WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 17 stycznia, 9:00 (2 dni) - Olsztyn, Kamienica Naujacka
  Dzieci tworzą kulturę. W przenośni i dosłownie. Z rozkoszą wpuścimy w naszą instytucję nieco świeżej, bezgrzesznej krwi i ochoczo oddamy ją na żer niewinnej pajdokracji. Podczas wyjątkowych warsztatów dla uczniów szkół podstawowych, przyszłe (...)
 • 17 stycznia, 16:00 - Olsztyn, Kamienica Naujacka
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Oczywiście, że każdy się trochę boi. Wbrew pozorom istnieją jednak proste sposoby, by utrzymać w ryzach psikusy adrenaliny i kortyzolu, a przy tym jak najlepiej przygotować się do nowej roli. Portal Familie.pl ma na to najlepszą pigułę wiedzy (...)
 • 17 stycznia, 18:00 - Działdowo, Sala Sportowa przy SP2
  Krzysztof Napiórkowski pianista, wokalista, kompozytor i autor piosenek, pieśniarz, producent muzyczny Krzysztof Napiórkowski swobodnie sięga po różne stylistyki, których wspólnym mianownikiem są wyważone, bogate kompozycje, a także pełne dystansu (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Olsztyn, Galeria DOBRO
  Dla kogo są narkotyki? Dla nikogo! Czy możemy ich używać? Nie! W ramach śledzenia „przypału”, porozmawiamy o penalizacji, uzależnieniach i kulturze popularnej. W dyskusji wezmą udział pisarze, publicyści i reportażyści: Jakub Żulczyk, autor (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Olsztyn, Galeria Amfilada(Kamienica Naujacka)
  Oczy to podobno zwierciadło duszy (wystarczy tylko ją mieć), a z twarzy możemy bardzo wiele wyczytać. Co jednak zrobić, gdy obserwowana przez nas postać nie ma ani oczu, ani twarzy? Ba, nie ma nawet głowy! Charakterystyczne bezgłowe sylwetki (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Olsztyn, Spichlerz MOK
  Teatr Przebudzeni z Ostródy zaprasza na spektakl wyreżyserowany przez Monikę Kazimierczyk i Dariusza Wychudzkiego. Piękno i brzydota mogą mieć w sobie dużo przewrotności. Normalność i dziwaczność często zamieniają się miejscami (...)
 • 19 stycznia, 12:00 - Olsztyn, Kamienica Naujacka
  Żywy obraz to forma z pogranicza teatru i malarstwa. Postacie zastygłe w ekspresyjnej pozie odtwarzają dzieło sztuki: scenę, portret. Jak stworzyć Żywy Obraz, charakteryzację do niego? Jaki efekt przyniesie przełożenie sceny z obrazu na scenę (...)
 • 19 stycznia, 13:00 - Giżycko, Puzzle Smaku
  Zapraszamy na warsztaty dla dzieci. Podczas spotkania będziemy dekorować ciasteczka i pakować je na słodkie prezenty Na Dzień Babci i Dziadka. Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja pod nr. tel. 506019591
 • 19 stycznia, 17:00 (2 dni) - Dobre Miasto, Mors Baza Baza Edukacyjno Szkoleniowa "Pozytywni Dobre Miasto "
  Jubileuszowe spotkanie Morsów z okazji 10 urodzin naszej Pozytywnej grupy Tradycyjnie nocne Morsowanie z pochodniami , nocna parada klubów i Bal Morsów nad jeziorem :) tak tak tym razem planujemy wielki Bal zaraz po Morsowaniu w restauracji (...)
 • 20 stycznia, 16:00 - Szczytno, Miejski Dom Kultury
  "To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile! PREMIERA: październik 2017 W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program (...)
 • 20 stycznia, 17:00 - Olsztyn, Kamienica Naujacka
  Poczujmy raz jeszcze magię Świąt! Zapraszamy na wyjątkowy koncert kolędowy Zespołu Wokalnego MODERATO. Podczas wydarzenia wystąpi również gość specjalny: Chór Mocni w Wierze a cappella pod dyrekcją Piotra Serbintowicza. W (...)
