WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 23 marca, 17:00 (3 dni) - Nowy Harsz
  task4x4.pl wraz z partnerami zaprasza na III-cią Cytrynową Wiosnę 4x4, która odbędzie się w dniach 23-25 marca na Mazurach. Impreza z założenia jest głównie integracyjno – przeprawowa, z rywalizacją dokumentowaną tradycyjnymi pieczątkami. Nie zabraknie też zróżnicowanych zadań na odcinku nocnym, OS-ów na czas oraz dodatkowych konkursów i atrakcji dla dużych i małych offroaderów (...)
 • 24 marca, 10:00 (2 dni) - Ostróda, Twój Dom Twój Ogród
  DOM, WNĘTRZE, OGRÓD
  W dniach 24-25 marca 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się III edycja targów budownictwa, wyposażenia wnętrz i ogrodów - Twój Dom, Twój Ogród. Przez dwa dni, na blisko 8 tys. m kw. powierzchni swoje produkty i usługi zaprezentują producenci, dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, elementów wyposażenia wnętrz (...)
 • 24 marca, 10:00 (2 dni) - Ostróda, Zielona Arena
  ROŚLINY
  Expo Mazury zaprasza miłośników kwiatów, zieleni, ogrodów, amatorów aranżowania balkonów i tarasów oraz właścicieli ogródków działkowych na wydarzenie - Zielona Arena. Dziewiąta edycja odbędzie się w dniach 24-25 marca 2018 roku i połączona będzie z trzecią edycją targów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodów - Twój Dom, Twój Ogród, by odwiedzający był w temacie ogrodnictwa (...)
 • 25 marca, 8:00 - Stare Juchy, Bar " Pod Gruszą "
  Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Kiermaszu Wielkanocnym gdzie będą mogli nabyć Państwo przepiękne ozdoby wielkanocne. Jak co roku gościć rękodzielników na swoim terenie będą właściciele restauracji Pod Gruszą . Dziękujemy i Serdecznie Zapraszamy Wszystkie Osoby :)
 • 25 marca, 8:00 - Bartoszyce
  RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
  Bartoszycki Dom Kultury zaprasza 25 marca 2018 r. od godz. 8:00 na parking przy parafii św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej (kościół "Fara") na WIELKANOCNY JARMARK SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO 😊🐓🐣 Twórcy ludowi reprezentujący różne dziedziny sztuki mają okazję przedstawić swoje wyroby - m. in. rzeźby, obrazy, serwetki, ceramikę, wiklinę a także stoiska (...)
 • 25 marca, 9:00 - Stawiguda
  Drodzy biegacze wspólnie z Gminą Stawiguda zapraszamy na I edycję na Warmii popularnego cyklu LEŚNE RUN. Dystans: 5 km 10 km 5 km NW Miejsce: RUŚ - Start przy parkingu przy lesie. Najbliższy adres: Muchorowo 19. 10-687 Muchorowo https://goo.gl/maps/85cVmnu9qiy Terminy: Edycja ”Wiosna”: 25 marca 2018 Edycja „Lato”: 24 czerwca 2018 Edycja „Jesień”: 22 września 2018 Edycja (...)
 • 25 marca, 9:00 - Olsztyn
  WSPINACZKA I ALPINIZM
  Widzimy się w niedzielę 25.03 ;) Zapraszamy na kolejne zajęcia w tym roku. Pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy :) Przypominamy również, że zapisy na zajęcia prosimy dokonywać drogą mailową na : biuro@kw.olsztyn.pl Jeśli się zapisałaś/zapisałeś, a nie możesz uczestniczyć w zajęciach daj nam znać mailowo.
 • 25 marca, 9:00 - Ełk, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku
  PŁYWANIE
  Konkurencje i program zawodów: Runda IV 8:30 – rozgrzewka 8:55 – uroczyste otwarcie 9:00 – rozpoczęcie zawodów Szczegóły na mosir.elk.pl
 • 25 marca, 10:00 - Elbląg, Centrum Spotkań Europejskich Światowid
  W niedzielę 25 marca w godz. 10.00-17.00 w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu odbędzie się Jarmark Wielkanocny "Pogrzeb żuru i śledzia". Na jarmarku zaprezentuje się ponad 50 wystawców z różnorodnym asortymentem. Zobaczyć i zakupić będzie można m.in. pyszne wędliny, przetwory, ciasta i syropy. Nie zabraknie również dekoracji świątecznych (i nie tylko), zabawek oraz (...)
