WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 23 maja, 17:00 - Wilkasy, GOKiR w Wilkasach Gmina Giżycko
  Wspaniała okazja do świętowania Dnia Mamy. Zapraszamy do GOKiR Wilkasy na koncert w wykonaniu wokalistek z naszego ośrodka. W związku z tym, że nasze sekcje artystyczne w dniu 26 maja będą brały udział w turnieju w Piszu, Dzień Mamy będziemy obchodzić dwa dni wcześniej. Zapraszamy do świętowania razem z nami :)
 • 23 maja, 17:00 - Nowe Miasto Lubawskie, Namiot Cyrku Zalewski
  SZTUKA ULICZNA
  Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny. Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki artystom różnych krajów przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim (...)
 • 23 maja, 17:30 - Elbląg, KLUB ŚRODOWISK TWÓRCZYCH
  W lutym tego roku w warszawskim Capitolu odbyła się premiera sztuki Johna Tobiasa. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do obejrzenia tego nowego spektaklu :-) Obsada: Daria Widawska Marzena Rogalska, Łukasz Nowicki i Michał Rolnicki Nieoczekiwana zmiana miejsc, czyli w pogoni za szczęściem! Wielkomiejskie osiedle. On wraca po pracy do domu. Dzień, jak co dzień, ale … On trafia do (...)
 • 23 maja, 18:00 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  Znany jest jako wykonawca kompozytor i aranżer. Jego piosenki są znane miłośnikom muzyki już od dawna. Na jego koncerty przychodzą przedstawiciele kilku pokoleń wszyscy bawią się razem z artystą śpiewając takie przeboje jak "Beata z Albatrosa",  Świat nie wierzy łzom",  Żółty jesienny liść czy słynny przebój "Kolorowe Jarmarki". Słuchając piosenek Janusza Laskowskiego (...)
 • 23 maja, 19:00 - Olsztyn, Kamienica Naujacka
  Jedno z najwybitniejszych osiągnięć filmu niemego. Reżyserowi Friedrichowi Wilhelmowi Murnauowi udało się stworzyć uniwersalny języka kina – opowiadając historię o starym hotelowym portierze, który z dnia na dzień traci renomowaną pozycję w lokalnym społeczeństwie, reżyser skupia się nieomal wyłącznie na narracji wizualnej, a użycie napisów stanowi prawdziwą rzadkość. (...)
 • 23 maja, 20:30 - Mikołajki, Bella Italia
  Łukasz Lotek LodkowskiJeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Karol ModzelewskiKomik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik, kochanek, człowiek renesansu (...)
 • 24 maja (3 dni) - Biskupiec, Stadion Miejski w Biskupcu
  WĘDKARSTWO
  Garmin Fishing Series Biskupiec 2018
 • 24 maja, 10:00 (4 dni) - Olsztyn
  Opowiem Ci bajkę, jak kot palił fajkę, a kocica papierosa, upaliła kawał nosa!… Zapraszamy do wspólnego świętowania XII Światowych Dni Bajki. W programie m.in.: czytanie w komunikacji miejskiej, parada postaci bajkowych, animacje dla dzieci, bajkowe show sportowe, gry, zabawy – jak to mówią – sportowo-rekreacyjne, warsztaty z ilustratorem i pisarzem wierszy dla dzieci (...)
 • 24 maja, 18:00 - Nidzica, Kino Wenus
  znany jest jako wykonawca kompozytor i aranżer. Jego piosenki są znane miłośnikom muzyki już od dawna. Na jego koncerty przychodzą przedstawiciele kilku pokoleń wszyscy bawią się razem z artystą śpiewając takie przeboje jak "Beata z Albatrosa",  Świat nie wierzy łzom",  Żółty jesienny liść czy słynny przebój "Kolorowe Jarmarki". Słuchając piosenek Janusza Laskowskiego (...)
