WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 26 czerwca, 17:00 - Pisz
  Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu zaprasza na spotkanie z autorką powieści sensacyjnych - Olgą Rudnicką.
 • 26 czerwca, 18:00 - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Poniedziałkowe przygody z Grami planszowymi to bardzo ciekawa i przesympatyczna forma spędzania czasu w towarzystwie mega przyjaznych ludzi. Gry były, są i będą. Zapraszamy
 • 26 czerwca, 20:00 - Wilkasy, Tawerna Rozbitek
 • 27 czerwca, 18:00 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  Zapraszamy serdecznie 27.06.2017 o godz. 18:00 do Bartoszyckiego Domu Kultury: w programie prezentacje taneczno-artystyczne grup tanecznych Dance Control prowadzonych przez Emilię Kozłowską.
 • 27 czerwca, 20:30 (2 dni) - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Wtorek Muzograjek - zapraszamy na dobrą rockową muzykę największych kapel światowego formatu. Jak co tydzień wybieramy legendę rocka i przedtsawiamy dyskografię. W tym tygodniu Iron Maiden
 • 27 czerwca, 21:00 - Olsztyn, Kivi Club
  ► Nadszedł czas rozpocząć nasz imprezowy maraton, który potrwa całe wakacje a rozpoczniemy go imprezą FROZEN PARTY! Miejscem naszej zabawy będzie Kivi Club (ul. Barcza 12, Olsztyn). ► Oczywiście na wejściu obowiązywać będzie selekcja: +16! ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Możecie tego wieczoru spodziewać się całej masy atrakcji. Ich listę prezentujemy poniżej: ✖ WYRZUTNIE CO 2 - FROZEN (...)
 • 28 czerwca, 17:00 - Olsztyn, Planeta 11 Biblioteka Multimedialna w Olsztynie
  Zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu Literatura jest kobietą. Tym razem gościem naszej Biblioteki będzie Joanna Wilengowska. Spotkanie poprowadzi Daria Bruszewska – Przytuła. Kiedy: 28.06.2017 (środa), godz. 17.00 Gdzie: Planeta 11, al. Piłsudskiego 38 Serdecznie zapraszamy! Pisarka i dziennikarka. W latach 1995-2002 związana była z czasopismem literacko-kulturalnym (...)
 • 28 czerwca, 18:00 - Ełk, Miejska Biblioteka Publiczna Ełk
  Spotkanie autorskie z Iloną Gołębiewską połączone z promocją książki " Powrót do starego domu" http://ilonagolebiewska.pl/o-mnie/ http://ilonagolebiewska.pl/2017/04/02/powrot-do-starego-domu-premiera-juz-29-marca/
 • 28 czerwca, 18:00 - Olsztyn, Centrum Polsko-Francuskie Olsztyn
  Zapraszamy na otwarcie wystawy i pokazd fotografii Anny Matysiak Anna Matysiak - urodzona na Mazurach, mieszka w Warszawie. Adiunkt na Wydziale Tańca PWST w Krakowie (filia w Bytomiu). Autorka książek poetyckich, monografii krytyczno-literackiej o poezji Edwina Kruka oraz bajek. Publikowała m.in. w "Twórczości", "Borussii", "Migotaniach". W swoim dorobku ma trzy wystawy fotografii (...)
 • 28 czerwca, 20:30 (2 dni) - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Jaka to piosenka w Qźniowej odsłonie to coś co przyciąga rzesze fanów muzyki. Konkurs i koncert równocześnie takie rzeczy tylko może stworzyć Łukasz Naju Jędrys. Oczywiście bar przygotował liczne nagrody dla uczestników zabawy. Zaprasszamy. Rezerwacje 506990206
 • 28 czerwca, 21:00 - Olsztyn, Carpenter Inn
  Z cyklu na cykl co raz bardziej nas zaskakujecie zainteresowaniem tym wydarzeniem. W tym miesiącu ostatnia środa wypada 28-ego. Jak się przekonaliście gwarantujemy zabawę, adrenalinkę, chwile napięcia no i oczywiście za to wszystko jeszcze Was nagrodzimy!!! Filarami tej zabawy jest Piotrek Panzer Pankowski oraz Aleksander Olas Ostrowski. Natomiast w każdym miesiącu, można dostrzec (...)
