WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo dolnośląskie

Województwo dolnośląskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 17 stycznia, 17:30 - Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki
  Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Wrocław, Scena Kamienica
  Występują:Sylwia Frączek - sopran Tomasz Maleszewski - tenor Rewia Nice Ewa Chrobak - choreografia Balet Sceny Kamienica Ivan Zhukov - fortepianPodczas magicznego, przepełnionego tańcem i kolorami wieczoru zabrzmią fragmenty najsłynniejszych (...)
 • 17 stycznia, 19:00 - Wrocław, Klub Muzyczny Liverpool
  Left Hand Sounds zaprasza na jubileuszową trasę Witchmaster! W 2019 przypada równo 20 lat od wydania debiutu “Violence & Blasphemy” (Pagan Records). Z tej okazji zielonogórscy piewcy zgorszenia i szaleństwa odwiedzą w towarzystwie Embrional (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
  ANIA DĄBROWSKA „THE BEST OF”   Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.   Good Taste (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Wrocław, Stary Klasztor
  Sexteto Visceral  - gwiazda tango z Buenos Aires zagra w Starym Klasztorze!   Ethno Jazz Festival zaprasza miłośników argentyńskiego tanga na koncert Sexteto Visceral  prosto z Buenos Aires! Sexteto Visceral wystąpi 17 stycznia w Sali Gotyckiej (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Bolesławiec, Bolesławiecki Ośrodek Kultury - Międzynarodowe Centrum Ceramiki
  Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Wrocław, WedrowkiPub
  To jeden z tych krajów, które ciągnęły mnie od dawna. Wiadomo, zakazany owoc kusi... Zawsze chciałem zobaczyć jak żyją Koreańczycy, jakie mają problemy, co myślą o ludziach z zachodu? Wyjazdy (poza tym, ze są drogie) wiążą się z obowiązkiem (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Wrocław, Alive
  Pierwszy koncert Skøv w 2019! Skøv to młoda, pięcioosobowa grupa z Wrocławia grająca nietuzinkową muzykę, będącą połączeniem melodyjnego punku i ekstremalnego metalu. Zespół wyróżnia się kontrastowym połączeniem łatwo zapadających w pamięć (...)
 • 17 stycznia, 20:00 - Wrocław, Czuła jest noc
  W czwartek 17.01 EKHTO zagrają u nas live! After po koncercie zapewni Hudini, a oprawę wizualną zadba VJ Michał Przyszlak. EKHTO jest zespołem obracającym się w nurtach synthpopu i szeroko pojętej elektroniki. W ich muzyce usłyszymy instrumenty (...)
 • 17 stycznia, 20:30 - Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant
  , koncert
  HooDoo Blues Jam Session Zapraszamy na bluesowy wieczór w Vertigo, który poprowadzi wrocławski kolektyw bluesowy HooDoo Band. Na czele zespołu zobaczymy i usłyszymy charyzmatycznego wokalistę Tomasza Nitribitta. Zapraszamy! Zachęcamy do rezerwacji (...)
 • 17 stycznia, 21:00 - Wrocław, Nietota
  BACK TO 90’s vol. 9 to koncert który został zainspirowany niesamowitym wydarzeniem które gościliśmy w lutym 2018r. Tym razem wydarzenie będzie wyjątkowe ponieważ świętujemy urodziny Mateusza Kowalczyka! Wieczór Back To 90's przeniesie Was (...)
 • 17 stycznia, 21:30 - Wrocław, PUB Schody Donikąd
  Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pobawić przy muzyce na żywo. Będzie głośno, nowocześnie i energetycznie. Zagramy piosenki takich wykonawców jak: Bruno Mars, Adele, Rihanna, Pharrell Williams i wielu innych. Skład: Agnieszka Kwapińska (...)
 • 18 stycznia, 14:00 - Duszniki-Zdrój, Muzeum Papiernictwa
  WZORNICTWO I DESIGN
  , wernisaż
  Wystawa ma na celu pokazanie historii maszyny papierniczej w 220. rocznicę jej opatentowania, a przy tym historię zakładów w Cieplicach pod Jelenią Górą, które produkują maszyny papiernicze już od 165 lat. Maszynowa produkcja papieru to wynalazek (...)
