WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 18 stycznia, 10:00 - Ełk, Park Naukowo-Technologiczny w Ełku
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  Wiemy dzisiaj, że nasze dzieci uczą się dużo, ale nie jesteśmy pewni czy tego, czego potrzebują do rozwoju. Wiemy również, że nauczyciele dostający twarde, odgórne rozporządzenia próbują łączyć to co muszą, z tym co ważne. Chcielibyśmy zaprosić Państwa na konferencję, która pokaże jeden z pomysłów jak połączyć te dwa światy. Przedsiębiorczość społeczna, ekonomia z misją społeczną (...)
 • 18 stycznia, 17:00 - Olsztyn, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie
  Zapraszamy Państwa na kolejną podróż z Klubem Południk. Tym razem wybierzemy się do odległej Rosji. W programie: - Migawki z podróży po niektórych wielkich miastach Rosji. - Miejsca związane z historią, architekturą i religiami. - Wielkie rzeki Rosji. - Krajobrazy i przyroda jeziora Bajkał. Spotykamy się jak zawsze o godzinie 17:00 w Pokoju z widokiem w Starym Ratuszu. Do zobaczenia!
 • 18 stycznia, 17:00 - Olsztyn, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie
  Zapraszamy na promocję piątego zeszytu poetyckiego z serii Trilinguis wydanego przez WBP w Olsztynie. Tym razem w serii prezentujemy wiersz Zbigniewa Chojnowskiego. Wybrany do publikacji utwór "Nic a nic" pochodzi z jego pierwszej książki poetyckiej "Śniardwy" (Wyd. PTCz 1993) i uważany jest za programowy liryk autora. Gościem spotkania będzie drukarz Marek Gardzielewski, który (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Iława, Miejska Biblioteka Publiczna w Iławie
  Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Wojciechem Tochmanem - reporterem, autorem non-fiction. Wojciech Tochman debiutował, jako licealista, w tygodniku „Na przełaj” (1987) reportażem o szkolnej szatni. Do pracy w dziale reportażu „Gazety Wyborczej” zaprosiła go Hanna Krall (1990). Wraz z Lidią Ostałowską, Beatą Pawlak, Mariuszem Szczygłem, Jackiem Hugo-Baderem i (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Olsztyn, Sala kameralna pod Amfiteatrem
  Dziki Wschód i wczasy, śmierć i miejsca, w których zawieruszył się czas, utopie i ich antyutopijny ślad, wreszcie: bohater Damian Piękny między Śmiertexem a Kolczastą Opuncją – oto esencja najnowszej powieści „Wymazane” Michała Witkowskiego, która jest jakościową korespondencją „Lubiewa”. Spotkanie z autorem, celebrytą i skandalistą (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Ełk, sala koncertowa Szkoły Artystycznej
  Artystyczny czwartek Spotkanie z Natalią Fiedorczuk-Cieślak, laureatką Paszportu Polityki 2016 za książkę "Jak pokochać centra handlowe". Debiut literacki Natalii Fiedorczuk, to ubrana w introwertyczną narrację opowieść wielu kobiet, które dotknął kryzys związany z urodzeniem dziecka. Czy mamy prawo traktować to skądinąd radosne wydarzenie w kategorii kryzysu? Macierzyństwo to nie (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Kętrzyn, Kętrzyńskie Centrum Kultury
  Koncert Karnawałowy „W krainie uśmiechu” Miejsce: Sala kinowo - widowiskowa kina „Gwiazda” Termin: 18.01.2018 r. Godzina: 18.00 Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina „Gwiazda” w godz.14.00-21.00 WYKONAWCY: Małgorzata Kuklińska Ewa Szpakowska Andrzej Niemierowicz Kazimierz Kowalski W repertuarze koncertu znajdą się najpopularniejsze arie operowe, operetkowe i musicalowe (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Lidzbark, MGOK Lidzbark
  Zapraszamy na obchody 98 Rocznicy Powrotu Lidzbarka Do Macierzy, które odbędą się w czwartek 18 stycznia w galerii Nowa Przestrzeń przy MGOK Lidzbark. W programie: ● wystawa fotografii historycznej z Lidzbarka "Ludzie i Wydarzenia", ● premierowe wykonanie "Piosenki o Lidzbarku" z tekstem Zbigniewa Rzeszutko i muzyką Stanislaw Deja ● prelekcja dra Michała Dzimiry o odzyskaniu przez (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Elbląg, Centrum Sztuki Galeria El
  Wernisaż wystawy Beaty Cedrzyńskiej "Ciało i sacrum. Retrospektywa". Beata Cedrzyńska Uzyskała dyplom na gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa i Grafiki w 1999 roku (promotor prof. Teresa Miszkin). Pracowała na ASP w Gdańsku w latach 2002-2012. Obecnie zatrudniona w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na stanowisku profesora nadzwyczajnego pełniącego (...)