 • 24 maja, 18:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Spektakl opowiada o młodej dziewczynie, która chce popełnić samobójstwo, co staje się pożywką dla mediów, często wyolbrzymiających i deformujących rzeczywistość. Dziewczyna pragnie jednak odejść na własnych zasadach, czyli „umrzeć we własnych butach”. Nie chodzi jednak o egoizm bohaterki, a raczej o to, że świat rozczarował ją i doprowadził do depresji. W dzisiejszych (...)
 • 24 maja, 19:00 (różne terminy) - Kurzętnik, Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku
  Regulamin Biegów 100km na 100- lecie odzyskania Niepodległości. 1. Organizatorzy: Stowarzyszenie Kurzętnik Biega Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku Klub Sportowy Zamek Kurzętnik 2. Patronat: Wójt Gminy Kurzętnik 3. Cel Imprezy: Uczczenie 100 rocznicy Święta Dnia Niepodległości. Propagowanie biegania, wśród (...)
 • 24 maja, 20:00 - Mrągowo, Restauracja & Pub Ceglana
  Testowanie nowych materiałów: ŁUKASZ LOTEK LODKOWSKI i KAROL MODZELEWSKIprowadzenie i testowanieARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Urszula Wróblewska, Krzysztof Sawczuk, Michał Konopka, Tomir Dąbrowski, Arkadiusz Jakszewicz
 • 25 maja (3 dni) - Giżycko
  Koncerty gwiazd: RED LIPS, Kamil Bednarek
 • 25 maja, 9:00 (3 dni) - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  MODELARSTWO
  I. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW 25-27.05.2018, jezioro Ełk – plaża miejska. Sędzią głównym zawodów będzie Jan Leoniec, kierownikiem Krzysztof Stolecki. II. WARUNKI UCZESTNICTWA Rozgrywane klasy: F2, F4, F6, F7, NSS, NSS 650 Standard z podziałem na kategorie wiekowe. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo łączenia klas w przypadku mniejszej ilości zawodników. Program zawodów może być (...)
 • 25 maja, 17:00 - Szczytno, Namiot Cyrku Zalewski
  SZTUKA ULICZNA
  Program artystyczny Cyrku Zalewski jest różnorodny i dopasowany do oczekiwań każdego z członków rodziny. Każde przedstawienie w Cyrku Zalewski tworzy świat wyjątkowych przeżyć, a dzięki artystom różnych krajów przenosi widzów w najbardziej odległe zakątki świata. Cyrk Zalewski spełnia marzenia dzieci i na zawsze pozostaje w ich pamięci jako miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim (...)
 • 25 maja, 17:30 - Elbląg, Teatr im. Aleksandra Sewruka
  „Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze (...)
 • 25 maja, 20:00 - Iława, IOWA Music Bar
  RAP DLA Marysi Musińskiej Koncerty charytatywne w IOWA Music Bar 25.05.2018 / piątek Start 20:00 Wstęp co łaska Zagrają: - JPW/JALAS - DYMI DYM - ARIELTONIEKSYWA - MARTYN ESM - ERNEST - ŁYMPA - EMCEK Marysia, nasz kochany śmieszek, nie miała tyle szczęścia co inne zdrowe dzieci. Urodziła się z wadą centralnego układu nerwowego (PACHYGYRIA). Jest to nieuleczalna choroba, która (...)
 • 25 maja, 20:00 - Olsztyn, MECH
  Robert Kasprzycki - znany śpiewający autor (m.in. Nieba do wynajęcia), ale i showman obdarzony niesamowitym poczuciem humoru. Nagrał cztery studyjne albumy, a single z jego płyt miesiącami gościły na Liście Przebojów Radiowej Trójki. Ma na koncie ponad tysiąc pięćset koncertów. Będzie to niezapomniana muzyczna uczta.Zadebiutował na 28 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie (...)
 • 25 maja, 20:30 - Elbląg, Teatr im. Aleksandra Sewruka
  „Między łóżkami”, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze (...)
