WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo łódzkie

Województwo łódzkie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA
 
 
 • 19 kwietnia (5 dni) - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów. W każdym razie za takiego sam się uważa. Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca. Nic dziwnego zatem, (...)
 • 19 kwietnia (5 dni) - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  Repertuar obowiązujący od 19 do 25 kwietnia 2019 roku w kinie Helios Tomaszów Mazowiecki https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Repertuar/
 • 21 kwietnia, 21:00 - Łódź, SODA Underground
  , koncert
  POLSKA WERSJA W ŁODZI ! 21.04.19 - Soda Stage Bilety 30/35/40 ➡️Sosa-Store - Sukcesja ➡️Nervous Shop - Piotrkowska 80 ➡️Polski Street Szop - Próchnika 6 Online: https://goingapp.pl/evt/2098252/polska-wersja-w-lodzi Łódzkie Charaktery oraz (...)
 • 21 kwietnia, 21:00 - Wola Krzysztoporska, ProtectorPrestige
  Rozpoczynamy z przytupem Wielkie WiekaMOCne Imprezowanie 21.04.2019 N i e d z i e l a ;) :D
 • 21 kwietnia, 23:00 - Łódź, Hidden Event Zone
  , koncert
  Legenda ruskiego hardbassu na 3 koncertach w Polsce! Katowice/Wrocław/Łódź XS Project [Rosja] soundcloud.com/xsproject Gopnik McBlyat [Polska] soundcloud.com/gopnikmcblyat uamee [Łotwa] soundcloud.com/uamee DJ Dżumaga [Polska] soundcloud (...)
 • 21 kwietnia, 23:00 - Łódź, SODA Underground
  Szukam chłopaka/dziewczyny techno V Edycja świąteczna! Chcemy Was zaprosić na kolejną imprezę pod szyldem Szukam chłopaka/dziewczyny techno! Na piątej a zarazem świątecznej edycji będziemy gościć: aetha z Krakowa, Sienn z Warszawy, SIMA z (...)
 • 22 kwietnia, 18:30 - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  Tony, drobny cwaniaczek z Bronxu, z nadzieją na zgarnięcie konkretnej sumki, zatrudnia się jako szofer wybitnego, ekstrawaganckiego muzyka Dona Shirleya. Razem wyruszają w wielotygodniowe tournée na południe Stanów Zjednoczonych. Z pozoru różni (...)
 • 22 kwietnia, 21:00 - Łódź, Studencki Klub Futurysta
  ### Zapraszamy na kolejny melanż do Futu - tym razem widzimy się 22 kwietnia w Lany Poniedziałek! 😍 Impreza jest w poniedziałek, ale wtorek jest wolny od szkoły! 💣 Napisz do nas, zostań promotorem naszych imprez, sprzedawaj bilety i zarabiaj! (...)
 • 23 kwietnia, 18:00 (6 dni) - Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
  , festiwal
  Festiwal OFF-Północna – pierwszy w Łodzi przegląd małych form dramatyczno-muzycznych – to młoda, bo zaledwie trzyletnia, ale już przez wielu doceniona propozycja dla teatromanów, szukających tytułów na co dzień nieobecnych w repertuarach łódzkich (...)
 • 23 kwietnia, 18:30 - Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
  Spektakl Teatr Muzyczny w Toruniu. Historie inspirowane satyrycznymi tekstami Mariana Hemara, przeplatane piosenkami jego autorstwa, układają się w muzyczną opowieść o polityce i miłości. Aktorzy Teatru Muzycznego w Toruniu śpiewają i sami (...)
 • 23 kwietnia, 19:00 - Łódź, Filharmonia Łódzka
  Koncert współorganizowany z łódzkim oddziałem Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków.   Kamil Zawadzki – skrzypce Karol Lipiński – 2 Impromptus na skrzypce solo d-moll i D-dur op. 34, Kaprys na skrzypce solo D-dur, op. 29   Dominika Przech (...)
 • 23 kwietnia, 19:00 - Łódź, KEJA Pub
  Klub Podróżników Keja zaprasza na kolejne spotkanie podróżnicze: 23 KWIETNIA, godz.19:00 WSTĘP: 5 zł KEJA PUB ul. Kopernika 46 Piotr Jurkowski Instruktor Żeglarstwa i Magdalena Kowalczyk Żeglarka, pasjonatka fotografii. "Jak nam Fiordy z (...)