 • 20 stycznia, 19:00 - Szczytno, Miejski Dom Kultury
  To się nadaje do kabaretu" - NOWY program kabaretu Smile. W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin.  Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka (...)
 • 21 stycznia, 9:00 (5 dni) - Olsztyn, Spichlerz MOK
  Dzięki zmysłom jesteśmy w stanie poznać otaczający nas świat. Dzięki nim odczuwamy przyjemność i to one ostrzegają nas przed niebezpieczeństwem. Uczestnicy naszych feryjnych, interdyscyplinarnych warsztatów m.in. wykształcą pamięć wzrokową, (...)
 • 22 stycznia, 17:00 - Olsztyn, Muzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów
  Muzeum Nowoczesności wzbogaciło się o nowy zbiór eksponatów – unikatową kolekcję ośmiu tablic z nazwami ulic dawnego Olsztyna z dwóch pierwszych dziesięcioleci XX wieku. Są to zarówno szyldy z nazwami ulic, które w przestrzeni miejskiej (...)
 • 22 stycznia, 20:00 - Iława, IOWA Music Bar
  Stand-up Comedy w Iławie. Olka Szczęśniak i Tomek Kołecki wystąpią z nowymi programami w klubie Iowa Music Bar. Możliwy open mik, zgłoszenia na wydarzeniu. 22.01.201920:00-22:00*Zakaz nagrywania*występ dla osób dorosłych (...)
 • 23 stycznia, 17:00 - Olsztyn, Muzeum Nowoczesności Olsztyn Tartak Raphaelsonów
  W czerwcu 2018 roku dworzec kolejowy w Gutkowie został objęty ochroną prawną przez Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Wydawało się, że sprawa została zamknięta i dworzec został uratowany… O jego przyszłości chcemy rozmawiać (...)
 • 23 stycznia, 19:00 - Elbląg, Mjazzga
  Stand-up Comedy w ELBLĄGU. Olka Szczęśniak i Tomek Kołecki wystąpią z nowymi programami w klubie Mjazzga. Możliwy open mik, zgłoszenia na wydarzeniu. 23.01.201919:00-21:00*Zakaz nagrywania*występ dla osób dorosłych 16+**Bilet (...)
 • 24 stycznia, 18:00 - Olsztyn, Galeria DOBRO
  Od egzystencjalnej, garażowej nuty, przez hip-hop, aż po fotogeniczną i ironiczną „traszkulturę”. „Buszujący w barszczu” Konstantego Usenki to mapa nowej rosyjskiej kontrkultury w plastikowo-szklanej erze oligarchicznego kapitalizmu (...)
 • 24 stycznia, 19:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  Jeśli jesteście miłośnikami gitarowych brzmień lub też odwrotnie - sądzicie, że gitara akustyczna jest nudna i przewidywalna, zapraszamy Was 24 stycznia do Sowy na niebanalny koncert wyjątkowego gitarzysty Piotra Krępecia! W repertuarze (...)
 • 24 stycznia, 20:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  Mateusz Socha - człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu - charyzma (...)
 • 25 stycznia, 19:00 - Olsztyn, Spichlerz MOK
  Kapela Niwińskich to uczniowie wiejskich muzykantów, praktycy i badacze muzycznych tradycji Polski, poszukujący rdzennych brzmień. Repertuar czerpią z tradycji skrzypcowej Polski centralnej i południowo-wschodniej, przejęty wprost od mistrzów (...)
 • 25 stycznia, 20:00 - Pasłęk, Parlament Paslek
  Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu (...)
 • 25 stycznia, 20:00 - Elbląg, Teatr im. Aleksandra Sewruka
  Absolutna premiera najnowszego programu Kabaretu Młodych Panów! Nowe pomysły, nowe skecze, nowi bohaterowie i nowe żarty! A oprócz tego? Powrót znajomych twarzy i ich dalsze perypetie! Nie zabraknie też śląskich akcentów! Bilety do nabycia na: (...)