 • 26 maja (2 dni) - Olsztyn
  Po 8 latach wyczekiwania do Polski wraca Puchar Europy w Triathlonie! Najlepsi zawodnicy z kontynentu zmierzą się na dystansie sprinterskim już 26 maja 2018 roku (sobota). Miastem gospodarzem tych prestiżowych zawodów będzie Olsztyn, który został wybrany przez Europejską Unię Triathlonu spośród dziesiątek innych zgłoszeń! W drugim dniu zmagań (niedziela) jak co roku rozegrany zostanie (...)
 • 26 maja, 10:00 - Olsztyn, Spichlerz MOK
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Zapraszamy na rodzinne spotkania z grami planszowymi – przynieś swoją planszówkę, dobry humor i daj się wciągnąć w międzypokoleniowy turniej pionkowy! WSTĘP WOLNY
 • 26 maja, 10:30 - Lidzbark
  Program wydarzenia: 10:30 - Kolorowy korowód inicjujący Festiwal z Placu Hallera 11:00 - 17:00 - Stoiska Promocyjne Miast Cittaslow: prezentacja atrakcji oraz lokalnych rzemieślników 11:00 - 20:00 - Scena Cittaslow: występy artystyczne 11:35 - Degustacja dla mieszkańców przygotowana przez Koła Gospodyń Wiejskich 11:40 - Turniej Miast Cittaslow - sportowa rywalizacja na czas 12:30 (...)
 • 26 maja, 11:00 (2 dni) - Dłużyna
  Zapraszamy na warsztaty nalewkowe w Siedlisku pod Lipami. Podczas dwudniowych zajęć będziemy robić nalewki tradycyjne i nieco bardziej nowatorskie. Zgłębimy tajemnice najlepszych destylatów. Nauczymy zasad komponowania nalewek wytrawnych i likierowych czyli proporcje składników, kolejność łączenia i moc alkoholu dla poszczególnych nalewek. Szczególny nacisk położymy na ziołowe nalewki (...)
 • 26 maja, 11:00 (2 dni) - Dłużyna
  Zapraszamy Państwa na dwudniowe warsztaty zielarskie, kulinarne i kosmetyki naturalnej w Siedlisku pod Lipami. Podczas warsztatów poznacie dziko rosnące zioła, które można z powodzeniem wykorzystywać do domowego wytwarzania kosmetyków. Takie, które mozna zjeść i te, które przysłużą sie Waszemu zdrowiu. Wykorzystamy również znane wszystkim warzywa i udomowione zioła, z których zrobimy (...)
 • 26 maja, 12:00 - Iława
  Tak, wiemy... Koningsdag czyli King's Day jest w Holandii 27 kwietnia. Za to w Polsce majówki są w maju, więc... pomarańczowa majówka z rajdem rowerowym też ;-) a nasi przyjaciele z Tholen mogą urodziny swego króla świętować dwa razy, jak co roku ;-)
 • 26 maja, 14:00 - Elbląg, Plac Katedralny
  Czas na wspaniałą rozrywkę dla każdego! Po raz kolejny Rozkręćmy Powszechny Optymizm i spotkajmy się na Placu Katedralnym w Elblągu! WSTĘP WOLNY!!! Czekają na Państwa: konkursy z fantastycznymi nagrodami pokoje detektywistyczne i quizy dla wszystkich fanów rozwiązywania zagadek fotobudka dzięki, której uwiecznisz niezapomniane chwile warsztaty przygotowywania upominków dla Mam wesołe (...)
 • 26 maja, 15:00 - Pasłęk, Szkoła Podstawowa nr 3
  15:00 Bieg główny na dystansie 10km z atestem PZLA. 13:30 Biegi dzieci i młodzieży. 12:00 Miasteczko lekkoatletyczne. Festiwal Zdrowia. Zapisy do biegu głównego, info: www.biegfilipidesa.pl
 • 26 maja, 15:00 (2 dni) - Lidzbark, Lidzbark Welski i okolice
  Klub Turystyki Rowerowej 4R zaprasza rowerzystów na wycieczkę kajakowo-rowerową pt. IV RAJD ROWEROWY SZLAKAMI WARMII I MAZUR oraz Szlakiem miast Cittaslow do Lidzbarka Welskiego, który odbędzie się w dniach 26-27 maja 2018 r. (sobota-niedziela). Trasa kajakowo-rowerowa Lidzbark Welski i okolice. Wycieczka rowerowa w ramach programu współpracy miedzynarodowej. Podczas wycieczek obowiązuje (...)