 • 18 stycznia, 18:00 - Ostróda, Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie
  18 stycznia zapraszamy na spotkanie w cyklu Klub Książki Zaprasza. Naszym gościem będzie pisarz Tomasz Wandzel. Tomasz Wandzel urodził się w 1975 roku w Głuchołazach. W 1998 roku stracił wzrok. Cztery lata później rozpoczął studia na UMK w Toruniu. Od 2004 roku mieszka wraz z żoną i dziećmi w Prabutach. Jest człowiekiem przełamującym własne ograniczenia – pracuje zawodowo, angażuje (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
  Zapraszamy na nasz koncert kolęd w Olsztynie! 18.01.2018 w CEIKu! Bilety: - 60 zł przedsprzedaż - 70 zł w dniu koncertu Do nabycia w CEiK - u ul. Parkowa 1 lub telefonicznie 89 513 17 34 “Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość (...)
 • 18 stycznia, 19:00 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  Bartoszycki Dom Kultury zaprasza na wyjątkowe spotkanie! Robert Lesiński - pochodzący z Bartoszyc dziennikarz Radia Olsztyn. Autor audycji poświęconych regionowi, historii i kulturze Warmii i Mazur. Przez wiele lat kierownik redakcji kulturalnej radia. W czasie swojej pracy przeprowadził ponad sto wywiadów z najważniejszymi osobowościami polskiej sceny. Uczestniczył w licznych (...)
 • 18 stycznia, 20:00 - Lidzbark Warmiński, Caffe Pasja
  Zapraszamy na kolejny wieczór Get up Stand-up! Już 18 stycznia wystąpi po raz pierwszy w Lidzbarku Warmińskim Tomek Kołecki z Warszawy oraz Filip Puzyr z Trójmiasta. Odbędzie się także open mic. Imprezę poprowadzi Arkadiusz Jaksa Jakszewicz. Na scenie: >> TOMEK KOŁECKI na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku (...)
 • 19 stycznia, 16:30 - Bartoszyce, Bartoszycki Dom Kultury
  19 stycznia 2018 r. o godz. 16:30 z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka zapraszamy do sali widowiskowej BDK wszystkich którzy chcą zobaczyć na scenie swoje wnuki (i nie tylko!) w radosnych występach dedykowanych Babciom i Dziadkom. Czeka na Was specjalnie przygotowany program artystyczny, mini stoiska rękodzielnicze oraz słodki poczęstunek. Czekamy na Was!
 • 19 stycznia, 17:00 - Giżycko
 • 19 stycznia, 18:00 - Kętrzyn, Kętrzyńskie Centrum Kultury
  Rok 2018 jest rokiem Patrona Naszego Miasta Wojciecha Kętrzyńskiego (1838-1918). Z tej okazji też ... fotograficzna wystawa. Zapraszamy !
 • 19 stycznia, 18:00 - Ełk, Miejska Biblioteka Publiczna Ełk
  SPOTKANIE W RAMACH TYGODNIA MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN Koncert zespołu Berjozkele „Kołysanki i Pieśni Wieczorne Jidysz „ w składzie Ola Bilińska i Łukasz Owczynnikow! BERJOZKELE to projekt muzyczny reinterpretujący, w nowoczesny sposób, tradycyjne i przedwojenne piosenki w jidysz. Album Berjozkele - kołysanki i pieśni wieczorne jidysz – ukazał się 14 grudnia 2014 roku Wybrany (...)
