WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 19 lipca, 10:00 (5 dni) - Krosno, Biuro Wystaw Artystycznych w Krośnie
  , pokaz, premiera, wernisaż, wystawa, ciekawe
  Wystawa poplenerowa Termin wystawy: od 19 lipca do 11 sierpnia 2019 r. Biuro Wystaw Artystycznych w Krośnie zaprosiło kilkunastu artystów malarzy do wzięcia udziału w X jubileuszowym Międzynarodowym Sympozjum Malarskim „PORTRET KROSNA 2018" (...)
 • 19 lipca, 12:00 (3 dni) - Krosno, Hala Mosir Krosno
  Halo Krosno! Wracamy do Was! Tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli na parkingu przed Halą MOSiR, znowu zaparkują najlepsze food trucki z różnorodną ofertą! Szczegóły w postach na wydarzeniu! Wpisujcie sobie w kalendarze termin 19,20 i 21 lipca (...)
 • 19 lipca, 17:00 (3 dni) - Lesko, Kemping nad Sanem
  , rodzinne, spływ
  Fundacja Kajakowa Tołhaj-GDK oraz Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Adam Snarski zapraszają na IV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Błękitną Wstęgą Sanu" jakiego w Bieszczadach jeszcze nie było! Czekają na Państwa malownicze widoki, niesamowita atmosfera (...)
 • 20 lipca, 10:00 (2 dni) - Rzeszów, Rzeszowski Rynek
  Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w Jarmarku Podkarpackim organizowanym w ramach XVIII Światowego Festiwalu Polonijnych Zespołów Folklorystycznych. Podczas Jarmarku będzie można zakupić różne szeroko rozumiane produkty (...)
 • 20 lipca, 15:00 (2 dni) - Brzyska
  , koncert, rodzinne, dni miast
  W dniach 20-21 lipca Park przy Urzędzie Gminy Brzyska (pow. jasielski) wypełni się po brzegi! Wszystko to za sprawą organizowanych DNI LIWOCZA 2019. Organizatorzy, podobnie jak w latach ubiegłych zapewnią dla mieszkańców Gminy i Powiatu mnóstwo (...)
 • 20 lipca, 16:00 (2 dni) - Borowa
  "MidSummer Week w Borowej" to najgorętszy weekend tego lata. Dwa dni, na których nie może Was zabraknąć Możliwe, że najpiękniejszy obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy w regionie - niezwykle klimatyczne miejsce, które w ten jeden weekend w roku (...)
 • 21 lipca - Kąty
  Wyścigi na trasie o umiarkowanej skali trudności, bez ingerencji w ekosystem, przy wykorzystaniu naturalnych warunków terenu. Celem jest popularyzacja kolarstwa i umożliwienie startu wszystkim, którzy spełniają wymogi regulaminu. Zawody składają (...)
 • 21 lipca, 10:00 - Dwernik
  ZAPRASZAMY JUŻ DZIĘWIĄTY RAZ DO DWERNIKA NA BIESZCZADZKIE ŚWIĘTO JAGODY! JAK ZAWSZE NIE ZABRAKNIE JAGODOWYCH SMAKOŁYKÓW ORAZ WSPANIAEJ MUZYKI! PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ DOBRY HUMOR, DUZY APETYT I DUUŻO SŁOŃCA!!!
 • 21 lipca, 10:30 - Ropczyce
  Szprycha - Podkarpackie Maratony Rowerowe oraz Ropczyckie Rowerowe Stowarzyszenie „Składak”i Ropczyckie Centrum Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają na VI Ropczycki Maraton „MTB Ropczyce 2019”. VI edycja MTB Ropczyce 2019 - to jeden z wyścigów (...)
 • 21 lipca, 15:00 - Stalowa Wola, Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli
  II Lasowiacki Festiwal Pierogów już 21 lipca w Stalowej Woli! Kiermasz oraz konkurs dla Restauratorów i Kół Gospodyń Wiejskich - czekamy na zgłoszenia do konkursu "O Złotą Misę" do 17 lipca! Regulamin na stronie: https://www.mdkstalowawola.pl/?p=18349
 • 21 lipca, 17:00 - Dębica, Rynek, 39-200 Dębica, Polska
  [Folklor i fitness na dębickim Rynku] Zapraszamy na wakacyjne spotkanie z folklorem. 21 lipca na dębickim Rynku wystąpią Zespół Pieśni i Tańca „Lajkonik” z Chicago oraz Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie”. Imprezie towarzyszył będzie będzie (...)
