WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo łódzkie

Województwo łódzkie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 
 • 12 lipca (5 dni) - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  Laureat Oscara® Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Steve Jobs”) łączy siły z uwielbianym na całym świecie scenarzystą Richardem Curtisem („Notting Hill”, „To właśnie miłość”) w nowej komedii wytwórni Working Title („Les Misérables. Nędznicy” (...)
 • 12 lipca (5 dni) - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym (...)
 • 12 lipca, 10:00 (8 dni) - Łódź
  , festiwal
  Zapraszamy na 9. edycję Festiwalu Filmowego Transatlantyk 2019 w Łodzi! Polskie premiery, nowe kino, retrospektywy, pokazy na świeżym powietrzu i seanse w łóżkach - to tylko część tegorocznego programu Festiwalu Transatlantyk. Ponownie czekają (...)
 • 14 lipca (5 dni) - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując (...)
 • 16 lipca, 18:00 - Łódź, Stare Kino
  , pokaz
  On Art. Festiwal Kina i Sztuki w Stare Kino Old Cinema w Łodzi! Fundacja Stare Kino & Stare Kino Old Cinema zapraszają na wtorkowe wieczory z Festiwalem filmów o sztuce On Art. Festiwal Kina i Sztuki. Repertuar projekcji już wkrótce! *** (...)
 • 16 lipca, 18:00 - Bełchatów, Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie
  Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na wystawę ceramiki, wykonanej przez artystów należących do Pracowni Ceramicznej MCK. Wernisaż odbędzie się 16.07.2019 o godzinie 18:00, w Galerii MCK. Kolejny raz będzie można podziwiać prace (...)
 • 16 lipca, 19:00 - Wieruszów, Wieruszowski Dom Kultury
  Abelard GizaUrodzony w 1980 r. w Gdańsku. Stand-uper, scenarzysta, autor tekstów komediowych. Lider Kabaretu Limo (1999-2014) z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Twórca programów stand-upowych "Proteus Vulgaris", "Ludzie, trzymajcie (...)
 • 16 lipca, 19:30 - Łódź
  , pokaz
  Pokaz filmu „Bóg istnieje, Jej imię to Petrunia" w ramach 9. Festiwal Filmowy Transatlantyk 2019 | Łódź w sekcji NOWE KINO. Partnerkami wydarzenia są Łódzkie Dziewuchy Dziewuchom. Opis filmu: Film czołowej macedońskiej reżyserki Teony Strugar (...)
 • 16 lipca, 20:00 - Łódź, Pop'n'Art
  , pokaz
  Zapraszamy do Pop'n'Art na projekcję filmu "C.R.A.Z.Y." z 2005 roku, obyczajową komedię o niezwykłych losach zwykłych ludzi poszukujących miłości i szczęścia. Czasami nawet najbardziej kochająca się i zgrana rodzina potrafi nieźle zajść za skórę (...)
 • 17 lipca (4 dni) - Łódź, województwo łódzkie
  Jest to jeden z dwóch największych wyścigów w kategorii junior w Polsce. W naszym wyścigu udział biorą ekipy zagraniczne min z Niemiec, Rosji, Estoni, Białorusi czy Litwy a także największe ekipy klubowe krajowe i ekipa reprezentacji Polski (...)
 • 17 lipca, 10:00 - Kutno, Kutnowski Dom Kultury
  RODZINNE WAKACJE - KREATYWNE WARSZTATY DLA DZIECI I DOROSŁYCH ✂️ KDK / SALA TARASOWA ✂️ ✂️ 17.07 godz.10.00-12.00 TWORZENIE MYDEŁ / DZIECI 6-14 LAT / KOSZT 5 ZŁ ✂️ 17.07 godz. 16.00-18.00 TORBA Z BANERU / DOROŚLI / KOSZT 10 ZŁ ✂️ 18 (...)
 • 17 lipca, 18:00 - Łódź, 6 dzielnica
  CO MÓWI CI TWÓJ BRZUCH? czyli o diecie i jelitach w ujęciu holistycznym Na temat wpływu mikroflory jelit na nasze zdrowie mówi się coraz częściej. Wyniki badań przeprowadzonych w przeciągu ostatnich kilku lat jednoznacznie pokazują, że to jakie (...)
 • 17 lipca, 18:30 - Tomaszów Mazowiecki, Kino Helios Tomaszów Mazowiecki
  , festiwal, dramat, konkurs, premiera, przedstawienie, dla kobiet, fantastyka, kino niezależne, komedia
  Zapraszamy na kolejne wydanie Kina Kobiet! Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej. 17 lipca 2019 - zabierz (...)
