WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo łódzkie

Województwo łódzkie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA
 
 • 20 lutego, 8:00 (28 dni) - Łódź, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  W czasie walk o niepodległość, jak i w dwudziestoleciu międzywojennym powstawały wiersze i piosenki o Józefie Piłsudskim. Środowisko literatów często wspierało działania Marszałka. Już w 1918 r. z Polski manifestacyjnie wysyłano życzenia Piłsudskiemu (...)
 • 22 lutego (5 dni) - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych (...)
 • 22 lutego - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Repertuar/
 • 22 lutego, 10:30 - Łódź, Muzeum Pałac Herbsta
  Chcę cię tu widzieć. Seminarium poświęcone działaniom partycypacyjnym w instytucjach kultury 22 lutego 2019 r. Seminarium stanowi część projektu "Jak to widzisz?", pozwalającego publiczności aktywnie włączyć się w działalność Muzeum Pałac (...)
 • 22 lutego, 17:00 - Łódź
  , warsztaty, dla kobiet
  KOBIETA PEWNA SIEBIE to cykl intensywnych 3h warsztatów, które będą się odbywały 1x w miesiącu (od lutego do czerwca). 🔴 CO CI DA TEN PROGRAM? CO SIĘ ZMIENI? 🔴 Będziesz lepiej radziła sobie z wyzwaniami jakie stawia przed tobą życie. Zaczniesz (...)
 • 22 lutego, 17:00 - Łódź, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi
  W dniach 21-25 lutego w Łodzi będą odbywały się dni Piłsudskiego organizowane przez Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi. Data imprezy jest nieprzypadkowa. Nawiązuje do rocznicy aresztowania Józefa Piłsudskiego w nocy z 21 na 22 lutego (...)
 • 22 lutego, 17:50 - Łódź, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi
  W dniach 21-25 lutego w Łodzi będą odbywały się dni Piłsudskiego organizowane przez Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi. Data imprezy jest nieprzypadkowa. Nawiązuje do rocznicy aresztowania Józefa Piłsudskiego w nocy z 21 na 22 lutego (...)
 • 22 lutego, 18:00 - Łódź, empik Manufaktura
  , dla mężczyzn, dla niepełnosprawnych, premiera, spotkania autorskie, dla kobiet, fantastyka
  „Płomień i krzyż. Świat inkwizytorów. Tom 3” (Fabryka Słów) to najnowsza powieść jednego z najpopularniejszych obecnie polskich pisarzy fantastycznych – Jacka Piekary, prowokującego, zaskakującego, potrafiącego jednocześnie rozbawić, zbulwersować (...)
 • 22 lutego, 18:00 - Łódź, Muzeum Sztuki ms1
  [scroll for ENG] Prototypy: Dom Mody Limanka. Nowa Kolekcja - wernisaż 22 lutego 2019, godz. 18.00 ms1, Więckowskiego 36 "W Domu Mody Limanka wierzymy, że na modę składa się suma małych rzeczy: to jak żyjesz, jak oddychasz, mówisz czy tworzysz (...)
 • 22 lutego, 18:00 (2 dni) - Łódź, Sala Koncertowa Akademii Muzycznej
  , musical
  Po sukcesach 👏💐🏆 pierwszych spektakli „Dlaczego Maciek nie poszedł do nieba” musical 💃🕺👩‍🎤👨‍🎤 wraca na scenę! Tytułowy jazzman Maciej znów powróci z Ameryki 🇺🇸 do swej rodzinnej wsi 🇵🇱, gdzie już czeka na niego szereg niezwykłych (...)
 • 22 lutego, 18:30 - Łódź, Dom Literatury w Łodzi
  We would like to invite you to an evening with the British actress, director and academic, Jane Arnfield. The evening will start with a performance of The Tin Ring, a love story set during the Holocaust, based on an autobiographical account (...)
 • 22 lutego, 18:30 - Łódź, Poleski Ośrodek Sztuki
  , dla kobiet
  "Zewsząd - często - ciągle - z książek - filmów - mów mądrych - głów uczonych - słyszę od wieków, że jestem jednostką. Niedobrze mi być jednostką, bo to wolność pozorna, a pustynia dokoła i boli. Zaczynam wirować. Obijam się o mury kultury (...)
