WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend

DUŻE WYDARZENIA

 • 18 października, 15:30 (5 dni) - Wetlina
  Bieszczady jesienią są najpiękniejsze!! Będziemy wędrować wśród złotych liści, pić kakao, grać w planszówki i czytać książki zawinięci w koc przy kominku. Będziemy zapewne też nieco imprezować, jako że to wyjazd raz na ruski rok ;) Wyjazd 4-dniowy, będą potrzebne 2 dni urlopu na czwartek i piątek. *** WYCIECZKI *** Powędrujemy złotymi Połoninami, wdrapiemy się na Tarnicę. I może (...)
 • 20 października (2 dni) - Rzeszów
  koncert, konkurs
  Fundacja Szkolnictwa Muzycznego oraz Zespół Szkół Muzycznych Nr 1 w Rzeszowie organizują kolejną edycję konkursu dla uczniów wydziału wokalnego - VII Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. Barbary Kostrzewskiej.
 • 20 października, 17:45 (2 dni) - Jarosław, Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
  Zapraszamy publiczność na Festiwal Teatralny DRoBNY w trakcie którego zobaczyć będzie można na scenie MOK Jarosław spektakle małej formy z całej Polski. Festiwal jest kolejną odsłoną Jarosławskich Jarmarków Teatralnych organizowanych przez MOK Jarosław. Jako organizatorzy już dziś zapraszamy widzów z Jarosławia i nie tylko :) . Oceny wystawianych spektakli dokonają jurorzy Aneta (...)
 • 21 października - Rzeszów
  koncert
  Wystąpią: Joanna Konarzewska (skrzypce), Krzysztof Książek (fortepian). W programie utwory: I.J. Paderewskiego i F. Schuberta.
 • 21 października - Dębica
  HOKEJ NA LODZIE
  mecz
 • 21 października - Stalowa Wola, Stadion dla Stalowej Woli
  mecz
 • 21 października - Sanok
  mecz
  Informacje o obiekcie: Ul. Mickiewicza 21, Sanok, hala sportowa przy PWSZ
 • 21 października - Dębica
  koncert, festiwal
  Warsztaty podsumowujące zadanie „Łączy nas muzyka taniec i śpiew”  odbędą się 21.10.2017 r. w remizie OSP w Pustkowie od godz. 10.00.  do godz. 18.00, natomiast koncert finałowy o godz. 18.00 Na koncercie uczestnicy zaprezentują efekt swojej pracy. W pięknych nowych strojach zostaną odśpiewane melodie oraz zatańczone tańce regionalne w towarzystwie kapeli ludowej. Koncert zostanie (...)
 • 21 października, 9:00 - Rzeszów, Bulwar nad Wisłokiem
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 21 października, 9:00 - Białobrzegi, Białobrzegi, Korniaktów Północny, Budy Łańcuckie
  Centrum Sportowo – Rekreacyjne w Białobrzegach wraz ze społecznością sołectwa Korniaktów Północny zaprasza osoby lubiące długie spacery, wędrówkę z kijkami oraz interesujące się historią naszej gminy na niecodzienną wyprawę. Nazwaliśmy ją SPACER Z HISTORIĄ POD RĘKĘ. Impreza odbędzie się w sobotę, 21 października. W jej trakcie uczestnicy wędrówki będą mieli nie tylko okazje podziwiania (...)
 • 21 października, 9:00 (2 dni) - Przemyśl, Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej
  konferencja
  Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów i Stowarzyszenie Twórców dla Rzeczypospolitej mają zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję „Tradycje parlamentarne w Europie Środkowej i Wschodniej”, z udziałem Marszałka Sejmu RP Marka Kuchcińskiego, która odbędzie się w dniach 20-22 października w Przemyślu. RSVP: 18.10.2016 r., e-mail: stowarzyszenietworcowdlarp@gmail (...)
 • 21 października, 10:00 (2 dni) - Jarocin, Końskie Oko
  dla dzieci
  Zaproszenie na V Rodzinny bieg świętego Huberta 7 PSKW Ot. PKK im. 7 Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich ma zaszczyt zaprosić Szanownych Państwo na V rodzinny bieg Świętego Huberta, które odbędzie się w Folwarku konnym w Hermanowie: Sobota 21 Października 2017.: 10.00 zbiórka uczestników w Folwarku http://hermanow.pl 10.30 przydział i czyszczenie koni 11.50 zbiórka w szyku konnym 12 (...)
