WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 15 listopada, 17:00 - Olsztyn, Kamienica Naujacka
  Na myśl o nowych technologiach czujesz błogie mrowienie na plecach? Media społecznościowe wywołują w Tobie niepowstrzymany dygot ekscytacji? W takim razie projekt Szymona Żylińskiego jest właśnie dla Ciebie! Pod czujnym okiem profesjonalisty zamierzamy stworzyć lokalne środowisko olsztyńskich vlogerów, zanurzonych po koniuszki statywów w kulturowej tkance miasta. Naszą ideą jest (...)
 • 15 listopada, 18:00 - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  Komedia "Goło i wesoło" autorstwa Stephena Sinclaire'a i Anthony McCartena zawojowała już cały świat, nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii w 1987 r. Spektakl święcił sukcesy w USA, Kanadzie, Anglii, Francji (w 2001 r. produkcja francuska otrzymała nagrodę Moliera za najlepszą komedię roku na scenie teatralnej), Niemczech, Australii, Ameryce (...)
 • 15 listopada, 18:00 - Olsztyn, Galeria DOBRO
  Podobno wszyscy jesteśmy bogaci, mamy umowę o pracę do końca życia i dyktujemy warunki pracodawcom. Nigdy nie było tak dobrze. Tylko czemu jest tak źle?Uczestnicy dyskusji o kondycji polskich pracowników:Olga Gitkiewicz – dziennikarka, absolwentka Polskiej Szkoły Reportażu. Współpracowniczka tygodnika „Polityka“. Za debiutancką książkę „Nie hańbi!“ otrzymała nominacje do Nagrody (...)
 • 15 listopada, 18:30 - Olsztyn, MOK
  W programie inteligentny humor, satyra, NOWE piosenki. Bez zmian poczucie humoru Artysty.Temat: kobieta, relacja kobieta-mężczyzna, szczęście. Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Andrzej Poniedzielski
 • 15 listopada, 18:30 - Olsztyn, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
  Andrzej Poniedzielski - wieczór kabaretowy W programie inteligentny humor, satyra, piosenki – NOWY program, NOWE piosenki. Bez zmian poczucie humoru Artysty. W programie dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w temacie KOBIETA , MĘŻCZYZNA i o relacji między nimi, o SZCZĘŚCIU. ANDRZEJ PONIEDZIELSKI - satyryk, humorysta, poeta, pieśniarz, autor tekstów min. dla Grzegorza Turnaua (...)
 • 16 listopada, 19:00 - Olsztyn, Audytorium Maximum
  SŁAWOMIR już 16 listopada w teatralnej odsłonie w Olsztynie !! Musisz to zobaczyć!!! :-)Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje no i oczywiście, niestety, partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko (...)
 • 16 listopada, 19:00 (3 dni) - Olsztyn, Scena Staromiejska
  Kominek, dobre wino i cisza? Nie tym razem! Poezja będzie głośna! Przyjdź posłuchać jej pod Scenę Staromiejską i zanurz się w słowie. Dla pierwszych słuchaczy pocztówka literacka w prezencie – podaj ją dalej albo zachowaj na pamiątkę.Tysiące liter, setki słów, kilkudziesięciu twórców, kilkanaście wydarzeń, jedno miejsce – Olsztyn. Trzydniowe spotkania literackie twórców skupionych (...)
 • 16 listopada, 20:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  Po spektakularnym sukcesie na Pol'and'Rock Festival 2018, gdzie zespół wystąpił przed ponad pięćdziesięciotysięczną publicznością, Łydka Grubasa ogłasza ostatni akord trasy O-Tour C-Ból. Będzie to kontynuacja promocji płyty „O-dur C-ból”, nagranej w ubiegłym roku w Hertz Studio. Mieszanka rocka, metalu i bardzo wielu innych, nierzadko zaskakujących gatunków muzycznych zabrzmi w (...)
 • 16 listopada, 21:00 - Braniewo, Club Metro
  Na scenie:Mieszko MinkiewiczStand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Trochę gruby i włochaty. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Zdążył wystąpić na antenie Polsatu, TVP 2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central, zanim się nie dowiedział, że nikt już nie ogląda telewizji. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi.Krzysztof Sawczuk Stand-Up TekaNiedoszły (...)
 • 16 listopada, 21:00 - Elbląg, Sąsiedzi
  Golden Life – polski zespół muzyczny założony w Gdańsku w 1988. Cytat z fragmentu utworu 24.11.94 - "Życie choć piękne tak kruche jest" na pomniku ofiar pożaru w hali widowiskowej Stoczni Gdańskiej Zespół porusza się w różnych stylach, od rocka, popu, rapu do country. Dwa utwory grupy: Wszystko to co mam i 24.11.94 (singel poświęcony ofiarom pożaru w hali (...)