 • 19 stycznia, 19:00 - Dobre Miasto, Hotel Kopczyński
  WIELKI BAL MORSA - Już można się zapisywać - limit miejsc 120 19 stycznia 2018 odbędzie się kolejny już " IV BAL MORSA " w Hotelu Kopczyński w Dobrym Mieście Koszt Balu 120 zł od osoby - szczegóły w wydarzeniu ZAPISY nr konta : 40102035700000230200902056 Firma Warmax. Proszę o dopisek " Bal Morsa." A tak było rok temu :) Nabierajcie ochoty i rezerwwujcie terminy !!!
 • 19 stycznia, 19:00 - Olsztyn, Aula Auditorium Maximum
  Łukasz Lotek Lodkowski – jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba (...)
 • 19 stycznia, 20:30 - Olsztyn, Qźnia Muzycznych Klimatów Pub
  Zapraszamy na szalony koncert coverowej grupy Avarias Brigade - Welon, Olas i Gajowy czyli klasyka rocka gitara -bas-perkusja-wokale. W wielkim skrócie będzie rock, będzie moc i będziesz Ty. Qźnia Muzycznych Klimatów zaprasza. Rezerwacje 506990206
 • 19 stycznia, 21:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  Piątek 19 stycznia drzwi godz. 19.00, start.godz. 21.00 bilety: przedsprzedaż w w AnderGrancie oraz Sarmacie,Rockfanie, na www.andergrant.com - 30 zł w dniu koncertu - 40 zł Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski (...)
 • 19 stycznia, 21:00 - Olsztyn, Klub Cocktail
  ❗ BANG ❗ 19.01 ❗ donGURALesko tego Pana chyba nie musimy przedstawiać w akompaniamencie Dj'a War & Ceha aka CO CIE TRAPY 💪 Dajemy Wam to co najlepsze i mocno zaczynamy nowy ROK 💎 👉 Przedsprzedaż - 20 pln 👇 Wystarczy że do 17.01 przelejesz powyższą sumę na poniższy numer konta bankowego 👇 67 1240 1590 1111 0010 7412 3112 WAŻNE❗ w tytule przelewu: adres e-mail, na który (...)
 • 20 stycznia - Elbląg
  Ranga:Puchar Polski (Finał ORLEN Puchar Polski)Organizator:Warmińsko-Mazurski Związek Kolarskiul. Głowackiego 27a, 10-563 OlsztynDyscyplina:PrzełajRegion:Warmińsko-Mazurski Związek KolarskiKategorie: Żak | Żakini | Młodzik | Młodziczka | Junior Młodszy | Juniorka Młodsza | Junior | Orlik | Orliczka | Elita | Elita Kobiet | Masters
 • 20 stycznia, 10:00 - Kętrzyn, Kętrzyńskie Centrum Kultury
  Do pobrania Regulamin: http://kck.ketrzyn.pl/images/stories/mosdl/REGULAMIN%20XII%20FKiP.pdf Karta Zgłoszenia: http://kck.ketrzyn.pl/images/stories/mosdl/Karta%20zgloszenia%202018%20FKiP.pdf
 • 20 stycznia, 10:00 - Olsztyn, Aura Centrum Olsztyna
  ➡ 20 stycznia ⬅ pierwsze w tym roku warsztaty w ramach cyklu Soboty z Biblioteką Abecadło! Tym razem zabieramy Was do Na Biegun Północny! Będzie się działo! :) Zapraszamy Was między godz. 10:00 a 14:00 do Aury Centrum! Podczas warsztatu będzie działać Mobilna Biblioteka, w której będzie można wypożyczyć i zwrócić książki oraz dokonać zapisów do Biblioteki Abecadło. Najwytrwalsi (...)
 • 20 stycznia, 11:00 - Mrągowo
  CROSSFIT I KETTLEBELL
  Nie zwalniamy tempa! Żebyście jak najlepiej przygotowali się do Zimowy Runmageddon Ełk - Intro, Rekrut i Hardcore, szykujemy dla Was prawdziwy wycisk na korcie tenisowym! Spokojnie, rakiety nie będą potrzebne - specjalnie dla Was rozstawimy przeszkody i przygotujemy kilka ćwiczeń crossfitowych. Nad Waszym treningiem czuwać będzie ekipa z Cross Training Kaliniak. Uwaga! Dla najlepszych (...)
