WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo łódzkie

Województwo łódzkie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 23 czerwca, 15:00 (3 dni) - Łódź, Piotrkowska 217
  Kochani, Na pierwszy weekend wakacji przygotujemy dla Was moc niespodzianek i atrakcji rodem z lat 90 :) PIĄTEK: - Dzień Ojca w KołoWrotki SOBOTA - Animacje dla dzieci (gra w klasy, gumę itd.) - strefa rodzica (KLUB WINO) - 12:00-13:30 - Warsztaty w Manufaktura Czekolady w Łodzi - 15:00-18:00 - eliminacje w turnieju gry w kapsle (Chill - Bistro & Bar) NIEDZIELA - 12:00-13:30 (...)
 • 23 czerwca, 19:00 (15 dni) - Piotrków Trybunalski, Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim
  wernisaż
  Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej IV Piotrkowskie Biennale Sztuki Wernisaż: 23 czerwca 2017, godz. 19:00 Galeria ODA, ul. Dąbrowskiego 5, Piotrków Trybunalski kontynuacja wernisażu w Galerii ODA, ul. Sieradzka 8 Wystawa czynna do 27 sierpnia 2017 w galeriach ODA Dąbrowskiego 5 i Sieradzka 8 (...)
 • 23 czerwca, 21:00 (3 dni) - Piotrków Trybunalski
  koncert, dla dzieci, rodzinne
  Imieniny Piotrków 2017! Wyjątkowa impreza z okazji obchodów 800 lat Piotrkowa Trybunalskiego! W programie koncerty m.in.: Afromental, Jacek Stachursky, Jamal, KęKę Radom!!! Mnóstwo piotrkowskich akcentów - chwalimy się tym, co mamy najlepsze. Wystąpi Formacja Chatelet, zagra Amnezja, trio Tym Bardziej, legendarna Grzmiąca Półlitrówa, Mayevska Band, a beatboxowy pokaz zrobi Michał (...)
 • 24 czerwca (2 dni) - Buczek
  koncert
  Niezmiennie od kilkunastu lat w ostatni weekend czerwca w gminie Buczek obchodzone jest Święto Truskawki. Ranga organizowanego święta wzrasta z roku na rok. W tym roku impreza zapowiada się równie imponująco jak w latach ubiegłych. Od roku 2009 Święto Truskawki znajduje się w randze święta wojewódzkiego, w tym roku pod Patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałka (...)
 • 24 czerwca, 7:30 (2 dni) - Buczek
  Stowarzyszenie Gminny Klub Motorowy Buczek zaprasza 24-25 czerwca na IV i V Rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w SuperEnduro. Regulamin uzupełniający i harmonogram zawodów: https://www.pzm.pl/pliki/zg/samochody/regulamin_uzupelniajacy_superenduro_2017_buczek.pdf
 • 24 czerwca, 8:00 - Łódź, Vera Sport
  Drogie Panie! Chciałybyście mieć jędrne pośladki? Podnieść co nieco? Nadać odpowiedni kształt i przy okazji pozbyć się np. cellulitu? 16.05 startujemy z kolejną akcją, która pomoże Wam przygotować się na nadchodzące wakacje by wskoczyć w seksowny strój kąpielowy i pozbyć się wszystkich problemów, jakie miałyście z Waszymi pupami ;) Agnes Immortal Prodigy i Marta Dudzińska w trakcie (...)
 • 24 czerwca, 8:00 - Głowno
  turniej
  VII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Głowna - Projekt Plażówka 2017 W sobotę, 24 czerwca 2017 r. w Głownie rozegrany zostanie VII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Głowna. Kolejny już raz w ramach tego przedsięwzięcia odbędzie się siatkarska rywalizacja kobiet i mężczyzn w ramach Projektu Plażówka 2017, któremu patronuje posłanka RP, znakomita siatkarka (...)
 • 24 czerwca, 9:00 (2 dni) - Piątek, Battle Arena
  W dniach 24-25 czerwca 2017 r. na terenie Battle Arena (Piekary) odbędzie się szkolenie poligonowe KWM Piekary 2017 – Kurs Walki w Mieście, organizowane przez Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich „Strzelec”, Stowarzyszenie ObronaNarodowa.pl Ruch na Rzecz Obrony Terytorialnej. Uwaga: W zajęciach poligonowych mogą uczestniczyć wyłącznie absolwenci seminariów teoretycznych KWM (...)
 • 24 czerwca, 9:00 (2 dni) - Łódź, 11 Muz
  warsztaty
  To pewność siebie buduje wizerunek osoby godnej zaufania, z autorytetem, kompetencjami i odpowiedzialnością. Jeśli do tej pory z trudnością, nieśmiałością mówiłeś o swoich mocnych stronach, daj sobie szansę i spójrz na siebie inaczej. Zapraszamy tych, którzy ➡ czują się onieśmieleniw towarzystwie. ➡ chcą zwiększyć swoją pewność siebie nabyć świadomość swoich mocnych stron i zacząć (...)
