WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 28 czerwca, 20:30 (2 dni) - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Jaka to piosenka w Qźniowej odsłonie to coś co przyciąga rzesze fanów muzyki. Konkurs i koncert równocześnie takie rzeczy tylko może stworzyć Łukasz Naju Jędrys. Oczywiście bar przygotował liczne nagrody dla uczestników zabawy. Zaprasszamy. Rezerwacje 506990206
 • 29 czerwca, 10:00 - Kętrzyn, Muzeum im.Wojciecha Kętrzyńskiego
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Muzeum zaprasza dzieci i rodziców na PIKNIK ASTRONOMICZNY – Astrolabium czyli Astronomiczne Laboratorium Mobilne Od 10 do 18 ej na terenie Muzeum wystawione zostanie dmuchane planetarium. Pod jego kopułą odbędą się seanse: godz. 10:00 - Dwa szkiełka (wiek 6+) godz 11:00- Mała gwiazdka ( wiek 3+) godz. 12:00 - Nadszedł czas (wiek 10+) godz. 14:00 - Saturn - świat pierścieni ( (...)
 • 29 czerwca, 16:00 (4 dni) - Mikołajki
  8th round of the FIA World Rally Championship 2017 - the biggest motorsport event in Poland! This year’s ORLEN 74th Rally Poland will be held from 29th June to 2nd July. Drivers will have a 1457 km route to tackle, including 340 competitive km of the 23 special stages. We will also see some new for drivers and fans stages – Pozezdrze and Orzysz. Ceremonial start will take place (...)
 • 29 czerwca, 17:00 (4 dni) - Ełk, Ośrodek Wypoczynkowy A26 Bartosze
  Teren festiwalu w roku 2017 to niesamowita plaża na ośrodku wypoczynkowym A-26 w Bartoszach ok. 3 min jazdy autem od centrum miasta. Miasto udostępni miejską komunikacje, która dodatkowo usprawni dojazd, a na terenie będą także postoje taxi. Na terenie festiwalu jest pole namiotowe, natryski i wc. Istnieje możliwość wynajmu domku letniskowego 4, 6 lub ośmioosobowego. Jest bar (...)
 • 29 czerwca, 17:00 (4 dni) - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  Już 29 czerwca zapraszamy na pierwsze festiwalowe wydarzenia. W tym roku bawimy się i spotykamy z folklorem z różnych stron świata oraz Polski - do 2 lipca, będzie można obejrzeć na scenie amfiteatru Ełckiego Centrum Kultury fragmenty kultur między innymi z EGIPTU, LITWY, MACEDONII, INDII, MEKSYKU, GHANY, czy SRI LANKI. Gwiazdą muzyczną sobotniego wieczoru będzie zespół "Folk (...)
 • 29 czerwca, 17:00 - Olsztyn, Muzeum Warmii i Mazur
  RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
  Otwarcie wystawy "Na przełomie epok. Meble w czasach Kopernika" Wystawę prezentujemy w gotyckich wnętrzach refektarza i sali administratorów zamku kapituły warmińskiej, które stanowią autentyczne tło ekspozycji. Tutaj właśnie mieszkał i pracował Mikołaj Kopernik, pełniąc obowiązki administratora (1516-1521). Pięćset lat temu prowadził tu również badania i obserwacje, służące oznaczeniu (...)
