WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 23 lipca, 18:00 (5 dni) - Olsztyn, Uliczka Sztuki
  Program:23.07.2018 „Bądźmy excentryczni” – spotkanie autorskie z Włodzimierzem Kowalewskim oraz projekcja filmu „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”. Oprawa muzyczna: Mateusz Cwaliński Prowadzenie: Robert Lesiński 24.07.2018„Od deski do deski” – prelekcja księdza Tomasza Garwolińskiego na temat zapisków Mikołaja Kopernika. 25.07.2018Otwarcie Galerii Jednego Wiersza (...)
 • 24 lipca, 18:00 - Dobre Miasto, Mors Baza Baza Edukacyjno Szkoleniowa "Pozytywni Dobre Miasto "
  Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych poznaniem trasy zawodów " Człowiek z Żelaza " na trening biegowy oraz nordic walking . Trening planowany jest w tępie rekreacyjnym i ma na celu zapoznanie się z urokami przepięknej leczy wymagającej trasy zawodów Planujemy w najblizszym czasie zorganizowanie jeszcze jednego treningu - datę podamy :) Podaję przy okazji link do zapisów (...)
 • 24 lipca, 21:00 - Dziaduszyn, Hotel ,,Ognisty Ptak"
  Serdecznie zapraszamy na koncert muzyki szantowej w wykonaniu Sylwestra Karnafela, który odbędzie się 24 lipca o godz. 21.00. Wstęp wolny!
 • 25 lipca, 17:00 (5 dni) - Olsztyn, Stare Miasto
  17:00 – Wysoka Brama: Odsłonięcie tablicy Szlaku Jakubowego, prezentacja olbrzymich pocztówek z życzeniami z Olsztyna dla całego świata. 17:30 – Scena Staromiejska: Uroczyste otwarcie Dni Olsztyna. Występ Pawła Ejzenberga i Daniela Rupińskiego (Fundacja Szansa dla Niewidomych). Wystawa Żywych Rzeźb Krakowskiego Teatru Ulicznego „Scena Kalejdoskop”. Koncert Arona (...)
 • 25 lipca, 19:00 - Ostróda, Trattoria La Riva
  Już 25 lipca serdecznie zapraszamy na biesiadę z kapelą warmińską. Wyśmienite jedzenie połączone z ogniskiem i zespołem folkowym w klimacie prawdziwej Warmii. Zachęcamy do rezerwowania stolików pod nr telefonu: 89 642 46 00
 • 25 lipca, 19:00 - Ostróda, Willa Port Resort
  Biesiadowanie z kapelą warmińska Już 25 lipca serdecznie zapraszamy na biesiadę z kapelą warmińską. Wyśmienite jedzenie połączone z ogniskiem i zespołem folkowym w klimacie prawdziwej Warmii. Zachęcamy do rezerwowania stolików pod nr telefonu: 89 642 46 00
 • 25 lipca, 19:30 - Pisz, Hotel Jabłoń • Lake Resort
  To zapewne ostatni występ Trio Melao w sezonie letnim, więc nie ma co się zastanawiać, przybywajcie do nas 25 lipca na najlepsze tańce pod słońcem Trio Mealo to genialny zespół grający muzykę latino z takim ogniem i sercem, że bisów nie będzie końca. Jorge Avila – lider, śpiew, gitara akustyczna, Conga, cajón, guiro; Eliseo Pumacanchari – śpiew, gitara akustyczna; Aicardo Mosquera (...)
 • 26 lipca - Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena
  „To się nadaje do kabaretu” – nowy program kabaretu Smile! Chcesz poczuć na własnej skórze, z jakich odczynników korzystają artyści? Przyjdź na spektakl ,,na żywo”. Bilety: 50 zł PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW: www.bilety.mok.olsztyn.pl Informacja Kulturalna, E.Kruka 3 /pn-pt, 11-17/ Galeria DOBRO, Stare Miasto 24/25 /wt-nie, 12-20/
 • 26 lipca - Olsztyn, Scena Staromiejska
  Potańcówka pod gołym niebem. Muzykę prezentują olsztyńscy didżeje. Tańczą wszyscy: mieszkańcy i turyści. WSTĘP WOLNY
 • 26 lipca, 16:00 - Lidzbark, MGOK Lidzbark
  Studio Teatralne Krak-Art oraz Mgok Lidzbark zapraszają dzieci na spektakl pt. "Zaczarowany młynek", który odbędzie się 26 lipca o godz. 16:00, w Sali Widowiskowej MGOK . Cena biletu - 5zł.
 • 26 lipca, 18:00 (4 dni) - Giżycko, Twierdza Boyen w Giżycku
 • 26 lipca, 19:00 - Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena
  "To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile! PREMIERA: październik 2017 W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas (...)