 • 29 czerwca, 10:00 - Kętrzyn, Muzeum im.Wojciecha Kętrzyńskiego
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Muzeum zaprasza dzieci i rodziców na PIKNIK ASTRONOMICZNY – Astrolabium czyli Astronomiczne Laboratorium Mobilne Od 10 do 18 ej na terenie Muzeum wystawione zostanie dmuchane planetarium. Pod jego kopułą odbędą się seanse: godz. 10:00 - Dwa szkiełka (wiek 6+) godz 11:00- Mała gwiazdka ( wiek 3+) godz. 12:00 - Nadszedł czas (wiek 10+) godz. 14:00 - Saturn - świat pierścieni ( (...)
 • 29 czerwca, 12:00 (5 dni) - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  TĘCZA to cykliczny Międzynarodowy Festiwal Folkloru, w którym - większość stanowią zespoły z różnych zakątków świata oraz Polski. Do tej pory Ełk gościł blisko 200 zespołów z 40 krajów. Po wieczornych prezentacjach festiwalowych odbywają się koncerty gwiazd muzyki folkowej. Ostatniego dnia TĘCZY przez ulice miasta przechodzi barwny korowód zaproszonych zespołów, który przyciąga (...)
 • 29 czerwca, 16:00 (4 dni) - Mikołajki
  8th round of the FIA World Rally Championship 2017 - the biggest motorsport event in Poland! This year’s ORLEN 74th Rally Poland will be held from 29th June to 2nd July. Drivers will have a 1457 km route to tackle, including 340 competitive km of the 23 special stages. We will also see some new for drivers and fans stages – Pozezdrze and Orzysz. Ceremonial start will take place (...)
 • 29 czerwca, 17:00 (4 dni) - Ełk, Ośrodek Wypoczynkowy A26 Bartosze
  Teren festiwalu w roku 2017 to niesamowita plaża na ośrodku wypoczynkowym A-26 w Bartoszach ok. 3 min jazdy autem od centrum miasta. Miasto udostępni miejską komunikacje, która dodatkowo usprawni dojazd, a na terenie będą także postoje taxi. Na terenie festiwalu jest pole namiotowe, natryski i wc. Istnieje możliwość wynajmu domku letniskowego 4, 6 lub ośmioosobowego. Jest bar (...)
 • 29 czerwca, 17:00 (4 dni) - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  Już 29 czerwca zapraszamy na pierwsze festiwalowe wydarzenia. W tym roku bawimy się i spotykamy z folklorem z różnych stron świata oraz Polski - do 2 lipca, będzie można obejrzeć na scenie amfiteatru Ełckiego Centrum Kultury fragmenty kultur między innymi z EGIPTU, LITWY, MACEDONII, INDII, MEKSYKU, GHANY, czy SRI LANKI. Gwiazdą muzyczną sobotniego wieczoru będzie zespół "Folk (...)
