WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 18 listopada, 8:00 - Działdowo, Park Sikory
  Start ulokowany jest w pobliżu restauracji "Zajazd pod Koniem" Parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany (...)
 • 18 listopada, 8:00 - Ełk, wzdłuż Jeziora Ełckiego
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 18 listopada, 9:00 (2 dni) - Ostróda, Beauty Spa & Fashion
  III edycja targów Beauty SPA & Fashion to wydarzenie dla osób związanych z branżą kosmetyczną, a także dla miłośników i pasjonatów kosmetyki, makijażu i stylizacji. W Expo Mazury pojawią się producenci i dystrybutorzy profesjonalnych kosmetyków kolorowych, kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, również akcesoriów i kosmetyków fryzjerskich przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych (...)
 • 18 listopada, 9:00 (2 dni) - Ostróda, Vital Sport Arena
  18 i 19 listopada 2017 r. sportowy duch walki, zasady fair play i entuzjazm wypełnią hale Expo Mazury w Ostródzie podczas Vital Sport Arena. W trakcie dwóch dni targowych odbędą się prelekcje dla biegaczy oraz wszystkich zainteresowanych zdrowym i aktywnym stylem życia. Eksperci z różnych dziedzin związanych ze sportem i zdrowiem podzielą się ze słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem (...)
 • 18 listopada, 10:00 - Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
  Zapraszamy do wzięcia udziału w V Olsztyńskim Przeglądzie Pieśni i Piosenki Patriotycznej dla Dzieci i Młodzieży ORGANIZATOR: Fundacja „ Otwarte dłonie” ul Bajkowa 15 10-696 Olsztyn. WSPÓŁORGANIZATOR: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Projekt zrealizowano przy współudziale finansowym Ministerstwa Obrony Narodowej Przesłuchania konkursowe odbędą się: 18 (...)
 • 18 listopada, 10:00 - Olsztyn, Spichlerz MOK
  SOBÓTKA LITERACKO-PLASTYCZNA – warsztaty, które przeniosą dzieci do świata baśni, podań i legend warmińskich. Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat. ZAPISY p.balabanska@mok.olsztyn.pl
 • 18 listopada, 10:00 - Elbląg, Centrum Spotkań Europejskich Światowid
  Warmia oraz Mazury słyną ze swoich walorów krajobrazowych, bogactwa kulturowego i historycznego. Są także miejscem realizacji interesujących projektów oraz rozwijania prywatnych przedsięwzięć. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na imprezę „Oblicza Warmii i Mazur”, podczas której prezentowane będą ciekawe miejsca regionu, wyjątkowe inicjatywy oraz przedstawiona zostanie (...)
 • 18 listopada, 11:00 - Elbląg, Biblioteka Elbląska
  Wszystkich tych, którym bliska jest idea wolnego dostępu do wiedzy, zapraszamy w sobotę 18 listopada na pierwszy elbląski Wikimaraton. Organizatorami tego wydarzenia są: Stowarzyszenie Wikimedia Polska, I Liceum Ogólnokształcące oraz Biblioteka Elbląska Skąd pomysł na zorganizowanie w naszym mieście takiego wydarzenia? Idea zrodziła się w zeszłym roku, kiedy to Zespół Szkół Ogólnokształcących (...)
 • 18 listopada, 11:00 - Dywity, Gok Dywity
  RĘKODZIEŁO
  Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach zaprasza na unikalne warsztaty rękodzieła związanego z Bożym Narodzeniem. Jak co roku, będzie to niepowtarzalna okazja do stworzenia własnoręcznie, pod okiem artystów i animatorów kultury, wyjątkowych ozdób, autorskich stroików - zadbania odpowiednio wcześnie o niepowtarzalność domowej, świątecznej atmosfery. Przygotowaliśmy dla Państwa (osób dorosłych) (...)
 • 18 listopada, 12:00 - Mrągowo, Mrągowskie Centrum Informacji Turystycznej
  Zamiast głodówki - wspólne zwiedzanie! To propozycja dla wszystkich, którym nie jest obojętny los Muzeum w Mrągowie. Akcja zaplanowana na sobotę 18 listopada 2017 roku na godz. 12.00 jest odpowiedzą na pogłoski na temat możliwości likwidacji placówki. Mogłoby się wydawać, że Muzeum Warmii i Mazur oddział w Mrągowie to obowiązkowy punkt na mapie atrakcji miasta, który chętnie jest (...)