 • 21 lipca, 18:00 - Przemyśl, Rynek Przemyśl
  Wystąpi m.in. Zespół Pieśni i Tańca „Polonia” ZORIKA (Chicago) oraz Zespól Pieśni i Tańca „Przemyśl”. Miejsce: Rynek Starego Miasta. Wstęp wolny. Org.: Urząd Miejski w Przemyślu, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, Rzeszowski Oddział Stowarzyszenia (...)
 • 21 lipca, 19:00 - Besko
  Zapraszamy na nasz koncert w ramach Dni Beska 2019r. godzina 19:00 Koncert w Ramach "GoldeN Life - The Beat Of / XXX lat" OPRÓCZ BŁĘKITNEGO NIEBA Filmik promujący https://youtu.be/LWVNRnIHkAY Golden Life Zespół legenda, działający (...)
 • 21 lipca, 20:00 - Rzeszów, Katedra Rzeszowska
  W miesiącach letnich bieżącego roku, podobnie jak nieprzerwanie już od 28 lat, w Rzeszowie, lecz także w trzech innych miejscowościach Podkarpacia, rozbrzmiewać będzie muzyka organowa, kameralna, oratoryjna i słowo artystyczne. Muzyką najwyższej (...)
 • 25 lipca, 16:00 (3 dni) - Dołżyca, Karczma Skup Runa Leśnego
  , festiwal
  Zapraszamy na I edycję Bieszczadzkiego Festiwalu Piwa! W cieniu Połonin, w prawdziwie bieszczadzkim klimacie spotkacie kilkanaście browarów rzemieślniczych z całej Polski, które zaserwują Wam swoje doskonałe piwo.🍻🍻 Cztery dni doskonałej zabawy (...)
 • 25 lipca, 19:00 - Rzeszów, Chilita
  , koncert
  Zapraszamy na występ zespołu No Stress. W repertuarze jazz, latino i muzyka popularna. Muzycy zagrają utwory takich wykonawców jak Sting, Stevie Wonder, George Benson, Jimmy Smith i Wes Montgomery. Marek Murias - organy hammonda Marek Konieczny (...)
 • 25 lipca, 20:00 - Dołżyca, Karczma Skup Runa Leśnego
  , koncert
  Koncert zespołu Róże Europy w ramach Bieszczadzki Festiwal Piwa 2019
 • 25 lipca, 20:00 - Sanok, Klub Pani K
  Melancholia – jazz, elektronika i indie – kwartet przeplatający afro-jazzowy puls, dream-popowy nastrój, z matematyczno-progresywnymi konstrukcjami. Utwory Melancholii to najczęściej piosenki, ale posiadające otwartą na improwizacje strukturę (...)
 • 26 lipca, 9:00 (3 dni) - Sanok, Bieszczadzka Pracownia Ikon Krzyża Świętego
  , warsztaty
  "W CISZY Z IKONĄ" z WARSZTATAMI IKONOPISARSKIMI ZAPISY: do 10 lipca 2019 pod nr. tel. 885-587-840 GDZIE? Miejscowość Dąbrówka znajdująca się ok. 30 km od Lublina w okolicach Lubartowa w terenie zalesionym Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego (...)
 • 26 lipca, 18:00 - Rzeszów, Rzeszowski Rynek
  Przejazd ten jedzie pod nazwą „Masa z Teatrem”. Jedziemy we współpracy z Festiwalem Sztuk TRANS/MISJE, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 22-25.08.2019r. W ten sposób chcemy pokazać, że kulturę i sport można ze sobą połączyć. *** PRZED (...)
 • 26 lipca, 19:00 - Rzeszów, Chilita
  , koncert
  Jacek Gajdek i Kamil Niemiec Znani rzeszowscy muzycy zagrają własne aranżacje standardów muzyki filmowej i jazzowej. Wykonają utwory takich artystów jak m.in. John Williams, Ennio Morricone, Antonio Jobim i Astor Piazzolla. Jacek Gajdek - (...)
 • 26 lipca, 20:00 - Ustrzyki Górne, Kremenaros
  ZAPRASZAMY 26.07.2019 START godzina 20:00
 • 26 lipca, 20:00 - Mielec, Park Oborskich
  Zespół The Klezmatics wystąpi w ramach 22. Mieleckiego Festiwalu Muzycznego. Zespół powstał w Nowym Jorku ponad 30 lat temu, a w jego repertuarze znajduje się typowa, instrumentalna muzyka klezmerską, ale również wiele tradycyjnych piosenek (...)