 • 27 lipca (3 dni) - Mrągowo, Amfiteatr w Mrągowie
  Zapraszamy na 37. edycję legendarnego Międzynarodowego Festiwalu „Piknik Country&Folk” Mrągowo 2018! Piknik Country w Mrągowie odbędzie się w dniach 27 i 28 lipca w Amfiteatrze nad jeziorem Czos. NA scenie zobaczymy miedzy innymi: Michała Lonstara, Mariusza Kalagę, Alicję Boncol, Tomasza Szweda czy Jason Lee McKinney Band.  NA 37. Międzynarodowym Festiwalu Piknik Country (...)
 • 27 lipca (2 dni) - Ostróda, Czerwone Koszary
  Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie to jedna z największych imprez festiwalowych w Polsce, o ustalonej renomie nie tylko w kraju, ale także poza granicami. Jest jedyną imprezą, która gromadzi tysiące fanów muzyki tanecznej. Od kilku lat wydarzeniem festiwalu są występy największych gwiazd europejskiej muzyki dyskotekowej. W poprzednich edycjach zagrali: Boney M, Bad Boys Blue (...)
 • 27 lipca (3 dni) - Lidzbark, MGOK Lidzbark
  Serdecznie zapraszamy na Dni Lidzbarka 2018 w programie: PIĄTEK 27.07.2018 18:30 - Koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP w Lidzbarku 19:30 - Uroczyste otwarcie Dni Lidzbarka 2018 19:45 - Konkurs sponsorski - Mistrz żonglerki 20:00 - Koncert zespołu MULTICOLOR 21:30 - KONCERT GWIAZDY WIECZORU - Zespół Mig 22:45 - Koncert zespołu COSMO 23:40 - Zabawa taneczna SOBOTA 28.07.2018 10:00 (...)
 • 27 lipca, 10:00 - Mikołajki, Stacja Hydrobiologiczna Mikołajki Instytutu Nenckiego PAN
  ...
 • 27 lipca, 17:00 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  Bartoszycki Dom Kultury serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na spektakl "Kaczka Cudaczka" w wykonaniu niezawodnego Studia Teatralnego KRAK-ART! Miejsce: scena letnia przy Bartoszyckim Domu Kultury Data: 27 lipca 2018 Godzina: 17:00 WSTĘP WOLNY
 • 27 lipca, 17:00 - Ełk, Miejska Biblioteka Publiczna Ełk
  Chcecie podróżować w czasie? Walczyć ze złym alchemikiem? Odkryć tajemnicę ukrytego skarbu Jaćwingów? To wszystko i wiele, wiele więcej przeżyjecie podczas rodzinnej gry miejskiej „Gdzie jest skarb? Ełcka gra w czasie”, na którą zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku. Piątek 27 lipca godzina 17:00. Start: siedziba Biblioteki. Szczegółowy regulamin dostępny na stronie biblioteki (...)
 • 27 lipca, 19:30 - Mrągowo
  Zapraszamy na 37. edycję legendarnego Międzynarodowego Festiwalu „Piknik Country&Folk” Mrągowo 2018! W piątek w programie między innymi: - koncert zespołu Honky Tonk Brothers - dwa specjalne koncerty jubileuszowe: 40-lecie działalności artystycznej Michała LONSTARA 40 -lecie działalności artystycznej TOMASZA SZWEDA - koncert światowej gwiazdy, wirtuoza gitary i wokalisty ALBERTA (...)
 • 27 lipca, 20:00 (3 dni) - Olsztyn, Przystań Hotel&Spa
  Zapraszamy na WSCHÓD PIĘKNA FESTIVAL IV, którego ideą jest jest łączenie kultur, prezentowanie nowych artystów z kierunków: jazz, etno, open impro. WSCHÓD PIĘKNA FESTIVAL IV: 27 lipca - Przystań Hotel&Spa, Olsztyn, ul. Żeglarska 4, godz.20:00 Gość specjalny koncertu: Kayah Maria Pomianowska - VoiceOfSuka GRZECH PIOTROWSKI feat. Fattú Djakité (Guinea), Jenifer Solidade (...)
 • 27 lipca, 21:00 - Olsztyn, Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne
  W nocy z 27 na 28 lipca rozegra się na niebie arcyciekawy spektakl astronomiczny. Takie okazje zdarzają się bardzo rzadko. Zapraszamy do wspólnego obserwowania nieba. WSTĘP WOLNY
 • 27 lipca, 21:30 - Mrągowo
  Koncert światowej gwiazdy, wirtuoza gitary i wokalisty ALBERTA LEE (dwukrotnego laureata nagrody Grammy) z zespołem Music Road Pilots i specjalnym udziałem Sary Jory.
 • 27 lipca, 21:30 - Mrągowo
  Darryl Worley (USA) wystąpi na scenie mrągowskiego amfiteatru już w piątek 27 lipca. Jego utwór „Have You Forgotten?” zajmował przez ponad 7 tygodni pierwsze miejsce na liście przebojów muzyki country w Stanach Zjednoczonych. Zapraszamy na koncert!