 • 25 marca, 10:00 - Gołdap, Dom Kultury w Gołdapi
  Kiermasz odbędzie się przed wejściem do kina Kultura, na którym do nabycia będą pisanki, zajączki, baranki, swojskie wędliny, ceramika, wyroby drewniane, szydełkowe, sękacze, mrowiska, makowce i wiele innych.
 • 25 marca, 13:30 - Braniewo, Plac przed Bazyliką Mniejszą pw. św. Katarzyny
  Jarmark Wielkanocny Już 25 marca 2018 w godzinach 13:30-16:00 na placu przed Bazyliką Mniejszą pw. Św. Katarzyny w Braniewie odbędzie się przedświąteczna impreza dla mieszkańców i wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. W programie: Koncerty: -Kapela Jakubowa -Zespół Warmia-Braniewo -zespół Tęcza Warmii -Zespół Ton-Lira -Zespół taneczny Hipnotic -soliści (...)
 • 25 marca, 18:00 - Olsztyn, Aula Auditorium Maximum
  Spektakl „Przepraszam, co Pan tu robi?” – komedia dla widzów dorosłych Był ciepły jesienny wieczór. Słońce powoli zachodziło ustępując miejsca nocy. Delikatny wiatr, poruszał gałązkami starej wierzby, cicho postukując w okiennicę stuletniego dworku. Jedynym i niepodważalnym świadkiem tamtych wydarzeń był księżyc dążący do pełni. Lecz nie uprzedzajmy faktów... Pomieszczenie, w którym (...)
 • 25 marca, 18:00 - Mrągowo, Restauracja & Pub Ceglana
  Koncert promujący płytę Swans&Lions Premiera-marzec 2018 /Metal Mind/ Mrągowo 25.03.18 "Ceglana" Skłodowskiej 5a Start 18.00 Wstep 25/30 PLN Support: Hiroshima Zapraszamy !!! Cochise to białostocki zespół grający muzykę, będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Grupa powstała w 2004 roku i od tego czasu zagrała kilkaset koncertów oraz nagrała cztery studyjne albumy (...)
 • 25 marca, 18:00 (2 dni) - Olsztyn, Galeria Sowa
  Kalina Jędrusik. Mówi się o niej, że była pierwszą polską Marylin Monroe. Uwodziła spojrzeniem sarnich oczu, zmysłowymi ustami kuszącymi obietnicą pocałunków, smukłą talią, biustem… Miała opinię wampa. Uwielbiała prowokować, skandalizowała, szokowała. Całe życie jednak czarowała… Miała szeroko otwarte serce i ramiona, duszę i umysł. To była osoba, która wiedziała, że na tym świecie (...)
 • 25 marca, 18:00 - Ostróda, Centrum Kultury w Ostródzie
  Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza na Spotkanie z Aktorką Hanną Śleszyńską. 25 marca 2018 r. o godz. 18:00. Spotkanie poprowadzi Anna Zapaśnik Baron Bilety już dostępne, w Zamku (ul. Mickiewicza 22), pokój nr 10, w cenach: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł (seniorzy, emeryci, renciści, młodzież ucząca się) Hanna Śleszyńska - aktorka teatralna (...)
 • 25 marca, 19:00 - Ełk, Restauracja Między Wierszami
  Katarzyna Piasecka ze swoim najnowszym programem stand-up comedy „WINNA”. Nowe spostrzeżenia, nowa energia i jedna historia, bez której ten program nie mógłby powstać. Całość w charakterystycznej dla niej - bezpośredniej i bezkompromisowej formie.  Program przeznaczony dla widzów dorosłych. 
 • 25 marca, 20:15 - Elbląg, Mjazzga
  Cześć, Cześć! Jest nam niezmiernie miło zaprosić państwa na marcowy koncert rock'n'rollowy. Tym razem zagrają z nami chłopcy z The Saturday Tea. Zapraszamy do tańca! Start: 20:15 Bilet: 20 PLN Więcej szczegółów wkrótce a tymczasem co mówi o nas wikipedia: Fertile Hump to Magda Kramer (wokal, gitara), Tomek Szkiela (gitara, wokal) oraz ten przezabawny osobnik - Maciek Misiewicz (...)