 • 24 czerwca, 9:30 - Łódź, Ośrodek Kultury Górna
  dla dzieci
  Szkoła Szachowa HETMAN Mateusz Głowacki oraz Ośrodek Kultury Górna zapraszają na turniej szachowy z okazji rozpoczęcia wakacji. Celem turnieju jest popularyzacja gry w szachy wśród dzieci oraz integracja środowiska szachowego w Łodzi. Szczegółowy regulamin oraz informację znajdą Państwo w linku poniżej: http://chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_3816/regulations.html?l=pl Do zobaczenia (...)
 • 24 czerwca, 9:45 - Andrespol
  biegi towarzyszące, nordic walking
  Zapraszamy do Wiśniowej Góry na aktywne powitanie wakacji! Będzie się działo! Bieg i Marsz Nordic Walking po Lesie Kraszewskim na 7 km. Bieg rekreacyjny dla dzieci i całych rodzin. Finał turnieju tenisa ziemnego. A po zawodach - prysznic i.... zapraszamy do dalszej zabawy:-) Bedą konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych , zjeżdżalnie, dmuchańce, pokaz lokalnych talentów (...)
 • 24 czerwca, 10:00 - Łódź, Tubajka Rodzinna sklepo-kawiarnia
  dla dzieci
  KOLEJNE SPOTKANIE Z TWÓRCZYM ROZMACHEM DLA DZIECI W WIEKU 1,5 - 6 LAT W TUBAJCE W ŁODZI!!! KOLOROWE, POBUDZAJĄCE FANTAZJĘ, UWALNIAJĄCE WEWNĘTRZNĄ EKSPRESJĘ TWÓRCZĄ DZIECKA! - Swobodna ekspresja - eksperymentowanie z różnymi plastycznymi technikami - praca na dużych formatach - malowanie palcami, stopami - nietypowe materiały Zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik (...)
 • 24 czerwca, 10:00 - Łódź, Bawełna
  Nieformalna kolacja, grupka znajomych i cały wieczór spędzany na miłych rozmowach. Brzmi jak pomysł na idealny wieczór? Nie do końca, bo nagle ktoś rzuca hasło: a może wyjmiemy swoje telefony komórkowe i poczytamy na głos sms-y, w końcu nie mamy przed sobą żadnych tajemnic? Tak rozpoczyna się jedna z najlepszych europejskich komedii ostatnich lat, włoski film „Dobrze się kłamie (...)
 • 24 czerwca, 10:00 - Łódź, Klub Sportowy "Społem"
  Trening przygotowawczy osób chcących wziąć udział w Pierwszych Torowych Mistrzostwach Polski w Jeździe na Rowerach Miejskich ma za zadanie zaznajomić uczestników ze specyfiką, oswoić z torem kolarskim, na którym już 2 lipca zostaną rozegrane mistrzostwa. Wydarzenie skierowane jest do osób pełnoletnich (wymóg posiadania dowodu osobistego). Na trening należy przyjść wyposażonym w (...)
 • 24 czerwca, 11:00 - Inowłódz, Gmina Inowłódz
  koncert, dla dzieci, kiermasz
  INOWŁÓDZ zaprasza 24 czerwca 2017 na gwarne, huczne i radosne otwarcie sezonu letniego w scenerii Nocy Świętojańskiej. Główne wydarzenia odbywać się będą na zamku i podzamczu, na rynku i nad rzeką. Będą kramy i stragany, muzyka i taniec, śpiew i ogień, jak przystało na wigilię Św. Jana. Bawimy się od południa do późnej nocy. Na zamek przybędzie Chorągiew Ziemi Łęczyckiej oraz (...)
 • 24 czerwca, 11:00 - Łódź, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi
  spacer
  24 czerwca 1905 padły ostatnie barykady powstania łódzkiego. 112 lat po tych wydarzeniach Muzeum Tradycji Niepodległościowych zaprasza na spacer szlakiem powstania łódzkiego. Wycieczka rozpocznie się od dawnego więzienia carskiego przy ul. Gdańskiej (Siedziba Główna MTN-Łódź), a następnie przejdzie przez Plac Wolności, ul. Wschodnią i Rewolucji 1905 roku. Spacer zakończy się przy (...)
 • 24 czerwca, 11:30 - Łódź, Muzeum Pałac Herbsta
  warsztaty
  Zapraszamy do udziału w warsztacie malarskim dla dorosłych. Warsztat rozpocznie się krótką opowieścią na temat pejzażu na przykładzie wybranych obrazów z wystawy „Od Matejki do Wojtkiewicza. U zarania nowoczesności”. Wprowadzenie ma zachęcić uczestników do wykonania pracy inspirowanej przypałacowym ogrodem. Malować będziemy farbą temperową przy pomocy wałków. Spróbujemy skupić (...)
