WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 27 czerwca, 19:30 - Rzeszów, Estrada Caffe
  Cykliczne zajęcia prowadzone przez pasjonatów tańców latino, na których pokażą Wam, jak stawiać pierwsze kroki na parkiecie lub też poszerzą Waszą wiedzę z poznanych do tej pory figur. Zajęcia prowadzone są w 2 STOPNIACH 19:30 - zajęcia dla ZAAWANSOWANYCH 20:30 - zajęcia dla POCZĄTKUJĄCYCH i osób, które już znają podstawy bachaty. Bachata, jak każdy taniec z odłamu salsy, jest (...)
 • 29 czerwca - Stalowa Wola
  dla dzieci
  9. Mini Wyścig „Solidarności” jest organizowany przez Łódzkie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu, Rekreacji i Turystyki „PELETON” z siedzibą 90-229 Łódź; ul. Kamińskiego 18, współorganizatora 28-tego Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, Wojewódzkim (...)
 • 29 czerwca, 18:00 - Boguchwała, Fundacja Być Blisko
  RĘKODZIEŁO
  warsztaty
  Zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu #ByćBlisko SZYCIA Tym razem spotkanie "techniczne" zamierzymy się z wszywaniem zamków przeróżnych, szyciem kieszonek i zadbawmy o swoje maszyny czyszcząc ich elementy. Tym razem zabierzcie instrukcję obsługi maszyn jeśli macie i kawałki materiałów oraz różne zamki tak żeby było na czym próbować. Kto wie może dodatkowo coś stworzymy :-D Oznaczajcie (...)
 • 30 czerwca (3 dni) - Baranów Sandomierski
  koncert, dla dzieci
  Występował na największych scenach świata. Był głosem jednego z najważniejszych zespołów w historii muzyki. Ostatni wokalista legendarnego GENESIS – RAY WILSON 2 lipca wystąpi w Baranowie Sandomierskim. Dni Baranowa Sandomierskiego odbędą się w dniach 30 czerwca-2 lipca. Na początek piknik rodzinny z mydlanymi bańkami i zabawami. Zaś sobota to dzień dla amatorów rozrywki, szalonej (...)
 • 30 czerwca - Krosno
  dla dzieci
  9. Mini Wyścig „Solidarności” jest organizowany przez Łódzkie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu, Rekreacji i Turystyki „PELETON” z siedzibą 90-229 Łódź; ul. Kamińskiego 18, współorganizatora 28-tego Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, Wojewódzkim (...)
 • 30 czerwca - Mielec
  dla dzieci
  9. Mini Wyścig „Solidarności” jest organizowany przez Łódzkie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu, Rekreacji i Turystyki „PELETON” z siedzibą 90-229 Łódź; ul. Kamińskiego 18, współorganizatora 28-tego Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, Wojewódzkim (...)
 • 30 czerwca, 9:00 - Mielec, Galeria Navigator
  Kino CINEMA3D w Galeria Navigator zaprosi widzów na pierwszy seans już w piątek 30 czerwca. Startujemy o godz. 9:00 MOC ATRAKCJI KINOWYCH - cały dzień premier filmowych, animacji i konkursów z nagrodami 😄😃😍 POZNAJ CINEMA3D JUŻ DZIŚ! http://bit.ly/2rgksir CINEMA3D w Galerii Navigator to nowoczesny multipleks zapewniający najwyższą jakość projekcji filmowych. Ogromny srebrny (...)
 • 30 czerwca, 15:00 (3 dni) - Baranów Sandomierski
  koncert, dla dzieci, rodzinne
  Ray Wilson - światowej klasy artysta na Dniach Baranowa Sandomierskiego! Wokalista legendarnej grupy GENESIS wystąpi 2 lipca. Oprócz niego Gala Disco Polo, turnieje piłki nożnej, ekstremalne wesołe miasteczko, Jarmark Ludzi z Pasją, konkursy kulinarne, pokazy motoryzacyjne... Ale po kolei! Dni Baranowa Sandomierskiego odbędą się w dniach 30 czerwca-2 lipca. Na początek otwarcie (...)