 • 27 marca, 15:45 - Wilkasy, GOKiR w Wilkasach Gmina Giżycko
  RĘKODZIEŁO
  Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach organizuje kolejną edycję konkursu na najpiękniejsze palmy, pisanki i stroiki wielkanocne. Kierowany on jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów oraz podopiecznych świetlic wiejskich z terenu gminy Giżycko. Jego przedmiotem jest wykonanie tradycyjnej palmy, pisanki bądź stroika wielkanocnego. Prace mogą być wykonane (...)
 • 27 marca, 17:00 - Olsztyn, Hala Sportowa Przy Zespole Krytych Obiektów Sportowych I
  Strona meczu na PZKosz: http://www.plk.pl/mecz/64660
 • 27 marca, 18:00 - Olsztyn, Muzeum Nowoczesności
  ARCHITEKTURA
  Obiekty muzealne, poza podstawową misją kolekcjonerską i popularyzatorską, pełnią ważną funkcję kulturotwórczą, związaną z kształtowaniem krajobrazu architektonicznego miasta. O tym opowiedzą olsztyńscy architekci – Wiesława i Wojciech Gadomscy. WSTĘP WOLNY
 • 27 marca, 18:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  SPEKTAKLE: 18:00 – UBU I WĘGAJTY 19:30 – SZATNIA I PRZEBUDZENI Zamiast teatralnej hipsterki proponujemy coś bardzo prawdziwego, bliskiego krwiobiegu egzystencji. Po pierwsze: „Ubu Król, czyli Polacy…” – spektakl Teatru Węgajty na motywach sztuki Alfreda Jarry’ego, zrealizowany z udziałem mieszkańców DPS w Jonkowie. Twórcą inscenizacji jest Wacław Sobaszek (...)
 • 28 marca, 10:30 - Lidzbark Warmiński, Lidzbarski Dom Kultury LDK
  Lidzbarski Dom Kultury zaprasza na... Międzynarodowy Dzień Teatru 28 marca 2018 - Kulturalna Środa * Teatr lalkowy zaprasza na bajkę pt. "Kot w butach" Jana Brzechwy z okazji Dnia Teatru. Zapraszamy wszystkie dzieci - małe i duże ! Kiedy? 28 marca 2018 godz. 10:30 Gdzie? Lidzbarski Dom Kultury Cena biletu: 10zł Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Bilety do nabycia w LDK w dniu (...)
 • 28 marca, 18:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Papierówkowcy wciąż w natarciu i niegroźny im obły robal odwrotu! W wiosennym numerze artzina autorki i autorzy prowadzą ze sobą dialog płci, generacji, paradygmatów i przeciwieństw: feminizm i maczyzm, wojna i pokój, ucieczka od miłości i tinder na blokowiskach. Czy można uciec z „klatki”? Czy jesteśmy prowincją? Co prawda Olsztyn nie Miami, ale i Kortowo też już nie (...)
 • 28 marca, 18:30 - Lidzbark Warmiński, Sylwia Milczarek - Milewska / Akademia Zdrowego Ciała
  Trzecia część warsztatów " Pilates w wadach postawy" 2 godzinne spotkanie będzie poświęcone prawidłowemu ruchowi w wadach postawy, skoliozach, dyskopatiach oraz zwyrodnieniach kręgosłupa. zajęcia w sposób bezpieczny nauczą uczestników ruchu oraz uświadomią zagrożenia niesione w złym doborze aktywności fizycznej. Omówimy co robić by w już " zepsutym" ciele dobrze funkcjonować (...)
 • 28 marca, 20:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  Trójmiejski mini kolektyw stand-up'owy zawita do Olsztyna, w składzie: Wiolka Walaszczyk- Charyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń. Gościła w programach TVP2 (...)
 • 28 marca, 20:00 - Morąg, Restauracja Stara Piekarnia
  Zapraszamy na pierwszy wieczór STAND-UP COMEDY w Starej Piekarni w Morągu! Na scenie zobaczycie trzech komików: >> WOJTEK FIEDORCZUK Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością (...)