 • 18 listopada, 16:00 - Olsztyn, Auditorium Maximum
  Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Braniewo, Braniewskie Centrum Kultury
  80 - te Urodziny Misia w Gostyninie !Stanisław Tym - jeden z najwybitniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów komediowych. Jest również satyrykiem, felietonistą, aktorem estradowym, reżyserem, komediopisarzem, autorem skeczy. Siecze, smaga, kpi, ośmiesza, drwi, bawi, pochyla się z troską...Nawet najstarsi nie pamiętają od kiedy. Bo Stanisław Tym jest od zawsze - dla (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  KRZYSZTOF ZALEWSKI 18.11.2017 SALA ZEBRA godz. 18:00 Bilety: 45 zł / Miejsca stojące do nabycia w Kasie ECK lub na bilety.eck.elk.pl Jesienią rozpocznie się druga część trasy promującej album Krzysztofa Zalewskiego "Złoto" wydanego w listopadzie ubiegłego roku. Na płycie znalazły się takie przeboje jak "Miłość, miłość", "Polsko", "Luka" czy "Jak dobrze" z gościnnym występem Natalii (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Nidzica, Nidzicki Ośrodek Kultury Nidzica
  Koncert promujący trasę Tubis Trio - The Truth
 • 18 listopada, 18:00 - Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena
  Planowane spotkanie z Marcinem Świetlickim wokół autobiografii poety pt. „Nieprzysiadalność” nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora. Zapraszamy do sali pod Amfiteatrem im. Cz. Niemena na projekcję filmu Wojciecha Smarzowskiego  „Małżowina” (1998). W roli głównej: Marcin Świetlicki. „Małżowina” to rzecz o samotności. Atmosfera wyobcowania, jałowej (...)
 • 18 listopada, 18:00 - Olsztyn, ulica Bartosza Głowackiego 27, 10-563 Olsztyn, Polska
  Zaraszamy do kibicowania naszym koszykarzom! #PełniWiary Bilety: Normalny 5 zł Ulgowy 2 zł* *Bilety ulgowe przysługują, seniorom 60+, młodzieży uczącej się od 7 do 25 lat oraz osobom niepełnosprawnym, Dzieci do 6 lat wstęp bezpłatny!
 • 18 listopada, 18:30 - Olecko, ROK Mazury Garbate
  Koncert w składzie i z repertuarem z czasów młodości - prawdopodobnie jedyny taki i niepowtarzalny. Zagramy materiał z "Płyty Ratunkowej". Zespół: Ewa Możejko-Kopowska, Hanna Borys, Mariusz Raczyński, Robert Bielak, Maciej Talaga. Więcej o nas na www.krystyna.andryszczyk.pl
 • 18 listopada, 18:55 - Elbląg, Kino Światowid
  "Anioł Zagłady" Thomasa Adèsa to kolejny premierowy spektakl, który obejrzymy w ramach transmisji z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Zapraszamy 18 listopada o godzinie 18:55. Brytyjczyk Thomas Adès jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kompozytorów współczesnych, a jego kariera rozwija się w niezwykłym tempie, choć przez muzyczną awangardę bywa odrzucany jako zbytni tradycjonalista (...)
 • 18 listopada, 19:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  Koncert łódzkiego zespołu Ich Troje w składzie Jacek Łągwa, Michał Wiśniewski oraz świeża krew z programu The Voice Of Poland Agata Buczkowska. Przez 22 lata zagrali ponad 1,000 koncertów w Polsce i zagranicą. Seria koncertów klubowych to powrót do korzeni zespołu. Laureaci 5 SuperJedynek, zwycięzcy Krajowego festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i absolutni rekordziści sprzedaży (...)
 • 18 listopada, 20:00 - Olsztyn, Amfiteatr im. Czesława Niemena
  Na koncert zapraszamy do sali kameralnej pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena. ZGNIŁOŚĆ to nowy zespół krakowskiego poety Marcina Świetlickiego i pianisty Michała Wandzilaka (Świetliki). Artyści do współpracy zaprosili młodych jazzmanów z Trójmiasta: saksofonistę Michała Ciesielskiego i trębacza Dawida Lipkę (sekcję dętą Tymona Tymańskiego), kontrabasistę (...)
