WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo dolnośląskie

Województwo dolnośląskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 2 lipca, 7:30 (26 dni) - Wrocław, CRZ Krzywy Komin
  dla dzieci, warsztaty
  Czy mając lat 7 bądź 10 można samodzielnie napisać lub zilustrować bajkę?Oczywiście, że tak! Do dyspozycji mamy słowa pisane i mówione, a także kreski,kółka, łuki, fale i inne formy, z których można stworzyć obraz. Bajka może mieć stron 5 bądź 10. Można ją napisać, opowiedzieć, zilustrować lub zaśpiewać. Wystarczy odrobina wyobraźni i bardzo dużo dobrych chęci. To właśnie tu będziemy (...)
 • 22 lipca, 12:00 (6 dni) - Stronie Śląskie, Stronie Śląskie-Aktywni Z Natury
  wyścig wieloetapowy, maraton mtb
  Natural and still undiscovered - 14th edition Sudety MTB Challenge, one of the oldest mountain bike stage race around the world
 • 23 lipca, 7:30 - Wrocław, CRZ Krzywy Komin
  dla dzieci
  Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 3 do 6 lat. Wakacje dla najmłodszych to cykl warsztatów kreatywnych, organizowanych z dbałością o bezpieczeństwo dzieci. Podczas zajęć będziemy rozwijać talenty i poznawać nowe dziedziny aktywności twórczej. Wspólnie zagłębimy się w świat kulinariów, projektowania i szycia pluszaków, ceramiki, tworzenia małej architektury, a także wybierzemy (...)
 • 23 lipca, 20:00 - Wrocław, HotSpot
  koncert
  Czwarty z serii koncertów na plażach odbędzie się na HotSpot, będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich fanów muzyki fusion jazzowej. Piotr Świętoniowski lider grupy obecnie głównie współpracuje z The Hats czyli grupą grającą z Anitą Lipnicką. Wrocławscy fani znają go również, jako klawiszowca z HooDoo Band. Piotr to również wspaniały aranżer muzyczny i kompozytor. Kilka miesięcy (...)
 • 24 lipca, 9:00 - Wrocław, Siedziba firmy Witalni
  Serdecznie zapraszamy do udziału w całodniowych warsztatach z zakresu zatrudniania cudzoziemców. Na szkoleniu uzyskasz odpowiedź na m.in na poniższe pytania: Jakie są formy zatrudniania, opodatkowania i ubezpieczenia cudzoziemców? Jak zatrudniać cudzoziemców zgodnie z przepisami? Jak zmieniły się przepisy na przełomie roku 2017/2018 w zakresie zatrudniania cudzoziemców?Szczegółowy (...)
 • 24 lipca, 16:25 - Wrocław, Wroclaw [Wroclove]
  koncert
  Vertigo Summer Jazz Festival i gorączka muzyki jazzowej opanowali również transport miejski i więcej! Od tramwaju, statku, autobusu do pociągu! Pociąg będzie kursował na linii: Wojnów (16:25) – Wrocław (16:59) – Jelcz (17:28) Jelcz (17:43) – Wrocław (18:20). Na przejazd pociągiem obowiązywać będą regularne bilety. Szymi & Mati Jazz Collective to czterch muzyków, którzy nie (...)
 • 24 lipca, 20:00 - Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant
  premiera
  Improkracja w ramach sceny w Vertigo ma zaszczyt zaprosić wspaniałą wrocławską grupę impro PAPTAK! Improwizowany spektakl komediowy 'No exit' teatru PAPTAK, czyli jedno miejsce, kilka postaci i kilkadziesiąt minut gęstej atmosfery. Spektakl bez scenariusza. Powstający na Twoich oczach. Pierwszy, ostatni i jedyny raz. Vertigo Jazz Club & Restaurant :: Oławska 13 :: Wrocław wtorek (...)
 • 25 lipca, 17:00 - Wrocław, Klub Pod Kolumnami
  pokaz
  Dodatkowe VI Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Oblicza Różnorodności" organizowanego w ramach projektu "Wrocław - wielokulturowe miasto spotkań" dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław w ramach Programu "Mikrogranty". DKF "Oblicza Różnorodności" to 5 spotkań, podczas których zaprezentowane zostaną filmy fabularne dotykające różnych aspektów uprzedzeń i dyskryminacji. Po filmie (...)
 • 25 lipca, 19:00 - Jawor, Restauracja Ratuszowa
  Na dwudziestej Degustacji Win w Ratuszowej będziemy próbować win z winnic z różnych części Włoch, które są własnością światowej sławy śpiewaka - Andrei Bocceliego. Będzie muzyka od Andrea Boccelli i jego wina. Degustację poprowadzi wrocławski sommelier Mirosław Lasota. Oprócz degustacji najwyższej jakości włoskich win, będzie również konkurs-niespodzianka :) Spróbujemy win z posiadłości (...)
