WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 24 maja, 13:00 (2 dni) - Baligród, Natura Park Bieszczady
  24-25 maj 2019 „200 pieczątek w 24 godziny” VIII edycja Natura Park Stężnica Nowe wspaniałe miejsce na kolejną edycję naszej imprezy. Zasady proste i łatwe - Czasowy prolog a po nim w ciągu 24h zdobyć jak największą ilość pieczątek punktowanych (...)
 • 24 maja, 17:00 (2 dni) - Sanok, Powiat Sanocki
  W dniach 24-25.05.2019 r. zapraszamy na kolejne już X Noce Kultury Galicyjskiej. Jak co roku tak i w tym, możecie Państwo liczyć na obcowanie z kulturą poprzez koncerty i spektakle, które na stałe wpisały się w klimat imprezy. 24.05.2019 r. (...)
 • 24 maja, 18:00 (3 dni) - Rzeszów, Piknik Nauki
  Piknik Nauki EKSPLORACJE to coroczne wydarzenie, którego celem jest popularyzacja, nauki oraz techniki, propagowanie interaktywnego modelu przekazywania wiedzy, edukacji nieformalnej oraz promocja projektu utworzenia podkarpackiego centrum nauki (...)
 • 25 maja (2 dni) - Tarnobrzeg, Jezioro Tarnobrzeskie
  , festiwal, dni miast
  Mnóstwo atrakcji, najlepsi artyści, największa impreza. Wyczekiwane Dni Tarnobrzega już niebawem. Serdecznie zapraszamy.
 • 25 maja, 8:15 - Ustrzyki Dolne
  V Ustrzycki Bieg Uliczny – Biegnij z Jedynką to wydarzenie wpisujące się w kalendarz sportowy naszego miasta. W biegu, na trasie głównej 4,9 km mogą wziąć udział amatorzy oraz zawodnicy. Trasa V Ustrzyckiego Biegu Ulicznego prowadzi ulicami (...)
 • 25 maja, 9:00 - Sokołów Małopolski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
  Organizatorem Pleneru jest Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim przy współpracy Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej oraz Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Małopolskim. W roku obchodów (...)
 • 25 maja, 9:00 - Sanok, Miasto Sanok
  Co robisz 25 maja ❓ Jedź z nami 🚴‼️ Weź udział w Pikniku Rowerowym "Łańcuch bez granic"! 🚲 Przed nami 38 km 🏁 Startujemy z Rynku w Sanoku. Do pokonania trasa: Sanok 👉 Prusiek 👉 Niebieszczany 👉 Mokre 👉 Kulaszne 👉 Rzepedź 👉 Komańcza. (...)
 • 25 maja, 9:00 - Łańcut, Starostwo Powiatowe w Łańcucie - Powiat Łańcucki
  XXXVII POWIATOWY RAJD ROWEROWY SZLAKIEM XIV-WIECZNYCH MIEJSCOWOŚCI POWIATU ŁAŃCUCKIEGO 25 maja 2019 r. PROGRAM 9.00 – Zbiórka uczestników przy kościele w Krzemienicy (historia przedstawiona przez Pana Zbigniewa Kluza) 9.40 – Odprawa i start (...)
 • 25 maja, 10:00 - Leżajsk, Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku
  Bieg przełajowy na dystansie 15km.
 • 25 maja, 14:00 - Rzeszów, Bulwary nad Wislokiem w Rzeszowie
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  OFICJALNY FESTIWAL KOLORÓW + YOUTHEST FESTIWAL W RZESZOWIE! 🔥 Już 25 maja 2019! Dobra muzyka, uśmiechnięci ludzie i zabawa kolorami Holi to najlepszy przepis na udany dzień. Wejście na wydarzenie jest DARMOWE! 😋 W tym roku Rzeszów jest (...)
 • 25 maja, 15:00 - Tarnobrzeg, Marina Tarnobrzeg
  Holi Festival Poland w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019 odwiedzi Tarnobrzeg! Święto Kolorów odbędzie się na przystani Marina już 25-tego Maja. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierz znajomych i weź udział w najbardziej (...)