 • 29 czerwca, 17:30 - Olsztyn, Planeta 11 Biblioteka Multimedialna w Olsztynie
  Premiera książki Piotra Bielskiego „Indie. Z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny”! Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Piotrem Bielskim, joginem śmiechu i autorem nowej książki pokazującej Indie w swej złożoności, bez słodzenia i bez narzekania, takimi jakimi są, takimi je można przyjąć z miłością i śmiechem. Piotrowi będzie towarzyśzyć żona Aneta - joginka śmiechu i towarzyszka (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Olsztyn, Galeria Sztuki BWA Olsztyn
  BWA Galeria Sztuki w Olsztynie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy „Ta część cienia, albo światło gaśnie / Cette part d’ombre ou la lumière s’épuise” André Jolivet, który odbędzie się 29 czerwca o godz. 18:00 w siedzibie galerii – Piłsudskiego 38, Olsztyn. Jako artysta-malarz-edytor specjalizuje się w dziedzinie book art, w sztuce książki; jest autorem ponad 200 książek artystycznych (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  2. Mrągowski Przegląd Filmów Niezależnych PROGRAM 18:00 Rozpoczęcie 18:10 PREMIERY "Terminal Wartownika" 6.52' reż.Mateusz Placek "W górę do końca" 27.37' reż.Jan Miklusz "Ostatnie słowo" 5' reż.Paweł Olearczyk "Akwizytor" 4' reż.Tomasz Kurus 19:25 W MRĄGOWIE "Mrągowo Ranger" 7.42' reż.Paweł Jankowski "Kładka" (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Lidzbark, MGOK Lidzbark
  Na dobry początek lata MGOK Lidzbark zaprasza na wyjątkowy koncert: chór Cantantes Angelicus & Słowiki Rabczańskie wystąpi w Lidzbarku z towarzyszeniem solistów: ● Miriam Wójciak (fortepian) ● Magdaleny Wójciak (skrzypce) ● Kingi Brandys-Wójciak (śpiew) Zapraszamy 29 czerwca (czwartek) o godzinie 18.00 do Sali Widowiskowej MGOK Lidzbark. Wstęp wolny. Więcej informacji o artystach (...)
 • 29 czerwca, 18:45 - Olsztyn, Galeria Sztuki BWA Olsztyn
  Promocja nowej książki poetyckiej Kazimierza Brakonieckiego "Obrazy polskie" (wydawnictwo CONVIVO, Warszawa 2017). Tom zawiera wiersze (ekfrazy) poświęcone polskiej sztuce, od końca XIX wieku (np. malarstwo Jacka Malczewskiego czy Ferdynanda Ruszczyca) po współczesność (obrazy Artura Nachta-Samborskiego, Łukasza Korolkiewicza, Zbyluta Grzywacza, Teresy Miszkin, Jarosława Modzelewskiego) (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Elbląg, Kino Światowid
  Druga odsłona czerwcowych spotkań Dyskusyjnego Klubu Filmowego upłynie nam pod znakiem młodego, festiwalowego kina. Wszystko za sprawą filmu "To tylko koniec świata" Xaviera Dolana. Seans - 29 czerwca o godzinie 19:00. Opis filmu: To historia 34-letniego Louisa, który powraca po dwunastoletniej nieobecności do rodzinnego domu opuszczonego po śmierci ojca. Zamierza swojej matce (...)
 • 29 czerwca, 19:00 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  KULTURALNE CZWARTKI - są to spotkania z wyjątkowymi ludźmi- Bartoszyczanami: artystami, animatorami sportu, miłośnikami podróży, artystycznymi wizjonerami, ale przede wszystkim z ludźmi z wielkim apetytem na życie. Spotkania z gośćmi (wywiady) są połączone z praktyczną prezentacją ich uzdolnień i umiejętności. "Kulturalne czwartki" to swoista promocja tych, którzy cenią wolność (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Olsztyn, Revolver Rock Cafe Olsztyn
  29 czerwca w Revolverze po raz pierwszy odbędzie się show improwizowane! Rafał Kaczmarski Improwizator, pokerzysta. Jego skłonność do ryzyka przejawiła się również na scenie gdzie postanowił grać co występ z innym członkiem publiczności. Prawdziwie i bez sztuczek, wszystko zadzieje się na scenie tylko raz. Format "Kaczmar i..." bazuje na formacie granym przez irlandzkiego improwizatora (...)
 • 29 czerwca, 20:00 - Elbląg, Mjazzga
  Synwilczura powraca. Osobokreacja, która nigdy nie stoi ze woją twórczością w miejscu. Spotykamy się w czwartek, by podejrzeć jakie synowilczurze płaskotwory zawisną na czas jakiś na ścianach Mjazzgi. Ponoć podczas wernisażu możemy spodziewać się towarzystwa dżwiękowego... Mjazzga, 29-06-2017 godz. 20:00 Wstęp wolny Synwilczura powraca z krainy umarłych, a jego najnowsze (...)
