WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
Jutro
Weekend
 • 26 marca, 7:00 (14 dni) - Elbląg, Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
  Elbląska Wiosna Teatralna to nie tylko spektakle, ale także koncerty, recitale, a w tym roku również balet. Najważniejszą ideą każdej Wiosny Teatralnej jeest jednak jest spotkanie widza z aktorem. W tym roku proponujemy Państwu różnorodny repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 26.03 (NIEDZIELA) g. 17 - Inauguracja 16. Elbląskiej Wiosny Teatralnej "Dogville" - Teatr (...)
 • 29 marca, 16:00 - Bartoszyce, Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach
  HOBBY, STYL ŻYCIA > KOLEKCJONERSTWO > BIŻUTERIA I KAMIENIE SZLACHETNE
  Zapraszamy na otwarcie wystawy minerałów Pana Lecha Darskiego, 29 marca 2017 r., o godz. 16.00
 • 29 marca, 17:00 - Olsztyn, Planeta 11 Biblioteka Multimedialna w Olsztynie
  Wszystkich wielbicieli baśniowych krain i fantastycznych bohaterów serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie autorskie z cyklu „Literatura jest kobietą”. Już 29 marca o godz. 17:00 w Planecie 11 pojawi się Monika Glibowska - nowa twarz polskiej literatury fantasy, autorka książki "Andumênia: Przebudzenie" i laureatka I edycji konkursu „Czwarta strona fantastyki”. Spotkanie poprowadzi (...)
 • 29 marca, 20:00 - Elbląg, Bażantarnia
  Nocna Dycha to otwarte treningi biegowe przed zawodami Garmin Iron Triathlon 2017 Elbląg! 🏃 Treningi są otwarte, mogą w nich wziąć udział wszystkie chętne osoby. Nasze spotkania biegowe są jedną z cześci akcji #jestemGIT zrzeszającej osoby startujące w cyklu Garmin Iron Triathlon. Będziemy biegać w różnych miejscach. Spotykamy się między innymi na Placu Katedralnym, by pokonać (...)
 • 29 marca, 20:15 - Elbląg, Mjazzga
  ***ZMIANA TERMINU!*** (Ze względu na trwające nagrania nowej płyty części składu termin koncertu zostaje przesunęty z 2go na 29go marca.) Nowy materiał całkowicie zaaranżowany przez jednego z najciekawszych trójmiejskich kontrabasistów na grupę czterech jazzowych zawadiaków. Będzie pysznie! Mjazzga, 29-03-2017 godz. 20:15 Bilety 25 przed i 30 w dniu Michał Bąk Quartet to nowy (...)
 • 29 marca, 20:30 (2 dni) - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Muzyk, poeta, gitarzysta, satyryk.... można by bardzo dużo wymieniać dlatego w skrócie polecamy Łukasza Jędrysa jednego z najlepszych muzycznych odkryć olsztyńskiej sceny. Oczywiście wejście free. Zapraszamy
 • 30 marca, 16:00 - Bartoszyce, Miejska Biblioteka Publiczna w Bartoszycach
  Serdecznie zapraszamy na prelekcję BUTW: "Aplikacje edukacyjne na urządzenia mobilne zwiększające bezpieczeństwo użytkownika", 30 marca 2017 r., o godz. 16.00 w Czytelni MBP seminarium poprowadzi mgr inż. Karol Kapuściński.
 • 30 marca, 17:00 - Bisztynek
  Zapraszamy na wystawę fotografii powstałych podczas pleneru fotograficznego w Sztynorcie. Kurator wystawy prof.UWM Janusz Połom
 • 30 marca, 17:30 - Olsztyn, Galeria Sztuki BWA Olsztyn
  BWA Galeria Sztuki w Olsztynie zaprasza na spotkanie z cyklu FEMIlooki: Jak być artystką? Mozaika kobiecych postaw artystycznych w Polsce. Spotkanie poprowadzi Karolina Rosiejka, historyczka sztuki. Czy sztuka tworzona przez kobiety posiada szczególną specyfikę? Jest bardziej naznaczona emocjami i typowo kobiecymi doświadczeniami, takimi jak choćby macierzyństwo? Czy posługuje (...)