 • 21 października, 10:00 (2 dni) - Rzeszów, Hotel Rzeszów
  EDUKACJA DLA RODZICÓW
  targi, dla dzieci, rodzinne, warsztaty
  Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzenie w naszym regionie Targi DOBRA MAMA Days, które odbędą się w dniach 21-22 października 2017 r., w Hotelu Rzeszów. Targi skierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tematyką parentingową. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, m.in.: konsultacje z doświadczonymi ekspertami, wykłady i szkolenia, zakupy z rabatami, plac zabaw (...)
 • 21 października, 10:00 - Przemyśl, Muzeum Historii Miasta Przemyśla
  dla dzieci
  Zapraszamy do udziału w oprowadzaniu po wystawach ze specjalnym RODZINNYM PRZEWODNIKIEM >>> Muzealne Eksponaty - nie tylko dla Mamy i Taty 2017 Kiedy: sobota >>> 21 października 2017 >>> godz. 10:00 - 12:00 Gdzie: Muzeum Historii Miasta Przemysla, Rynek 9 Zapraszamy dzieci i młodzież z dziadkami, rodzicami, rodziny patchworkowe, nianie z podopiecznymi :) IDEA: Muzealne eksponaty (...)
 • 21 października, 12:00 (2 dni) - Mielec
  Po raz drugi w tym roku Food Trucki staną na przepięknym Rynku w Mielcu, aby przez dwa dni karmić swoim popisowym menu. Czołówka krajowego street foodu, specjalne popisowe dania. Tym razem podkręcamy kulinarną podróż jeszcze mocniej ♨ ☕ 🍻 🍵 🍴 🍳 🍟 ♨ ☕ 🍻 🍵 🍴 🍳 🍟 Na Rynku znadziecie: - najlepsze food trucki z całego kraju - 200m2 ogrzewanej hali ze strefą gastro - stefę (...)
 • 21 października, 16:00 - Rzeszów, Klub Muzyczny Life House
  koncert
  PUNK FEST 2017 RZESZÓW Sajgon, The Bill, Uliczny Opryszek, Bachor, Sex Bomba, Nauka o Gównie, Bulbulators, Bunkier. Rzeszów – 21.10.2017 – Klub Life House ul Rejtana 1 Otwarcie wejść: 15:00 Start: 16:00 Bilety przedsprzedaż 60zł, w dniu koncertu 70zł Bilety do nabycia: BILETY KOLEKCJONERSKIE: Thorn & Emm ul. Cicha 4 Klub Life House ul. Rejtana 1 Trasa Podziemna ul. Rynek 26 Bilety (...)
 • 21 października, 16:00 - Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
  pokaz
  Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie i DKF „Klaps” zapraszają 21 października 2017 r. (sobota) o godz. 16:00 i 18:00 na projekcje filmu pt. „HAPPY OLO - Pogodna Ballada o Olku Dobie” Będzie to ballada filmowa utrzymana w konwencji kina drogi o jednym z najwybitniejszych polskich podróżników - Aleksandrze Dobie Bilety dostępne w dniu planowanych projekcji w cenie 10 zł kasa WDK, (...)
 • 21 października, 17:30 - Sanok, Galeria Sanocka
  pokaz
  BWA Galeria Sanocka zaprasza na kolejny pokaz KineDok Tym razem będzie to: "Przeterminowane" reż. Kieran Kolle | Norwegia 2017 |54' W bogatej Norwegii marnowanie jedzenia jest ogromnym problemem, który trudno rozwiązać. Czwórka młodych ludzi postanawia zrobić coś, co uświadomi mieszkańcom kraju ten problem, rozpocznie zmiany społeczne i zmusi polityków do zajęcia się tą sprawą (...)
 • 21 października, 18:00 - Rzeszów, Hotel Bristol
  koncert
  Zapraszam na prawdziwą ucztę literacko-kabaretową BIESIADA BARDÓW Koncert wypełnią kultowe piosenki z tekstami najwybitniejszych polskich bardów, okraszone zabawną, zaskakującą, satyryczną narracją. Całość nawiązuje do tradycyjnych polskich biesiad poetyckich, w których w lekkiej, humorystycznej formie artyści odnoszą się do najbardziej żywotnych problemów współczesności (...)
