WOJEWÓDZTWO POMORSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo pomorskie

Województwo pomorskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA
 • 17 września (6 dni) - Gdynia
  Festiwal Polskich Filmów Fabularnych to jedna z najstarszych imprez filmowych w Europie, promująca na tak wielką skalę rodzimą kinematografię. Istnieje od 1974 roku, do roku 1986 FPFF organizowany był w Gdańsku, następnie jego siedzibą stała się Gdynia, a centrum festiwalowym - Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej. Obecnie Festiwal odbywa się nie tylko w Teatrze Muzycznym, ale (...)
 • 21 września, 13:00 (3 dni) - Sztum, Stajnia ISKRA
  19-LECIE STAJNI ISKRA oraz XIX HUBERTUS Wzorem lat ubiegłych urodziny ISKRY połączone zostaną z corocznym Hubertusem, który organizujemy od początku powstania naszej stajni. Na tę okoliczność przygotowaliśmy wiele atrakcji dla Gości jeżdżących konno oraz tych, którzy jeszcze w siodle nie siedzieli, a wszystko pod okiem naszej zasłużonej klaczki, od której wszystko się zaczęło (...)
 • 22 września - Strzelinko, Dolina Charlotty
  Charlotta ZOO Triathlon – ¼ Ironman odbędzie się 22 września 2018 r. w Dolinie Charlotty! IV edycja Charlotta ZOO Triathlon to prawdopodobnie jedyne zawody tego typu, których jedna z konkurencji odbywa się na terenie ogrodu zoologicznego. Czy gdzie indziej można biegać pośród wybiegów zebr, żubrów, lemurów oraz innych dzikich zwierząt? W Dolinie Charlotty można! To wyjątkowa edycja (...)
 • 22 września, 8:00 - Władysławowo
  Szczegółowe informacje udzielamy mailowo roman@almar-sport.pl, tel. 506 494 262 elzbieta@almar-sport.pl, tel. 506 494 261
 • 22 września, 9:00 - Swarzewo
  ŻEGLARSTWO
  regaty
  Ostatnie z cyklu trzech zaplanowanych na ten rok regat żeglarskich dla mieszkańców gminy Władysławowo. Więcej na stronie zapisów, gdzie można zapoznać się z regulaminem cyklu regat - elektronicznezapisy.pl/event/2741.html
 • 22 września, 10:00 - Słupsk
  Rajd rowerowy dofinansowało Miasto Słupsk - zadanie w zakresie turystyki i krajoznawstwa.
 • 22 września, 10:00 - Pszczółki, ODTJ Autodrom Pomorze
  Organizujemy kurs doszkalający dla motocyklistów, którzy chcą lepiej zrozumieć i nauczyć się w praktyce jak jeździć szybciej, bezpieczniej oraz jak wykorzystywać potencjał swojego motocykla w pełni. Zakres szkolenia Szkolenie w 3MM Racing Academy zostało opracowane na podstawie naszych doświadczeń nabytych w trakcie długoletniej przygody z motocyklami, zarówno na drogach jak i (...)
 • 22 września, 10:00 - Gdańsk
  dla dzieci, rodzinne
 • 22 września, 12:00 - Gniew
  dla dzieci, biegi towarzyszące
  Już po raz piąty, wystrzałem z armaty w samo południe 22 września 2018 roku, na zamku w Gniewie ruszy Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw. Na biegaczy oprócz pięknej trasy czekać będą wspaniałe nagrody, których wyliczyć naprawdę jest ciężko stąd podamy tylko główne a będą to podwójne zaproszenia na noclegi (kolacja + śniadanie) w Hotelu Zamek Gniew. Pozostałe nagrody a będzie (...)
 • 22 września, 12:00 - Gdynia, Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Historię opowiada Adam Niezgódka, będący uczniem dość nietypowej szkoły Pana Ambrożego Kleksa. Profesor Kleks jest specyficzną, barwną postacią obdarzoną niezwykłymi zdolnościami. Zarazem jest mocno tajemniczy. Adam chce dowiedzieć się o nim czegoś więcej, dlatego zaprzyjaźnia się z wyjątkowo inteligentnym krukiem Pana Kleksa - Mateuszem. To on opowiada mu cała historię, na którą (...)
