WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 

 • 15 maja, 15:00 (5 dni) - Olsztyn
  Oficjalne wydarzenie Kortowiady 2019 - najlepszych juwenaliów w Polsce! 15-19 maja 2019 - Olsztyn, Kortowo! Studenci! Już po raz 60 spotkamy się w Olsztynie na największym święcie studentów w Polsce! 5 dni mega zabawy, koncertów i wydarzeń! (...)
 • 17 maja, 18:00 (3 dni) - Elbląg, Kino Światowid
  Jesteś głodny wiedzy? Lubisz poznawać historie ciekawych ludzi? Masz już dosyć komercyjnych komedii, w których wiecznie jest to samo? Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka poleca „Weekend z Millennium Docs Against Gravity”. Spędź trzy (...)
 • 18 maja (2 dni) - Olsztyn
  Po tegorocznym sukcesie zawodów z cyklu Pucharu Europy w Triathlonie na dystansie sprinterskim, stolica Warmii i Mazur ponownie ugości najlepszych europejskich triathlonistów. Kolejny raz Olsztyn wygrał rywalizację o możliwość organizacji tej (...)
 • 18 maja, 11:00 (2 dni) - Dłużyna
  W maju zapraszamy na pierwsze w tym roku dwudniowe warsztaty serowarsko-chlebowe do naszego Siedliska na Żuławach. W programie tradycyjnie: ser podpuszczkowy żuławski ( nie może go zabraknąc na żuławskich warsztatach serowarskich...), ser (...)
 • 19 maja, 8:00 - Giżycko, Hotel St. Bruno
  Zapraszamy Was na trzecią odsłonę wyścigu Bitwa o Twierdzę Boyen. Mazurski klimat, niespotykane nigdzie indziej tereny okalające Twierdzę Boyen czynią ten wyścig prawdziwym widowiskiem. "To trzeba przeżyć na własnej skórze, ściganie w takiej (...)
 • 19 maja, 9:00 - Olsztyn, Ukiel
 • 19 maja, 9:00 - Olsztyn, CRS Ukiel Olsztyn
  Inauguracja cyklu Elemental Tri Series 2019 odbędzie się tradycyjnie w Olsztynie! Zawody odbędą się 19 maja 2019 r.! Ogromne sportowe emocje czekają na wszystkich, którzy przyjadą na inaugurację cyklu. Dzień przed zawodami Elemental Tri Series (...)
 • 19 maja, 18:00 - Olsztyn, Filharmonia Warmińsko-Mazurska im.Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
  Diamentowy JUBILEUSZ IRENY SANTORIrena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem (...)
 • 19 maja, 19:00 - Olsztyn, Audytorium Maximum WSIiE TWP
  Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu. Miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. Szybko zainteresował się jazzem, co z kolei (...)
 • 19 maja, 19:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  „Bułat Okudżawa i Włodzimierz Wysocki - najwięksi bardowie XXw.” Koncert w Olsztynie Galeria SOWA ul. Zamkowa 2 19 maja 2019r. godz. 19 00 Bilety do nabycia: - Galeria SOWA - oraz w internecie: KUPBILECIK.PL Zapraszamy na niezwykły (...)
 • 19 maja, 19:00 - Olsztyn, Cybermachina
  PIERWSZY OLSZTYŃSKI TURNIEJ MORTAL KOMBAT 11 Zmierzcie się w pierwszym turnieju MK11 Nagrody od Cybermachiny: zostaną ogłoszone wkrótce! :) Zgłoszenia: poprzez dołączenie do wydarzenia oraz wpisanie się na listę uczestników przy barze (...)
 • 20 maja, 18:00 - Szczytno, Miejski Dom Kultury
  To legendarny hit Broadway'u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway'u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione (...)
 • 20 maja, 20:00 - Elbląg, Specjal Pub
  Już 20 maja w Specjal Pub w Elblągu wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu". Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma coś ciekawego (...)
 • 21 maja, 17:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Fabryka… Ciężka praca, pot i łzy? Nie tutaj! Muzyczna Fabryka to coś, co pokocha każdy, któremu w duszy gra. Jeśli czujesz, że to właśnie Ty, to zapraszamy Cię do MUZYCZNEJ FABRYKI Aleksandra OLASA Ostrowskiego! Poszukujemy dziesięciu pozytywnie (...)
 • 21 maja, 17:00 - Olsztyn, Kamienica Naujacka
  W dobie chronicznej pauperyzacji klasy średniej proponujemy kulinarne remedium. W naturalnej kuchni z Tyglem Warmińskim nauczymy Was pitrasić delikatesy z dzikich roślin jadalnych. Które rośliny można jeść na surowo? Które potrzebują obróbki (...)
 • 21 maja, 17:00 - Bisztynek
 • 21 maja, 20:00 - Ostróda, Tawerna Ostróda
  Już 21 maja w Tawernie Ostróda wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu". Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma coś ciekawego (...)
 • 22 maja, 17:00 - Olsztyn, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
  Na myśl o nowych technologiach czujesz błogie mrowienie na plecach? Media społecznościowe wywołują w Tobie niepowstrzymany dygot ekscytacji? W takim razie projekt Szymona Żylińskiego jest właśnie dla Ciebie! Pod czujnym okiem profesjonalisty (...)
 • 22 maja, 17:00 - Olsztyn, Spichlerz MOK
  ARCHITEKTURA
  Z czego składa się miasto? Z budynków, ulic, zieleni, ludzi… Z betonu i marzeń, z historii i wizji, z pustki i tłoku, z wielkich planów i jeszcze większych improwizacji. Razem z Katarzyną Roszkowską zapraszamy tych, którzy chcą zrozumieć jak (...)