 • 22 lutego, 19:00 - Łódź, Filharmonia Łódzka
  Wykonawcy: Roman Perucki – organy, Łukasz Długosz – flet Jean-Luc Tingaud – dyrygent Orkiestra Symfoniczna FŁ Program: Ottorino Respighi - Cztery impresje symfoniczne "Witraże kościelne" Enjott Schneider - "Bernardus-Freskos" na flet, organy (...)
 • 22 lutego, 19:00 - Łódź, Scenografia Klub & Kawiarnia
  , koncert
  Ich Troje zaprasza na Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia! Ich Troje nikomu przedstawiać nie trzeba, wystarczy wspomnieć rok 2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam roku zespół niemal zaczarował publiczność niezwykle barwnym (...)
 • 22 lutego, 19:00 - Łódź, Scenografia Club & Cocktailbar
  Ich Troje zaprasza na Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia! Ich Troje nikomu przedstawiać nie trzeba, wystarczy wspomnieć rok 2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam roku zespół niemal zaczarował publiczność niezwykle barwnym (...)
 • 22 lutego, 19:00 - Łódź, Filharmonia Łódzka
  , koncert
  Roman Perucki – organ, Łukasz Długosz – flute Jean-Luc Tingaud – conductor Orkiestra Symfoniczna FŁ Ottorino Respighi - Church Windows Enjott Schneider - "Bernardus-Freskos" for flute organ and orchestra, world premiere Paul Hindemith - Sinfonia (...)
 • 22 lutego, 19:00 - Łódź, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
  Koncert zespołu KAmeNEONLaureata konkursu Łódź Miastem Talentów 2018 Zespół to nietypowy duet łączący niskie tony gitary basowej, subtelne dźwięki ukulele, jak i mocne elektroniczne brzmienia klawiszowe. Podczas koncertu za perkusją zasiądzie (...)
 • 22 lutego, 20:00 - Skierniewice, Kinoteatr Polonez
 • 22 lutego, 20:00 - Gomunice, Klub Muzyczny Bogart
  Daria Zawiałow to skromna, młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. Jest pod tym względem konsekwentna i niezależna. Wśród swoich inspiracji wymienia takich (...)
 • 22 lutego, 20:00 - Łódź, Ośrodek Kultury Górna
  FLIRT I RANDKI
  Życie w pojedynkę jest fajne, ale we dwójkę może być zdecydowanie ciekawiej. Wyłącz więc tego Tindera i chodź na szybkie randki w realu na Górnej. Jest to impreza dla Singli, ale to nie oznacza, że musisz przyjść sam. Przyprowadź także swoich (...)
 • 22 lutego, 20:30 - Radomsko, Miejski Dom Kultury w Radomsku
  , koncert
 • 22 lutego, 21:00 (2 dni) - Łódź, KEJA Pub
  Pieśni Największych w Keja Pub, to karnawałowe spotkanie z piosenką. Piosenką rubaszną, prześmiewczą, ale i w pewnym sensie skłaniającą do zadumy nad otaczającą nas rzeczywistością. Połączone siły projektów "Pieśni Naszych Czasów" oraz "Małej (...)
 • 22 lutego, 22:00 - Łódź, Teatr Club
  In February more than a thousand international students will arrive in Lodz, this will be celebrated with the largest party of the semester on Friday the 22nd of February! The International Student Festival will bring all local and international (...)
 • 22 lutego, 22:00 - Łódź, Niebostan
  Cześć! Chłopaku, jeśli czujesz, że zawsze chciałeś być marynarzem i płynąć parostattkiem w piękny rejs, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dziewczyno, jeśli uwielbiasz i szampana w Buenos Aires jak i Krakowski Spleen to się naprawdę świetnie (...)
 • 22 lutego, 22:30 - Łódź, Kino Helios Sukcesja
  , dla mężczyzn, dla niepełnosprawnych, pokaz, premiera, dla kobiet, maraton filmowy
  NOCNE MARATONY FILMOWE prezentują MINI MARATON z premierą filmu KOBIETY MAFII 2! Już 22 lutego NOCNE MARATONY FILMOWE zapraszają na wieczór z KOBIETAMI MAFII! Porwania, zabójstwa, kradzież luksusowych aut, przemyt narkotyków, widmo globalnego (...)