 • 30 marca, 18:00 - Olsztyn, Galeria Rynek MOK
  Zapraszamy serdecznie na kolejne pasjonujące spotkanie autorskie w ramach programu Olsztyńskie Obserwatorium Kultury #mokolsztyn! Tym razem gościem, który odwiedzi Galeria Rynek MOK, będzie Olga Drenda! „Duchologia polska. Rzeczy i ludzie w latach transformacji” Olgi Drendy to przełom lat 80. i 90. opowiedziany przez pryzmat przedmiotów i obyczajów. Autorka zbiera artefakty czasu (...)
 • 30 marca, 19:00 - Olsztyn, Klub Sarp
  Wieczór whisky w Klubie Sarp to spotkanie, podczas którego zapomnieć można o codziennych troskach i przenieść się w świat aromatów i smaków tego szlachetnego trunku. To możliwość zapoznania się z historią i produkcją whisky, a zarazem szansa na poznanie ciekawych ludzi, oraz nawiązania nowych kontaktów. Prowadzona w luźnej atmosferze degustacja wprowadzi w doskonałe samopoczucie (...)
 • 30 marca, 20:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  STAND-UPOWE ZAKOŃCZENIE MARCA :D!!! Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na występ, podczas którego wady istoty wszechrzeczy z ostatnich 2000 lat wyśmieje i obróci w proch CZTERECH wyjątkowych komików! Dlaczego aż czterech? Bo gospodarz sceny ma urodziny, więc zaszalejmy B-) Oto finałowa ekipa miesiąca! TOMASZ KWIATKOWSKI: Antymidas. Czego nie dotknie, zamienia się w proch i pył (...)
 • 30 marca, 20:30 (2 dni) - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Jam session czyli spotkanie muzyków niegrających ze sobą na co dzień w celu wspólnych improwizacji w oparciu o ogólnie znane melodie
 • 30 marca, 21:00 - Olsztyn, Klub Sarp
  Cudowna wokalistka i niesamowity pianista, którzy swoją muzyką tworzą niezapomniany klimat. Znane wszystkim radiowe przeboje, zaaranżowane w wyjątkowe, około jazzowe, soulowe brzmienie, przyjemne dla ucha i dla oka. Agata Graczyk i Tymoteusz Ławrukajtis już 30 marca o godzinie 21:00. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do rezerwacji stolików pod numerem telefonu 517 700 232
 • 31 marca, 9:00 (2 dni) - Giżycko, Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Giżycku
  Concertina 2017 XVII Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej. Cele konkursu: – popularyzacja akordeonowej muzyki rozrywkowej i popularnej – prezentacja dorobku artystycznego solistów i zespołów – promocja gry na akordeonie – poszukiwanie indywidualności w interpretacji utworów – integracja środowiska akordeonistów Do pobrania: regulamin- http://gck (...)
 • 31 marca, 14:00 - Reszel, Towarzystwo Miłośników Reszla i Okolic
  680 ZDJĘĆ RESZELAKÓW I RESZLA NA 680 ROCZNICĘ NADANIA RESZLOWI PRAW MIEJSKICH Towarzystwo Miłośników Reszla i Okolic zaprasza do udziału w wyjątkowym projekcie, który ocali od zapomnienia dzisiejszy Reszel i jego mieszkańców. Projekt zakłada wykonanie zdjęć 680 mieszkańcom miasta w tym szczególnym roku. Zdjęcia będą wykonywane w różnych miejscach miasta, w mieszkaniach, na ulicach (...)