 • 26 maja, 16:00 - Olsztyn, Plac przy Stadionie Miejskim w Olsztynie
  Holi Festival Poland - największa ogólnopolska edycja imprez z kolorowymi proszkami powraca do Olsztyna❗ Oficjalnie informujemy - Holi Festival Święto kolorów odbędzie się na placu przy Stadionie Miejskim w Olsztynie już 26 maja od godziny 16:00❤! Pora zapisać sobie tę datę w kalendarzach 📅 Ten dzień na pewno długo pozostanie w Waszych głowach 😊✌! ❗Wstęp na naszą imprezę jest (...)
 • 26 maja, 16:00 - Elbląg, Wyspa Spichrzów, Elbląg
  Holi Festival Poland - największa ogólnopolska edycja imprez z kolorowymi proszkami powraca do Elbląga❗ Oficjalnie informujemy - Holi Festival Święto kolorów odbędzie się na Wyspie Spichrzów już 26 maja od godziny 16:00❤! Pora zapisać sobie tę datę w kalendarzach 📅 Ten dzień na pewno długo pozostanie w Waszych głowach 😊✌! ❗Wstęp na naszą imprezę jest bezpłatny❗ ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ Na (...)
 • 26 maja, 16:00 - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  Ona - rozwódka, realistka, wie czego chce i pewnie stąpa po ziemi, ale w życiu zabrakło jej szczęścia. Liczy, że wizyta Wiktora będzie dla niej szansą na odmianę losu.On - aptekarz po przejściach, nieśmiały, niezgrabny, zakompleksiony, ale z duszą poety. Rozpaczliwie szukający ciepła i zrozumienia.Oboje muszą dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem a (...)
 • 26 maja, 16:00 - Lidzbark Warmiński, Lidzbarski Dom Kultury LDK
  "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem (...)
 • 26 maja, 17:30 - Iława, III IPB Nocny Bieg na 5 km o Puchar Eugeniusza Jaremko
  Zapraszamy Państwa na najszybszą piątkę w Polsce w 2017 Roku! Jest to już trzecia edycja biegu, która stała się już stałym punktem kalendarza każdego biegacz. Rok temu aż 10 zawodników uzyskało czas poniżej 15 minut. Trasa z atestem PZLA na jednej pętli przy doskonałym oświetleniu! Trasa płaska z jednym mniejszym podbiegiem, ale za to bardzo długime zbiegiem! Bardzo atrakcyjne (...)
 • 26 maja, 19:00 - Elbląg, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
  Piosenkarka znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego (...)
 • 26 maja, 20:00 - Iława, IOWA Music Bar
  PUNKOWY KONCERT W IOWA MUSIC BAR IŁAWA ul. W. Broniewskiego 3 Kiedy: 26.05.2018 Start 20.00 Wjazd : 20/30 PLN ZAGRAJĄ: PATOLOGIA - punk rock Świdnik. Zespół reaktywowany w 1999 z inicjatywy Marka Kruszelnickiego który grał w Patologia Ciąży w latach 80-tych . DYSKOGRAFIA: - "?" - "Kamuflaz" - "Dzień i noc" Facebook zespołu: https://web.facebook.com/pg/patologiazespol/about/?ref=page_internal NA (...)
 • 26 maja, 20:15 - Elbląg, Mjazzga
  Niezwykli goście na mjazzgowej scenie. Włoski pianista Giuliano Parisi i peruwiańska śpiewaczka Carla Ysis – duet, który nagrał album zatytułowany „Bolero meets Jazz” w towarzystwie niezwykle cenionych polskich jazzmanów – Arka Skolika na perkusji i kontrabasisty Janusza Mackiewicza! MJAZZGA, 26-05-2018 godz. 20:15 Bilety w cenie 30 przed i 35 w dniu koncertu Bolero jest (...)