WOJEWÓDZTWO POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo pomorskie

Województwo pomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 16 stycznia, 18:00 (2 dni) - Sopot, Pick&Roll Club
  Przyszedł czas na SALSĘ ON2 z Karo i Gregiem! Ten latynoamerykański taniec zna chyba każdy, więc nie musimy dużo wyjaśniać 🙂 Kojarzy on się się wielkimi emocjami, radością oraz niesamowitą energią! Słowo salsa po hiszpańsku oznacz sos lub smak, co wyjaśnić można w taki sposób, że smakowanie salsy gwarantuje niezwykłe oraz aromatyczne doznania :) Nie czekaj! Zapisz się już dziś (...)
 • 16 stycznia, 19:25 (2 dni) - Sopot, Pick&Roll Club
  Wiemy, że tak jak My, kochacie Bachatę! Podbiła ona serca wielu ludzi w Polsce jak i na całym świecie, zdobyła serce i Nasze! W związku z tym, mamy dla Was świetną propozycję poznania tego pełnego pasji, pozytywnej energii i emocji tańca od korzeni wraz z Karo i Gregiem! Bachata wywodzi się z terenów egzotycznej Dominikany, charakteryzują ją proste kroki, bliski kontakt w parze (...)
 • 17 stycznia, 10:00 (2 dni) - Sopot, Opera Leśna
  Początek Nowego Roku to czas KARNAWAŁU, czas radości i szalonej zabawy! W tym okresie, na całym świecie, organizowane są parady, maskarady, korowody przebierańców i wielkie bale, na które wielu czeka przez cały rok! Z myślą o uczniach szkół podstawowych, Bałtycka Agencja Artystyczna BART w okresie karnawału postanowiła zorganizować dwie imprezy, które odbędą się 17 i 18 stycznia (...)
 • 17 stycznia, 10:00 - Gdynia, Strefa Startup Gdynia
  Czym są wynalazki? Jaki jest zakres i ograniczenia patentu? Co to jest zdolność patentowa i czystość patentowa - czym się różnią? Jak uzyskać ochronę na wynalazek? Komu przysługują prawa do patentu? Jak przebiega postępowanie przed Urzędem Patentowym RP, Europejskim Urzędem Patentowym oraz w ramach procedury międzynarodowej? Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wiedzieć to wszystko (...)
 • 17 stycznia, 10:00 - Gdańsk, Dance Atelier Barbara Materka
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Zapraszamy na kolejne tematyczne spotkanie dla mam. Tym razem o swoich doświadczeniach i dostępnych produktach w temacie pieluch wielofazowych opowiedzą nam doświadczone mamy z szeregów Wszechnicy. Jak zawsze zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Na nasze spotkanie nie obowiązują zapisy. Wystarczy przyjść. Jedyny koszt to 5 zł w ramach zrzutki na koszty wynajęcia sali. Zachęcamy (...)
 • 17 stycznia, 12:00 - Gdynia, Akademia Morska w Gdyni
  Parlament Studentów AMG zaprasza wszystkich studentów do udziału w debacie z Rektorem Akademii Morskiej w Gdyni. Debata rozpocznie się o godz. 12:00 w dniu 17 stycznia 2018 roku (środa) w auli im. Tadeusza Meissnera (budynek główny AMG, ul. Morska 83). Bloki tematyczne: 1. Zmiana nazwy Uczelni. 2. Sprawy socjalne studentów. 3. Praktyki. Zgłoś swoje propozycje pytań do dnia 15 (...)
 • 17 stycznia, 12:00 - Słupsk, Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej
  wykład
  Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku zaprasza na wykład pt.: "Na peryferiach kultury i natury. Sztuka na styku bio-, techno- i mediasfery". Prowadzenie: Roman Lewandowski. Miejsce: Galeria Kameralna ul. Partyzantów 31a. Godz: 12:00, wstęp wolny Wykład poświęcony jest problematyce obrazowania świata natury we współczesnych praktykach artystycznych. Obowiązujący przez (...)