 • 31 marca, 19:00 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  Ciszaki w nieustannej trasie koncertowej. Za nami niemal 800 spotkań z Wami, i ciągle tęsknimy do kolejnych...:) Do zaprezentowania mamy ponad sto piosenek z naszego repertuaru, powstałych przez ostatnie kilkanaście lat. Nie zabraknie również nowości, które powolutku będziemy się starali wplatać w muzyczne spotkania z Wami. Tradycyjnie – nie zabraknie wspólnego śpiewania, uśmiechów (...)
 • 31 marca, 19:00 - Elbląg, Mjazzga
  Wspieramy nasze talenty. Mirella, młoda Elblążanka u progu kariery, która zdążyła zachwycić już wielu słuchaczy wystąpi w Mjazzdze z recitalem złożonym z wyjątkowych dla niej piosenek. Mjazzga, 31-03-2017 godz. 19:00 Bilety w cenie 10 zł Mirella Burcewicz - tegoroczna maturzystka śpiewająca od trzeciego roku życia. Uczestniczka wielu konkursów wokalnych na szczeblu wojewódzkim (...)
 • 31 marca, 20:30 (2 dni) - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Zapraszamy na akustyczno - gitarową odsłonę zespołu olsztyńskiego zespołu Korzuh. Jarek „Jarcyś” Zdankiewicz oraz Czarek Biedulski przedstawią nam światowe rockowe hity.
 • 31 marca, 21:00 - Ełk, Żądło Pub, Ełk
  Po raz kolejny zaśpiewa u nas niezastąpiony Piotr Karpienia z zespołem! WSTĘP FREE W dniu koncertu piwo droższe o 1zł
 • 1 kwietnia, 8:00 (2 dni) - Elbląg, Modrzewina
  Kwidzyński Klub Motorowy wraz z Adventure Team zapraszają na swoje pierwsze autorskie ogólnopolskie zawody o charakterze hard enduro. W całą tą zabawę mocno zaangażowali się Sylwester Jędrzejczyk oraz Paweł Szymkowski i to oni są autorami trasy, która będzie znakiem rozpoznawczym Poligonu#323. Szczegóły zawodów znajdziecie tutaj: http://www.poligon323.pl/Strona_glowna Strona główna (...)
 • 1 kwietnia, 10:00 (2 dni) - Olsztyn, Osfp Kormorany
  VII Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży ”KORMORANY 2017” 1-2 kwietnia - Olsztyn: pokazy podróżnicze / koncerty / konkursy / warsztaty Michał Pater, Gosia Szumska, Szymon Żyliński Dla publicznosci: możiwość wygrania BILETU LOTNICZEGO DO AUSTRALII, kursu żeglarskiego, windsurfingowego, spływu kajakowego, pontonowego i innych nagród. WSTĘP WOLNY To tak w skrócie a bardziej szczegółowo: - (...)
 • 1 kwietnia, 14:00 - Dobre Miasto, PZU Trasa Zdrowia Dobre Miasto
  Druga edycja biegu terenowego z przeszkodami w dwóch stopniach trudności : łatwiejszy kategoria " AKTYWNY " oraz trudniejszy "TWARDA SZTUKA " Są to kategorie przeznaczone dla osób dorosłych - natomiast dla dzieci i młodzieży przewidziane są kategorie biegowe " MISTRZOSTWA TRASY ZDROWIA " Dobre Miasto 1 kwietnia godz. 14.00 START - Zapisy drogą elektroniczną na adres email : pozytywnidobremiasto@interia (...)
 • 1 kwietnia, 16:00 - Szczytno, Hala widowiskowo-sportowa
  "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem (...)
 • 1 kwietnia, 16:00 - Mikołajki, Przechowalnia Marzeń
  Skąd jest kawa? Jak smakuje kawa? Jak parzyć kawę? Tego dowiesz się na naszych warsztatach prowadzonych przez baristę Łukasza Pogorzelskiego, na codzień tworzącego "Deser i Kafkę" w Ełku. Podczas naszego spotkania dowiecie się trochę o kawie, o metodach parzenia, także tych alternatywnych. Zrobimy cupping czyli testy kawy z Ameryki, Afryki oraz okolicznego sklepu ;) Koszt (...)
