda wieczóru... Tomek Kołecki! Tomek Kołecki - Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, ale mogliście go też widzieć w takich programach telewizyjnych, jak "Tylko dla dorosłych" TVP2 (...)
 • 26 czerwca, 20:00 - Gdynia, Padbar Gdynia
  konkurs
  Nastał w końcu czas na ostatni turniej z naszej trylogii tekkenowej. Tym razem będziemy grać w najnowszą część z serii zmagań o tytuł Króla Żelaznej Pięści, czyli Tekkena 7. Nie wiem jak wy, ja osobiście już się nie mogę doczekać :D PLAN IMPREZY: 18:00 - 20:00 - freeplaye 20:00 - 22:00 - Turniej 22:00 - ~24:00 - freeplaye ZASADY TURNIEJU: 1. Turniej rozgrywa się w systemie double (...)
 • 27 czerwca, 10:00 - Wejherowo, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie
  dla dzieci
  Na dobry początek wakacji zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w zabawie plenerowej na bibliotecznej trawce :) Zabawę poprowadzą doskonale znane i lubiane animatorki z Przystanek zabawa Animacje dla dzieci. Wstęp wolny. Prosimy o zabranie dobrych humorów :)
 • 27 czerwca, 10:00 - Miastko
  Rajd Breslau Poland zawita do Miastka!!! Miłośników motoryzacji czeka nie lada gratka - we wtorek, 27 czerwca w Miastku odbędzie się start honorowy kolejnego etapu tego słynnego rajdu. Weźmie w nim udział 145 załóg, m.in. z Niemiec, USA, Holandii, Szwajcarii, Belgii, Francji, Izraela, USA, Danii, Czech, Bułgarii, Chorwacji, Włoch i Polski. Łącznie w ekipie organizacyjnej i technicznej (...)
 • 27 czerwca, 15:00 - Gdynia, Ciuciubabka
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  warsztaty
  EKOLOGIA, EKONOMIA, ESTETYKA, ZDROWIE Masz dosyć wyrzucania pieniędzy do śmieci? Znudziły Ci się jednolite wzorki na pieluszkach Twojego dziecka? Wiecznie walczysz z odparzeniami u Twojego niemowlaka? Chcesz zostawić kolejnym pokoleniom mniej śmieci? Chcesz pieluchować wielorazowo, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Przyjdź na warsztaty i dowiedz się, jak możesz dbać o (...)
 • 27 czerwca, 17:00 - Gdynia, Ciuciubabka
  warsztaty
  Każde spotkanie z przyjaciółmi wygląda podobnie? Kolacja z ukochanym bez zmian od 10 lat? Przygotuj coś nowego, coś co zaskoczy nawet Ciebie. Zapraszamy na kulinarne warsztaty, na których zrobisz świerkową pavlową, ukwieconą sałatkę i makaronowe gniazda z zaskakująco zielonym pesto. Poznasz nowe oblicze kuchni i zasmakujesz niecodziennych dań. Przygotuj się na dużą dawkę ciekawostek (...)
 • 27 czerwca, 17:00 - Gdynia, Laboratorium Innowacji Społecznych
  warsztaty
  Zapraszamy na trzygodzinny warsztat o tym jak oddawać się przyjemnościom i stwarzać przestrzeń do odpoczynku. "Czas na relaks czyli przygotuj się na urlop" 27.06 (wtorek) godz. 17.00 - 20.00 Przed nami czas wakacyjny. W biegu codziennego życia czasami trudno jest znaleźć czas na odpoczynek, relaks i zadbanie o siebie. Jeśli cały ten stres, zmęczenie i napięcie zabierasz ze sobą (...)
 • 27 czerwca, 17:30 - Gdańsk, Instytut Kultury Miejskiej
  Zwiedzaj Gdańsk - alternatywnie! Czy wiecie, co właściwie przedstawiają murale na Zaspie? Niektóre obrazy są z pewnością tajemnicą, zatem posłuchajcie, jak do wspólnych spacerów zapraszają Lokalni Przewodnicy i Przewodniczki, którzy tłumaczą, jaką ideę kryją w sobie niektóre z tych dzieł sztuki. #lokalniprzewodnicy Start spacerów: Klub Plama (ul. Pilotów 11) Spacery bezpłatne (...)
 • 27 czerwca, 17:30 - Gdańsk, Kawiarnia Kuźnia
  Lokalne Przewodniczki i Przewodnicy zapraszają na spacery po dzielnicy Orunia usytuowanej niecałe 10 minut drogi autobusem od Śródmieścia Gdańska. Orunia to historyczna dzielnica, pięknie położona pomiędzy wzgórzami morenowym a polderami gdańskich Żuław. Bogata historia tego miejsca sięga niemalże okresu powstania miasta. To tutaj zacne gdańskie rody sytuowały swoje letnie posiadłości (...)
 • 27 czerwca, 17:30 - Gdynia, Gdyńskie Centrum Filmowe
  ARCHITEKTURA
  warsztaty
  Miasto Gdynia zaprasza na wydarzenie Gdyńskiego Szlaku Modernizmu w cyklu Architektura z Umiarem. Tytuł: Czas na modernizm Wykład z elementami warsztatowymi, w tym wyjście w plener do wybranych kamienic Gdyńskiego Szlaku Modernizmu (wejście do 3 wybranych kamienic) prelegent/prowadzący: dr ach. Radosław Czerniejewski Miejsce: Gdyńskie Centrum Filmowe, pl. Grunwaldzki 2, Galeria (...)