WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo dolnośląskie

Województwo dolnośląskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA
 • 21 marca (4 dni) - Ściegny, Camp 66
  , festiwal, warsztaty, ciekawe
  21-24.03.2019  Goût de France 2019 w Camp 66 Zapraszamy na TYDZIEŃ KUCHNI FRANCUSKIEJ w Camp66!Od 21 marca do 24 marca gotować dla Państwa będzie Mistrz Kuchni Francuskiej C - Michel Labarre. Miłośników kuchni francuskiej będziemy zaskakiwać (...)
 • 21 marca, 9:00 (4 dni) - Wrocław, Systema Marcin Szkolnicki
  Kurs ten podkreśla historyczne znaczenie i przydatność kliniczną metod leczenia Williama Garnera Sutherlanda, DO. Sutherland jest najbardziej znany z rozwoju osteopatii czaszki, którą uważał za naturalny postęp pierwotnej koncepcji osteopatycznej (...)
 • 22 marca (10 dni) - Wrocław
  , festiwal
  Przegląd Piosenki Aktorskiej odbędzie się we Wrocławiu w dniach 22-31 marca 2019. Jedyny festiwal na świecie, poświęcony w całości sztuce interpretacji piosenki, obchodzi właśnie swój jubileusz. Jak pojęcie „piosenki aktorskiej” wymyka (...)
 • 23 marca, 7:00 (2 dni) - Ząbkowice Śląskie
  Druga runda cyklu MSP Rally Trophy 2019 z bazą w zamku w Ząbkowicach Śląskich. Baza noclegowa i gastronomiczna - http://zabkowiceslaskie.pl/turysta/baza-noclegowa-i-gastronomiczna,167.html Ciekawostki i atrakcje Gminy Ząbkowice Śląskie - http://zabkowiceslaskie (...)
 • 23 marca, 10:00 (2 dni) - Wrocław, Stadion Wrocław
  ROŚLINY
  🔥 Nadchodzi prawdziwy "Atak Gigantów"! 🔥 Wejdź do niesamowitej, magicznej krainy! Zobacz w akcji spektakularne zielone potwory! Potrafią liczyć, tańczyć, a nawet odmierzać czas! 🎪 Festiwal Roślin Owadożernych to gigantyczne show (...)
 • 23 marca, 10:00 (2 dni) - Wrocław, Stadion Wrocław
  ROŚLINY
  🔥 Wejdź do niesamowitej, magicznej krainy! 🔥 🌻 Weź udział w kolorowej, niezwykle pachnącej przygodzie, wśród tysięcy najwspanialszych kwiatów. 🌏 Poznaj cuda natury, zobacz fenomenalne aranżacje z okazami pochodzącymi z blisko 40 (...)
 • 23 marca, 19:00 (2 dni) - Wrocław, Instytut im. Jerzego Grotowskiego
  Performance na podstawie „Odprawy posłów greckich” Jana Kochanowskiego i tekstów Marzeny Sadochy Scenariusz i reżyseria: Marzena Sadocha Obsada: Paulina Wosik, Mariusz Bąkowski, Konrad Wosik Muzyka: Dariusz Jackowski Video: Dariusz (...)
 • 23 marca, 19:30 (2 dni) - Wrocław, Alive
  , koncert
  Cześć Wszystkim !!! W trzecim dniu od wybuchu astronomicznej wiosny , czyli 23.03.2019 zapraszamy Was na kosmiczny wybuch rockandrolla 😎😀👊! Rozpierducha muzyczna nastąpi w Alive , w naszym ulubionym wrocławskim klubie! Będzie petarda bo jak (...)
 • 23 marca, 23:59 (2 dni) - Wrocław, Transformator
  Podróże pomiędzy wymiarami wiążą się nie tylko z onirycznymi obrazami, ale także mogą stać się zapowiedzią wyjątkowego wydarzenia. Wydarzenia, gdzie fundamentem będą przede wszystkim muzyka techno oraz street art, które w unikatowym połączeniu (...)
 • 24 marca, 10:00 - Wrocław, Natura Rzeczy
  RĘKODZIEŁO
  , warsztaty
  RUSZYŁY ZAPISY!!! Chcesz nauczyć się tkać wełniane i jedyne w swoim rodzaju ozdoby ścienne? Spędzić kreatywnie czas i poznać osoby, które mają podobne pasje? :) Zapraszam Cię na makatkowe warsztaty, które odbędą się 24 marca (niedziela) o godzinie (...)