 • 29 czerwca, 17:30 - Olsztyn, Planeta 11 Biblioteka Multimedialna w Olsztynie
  Premiera książki Piotra Bielskiego „Indie. Z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny”! Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Piotrem Bielskim, joginem śmiechu i autorem nowej książki pokazującej Indie w swej złożoności, bez słodzenia i bez narzekania, takimi jakimi są, takimi je można przyjąć z miłością i śmiechem. Piotrowi będzie towarzyśzyć żona Aneta - joginka śmiechu i towarzyszka (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Olsztyn, Galeria Sztuki BWA Olsztyn
  BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy „Ta część cienia, albo światło gaśnie / Cette part d’ombre ou la lumière s’épuise” André Jolivet, który odbędzie się 29 czerwca o godz. 18:00 w siedzibie galerii – Piłsudskiego 38, Olsztyn. Jako artysta-malarz-edytor specjalizuje się w dziedzinie book art, w sztuce książki; jest autorem ponad 200 książek artystycznych (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  2. Mrągowski Przegląd Filmów Niezależnych PROGRAM 18:00 Rozpoczęcie 18:10 PREMIERY "Terminal Wartownika" 6.52' reż.Mateusz Placek "W górę do końca" 27.37' reż.Jan Miklusz "Ostatnie słowo" 5' reż.Paweł Olearczyk "Akwizytor" 4' reż.Tomasz Kurus 19:25 W MRĄGOWIE "Mrągowo Ranger" 7.42' reż.Paweł Jankowski "Kładka" (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Lidzbark, MGOK Lidzbark
  Na dobry początek lata MGOK Lidzbark zaprasza na wyjątkowy koncert: chór Cantantes Angelicus & Słowiki Rabczańskie wystąpi w Lidzbarku z towarzyszeniem solistów: ● Miriam Wójciak (fortepian) ● Magdaleny Wójciak (skrzypce) ● Kingi Brandys-Wójciak (śpiew) Zapraszamy 29 czerwca (czwartek) o godzinie 18.00 do Sali Widowiskowej MGOK Lidzbark. Wstęp wolny. Więcej informacji o artystach (...)
 • 29 czerwca, 18:45 - Olsztyn, Galeria Sztuki BWA Olsztyn
  Promocja nowej książki poetyckiej Kazimierza Brakonieckiego "Obrazy polskie" (wydawnictwo CONVIVO, Warszawa 2017). Tom zawiera wiersze (ekfrazy) poświęcone polskiej sztuce, od końca XIX wieku (np. malarstwo Jacka Malczewskiego czy Ferdynanda Ruszczyca) po współczesność (obrazy Artura Nachta-Samborskiego, Łukasza Korolkiewicza, Zbyluta Grzywacza, Teresy Miszkin, Jarosława Modzelewskiego) (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Elbląg, Kino Światowid
  Druga odsłona czerwcowych spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego upłynie nam pod znakiem młodego, festiwalowego kina. Wszystko za sprawą filmu "To tylko koniec świata" Xaviera Dolana. Seans - 29 czerwca o godzinie 19:00. Opis filmu: To historia 34-letniego Louisa, który powraca po dwunastoletniej nieobecności do rodzinnego domu opuszczonego po śmierci ojca. Zamierza swojej matce (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  KULTURALNE CZWARTKI - są to spotkania z wyjątkowymi ludźmi- Bartoszyczanami: artystami, animatorami sportu, miłośnikami podróży, artystycznymi wizjonerami, ale przede wszystkim z ludźmi z wielkim apetytem na życie. Spotkania z gośćmi (wywiady) są połączone z praktyczną prezentacją ich uzdolnień i umiejętności. "Kulturalne czwartki" to swoista promocja tych, którzy cenią wolność (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Olsztyn, Klub Sarp
  Rozpoczęły się wakacje, więc nadszedł też czas na rozpoczęcie sezonu szantowego na Scenie nad Łyną (przy moście Jana). Zapraszamy na cotygodniowe, czwartowe spotkania z szantą znaną, jak i nowymi melodiami. Jako pierwszy w tym cyklu wystąpi Martinz Band. Zespół porusza do tańca każdego gościa, nawet najbardziej wymagającego słuchacza obecnego na koncercie. Muzycy podczas grania (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Olsztyn, Revolver Rock Cafe Olsztyn
  29 czerwca w Revolverze po raz pierwszy odbędzie się show improwizowane! Rafał Kaczmarski Improwizator, pokerzysta. Jego skłonność do ryzyka przejawiła się również na scenie gdzie postanowił grać co występ z innym członkiem publiczności. Prawdziwie i bez sztuczek, wszystko zadzieje się na scenie tylko raz. Format "Kaczmar i..." bazuje na formacie granym przez irlandzkiego improwizatora (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Elbląg, Mjazzga
  Synwilczura powraca. Osobokreacja, która nigdy nie stoi ze woją twórczością w miejscu. Spotykamy się w czwartek, by podejrzeć jakie synowilczurze płaskotwory zawisną na czas jakiś na ścianach Mjazzgi. Ponoć podczas wernisażu możemy spodziewać się towarzystwa dżwiękowego... Mjazzga, 29-06-2017 godz. 20:00 Wstęp wolny Synwilczura powraca z krainy umarłych, a jego najnowsze (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Olsztyn, Carpenter Inn
  Zapraszamy, jak co czwartek na akustyczne granie Piotrka Pankowskiego ok godz 21.30 Pamiętajcie o zbieraniu paragonów od godz. 20.00. ponieważ około godziny 23.00 na ich podstawie zostanie wytypowana osoba do konkursu i będzie mogła wygrać nagrody, a jakie to już wiecie :D. Nastepnie około godziny 24.00 na tych samych zasadach pomnażamy nagrody. Wystarczy, że tylko odpowiecie na (...)