 • 17 listopada, 10:00 - Olsztyn, Spichlerz MOK
  Kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych cykli warsztatowych! Można upaprać się farbą, zaplątać sznurkiem albo nawet polepić się klejem! A wszystko to w duchu warmińskich baśni, legend i podań. Wasze dzieciaki będą w siódmym niebie!Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat.Zapisy: spichlerz@mok.olsztyn.pl
 • 17 listopada, 11:00 - Olsztyn, Aula Kongresowa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego
  Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł (...)
 • 17 listopada, 11:00 - Olsztyn, Centrum Konferencyjne UWM
  Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Spektakl Mały Książę
 • 17 listopada, 14:00 - Olsztyn, Centrum Konferencyjne UWM
  Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł (...)
 • 17 listopada, 17:00 - Olsztyn, Centrum Konferencyjne UWM
  Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko - historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł (...)
 • 17 listopada, 17:00 - Olsztyn, Centrum Konferencyjne UWM
  Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki! Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, (...)
 • 17 listopada, 17:00 - Olsztyn, Zamek
  W programie: montaż słowno-muzyczny „Kresy dla Niepodległej” oraz koncert „Z rodzinnych stron” w wykonaniu Zespołu Folklorystycznego Turgielanka z Turgiel miejscowości, leżącej nad prawym brzegiem Mereczanki, nieopodal Wilna.Współorganizacja: Towarzystwo Przyjaciół Wilna i Ziemi Wileńskiej, Samorząd Miasta Olsztyna, Muzeum Warmii i Mazur.Wstęp z zaproszeniami do odbioru w siedzibie (...)
 • 17 listopada, 18:00 - Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
  17 listopada 2018 wystąpimy w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Będziemy świętować 15 urodziny zespołu. Wpisujcie w kalendarze! #15lecieLipali Informacja o biletach wkrótce.
 • 17 listopada, 19:00 - Bartoszyce, Pałac i Folwark Galiny
  Smaki jesieni - Kolacja degustacyjna Warmińska jesień budzi zmysły i dostarcza nowych doznań. Za dnia upaja bogactwem barw, wieczorem pozwala wypocząć w blasku ognia, racząc nas swoimi darami. Zapraszamy do Galin na wyjątkowo apetyczny wieczór z bogatą kolacją degustacyjną w programie. Będzie przytulnie, pysznie, zmysłowo... Nasza propozycja obejmuje: - 6-daniowe menu Szefowej (...)
 • 18 listopada, 16:00 - Ełk, Hotel Rydzewski
  Komedia „Andropauza 3 - czyli jak żyć i nie zwariować! ” to kontynuacja znanych i popularnych przedstawień „Andropauza – męska rzecz, czyli zdecydowana odpowiedz na Klimakterium „ oraz „ Andropauza 2 – męska rzecz być z kobietą „. Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy (...)
 • 18 listopada, 16:30 - Olsztyn, Teatr im. Stefana Jaracza
  Bilety na spektakl Ludzie inteligentni już w sprzedaży! "Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi… Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  Alicja Majewska, jeden z najpiękniejszych głosów polskiej piosenki, po dziewiętnastu latach przerwy wydaje płytę z premierowymi utworami, zatytułowaną: "Wszystko może się stać". Dlaczego wcześniej się na to nie zdecydowała? Ma duży repertuar, więc koncertowała, śpiewała swoje przeboje, oratoria i muzykę sakralną, odnosiła wielkie sukcesy na festiwalach opolskich w koncertach wspomnieniowych (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się tam żagiel bieli, Być kobietą – nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Wywołują nie tylko wspomnienia, bo jako klasyka polskiej piosenki estradowej cieszą się dziś równie wielką popularnością, co kiedyś. Alicja Majewska w latach 70. była związana z (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Olsztyn, Teatr im. Stefana Jaracza
  Bilety na spektakl Ludzie inteligentni już w sprzedaży! "Ludzie inteligentni" Czyli kto kocha, ten błądzi… Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek przestaje przypominać “obraz w kalejdoskopie” i wkracza w fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  O.S.T.R. Nowy Andergrant 18-11-2018 19:00 - otwarcie drzwi 21:00 - rozpoczęcie koncertu O.S.T.R. w AnderGrancie Muzyk, producent, instrumentalista oraz raper 18 listopada zaprezentuje fanom materiał z najnowszej płyty "W drodze po szczęście", która trafiła do sprzedaży 23 lutego. Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży! Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Olsztyn, Klub Sarp
  Zespół” Rock kONia” powstał w Mrągowie w roku 2014 wraz z nadejściem chińskiego roku Konia JJ.Nazwa skrywa w sobie rock’n rollowy slogan „Keep on rockin’” kojarzony z muzyką gitarową lat 70tych, stąd blues – rockowy styl grupy łączący w sobie niebanalne riffy oraz vintage’owe brzmienie instrumentów.Repertuar koncertowy zespołu stanowią w większości utwory autorskie, których część (...)