 • 24 kwietnia (2 dni) - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana. Zwiastun: https://youtu.be/HiABjI6Y668 Kup Teraz!: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/14891/Avengers%3A-Koniec-gry 
 • 24 kwietnia, 11:00 - Łódź, Filharmonia Łódzka
  Obecne w Filharmonii Łózkiej od 10 sezonów zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku do 3 lat, prowadzone są metodą E.E. Gordona. Teoria amerykańskiego pedagoga, psychologa i muzyka jazzowego stawia na obcowanie z muzyką od najmłodszych lat (...)
 • 24 kwietnia, 12:00 - Łódź, Filharmonia Łódzka
  Obecne w Filharmonii Łózkiej od 10 sezonów zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku do 3 lat, prowadzone są metodą E.E. Gordona. Teoria amerykańskiego pedagoga, psychologa i muzyka jazzowego stawia na obcowanie z muzyką od najmłodszych lat (...)
 • 24 kwietnia, 17:00 - Radomsko, Miejski Dom Kultury w Radomsku
 • 24 kwietnia, 18:00 - Łódź, DOM
  Perły Skandynawii nie muszą być drogie! Każdy może mieć inne, tylko trzeba je pozbierać i dobrze schować w zakamarkach pamięci. Lubię kolekcjonować wspomnienia, lubię je oprawić fotografią i słowem. Lepiej błyszczą! Podziwiam ludzi, którzy (...)
 • 24 kwietnia, 18:00 - Łódź, Teatr DOM
  Klub Podróżników Keja oraz Teatr DOM zapraszają na dodatkowe spotkanie podróżnicze: 24 KWIETNIA, godz.18:00 WSTĘP: 25 zł Bilety będą do nabycia w Keja Pub, oraz przez internet. O rozpoczęciu sprzedaży poinformujemy w najbliższych dniach. TEATR (...)
 • 24 kwietnia, 18:00 - Łask, Łaski Dom Kultury
  Tymon Tymański w Łaskim Domu Kultury!!! :) Artysta zaprosi swoich gości w wyjątkową muzyczną podróż zabarwioną licznymi wspomnieniami i anegdotami związanymi z jego udziałem w projektach teatralnych i filmowych. A jest to podróż niezwykła: (...)
 • 24 kwietnia, 18:00 - Łódź, Szlifiernia Szczęścia
  , dla kobiet
  Zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne dotyczące koncepcji tworzenia Kręgów Kobiet. Porozmawiamy o tym, po co spotykać się w Kręgu Kobiecej Mocy i jak tę moc będziemy uwalniać, co będziemy robić na takich spotkaniach i po co. W czasie (...)
 • 24 kwietnia, 18:00 - Łódź, empik Manufaktura
  , dla niepełnosprawnych, premiera, spotkania autorskie, zlot, dla kobiet
  Maria Paszyńska to Dolnoślązaczka z urodzenia, a warszawianka z wyboru. Jest absolwentką iranistyki na Uniwersytecie Warszawskim i prawa na Uczelni Łazarskiego, a także przewodnikiem miejskim po Warszawie. Przez wiele lat pracowała w kancelarii (...)
 • 24 kwietnia, 18:30 - Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
  Spektakl ukraińskiego Teatr Navpaky Театр Навпаки z Gdańska to kompilacja piosenek aktorskich, bazujących głównie na poezji Tarasa Szewczenki. Scenografia nieprzypadkowo budzi skojarzenia z sytuacją na Ukrainie, nawiązuje do wydarzeń na Majdanie (...)
 • 24 kwietnia, 19:00 - Łódź
  , rodzinne, trening, warsztaty
  Dwa style. Dwójka instruktorów. Jedna choreografia! Zapraszamy Was na wyjątkowe warsztaty, collabo swoich ulubionych technik tanecznych przygotowują dla Was Klaudia Karwan i Erni Korotyński 🔥🔥🔥 Jaki jest plan? Godzinka choreo jednej techniki (...)
 • 24 kwietnia, 20:00 - Łódź, Fabryka Sztuki
  , koncert
  Węgierski zespół Belau tworzący muzykę z pogranicza elektroniki, dream-popu i downbeatu ma na koncie występy na największych festiwalach muzycznych Europy. Sam zespół określa swoją twórczość jako „świeżą elektronikę”. Ich debiutancka piosenka (...)
