WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo łódzkie

Województwo łódzkie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 
 • 13 czerwca (18 dni) - Łódź
  , festiwal
  [for EN please scroll down] #Duchowość, #Rytuały, #Poznanie, #Metafizyka, #NiewyjaśnioneZjawiska, #Duchy, #Widma - oto niektóre z tematów znajdujących się w centrum uwagi 18. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi. Nadchodząca edycja (...)
 • 17 czerwca, 17:00 (3 dni) - Łódź, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
  , festiwal, dla niepełnosprawnych, rodzinne, wykład, pokaz
  Spotkania z kinem litewskim są wartościową i unikatową propozycją dla wszystkich miłośników sztuki filmowej. Naszą ambicją jest przybliżenie tego mało znanego w Polsce zjawiska, oraz zerwanie ze stereotypami, które każą postrzegać kinematografię (...)
 • 17 czerwca, 17:00 - Łódź, empik Manufaktura
  , dla niepełnosprawnych, rodzinne, premiera, spotkania autorskie
  Album „Gaja Hornby” (Artistars/Powerhouse) to polskojęzyczny debiut fonograficzny Margaret i tym samym pierwsza odsłona jej muzycznego alter ego. Muzyka „Gaja Hornby” zabiera słuchaczy na ulice miast całego świata. Ta wybuchowa mieszanka to (...)
 • 17 czerwca, 18:00 - Łódź, Centrum Kreatywności Fabryka
  , wykład, warsztaty
  Chcesz rozwijać swoje kompetencje i budować historie wspierające proces komunikacji z zespołem, przełożonym, klientem czy inwestorem? Pragniesz rozwijać samoświadomość w ramach storytellingu i poznać swoje mocne strony? Jak być lepszym mówcą (...)
 • 17 czerwca, 18:00 - Głowno, Miejski Ośrodek Kultury - GŁOWNO
  Popisy wokalne młodych adeptów śpiewu reprezentujących Studio Piosenki MOK będące podsumowaniem sezonu artystycznego 2018/19. Wystąpią m. in. zdobywcy wielu nagród i wyróżnień w regionalnych i ogólnopolskich przeglądach piosenki.
 • 17 czerwca, 18:30 - Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
  , spotkania autorskie
  Już 17 czerwca, o godzinie 18:30, na sali teatralno-widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy odbędzie się pilotażowe wydarzenie z cyklu ,,Podwieczorek z gwiazdą". Naszym pierwszym gościem będzie niezwykły człowiek, aktor teatralny i filmowy Artur (...)
 • 17 czerwca, 18:30 - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  Uwodzicielski i przewrotny, najnowszy film Oliviera Assayasa („Sils Maria”, „Personal Shopper”) bawi się pojęciem wierności. W „Podwójnym życiu” dotyczy ono zarówno kilku zdradzających się osób, perwersyjnej relacji fikcji do rzeczywistości (...)
 • 18 czerwca, 17:00 - Łódź, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  , spotkania autorskie
  Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zaprasza 18 czerwca 2019 r. o godz. 17.00 na promocję antologii Związku Literatów Polskich – Oddział Łódź TROPY. Autorami tekstów zawartych w antologii są: Roma Alvarado-Łagunionok (...)
 • 18 czerwca, 17:30 - Łódź, DOM
  TANIEC
  Wielkimi krokami zbliża się niezapomniane wydarzenie – Koncert Adeptów! Wszyscy nasi tancerze zaprezentują swoje umiejętności i dadzą z siebie 100% aby zakończyć sezon w jak najlepszym stylu. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą obejrzeć (...)
 • 18 czerwca, 18:00 - Łódź, empik Manufaktura
  , dla niepełnosprawnych, rodzinne, premiera, spotkania autorskie
  W książce pt. „Polak z wyboru, czyli szczęśliwy Rosjanin nad Wisłą. Wspomnienia” (Wydawnictwo Mando) uwielbiany przez publiczność Alosza Awdiejew opowiada m.in. o tym, jak stał się Polakiem z wyboru; jak przetrwał wojnę, dzięki komu odebrał (...)
 • 18 czerwca, 19:00 - Łódź, KEJA Pub
  Klub Podróżników Keja zaprasza na ostatnie spotkanie podróżnicze w 7 sezonie. 18 CZERWCA, godz.19:00 WSTĘP WOLNY KEJA PUB ul.Kopernika 46 WOJCIECH TOKARSKI: "W CIENIU KANCZENDZONGI- NEPAL WSCHODNI" Po zakończeniu prezentacji, krótkie podsumowanie (...)