 • 17 stycznia, 16:00 - Reda, Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie
  koncert
  Zapraszamy na Koncert Noworoczny, w którym wystąpi laureatka telewizyjnego programu "Szansa na sukces", Ewelina Hinc. Podczas koncertu będzie można posłuchać muzyki z pogranicza piosenki aktorskiej i musicalowej.
 • 17 stycznia, 16:00 - Tczew, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
  dla dzieci
  W ramach pokazu Uczeń - Mistrz zapraszamy małych i dużych na spektakl z udziałem dzieci pt. Zabawa według pani W. Instruktorką warsztatów teatralnych jest p. Malwina Tkaczyk. Wstęp wolny
 • 17 stycznia, 16:30 - Człuchów, Gmina Człuchów
  Z A P R O S Z E N I E Wójt Gminy Adam Marciniak ,Sekretarz Gminy Arkadiusz Kubalewski - zapraszamy dzieci z Dębnicy, Skarszewa, Przytoku NA ZABAWĘ CHOINKOWĄ 17 stycznia (środa), w sali zaplecza sportowego na stadionie w Dębnicy w godzinach 16.30 -18.00. Dzieci z roczników 2007-2015 otrzymają paczki od Mikołaja
 • 17 stycznia, 17:00 - Sopot, Sopoteka
  spotkania autorskie
  Biblioteka Sopocka zaprasza do Sopoteki na Dyskusyjny Klub Książki 17 stycznia 2018 godz. 17.00 ul. Tadeusza Kościuszki 14 Sopot Centrum Wstęp wolny! Co to jest Dyskusyjny Klub Książki? Grupa osób, które spotykają się, aby porozmawiać o książkach. Dla kogo? Dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie.
 • 17 stycznia, 17:00 - Gdynia, Laboratorium Innowacji Społecznych
  wykład
  Pracownia LIS zaprasza na wykład autorki książek o Gdyni, Małgorzaty Sokołowskiej, pt. „Kobiety, które tworzyły Gdynię lat 20. i 30. – lekarki, akuszerki, dziennikarki, dyrektorki, kupczynie, artystki” – z cyklu „Gdynia Nieznana”. „W latach 20. i 30. gazety odnotowywały pilnie każdą zawodową aktywność pań, traktując ją nierzadko jak sensację podobną narodzinom cielęcia z dwiema (...)
 • 17 stycznia, 18:00 - Gdańsk, Plama Gdański Archipelag Kultury
  pokaz slajdów
  Pokaz slajdów i spotkanie Aga Koszel, Ania Smółko i Maciej Sas "«Utarte» szlaki Japonii" 17.01.2018 (środa), godz. 18.00 Wstęp wolny Aga i Ania mają już za sobą sporo podróży (zwłaszcza Aga – stewardesa). Kilka wypraw odbyły razem, próbując wyciągnąć na nie Macieja. Ale Maciej był twardy. Żadna inna destynacja nie interesowała go, tylko JAPONIA. Nie było więc wyjścia. Wyruszyliśmy (...)
 • 17 stycznia, 18:00 - Kościerzyna, Hala Sokolnia Koscierzyna
  Witam! Już 17.01.18r o godzinie 18 odbędzie się kolejny mecz Pucharu Polski pomiędzy UKS PCM Koscierzyna a MKS Piotrkovia Piotrków. Na hali w Kościerzynie! Nie może Was zabraknąć! Serdecznie zapraszamy !
 • 17 stycznia, 18:00 - Gdańsk, O4
  17 stycznia (środa) o godz. 18:00 zapraszamy do O4 (Olivia Business Centre) na 44. tech.3camp. Tematem spotkania będzie front-end. AGENDA SPOTKANIA 18:00 - 18:30 Wojtek Urbański, Specyficzne kombinacje w CSS 18:30 - 19:00 Jędrzej Gontarczyk, Inne spojrzenie na budowę aplikacji w React 19:00 - 19:30 Arek Głowacki, Jak nie pisać kodu w ReactJS Szczegóły na temat spotkania oraz (...)