 • 29 czerwca, 20:30 (2 dni) - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Jam session czyli spotkanie muzyków niegrających ze sobą na co dzień w celu wspólnych improwizacji w oparciu o ogólnie znane melodie. Dla tych co grają znajdzie się piwko GRATIS.
 • 29 czerwca, 21:00 - Węgorzewo, Tawerna Keja Port Keja
 • 29 czerwca, 21:00 - Olsztyn, Sarmata Pub
  W czwartek 29-06-2017 wieczorem w olsztyńskim pubie "Sarmata" przy ulicy Skłodowskiej 28 odbędzie się koncert Pachoł Solo. Zapraszając informujemy jednocześnie, że w tenże czwartek zagram na cześć marketu budowlanego czyli " jasam". Bracia Soprano w Sarmacie w postaci mnie. Jeśli ktoś chciałby poprzebywać wśród dźwięków gitary elektrycznej, wzmacniacza lampowego i głosu z paszczy (...)
 • 30 czerwca (3 dni) - Orzysz
  W tym roku Dni Orzysza będą wyjątkowe. W dniach 30 czerwca – 2 lipca 2017r. zapraszamy mieszkańców naszej gminy do wspólnego świętowania. Jednocześnie w tym samym czasie rozpoczyna się 74 Rajd Polski, którego odcinek specjalny będzie przebiegał przez naszą gminę. Z tej okazji przygotowaliśmy trzy dni różnorodnych atrakcji.  30 CZERWCA Sportowym akcentem zaczynamy od godz. 7.15 (...)
 • 30 czerwca, 13:00 (3 dni) - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  DNI MRĄGOWA zbliżają się wielkimi krokami! Już dziś zachęcamy by weekend 30 czerwca - 2 lipca 2017 spędzić w naszym mieście! Wstęp na wszystkie koncerty i wydarzenia jest bezpłatny! Wystąpią: CLEO – królowa internetu i licznych przebojów, Patryk KUMÓR – niekwestionowany idol nastolatek, ŁĄKI ŁAN - zespół z niesamowitą energią i „łąki fun” na koncertach, STRACHY NA LACHY- absolutna (...)
 • 30 czerwca, 15:00 (3 dni) - Olsztyn, Olsztyn
  Ludzie, ludziska! To już szósty raz. Tak jest - nie poddajemy się i jedziemy dalej :) Stowarzyszenie "Trabi Ekipa Warmia i Mazury" zaprasza na VI Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna, Piotra Grzymowicza. To jedyny w regionie tego typu zlot z Certyfikatem "Produkt Warmia Mazury". Szczegóły będziemy zamieszczać na stronie www.trabiekipa (...)