 • 18 stycznia, 16:00 - Wrocław, Tajne Komplety
  Studenci II roku Italianistyki oraz II i III roku Kultury Śródziemnomorskiej zapraszają na spotkanie z kuchnią włoską. Zaczynamy w Tajnych Kompletach 16:00 Oficjalne otwarcie piosenką "Il baccalá" Wystawa "La cucina italiana: gli errori nel (...)
 • 18 stycznia, 17:00 - Wrocław, Filia 29 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu
  , dla dzieci
  Studenci Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu zapraszają dzieci wraz z opiekunami do radosnego i kreatywnego spędzenia czasu w bibliotece przy ulicy Reja. :) Podczas najbliższego spotkania Zakręconego piątku, czyli „SKIBOWych” (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Jelenia Góra, Sala Widowiskowa Jeleniogórskiego Centrum Kultury
  W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Wrocław, CRZ Krzywy Komin
  , wykład, warsztaty, networking
  Publiczne wystąpienia są dla Ciebie stresujące? 👩‍💼 Mamy na to rozwiązanie! Przyjdź 👉 18 stycznia do CRZ Krzywy Komin i weź udział w fantastycznym szkoleniu 😁, po którym znacznie wzrosną twoje umiejętności komunikacyjne! Dużo konkretnych (...)
 • 18 stycznia, 18:00 (3 dni) - Wrocław, Dom Pod Wierzbą
  , warsztaty
  ZMIANA W ŻYCIU ZAWODOWYM - warsztat rozwojowy 18-20 stycznia, Dom Pod Wierzbą, okolice Wrocławia Ile czasu spędzasz w pracy? Czy nie jest to ogromna część twojego życia? Nie uważasz, że warto ten czas zainwestować w coś, co jest dla ciebie (...)
 • 18 stycznia, 18:30 - Wrocław, Ośrodek Działań Twórczych Światowid
  Na całym świecie taniec był obecny wśród ludzi od zawsze. Służąc odpędzeniu duchów, bądź przywoływaniu deszczu, zabawie, czy dworskim ceremoniom. Czasem dając po prostu szczęście i poczucie wolności. Pozwalając na wyrażenie siebie. Prawdopodobnie (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Wrocław, Sala Koncertowa Radia Wrocław
  Ryszard Rynkowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych piosenkarzy w Polsce. Obdarzony znakomitym, mocnym głosem od lat kojarzony jest z takimi przebojami, jak: „Dziewczyny lubią brąz”, „Wypijmy za błędy”, „Inny nie będę”, „Szczęśliwej (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Jelenia Góra, Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze
  Szymon Makowski – dyrygent Maria Sławek – skrzypce Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej *** KARNAWAŁ EFEKTOWNYCH FORM Antonín Dvoŕák – Uwertura Karnawał op. 92 Erich Wolfgang Korngold – Koncert skrzypcowy D-dur op. 35 Sergiusz (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Wrocław, Radio Wrocław
  Uwaga, zmiana terminu wydarzenia! Koncert przeniesiony na 18 stycznia 2019 r. o godz. 19:00. Wszystkie bilety zachowują ważność. Możliwy jest również zwrot biletów - wszystkie osoby, które kupiły bilety, otrzymają informację o możliwości zwrotu (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Dzierżoniów, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
  Kabaret K2, Program z kobietą.... i Igorem Kwiatkowskim Zapraszamy na program Kabaretu K2 z gościnnym udziałem Igora Kwiatkowskiego, który powali Was swoim niepowtarzalnym urokiem, błyskotliwą ripostą i niezrównanym talentem. Obiad, randka (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Wrocław, Fuga Mundi Billiards Club & Pub
  , koncert
  W nowy rok wchodzimy z mocnym rockowym uderzeniem.W naszym klubie zagra RASTAFAJRANT, który gra energiczną mieszankę z pogranicza reggae / rocka i poezji ska-kanej. Muzycy mają w swoim dorobku kilkaset występów i wieloletnie doświadczenie sceniczne (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Wrocław, Klub "Pod Kolumnami"