 • 27 lipca, 7:00 - Jasło, Jasielski Dom Kultury
  Około 4-godzinna trasa: Kosarzyska - Sucha Dolina - Obidza - Eliaszówka - Magóry - Kosarzyska, którą przejdą turyści prowadzić będzie przez nadpopradzkie okolice związane z wydarzeniami historycznymi z II wojny światowej. Tędy właśnie prowadził (...)
 • 27 lipca, 13:00 (2 dni) - Jeżowe
  , koncert, rodzinne
  Wójt Gminy Jeżowe oraz Gminne Centrum Kultury w Jeżowem zapraszają na WAKACJONALIA 2019 które odbędą się w dniu 28 lipca na boisku rezerwowym stadionu SPARTA Jeżowe w ramach obchodów DNI GMINY JEŻOWE. Zachęcamy do zapraszania na wydarzenie (...)
 • 27 lipca, 13:00 - Jeżowe, Stadion Sparty Jeżowe
  Gminne Centrum Kultury w Jeżowem zaprasza na GALĘ MUZYKI DISCO POLO, która odbędzie się w dniu 27 lipca (sobota) na boisku rezerwowym stadionu SPARTA Jeżowe w ramach obchodów DNI GMINY JEŻOWE. Zachęcamy do zapraszania na wydarzenie swoich znajomych (...)
 • 27 lipca, 16:00 - Zarzecze, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu
  27 lipca 2019 roku odbędzie się V Bieg Uliczny- Zarzecze na 5! pod honorowym Patronatem Wójta Gminy Zarzecze Pana Tomasza Burego. Biegacze do zobaczenia na starcie!!!
 • 27 lipca, 18:00 - Jarosław, Jarosławskie Opactwo
  W miesiącach letnich bieżącego roku, podobnie jak nieprzerwanie już od 28 lat, w Rzeszowie, lecz także w trzech innych miejscowościach Podkarpacia, rozbrzmiewać będzie muzyka organowa, kameralna, oratoryjna i słowo artystyczne. Muzyką najwyższej (...)
 • 27 lipca, 19:00 - Jarosław, Skwer Kultury – Rynek (pl. Św. Michała)
  Wyjątkowy i niepowtarzalny koncert, a właściwie spotkanie porywające publiczność do Gruzji, kraju oryginalnej i pięknej muzyki przesiąkniętej poetyką tamtejszych krajobrazów, dzikością natury oraz bezcennego nieuchwytnego zapachu i aromatu zaklętych (...)
 • 27 lipca, 19:30 - Ustrzyki Górne, Zajazd Pod Caryńską
  Gitarzysta, wokalista, autor piosenek, bard. Śpiewa piosenki opisujące życie we współczesnym świecie, o relacjach i zależnościach świata natury i cywilizacji, o radościach, wyborach, smutkach, poszukiwaniu duchowości współczesnego człowieka (...)
 • 27 lipca, 20:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  Mikrofoniarze, radiowcy, standuperzy .Są bez cenzury, niegrzeczni, niewypikani. Towarzysze z radia wychodzą na scenę i mówią to, czego na antenie nie wypada. Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron i Jacek Tomkowicz bez cenzury.Udowodnili już (...)
 • 27 lipca, 20:00 - Dołżyca, Karczma Skup Runa Leśnego
  , koncert
  Koncert zespołu 4 Szmery w ramach Bieszczadzki Festiwal Piwa 2019
 • 27 lipca, 20:23 - Polańczyk, Polańczyk Amfiteatr
  Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna, do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii (...)
 • 27 lipca, 20:30 - Grodzisko Dolne, IGLOO Club
  ★★★ POPEK W IGLOO CLUB ★★★ ★★★ POPEK W IGLOO CLUB ★★★ ★★★ POPEK W IGLOO CLUB ★★★
 • 28 lipca - Przemyśl
  , rodzinne, zlot
  Niedziela, 28 lipca 2019 o 10:00 – 20:00 Organizatorzy: Stowarzyszenie Zmieniamy Przemyśl, POSIR, Apeks - Przemyska Szkoła Motocyklowa Bezpłatne
 • 28 lipca, 14:00 - Nowy Żmigród
  Dni Ziemi Żmigrodzkiej 2019 odbędą się 28 lipca szczegóły niebawem ! :)