 • 21 października, 18:00 - Jasło, Jasielski Dom Kultury
  koncert
  Tegoroczne JasMaty rozpocznie Vanesa Harbek - pochodząca z Argentyny niezwykle utalentowana gitarzystka, wokalistka i trębaczka i showmanka. Jej ognista muzyka, z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu czerpiąca z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej budził zachwyt w większości krajów Europy, Ameryki Północnej i Południowej. Vanesa dzieliła scenę z takimi artystami jak: (...)
 • 21 października, 18:00 - Korczyna, Dwór Kombornia Hotel & SPA ****
  Zapraszamy do spędzenia sobotniego wieczoru z lampką wyśmienitego wina z fortepianowymi nutami w tle! 🎶 28.10.2017, tradycyjnie o godzinie 18.00 zapraszamy do wysłuchania fortepianowych interpretacji muzycznych młodej artystki Angeliki Pacuty 🎹 W repertuarze m.in.: 🎵 muzyka klasyczna, 🎵 muzyka filmowa, 🎵 utwory Anny Jantar, 🎵 utwory Krzysztofa Krawczyka, 🎵 utwory Marka (...)
 • 21 października, 18:00 - Krosno, Hala Sportowo-Widowiskowa
  mecz
  Już w najbliższą sobotę 21 października przed krośnieńskimi koszykarzami kolejny mecz we własnej hali. Do Krosna na pojedynek z Miastem Szkła Krosno przyjeżdża bowiem drużyna King Szczecin. W ostatniej kolejce Biało-Zieloni ulegli w Toruniu drużynie Polski Cukier 92 – 75. Najlepszymi zawodnikami krośnieńskiej drużyny w tym meczu byli zdobywca 20 pkt. i 5 asyst Dāvis Lejasmeiers (...)
 • 21 października, 18:00 - Mielec, Kompleks Sportowy MOSiR Mielec
  mecz
  Zapraszamy wszystkich na Solskiego 1, by wspólnie zagrać o przełamanie! Bądźcie z drużyną na dobre i na złe, bo "Stalowy" to znaczy ten, który się NIGDY nie poddaje i walczy jeden za drugiego. W sobotę idziemy #RAZEM!
 • 21 października, 19:00 - Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
  Zespół został założony w 1951 roku w celu gromadzenia, przechowywania, prezentacji i kultywowania skarbów folkloru węgierskiego. HNFB prezentuje wszystkie powiązane z ludowością węgierskie gatunki: muzykę historyczną, autentyczny taniec i muzykę ludową, jak również opartą na tradycji muzykę świata. HNFB występował w 50 krajach, na czterech kontynentach, bawiąc w sumie ponad 8 milionów (...)
 • 21 października, 19:00 - Przemyśl, Centrum Kulturalne w Przemyślu
  koncert
  Halo Przemyśl! Już 21 października w Centrum Kulturalnym wystąpi Natalia Kukulska. Koncert będzie częścią trasy promującej płytę "Halo tu Ziemia" - 9 studyjny album Artystki, którego premiera zaplanowana jest na 29 września 2017. Od swojego “dorosłego” debiutu i płyty “Światło” artystka przeszła długą muzyczną drogę, rozwijając się jako wokalistka, autorka tekstów, współkompozytorka (...)
 • 21 października, 19:00 - Rzeszów, Chilita - pizza e pasta
  https://www.youtube.com/watch?v=3sePj6jprhw
 • 21 października, 20:00 - Stalowa Wola, Labirynt
  koncert
  Koncert w ramach jesiennej trasy Ted Nemeth promującej drugą płytę zespołu. CTRL-C. BILETY: 15 PLN - przedsprzedaż https://goout.net/pl/billety/ted-nemeth/fxnb/ 20 PLN - w dniu koncertu Drugi album łodzian z Ted Nemeth już jesienią pojawi się na półkach sklepowych za sprawą Mystic Production. Po raz kolejny za brzmienie krążka odpowiada Paweł Cieślak z Hasselhoff Studio, którego (...)