 • 18 czerwca, 19:00 - Łódź, Zespół Szkół Salezjańskich w Łodzi
  Druga odsłona spektaklu "To tylko zabawa" z roku 2012. Tym razem w poszerzonej o nowe postacie wersji. Klasy 7-8 SSP oraz 3SG prezentują komedię charakterów, stereotypowych i przerysowanych dorosłych. (w tle wspomnienie pierwotnej wersji (...)
 • 19 czerwca, 18:00 - Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
  Zapraszamy Państwa na taneczno-aktorską bajkę, w wykonaniu dziewczynek w wieku 7-11 lat z zespołu Broadway Girls, działającego pod patronatem Teatru Muzycznego w Łodzi. Scenariusz inspirowany jest utworem literackim „Przebudzenie” autorstwa (...)
 • 19 czerwca, 18:00 - Złoczew, MOK Złoczew
  Impreza taneczna o charakterze koszyczkowym. Wymagane wcześniejsze zapisy
 • 19 czerwca, 19:00 - Łódź, Teatr V6
  , dla niepełnosprawnych, rodzinne, pokaz, premiera, przedstawienie
  Spektakl taneczny "SPOT" to przede wszystkim spotkanie. Z drugim człowiekiem, ale i z ruchem, muzyką, dotykiem, tańcem, emocjami, bliskością, Spektakl przedstawia 4 niezwykłe duety, w których profesjonalne tancerki spotkały się z podopiecznymi (...)
 • 19 czerwca, 19:00 - Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
  Spektakl opowiada o życiu Oskara, który ma niemal wszystko - pasję, talent, przyjaciół, miłość. Jak bardzo może zmienić życie jedna szkolna dyskoteka? Czy nastoletni chłopiec będzie w stanie stawić czoła śmiertelnej chorobie i zawalczyć o życie? (...)
 • 19 czerwca, 20:00 - Łódź, 6 dzielnica
  , koncert
  Bastarda Trio "Ars moriendi" Koncert odbywa się w ramach trasy promującej najnowszy album zespołu. ”Muzyka w czasie smutku jest jak przypowieść w niestosownej chwili”. Tak głosi Pismo Święte (Mądrość Syracha 22:6), sugerując, że w obliczu (...)
 • 19 czerwca, 20:00 - Rawa Mazowiecka, Pizzeria Level Up
  Stand-up No Limits oraz Pizzeria Level Up zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpią:Michał Kutek - z wykształcenia prawnik, od kilku lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny (...)
 • 20 czerwca - Tomaszów Mazowiecki
  , festiwal, premiera, spotkania autorskie, maraton filmowy, kino niezależne
  COŚ DLA LUDZI... MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3 Plotki o kontynuacji kultowego dyptyku Romana Załuskiego powtarzały się co kilka lat, ale przez całe lata, a nawet dekady, na plotkach się kończyło. Dopiero po trzydziestu latach doczekaliśmy się (...)
 • 20 czerwca, 19:00 - Pabianice, Fabryka Wełny Hotel & Spa
  , koncert, dla niepełnosprawnych, rodzinne
  Serdecznie zapraszamy na wakacyjne spotkanie z orkiestrą dęto-swingową Big Band Fabryka Wełny! Tym razem koncert odbędzie się na hotelowym patio. W programie: -Najpiękniejsze marsze -Jazz nowoorleański -Spotkanie z Muzykami orkiestry -Konkursy (...)
 • 20 czerwca, 20:00 - Łódź, The Rollin' Barrel
  ENGLISH VERSION BELOW Before, beforeczek, beforunio, czyli to co Jednorożce lubią najbardziej! Przedfestiwalowa rozgrzewka, w trakcie której nie zabraknie emocji ani zabawy! Zapraszamy Was TU już w czwartek 20.06.2019 o 20:00. Przed imprezą (...)
 • 20 czerwca, 20:00 - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  „Laleczka” przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki. Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=akSzSjFT0WI Kup (...)
 • 21 czerwca, 17:00 - Pabianice, Fabryka Wełny Hotel & Spa
  , spacer
  Zapraszamy na spacer po Ostrowcu Św., dotyczący historii architektury. Spacer rozpoczynamy przy moście im. ks. Popiela na alei 3 Maja, a kończymy w Rynku. Na tym odcinku zatrzymujemy się przy dziesięciu obiektach i dokładniej przyglądamy się (...)
