WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 17 września (19 dni) - Jasło, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle
  festiwal
  Literacka jesień w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle zapowiada się nad wyraz ciekawie za sprawą XIII Jasielskiego Festiwalu Literackiego i Regionalnego do udziału w którym już dziś zapraszamy! Od 17 września do 5 października czeka nas kolejna odsłona niepowtarzalnych spotkań z udziałem współczesnych twórców literatury polskiej oraz osób związanych z naszym regionem. Nie może (...)
 • 19 września (11 dni) - Sanok, Sanocki Dom Kultury
  festiwal
  Od 19 do 29 września 2018r. w Sanockim Domu Kultury będzie się odbywał XXVIII FESTIWAL im. ADAMA DIDURA. Od 19 do 21 września zapraszamy na: - Festiwalowe kino artystyczne, a od 22 do 29 września - koncerty i spektakle. Szczegółowe informacji w linku poniżej: http://sdksanok.pl/aktualnosci,festiwal-im-adama-didura,699-program-xxviii-festiwal-imadama-didura-2018.html Cena karnetu (...)
 • 22 września, 9:00 - Łańcut, Starostwo Powiatowe w Łańcucie - Powiat łańcucki
  rajd
  PROGRAM: 9:00 - Zbiórka uczestników przy kościele w Dąbrówkach 9:15 - Odprawa i start na trasę rajdu 10:00 - Przejazd przez „Mościany” na obiekty ZSTG w Rakszawie (pomnik Witosa, ofiar hitleryzmu, kamień upamiętniający wiece chłopskie) 10:45 - Krótki odpoczynek przy Szkole Podstawowej w Węgliskach – pamiątki i eksponaty pochodzące z Izby Pamięci Tajnego Nauczania 11:30 - Przejazd (...)
 • 22 września, 9:00 (2 dni) - Baligród, Osada Ostoja
  enduro
  Już dziś zarezerwuj czas na najlepsze, międzynarodowe zawody Hard Enduro w samym sercu Bieszczadów.
 • 22 września, 10:00 (2 dni) - Boguchwała, KJ KRESY
  UJEŻDŻENIE
  zawody
  MISTRZOSTWA PODKARPACIA W UJEŻDŻENIU - zawody regionalne oraz towarzyskie w ujeżdżeniu 22-23 września 2018. Zapraszamy do udziału i kibicowania podczas zawodów w KJ KRESY
 • 22 września, 13:00 - Mielec
  rajd
  W ramach "Tygodnia zrównoważonego transportu" Urząd Miejski w Mielcu,zaprasza wszystkich Mielczan do wzięcia udziału w rajdzie. Pojedziemy wokół Mielca korzystając z ścieżek rowerowych i bezpiecznych bocznych dróg.Zachęcamy do udziału w rajdzie całe rodziny i młodzież szkolną. Jedziemy na własną odpowiedzialność.Dzieci jadą pod opieką rodziców.Zgłaszając sie do uczestnictwa w rajdzie (...)
 • 22 września, 16:00 - Rzeszów, Bulwary nad Wislokiem w Rzeszowie
  festiwal
  XIII edycja rywalizacji o statuetkę Nalepy już 22 września! Pod koniec września, jak co roku, na rzeszowskich Bulwarach usłyszymy dobrą, rockową muzykę. Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych Rockowa Noc już na stałe wpisał się do kalendarza imprez stolicy Podkarpacia. Rok 2018 to już trzynasta edycja festiwalu, który cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród odbiorców (...)
 • 22 września, 17:00 - Mielec, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
  koncert
  "Bo ludowa nuta niesie dla wszystkich tyle błogości, Że odgania wszelkie smutki i niesie z sobą radości" Mamy ogromną i niewątpliwą przyjemność zaprosić Was na wydarzenie, które jest bardzo ważne dla wszystkich Chorzelowiaków. Już 22 września o godz. 17 w sali widowiskowej Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu rozpocznie się długo przygotowywany przez nas Koncert. Koncert nie byle (...)
 • 22 września, 18:00 - Wetlina, Cień PRL-u
  festiwal
  Wystąpią m.in. Roman "Łabi" Dobrowolski, Katka Kotecka, Piotr Selim. Więcej info wkrótce:)
 • 22 września, 19:00 - Jarocin, Teren jednostki wojskowej.
  koncert
  100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI, 40 KSU! ALTER PARTY wraz z zespołem Matragona oraz gościem specjalnym Małgorzatą Ostrowską. Wstęp wolny, zapraszamy.
