WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 23 maja, 10:00 (4 dni) - Lesko
  koncert, rodzinne
  DNI LESKA - koncert zespołu dosco polo EFFECT
 • 23 maja, 19:00 - Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
  koncert
  Mikromusic w ramach jubileuszowego cyklu "7 wieczorów kameralnych na 70 lat" Ich muzyka wymyka się wszelkim klasyfikacjom. Sam zespół określa ją po prostu jako Mikromusic. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Niektórzy dziennikarze określają ich muzykę jako avant pop lub art pop. Mikromusic ma na koncie sześć płyt studyjnych, ale (...)
 • 23 maja, 19:45 - Rzeszów, Wydział Muzyki - Uniwersytet Rzeszowski
  Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność. Czy ta terapia przyniesie oczekiwane rezultaty i pokona rutynę w ich małżeństwie, czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie, a może pozwoli docenić to co w związku (...)
 • 24 maja, 19:00 - Rzeszów, Hala Podpromie w Rzeszowie
  koncert
  Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji „Koncert Muzyki Filmowej”, już w 2018 roku druga edycja tej niezwykłej produkcji koncertowej. Jeszcze większa scena, jeszcze więcej efektów specjalnych, jeszcze więcej artystów. Wystąpią Justyna Steczkowska, Kayah, Piotr Cugowski, Kuba Badach, Igor Herbut, Gabriel Fleszar, Sound’n’Grace oraz Polska Orkiestra Muzyki Filmowej.  Koncert poprowadzi (...)
 • 25 maja, 16:00 - Krosno, Park Jordanowski
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  dla dzieci, rodzinne, zawody, pokaz, piknik
  "#GamesRoom pod chmurką” to kolejne wydarzenie organizowane przez grupę Blueberrypuddingcake, Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" i Szkolny Klub Fantastyki "Nebula". Tym razem spotkamy się w #ParkuJordanowskim w #Krosno, gdzie na świeżym powietrzu będziemy bawić się przy prostych grach imprezowych i familijnych. #Event odbędzie się 25.05.2018 i będzie trwał trzy godziny (...)
 • 25 maja, 17:00 (2 dni) - Przemyśl, Kino Cyfrowe "Centrum" 3D
  festiwal
  Przed nami dwunasta edycja Festiwalu Kina Niezależnego - CK OFF. W tym roku spotykamy się 25 i 26 maja. Szczegóły wkrótce! Informacja dla twórców filmowych! Na wasze filmy czekamy do 30 kwietnia. Regulamin i karta zgłoszenia: http://ck.przemysl.pl/ck/xii-festiwal-kina-niezaleznego-ck-off-2018,1352.html
 • 25 maja, 18:00 - Krosno, Rock Klub Iron, Krosno, Poland.
  Już 25 maja w krośnieńskim Ironie zabrzmią największe przeboje Ronniego Jamesa Dio, legendarnego wokalisty Black Sabbath, Rainbow, czy Dio. Utwory takie, jak "Holy Diver", czy "Heaven And Hell" przeszły już do klasyki rocka – posłuchaj ich na żywo! King of Rock'n'Roll to organizowana już od 2014 roku seria organizowanych w całej Polsce koncertów ku pamięci Ronniego. Jego muzykę (...)
 • 25 maja, 18:00 (2 dni) - Krosno, Krosno Miasto Szkła
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  warsztaty
  Warsztaty dla ojców Tato.Net "7 sekretów efektywnego ojcostwa" Z raportu „Journal of Marriage and Family” wynika, że dzieci z rodzin zaangażowanych ojców mają lepszą samoocenę, są mniej podatne na presję rówieśników, są wrażliwsze, mają bardziej rozwiniętą empatię oraz lepiej radzą sobie w szkole, a gdy dorosną – na rynku pracy. Terminarz: Piątek 25.05 godz. 18:00-21:00 Sobota (...)
 • 25 maja, 18:00 (3 dni) - Rzeszów
  rodzinne, wykład, warsztaty
  Program: Piknik Nauki EKSPLORACJE – PRELUDIUM (inauguracja cyklu) 25.05 (piątek) w godz. 18 - 21 Lokalizacja: Uniwersytet Rzeszowski Temat: kultura, technika, odkrycia cywilizacji Piknik Nauki EKSPLORACJE – PIKNIK (wydarzenie główne) 26.05 (sobota) w godz. 11 - 18 Lokalizacja: Plac AK, ul. Szopena, AL. Lubomirskich, parking RARR. Temat: wszystkie obszary wiedzy Piknik (...)
 • 25 maja, 18:30 - Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury
  Tej wyjątkowej Artystki chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Grażyna Brodzińska jest bez wątpienia niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady, wielką divą operetkową, następczynią swoich znakomitych poprzedniczek – Barbary Kostrzewskiej, Beaty Artemskiej czy Wandy Polańskiej, wspaniale kontynuującą najlepsze tradycje polskiej operetki i musicalu. Utalentowana, pełna uroku osobistego (...)