 • 30 czerwca, 16:00 - Dźwierzuty, Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
 • 30 czerwca, 17:00 - Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warminski
  Kręcimy sztukę po raz czwarty !!! Wjazd oczywiście free ! Miejsce: Lidzbarski Dom Kultury Harmonogram imprezy: 17:30 Start oraz supporty rapują: -Borya Bors&ziomki -Monka Killaz -2eM (Mejdż&Mekson) malują: -SEA -HASH -HAZE 19:00 Kuba Knap 20:00 VNM 21:00 LWSZ AFTERPARTY @ Termy Warmińskie (adaptery: DJ EXO) www.facebook.com/sztukalw Organizator: Lidzbarska Sztuka Współorganizatorzy: (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Stawiguda, Hotel Galery69
  Festiwal Grzecha Piotrowskiego na Warmii „Wschód Piękna” już w czerwcu 2017. Edycja III. Będzie koncert na jeziorze. Trzeci TAKI koncert na jeziorze. Pierwszą scenę na żaglowcach zbudowaliśmy w 2008 roku dla Anny Marii Jopek. Widownia około 600 osób. Drugą scenę na jeziorze niczym grającą machinę zbudowaliśmy dla Grzecha Piotrowskiego w 2015 roku, około 500 osób. W 2017, 30 czerwca (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Olsztyn, Galeria Rynek
 • 30 czerwca, 18:00 - Olsztyn, Planeta 11 Biblioteka Multimedialna w Olsztynie
  Ostatni dzień czerwca upłynie w Miejskiej Bibliotece Publicznej pod znakiem wyjątkowego spotkania autorskiego. Swoją olsztyńską premierę będzie miała bowiem najnowsza powieść Mariusza Sieniewicza pt. Plankton. Z tej okazji autor pojawi się w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38). Na spotkanie z nim zapraszamy 30 czerwca o godz. 18.00. Rozmowę poprowadzi Joanna Wilengowska. Obecność (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Lidzbark Warmiński, Muzeum na Zamku/Muzeum Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim
  Zamek lidzbarski inspiruje artystów, pisarzy, twórców chyba od samego początku odkąd wzniesiony został w widłach Łyny i Symsarny. Średniowiecze na dotyk, mury, krużganki, konstrukcje ceglanych sklepień, barwne malowidła ścian i do tego kilkusetletnia historia w nim zawarta, czynią go naprawdę wyjątkowym. To miejsce pozwala nieustannie przenosić się w czasie, a dzięki własnej wyobraźni (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Olsztyn, Galeria Rynek MOK
  „Incydentologia” to propozycja namysłu nad nową sytuacją, w jakiej toczy się dziś nasze życie. Tworzy ją ogromna złożoność świata, skutkująca dużą skalą i intensywnością przez nikogo nieplanowanych zdarzeń, sprzężeń zwrotnych, incydentów oraz katastrof, wszechobecnością emergencji i zbiorowych zachowań o trudnym do kontrolowania przebiegu. Ta zasadnicza zmiana podważa przekonanie (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Biskupiec, Amfiteatr w Biskupcu
  Biskupiecki Kabareton – Nowaki, Formacja Chatelet, Andrzej Grabowski, Kabaret K2
 • 30 czerwca, 18:00 - Iława, Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie
 • 30 czerwca, 19:00 - Barczewo, Salon Muzyczny im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie
  Dyrektor Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Barczewie zaprasza na koncert w ramach projektu "Feliks Nowowiejski z bliska" . Recital fortepianowy znakomitej pianistki Magdaleny Adamek. Pianistka zaprezentuje utwory Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Ignacego Jana Paderwskiego, Marii Szymanowskiej. Magdalena Adamek ukonczyła Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina w Warszawie (...)
 • 30 czerwca, 19:00 - Giżycko, Klub "W Porcie"
  ✪✪✪ Koncert zespołu TABU ✪✪✪ � 30.06.2017 � START: 19.00 �Gdzie? KLUB "W PORCIE" https://www.youtube.com/watch?v=v0uJ0sBkJKY https://www.youtube.com/watch?v=M-Z0vGGIafI �Bilety w przesprzedaży 20 PLN. W dniu koncertu 25 PLN. Bilety dostępne w Pub Perła. ✪✪SUPPORT:✪✪ ✪Ukryta Strona Miasta https://www.facebook.com/UkrytaStronaMiasta/ ✪W innym stanie https://www.facebook.com/WInnymStanie/ Gotowi (...)
 • 30 czerwca, 20:00 - Kruklanki
  U progu wakacji zapraszamy do klimatycznej Moto Gospody w Kruklankach. Bilety w przedsprzedaży 30 zł., a w dniu koncertu 40 zł.