 • 17 stycznia, 18:30 - Gdańsk, Akademia Świadomego Człowieka
  warsztaty
  Start: 17. 01. 2018 ( środa) godz. 18:30- 21:30 Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka, ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Inwestycja: 80 zł Mini warsztat poświęcony powrotowi do głębi swojej kobiecości i zmysłowości. Pod wpływem społecznego nacisku kobiet oddają swoją silę, odcinają się od swojego centrum. Źle rozumiana duchowość powoduje, że ignorujemy swoje ciało albo traktujemy je bez (...)
 • 17 stycznia, 18:45 - Gdańsk, Salsa Club
  Kochani! Prowadzimy nabór do nowej grupy urzekającego i hipnotyzującego Zouka od podstaw. Kurs ten będzie odbywał się w każdą środę w godzinach 18:45-20:00 z Rafałem 🙂 Zacznij swoją przygodę z Zoukiem w Salsa Club! Nie czekaj! Zapisz się już dziś i poczuj z nami jak zmysłową formą tańca jest Zouk! Orientacyjna data rozpoczęcia zajęć: 17.01.2018r. Wystartujemy, gdy tylko zbierze (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Gdynia, Klub Pokład
  Klub Pokład zaprasza na wyjątkowy koncert w wykonaniu Andrzeja Sikorowskiego, Mai Sikorowskiej oraz  Jacka Królik.Połączenie dwóch muzycznych pokoleń i kultur, polskiej oraz greckiej. Koncert jest opowieścią o rodzinie, która łączy dwie tradycje. Nie brakuje w nim greckich rytmów, które przywołują znane powszechnie muzyczne tematy. Maja Sikorowska, która wychowała się (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Gdynia, Klub Pokład
  Trio - Andrzej Sikorowski, Maja Sikorowska, Jacek Królik Połączenie dwóch muzycznych pokoleń i kultur, polskiej oraz greckiej. Koncert jest opowieścią o rodzinie, która łączy dwie tradycje. Nie brakuje w nim greckich rytmów, które przywołują znane powszechnie muzyczne tematy. Maja Sikorowska, która wychowała się na piosence wymagającej, konsekwentnie kontynuuje rozpowszechnianie (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Wejherowo, Wejherowskie Centrum Kultury
  NIKT NIE JEST DOSKONAŁY Nikt i nic w życiu Leona nie jest doskonałe, żona odeszła, dorastającą córka Dee Dee zaczęła palić papierosy, a do tego jego ojciec Gus, rubaszny i niesforny pomimo wieku, drażni go swoją ekscentryczną naturą i towarzyskimi ekscesami. Leon jest introwertykiem, nudnym statystykiem, ale posiada talent…. niestety też niedoskonały, bo to talent do pisania romantycznych (...)
 • 17 stycznia, 19:45 - Gdańsk, Salsa Club
  Specjalnie dla Was prowadzimy zapisy na Tango Argentyńskie od podstaw z ALEJANDRO! Jeśli chcesz nauczyć się tego niezwykłego tańca rodem z gorącej Argentyny i dołączyć do grupy na poziomie podstawowym, zapraszamy do zapisów! Kurs będzie odbywał się w każdą ŚRODĘ w godzinach 19:45 do 21:00. Kilka miejsc jest już zajętych, dlatego im szybciej się zapiszesz tym prędzej rozpoczniemy (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Gdańsk, Cybermachina Gdańsk
  Nowy Rok! Nowy Quiz! Jak dobrze znasz świat popularnego włoskiego hydraulika? Jesteś zdolny wymienić nazwy wszystkich gier TES? Kiedy ukazał się pierwszy Mortal Kombat i na jaką platformę? Takie i wiele innych pytań możesz spotkać w naszym quizie! GameQuizie! Jak gramy?? "PRZED WYRUSZENIEM W DROGĘ NALEŻY ZEBRAĆ DRUŻYNĘ!" 1) GameQuiz odbędzie się 17 stycznia, w środa o godz 20:00 2) (...)