 • 22 września, 12:00 - Gdynia, Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Historię opowiada Adam Niezgódka, będący uczniem dość nietypowej szkoły Pana Ambrożego Kleksa. Profesor Kleks jest specyficzną, barwną postacią obdarzoną niezwykłymi zdolnościami. Zarazem jest mocno tajemniczy. Adam chce dowiedzieć się o nim czegoś więcej, dlatego zaprzyjaźnia się z wyjątkowo inteligentnym krukiem Pana Kleksa – Mateuszem. To on opowiada mu cała historię, na którą (...)
 • 22 września, 13:00 - Somonino, Zespół Szkół w Somoninie
  półmaraton
  http://biegsomonino.cyklkb.pl/
 • 22 września, 19:00 - Gdańsk, Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej
  Jako że w tym roku przypada Nam 25 lecie działalności scenicznej już dzisiaj zapraszamy Was na huczne z tej okazji obchody 😜🎉🎇🎈 Wraz z Nami na scenie będą świętować wariaci z THE JUNKERS, HORRORSHOW oraz jeszcze jeden ważny dla Nas zespół na którego potwierdzenie wolnego terminu czekamy. Już dzisiaj wpisujcie tę datę w kalendarz, serdecznie zapraszamy !!! Więcej info wkrótce (...)
 • 22 września, 19:00 - Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Fundacja Wspólnota Gdańska zaprasza do Oliwskiego Ratusza Kultury na koncert "W czasie deszczu dzieci się nudzą" w wykonaniu Doroty Lulki i Młodszych Panów. Powstałe przed laty dla telewizji i radia programy Starszych Panów mają do dziś swoje zdumiewające życie. Partyturami Jerzego Wasowskiego entuzjazmują się muzycy, a teksty Jeremiego Przybory znakomicie nadają się do uteatralnienia (...)
 • 22 września, 20:08 - Gdynia, PIF PAF
  Tym razem gwiazdą sceny w PIF PAF (dawny JOKER) jest Tomasz BORAS Borkowski. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal (...)
 • 22 września, 21:00 - Gdańsk, Klubogaleria Bunkier
  Tym razem konfrontację z weekendem poprowadzą nasi niezastąpieni DJ WIDE, oraz DJ VESOUW! Pewnie o nich dużo słyszeliście, tak.. wszystko to prawda! ♬ Górny parkiet: Wide - w "branży" od 2005r. Przez tych kilka lat, fascynacje poszczególnymi gatunkami mijały i przychodziły nowe, co z pewnością wpłynęło na jego ukształtowanie muzyczne. Dzięki temu nie boi się mieszania za sobą wielu (...)
 • 22 września, 21:00 - Gdańsk, Miasto Aniołów
  START: 21:00 WSTĘP: 15 zł Zaczynamy jesienne imprezy od „mocnego uderzenia”. W Mieście Aniołów pojawi się już po raz kolejny Andy Mile, specjalnie zaproszony przez naszego Rezydenta MIKE G. Ponad tysiąc zagranych imprez plasuje Andy Mile’a w czołówce najbardziej doświadczonych DJ-ów w Polsce. Podczas tej sobotniej nocy nie zabraknie Rezydenta Miasta Aniołów - Mike G, który wspólnie (...)
 • 22 września, 21:00 - Gdańsk, Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej
  Info już niebawem ;)
 • 22 września, 21:00 - Gdańsk, Wydział Remontowy
  TOG dark dance soon.
 • 22 września, 21:00 - Sopot, Teatr Boto
  koncert
  Kaseta "bassssolo" to drugi solowy album basisty, którego premiera ze względu na wydawcę miała miejsce w Berlinie 3 lipca tego roku. "basssolo" powstała na zamówienie wydawcy po usłyszeniu solowego występu Marcina we Wrocławiu na festiwalu w Macondo "Muzyka to mój SPADOCHRON #2" (2017 r.) Motywem przewodnim jest preparacja. Album to koncepcyjne użycie autorskich technik rozszerzonych (...)