 • 20 stycznia, 16:00 - Olsztyn, Fitnesska
  Taniec afrykański Żywiołowa i naturalna forma ruchu o pięknetradycji. Dzięki afro można nauczyć się swobody wyrazu ciała, nabrać dobrej kondycji i samopoczucia. Jest to zastrzyk energii i radości możliwy do przyswojenia dla każdego, bez względu na zdolności i predyspozycje. Wiele kroków w tym tańcu narodziło się z naśladowania czynności życia codziennego lub chęci podkreślenia (...)
 • 20 stycznia, 16:00 - Dywity, Gok Dywity
  GOK Dywity zaprasza dzieci i rodziców na choinkowe spotkanie z Teatrem Katarynka! 20.01.2018r. o godzinie 16:00, w Sali Widowiskowej GOK-u, odbędzie się spektakl pod tytułem: "Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja", a po nim mikołajowe animacje dla wszystkich małych uczestników. Czeka na nas musicalowa opowieść o przyjacielskim i pomocnym bałwanku. Czy pomoże rozwiązać problemy zagubionego (...)
 • 20 stycznia, 16:30 - Elbląg, Centrum Spotkań Europejskich "ŚWIATOWID"
  "ALIBI OD ZARAZ" (Tytuł oryginalny: „Joyeuses Pâques“) Przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności! Sztuka Jeana Poireta “Alibi od zaraz” jest tego niezbitym dowodem. Michel, zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie! Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze (...)
 • 20 stycznia, 18:00 - Szczytno, Miejski Dom Kultury
  Do jedynego hotelu w mieście trafia świeża wdowa - Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża - Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej (...)
 • 20 stycznia, 19:00 - Olsztyn, Aula Auditorium Maximum
  Łukasz Lotek Lodkowski – jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba (...)
 • 20 stycznia, 19:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  BILETY: I PULA 30 zł - wyprzedana! II PULA 35 zł Bilety dostępne Klubie Nowy Andergrant, Sarmata Pub, Rockfan Sklep Muzyczny oraz online https://ticketos.pl/event/487/Bedoes-w-Olsztynie.html WSTĘP: Osoby poniżej 16 roku życia wstęp TYLKO z opiekunem prawnym. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać ze sobą podpisaną zgodę opiekuna prawnego. SB Maffija Label, SOLD OUT Agencja (...)
 • 20 stycznia, 19:00 - Ostróda, Ostróda Amfiteatr
  Potrzebna pomoc! Karaś miał wypadek, niezbędna jest kasa na jego leczenie i rehabilitację. Wstęp minimum 20 zł. Będą też licytacje. Cały dochód z koncertu (bilety, szatnia, licytacje, część utargu z baru) będzie przeznaczony dla Karasia. Przybywajcie i dawajcie co kto może... bramka 19:00 (muza z głośnika) Doman & Siera 20.00-20.15 PARABOLA 20.25-20:50 KAMIKAZE 21:00-21:40 Doman&Big (...)
 • 20 stycznia, 19:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Aron Blum, gitarzysta basowy, w muzycznym działaniu z Modou Touré – wokalistą, bębniarzem i gitarzystą senegalskiego pochodzenia. Touré jest twórcą (wraz z bluesmanem Goosem) albumu „The West African Project”, który został bardzo dobrze przyjęty w Europie i Stanach Zjednoczonych. Blum to z kolei jazzman rozkochany w improwizacjach (...)
 • 20 stycznia, 19:00 - Frombork, Archikatedra Frombork
  Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będzie koncert kolędowy "Ten Jeden Dzień" w wykonaniu chóru NO SAINTS. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość grupy ludzi kochających śpiewać, dodadzą uroku wspólnie spędzonemu wieczorowi w wyjątkowej przestrzeni fromborskiej (...)
 • 20 stycznia, 19:30 - Ełk, Żądło Pub, Ełk
  .................Carnaval RITMO LATINO :-)......................... w klimatycznym, znanym i lubianym za dobrą muzykę Pubie ŻĄDŁO Zapraszamy na KOLEJNY taneczny wieczór w gorrrących rytmach ... BACHATA, SALSA, CHA CHA CHA, MERENGUE,SEMBA, KIZOMBA... największe hity latino, zajęcia i animacje taneczne, super impreza! GODZ. 19.30 - 21.10 :-) ...ZAJĘCIA TANECZNE przed imprezowe (...)