 • 30 czerwca, 17:00 - Tyczyn, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Tyczynie
  wernisaż
  Z okazji 50-lecia Oddziału Związku Literatów Polskich w Rzeszowie MiGBP w Tyczynie wraz z ZLP/O Rzeszów organizuje wystawę książek pisarzy i poetów ZLP/O Rzeszów. W programie: wystąpienie Mieczysława Łypa pt. "50 lat Oddziału ZLP w Rzeszowie", autorskie prezentacje literackie oraz koncert piosenki współczesnej w wykonaniu Magdaleny Bukały, Małgorzaty Oleszko i Michała Dzikiego.
 • 30 czerwca, 17:00 - Jarosław, Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
  promocja
  Promocja nowego tomiku poezji Anny Gajdy pt. ,,Jarosławskie wspomnienia" , znanej w naszym mieście poetki, należącej do działającej w MOK Grupy Poetyckiej ,,Anafora", założonej i prowadzonej przez Janinę Suchożak.
 • 30 czerwca, 19:00 - Rzeszów, Mini GOLF
  koncert
  Yarka Duo - Duet muzyczny tworzony przez wokalistkę Yaryne Sorochuk i gitarzystę Jakuba Szturma,w którym prezentują autorskie kompozycje, jak i znane utwory w swoich akustycznych aranżacjach. Jak sami mówią: "Dla nas muzyka to coś więcej, niż hobby. Muzyką żyjemy i oddychamy. Nasz repertuar zawiera akustyczne wersje utworów muzyki soul i pop oraz gatunków im bliskim." Wstęp darmowy.
 • 30 czerwca, 19:00 - Rzeszów, Bristol - Tradition & Luxury
  30 czerwca o godz. 19 zapraszamy Państwa na wyjątkowy wieczór z kuchnią i muzyką amerykańską. W programie: – Kolacja: grill na żywo; steki & burgery – Welcome drink: amerykański poncz – Specjalna oferta piw i drinków: amerykański chmiel, specjalne trunki z dzikiego zachodu – Bufety ze specjałami kuchni amerykańskiej – Muzyka country; parkiet taneczny – Atrakcje: konkursy i zabawy (...)
 • 30 czerwca, 20:00 - Rzeszów, Klub Muzyczny Life House
  koncert
  DonGURALesko Źródło: Materiały promocyjne organizatora.
 • 30 czerwca, 20:00 - Rzeszów, Stary Browar Rzeszowski
  koncert
  Duet agape & zapart to akustyczne interpretacje standardów jazzowych jak również hitów muzyki rozrywkowej. agape - wokal / vocal Piotr Zapart - gitara / guitar Zapraszamy, wstęp free
 • 30 czerwca, 20:30 - Sanok, Zamek Królewski w Sanoku
  Urząd Miasta Sanoka zaprasza wszystkich mieszkańców miasta, gości oraz turystów na „Sanockie Piątki Filmowe”. Kalendarz sanockich imprez został wzbogacony o cykliczne projekcje filmowe. W kinie plenerowym ustawionym na dziedzińcu sanockiego zamku każdy znajdzie coś dla siebie. Filmy wyświetlane będą w każdy wakacyjny piątek, począwszy od 23 czerwca. Projekcje będą się rozpoczynać (...)
 • 30 czerwca, 20:30 - Przemyśl, Bowling Club JAPA - kręgielnia
 • 30 czerwca, 21:00 (2 dni) - Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
  Startujemy 30 czerwca. Bierzcie znajomych, nieznajomych, rodzinę, sąsiadów. Przybywajcie - czekają na Was wygodne leżaki od VIVO Stalowa Wola Z HUMOREM: 30.06 - godz. 21.00 - TARAS MDK "Moja wielka, grecka wycieczka" reż. Donald Petrie 1.07 - godz. 21.00 - TARAS MDK "Jak Bóg da" reż. Edoardo Maria Falcone Organizatorem kina letniego jest Stowarzyszenie "Strefa Spotkań" oraz Miejski (...)