 • 23 września - Wejherowo
  Zawody w Wejherowie rozpoczną jesienną edycję popularnego na Pomorzu cyklu zawodów MTB - Garmin MTB Series! Do wyboru będzie jeden z dwóch dystansów: MAXI (około 50 km) oraz MINI (około 25 km). TRASA ➡ http://mtbseries.pl/mtb-wejherowo/trasa/ Informacje i zapisy: www.mtbseries.pl Zobacz film z Garmin MTB Series 2017: https://www.youtube.com/watch?v=x3nq1GZDVBU MINIMUM (...)
 • 23 września, 9:00 - Gdańsk, Westerplatte
  Tegoroczna edycja jednej z najstarszych imprez w Polsce 56. Biegu Westerplatte organizowanego przez Gdański Ośrodek Sportu wystartuje 23 września. W tym roku dla upamiętnienia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości wydarzenie zyskało okolicznościową symbolikę zawartą w logo biegu. Taka też będzie trasa, która obrazuje drogę od wojny do wolności. Start tradycyjnie (...)
 • 23 września, 10:00 (różne terminy) - Gdańsk
  Rusza kolejny cykl gdańskiej imprezy biegowej! 🔜 Nie może Ciebie zabraknąć! ⚠ Zbierz całą rodzinę i znajomych! 👨‍👩‍👧 Widzimy się na starcie! 🔥🔥🔥
 • 23 września, 11:00 - Gdańsk, Nadbałtyckie Centrum Kultury
  charytatywne
  URODZINY BOHATERA BORYSA to idea, za którą stoi potrzeba systematycznego i konsekwentnego budowania wiedzy i świadomości społecznej nt. chorób rzadkich, ich wczesnego rozpoznawania i diagnozowania, a także dostępnych w Polsce terapii leczniczych i rehabilitacyjnych. Równie istotna jest także potrzeba budowania poczucia społecznej odpowiedzialności za tworzenie ogólnopolskiej bazy (...)
 • 23 września, 12:00 - Gdańsk, Oliwski Ratusz Kultury
  Fundacja Wspólnota Gdańska zaprasza do Oliwskiego Ratusza Kultury na spektakl dla najmłodszych widzów w wykonaniu gdańskiego Teatru Rozmaitości Adama Gromadzkiego. "Zło tańcem zwyciężaj" to bajka muzyczna opowiadająca o losach gęsiareczki Marysi, która dzieli się z wędrownym cygankiem ostatnim kawałkiem chleba. W nagrodę otrzymuje od niego moc uzdrawiania wszelkich żywych stworzeń (...)
 • 23 września, 18:00 - Gdynia, Port Gdynia
  Sebastian Riedel & Cree  - koncert ,,Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu"! W 2019 roku przypada 25. rocznica śmierci Ryszarda Riedla. W związku z tym Sebastian Riedel i zespół Cree postanowili uczcić to wydarzenie serią koncertów upamiętniających twórczość legendarnego wokalisty Ryszarda Riedla i zespołu Dżem. Zespół Cree został założony w 1993 roku w Tychach przez Sebastiana (...)
 • 23 września, 19:00 - Gdańsk, Stary Maneż
  Po ogromnym sukcesie tegorocznych koncertów w Warszawie i Krakowie, zespół przyjedzie ponownie do Polski w 2018 r.! The Rasmus wracają po krótkiej przerwie! Przyjadą w ramach trasy koncertowej promującej najnowszy singiel „Paradise”, który został nagrany i zmiksowany w Sztokholmie, a wyprodukowany przez szwedzkie The Family. Jeden z topowych fińskich kapel eksportowych, zespół (...)