 • 18 listopada, 20:30 - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Sobotnie spotkania z jazz'em w Qźnii to już wydarzenie na skalę całego Olsztyna. W każdą sobotę proponujemy jazz w jego różnych odmianach od klasyki poprzez wszelakiego rodzaju mieszanki po progres. Owa różnorodność to niebanalne, pożądane zjawisko, dzięki któremu zaspokojenie coraz większych muzycznych wymagań oraz wyszukanych gustów odbiorców jest możliwe.
 • 18 listopada, 21:00 - Olsztyn, Sarmata Pub
  Sasha Boole [ Ukraina / folk / country ] Olsztyn - Pub Sarmata (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 28) sobota, 18 listopada 2017, start koncertu godz. 21:00 Bilety - 10 zł Sasha Boole, kapitalny trubadur - to jeden z najważniejszych przedstawicieli ukraińskiej sceny folkowej. Ale nie chodzi o zakurzony folk w tradycyjnym swetrze i z kobzą, lecz o ten energetyczny – związany z whisky (...)
 • 18 listopada, 21:00 - Korsze, Arena - Korsze
  TEDE SOUNDSYSTEM w ARENA KORSZE W RAMACH TRASY TOUrrrNE #SKRRRT Już 18 LISTOPADA Wielkie Joł zaprasza na gruby melanż Bilety : Do 22:00 - 10 zl Po 22:00 - 15 zl SKRRRT to nowa solówka Tede, która swoją premierę miała 23 czerwca 2017! Tede, czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli (...)
 • 18 listopada, 21:00 - Olsztyn, Revolver Rock Cafe Olsztyn
  Piosenki ktore dobrze znacie tym razem w sobotnim wydaniu. Taka muzyka zagwarantuje jeszcze lepszy smak spożywanych trunków w Revolverze. Avarias Brigade nie jest laureatem kultowego programu rozrywkowo-kulturalnego Od przedszkola do Opola. Nigdy nie byli również na przeglącie zespołów pieśni i tańca w DK w Stęszewie. Jednakże i tak gwarantujemy dobrą zabawę!
 • 18 listopada, 21:00 - Olsztyn, Kivi Club
  Sobota 18 listopada to termin wyjątkowy - to właśnie wtedy zapraszamy Was na pierwszą odsłonę RETROSPEKCJI w naszym klubie! Tej nocy specjalnie dla Was pojawią się największe szlagiery lat 80 i 90, które z pewnością porwą Was do zabawy! Po raz kolejny w klubie będą obowiązywać szalone zasady! Dajemy Wam dzisiaj możliwość ▶WNOSZENIA WŁASNEGO ALKOHOLU*! Wstęp: Panie: 10 PLN & Panowie: (...)
 • 18 listopada, 22:00 - Olsztyn, Carpenter Inn
  Utalentowany artysta jakim jest Mariusz Dyba zagra i zaśpiewa dla Was w Carpenterze. Zwycięzca tegorocznego programu IDOL. Na co dzień wokalista zespołu CHEMIA. Wiemy, że Mariusz czuje się w Carpenterze jak w domu. A Wy?
 • 19 listopada, 9:00 - Ostróda, Expo Mazury
  Zapraszamy na pierwsze Targi Ślubne w Ostródzie w Expo Mazury. W sobotę w ostródzkich halach EXPO odbywać się będzie kilka eventów - Vital Sport Arena, Beauty Spa & Fashion, Strefa Zdrowia oraz dodatkowo w niedzielę Targi Ślubne. Targi ślubne są niepowtarzalną okazją do przedstawienia swojej oferty swoim potencjalnym klientom - przyszłym małżonkom. Nie zabraknie pokazów sukni (...)
 • 19 listopada, 11:00 - Lidzbark, MGOK Lidzbark
  Zapraszamy na III Ogólnopolski Przegląd Teatrów Amatorskich "Lidzbarskie Spotkania z Teatrem" 2017. Przegląd adresowany jest do amatorskich teatrów dziecięcych, młodzieżowych oraz amatorskich teatrów skupiających osoby dorosłe. Celami przeglądu są: ● prezentacja dorobku artystycznego amatorskich teatrów dziecięcych ,młodzieżowych, dorosłych, ● inspiracja i poszukiwanie nowych (...)