 • 1 lipca, 11:00 - Pruchnik
  maraton mtb
 • 1 lipca, 11:00 - Rzeszów, Selectshop Millenium Hall
  spotkania autorskie
  Robimy mały afterek! Już w sobotę (01/07) w naszym Selectshopie w Rzeszowie w Millenium HALL będziecie mieć możliwość spotkania się z samym donGURALesko!!! Będziecie też mogli z nim zbić piąteczkę i zrobić sobie selfie :) W dniu jego wizyty obniżamy cenę jego nowej wiosennej kolekcji #betonowelasymokna #elpolaco o 20%! Czego chcieć więcej? Jak więcej to trzeba już iść wcześniej (...)
 • 1 lipca, 12:00 (2 dni) - Mielec, Mielec
  Po raz pierwszy Food Trucki odwiedzą Mielec !!! Zapraszamy na Pierwszy Zlot Food Trucków w Mielcu. Dwadzieścia najlepszych restauracji na kółkach z całej Polski karmić będzie przez dwa dni. Zajrzymy w gastonomiczne zakątki z czterech stron świata. Oprócz tego czeka na Was wiele atrakcji towarzyszących: - Wieczorny koncert muzyki elektronicznej - Strefa dj - Strefa Chillout - Atrakcje (...)
 • 1 lipca, 12:00 (2 dni) - Tryńcza
  koncert
  Tegoroczne Dni Gminy Tryńcza odbędą się 1-2 lipca. Na trynieckiej scenie wystąpią: - Just Edi Show - Artysta z wieloletnim doświadczeniem, interaktywny komik - iluzjonista. Uczestnik V i VII edycji programu „Mam talent''. - Natalia Szroeder - wokalistka, znana z utworów tj. Lustra, Powietrze, Domek z Kart, Zamienię Cię - Gwiazdą wieczoru będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy. Zespół (...)
 • 1 lipca, 12:00 - Lutowiska, Gminny Ośrodek Kultury im. Jerzego Janickiego w Lutowiskach
  Rękodzielników chętnych do utworzenia stoiska na XVI Powojennych Targach Końskich prosimy o kontakt pod nr tel. 501 799 092
 • 1 lipca, 14:00 - Smolnik, Zagroda Chryszczata
  koncert
  IX Spotkanie Razem w Chryszczatej, zostało ostatecznie zaplanowane na 01.07.2017. W tym roku, jako gwiazda wieczoru zagra dla nas pianista światowej klasy Maciej Markiewicz! Usłyszymy także pianistę oraz podróżnika Romualda Koperskiego! Nie zabraknie również koncertów naszych Bieszczadzkich przyjaciół. Impreza będzie miała charakter charytatywny. Organizatorami wydarzenia są (...)
 • 1 lipca, 14:00 (2 dni) - Dukla
  koncert, dla dzieci
 • 1 lipca, 16:00 - Rzeszów, Bulwary nad Wislokiem w Rzeszowie
  JEDYNY OFICJALNY FESTIWAL KOLORÓW W RZESZOWIE! Nie dajcie się zwieść innym nieprawdziwym wydarzeniom ;) ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ KONKURS – Do wygrania KOLORY HOLI ♥ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Co należy zrobić? ♥ Zaproś wszystkich znajomych do wydarzenia (min 250 osob) ♥ Udostępnij wydarzenie publicznie ♥ Napisz na wydarzeniu ile osób zaprosiłeś dołączając screen :) Pierwsze 40 osób otrzyma (...)