 • 23 września, 19:00 - Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  Jakub Chrenowicz – dyrygent Natalia Walewska – skrzypceOrkiestra Symfoniczna PFB Konrad Mielnik – prowadzący   Pēteris Vasks - Vox Amoris: Fantazja na skrzypce i orkiestrę smyczkową  
 • 23 września, 19:30 - Gdynia, Blues Club
  Vaudeville Etiquette (USA) to 5-osobowy skład z Seattle grający muzykę z okolic folku, bluesa z energią rocka. Najmocniejszą stroną są świetne kompozycje oraz unikalne brzmienie zespołu. Tego koncertu nie można przegapić!!!Bradley Laina- guitar, vocalsTayler Lynn- vocals, percussionMatt Teske- pedal steel, mandolinRobin Croen- bassBryce Gourley- drums Bilety do nabycia na: www.KupBilecik (...)
 • 23 września, 20:00 - Gdańsk, Noce i Dnie
  Już 23 września w Noce i Dnie w Gdańskim Garnizonie premiera nowego, czwartego już programu Adama Van Bendlera - człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. W tym programie dowiemy się co siedzi w głowie introwertyka który po 5 latach bytowania w depresyjnej Skandynawii, w obawie przed (...)
 • 24 września, 19:00 - Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  Nordic Pulse – Celebration of Freedom   Baltic Sea PhilharmonicKristjan Järvi – dyrygent   Program:Wojciech Kilar - OrawaGediminas Gelgotas - Mountains Waters (Freedom)Kristjan Järvi - Aurora  
 • 25 września, 9:00 - Gdańsk, EgzooVet lek.wet. Przemysław Łuczak
  Dzień Królika zagości w tym roku w Trójmiejskiej Przychodni Weterynaryjnej!!! 26 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Królika!! Z tej okazji 25 września (wtorek) nasz gabinet zaprasza wszystkich pasjonatów króliczków na badanie przeglądowe w preferencyjnych, częściowo zrefundowanych cenach: - podstawowe badanie kliniczne - poszerzone badanie stomatologiczne - badanie koproskopowe (...)
 • 25 września, 18:00 (różne terminy) - Gdańsk, Instytut Kultury Miejskiej
  wykład, spotkania autorskie
  HARMONOGRAM SPOTKAŃ 2018: 20 lutego, Jan Daniluk ZMIANA DATY: 4 kwietnia, Małgorzata Omilanowska 10 kwietnia, Olga Dębicka 29 maja, Rafał Michalak 19 czerwca, Andrzej Januszajtis 25 września, Mieczysław Abramowicz 23 października, Andrzej Trzeciak 27 listopada, Beata Możejko 11 grudnia, Tomasz Biegański
 • 25 września, 18:00 - Gdańsk, Galeria Bałtycka
  spotkania autorskie
  K2 nie bez powodu nazywany jest najtrudniejszym szczytem świata, dotąd niezdobytym zimą. Na początku tego roku polska ekspedycja pod wodzą legendarnego alpinisty Krzysztofa Wielickiego, postanowiła po raz kolejny rzucić wyzwanie górze. Pasjonujący reportaż z tej wyprawy stworzył Piotr Trybalski w swojej książce „Wszystko za K2. Ostatni atak lodowych wojowników” (Wydawnictwo Literackie) (...)
 • 25 września, 18:30 - Gdańsk, Restauracja Pobrzegi
  warsztaty, testy
  Jesteś prawdziwym chilliheadem i nie boisz się ostrości? 🌶🌶🌶 Znasz Skalę Scoville’a i lubisz wyzwania? 💪 A może chciałbyś sprawdzić czy festiwalowe sosy są faktycznie ekstremalnie pikantne? Niezależnie od tego, czy to początek Twojej przygody z piekielnymi sosami czy też Twoja codzienność - dołącz do naszego wydarzenia* i zmierz się z innymi! Start: 25.09.2018 r. godz: 18:30 Miejsce: (...)
 • 25 września, 20:00 - Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  Wyjątkowy projekt „Zalewski śpiewa Niemena” już niedługo ponownie zabrzmi na żywo! Wiosenna trasa koncertowa Krzysztofa Zalewskiego okazała się ogromnym sukcesem. Wszystkie koncerty zostały wyprzedane, a publiczność za każdym razem była zachwycona i urzeczona niezwykłą atmosferą.  Dzięki tak dużej popularności trasy, mamy przyjemność zaprosić na jej drugą odsłonę! Już dziś zapraszamy (...)