 • 19 listopada, 18:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Bycie wybitnym musi być szalenie trudne. Gdy wszyscy chcą cię zawłaszczyć, dopisać do gęby, zamknąć w kontekście. A żeby było jeszcze trudniej, w życiu i twórczości Zbigniewa Herberta jak w soczewce skupiły się wszystkie nasze narodowe strzelistości, ale i choroby. Geniusz słowa, wrażliwy – słowami Tyrmanda – jak otwarta rana? Czy depresyjny samotnik, przez dekady walczący z bólem (...)
 • 19 listopada, 19:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  Oto trzech dorosłych facetów, którym w miarę się w życiu udało. Widniejące na plakacie: komik, pisarz i wojownik w praktyce oznacza, że do wszystkiego co mają, doszli w życiu albo pięściami albo łganiem w papier bądź w żywe oczy. Tacy już są... ale czy wyłącznie tacy? W swoim najnowszym programie Linke, Pałubski i Ćwiek opowiedzą między innymi o swojej definicji dojrzewania (...)
 • 20 listopada, 17:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Fabryka… Ciężka praca, pot i łzy? Nie tutaj! Muzyczna Fabryka to coś, co pokocha każdy, któremu w duszy gra. Jeśli czujesz, że to właśnie Ty, to zapraszamy Cię do MUZYCZNEJ FABRYKI Aleksandra OLASA Ostrowskiego! Poszukujemy dziesięciu pozytywnie zakręconych muzyków, którzy chcieliby się przekonać, że dźwięki mają wiele kolorów, które można wykorzystać w bardzo interesujący sposób (...)
 • 20 listopada, 20:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  W bezkształcie mroku, kiedy rozmyją się wszystkie kontury, a nasze bezpieczne wygodnictwo stopi się z cieniem, dopiero wówczas naprawdę można usłyszeć Słowo. Dlatego zapraszamy na wyjątkowe przedsięwzięcie intermedialne: w całkowitych ciemnościach czytamy Zbigniewa Herberta. Odrzucamy schemat, szukając nowych perspektyw i nowych znaczeń. A w ciemności buduje się wspólnota – wtedy (...)
 • 21 listopada, 17:00 - Olsztyn, Spichlerz MOK
  ARCHITEKTURA
  Z czego składa się miasto? Z budynków, ulic, zieleni, ludzi… Z betonu i marzeń, z historii i wizji, z pustki i tłoku, z wielkich planów i jeszcze większych improwizacji. Razem z Katarzyną Roszkowską zapraszamy tych, którzy chcą zrozumieć jak funkcjonuje miasto, tych, którzy mają urbanistyczno-architektoniczne zacięcie i tych, którzy wierzą, że Miasto to WY je tworzący. Razem przygotujemy (...)
 • 21 listopada, 18:00 - Elbląg, Stowarzyszenie Babska Wyspa
  Jeśli chcesz doświadczyć spokoju w zabieganym świecie i poznać lepiej siebie i swoje potrzeby, zapraszamy na Integrację Oddechem - dwugodzinny warsztat pracy z ciałem i oddychaniem.Coaching - Integracja Oddechem to metoda, której głównym celem jest zaprzestanie dzielenia emocji na dobre i złe. Emocje, które odczuwamy, są przyjemne jak radość czy ekscytacja oraz nieprzyjemne jak (...)
 • 22 listopada, 10:00 - Olsztyn, Audytorium Maximum
  SHOW SZALONYCH NAUKOWCÓW, CZYLI EDUKACYJNE SHOW DLA DZIECI 7-12 LAT Barwne widowisko o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta. Szaleni Naukowcy to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą (...)
 • 22 listopada, 17:00 - Olsztyn, Muzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów
  Przy okazji obchodów stulecia odzyskania niepodległości nie mogło zabraknąć jednego z najważniejszych atrybutów suwerennego państwa – pieniądza! Zarówno tego bitego, jak i papierowego. W świat polskiego banknotu i monety wprowadzą nas dr Zdzisław Czaplicki, prezentując wykład pt. „Marszałek Józef Piłsudski na monetach i banknotach polskich” i dr n. med. Zygmunt Trusewicz (...)
 • 22 listopada, 17:00 - Olsztyn, Kamienica Naujacka
  Na myśl o nowych technologiach czujesz błogie mrowienie na plecach? Media społecznościowe wywołują w Tobie niepowstrzymany dygot ekscytacji? W takim razie projekt Szymona Żylińskiego jest właśnie dla Ciebie! Pod czujnym okiem profesjonalisty zamierzamy stworzyć lokalne środowisko olsztyńskich vlogerów, zanurzonych po koniuszki statywów w kulturowej tkance miasta. Naszą ideą jest (...)
 • 22 listopada, 18:30 - Olsztyn, Audytorium Maximum
  Show Szalonych Naukowców CZYLI NAUKOWE SHOW DLA DZIECI 7-12 LAT Naukowe przygody Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta! Naukowe Show Szalonych Naukowców to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania (...)