 • 22 maja, 18:00 - Olsztyn, Kamienica Naujacka
  Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli symfonii miejskich i absolutny klasyk radzieckiej kinematografii. Dżiga Wiertow, znakomity dokumentalista i awangardzista, w „Człowieku z kamerą filmową” z rozmachem namalował eksperymentalny, poetycki (...)
 • 22 maja, 20:00 - Bartoszyce, Wiraż PUB
  Już 22 maja w Pubie Wiraż w Bartoszycach wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu". Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma (...)
 • 23 maja, 18:00 - Olsztynek, Gimnazjum im. Noblistów Polskich
  Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!" Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Mateusz Banaszkiewicz, Bartosz Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk, Robert Korólczyk
 • 23 maja, 18:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Z biegiem lat wypracowujemy niebywały talent do odcinania się od własnych wnętrz i zagłuszania tego, co może w nas najistotniejsze. Tymczasem Krystyna Świątecka, czarodziejka z Krainy Łagodności, gdzie nie dociera zgiełk i małość, a słowo wybrzmiewa (...)
 • 23 maja, 18:00 - Olsztyn, Galeria DOBRO
  Niektórzy chcą nadać transformacyjnej nędzy patetyczną rangę. Dostrzec diamenty w pyle, wykrzywione piękno, niesamowitość ruin i zgliszczy, opiewać chmurność opustoszałych budynków i kolejowych cmentarzysk. Tymczasem Jakub Michalczenia zachowuje (...)
 • 23 maja, 18:00 (63 dni) - Olsztyn, Galeria Sztuki BWA Olsztyn
  Wernisaż: 23 maja (czwartek), godz. 18:00 23 maja - 24 lipca, sala główna Prezentowana wystawa stanowi próbę zmierzenia się z własną twórczością i jej oceną. Podzielona w metodyczny sposób przestrzeń galerii jest rodzajem labiryntu, gdzie (...)
 • 23 maja, 19:00 - Olsztyn, Galeria Sowa
  Jerzy Malek od ponad 20 lat jest jednym z najbardziej cenionych trębaczy w polskim środowisku jazzowym, czego wyrazem były liczne nagrody, w tym nominacje do Fryderyków w kategorii najlepszy muzyk i kompozytor roku 2012.Uznanie zdobył głownie (...)
 • 23 maja, 20:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  Już 23 maja w Klubie Nowy ANDERGRANDT w Olsztynie wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu". Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym (...)
 • 23 maja, 20:30 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Z biegiem lat wypracowujemy niebywały talent do odcinania się od własnych wnętrz i zagłuszania tego, co może w nas najistotniejsze. Tymczasem Krystyna Świątecka, czarodziejka z Krainy Łagodności, gdzie nie dociera zgiełk i małość, a słowo wybrzmiewa (...)
 • 24 maja, 10:00 - Olecko, Młodzieżowe Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie
  Zapraszamy gorąco do udziału w jubileuszowej XV edycji FESTIWALU MUZYKUJĄCYCH PRZEDSZKOLAKÓW (24 maja). Głównym celem organizowanego przez MSMR Festiwalu jest kontakt z estradą najmłodszych artystów - PRZEDSZKOLAKÓW grających na różnych instrumentach (...)
 • 24 maja, 18:00 - Elbląg, Centrum Sztuki Galeria EL
  Po wielu wspaniale przyjętych koncertach w wykonaniu Artystów scen poznańskich, łódzkich i Zurichu, zapraszamy do ELBLĄGA, do gościnnej sali Galerii EL  ul. Kuśnierska 6. Wykonawcy przeniosą Państwa w przepiękny świat operetki i musicalu (...)
 • 24 maja, 18:00 - Elbląg, Centrum Sztuki Galeria EL
  Po  wspaniale przyjętym przez  publiczność Szczawna Zdroju i Wałbrzycha koncercie organizujemy kolejny koncert w wykonaniu Atystów scen poznańskich, łódzkich i Zurichu Tym razem Wykonawcy przeniosą nas w przepiękny świat operetki i musicalu (...)
 • 24 maja, 18:00 - Mrągowo, Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie
  Z okazji zbliżających się świąt: Dnia Mamy oraz Dnia dziecka, zapraszamy 24 maja o godz.18.00 do Centrum Kultury i Turystyki na spektakl PETIT PIERRE Suzanne Lebeau w wykonaniu Olsztyńskiego Teatru Lalek. Dramat "Petit Pierre" to sztuka mówiąca (...)
 • 24 maja, 19:00 - Szczytno, Miejski Dom Kultury
  Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie (...)
 • 24 maja, 19:00 - Olsztyn, Sala pod Amfiteatrem
  Kolejna odsłona Studenckiego Wielosztuku Kulturalnego, w ramach obchodów jubileuszu XX-lecia UWM. To sceniczny popis dwóch grup teatralnych działających pod egidą Akademickiego Centrum Kultury. Teatr Kloszart przedstawi improwizowany musical (...)
 • 24 maja, 20:00 - Mrągowo, Restauracja & Pub Ceglana
  Już 24 maja w Klubie Ceglana w Mrągowie wystąpi Adam Van Bendler ! I jego "Światło w tunelu". Adam to człowieka który zaprzedał duszę komedii, zwierzętom i... wiecznym tarapatom dzięki którym zawsze ma (...)
 • 24 maja, 20:00 - Olsztyn, Nowy Andergrant
  Zwykło się mawiać, że muzyka łagodzi obyczaje. Owszem, ale nie tylko to. Muzyka to mowa duszy, może wyrazić miłość, ale też leczy rany złamanych serc. Może towarzyszyć w chwilach radości, ale też ukoić głęboki żal. Taką właśnie muzyką dzieli (...)