 • 21 października, 20:00 - Rzeszów, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  Autor: Geraldine Aron Reżyseria i scenografia: Grzegorz Mrówczyński Obsada: Anna Demczuk „Mój boski rozwód” to szalenie dowcipna, błyskotliwa i inteligentna komedia o miłości, i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Pełne humoru, ale i życiowej mądrości teksty, zabawne sytuacje (...)
 • 21 października, 20:00 - Rzeszów, Stary Browar Rzeszowski
  koncert
  Yarka Duo - Duet muzyczny tworzony przez wokalistkę Yaryne Sorochuk i gitarzystę Jakuba Szturma,w którym prezentują autorskie kompozycje, jak i znane utwory w swoich akustycznych aranżacjach. Jak sami mówią: "Dla nas muzyka to coś więcej, niż hobby. Muzyką żyjemy i oddychamy. Nasz repertuar zawiera akustyczne wersje utworów muzyki soul i pop oraz gatunków im bliskim." Wstęp darmowy.
 • 21 października, 20:00 - Ustrzyki Górne, Kremenaros
  koncert
  Wstęp 10 zł
 • 21 października, 20:00 - Sanok, Club Revolution Sanok
  koncert
  ★★★ ZESPÓŁ EXELENT - KONCERT DISCO POLO ★★★ ★★★ ZESPÓŁ EXELENT - KONCERT DISCO POLO ★★★ ★★★ ZESPÓŁ EXELENT - KONCERT DISCO POLO ★★★ Najbliższa sobota będzie bardzo densowa! Kocnert poularnego zespołu disco polo Zespół Exelent. Ich hity możecie sprawdzić niżej. UWAGA! WYJĄTKOWO W SOBOTĘ WSTĘP +16 LAT! ZAPRASZAMY TYCH TROCHE MŁODSZYCH NIECH TEŻ ZOBACZĄ SWOICH IDOLI W AKCJI! >EXELENT (...)
 • 21 października, 20:00 - Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów
  Polskie Radio Rzeszów oraz the Freeborn Brothers mają zaszczyt zaprosić na koncert premierowy nowego albumu Instant Magic, który odbędzie się w Studiu Koncertowym im. Tadeusz Nalepy Radia Rzeszów. Wejście na koncert tylko ze specjalnymi zaproszeniami, które będą rozdawane na antenie Polskiego Radia Rzeszów już od poniedziałku 16go października oraz w social mediach the Freeborn (...)
 • 21 października, 20:00 - Rzeszów, V Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego SMS w Rzeszowie
  mecz
  Zapraszamy na rewanżowe spotkanie eliminacji do Ligi Mistrzyń! Developres Rzeszów vs Hapoel Kfar Saba ! Bądzcie z Nami!
 • 21 października, 21:00 - Rzeszów, Klub Vinyl
  Magowie Psychodelicznej Nuty zapraszają na: Hallucinations 웃 Jot [Moontrip/Mamomam] 웃 Gillu [New Moon] 웃 Jah Bass 웃 Fonix (Elektroniczny Azyl) 웃 z4bka 웃 Prezo [Tricktrap] 웃 Floyd [Magowie Psychodelicznej Nuty] 웃 Pitt [Magowie Psychodelicznej Nuty] 웃 Dominorr [Magowie Psychodelicznej Nuty] 웃 Yaos [Magowie Psychodelicznej Nuty] Stage 1: Progressive, Psychedelic, Full-on Stage (...)
 • 21 października, 21:00 - Przemyśl, Klub Akwarium, Przemyśl
  koncert
  Zapraszamy na koncert zespołu Workaholic. https://www.facebook.com/zespol.workaholic/
 • 21 października, 21:00 - Rzeszów, Estrada Caffe
  Chcecie rozgrzać się jeszcze przed prawdziwą jesienią? Zapraszamy na kolejną Salsotekę z DJ-em Bartef! Rezydent krakowskich klubów, tancerz i instruktor, ponownie zagości w naszym lokalu, aby rozpalić serce miasta i porwać Was w niesamowitą podróż po salsowych dźwiękach! O 21:00 poprowadzone zostaną zajęcia KIZ URBAN. O 22:00 zaczynamy IMPREZĘ! Wjazd 10ZŁ #eventlista #party (...)