 • 25 lipca, 20:30 - Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant
  Piotr Popek - Nie mylić z raperem i prezenterką telewizyjną. Udziela się scenicznie w stand-upie od 2014. Znany z kręcenia kółek kablem od mikrofonu, podpierania ściany i mówienia o swoim życiu - wszystko naraz. Występował w klubach w całej Polsce i kilku miejscowościach. Rodowity Bydgoszczanin w ciągłej tułaczce, bo tam się nie da żyć. Miłośnik alternatywy, dziwności i śmiesznego (...)
 • 26 lipca, 18:00 (11 dni) - Wrocław, Kino Nowe Horyzonty
  festiwal
  Zapraszamy do Wrocławia na 18. MFF Nowe Horyzonty! Filmy prosto z Cannes, Rotterdamu, Wenecji, Berlina czy Locarno; Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty, panorama kina współczesnego: Mistrzowie i Odkrycia, Iran : Iran, Nicolas Roeg, Ildikó Enyedi, Pedro Costa, Joao César Monteiro, Valeska Grisebach, Filmy o Sztuce, Nocne Szaleństwo, sekcja Lost Lost Lost i wiele innych atrakcji (...)
 • 26 lipca, 19:00 - Wrocław, Zaklęte Rewiry
  koncert
  Agencja PW Events zaprasza na 2 koncerty grupy, która łączy elementy industrialu, metalcore’u i elektroniki jak nikt inny. COMBICHRIST wystąpi już tego lata w ramach trasy „Everybody Still Hates You” we wrocławskich Zaklętych Rewirach (26.07) i w warszawskiej Proximie (28.07)! Norwesko-amerykański kolektyw powróci do Polski po 2 latach, a scenę będą (...)
 • 26 lipca, 19:00 - Wrocław, Galeria Sztuki i Miejsce Spotkań Ślimak
  koncert
  Jesteśmy jak muzyczny kwadrat magiczny – poziomo, pionowo i na przekątnych – wychodzi ten sam klimat. Miłośników poezji śpiewanej, piosenki autorskiej i krainy łagodności zapraszamy na wyjątkowy wieczór muzyczny do wrocławskiego Ślimaka w ostatni czwartek lipca :-) Wystąpią: Marzena Nowakowska – bydgoszczanka, pieśniarka, śpiewająca poetka. Laureatka ogólnopolskich przeglądów (...)
 • 26 lipca, 20:30 - Wrocław, Alive
  Druga odsłona JAM SESSION prowadzonego przez lokalny skład SeeYah. Dużo muzyki live, dużo dobrego vibe'u oraz możliwość zaśpiewania razem z gospodarzami na scenie ;) Czekamy na Ciebie! Kiedy: 26.07 Gdzie: Alive Start: 20:30 Wjazd: Oczywiście free
 • 27 lipca (2 dni) - Środa Śląska, Akwen "Kajaki"
  koncert, festiwal
  Festiwal "Uwolnić Muzykę " odbędzie się po raz siódmy w Środzie Śląskiej w dniach 27-28 lipca 2018, tradycyjnie nad akwenem "Kajaki".Impreza miała swoje początki w 2012 roku i z roku na rok rozwijała się umacniając swoją pozycję na festiwalowej mapie Polski. Organizatorzy festiwalu od pocz
 • 27 lipca (3 dni) - Wołów, Basen Miejski
  festiwal
  W tym roku zapowiada się dwudniowa, solidna dawka dobrej muzyki. Tak, jak podczas pierwszej edycji festiwal zostanie podzielony na dwa dni: Hip-Hop Night, oraz Disco Night. Podczas pierwszego dnia festiwalu nie zabraknie czołowych zespołów sceny hiphopowej min. O.S.T.R, POKAHONTAZ, SOBOTA oraz ZEUS. W drugi dzień wystąpią gwiazdy światowego formatu min GROMEE – reprezentant Polski (...)
 • 27 lipca, 12:00 (3 dni) - Legnica, Lotnisko Legnica & Pixers Ring
  festiwal
  /ENG JAPFEST 2018 - The biggest japanese cars festival in Central&Eastern Europe - 5th edition - 500 selected jdm cars from all over Europe - JF DRAG WARS (1/4 mile racing) - JF TIME ATTACK (Pixers Ring RaceTrack) - JF DRIFT BATTLE (our own concept of drift competition) - 50 exhibitors of top automotive brands - car presentations - oldschool zone - sexy car wash - amazing afterparty (...)