 • 25 maja, 17:00 - Smolnik, Zagroda Chryszczata Smolnik
  XI spotkanie "Razem w Chryszczatej" Zapraszamy na charytatywny koncert Janusza Olejniczaka do naszej Zagrody! Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2018 roku. https://en.wikipedia.org/wiki/Janusz_Olejniczak https://www.youtube.com/watch?v=W0OowVbY6aE
 • 25 maja, 17:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  [ENGLISH VERSION BELOW] Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie otwarte grupy "Angielski przy kawie". Podczas spotkania będziemy rozmawiać po angielsku na dowolne tematy. To świetna okazja żeby poznać nowych ludzi, a jednocześnie poprawić (...)
 • 25 maja, 18:00 - Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
  Program oparty na najnowszym, dwupłytowym wydawnictwie pn. "Od Kofty... do Korcza". Album ten podsumowuje kilkadziesiąt lat przygody aktora z piosenką. To dwudziesta pozycja w Jego dorobku nagraniowym. Na repertuar jubileuszowego zestawu złożą (...)
 • 25 maja, 19:00 - Przemyśl, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
  Mayday - Ratuj się, kto może. Spektakl, który przyciąga tłumy i od lat cieszy się wielką popularnością. Absolutny hit teatru rozrywki. Historia taksówkarza bigamisty, który wypada z rozkładu jazdy, dwoi się i troi by ratować małżeństwa i ocalić (...)
 • 25 maja, 20:00 - Stalowa Wola, Labirynt
  Jego znakiem szczególnym jest niecodzienne poczucie humoru i przejmujące teksty utworów, które sam pisze. Multiinstrumentalista i do tego samouk. Urodzony w Suwałkach, sercem i czynszem związany z Poznaniem. W 2016 roku spełniło się jego marzenie (...)
 • 25 maja, 20:00 - Jasło, Jack Pub
  , koncert
  Zapraszamy na koncert zespołu TUG BOAT i ASHURA w Jack Pub - Hard Rock Jasło Pub w sobotę, 25 maja 2019r. Bilety 20 zł .
 • 26 maja, 8:30 - Lesko, Technikum Leśne w Lesku
  MYŚLISTWO
  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszej Szkoły.
 • 26 maja, 9:00 - Lutowiska, Stowarzyszenie Bieszczadzkie Trasy Narciarskie
  26 maja 2019 r. w Mucznem w ramach IV Bieszczadzkiego Biegu Przełajowego "Tropem Żubra", zawodnicy będą mieli okazję sprawdzić swoje siły i wytrzymałość na dwóch dystansach: - 20 km półmaratonie, - 7 km MUCZMAGEDDONIE (biegu z przeszkodami) (...)
 • 26 maja, 12:00 - Radymno, Triathlon Radymno
  , duathlon
  Zapisy od 1 marca 2019 roku!! Zawody główne: http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=343 Sztafety: http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=346 Iron Kids - Duathlon: http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=347
 • 26 maja, 14:00 - Cierpisz
  Hasło tegorocznego przeglądu brzmi „Maryjo Tyś naszą nadzieją”. Uroczystość rozpocznie się o godz. 14.00 mszą św. w kościele parafialnym w Cierpiszu. O godz. 17.00 część druga, w której odbędzie się koncert zespołów artystycznych połączony z (...)
 • 26 maja, 15:00 - Przemyśl, Dolna Stacja Narciarska
  Holi Festival Poland powraca do Przemyśla w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019! Święto Kolorów odbędzie się w Przemyślu na parkingu przy dolnej stacji narciarskiej już 26-tego Maja. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierz (...)
 • 26 maja, 15:00 - Mielec, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Tegoroczny Miejski Dzień Dziecka pod Patronatem Prezydenta Mielca będzie miał cyrkowe tło tematyczne, możemy więc spodziewać się, że będzie się działo! Szczudlarze, klauni, żonglerze, słowem kolorowy, cyrkowy świat otworzymy przed naszymi młodymi (...)