 • 22 września, 20:00 - Ustrzyki Górne, Kremenaros
  koncert
  KONCERT 22.09.2018 ALDARON & JARECKI Paweł Aldaron Czekalski Jarek Poniatowski START godz. 20:00 wstęp wolny ZAPRASZAMY
 • 22 września, 20:30 - Grodzisko Dolne, IGLOO Club
  koncert
  ★★★ QBIK W IGLOO CLUB ★★★ ★★★ QBIK W IGLOO CLUB ★★★ ★★★ QBIK W IGLOO CLUB ★★★ 22 września po raz z drugi u nas wystąpi QBIK! To będzie prawdziwa moc! Zapraszamy! INFORMACJE O BILETACH : ✔ 15 PLN do 21:00 ✔ 20 PLN po 21:00 ZAPRASZAMY !! DO ZOBACZENIA !!!
 • 22 września, 21:00 - Kolbuszowa, Klub Bogacz
  koncert
  ★Tego Pana nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać, już 22 września w sobotę na naszej scenie, równie popularny co kontrowersyjny - CYPIS SOLO!!!★ [TOP HITS]: Cypis - impra jest tu Cypis - 6 dzień tygodnia Cypis - Biała Mewa ★Ponadto jak co tydzień o dobry klimat i niezapomniane wrażenia na naszych dwóch klubowych parkietach zadbają nasi DJe! Dj CristoV | MarttinM Oprócz dobrej (...)
 • 22 września, 21:00 - Ustrzyki Górne, Bieszczadzka Legenda
  koncert
  Dziady Kazimierskie to folkowy zespół, silnie związany ze swoim regionem. Już sama nazwa tej niesłychanie barwnej formacji wiele mówi o charakterze ich twórczości – legenda Kazimierza Dolnego i okolic. Dziady łączą w swoim „dziadowskim” graniu miłość do przyrody i równie gorące uczucie do Kazimierza Dolnego. Panowie, traktując zarówno swoją twórczość, jak i codzienność z przymrużeniem (...)
 • 23 września, 7:00 - Sanok, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku
  10 km, biegi towarzyszące
  Już 23 września 2018 roku zapraszamy do Sanoka! Chcemy Państwu zaprezentować piękno Gór Sanocko-Turczańskich, szczególnie Gór Słonnych. Wspaniałe, malownicze i jednocześnie wymagające trasy biegowe, to idealne miejsce na spędzenie tej wrześniowej niedzieli w Sanoku. Każdy może znaleźć coś dla siebie, bowiem długości poszczególnych tras zostały zaprojektowane z myślą o początkujących (...)
 • 23 września, 7:00 - Sanok, Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku
  Już 23 września 2018 roku zapraszamy do Sanoka! Chcemy Państwu zaprezentować piękno Gór Sanocko-Turczańskich, szczególnie Gór Słonnych. Wspaniałe, malownicze i jednocześnie wymagające trasy biegowe, to idealne miejsce na spędzenie tej wrześniowej niedzieli w Sanoku. Każdy może znaleźć coś dla siebie, bowiem długości poszczególnych tras zostały zaprojektowane z myślą o początkujących (...)
 • 23 września, 10:00 - Mielec
  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom sympatyków kolarstwa w Mielcu mamy przyjemność ogłosić pierwsze w pełni profesjonalne zawody kolarskie szosowe w naszym mieście. Organizatorzy Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu zapraszają 23 września br. w niedzielę na Husqvarna-Gardner Kryterium rowerowe dookoła mieleckiego (...)
 • 23 września, 10:00 - Jeżowe, Klub Kolarski Jeżowe
  Zapraszamy do udziału w II wyścigu w Jeżowem pod nazwą "Jeżowe MTB Race", który odbędzie sie 23 września 2018. Przewidujemy dwa warianty trasy: MINI (20km) oraz MEGA (40km). Ponadto zapraszamy najmłodszych do udziału w szczególnym wyścigu dla dzieci "KIDS RACE" na specjalnie wyznaczonej pętli, w dwóch kategoriach wiekowych: 0-5 oraz 6-10 lat. Każdy z uczestników otrzyma numer startowy (...)
