WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 22 sierpnia, 19:00 - Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
  Olsztyńskiej grupy Big Day nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Ich kolejne wielkie przeboje, jak choćby "W świetle i we mgle", "Na mój znak", "Przestrzeń" czy "W dzień gorącego lata" śpiewała cała Polska, a zespół kierowany przez Marcina Ciurapińskiego i Anię Zalewską podbił serca ludzi od Bałtyku po Tatry. Ciężko uwierzyć, że ta legendarna grupa dzieli się z nami swoją muzyką (...)
 • 22 sierpnia, 19:00 - Olsztyn, Stadion OSiR w Olsztynie
 • 22 sierpnia, 19:00 (2 dni) - Elbląg
  FLOTT CASCADERS TEAM jedyny oryginalny. Czekamy na Ciebie w 90-cio minutowym live show. Zobaczysz szybkie i wściekłe BMW, wyścigi monster truck, strzał do auta z bazooki i wiele innych atrakcji! Eksperci od zadań specjalnych i ich 3000 KM już odliczają minuty do startu! Musisz tam być! ELBLĄG - Parking przy hali ELZAM 22.08.2017 godz. 19. 23.08.2017 godz. 19. UWAGA. Spośród osób (...)
 • 23 sierpnia (5 dni) - Elbląg
  LOTNICTWO
  XXI Świętojańskie Zawody Balonowe im. Bogusława Stankiewicza. Coroczna impreza na którą zjeżdzają się załogi balonowe z kraju i zagranicy rywalizujac o puchar Burmistrza Paslęka oraz nagrodę Starosty Elbląskiego. Lotom balonowym towarzyszy duże zainteresowanie mieszkańców powiatu elbląskiego i turystów. Miejsce: Pasłęk Organizator: UM Pasłęk przy współudziale  Starostwa Powiatowego (...)
 • 23 sierpnia, 20:00 - Elbląg, Mjazzga
  Kolejna chorwacka produkcja, ale o zupełnie innej tematyce niż poprzednia projekcja. KineDok zaprasza na dokument i okołoprojekcyjne rozważania. WOLNI | Chorwacja 2015 | reż. Tomislav Žaja | 73' | wstęp wolny Bohaterowie filmu to osoby zmagające się z niepełnosprawnością intelektualną. Mieszkają w różnych instytucjach opiekuńczych, które nie dają im możliwości życia w miarę normalnych (...)
 • 23 sierpnia, 20:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  Mijają dwa lata, odkąd na olsztyńskiej starówce pokazujemy Wam najlepszy stand-up w wykonaniu najlepszych polskich komików! I zamierzamy to z Wami solidnie uczcić... Z tej okazji bawić i zaskakiwać będzie 5 wyjątkowych osób, które PIERWSZY RAZ ZAGOSZCZĄ na deskach Galerii Sowa! Są wśród nich zwycięzcy stand-upowych konkursów oraz twarze, które znacie z TV (bo tam występowali albo (...)
 • 24 sierpnia, 17:00 - Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena
  "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem (...)
 • 24 sierpnia, 19:00 - Elbląg, Kino Światowid
  DKF im. Andrzeja Munka w drugiej odsłonie w sierpniu, przyjrzy się sylwetce Stefana Zweiga - pisarza, którego twórczość zainspirowała powstanie filmu „Grand Budapest Hotel” Wesa Andersona. "Pożegnanie z Europą" - 24 sierpnia o godzinie 19:00. Autor słynnych nowel „Amok” i „List od nieznajomej”, wydanych w Polsce w zbiorze „24 godziny z życia kobiety i inne opowiadania”, w latach (...)
 • 24 sierpnia, 19:00 - Bartoszyce, Wiraż PUB
  Zachęceni twórczością legendarnego zespołu THE SHADOWS przez Wojtka Chwalisza, który jak mało kto jest znawcą historii zespołu, oddaliśmy się całym sobą w nurt wspaniałych, legendarnych utworów. Staramy się utrzymać wyjątkowe brzmienie i temperament zespołu. Resztę usłyszycie podczas koncertu 24.08.2017 r. o godz. 19.oo w PUBIE WIRAŻ, na który zapraszamy. - WSTĘP WOLNY. Zespół (...)