 • 27 lipca, 12:00 (3 dni) - Bielawa
  zlot
  Zapraszamy na III Międzynarodowy Zlot Motocykli Bielawa 27-29.07.2018. Miejsce imprezy to ośrodek "Sudety" znajdujący się przy dużym Jeziorze Bielawskim, w obrębie którego znajduje się piaszczysta plaża, pole biwakowe, kemping, zewnętrzny basen ze zjeżdżalniami i baza gastronomiczna. Istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych, takich jak: pływanie, żeglarstwo, surfing, wędkarstwo (...)
 • 27 lipca, 18:00 (3 dni) - Janowice Wielkie
  festiwal
  Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana” to niezapomniany czas Spotkań z Ludźmi i Muzyką w pięknych plenerach Rudaw Janowickich. Naszym Gościom proponujemy raz w roku, w ostatni weekend lipca (piątek i sobota), kilkanaście godzin muzycznych spotkań z poetami piosenki – pieśniarzami i zespołami, a po koncertach wielogodzinne, nocne ogniskowe granie. Niewielka scena i prawdziwie turystyczne (...)
 • 27 lipca, 19:00 - Szczawno-Zdrój, Teatr Zdrojowy Szczawno-Zdrój
  Anna i Romuald Spychalski wraz z Dariuszem Pietrzykowskim zabiorą nas w sentymentalna podróż do czasów, kiedy Polska cieszyła się odzyskaną wolnością. Najpiękniejsze szlagiery z okresu międzywojennego z repertuaru Hanki Ordonówny, Miry Zimińskiej, Zuli Pogorzelskiej, Adolfa Dymszy, Eugeniusza Bodo oraz Mieczysława Fogga i wielu innych, będą przewodnikami po naszej historii. Koncert (...)
 • 27 lipca, 19:00 - Jelenia Góra, Tapas Szkoła Jogi
  warsztaty
  Zapraszamy na mini warsztat jogi poświęcony układaniu praktyki własnej. Zainspirowani miesięcznym urlopem pragniemy zachęcić Was do wykorzystania okresu wakacyjnego, urlopowego czy przerwy w funkcjonowaniu naszej szkoły do uważnej pracy z asanami w domowym zaciszu. Podczas zajęć poznamy: -złote zasady układania sekwencji -proste układy dla zapracowanych -podstawowe kontrpozycje (...)
 • 27 lipca, 19:30 - Świdnica, Kościół Pokoju w Świdnicy
  Les Ambassadeurs / Alexis Kossenko Marc Antoine CHARPENTIER: Leçons de ténèbres et répons
 • 27 lipca, 20:00 - Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant
  koncert
  W ramach letniego festiwalu jazzowego Vertigo, zapraszamy Państwa również do naszego lokalu, gdzie w każdy piątek lipca zaproszamy młode gwiazdy polskiej sceny jazzowej. Aga Derlak Trio Skład: Aga Derlak - piano , Tymon Trąbczyński - kontrabas, Grzegorz Maslowski - perkusja AGA DERLAK TRIO Aga Derlak Trio to laureat nagrody Polskiej Akademii Fonografcznej – FRYDERYK 2016 w kategorii (...)
 • 27 lipca, 21:00 - Wałbrzych, Zamek Książ w Wałbrzychu
  W wakacje krzyczymy jeszcze głośnie. Uwierzcie, że w Książu w lipcu zrobi się naprawdę gorąco. O tej porze roku granatowoczarne niebo rozdziera księżyc łowców,a światy umarłych i żywych zaczynają się przenikać. Im dłużej panuje ciemność, tym huczniejsza parada zjaw i straszydeł w Książu. Dowiecie się kto tu zaginął i dlaczego się nie odnalazł... do dzisiaj! W zamku strach ma nie (...)
 • 27 lipca, 22:00 - Wrocław, X-Demon - Wrocław
  I.GOT.U Rezerwacja lóż www.wroclaw.xdemon.pl Selekcja +18 *Impreza specjalna
 • 28 lipca - Cieszów, Zamek Cisy
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  Bractwo Rycerskie Księcia Bolka serdecznie zaprasza na I Turniej Rycerski Pod Zamkiem Cisy, który odbędzie się w dniach 28-29.07.2018r. w miejscowości Cieszów gm. Stare Bogaczowice Plan Turnieju 28.07.2018 Sobota: 12:00 Uroczyste powitanie bractw, rozpoczęcie turnieju 12:30 Turniej łuczniczy 13:00 Warsztaty rzemieślnicze 14:00 Gry Plebejskie 15:00 Bieg Dam i Rycerzy 16:00 (...)