 • 24 czerwca, 12:00 (2 dni) - Wolbórz, Wolborskie Centrum Kultury
  koncert, dla dzieci
  Już dziś pracujemy nad programem tegorocznych Dni Wolborza. Będziecie mocno zaskoczeni, szykujemy dla Was coś wyjątkowego. Zapiszcie te dwa dni w kalendarzu. Będzie kulinarnie, muzycznie i gwiazdorsko :)
 • 24 czerwca, 12:00 (2 dni) - Łódź, Dom Literatury w Łodzi
  festiwal
  Zapraszamy 24 i 25 czerwca do Domu Literatury na weekend z Big Book Festivalem. Każdego dnia będziemy na żywo transmitować wydarzenia z warszawskiego festiwalu pod nazwą "Okrągłe Stoły Pisarzy". Zapraszamy na czerwcowe popołudnia spędzone w ciekawym towarzystwie i naszym niezrównanym barze. Wstęp wolny. Składy i terminy obu dyskusji: "Strach się bać. Odwaga cywilna niezbędna (...)
 • 24 czerwca, 12:30 - Łódź, Yoga & Mind
  Kolejna odsłona warsztatu z CYKLU YOGI CZAKRALNEJ tym razem zajmiemy się CZAKRĄ GARDŁA VISHUDDHA Zapraszam wszystkich tych którzy zainteresowani są tym zagadnieniem, pragną zgłębić temat pracy z tą czakrą na poziomie asany,pranayamy,medytacji, wizualizacji i mantr. Czakara gardła jest siedzibą praktycznego umysłu i wyższym osrodkiem tworzenia. Poprzez nią komunikujemy się (...)
 • 24 czerwca, 13:00 (2 dni) - Aleksandrów Łódzki, Mosir im. Włodzimierza Smolarka
 • 24 czerwca, 13:00 - Łódź, Gralnia - Gry bez prądu
  Gralnia oraz Wydawnictwo Rebel zapraszają na eliminacje do Mistrzostw Polski w grę "Domek". Na zwycięzców czekają nie tylko nagrody w postaci gier, ale również zaproszenie na wielki finał w Gdańsku w listopadzie 2017 roku na Festiwalu GRAMY! Nie wiecie co to jest Domek, a chcielibyście spróbować i potrenować? Zapraszamy do Gralni na pokazy i naukę gry, codziennie w godzinach otwarcia (...)
 • 24 czerwca, 14:00 - Łódź, Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat
  dla dzieci, charytatywne, 5 km, atest, biegi towarzyszące
  Przybij piątkę z nami - pobiegnij Bałut ulicami. Zapraszamy do udziału w IV edycji Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”.BIEG GŁÓWNY:
 • 24 czerwca, 14:00 - Bełchatów, MCK Bełchatów
  Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na kolejną odsłonę cyklu: „Sobota z planszówkami”, podczas której będzie można pograć w najciekawsze gry planszowe oraz wziąć udział w przedturniejowej nauce gry w Carcassonne. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca w godzinach: 14 – 18, w sali koncertowej MCK. Wstęp wolny. Tradycyjnie już, w każdą ostatnią sobotę miesiąca, MCK staje (...)
 • 24 czerwca, 15:00 (2 dni) - Rozprza, Rozprza
  koncert, dla dzieci, piknik
  W tym roku po raz czternasty Urząd Gminy w Rozprzy organizuje Dni Gminy Rozprza. Termin: 24-25 czerwiec 2017r. Miejsce: Stadion ul. Sportowa 7A, 97-340 Rozprza Już niebawem podamy więcej informacji :)
 • 24 czerwca, 15:00 - Piotrków Trybunalski, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim
  Dlaczego w 2017 roku obchodzimy Jubileusz 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego? Dlaczego Piotrków jest Trybunalski? Dlaczego jest Piotrkowem? ;-) Na te podstawowe pytania odpowiemy sobie podczas najbliższego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim wspólnie z Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego oraz Uniwersytet Jana (...)
 • 24 czerwca, 16:00 - Skierniewice, Zalew Zadębie Skierniewice
  Już po raz drugi w Skierniewicach odbędą się mistrzostwa w mega kulach Bumper Ball. Bumper Ball to pewna, dość ciekawa odmiana piłki nożnej. Zawodnicy grają w specjalnych dmuchanych kulach, które mają za zadanie ochronić ich przed uszkodzeniami ciała i kontuzjami. Gra ta po części nawiązuje do rugby, w którym to gracze wpadają na siebie. Bumper Ball to jednak gra w pełni bezpieczna (...)