 • 25 maja, 19:00 (2 dni) - Sanok, Powiat Sanocki
  koncert
  W dniach 25-26.05.2018r. zapraszamy na kolejne już IX Noce Kultury Galicyjskiej. Jak co roku tak i w tym, możecie Państwo liczyć na obcowanie z kulturą poprzez koncerty i spektakle, które na stałe wpisały się w klimat imprezy. 25.05.2018r. na scenie Dziedzińca Zamkowego w Sanoku będziemy mieli przyjemność zobaczyć kolejny wspaniały spektakl w wykonaniu Teatru Bagatela z Krakowa (...)
 • 25 maja, 19:00 (2 dni) - Sanok
  koncert, rodzinne
  IX Noce Kultury Galicyjskiej
 • 26 maja, 9:00 (2 dni) - Rzeszów, Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie
  XI MIędzynarodowa Wystawa Psów Rasowych RZESZÓW - CACIB - 2018
 • 26 maja, 9:00 - Lubaczów
  zlot, rajd
  Cele rajdu: - oddanie hołdu Polakom, którzy mieli wkład w odzyskanie przez Polskę wolności oraz zaprezentowanie uczestnikom miejsc i symboli z przeszłości upamiętniające wydarzenia związane z walkami o niepodległość, - uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, - popularyzacja turystyki rowerowej i geoturystyki na trasie i w korytarzu wschodniego (...)
 • 26 maja, 10:00 (2 dni) - Tajęcina, G2A ARENA
  PL BILETY - http://www.dafreakzmeet.com/ ZGŁOSZENIA AUT - http://www.dafreakzmeet.com/formularz-zgloszeniowy/ G2A Arena w dniach 26-27 maja 2018 roku stanie się miejscem spotkania właścicieli najlepszych projektów motoryzacyjnych z Polski i Europy z pasjonatami, fanami i wystawcami z szeroko pojętej dziedziny tuningu (zarówno stylizacyjnego, jak i mechanicznego) oraz car detailingu (...)
 • 26 maja, 15:00 (2 dni) - Rzeszów
  festiwal
  Ruszył nabór zgłoszeń do XIV edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival” 2018, który odbędzie się 26 - 27 maja 2018 r. na rzeszowskim Rynku. Serdecznie zapraszamy wokalistów i zespoły muzyczne, które mają swój autorski repertuar, do nadsyłania zgłoszeń - czekamy do 31 stycznia 2018. Wszystkie szczegóły dotyczące sposobu, w jaki można się zgłosić na festiwal (...)
 • 26 maja, 18:45 - Rzeszów, Wydział Muzyki - Uniwersytet Rzeszowski
  "Tresowany mężczyzna" Johna von Duffela, to sztuka, która powstała na podstawie bestsellerowej powieści Esther Vilar pod tym samym tytułem i zrobiła prawdziwą furorę przynosząc autorce światowy rozgłos. Jej spostrzeżenia na temat relacji płci wprowadziły sporo zamętu w kręgach feministycznych Europy Zachodniej lat 70, nie straciły (...)
 • 26 maja, 19:00 - Sieniawa
  Na scenie wystąpią: Kabaret Chyba, Kabaret Nowaki, Mikołaj Cieślak oraz Rafał Zbieć (z Kabaret Moralnego Niepokoju , Paranienormalni Profil Oficjalny) Data: 26 maja 2018 Miejsce: Sieniawa Żarska (woj.lubuskie) Początek wydarzenia: 19.00 Bilety: 50 zł Honorujemy Kartę Dużej Rodziny Miasta Żary Zapraszamy wszystkie rodziny 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👦👩‍👧‍👦👨‍👧‍👧 ✅20% zniżki na osoby (...)
 • 27 maja, 8:00 - Mielec
  Po raz szósty spotkamy się, aby rodzinnie w wyśmienitej atmosferze zmierzyć się z trasami przygotowanymi w mieleckich lasach. Znów będziecie biegać, pedałować i szukać wyznaczonych na mapach punktów kontrolnych. Datę już znamy więc wpisujcie ją w Wasze kalendarze startowe na 2018 rok. Śledźcie to wydarzenie i naszą stronę na FB bo będziemy dorzucać tutaj kolejne szczegóły. Oczywiście (...)
 • 27 maja, 10:30 - Jarosław, Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  rodzinne, piknik
  Parada Psów odbędzie się 27 maja. Rozpocznie się o godz. 10.30 zbiórką na jarosławskim Rynku, skąd przejdzie ulicami: Grodzką, , Grunwaldzką i Słowackiego na Stadion Miejski. Tam na wszystkich uczestników będzie czekać piknik, prelekcje, konkury oraz wiele innych atrakcji. Pamiętajmy, że psy biorące udział w Paradzie muszą być zaszczepione przeciwko wściekliźnie.