 • 17 lipca, 20:00 - Łódź, Piotrkowska Kameralnie
  , koncert
  #PiotrkowskaKameralnie Jazz na Piotrkowskiej WORLDJAZZ NA FUNKOWYM GRUNCIE Wojtek Justyna TreeOh! łączy dynamiczny funk-jazz z wielokolorową i urozmaiconą rytmicznie muzyką świata, sięgając jednocześnie po nowe faktury sonorystyczne. Na swojej (...)
 • 18 lipca - Tomaszów Mazowiecki
  , festiwal, dramat, konkurs, premiera, spotkania autorskie, maraton filmowy, kino niezależne, komedia
  CAŁE SZCZĘŚCIE Co począć z filmami takimi jak „Całe szczęście”? Widzowie swoje, krytycy swoje. Recenzenci kręcą nosem, wytykają rozmaite wady, ale to w końcu i tak widownia decyduje o sukcesie lub porażce. To ona wystawia ostateczne noty decydując (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Łódź, Good Time Aparthotel
  , warsztaty
  Szef Kuchni Good Time Marcin Witschenbach zaprasza na: WARSZTAT BURGERA 18.07.2019 godz 18:00 Łódź, ul. Piotrkowska 120 (w podwórzu) Pod okiem Szefa Kuchni Good Time, wspólnie przygotujemy prawdziwe burgery. Szef Kuchni opowie ciekawą historię (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Łódź, CoSpot
  , wykład, networking
  Inny rodzaj rozmowy .... Przywództwo, mentoring, własne przedsiębiorstwo i rozwój osobisty to tematy rozmowy na którą chcemy Was zaprosić Chcesz nawiązać współpracę z najlepszymi w branży? Chcesz stworzyć więcej źródeł dochodów? Chcesz wykorzystać (...)
 • 18 lipca, 18:00 - Łódź, Muzeum Kinematografii
  , pokaz
  W czwartek, 18 lipca, o godzinie 18.00 w ramach projektu „Na Bank je lubicie” zapraszamy na pokaz kultowego filmu Marka Piwowskiego – „Rejs”. Ten film otacza legenda. Istnieje liczne grono jego wielbicieli, a nawet fan club, którego członkowie (...)
 • 18 lipca, 19:00 - Łódź, Klub Wytwórnia
  Część I: Szymon Mika TrioCzęść II: Bill Frisell Trio Bill Frisell TrioJeden z najlepszych muzyków jazzowych naszych czasów, Bill Frisell, zawita do Polski na 12. Letnią Akademię Jazzu! Prawdziwa legenda zaprezentuje swoje kompozycje w towarzystwie (...)
 • 18 lipca, 19:00 - Pabianice, Fabryka Wełny Hotel & Spa
  , rodzinne, wernisaż, wystawa
  Nowa Twarz - Michał Omyła, 2019 "Najbardziej interesującą powierzchnią w świecie jest twarz ludzka." Georg Christph Lichtenberg (profesor fizyki, myśliciel, 1742-1799) Wystawa to dwadzieścia portretów będących artystyczną interpretacją dwudziestu (...)
 • 18 lipca, 20:00 - Łódź, Pasaż Róży
  , pokaz
  Kochani 18-go lipca zapraszamy po raz trzeci, wszystkich tych, którzy chcą się przekonać, doświadczyć i mieć dowód na to, jaki wpływ mają filmy na nasze emocje! Przypominamy, że projekt jest finansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta Łodzi (...)
 • 18 lipca, 21:00 - Łódź, Fabryka Sztuki
  miejsce: Fabryka Sztuki, ul. Tymienieckiego 3 wejście na teren: od godz. 20:00, start koncertu godz. 21:00 wstęp wolny | koncert w plenerze JAVVA to zespół taneczny zrodzony z bitu, gitar i namiętnych mikropsychoz. Muzycy znani z takich formacji (...)
 • 19 lipca (3 dni) - Sieradz
  , koncert, festiwal, dni miast
  Sieradz Open Hair Festival – wyjątkowa impreza nastawiona na odrodzenie legendy Antoniego Cierplikowskiego, fryzjera największych gwiazd XX wieku. Festiwal przedstawia najbardziej oryginalne i „zwariowane” fryzury, a opiera się na niezwykle (...)
 • 19 lipca, 9:15 - Łódź, Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  , dla dzieci
  „Dzień z rycerzami” 19.07.2019 r. Celem organizacji wydarzenia jest przybliżenie dzieciom i młodzieży realiów życia polskiego rycerza w okresie średniowiecza. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane elementy zbroi rycerskiej i odbędzie się (...)
 • 19 lipca, 18:00 - Łódź, ART Aperitivo Bar
  Zapraszamy na premierę nowej karty koktajli. Pomysł na nią to zaprezentowanie bardziej współczesnych klasyków Aperitivo - proste połączenia eksponujące najlepsze Amaro i Bittery w odświeżonej formie. Tego wieczoru spróbujecie sześciu nowych (...)