 • 19 listopada, 11:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  AUDIO VIDEO
  19 listopad , godzina 11.00-15.00, AnderGrant,wstęp wolny. Giełda płyt winylowych, CD i kaset. Osoby z większą ilością płyt proszone o wcześniejszy kontakt pod numerem 505151930. Przez cały czas będzie otwarty bar gdzie będziecie mogli odpocząć po muzycznych łowach Jeżeli masz winyle, które chcesz sprzedać, jeśli masz pieniądze, które chcesz zamienić w czarne płyty, a także jeśli (...)
 • 19 listopada, 12:00 - Rozogi, ulica Warszawska, 12-114, Polska
  Stowarzyszenie Historyczne im. 5 Wileńskiej Brygady AK ma zaszczyt zaprosić na odsłonięcie tablicy poświęconej Henrykowi Wieliczce ps. "Lufa". Uroczystosć będzie miałą miejsce 19 listopada 2017 roku. Rozpocznie się mszą świętą o godzinie 12.00, następnie odsłonięcie tablicy. Po uroczystości zapraszamy na drobny poczęstunek do salki parafialnej. W uroczystości odsłonięcia tablicy (...)
 • 19 listopada, 14:45 - Olsztyn, Hala Urania
  Ten mecz rozpali serca kibiców do czerwoności! W niedzielę, 19 listopada kolejne wielkie emocje - Indykpol AZS Olsztyn vs Cuprum Lubin! * Kto wygra pojedynek rozgrywających - Paweł Woicki czy Michał Masny? * Jak zaprezentują się związani w przeszłości z olsztyńskim klubem - Dawid Gunia i Piotr Hain? * Kto zdobędzie więcej punktów - Jan Hadrava czy Łukasz Kaczmarek? Przyjdź (...)
 • 19 listopada, 17:00 - Ełk, Ełckie Centrum Kultury
  Baśniowy „Czarodziejski flet” Mozarta w inscenizacji Julie Taymor i w obsadzie młodych utalentowanych śpiewaków 19 listopada retransmisja z The Metropolitan Opera. Nowojorska scena stawia na młodość i wdzięk śpiewaków z całego świata. Takich zgromadziła w obsadzie arcydzieła Mozarta. Paminą będzie południowoafrykański sopran Golda Schultz. Partnerują jej Amerykanin Charles Castronovo (...)
 • 19 listopada, 17:00 - Olsztyn, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
  Koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu zespołu wokalnego MODERATO Kierownictwo muzyczne: Włodzimierz Jarmołowicz Akompaniament: Damian Michałowski WSTĘP WOLNY
 • 19 listopada, 18:00 - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  ATRAMENTOWA – koncert STANISŁAWY CELIŃSKIEJ oraz zespołu pod kierownictwem Macieja Muraszko „Atramentowa…” to płyta Stanisławy Celińskiej, w której aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Można na niej usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów (...)
 • 19 listopada, 18:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  Zapraszamy na recital Wojtka Gęsickiego tym razem z utworami Leonarda Cohena w tłumaczeniu Macieja Zembatego i Macieja Karpińskiego. Właśnie na rynku ukazała się, dzięki wydawnictwu SOLITON, płyta Wspomnienie. Tańcz mnie, Kochałem Cię dziś rano, Dzisiaj tu jutro tam i wiele innych znanych piosenek Cohena w interpretacji Wojtka Gęsickiego warte są posłuchania. To czasami zupełnie (...)
 • 19 listopada, 18:30 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  ....................BOMBA LATINA......................... Zapraszamy na taneczny wieczór w gorrrących rytmach ...SALSA, BACHATA, CHA CHA CHA, MERENGUE, KIZOMBA... największe hity latino, zajęcia i animacje taneczne, super impreza! ZAJĘCIA TANECZNE przedimprezowe: GODZ. 18.30 - 20.00 BACHATA, prowadzą: Ada i Krzysztof. GODZ. 20.00 - 00.01 :-) BOMBA LATINA impreza. Wejście płatne: Od (...)