 • 17 stycznia, 20:30 - Gdańsk, Café Pub • Bruderschaft
  JAZZ NOCĄ Zapraszamy na Jazz & Jam Session 17.01. środa 20:30 Zagrają: Piotr Chęcki - sax Dominik Kisiel - piano Paweł Urowski- kontrabas Kacper Skolik - perkusja
 • 18 stycznia, 9:30 - Gdynia, Akademia Artystyczna Kappa
  ARCHITEKTURA
  serdecznie zapraszamy na Kurs Projektowania i Aranżacji Wnętrz tryb dzienny , od 18 stycznia Kurs skierowany jest zarówno do osób, które pasjonują się projektowaniem i aranżacją wnętrz i pragną zająć się tworzeniem i realizacją projektów zawodowo. Zajęcia są prowadzone w formie wykładów z prezentacją multimedialną i praktycznych ćwiczeń o charakterze warsztatowym ( ćwiczenia (...)
 • 18 stycznia, 10:00 - Gdynia, Strefa Startup Gdynia
  Pracujesz w domu? Zastanawia Cię, jak to możliwe, że praca przeciąga się do późnych godzin wieczornych? Sprawdź swoją efektywność poza domem i przetestuj nasz coworking podczas dnia otwartego w Strefie Startup Gdynia! Oferujemy cichą i przytulną przestrzeń do pracy, z wyposażonym stanowiskiem pracy, dostępem do szybkiego Internetu i całą listą dodatkowych korzyści. To świetne miejsce (...)
 • 18 stycznia, 10:00 - Gdańsk, Akademia Świadomego Człowieka
  Start: 18 01. 2018 ( środa) godz. 10:00- 18:00 Miejsce: Akademia Świadomego Człowieka, ul. Kaprów 3A/16, Gdańsk Inwestycja: 20 zł Nowy rok zawsze obfituje w różne postanowienia, pragnienie zmiany. Dlatego zafunduj sobie sesję dwupunktu połączoną z innymi technikami kwantowymi, która pomoże w realizacji zamierzeń. Jeśli pragniesz pozbyć się jakiegoś ciężaru, zainicjować zupełnie (...)
 • 18 stycznia, 13:00 - Gdynia, Ciuciubabka
  dla kobiet
  Kochane Mamy i nieMamy, od nowego roku reaktywujemy cykl konwersacji po angielsku przy kawie i ciachu. W każdy czwartek o 13:00 spotykamy się, by poćwiczyć angielski, odświeżyć słownictwo i pogawędzić o ważnych i nieważnych sprawach. Nie musisz mówić perfect :) Nie będzie jak w szkole, będzie jak u przyjaciół :) Swobodnie, zabawnie, czasem życiowo, zawsze z uśmiechem i dobrą (...)
 • 18 stycznia, 17:00 - Sopot, Biblioteka Sopocka
  RĘKODZIEŁO
  dla dzieci
  Biblioteka Sopocka zaprasza do Miniteki na "Upominki dla Babci i Dziadka". 18.01 (czwartek), godz. 17:00 Wstęp wolny Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, to najlepszy moment aby przyjść do Biblioteki i wykonać własnoręczny upominek. Pięknie udekorowane serce, czy malowany wazonik będą wyjątkowym prezentem - bo zrobionym przez Was.
 • 18 stycznia, 17:00 - Sopot, Filia 6
  Filia nr 6 Sopockiej Biblioteki serdecznie zaprasza na opowieść podróżniczą Wojtka Chomki "O Armenii". 18 stycznia, czwartek, godz. 17.00 Sopot, ul. 23 Marca 77 c Wstęp wolny! Wojciech Chomka – doświadczony pilot wycieczek i przewodnik, instruktor turystyki kwalifikowanej; prowadzi szkolenia dla kadry przewodnickiej, jak również rajdy turystyczne i środowiskowe. Z zamiłowania (...)