 • 29 czerwca, 20:30 (2 dni) - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Jam session czyli spotkanie muzyków niegrających ze sobą na co dzień w celu wspólnych improwizacji w oparciu o ogólnie znane melodie. Dla tych co grają znajdzie się piwko GRATIS.
 • 29 czerwca, 21:00 - Węgorzewo, Tawerna Keja Port Keja
 • 29 czerwca, 21:00 - Olsztyn, Sarmata Pub
  W czwartek 01-06-2017 wieczorem w olsztyńskim pubie "Sarmata" przy ulicy Skłodowskiej 28 odbędzie się koncert olsztyńskiej formacji BRACIA SOPRANO i tak co czwartek. Trzon zespołu stanowią Marcin "Pachoł" Pacholski i Paweł "Welon" Grzywacz .BRACIA SOPRANO prezentują energetyczną mieszankę Rock'a, Pop'u, Disco, Szant, "Fasolek" i Regge, z jakże zabawnymi elementami kabaretu, potyczek (...)
 • 30 czerwca, 13:00 (3 dni) - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  DNI MRĄGOWA zbliżają się wielkimi krokami! Już dziś zachęcamy by weekend 30 czerwca - 2 lipca 2017 spędzić w naszym mieście! Wstęp na wszystkie koncerty i wydarzenia jest bezpłatny! Wystąpią: CLEO – królowa internetu i licznych przebojów, Patryk KUMÓR – niekwestionowany idol nastolatek, ŁĄKI ŁAN - zespół z niesamowitą energią i „łąki fun” na koncertach, STRACHY NA LACHY- absolutna (...)
 • 30 czerwca, 15:00 (3 dni) - Olsztyn, Olsztyn
  Ludzie, ludziska! To już szósty raz. Tak jest - nie poddajemy się i jedziemy dalej :) Stowarzyszenie "Trabi Ekipa Warmia i Mazury" zaprasza na VI Olsztyński Zlot Miłośników Pojazdów PRL pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna, Piotra Grzymowicza. To jedyny w regionie tego typu zlot z Certyfikatem "Produkt Warmia Mazury". Szczegóły będziemy zamieszczać na stronie www.trabiekipa (...)
 • 30 czerwca, 16:00 - Dźwierzuty, Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
 • 30 czerwca, 17:00 - Lidzbark Warmiński, Lidzbark Warminski
  Kręcimy sztukę po raz czwarty !!! Wjazd oczywiście free ! Miejsce: Lidzbarski Dom Kultury Harmonogram imprezy: 17:30 Start oraz supporty rapują: -Borya Bors&ziomki -Monka Killaz -2eM (Mejdż&Mekson) malują: -SEA -HASH -HAZE 19:00 Kuba Knap 20:00 VNM 21:00 LWSZ AFTERPARTY @ Termy Warmińskie (adaptery: DJ EXO) www.facebook.com/sztukalw Organizator: Lidzbarska Sztuka Współorganizatorzy: (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Stawiguda, Hotel Galery69
  Festiwal Grzecha Piotrowskiego na Warmii „Wschód Piękna” już w czerwcu 2017. Edycja III. Będzie koncert na jeziorze. Trzeci TAKI koncert na jeziorze. Pierwszą scenę na żaglowcach zbudowaliśmy w 2008 roku dla Anny Marii Jopek. Widownia około 600 osób. Drugą scenę na jeziorze niczym grającą machinę zbudowaliśmy dla Grzecha Piotrowskiego w 2015 roku, około 500 osób. W 2017, 30 czerwca (...)
 • 30 czerwca, 18:00 - Olsztyn, Galeria Rynek
 • 30 czerwca, 18:00 - Olsztyn, Planeta 11 Biblioteka Multimedialna w Olsztynie
  Ostatni dzień czerwca upłynie w Miejskiej Bibliotece Publicznej pod znakiem wyjątkowego spotkania autorskiego. Swoją olsztyńską premierę będzie miała bowiem najnowsza powieść Mariusza Sieniewicza pt. Plankton. Z tej okazji autor pojawi się w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38). Na spotkanie z nim zapraszamy 30 czerwca o godz. 18.00. Rozmowę poprowadzi Joanna Wilengowska. Obecność (...)