 • 24 kwietnia, 20:00 - Łódź, KIJ - Multitap & Cocktail Bar
  , stand-up
  Jak co środę kolejna odsłona Ośrodka Żartu a tym razem zabawiać nas będą Wojtek Pięta i Jakub Poczęty- Błażewicz :) Jakub Poczęty-Błażewicz - Komik z Bydgoszczy. Od 3 lat na scenie, zakochany w stand-upie, brał udział w wielu realizacja telewizyjnych (...)
 • 24 kwietnia, 21:00 - Łódź, Niebostan
  , koncert
  Coolбаба to rockowy zespół założony we Wrocławiu przez Oksanę Terefenko – wokalistkę i aktorkę, mającą w dorobku niezliczoną ilość występów na scenach festiwalowych i konkursowych. Jej charyzmatyczny głos i pełne ekspresji wykonania w połączeniu (...)
 • 25 kwietnia - Tomaszów Mazowiecki
  , konkurs, premiera, spotkania autorskie, fantastyka, kino niezależne
  UNDERDOG „Underdog” to film w jakimś sensie przełomowy. Nie mamy wielkich sukcesów w kategorii filmów o sporcie, perełki w rodzaju „Arii dla atlety” czy „Piłkarskiego pokera” są wyjątkami potwierdzającymi regułę, że ze sportem polskim filmowcom (...)
 • 25 kwietnia, 10:00 (4 dni) - Koluszki, Księgarnia Skład Główny
  , koncert, dla dzieci, rodzinne, czytanie performatywne, spotkania autorskie, warsztaty
  Skład Główny z okazji Światowego Dnia Książki po raz trzeci zaprasza na Weekend Księgarń Kameralnych. Wydarzenie ma charakter ogólnopolski, w którym bierze udział ponad siedemdziesiąt księgarń. Skład Główny jest jednym z najaktywniejszych miejsc (...)
 • 25 kwietnia, 17:00 - Łódź, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  , spotkania autorskie
  Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego zaprasza 25 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 na spotkanie z historykiem i publicystą Miłoszem Hryckiem i promocję książki „Tematyka żydowska na łamach polskojęzycznych dzienników (...)
 • 25 kwietnia, 17:00 - Łódź, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych
  „Świat może być celem, ale człowiek jest drogą" Świat bez ludzi byłby tylko światem. Z nami staje się darem. To dzięki ludziom wciąż możemy odkrywać na nowo już odkryte lądy. Dalekie, ale i bliskie. Zapraszam w długą podróż zwaną życiem, gdzie (...)
 • 25 kwietnia, 18:00 - Łódź, Vienna House Andel`s Łódź
  , wernisaż, wystawa
  Hotel Vienna House Andel’s Lodz, należący do największej austriackiej sieci hotelowej, kontynuując dziedzictwo sztuki powraca do cyklu wystaw Andel’s Art. Już 25 kwietnia (czwartek) o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż malarstwa Joanny Sierko-Filipowskiej (...)
 • 25 kwietnia, 18:00 - Łódź, empik Manufaktura
  , dla niepełnosprawnych, rodzinne, premiera, spotkania autorskie
  Praktyczne informacje dotyczące m.in. cięcia, nawożenia oraz rozmnażania roślin. Rady, jak ochronić rośliny przed szkodnikami oraz chorobami, i jak je zwalczać. Informacje o zwyczajach zwierząt zamieszkujących przydomowe ogródki. Porady, jak (...)
 • 25 kwietnia, 18:30 - Łódź, Teatr Muzyczny w Łodzi
 • 25 kwietnia, 19:00 - Łódź, Klub Wytwórnia
  Jesienią świętowali swoje 20-lecie istnienia na polskiej scenie muzycznej. W grudniu spektakularnie zakończyli trasę BLISKO wyprzedanym koncertem w Wytwórni, grając dla najwierniejszych fanów, przyjaciół, znajomych i rodziny. Wiosną 2019 ruszają (...)
 • 25 kwietnia, 19:00 - Kutno, Kutnowski Dom Kultury
  Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu „Kino” - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym „Porsche”, gdzie z poczuciem dumy (...)
 • 25 kwietnia, 19:00 - Łódź, Centrum Kultury RYBA
  W trakcie spotkania opowiem o moich podróżach do plemion których nie zobaczycie w TV. Po spotkaniu wernisaż wystawy fotografii podróżniczej.