 • 24 sierpnia, 20:00 - Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena
  "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem (...)
 • 24 sierpnia, 20:00 (4 dni) - Giżycko
  ŻEGLARSTWO
  Zapraszamy na XII Adwokackie Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie. „Wyścig 4 Jezior” przez Kisajno – Dargin – Kirsajty – Mamry. Spotkamy się na koncercie szantowym w Giżycku w Strandzie Popłyniemy Łabędzim Szlakiem Przetańczymy noc w zabytkowej Stanicy Wodnej Kietlice nad Mamrami Usiądziemy przy ognisku w malowniczej Zatoce Kal Oprócz tego przygotowaliśmy dla Was nowe, nietypowe (...)
 • 24 sierpnia, 20:00 - Mikołajki, Wioska Żeglarska Mikołajki
  Zapraszamy Was na koncert Norbiego - wydarzenie w 100% wakacyjne :) Norbi karierę rozpoczął w 1997 roku. Pierwszy singiel KOBIETY SĄ GORĄCE z debiutanckiej płyty SAMERTAJM od razu stał się hitem. Kolejne single SAMERTAJM,BALLADA STUDENCKA czy POKRĘCIO SIĘ W GŁOWIE udowodniły że debiut Norbiego okazał się trafiony, stąd najważniejsza nagroda polskiej branży muzycznej FRYDERYK za (...)
 • 25 sierpnia, 14:00 - Mrągowo, skwer Jana Pawła II
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  25 sierpnia 2017 r. zapraszamy na MRĄGOWO STREET EVENT oraz Piknik z Ekonomią Społeczną. Start imprezy godz. 14.00, na zakończenie KONCERT duetu akustycznego Łukasz SZEMRAJ i Artur KEMPA. W programie: warsztaty i animacje, pokazy sportowe, turniej ulicznej piłki nożnej, zabawy i konkursy, stoiska a w nich spotkania informacyjne. Turniej Futbol Zmienia Street Graffiti Punkt informacyjny (...)
 • 25 sierpnia, 15:00 - Iława, Amfiteatr Im. Louisa Armstronga, Iława
  Zapraszamy na tegoroczny Kabareton, który odbędzie się 25 sierpnia w Amfiteatrze Miejskim. Wystąpią Made In China oraz Neo – Nówka. Początek wydarzenia zaplanowano na godz.18.00. Wstęp 30 zł. Bilety do nabycia w Iławskim Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godz:8-15. MADE IN CHINA Tytuł programu to „Tylko dla widzów dorosłych i inne skecze”. W wersji plenerowej jest to (...)
 • 25 sierpnia, 17:00 (3 dni) - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  Zapraszamy na Dziecięcy Festiwal Folkloru “MAZURSKIE FIGLE”, który odbędzie się w dniach 25 - 27 sierpnia 2017 r. w amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury. Udział w przeglądzie zapowiedziały grupy dziecięce z Brenna, Rzeszów, Ulan-Majorat, Mystków, Brzeszcze, Łowicz, Grodzisk Wielkopolski oraz Ełk. W niedzielę odbędzie się tradycyjna parada zespołów Promenadą. Wstęp wolny. PROGRAM 25 (...)
 • 25 sierpnia, 18:00 - Biskupiec
  Pierwszy w Biskupcu Festiwal Disco Polo z prawdziwego zdarzenia. Piatek pełen niezapomnianych emocji w rytmie disco.