 • 26 maja, 15:30 - Jarosław, Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
  Podczas koncertu "Bukiet dla mamy" usłyszymy najpiękniejsze, polskie utwory, inspirowane miłością do matki. Jak w bukiecie, w kompozycjach przeplatają się różne oblicza tej miłości, rozmaite historie, radości i smutki. Zapraszamy na koncert (...)
 • 26 maja, 18:30 - Rymanów, Jaś Wędrowniczek
  26.05.2019 (niedziela) – godz. 18.30 zapraszamy na koncert: HANNA BANASZAK z zespołem w składzie: Jacek Szwaj – piano Zbigniew Wrombel – bas Krzysztof Przybyłowicz – perkusja Andrzej Mazurek – instrumenty perkusyjne Nagłośnienie – Paweł (...)
 • 27 maja, 17:00 - Rzeszów, Punkt biblioteczny Filii nr 9 w Rzeszowie
  , dla dzieci, rodzinne, czytanie performatywne
  Punkt biblioteczny Filii nr 9 zaprasza wszystkie dzieci do lat 6. wspólnie z rodzicami na zajęcia o zwierzętach hodowanych na wsi do Kreatywnego Klubu Malucha.
 • 27 maja, 17:00 (5 dni) - Krosno
  , koncert, juwenalia
  Jubileuszowe XX Krośnieńskie Juwenalia 2019!
 • 27 maja, 18:00 - Rzeszów, Estrada Rzeszowska
  Zapraszamy na spektakl „Lichwiarz” - dramat o miłości i śmierci, który odbędzie się w dniu 27 maja, o godz.18.00 w sali koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego ul. Dąbrowskiego 83. Spektakl oparty jest na opowiadaniu Fiodora (...)
 • 27 maja, 19:00 - Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
  „Postacie” Gintrowskiego w spektaklu Spektakl stanowi innowację w podejściu do interpretacji muzyki. Za pomocą połączenia wielu dziedzin sztuki – obrazu, dźwięku, choreografii, scenografii i nowych technologii powstaje poruszające dzieło audiowizualne (...)
 • 27 maja, 19:30 - Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
  Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata (...)
 • 29 maja, 17:00 - Krosno, Krośnieńska Biblioteka Publiczna w Krośnie
  29 maja /środa/ o godz. 17.00 w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej /ul. Wojska Polskiego 41/ odbędzie się spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim poświęcone książkom. Serdecznie zapraszamy! Tomasz Sekielski – pomysłodawca i założyciel wydawnictwa (...)
 • 29 maja, 18:00 - Mielec, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
  Spektakl „Szukanie Boga” przygotowała - wraz z młodzieżą z grupy teatralnej „Antrakt” DK SCK - Magdalena Betleja. Spektakl powstał w oparciu o książkę pod tym samym tytułem, której autorem jest mielecki pisarz Edward Guziakiewicz. Sztuka opowiada (...)
 • 29 maja, 20:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  Niezła Sztuka sztuka zaprasza w środowe wieczory na cotygodniową Jazz-rockową Płytotekę - spotkania z muzyką ze starych płyt winylowych. W programie tych wieczorów tak jak w audycji o tej samej nazwie nadawanej do niedawna przez rzeszowskie (...)
 • 29 maja, 20:00 - Sędziszów Małopolski, Ratusz | Urząd Miejski w Sędziszowie Małopolskim
  Stand-up No Limits oraz Piaskowa Pub zapraszają na wieczór stand-up comedy! Wystąpią: Antoni Syrek-Dąbrowski z testem nowego programu. oraz Maciek Adamczyk "Należyta staranność" Jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce. Stand-upem (...)
 • 30 maja, 11:00 - Dębica, Dom Kultury Mors
  , koncert
  Krakowska Filharmonia Futura zaprasza na muzyczny spektakl dla dzieci (5-13 lat).  "Alicja w krainie muzycznej magii" to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie (...)
 • 30 maja, 17:00 - Jasło, Jasielski Dom Kultury
  Spotkanie z Szymonem J. Wróblem, dziennikarzem, autorem książki i dokumentalnego filmu „Jego oczami” poświęconego ks. Józefowi Tischnerowi,