 • 22 lutego, 23:00 - Tomaszów Mazowiecki
  , dla mężczyzn, konkurs, premiera, fantastyka, maraton filmowy, kino niezależne
  MINI MARATON KOBIET MAFIINOCNE MARATONY FILMOWE prezentują MINI MARATON z premierą filmu KOBIETY MAFII 2!Już 22 lutego NOCNE MARATONY FILMOWE zapraszają na wieczór z KOBIETAMI MAFII! Porwania, zabójstwa, kradzież luksusowych aut, przemyt narkotyków (...)
 • 22 lutego, 23:00 - Łódź, SODA Underground
  , koncert
  Sprawa jest totalnie prosta. FLIRTINI @ SODA Underground Stage Piosenki puszczać będą także: Blumental Adam Kołkowski Tax: 15pln Start: 23:00 End: Up to you.
 • 23 lutego, 9:00 (2 dni) - Łódź, Uniwersytet Łódzki - Wydział Zarządzania
  Wiele danych zapisanych w pliku Excel można przetworzyć za pomocą kilku kliknięć. Po co wydawać ogromne środki na nowe oprogramowanie i szkolenia, skoro możliwości Excela w zupełności wystarczą? Udział w szkoleniu umożliwia nabycie umiejętności (...)
 • 23 lutego, 10:00 - Łódź, Filharmonia Łódzka
 • 23 lutego, 10:00 (2 dni) - Łódź, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi
  W dniach 21-25 lutego w Łodzi będą odbywały się dni Piłsudskiego organizowane przez Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi. Data imprezy jest nieprzypadkowa. Nawiązuje do rocznicy aresztowania Józefa Piłsudskiego w nocy z 21 na 22 lutego (...)
 • 23 lutego, 11:00 (2 dni) - Konstantynów Łódzki, Hala Miejsko-Szkolna
  MODELARSTWO
  , dla dzieci, dla mężczyzn, rodzinne, zawody, konkurs, pokaz, warsztaty, dla kobiet, wystawa
  IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS-WYSTAWA MODELI REDUKCYJNYCH O PUCHAR BURMISTRZA KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO ORAZ WARSZTATY MODELARSKIE DLA DZIECI INFORMATOR/REGULAMIN KONKURSU WYSTAWY 1. Konkurs – wystawa ma na celu popularyzację modelarstwa wśród zwiedzających (...)
 • 23 lutego, 11:30 - Łódź, Filharmonia Łódzka
 • 23 lutego, 11:30 - Łódź, Big Bang Studio
  , dla dzieci, warsztaty
  Dzieci pokochały SLIME! Podczas warsztatu wraz z Paulą Drozd animacje każdy z uczestników wykona kolorowego gluta :) Pracujemy na aktywatorze bezpiecznym dla rąk dzieci – nie na pervolu, czy boraxie.Zapraszamy wszystkie dzieci (...)
 • 23 lutego, 12:00 - Łódź, Ośrodek Kultury Górna
  , dla dzieci, dla mężczyzn, rodzinne, warsztaty, dla kobiet
  Zabawy cyrkowe to nowa propozycja dla rodzin. Takie spotkania kształtują sprawność fizyczną, świadomość ciała i koordynację, ale przede wszystkim zaufanie – zacieśniają więzi pomiędzy dzieckiem i rodzicem. Zapraszamy do udziału dzieci w wieku (...)
 • 23 lutego, 13:00 - Łódź, Salome - szkoła tańca
  Zapraszamy na kolejne warsztaty z Agatą Zakrzewską w Łodzi w tym sezonie (PROSIMY O ZAPISY) *koszty i numer konta poniżej Warsztat 1 13:00-15:00 ATS® - pigułka techniczna (2h) Warsztat poświęcony technice ATS®u dla osób mających przynajmniej (...)
 • 23 lutego, 13:00 (2 dni) - Łódź, Kino Bodo
  , festiwal, pokaz
  Zapraszamy na jubileuszową nie wiemy już którą edycję Festiwalu Filmów Antydepresyjnych RELANIUM! W tym roku zaprezentujemy: Filmy konkursowe, Teatr Improwizacji Ferment, film prosto z Ugandy, teledyski, spotkanie z jogą oraz filmy repertuarowe (...)