 • 25 sierpnia, 19:00 - Bisztynek
  https://www.youtube.com/watch?v=jWaYMh_Fq3I&feature=youtu.be https://www.facebook.com/pg/djembe.kings/photos/?tab=album&album_id=150111662026111
 • 25 sierpnia, 19:00 - Elbląg, Dobra Bomba
  Kolejna edycja dobra bomba freestyle battle ! Więcej info wkrótce :) Uczestnicy : 20zł - wpisowe Widzowie oglądający bilet : 10zł Nagroda pieniężna. Puchar oraz niespodzianka od sponsora.
 • 25 sierpnia, 19:00 - Ryn
  Szczegóły wkrótce
 • 25 sierpnia, 20:00 - Olsztyn, Amfiteatr im.Czesława Niemena
  T.Love Olsztyn / 25.08.2017 / Amfiteatr Nie ma przesady w twierdzeniu, że na muzyce T.Love wychowało się już kilka generacji słuchaczy. Ten zespół to dziś prawdziwa instytucja! Sceniczna charyzma i intrygujące teksty Muńka Staszczyka w połączeniu z muzyczną wszechstronnością jego kolegów z zespołu, odważnym eksperymentowaniem ze stylami muzycznymi i śmiałym czerpaniem (...)
 • 25 sierpnia, 20:00 - Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
  Serdecznie zapraszamy na koncert legendarnej grupy T.Love podczas Olsztyńskiego Lata Artystycznego! Nie ma przesady w twierdzeniu, że na muzyce T.Love wychowało się już kilka generacji słuchaczy. Ten zespół to dziś prawdziwa instytucja! Sceniczna charyzma i intrygujące teksty Muńka Staszczyka w połączeniu z muzyczną wszechstronnością jego kolegów z zespołu, odważnym eksperymentowaniem (...)
 • 25 sierpnia, 20:00 - Ełk, Jazz Club Papaja
  Sextet Napiórkowskiego to zbiór osobowości, który śmiało można określić mianem „All Stars". To muzyka pełna energii i wzajemnych interakcji między artystami. Muzycy poddają wirtuozerskiej improwizacji znane ze studyjnych nagrań kompozycje - m. in. z nominownej do Nagrody FRYDERYK '14 płyty UP!, oscylując pomiędzy wysublimowaną liryką, a żywiołową ekspresją. Zapisem koncertu niniejszego (...)
 • 25 sierpnia, 20:00 - Mrągowo, Restauracja & Pub Ceglana
  Zapraszamy na wieczór stand-upowy NR 8 w Ceglanej! Na scenie zobaczymy WIOLKĘ WALASZCZYK z Trójmiasta i PAWŁA CHAŁUPKĘ z Warszawy.WIOLKA WALASZCZYKcharyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim (...)
 • 25 sierpnia, 20:00 - Kętrzyn
  Finał Wakacji 2017 r. to tradycyjna już wspólna zabawa w kętrzyńskim amfiteatrze, tym razem w towarzystwie dwóch młodych i popularnych wokalistek polskiej sceny muzycznej: Lanberry oraz Stashki. Startujemy 25 sierpnia 2017 r. (piątek) o godz.20.00, wstęp na koncert bezpłatny, serdecznie zapraszamy!!! Małgorzata Uściłowska – wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Zjawiskowa (...)
 • 25 sierpnia, 20:15 - Elbląg, Mjazzga
  Mistrz wibrafonu i xsylosynthu Dominik Bukowski ze swoim doskonałym kwartetem z materiałem z najnowszego albumu SUFIA! MJAZZGA, 25-08-2017 godz. 20:15 Bilety 30 przed i 35 w dniu koncertu Do swojego kwartetu Dominik Bukowski zaprosił trzech wybitnych muzyków młodego pokolenia: Emila Miszka, Adama Żuchowskiego i Patryka Dobosza. Zespół czerpie pełnymi garściami z szeroko rozumianej (...)