 • 24 marca, 11:00 - Wrocław, Wrocławski Klub Anima
  Zapraszamy na spektakl wg baśni Braci Grimm pt. „Titelitury”, który odbędzie się 24 marca, o godz. 11.00. Spektakl przeznaczony dla dzieci od 5 roku życia! Bilety w cenie: 15zł BILETY ONLINE: https://ekobilet.pl/klub-anima Bilety kolekcjonerskie(papierowe) (...)
 • 24 marca, 11:00 - Wrocław, Kawiarnia Cocofli - books art cafe wine bar
  , dla dzieci, rodzinne, warsztaty
  Dni już dłuższe, coraz cieplejsze i coraz częściej słoneczne. Krokusy kwitną jak szalone, a gdzieniegdzie na gałązkach pąki już można zobaczyć. W powietrzu już czuć, w kalendarzu już przyszła... Tak, tak! Mamy wiosnę! Zaraz cała przyroda obudzi (...)
 • 24 marca, 12:00 - Wrocław, Pomnik Chopina w Parku Południowym
  , dla mężczyzn, wycieczka, dla kobiet, spacer
  Hello Poland zaprasza 24 marca (niedziela) o 12:00 na wycieczkę z przewodnikiem po Parku Południowym – wpisanym do rejestru zabytków jednym z najcenniejszych parków w mieście zwanym często „wrocławskim Parkiem Łazienkowskim”. Jest to jeden (...)
 • 24 marca, 14:00 - Wrocław, Wrocławski Klub Formaty
  Czas płynie nieubłaganie. Obecnie dla niektórych jego podstawową miara są tygodnie a nawet miesiące. Pewnie nie raz doświadczyłeś/łaś "przebudzenia" i Twoją uwagę zwrócił jego niezauważony upływ a Ty z zadziwieniem zastanawiałeś/łaś się "kiedy (...)
 • 24 marca, 15:00 - Wrocław, na rogu ulicy Kościuszki i Placu Muzealnego
  , dla mężczyzn, wycieczka, dla kobiet, spacer
  Od 1945 roku Tadeusz Kościuszko patronuje jednej z najdłuższych ulic i jednemu z najsłynniejszych placów w mieście. Licząca niemal 3 kilometry długości ulica Kościuszki to trakt biegnący od serca Wrocławia do tak zwanego Trójkąta Bermudzkiego (...)
 • 24 marca, 15:00 - Wrocław, Namiot Cyrku Zalewski
  To już 27 rok w którym mamy przyjemność prezentować Państwu sztukę cyrkową na najwyższym poziomie. W tym roku rodzina Zalewskich przygotowała dla Was wiele nowości jak i niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce zobaczycie latające trapezy z (...)
 • 24 marca, 16:00 - Głogów, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
  Jeśli w znanym porzekadle "stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "KOCHANIE WRÓCIŁEM" najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego (...)
 • 24 marca, 16:00 - Wrocław, Teatr Polski scena im. Jerzego Grzegorzewskiego
  Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie (...)
 • 24 marca, 17:00 - Wałbrzych, Filharmonia Sudecka
  Oszałamiająca muzyka, pełna seksapiu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego. MUZYKAPianista (...)
 • 24 marca, 17:00 - Ściegny, Camp 66
  , koncert, dla dzieci, dla mężczyzn, dla niepełnosprawnych, dla kobiet
  Zapraszamy na koncert zespołu NOCNY LOT. Nocny Lot pierwszy raz pojawił się na Bazunie w 2013 roku, jeszcze jako jednoosobowy projekt pewnego basisty. Z czasem przychodzili kolejni członkowie, przybywało nagród i wyróżnień. Pojawiały się (...)
 • 24 marca, 18:00 - Wrocław, Scena Kamienica
  Zapraszamy na wielki przebój Sceny Kamienica - czyli największe szlagiery polskie z lat 20. i 30. XX - stulecia. Podczas wydarzenia przeniesiemy się we wspaniały, beztroski świat twóczości Eugeniusza Bodo, Henryka Warsa, czy Hanki Ordonówny (...)
 • 24 marca, 18:00 - Wrocław, Czuła jest noc
  Z radością zapraszam Państwa na wystawę rysunków mojego autorstwa. Prace, które zostaną na niej zaprezentowane, miały nigdy nie wydostać się z mojego szkicownika. Dlaczego? Szkicownik to często "pamiętnik" artysty. Opowiada o intymnych przemyśleniach (...)