 • 19 lipca, 19:00 - Łódź, Project Salsa Dance Company
  Crash kurs – czyli jak opanować podstawy tańca w jeden dzień! Wybierz kurs Kizomby i baw się razem z nami! Słowo "kizomba" w języku kimbundo znaczy tyle co „wielka impreza”, co może być nieco mylące… Taniec i pieśni mają bowiem delikatny, zmysłowy (...)
 • 19 lipca, 19:00 - Skierniewice, OSiR Skierniewice
  REGULAMIN Przejazdu Rolkarskiego „Night Skating Skierniewice” I. CEL IMPREZY Popularyzacja i upowszechnianie jazdy rolkami jako formy aktywności ruchowej; Integracja środowiska lokalnego; Propagowanie zdrowego stylu życia. II. ORGANIZATOR: Ośrodek (...)
 • 19 lipca, 20:00 - Sieradz, Plaża w Sieradzu
  , koncert
  „Kwiat Jabłoni” to bratersko-siostrzany duet, w którego repertuarze dominują polskie, autorskie piosenki o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej łączącej akustyczne instrumenty z elektroniką. Pomysł na nietypowe zestawienie (...)
 • 19 lipca, 21:00 - Łódź, EC1 Łódź
  , pokaz
  Miejsce: EC 1 - Łódź Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3 // Sekcja: Transatlantyk Festival - KOSMOS 19.07 - Pasażerowie / Passengers / Пробудження PL Reż. Morten Tyldum / Produkcja: USA 2016 / Gatunek: przgodowy, sci-fi / Czas: 116’’ Podczas (...)
 • 19 lipca, 21:00 - Sieradz, Plaża w Sieradzu
  , koncert
  Za projektem Baranovski stoi Wojtek Baranowski, którego można pamiętać z udziału w programie The Voice Of Poland. Dał się on poznać także z koncertów grupy XXANAXX, z którą do niedawna występował jako klawiszowiec i gitarzysta zespołu. Już w (...)
 • 19 lipca, 21:30 - Konstantynów Łódzki, park na pl. Wolności
  Kino plenerowe w Konstantynowie Łódzkim 🎬 zapraszamy wszystkich kinomaniaków w piątek (19 lipca) wieczorem do parku na pl. Wolności na wspólne, plenerowe oglądanie "Zimnej wojny" 🌙✨ Organizatorem kina jest Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie (...)
 • 20 lipca, 9:00 - Łódź
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  , warsztaty
  ZAPISY: Darina Makiewicz-Asiedu, 603 048 908, messenger Jeśli chcesz dowiedzieć się: • jak rozmawiać z nastolatkiem z uważnością i samemu być wysłuchanym, • jak budować więź opartą na szacunku i zaufaniu, • jak zastąpić kłótnie współpracą, • jak (...)
 • 20 lipca, 9:00 - Łódź, ulica Piotrkowska
  SZTUKA ULICZNA
  Nowa odsłona festiwalu! Aż 6. spotkań ze sztuką cyrkową, tańcem, muzyką, street artem i mistrzami piłkarskich trików na Piotrkowskiej. Zapraszamy małych i dużych do udziału w najbardziej magicznym festiwalu w Łodzi. Hokus Pokus zagościł na (...)
 • 20 lipca, 10:00 (2 dni) - Łódź
  Zapraszamy na kurs Duchowego Uzdrawiania Spiritual Healing cz 1 Kurs certyfikowany przez NFSH The Healing Trust UK I PSDU. I cz. Łódź 20-21.07.2019 I cz. Kraków 17-18.08.2019 (spotkanie otwarte i koncert gongów 16.08.godz. 18) - niedrogi nocleg (...)
 • 20 lipca, 10:00 - Łódź, EC1 Łódź
  Fantastyczny Księżycowy Piknik w EC1 to zwieńczenie obchodów 50. rocznicy lądowania na Księżycu. Cały dzień zabaw i atrakcji od rana do wieczora - tutaj po prostu trzeba być! Sobota 20 lipca 2019 r. od 10:00 do 20:00 ⚠ NIE SPÓŹNIJ SIĘ: ⚠ ⏰ (...)
 • 20 lipca, 11:00 - Piotrków Trybunalski, Centrum Informacji Turystycznej
  Zapraszamy do zapisów w Centrum Informacji Turystycznej na wycieczkę po Podziemnym Piotrkowie organizowaną przez PTTK oddział im. Michała Rawity-Witanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Termin: 20 lipca 2019 r. (sobota) godzina 11:00 Miejsce (...)