 • 1 lipca, 16:00 (2 dni) - Jarosław, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu
  koncert, dla dzieci
  Serdecznie zapraszamy mieszkańców oraz gości na tegoroczne Dni Jarosławia. W tym roku święto miasta obchodzić będziemy w dniach 1-2 lipca 2017 roku. Jak zwykle organizatorzy przygotowali na ten szczególny czas wiele atrakcji. Gwiazdami Dni Jarosławia będą: Margaret i CLEO PROGRAM: 1 lipca (sobota) 16.15 – „Tęczowa wyspa” – animacje dla dzieci 18.00 – Rodzinny Piknik Motocyklowy (...)
 • 1 lipca, 18:00 - Wetlina, Siedlisko Brzeziniak / Galeria Fantasmagoria
  wernisaż
  Tu w Przysłupiu zaczęła się moja przygoda z Fantasmagorią. Mała drewniana galeria, wokół przyroda, widok na Smerek był dobrym miejscem na początek obcowania z artystami, rękodzielnikami i ich bieszczadzką sztuką. Od samego początku celem galerii była promocja twórców i twórczości z tego terenu, z Podkarpacia. Przez 20 lat w progach galerii gościli artyści znani i uznani oraz tacy (...)
 • 1 lipca, 18:00 - Wetlina, Karczma Paweł Nie Całkiem Święty
  koncert
  ACOUSTIC SPACE to projekt 2 zaprzyjaźnionych muzyków grających utwory szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej w aranżacjach akustycznych, przekazując tym samym niecodzienny klimat sprzyjający spotkaniom towarzyskim okraszonych niebanalną aurą utworów polskich oraz zagranicznych. W repertuarze ACOUSTIC SPACE znajdują się utwory wykonawców takich jak: The Beatles, Stevie Wonder, Michael (...)
 • 1 lipca, 19:00 - Rzeszów, Chilita - pizza e pasta
  https://www.youtube.com/watch?v=3sePj6jprhw
 • 1 lipca, 20:00 - Sanok, Jack's House Music Pub
  koncert
  Jebać AirShow! Radom ma do zaoferowania znacznie lepsze rzeczy! Dwa składy: Fractal oraz Aeryie przyjadą do Sanoka udowodnić Wam, że da się ciężej i da się niżej! Dobra muzyka, dobra impreza, będzie melaż aż do rana, więc nie ma co marudzić, że się nic w okolicy nie dzieje, tylko trzeba odkurzyć glany i maszerować do Jack's House :) Start ok 20:00, wjazd 10 zł. Fractal (groove/metalcore/djent) Kiedyś (...)
 • 1 lipca, 20:00 (9 dni) - Krosno, Krosno Miasto Szkła
  koncert, festiwal
  Zapraszamy do udziału w drugiej edycji festiwalu muzyki (nie tylko) klasycznej 🔜 YOUNG ARTS FESTIVAL w Krośnie. Tegorocznym motywem przewodnim są I M P R O W I Z U A L I Z A C J E, dlatego też w całym mieście zabrzmią dzieła najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej, zderzone z niesamowitą artystyczną wyobraźnią mistrzów improwizacji, których zaprosiliśmy na Young Arts Festival (...)
 • 1 lipca, 20:00 - Dynów
  koncert
  ► DYNÓW, UL. PLAŻOWA 9 (PLAC BŁĘKITNY SAN) ► SOBOTA 1 LIPCA ► START 20:00 ► BILETY 10/15/20 PLN Tak! To jest oficjalne info! Zapraszamy na PIĄTĄ, OFICJALNĄ EDYCJĘ plenerowych imprez sygnowanych znakiem PROJECT PLAŻA W DYNOWIE! Nudzą Cię zwyczajne imprezy w ciasnych klubach? I masz rację! Przyjdź, zobacz, BAW się na całego pod gołym niebem! PRZED I PO KONCERCIE GRAMY MUZYKĘ DISCO (...)
 • 2 lipca, 12:00 - Bolestraszyce, Villa Bolestraszyce
  koncert