 • 24 marca, 19:00 - Wrocław, Teatr Polski scena im. Jerzego Grzegorzewskiego
  Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie (...)
 • 24 marca, 19:00 - Wrocław, Stara Piwnica
  Wiosną 2019 roku Sonbird ruszają w trasę promującą debiutancki album. 24 marca ponownie odwiedzą Wrocław i zagrają w Klubie Stara Piwnica. Bilety na wydarzenie dostępne będą w sprzedaży po Nowym Roku! Premierę ma właśnie najnowszy singiel zespołu (...)
 • 24 marca, 19:00 - Głogów, Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie
  Jeśli w znanym porzekadle "stara miłość nie rdzewieje" jest odrobina prawdy, to francuska komedia "KOCHANIE WRÓCIŁEM" najlepiej tego dowodzi. Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego (...)
 • 24 marca, 19:00 - Wrocław, Zaklęte Rewiry
  Infected Rain -  niezwykle interesujący mołdawski zespół z pogranicza nu metalu i metal core’u. Grupa wyróżnia się na tle innych dzięki charyzmatycznej liderce i wokalistce - Lenie Scissorshands. Zespół powstał w 2008 roku i od samego początku (...)
 • 24 marca, 19:00 - Duszniki-Zdrój, Dworek Chopina
  Koncert promujący najnowszą, autorską płytę zespołu "Ponad Chmurami". W repertuarze także inne utwory bliskie wykonawcom, m.in. z repertuaru Starego Dobrego Małżeństwa.Ponad Chmurami wciąż przemierza koncertowe szlaki, występując na scenach (...)
 • 24 marca, 19:00 - Wrocław, Teatr Pieśń Kozła
  „Wielki Inkwizytor” to spektakl eksplorujący nowy wątek w Teatrze Pieśń Kozła, jakim jest opera mówiona, zakorzeniona w muzycznych  źródłach teatru. „Wielki Inkwizytor” inspirowany fragmentem „Braci Karamazow” Fiodora Dostojewskiego zmierzy (...)
 • 24 marca, 19:00 - Wrocław, Alive
  , koncert
  DZIEN PRZYJAZNI POLSKO-WEGIERSKIEJ! Bramka 19:00 Przemysław Majewski start:19:00 Hungarica start: 19:35 20:45: PO KONCERCIE KIBICUJMY RAZEM POLSKIEJ REPREZENTACJI W MECZU Z LOTWA, W KWALIFIKACJACH DO MISTRZOSTW EUROPY! Bilety dostępne w Klub (...)
 • 24 marca, 19:30 - Wałbrzych, Filharmonia Sudecka
  Oszałamiająca muzyka, pełna seksapiu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego. MUZYKAPianista (...)
 • 24 marca, 20:00 - Głogów, Hala Widowiskowo Sportowa Głogów
  „Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż (...)
 • 24 marca, 20:00 - Wrocław, Klub Muzyczny Liverpool
  Werewolf Promotion oraz IFP Bookings & Tour Management prezentują Na trzeciej edycji WINTER FOG, będącej częścią EOSFORIAN ADVERSARY EUROPEAN 2019 TOUR wystąpią: Acherontas, Inferno oraz Djevelkult Misterium odbędzię się jak obie poprzednie (...)
 • 24 marca, 20:00 - Wrocław, Vertigo Jazz Club & Restaurant
  , koncert
  „Komeda.Perspektywa Nova.” to muzyczny mariaż zespołu Tubis Trio i aktorki/wokalistki Magdaleny Kumorek. Żeński pierwiastek tego związku w osobie Magdaleny Kumorek -szerszej publiczności znanej z filmów „Poranek kojota”,Układ zamknięty „ (...)
 • 24 marca, 20:30 - Wrocław, Stary Klasztor
  , koncert
  tęskno w Starym Klasztorze! Zespół Tęskno wraca na trasę z serią wiosennych koncertów! We Wrocławiu spotkamy się 24 marca w klimatycznej Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze. Miejsca na koncercie są siedzące, nienumerowane. ➡️ https://www (...)
 • 25 marca, 14:00 - Strzelin, Oriflame - Strzelin
 • 25 marca, 17:00 - Legnica, Namiot Cyrku Zalewski
  To już 27 rok w którym mamy przyjemność prezentować Państwu sztukę cyrkową na najwyższym poziomie. W tym roku rodzina Zalewskich przygotowała dla Was wiele nowości jak i niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce zobaczycie latające trapezy z (...)