 • 27 maja, 15:00 - Leżajsk, Muzeum Ziemi Leżajskiej
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  27 maja 2018 (niedziela) w 75 rocznicę Pacyfikacji Leżajska tj. 28 maja 1943 roku, odbędzie się rekonstrukcja historyczno-patriotyczna tego jakże ważnego wydarzenia. Specjalnie na cel rekonstrukcji przygotowana zostanie scenografia, mająca przybliżyć obraz ówczesnego miasta, z budynkami, w których przebiegać będzie akcja pacyfikacji (m.in. drewniane domy, budynek sądu z więzieniem (...)
 • 27 maja, 15:00 - Leżajsk, Muzeum Ziemi Leżajskiej
  REKONSTRUKCJE HISTORYCZNE
  27 maja 2018 (niedziela) w 75 rocznicę Pacyfikacji Leżajska tj. 28 maja 1943 roku, odbędzie się rekonstrukcja historyczno-patriotyczna tego jakże ważnego wydarzenia. Specjalnie na cel rekonstrukcji przygotowana zostanie scenografia, mająca przybliżyć obraz ówczesnego miasta, z budynkami, w których przebiegać będzie akcja pacyfikacji (m.in. drewniane domy, budynek sądu z więzieniem (...)
 • 27 maja, 15:00 - Dubiecko, Gminny Ośrodek Kultury z Dubiecku
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  koncert, dla dzieci, rodzinne, piknik
  Festyn rodzinny w Nienadowej
 • 27 maja, 15:00 - Baligród, Kościół Parafialny w Baligrodzie
  koncert, festiwal
 • 31 maja (3 dni) - Lubaczów, Miejski Dom Kultury
  konkurs recytatorski
  XX JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SŁOWA
 • 1 czerwca, 16:00 - Dobra
 • 1 czerwca, 17:00 - Komańcza
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  koncert, dla dzieci, rodzinne, piknik
  Dzień Dziecka w Szczawnem
 • 1 czerwca, 19:00 (7 dni) - Rzeszów, Kino Zorza
  festiwal, dramat, premiera, kino niezależne, komedia
  Kolejna edycja festiwalu filmowego 🎞️ "W
 • 1 czerwca, 19:45 - Rzeszów, Wydział Muzyki - Uniwersytet Rzeszowski
  Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność. Czy ta terapia przyniesie oczekiwane rezultaty i pokona rutynę w ich małżeństwie, czy raczej spowoduje jeszcze większy żal i rozczarowanie, a (...)
 • 2 czerwca, 8:00 - Rzeszów
  WĘDKARSTWO
  dla dzieci, rodzinne, zawody
  Ruszyły Zapisy na „I Puchar Mini Łowcy” Serdecznie Zapraszamy wszystkie Dzieci i Młodzież na „I Puchar Mini Łowcy” połączony z Piknikiem Wędkarskim który odbędzie się na Rzeszowskich Olszynkach. Zawody organizowane są dla wszystkich chętnych bez względu na przynależność do Koła PZW oraz osób niezrzeszonych chcących zacząć przygodę z wędką. Dla uczestników Zawodów przygotowaliśmy (...)
 • 2 czerwca, 10:00 (2 dni) - Leszno
  Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych 02-03.06.2018 CACIB Leszno W katalogu zostaną umieszczone tylko psy/suki, których zgłoszenia zostaną nadesłane i opłacone do dnia 11.05.2018. Zgłoszenia psów na wystawę można dokonać poprzez system wystawy.net PROGRAM WYSTAWY 02.06.2018 (sobota) Grupa FCI: 3, 4,5 ,7 ,9 03.06.2018 (niedziela) Grupa FCI: 1, 2, 6 ,8, 10 Rasy nieuznane przez (...)
 • 2 czerwca, 11:00 - Brzozów
  maraton mtb
  informacje: http://cyklokarpaty.pl
 • 2 czerwca, 15:00 - Rzeszów, Bulwary nad Wislokiem w Rzeszowie
  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na czwartą edycję plenerowej imprezy "Reggae nad Wisłokiem", której gwiazdą będzie jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny reggae - grupa Tabu! Impreza odbędzie się w sobotę 2 czerwca na rzeszowskich Bulwarach. Koncertom towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje! Dołączcie do wydarzenia, zaproście swoich znajomych i bądźcie na bieżąco!!! Już (...)
 • 3 czerwca, 9:00 - Polańczyk, Polanczyk
  Zapraszamy do zapisów na
 • 5 czerwca, 18:00 - Rzeszów, Jazz Room
  Katarzyna Piasecka ze swoim najnowszym programem stand-up comedy „WINNA”. Nowe spostrzeżenia, nowa energia i jedna historia, bez której ten program nie mógłby powstać. Całość w charakterystycznej dla niej - bezpośredniej i bezkompromisowej formie.  Program przeznaczony dla widzów dorosłych. 
 • 7 czerwca, 19:00 - Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka im. Artura Malawskiego w Rzeszowie
  To kontynuacja "MAYDAY" - wielobarwnej historii sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie .  Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater (...)