 • 28 lipca (2 dni) - Mikołajki
  Festiwal szantowy w Mikołajkach ma wieloletnią tradycję. Tak jak przez lata zmieniało się miasto króla sielaw, przekształcała się również formuła imprezy. Idea i cel festiwalu pozostały jednak bez zmian. Impreza ma promować muzykę szantową nie tylko w środowisku żeglarskim, ale również poza nim.
 • 28 lipca, 10:00 (2 dni) - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  Już 28-29 lipca na wyjątkowym terenie ruin zamku krzyżackiego w Ełku odbędzie się pierwsza edycja nowego festiwalu propagującego literaturę i czytelnictwo. Wśród atrakcji m.in.: spotkania z wybitnymi autorami, koncerty najlepszych polskich artystów, targowisko książek, kino festiwalowe. Tematem przewodnim festiwalu jest literatura, dlatego do udziału w tym wydarzeniu zaprosiliśmy (...)
 • 28 lipca, 10:00 (2 dni) - Olsztyn, Stare Miasto
  Na ulicach Starego Miasta swoje wyroby zaprezentują twórcy i wystawcy z całej Polski. Będzie co obejrzeć, kupić i posmakować. WSTĘP WOLNY
 • 28 lipca, 11:00 - Olsztyn, Muzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów
  11:00 – Pełna wspomnień, zaskakujących faktów i ciekawostek wycieczka po ul. Partyzantów. Start ul. Knosały 3B. Przewodnik: Rafał Bętkowski. 16:00 – Spacer szlakiem najważniejszych zabytków Olsztyna z przewodnikiem Visit Olsztyn! Start spod Miejskiej Informacji Turystycznej. WSTĘP WOLNY
 • 28 lipca, 12:00 - Olsztyn, Scena Staromiejska
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Warsztaty artystyczne robienia kukiełek: postaci ożywianych nie tylko wyobraźnią. Następnie wspólna zabawa. Organizator: Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Samograj”. Projekt dofinansowany przez Urząd Miasta Olsztyna. WSTĘP WOLNY
 • 28 lipca, 14:00 - Mikołajki, Przechowalnia Marzeń
  Przedmioty z przeszłością, starocie, drobne meble, bibeloty, książki, porcelana, biżuteria, zabawki oraz elementy dekoracyjne - te wszystkie skarby będzie można poznać, obejrzeć i zakupić na naszym letnim VINTAGE BAZAR. Serdecznie zapraszamy wystawców i poszukiwaczy przedmiotów z duszą.
 • 28 lipca, 14:00 - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  Spotkanie autorskie Wojciecha Dudkowskiego. Opowieści z wizyty w Nashville, fotografie, oraz piosenki w wersjach akustycznych. Gość specjalny - Tom Blizzard z Nashville w USA. Trasa koncertowa zespołu Droga Na Ostrołękę w sezonie 2018. Zapraszamy na nasze koncerty. www.wojciechdudkowski.pl
 • 28 lipca, 17:00 - Mrągowo, Mrągowo Plac Unii Europejskiej
  Zapraszamy na wyjątkowy Koncert promocyjny, nowej Jubileuszowej płyty grupy BABSZTYL (limitowana dwupłytowa specjalna edycja) Po koncercie spotkanie z muzykami. Wstęp wolny
 • 28 lipca, 17:00 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  Już 28 lipca 2018 (sobota) w Bartoszyckim Domu Kultury WAKACYJNA POTAŃCÓWKA! Zabawę poprowadzi Krzysztof Kimbar! 🎶 Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc: (89) 762-23-89 WSTĘP WOLNY (z własnym koszyczkiem) Do Państwa dyspozycji będzie także grill! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!
 • 28 lipca, 17:00 - Ostróda, Trattoria La Riva
  Już 28.07 zapraszamy na spotkanie z Michałem Cesanissem. Michał to autor bardzo popularnego bloga podróżniczego „Na walizkach”. Będzie okazja do posłuchania bogatych opowieści z niezliczonych wypraw po Azji, Afryce i Ameryce Południowej.
 • 28 lipca, 17:00 - Ostróda, Willa Port Resort
  Już 28.07 zapraszamy na spotkanie z Michałem Cesanissem. Michał to autor bardzo popularnego bloga podróżniczego „Na walizkach”. Będzie okazja do posłuchania bogatych opowieści z niezliczonych wypraw po Azji, Afryce i Ameryce Południowej.
 • 28 lipca, 18:00 - Nowe Kawkowo
  Biała Tara : Moc Miłości - Tantra dla kobiet - ścieżka przebudzonej kobiecości ( Nowe Kawkowo) "Drzwi do mistycznej kobiety są źródłem Nieba i Ziemi. Jeżeli znajdziesz klucz, otwierający drzwi do mistycznej kobiety, odnajdziesz drzwi egzystencji. Każdy musi przejść przez te drzwi bez napięć, w równowadze, spełnieniu, zadowoleniu.." Osho Biała Tara to drugi moduł w serii warsztatów (...)
 • 28 lipca, 18:00 - Korsze, Miejski Ośrodek Kultury w Korszach
  Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zaprasza na zabawę w rytmach muzyki Disco Polo.