 • 24 czerwca, 16:00 - Skierniewice, Zalew Zadębie Skierniewice
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  💛 Kochani 💛, WIELKIMI krokami 🏃 zbliżają się wakacje, a co za tym idzie Zalewaya - VIII Plażowy Piknik Rodzinny. Zalewayka w tym roku obchodzi swoje 🎂 8 urodziny, a jak wiemy to już poważny wiek 😜 Dlatego postanowiła dla swoich Gości przygotować szereg atrakcji sportowo-rekreacyjno-muzycznych. Oczywiście nie zabraknie warsztatów i pokazów stricte związanych z bezpieczeństwem (...)
 • 24 czerwca, 16:00 - Drzewica, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzewicy
  Zapraszamy na coroczne sobótki nad Zalewem w Drzewicy! W programie prezentacja Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy oraz wystepy zespołów: - Warsztatu Terapii Zajęciowej w Drzewicy, - Mali Drzewiczanie i Drzewiczanie, - Kalepa Folkowa "Pieczarki" z Węglerskiej Górki, Wieczorem wianki popłyną na wodzie a lampiony pofruną pod niebo. Na koniec zabawa taneczna z zespołem "Paradoks"! Nie (...)
 • 24 czerwca, 17:00 - Łódź, Kino Bodo
  • Lubisz, gdy film pozostawia w Tobie emocjonalny ślad? • Wychodzisz z kina z osobistym przeżyciem? • Seans filmowy wywołuje pytania, na które szukasz odpowiedzi? Wspólnie z Kinem BODO i kawiarnią VINDA w ramach projektu Vinda po rozwój zapraszamy wyjątkowo w sobotnie popołudnie na „Seanse psychologiczne” czyli filmy repertuarowe w Kinie BODO wzbogacone o dyskusję na temat mechanizmów (...)
 • 24 czerwca, 17:00 - Łódź, Kino - Galeria Charlie
  POKAZ PRZEDPREMIEROWY: W STARYM, DOBRYM STYLU 24 czerwca 2017 r., godz. 17:00 Wstęp: wg cennika Kina Charlie danego dnia Nagrodzeni Oscarem Morgan Freeman (Za wszelką cenę), Michael Caine (Wbrew regułom, Hannah i jej siostry) oraz Alan Arkin (Mała Miss) pojawiają się razem na ekranie jako najlepsi kumple — Willie, Joe i Albert. Kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany (...)
 • 24 czerwca, 17:00 - Łódź, Hala Sportowa MOSiR Łódź
  dla dzieci
  Przed nami kolejne, bezpłatne zajęcia z gimnastyki sportowej dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez instruktorów REGIMIS. Nie warto marnować soboty przed telewizorem, lepiej spędzić ją aktywnie i zdrowo. UWAGA! Na zajęcia obowiązują zapisy w Dziale Sportu pod numerem (42) 272 14 28.
 • 24 czerwca, 17:00 - Dzierżązna
  koncert, dla dzieci
  Jak co roku zapraszamy na niesamowitą Noc Świętojańską w Dzierżąznej! :) Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie zespół DEFIS! Dobra zabawa gwarantowana! :)
 • 24 czerwca, 17:30 - Łódź, 6 dzielnica
  debata
  Debata na temat wpływu religii na wolność jednostki będzie pierwszym spotkaniem Klubów Liberalnych w Łodzi. Nawiązujemy tu do inauguracyjnej debaty z Warszawy, gdzie przedmiotem jest świeckie państwo. Tym razem jednak skupimy się nie tyle na instytucjonalnym uregulowaniu relacji politycznych między państwem a kościołami, a bardziej na stosunkach idei wynikających z religii i ich (...)
 • 24 czerwca, 18:00 - Łódź, Krańcoofka - Klub Transportowy
  koncert
  Kolejny Koncert na naszej trasie promujący EP Six Names. Another concert on Our tour that promote Six Names EP Deathroned- Death Metal/ Zawiercie DoomSayer Official- Death Metal/ Pajęczno Rectifier- Doom Death Metal/Łódź Astarot- Slam Brutal Grindcore/Leszno Kolejność: 19:30-20:00 Dooomsayer 20:20-21:00 Astarot 21:20-22:00 Deathroned 22:20-23:15 Rectifier START: (...)
 • 24 czerwca, 18:00 - Łódź, Hala Sportowa MOSiR Łódź
  Sobotę dobrze spędzić w gronie rodzinnym, ale zdrowo i aktywnie. Doskonałą okazją do tego są zajęcia z gimnastyki sportowej dla rodzin, prowadzone przez instruktorów REGIMIS. Zajęcia odbędą się w sobotę (24.06.2017 r.) o godz. 18:00, w hali sportowej przy ul. Karpackiej 61, serdecznie zapraszamy! UWAGA! Na zajęcia obowiązują zapisy w Dziale Sportu pod numerem (42) 272 14 28.