  Zapraszamy na kolejne sporkanie z tańcem w kręgu. Zapisy: chatka.tanca@gmail.com Anna Trąbała Nergiz – Z wykształcenia germanistka, z zamiłowania tancerka zakochana w tańcach bałkańskich i bretońskich. Swoją pasję taneczną odkryła podróżując (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Wrocław, Ceregiele - Cafe & Pub
  Kolejny Instameet! Tym razem nie o samych podróży, a o kulturze i medycynie chińskiej! Tomasz Ryś - pasjonat kultury dalekiego wschodu opowie o swoim dwumiesięcznym pobycie w Chinach. Podczas tego pobytu odbył staż w chińskim szpitalu! Więcej (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Wrocław, Stara Piwnica
  Zapraszamy na jubileuszowy koncert zespołu Vavamuffin! 18 stycznia w klubie Stara Piwnica świętować będziemy 15. urodziny jednego z najważniejszych zespołów na polskiej scenie reggae. Zaznaczcie w kalendarzach, powiadomcie znajomych, przynieście (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Wrocław, Stary Klasztor
  Fanfare Ciocărlia - legendarna bałkańska orkiestra dęta powraca do Wrocławia!Bałkańskie wieczory z energetyczną taneczną muzyką graną na żywo przez najlepsze zespoły stały się już wizytówką wrocławskiego klubu Stary Klasztor. 18 stycznia (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Wrocław, WedrowkiPub
  FANFICTION (ang. fan i fiction, dosł. fikcja fanów) - zjawisko polegające na tworzeniu przez fanów fikcyjnych historii, będących nawiązaniem do istniejących utworów. Historie te mogą być kontynuacją wątków opowiedzianych w oryginale lub nowymi (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Wrocław, Hard Rock Cafe Wrocław
  , koncert
  Z okazji karnawału, wyjątkowo zapraszamy na koncert w piątek! 18 stycznia bawimy się w klimacie lat 60. Przez cały dzień naszych gości witać będziemy w tematycznych strojach, a wieczorem o oprawę muzyczną zadba Ela Dębska z zespołem, prezentując (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant
  , koncert
  Vertigo Friday Night Presents: Soul Night By Anja Sei Zapraszamy na pierwszy koncert wieczoru, który poprowadzi wokalistka Anja Sei prezentując swoje największe inspiracje muzyczne. ——————————— Anja Sei Vintage Night Zapraszamy na koncert poświęcony (...)
 • 18 stycznia, 21:00 (2 dni) - Wrocław, Strefa Kultury Studenckiej
  , koncert, stand-up
  Zapraszamy wszystkich na kolejny koncert finałowy konkursu AEStrada organizowanego przez Koło Naukowe Inżynierów Dźwięku AES ! W koncercie udział wezmą zespoły : 🔴 Bitu 🍅 Torteks 🐕 Less is Lessie Całość będzie miała miejsce w Strefa (...)
 • 18 stycznia, 21:00 - Wrocław, Banana Dance Club
  FLIRT I RANDKI
  Single Party / Znajdź swoją miłość / 18.01.2019 Szukasz swojej prawdziwej miłości? W czasie naszej imprezy wszystkie Singielki i Single będą mogli założyć specjalne opaski koloru zielonego, a Ci zajęci i zajęte lub "niechętne" otrzymają opaski (...)
 • 18 stycznia, 21:00 - Wrocław, Alive
  , koncert
  Ace Cover Band to wrocławska formacja założona przez legendarnego już wrocławskiego muzyka Waldemara ACE Mleczko. Ten szeroko znany w środowisku gitarzysta, kompozytor, tekściarz i aranżer współpracował z bardzo wieloma gwiazdami naszej rodzimej (...)
 • 18 stycznia, 21:30 - Wrocław, Nietota
  Karnawał w Nietocie czyli HooDoo Band! Kiedy to w latach 60. w Ameryce muzycy pochodzenia afrykańskiego połączyli muzykę soul, soul jazz, rhythm and blues, tworząc nowy, rytmiczny i energetyczny styl muzyczny, nikt w Polsce nie spodziewał się (...)
 • 18 stycznia, 22:00 - Wrocław, Akademia CLUB
  , koncert
  Леша Свик – известный рэп исполнитель, хитмейкер 2018. Треки артиста «Я хочу танцевать»,«Дым» и «Малиновый свет» стали хитами, собрав десятки миллионов просмотров под своими клипами на YouТube. Дым (2018) www.bit.ly/2QjhgDC Малиновый свет (2018) (...)