 • 28 marca, 21:30 - Olsztyn, Carpenter Inn
  To już roook !!! Tyle czasu już się bawicie w ostatnie środy każdego miesiąca. A jak rok to dorzucamy niespodziankę 😁 przyjdzcie i sprawdźcie 😉 Jak się przekonaliście gwarantujemy zabawę, adrenalinkę, chwile napięcia no i oczywiście za to wszystko jeszcze Was nagrodzimy!!! Filarami tej zabawy jest Piotrek Peter Panzer Pankowski oraz Aleksander Olas Ostrowski. Natomiast, czasami (...)
 • 29 marca, 9:00 - Ełk, Szkoła Artystyczna Ełk
  Kontakt z dziełem sztuki opiera się na emocjach. Pejzaże, portrety i sceny rodzajowe emanują spokojem, smutkiem, lękiem, cierpieniem i radością. Czy te uczucia zawsze są prawidłowo interpretowane przez widza. Czy za powierzchowną radością może kryć się lęk? Zapraszamy na wykłady Edyty Mańczuk, absolwentki studiów magisterskich na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika (...)
 • 29 marca, 9:00 - Elbląg, UKP Jedynka Elbląg - profil klubu
  PŁYWANIE
  Cykliczne zawody pływackie z licznymi nagrodami i niespodziankami
 • 29 marca, 18:00 - Olsztyn
  Cześć, postanowiliśmy rozruszać Olsztyńską scenę JavaScript i odpalamy lokalnie ogólnopolski cykl meetapów #meet.js Więc 29 marca 2018 widzimy się w biurze SoftwareHut na Staromiejskiej 6 (wejście od Lelewela). Mamy 2 prelegentów piwo i pizzę. Agenda: 1. Łukasz Stankiewicz - "Redux - rozkładówka. Design patterns" 2. Jakub Kołecki - "Web workers" Wstęp wolny i darmowy, ideą meetapów (...)
 • 29 marca, 20:00 - Szczytno, Klub Muzyczny Agaton
  Trasa koncertowa na 35-lecie Rezerwatu! Data: 29.03.2018 / Czwartek Godzina: 20:00 / Otwarcie bram: 19:00 Miejsce: Nowy Agaton / ul. Polska 47a, Szczytno Bilety (liczba miejsc ograniczona!!): 35 zł - przedsprzedaż 45 zł - W dniu koncertu Bilety do nabycia: www.bilety.agaton.pl SmiesznySklep.pl - Szczytno (ul. Polska 47a, Szczytno) Nowy Agaton (ul. Polska 47a, Szczytno) Opis: Kultowy (...)
 • 29 marca, 20:15 - Elbląg, Mjazzga
  „PHILIA” – W Starożytnej Grecji słowo oznaczające przyjaźń. To określenie kluczowe dla zrozumienia powodów, dla których muzycy zdecydowali się powołać do życia nowy muzyczny twór. Przyjaźń i szacunek dla wspólnych dokonań jest bowiem spoiwem łączącym artystów. SKOLIAS i AJAGORE spotykają się na scenie by zabrać słuchacza w niezwykłą, muzyczną podróż. Repertuar tworzą zarówno utwory (...)
 • 30 marca - Olsztyn, Hala Urania
 • 30 marca, 9:00 - Ełk, Szkoła Artystyczna Ełk
  Tworzymy „Picassowski” portret Celem zajęć jest zaktywowanie dzieci do działań na polu sztuki i kultury, pokazanie nowych ścieżek rozwoju poprzez wykorzystanie innowacyjnych i atrakcyjnych metod pracy. Projekt lekcji pt. Tworzymy „picassowski” portret skupia się wokół sztuki XX wieku. Zajęcia te pozwolą dzieciom na zapoznanie się z nowym kierunkiem – kubizmem i jego najważniejszym (...)
 • 30 marca, 19:00 - Iława, Iowa Music Bar
  Kultowy polski zespół Rezerwat w 2018 roku obchodzi 35-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji twórcy takich hitów, jak "Parasolki" czy "Zaopiekuj się mną" wydadzą przy współpracy z Sony Music specjalny album "The Best Of" oraz zapowiadają trasę koncertową.W ubiegłym roku, po 27 latach ciszy fonograficznej, Rezerwat wydał doskonale przyjętą płytę "Dotykaj" - przyszły rok będzie dla (...)
 • 30 marca, 21:00 - Bartoszyce, Wiraż PUB
  Kolejny z serii koncertów Ryszard Wolbach w ramach trasy Night in Harlem odbędzie się 30 marca w Wiraż PUB w Bartoszycach (Plac Dworcowy 5).