 • 25 sierpnia, 21:00 (3 dni) - Lubawa
  Koncert - Bracia - Dni Lubawy Stadion OSiR, ul. ŁąkowaKoncert - Margaret - Dni Lubawy Stadion OSiR, ul. ŁąkowaKoncert zespołu Red Lips (o 21.00)
 • 26 sierpnia, 9:00 (2 dni) - Susz, Zajazd Chełmżyca
  Dzień dobry witajcie serdecznie! Zapraszamy Was na drugą edycje SFF. Startujemy 26 sierpnia o g. 9. (26.08, wjazdówka po selekcji 50zł) Na placu ustawiamy fury i startujemy z konkursami, każdy będzie miał okazję opowiedzieć o swoim projekcie jak i planach. Konkurencje jakie są wstępnie przewidziane to: najgłośniejszy wydech, koło zlotu, wnętrze zlotu, komora zlotu, limbo oraz kilka (...)
 • 26 sierpnia, 9:00 (2 dni) - Giżycko, Korty Giżycko
  TENIS ZIEMNY
  Turniej tenisa ziemnego z cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Wojciecha Iwaszkiewicza. Cały cykl składa się z 4 rund. Runda 3 Rozgrywki rozłożone na dwa dni w 4 kategoriach: 12.08.2017 (sobota): Open Mężczyzn godzina 9:00 Open Kobiet godzina 14:00 13.08.2017 (niedziela): Oldboy 50+ godzina 9:00 Debel godzina 14:00 Wpisowe: Gra pojedyncza: 35zł (klubowicze 20zł) Gra podwójna: (...)
 • 26 sierpnia, 9:00 - Ełk, wzdłuż Jeziora Ełckiego
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 26 sierpnia, 11:00 - Lubawa, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie, Park Miejski Łazienki Lubawskie
 • 26 sierpnia, 13:00 - Dywity, Gmina Dywity
  Konkurs na najlepszy produkt żywnościowy „O Garniec Kłobuka” odbywa się od kilkunastu lat w ostatnią sobotę sierpnia. Jest imprezą niezwykłą, ponieważ ma charakter przechodni, odbywa się co roku w innej miejscowości i zachęca mieszkańców oraz licznie odwiedzających to smaczne wydarzenie gości do kulinarnej podróży po wszystkich miejscowościach gminnych. W roku 2017 spotykamy się (...)
 • 26 sierpnia, 14:00 - Mikołajki, Przechowalnia Marzeń
  Lokalny targ dobrego jedzenia. Naturalnie, kameralnie i smacznie. Zapraszamy na mini targ z bardzo lokalnymi i pysznymi produktami. Będą : miody, sery, piwo, pasztety i marynowane ryby, konfitury, chleb, chałwa i słodycze a wszystko home&hand made! Będzie także czynne bistro z kawą, ciastami i deserami. Sobotnie popołudnie to czas na kulinarne odkrywania, wspólne alternatywne (...)
 • 26 sierpnia, 15:00 (2 dni) - Mrągowo, Mragowo
  Finał cyklu i zakończenie wakacji, do tego piękne mazurskie klimaty. Cóż można chcieć więcej? Triathlon Energy kończy sezon 2017 w Mrągowie, dwudniowa impreza z atrakcjami dla najmłodszych oraz turystów i mieszkańców. Więcej szczegółów będziemy odsłaniali niebawem.
 • 26 sierpnia, 16:00 - Najdymowo
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Piknik Rodzinny
 • 26 sierpnia, 18:00 - Giżycko, Giżycko Plaża
  NAJBARDZIEJ KOLOROWA IMPREZA NA MAZURACH ODBĘDZIE SIĘ W GIŻYCKU! Już 26 sierpnia 2017, start 18:00! WSTĘP WOLNY! Time-table prezentuję się następująco :) 18:00 - MUZYKA MECHANICZNA 19:00 - START IMPREZY 19:00 - 20:00 - Wutes [DJ Promotion] [I wyrzut kolorów 19:40] 20:00 - 21: 00 - Matt5ki [XONI Records/Sunrise Festival] [II wyrzut kolorów 20:20] 21:00 - 22:00 - Damian Syjonfam (...)