 • 25 stycznia, 20:00 - Ełk, Karczma Stary Spichlerz
  Fanom muzyki znany jako wokalista rockowej formacji COMA i wykonawca solowy. W swoich scenicznych wcieleniach łączący elementy poezji, rocka i teatru. Zdobywca wielu nagród na festiwalach piosenki artystycznej min; 2 nagroda na Festiwalu Piosenki (...)
 • 25 stycznia, 20:00 - Szczytno, Nowy Agaton
  Mateusz Socha - człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu - charyzma (...)
 • 25 stycznia, 21:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Zespół Super Girl Romantic Boys, zainspirowany retro dyskotekami, wyprzedził epokę wielkiego medialnego revivalu lat 80. Od początku szedł w parze z narodzinami estetyki lo-fi popu i electroclashu, do której również muzycznie i ideologicznie (...)
 • 26 stycznia, 17:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  Cześć wszystkim. tradycyjnie już spotykamy się kolejny raz w styczniu. Cel imprezy od lat jest ten sam, wspominamy naszych warmińskich kompanów których nie ma już z nami. Zagrają dla nas: Petarda Gnida Banisher Decapitated 26,01,2019 klub (...)
 • 26 stycznia, 17:30 - Olsztyn
  Zapraszamy na drugą edycję biegu Nocna Draka! Tym razem wydarzenie specjalne, bo w karnawał! Biegniemy na kolorowo i radośnie jak ostatnio. Zapewniamy świecące patyczki glow-sticks, światło UV, lasery i kupę innych widowiskowych atrakcji! Dekoracji (...)
 • 26 stycznia, 18:00 - Mrągowo, Restauracja & Pub Ceglana
  Mateusz Socha - człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu - charyzma (...)
 • 26 stycznia, 19:00 - Mrągowo, Mrongoville Family Town
  Nocny bieg zimą. Więcej wkrótce..
 • 26 stycznia, 19:00 - Olsztyn, Carpenter Inn
  AmnestiA to metalowa machina, która nabrała rozpędu i nic jej nie zatrzyma! 💪😈👊 Zimową porą zatrzęsie Waszym światem i obróci w pył Wasze małe ojczyzny! Muzyka jaką tworzy jest mieszanką wszelkich rodzajów i gatunków metalu stawiając na miażdżące (...)
 • 27 stycznia, 18:00 - Olsztyn, Klub Sarp
  SARA SZYMCZAK – 2013 r. razem z zespołem M.A.B.S. wydała swój pierwszy album studyjny "Kolędy i Pastorałki na jazzowo". Miała przyjemność wystąpić na słynnym festiwalu - "Olsztyńskie Noce Bluesowe", Najlepszych Juwenaliach w Polsce - "Kortowiada" (...)
 • 27 stycznia, 19:00 - Olsztyn, Audytorium Maximum
  ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka. ZŁODZIEJ to gwiazdorska obsada:Izabela KunaRenata DancewiczCezary ŻakRafał KrólikowskiLeszek Lichota,inteligentna fabuła i (...)
 • 27 stycznia, 20:00 - Giżycko, Puzzle Smaku
  Zapraszamy na kolejną odsłonę stand-upu w Puzzlach Samku. Wystąpią: Antoni Syrek-Dąbrowski "NORMA" - próbuje być lepszym człowiekiem, próbuje wstawać rano, próbuje jeść zdrowo... Nie umiem. Stanie się lepszym człowiekiem wymaga (...)
 • 28 stycznia, 9:00 (5 dni) - Olsztyn, Spichlerz MOK
  Dzięki zmysłom jesteśmy w stanie poznać otaczający nas świat. Dzięki nim odczuwamy przyjemność i to one ostrzegają nas przed niebezpieczeństwem. Uczestnicy naszych feryjnych, interdyscyplinarnych warsztatów m.in. wykształcą pamięć wzrokową, (...)
 • 28 stycznia, 20:00 - Ełk, Restauracja Między Wierszami
  Zapraszamy na kolejną odsłonę stand-upu w Restauracji Między Wierszami. Wystąpią: Antoni Syrek-Dąbrowski "NORMA" - próbuje być lepszym człowiekiem, próbuje wstawać rano, próbuje jeść zdrowo... Nie umiem. Stanie się lepszym człowiekiem (...)