 • 23 września, 10:00 - Rymanów, Jaś Wędrowniczek
  festiwal
  Zapraszamy miłośników książek na Galicyjski Festiwal Książki, którego organizatorem jest Stowarzyszenie „Pod Karpatami”. W dniu 23 września 2018 r. w „Jasiu Wędrowniczku” odbędą się spotkania autorskie, rozmowy, będzie możliwość zakupu książek w promocyjnych cenach.
 • 23 września, 11:00 - Przemyśl
  dla dzieci, 10 km, biegi towarzyszące
  PROGRAM ZAWODÓW  9:30 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m. - I bieg – roczniki (2009 i młodsze) - II bieg – roczniki (2007 – 2008) - III bieg – roczniki (2004 -2006)  10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.  10:35 – wspólna rozgrzewka – na placu przy mecie biegu głównego.  10:50 – oficjalne otwarcie imprezy i powitanie uczestników (...)
 • 23 września, 14:00 - Jeżowe
  dla dzieci, maraton mtb
  o wielkim sukcesie I Maratonu Rowerowego w Jeżowem oraz zapowiedzi wójta Jeżowego, że będzie wspierał kolejne tego typu inicjatywy, rusza druga jego edycja pn. „Jeżowe MTB RACE”. Będzie to impreza jeszcze lepsza, z trasami dłuższymi i trudniejszymi. Wszystko to dla fanów kolarstwa górskiego, którzy będą mieli do pokonania dwie trasy: MINI 20km, oraz MEGA 40KM. Start przewidziany (...)
 • 23 września, 15:30 - Sanok, Parafia Prawosławna Św.Trójcy w Sanoku
  В програмі: 1. Презентація др Григорія Купріяновича "80-ліття руйнування православних церков на Холмщині і Підляшші" (приміщення плебанії) 2. Концерт хорів і ансамблів (в церкві) - вхід вільний - запрошуємо!! Program : 1. Wykład dr Grzegorza Kuprianowicza nt.: " 80-lecie akcji burzenia Cerkwi prawosławnych na Chełmszczyźnie i południowym Podlasiu" ( na plebanii) 2. Koncert chórów (...)
 • 23 września, 18:00 - Mielec, Klub Alternatywa
  Rozpoczynamy jesienny sezon stand-upowy! Na przysłowiowy pierwszy ogień wystąpi dla Was Grzegorz Dolniak wraz z supportem (więcej szczegółów już wkrótce!). Premiera nowego programu stand-up Grzegorza Dolniaka! Tym razem Grzegorz rozprawi się ze wspomnieniami z cudownych lat '90 i początków XXI wieku, opowie nam swoje flashbacki z życia na blokowisku szarym jak pogoda (...)
 • 23 września, 19:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  Znamy ich z dokonań na polu elektroniki, alternatywy i jazzu w takich grupach jak L.Stadt, Fonovel, czy Tubis Trio. Tym razem unikalny, świetny projekt realizowany w duecie. Chodźcie posłuchać bo warto bardzo ;) Album duetu Bolewski & Tubis – “Lunatyk” to elektryzujące dźwięki tworzone przez dwie osoby. "Świetna... Słuchać koniecznie, a ja będę po nią sięgał w wiosennych audycjach (...)
 • 23 września, 19:00 - Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie
  Jesienią wielbiciele jazzu oraz muzyki improwizowanej staną się uczestnikami wyjątkowego wydarzenia – już 1 września zapraszamy na premierę płyty Piotr Schmidt Quartet – Saxesful, której towarzyszyć będzie seria koncertów w całej Polsce. Wybitny jazzowy trębacz Piotr Schmidt z całą plejadą najwspanialszych polskich saksofonistów jazzowych. Jan Ptaszyn Wróblewski, Zbigniew Namysłowski (...)
 • 23 września, 19:00 - Stalowa Wola, Labirynt
  koncert
  Zapraszamy na koncert węgierskiej, patriotyczno-heavy metalowej formacji HUNGARICA. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej zespołu na 100-lecie niepodległości Polski. Hungarica to formacja złożona z doświadczonych muzyków heavy metalowej sceny węgierskiej (min. Moby Dick, Karpatia). Zespół jest bardzo blisko związany ze swoimi braćmi z Polski, czego dowodem są dwie polskojęzyczne (...)