 • 1 kwietnia, 20:00 - Elbląg, Mjazzga
  FARBEN LEHRE Akustycznie !!! ELBLĄG - klub MJAZZGA / godz. 20:00 BILETY Przedsprzedaż - 30 PLN Dzień koncertu - 35 PLN Sprzedaż biletów: - klub MJAZZGA, ul. Kowalska 1-2c UWAGA !!! Telefoniczna rezerwacja biletów w cenie przedsprzedaży: 665 823 666 (w dniu koncertu rezerwacja w cenie 35 PLN) Podczas koncertu do nabycia płyty CD, DVD, winyle, koszulki, bluzy i inne gadżety zespołu (...)
 • 1 kwietnia, 20:00 - Iława, IOWA Music Bar
  RAP DLA Oli Mróz Koncerty charytatywne w IOWA Music Bar 01.04.2017 / Sobota Start 20:00 Wstęp co łaska Zagrają: 1 Lexxia 2 Fibru 3 Czapa/Arieltonieksywa 4 MArtyn ESM 5 Wasiak 6 Ernest 7 JLS 8 Łympa 9 Korek 37 10 Hahment MC Ola jest cudownym i zawsze uśmiechniętym dzieckiem. Miała jednak bardzo ciężki start, którego skutki odczuwać będzie do końca życia. Po porodzie została (...)
 • 2 kwietnia, 9:30 - Elbląg, Zbiórka: na Starówce, przy Piekarczyku
  http://www.gruparowerowastop.pl/
 • 2 kwietnia, 16:00 - Lubawa, Hala widowiskowo-sportowa OSiR
  "Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem (...)
 • 2 kwietnia, 16:00 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  Kabaret literacki RETRO na 5 - w nowej odsłonie "BYĆ KOBIETĄ". Kabaret ten kultywuje coraz rzadziej spotykaną sztukę literackiego kabaretu. Nasza sala widowiskowa zamieni się w kawiarnię literacką sięgającą do tradycji przedwojennych kabaretów Qui Pro Quo, Czarny Kot z repertuarem Hanki Ordonówny, Sfinks, Zuli Pogorzelskiej, Adolfa Dymszy, Miry Zimińskiej, czy Eugeniusza Bodo. (...)
 • 4 kwietnia, 14:00 - Wilkasy, GOKiR w Wilkasach Gmina Giżycko
  14.00-15.15 -Warsztaty teatralne dla młodych artystów przeprowadzone w formie zabawy: - jak ćwiczyć dykcję -jak pozbyć się tremy -jak zachować się na scenie -jak pokazać mowę ciała 15.30 - 16.30- przedstawienie intereaktywne "Dwie Dorotki" Wstęp wolny. Ilość miejsc nieograniczona. Zapraszamy gorąco wszystkich chętnych.
 • 4 kwietnia, 17:00 - Dywity, Gok Dywity
  Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza malarki amatorki z terenu Powiatu Olsztyńskiego do udziału w VIII edycji Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej Kobiet „Kobiece Impresje”. Przegląd, jak co roku kierowany jest do pań, które poza swoimi obowiązkami zawodowymi i domowymi znajdują czas i chęci, by uzewnętrzniać swoje pasje na płótnie lub papierze. Zajmują się malarstwem, rysunkiem (...)
 • 4 kwietnia, 18:00 - Ełk, Miejska Biblioteka Publiczna Ełk
  Wykład dr Stefana Michała Marcinkiewicza pt. "Ludzie powinni przybyć z bronią". Opowieść o powojennym Ełku Jak wyglądał Ełk w 1945 r.? Skąd przybyli mieszkańcy powojennego Ełku? Co stało się z Niemcami/Mazurami? O tym, jak Lyck stał się Ełkiem...