 • 28 lipca - Wrocław
  Męskie Granie 2018 Mistrzowie polskiej sceny muzycznej oraz młodzi, obiecujący artyści – podczas tegorocznej trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec, nie zabraknie muzycznych niespodzianek i nieoczywistych artystycznych interpretacji. W tym roku trasa Męskie Granie po raz kolejny odwiedzi siedem polskich miast, w których na dwóch scenach zabrzmi najlepsza polska muzyka (...)
 • 28 lipca, 6:00 - Duszniki-Zdrój, Zieleniec Ski Arena
  1. Cel maratonu – popularyzacja długodystansowych imprez rowerowych w Polsce i Republice Czeskiej – sprawdzenie granic wytrzymałości fizycznej i odporności psychicznej – promowanie regionów miasta Duszniki Zdrój, Bystrzycy Kłodzkiej, Międzylesia, Stronia Śląskiego, Lądka Zdrój, Radkowa, Szczytnej, Kudowy Zdrój oraz miejscowości, przez które prowadzić będzie trasa maratonu – propagowanie (...)
 • 28 lipca, 6:00 (2 dni) - Duszniki-Zdrój, Zieleniec Ski Arena
  Już w ostatni lipcowy weekend zapraszamy wszystkich zapaleńców kolarstwa szosowego oraz górskiego do Zieleńca. http://weekend-rowerowy.pl/ W tym roku dwa zielenieckie wyścigi organizowane przez Klub Kolarski Ziemi Kłodzkiej, czyli XV Klasyk Kłodzki oraz XI Maraton MTB im. Artura Filipiaka "Fisha" odbędą się dzień po dniu. Zabawę rozpoczynamy w sobotę, gdzie na polsko-czeskich (...)
 • 28 lipca, 9:00 - Międzygórze
  przeszkody
  Pierwszy bieg z przeszkodami w takiej fabule w Kotlinie Kłodzkiej, Jeden z najtrudniejszych biegów w Polsce. Zapraszamy na naszą stronę www.wilczym-szlakiem.pl Nie będzie łatwo, to jedyne co możemy Wam obiecać! Będzie to najciekawsze wydarzenie sportowe wakacji w Kotlinie Kłodzkiej!
 • 28 lipca, 9:00 (2 dni) - Wrocław
  ANIME I MANGA
  festiwal, fantastyka
  Szczegółowe informacje W tym roku lato przyjdzie w kocich uszach. Wdrapie się leniwie na jeden z rozgrzanych, wrocławskich dachów i wystawi jasną sierść do nieprzyzwoicie ciepłego słońca. Latem ludzie nie powinni latać w kosmos. Eksperci potwierdzają, że nie czas na podróże międzygwiezdne. Lato bowiem zaczyna się tą samą literą co 'leżak' i 'lenistwo'. Zapraszamy na wyjątkową (...)
 • 28 lipca, 10:00 (2 dni) - Duszniki-Zdrój, Muzeum Papiernictwa
  Święto Papieru to największy w Polsce festyn rodzinny poświęcony upowszechnianiu wiedzy o papierze, jego historii, znaczeniu dla rozwoju cywilizacji oraz roli we współczesnym świecie. Organizowane jest corocznie od 2001 roku w ostatni weekend lipca. Założeniem Święta Papieru jest zapewnienie odwiedzającym czynnego, bezpłatnego uczestnictwa w warsztatach. Układ stanowisk pomyślany (...)
 • 28 lipca, 12:00 - Świdnica, Świdnica, Rynek
  Wspaniała wyprawa do świata smaków. Pierwszy na świdnickim rynku zlot z przebojami kuchni świata okraszonej wspaniałym piwem kraftowym. Kulinarna podróż po wszystkich kontynentach. Serdecznie zapraszamy
 • 28 lipca, 15:00 - Wrocław, Park Staszica Wrocław
  koncert
  Czwarty z serii koncertów w parkach odbędzie się w Parku Staszica. Będziecie Państwo mogli spotkać się z Classic Jazz Ensemble. Skład poprowadzi znakomitym wrocławski trębacz jazzowy Dominik Gawroński, który poprowadzi koncert razem z Piotrek Zarecki - perkusja, Tomasz Kaczmarek - piano, Bartek Chojnacki- kontrabas Będziemy mogli wysłuchać pięknych standardów jazzowych we wspaniałych (...)
 • 28 lipca, 16:00 - Białawy Małe
  11 ŚWIĘTO PIEROGA ZAPRASZAMY !!!!!!!!!!!
 • 28 lipca, 19:00 - Wrocław, Zaklęte Rewiry