 • 21 czerwca, 18:00 - Kutno, Kutnowski Dom Kultury
  , spotkania autorskie
  Tomasz Sekielski - dziennikarz, reporter, dokumentalista, pisarz; scenarzysta i reżyser filmu dokumentalnego pt. "Tylko nie mów nikomu". Filmu, który w ciągu kilku dni (od 11 maja) na YouTubie obejrzało ponad 18 milionów widzów. Bilety od 20 (...)
 • 21 czerwca, 18:00 - Skierniewice, Kinoteatr Polonez
  Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach zaprasza na koncert finałowy konkursu „Głos Skierniewic”, którego celem jest aktywizowanie skierniewickiego środowiska wokalnego oraz kształcenie i pomoc osobom uzdolnionym wokalnie w rozwoju ich kariery (...)
 • 21 czerwca, 18:30 - Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
  , koncert
  Jak rozpocząć wakacje? Oczywiście z hukiem! Już 21.06.2019r. czeka Was niezwykłe zakończenie roku szkolnego. Tego wieczoru zagości u nas kultowy zespół ARMIA. Jest to kultowa polska formacja z pogranicza punk rocka i hardcore’u. Grupa powstała (...)
 • 21 czerwca, 19:00 - Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
  Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTORIrena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem (...)
 • 21 czerwca, 19:00 (3 dni) - Łódź
  , festiwal
  21.06.2019 Friday, Piątek Arbadetorne Sprinkle Blizzard Stefano Baldan 22.06.2019 Saturday, Sobota Balzinga Bourrasque Kesako 23.06.2019 Sunday, Niedziela Gwerenn Lyradanz Wowakin Trio
 • 21 czerwca, 20:00 - Łódź, Na dachu Sukcesji
  , koncert, festiwal, rodzinne, dla kobiet
  Disco Night! ★ Łobuzy ★ Mega koncert Na dachu Sukcesji ★ Najlepsze imprezy pod gołym niebem! GWIAZDA WIECZORU: ŁOBUZY Twórcy hitów: Zbuntowany Anioł, Łobuz kocha najbardziej i wiele więcej! Muzyka, która rozpali nasz parkiet! Nie może Was (...)
 • 21 czerwca, 21:00 (2 dni) - Piotrków Trybunalski
  V. Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur Certyfikowana trasa, historyczne centrum miasta, kapitalna atmosfera, atrakcyjne nagrody w wielu kategoriach. Do wyboru dwa dystanse! REGULAMIN IMPREZY: http://www.polmaratonpiotrkowski.pl/regulamin.html
 • 22 czerwca, 9:30 (2 dni) - Piotrków Trybunalski
  MODELARSTWO
  W związku z odwołaniem V Trybunałów Modelarstwa Kolejowego i z uwagi na aktualną rezerwację Hali, organizujemy wydarzenie modelarskie pod nazwą „ Polska na makiecie". Połączenie prezentacji makiet wraz z Polskimi producentami oraz na doczepkę (...)
 • 22 czerwca, 12:00 - Ostrów Warcki, Port jachtowy "Jeziorsko"
  Poszukujesz półmetrowych fal, wody zalewającej Cię co najmniej kilkanaście raz, braku dywanów, wiatru na rowerze, pofałdowanego asfaltu i ciężkiej trasy biegowej to idealnie trafiłeś. W zamian dostaniesz niesamowitą satysfakcję z ukończenia (...)
 • 22 czerwca, 12:00 - Łódź, Art_Inkubator
  RĘKODZIEŁO
  , warsztaty
  Jeśli chcesz nauczyć się haftować, ale stworzone przeze mnie zestawy startowe nie spełniają Twoich oczekiwań, lub po prostu nie są dla Ciebie, nie martw się. Możesz spać spokojnie, bo właśnie ruszam z trasą warsztatową po całej Polsce. Warsztaty (...)
 • 22 czerwca, 15:00 (2 dni) - Aleksandrów Łódzki, Mosir im. Włodzimierza Smolarka
  Jak co roku, w czerwcowy weekend, zbliża się dwudniowe szaleństwo, przyciągające tłumy aleksandrowian i okolicznych mieszkańców. Już 22 i 23 odbędą się Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2019. W tym roku również będziemy mieli możliwość usłyszenia doskonałych (...)
 • 22 czerwca, 15:00 - Zapolice
  Zarezerwujcie sobie ten termin :)
 • 22 czerwca, 15:00 - Łódź, DOM
  Kogut w rosole to sztuka o ludziach walczących o miejsce w życiu. Bezrobotni, odstawieni na boczny tor, wydaje się - nikomu niepotrzebni, zdecydowani są zrobić wszystko by odzyskać godność. Paradoksalnie - właśnie dlatego decydują się na działanie (...)