 • 25 września, 20:00 - Rzeszów, Klub Vinyl
  25.09.2018 (Wtorek), Dveře: 19:30, start: 20:00 Klub «Vinyl», Al. Piłsudskiego 31, Rzeszów 30zł - przedsprzedaż, 40zł - w dniu koncertu ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Blood Brothers Nasi sąsiedzi z Ukrainy, cierpiąc głód koncertów swoich brytyjskich idoli w tej części kontynentu , postanowili wziąć gitary w swoje ręce i przynajmniej częściowo zaspokoić potrzebę "pogo do Iron Maiden" (...)
 • 26 września, 17:00 - Sanok, ETNO Galeria
  RĘKODZIEŁO
  warsztaty
  Serdecznie zapraszamy na twórcze warsztaty w ETNO Galerii. 26 września (środa) pod okiem super instruktora poznamy podstawową technikę i sploty makramy tradycyjnej. Dzięki tej technice można ze zwykłego sznurka tworzyć niezwykłe, eleganckie dzieła – dekoracje i przedmioty użytkowe (makaty, torebki, abażury, biżuterię, firanki itp.). Samo tworzenie makramy daje ogromną przyjemność (...)
 • 26 września, 18:00 - Krosno, Klub K15
  spotkania autorskie
  Wyprawa pełna niezwykłych historii, doświadczeń, chwil pełnych grozy, a także pięknych, wzruszających i zabawnych wydarzeń. Opowieść historii niemożliwej, gdy wszyscy pukali się w głowę, oni na szczęście nie słuchali i jeszcze silniej naciskali na pedały roweru walcząc z lodowym wiatrem smagającym ich twarze. Ponad 9 miesięcy w drodze, 8 tysięcy kilometrów pokonanych pojazdem (...)
 • 26 września, 20:30 - Mielec, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
  Cyrkuśniki (2016) - najnowszy program kabaretu Hrabi. "Patrzcie, idzie nasz miejscowy cyrkuśnik"! - lata temu usłyszał Dariusz Kamys, wchodząc do sklepu spożywczego. Niech więc tak będzie! Cyrkuśniki - Aktorzy na usługach publiczności. Wszystko dla niej. Hrabi do usług.
 • 27 września, 19:00 - Kolbuszowa, MDK Kolbuszowa
  Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki. Przed Państwem niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. W programie najsłynniejsze (...)
 • 27 września, 20:00 - Rzeszów, Kino Zorza
  transmisja
  William Shakespeare (1564–1616)King LearKról LearDramat (ok. 1605)Transmisja na żywo przedstawienia z West Endu w Londynie: 27 września 2018 | czwartek | 20:00Spektakl z cyklu „National Theatre Live”Uważany przez wielu znawców za najlepszą tragedię, jaką kiedykolwiek napisano, „Król Lear” Williama Szekspira ukazuje dramat starzejących się ojców odrzuconych przez własne dzieci, ale (...)
 • 28 września, 15:30 - Mielec
  Bieg główny 3km, liczne biegi młodzieżowe Zapisy na bieg główny: http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=495
 • 28 września, 18:00 - Przemyśl, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
  Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych, utalentowanych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki. Przed Państwem niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. (...)
 • 28 września, 19:00 - Rzeszów, Klub Vinyl
  Już 28 września zapraszamy do klubu VINYL na PREMIEROWY koncert Guziora promujący album EVIL_THINGS. Na evencie będzie można usłyszeć na żywo numery z Yllom, EvilTwin oraz najnowszego materiału. Razem z Matim na scenie zagra Adamo. Wpadnij i zróbmy razem ogień! BILETY: https://ticketos.pl/event/927/Guzior-w-Rzeszowie-Evil-ThingsTour.html ***STANDARD-35 zł, 40 zł (bramka, jeśli (...)
 • 28 września, 19:00 - Leszno, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie
  koncert, charytatywne
  Koncert na rzecz Fundacji "Podaj Dalej" Fundacja Chorych Na Zespół Dandy-Walkera „Podaj Dalej”, zaprasza na wrześniowy charytatywny koncert formacji Strachy Na Lachy, który odbędzie się w piątek 28 września 2018 r. w Lesznie - o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Chrobrego 3a Jak co roku, wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów będą przeznaczane na cele (...)