 • 18 stycznia, 17:00 - Gdańsk, O4
  O4 Coworking & Bezpardonowy Innowator zapraszają na warsztaty „A miało być tak pięknie czyli historia pewnego wynalazku.” Warsztaty mają na celu zapoznać uczestników z metodą zarządzania innowacją. Przedstawimy na konkretym przykładzie dlaczego tak ważne jest zarządzanie innowacją w 6 obszarach. Proponujemy wprowadzić trochę światła w problematykę innowacji za pomocą prostego (...)
 • 18 stycznia, 17:30 - Gdynia, Ciuciubabka
  Kochani, od stycznia wraca Ciuciubabkowa Fabryka Zabawek. Cykliczne spotkania, podczas których dzieci wraz z rodzicami będą wykonywać dla siebie nowe kreatywne zabawki. Wszystkie zabawki będą ekologiczne, wykonane z materiałów recyklingowych, proste i kreatywne. Na każdym spotkaniu rządzić będzie nasza wyobraźnia, kolor, nożyczki i dobra zabawa. Na najbliższym spotkaniu wyczarujemy (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Gdynia, Muzeum Miasta Gdyni
  Podczas autorskiego spotkania z Olgą Dębicką przeniesiemy się w dawne czasy Gdyni i okolic. Inspiracją do spotkania są czarno-białe zdjęcia z rodzinnych szuflad, najstarsze nawet z 1875 roku i liczne retrospekcje mieszkańców Trójmiasta z opuszczonej, szczęśliwej krainy dzieciństwa, migawki z życia z tuż powojennego Gdańska, Sopotu i Gdyni, wspomnienie matki, zdjęcia ślubne prababek (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Gdańsk, Instytut Kultury Miejskiej
  KOLEKCJONERSTWO POZOSTAŁE
  Kolekcjonerstwo to pasja, która może przybrać różne formy - od kolekcjonowania przepisów - wtedy zajmie nam duże pudło po kolekcjonowanie wyposażenia domu - wtedy zajmie nam cały dom... i podwórko. koLEKCJE (totalne) 18. stycznia 2018 roku, g. 18.00-20.00, wstęp bezpłatny. O swojej miłości do starego domu, która przerodziła się w pasję do jego uratowania i odnowienia opowie nam (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Gdańsk, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  wernisaż
  Obrona pracy dyplomowej jest dla studentów jednym z najważniejszych momentów kilkuletniego procesu kształcenia. Jest jego punktem kulminacyjnym i równocześnie chwilą, w której przystępujący do obrony mają możliwość przedstawienia się jako artyści, projektanci – twórcy. Dzień obron jest Świętem dyplomantów i Uczelni – Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dzięki przychylności i życzliwości (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Gdańsk, Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku
  NA ORIENTACJĘ
  Indywidualne, nocne zawody w Biegu na Orientację, z klasyfikacją łączną po wszystkich etapach. Zawody polegają na pokonaniu trasy od startu do mety, poprzez zadane w kolejności punkty kontrolne, które należy potwierdzić za pomocą elektronicznego chipa. Zawodnik nawiguje korzystając z dostarczonej przez organizatorów mapy. Program zawodów 18:00 – 18:45 Otwarcie biura zawodów (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Wejherowo, Muzeum Wejherowo
  koncert
  Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie serdecznie zaprasza Państwa na XIII koncert z cyklu „Akademia w Pałacu” pn. „P R Z Y J Ś C I E M E S J A S Z A. U T W O R Y W O K A L N E I C H O R A Ł Y N A P O Z Y T Y W J. S. B A C H A” 18.01.2018 r. o godz. 18.00, w siedzibie muzeum przy ul. Zamkowej 2a. Wykonawcy: Chen- Chen- sopran Paulina (...)