WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 

 • 16 maja, 17:30 (4 dni) - Rzeszów, Kino Zorza
  , pokaz
  Czegoś takiego w Rzeszowie już dawno nie było. W ciągu czterech dni w kinie Zorza będzie można obejrzeć za darmo osiem wybitnych fabularnych i dokumentalnych filmów reżyserów pochodzących z krajów leżących wzdłuż realizowanego szlaku komunikacyjnego (...)
 • 17 maja, 15:00 (3 dni) - Solina, Rewita Solina
  ❌ Największe wydarzenie fanów BMW w kraju ❌ ➡ 500 miejsc noclegowych ➡ miejsce dla 800 samochodów ➡ lokalizacja w samym sercu Bieszczad, z trzech stron otoczona największym zbiornikiem wodnym w Polsce z widokiem na zaporę w Solinie Hasło (...)
 • 17 maja, 17:00 (3 dni) - Rzeszów, Rzeszowski Rynek
  , festiwal
  Jubileuszowa, XV edycja Rzeszów Carpathia Festival odbędzie się w dniach 17-19 maja 2019! Gościem Honorowym Festiwalu będzie Halina Frąckowiak – jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która swoim występem uświetni ceremonię otwarcia (...)
 • 17 maja, 17:00 (3 dni) - Rzeszów, Politechnika Rzeszowska, Centrum Studenckie
  , warsztaty, networking
  3 dni, wspaniali ludzie i wyjątkowe wyzwania do podjęcia Wiesz jakie dane zbierają terminale płatnicze? Jak można je wykorzystać oraz jak w przejrzysty sposób je zaprezentować? To tylko niektóre pytania, na które odpowiedzi szukać będą w (...)
 • 18 maja, 9:00 (2 dni) - Rzeszów, Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie
  RZESZÓW - CACIB - 2019 http://www.zkwp.rzeszow.pl/
 • 19 maja - Stobierna
  Wyścigi na trasie o umiarkowanej skali trudności, bez ingerencji w ekosystem, przy wykorzystaniu naturalnych warunków terenu. Celem jest popularyzacja kolarstwa i umożliwienie startu wszystkim, którzy spełniają wymogi regulaminu. Zawody składają (...)
 • 19 maja, 8:00 - Stobierna
  V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w kategorii XC,Stobierna koło Dębicy-stok narciarski.Zawody bede wliczane do klasyfikacji generalnej Podkarpackiej Ligi Rowerowej w formule XC
 • 19 maja, 10:00 - Stępina, „Strzyżowskie Stowarzyszenie Motocyklowe "Moto Strzyżów"
  , zlot
  Tradycyjnie już kolejna edycja imprezy na dobre rozpoczęcie sezonu. Klimatyczna miejscówka z historią w tle - pod schronem kolejowym w Stępinie. Więcej informacji wkrótce. Zapraszamy!
 • 19 maja, 11:00 - Rzeszów, Hala Podpromie
  Zawody te wchodzą w skład wydarzenia Polska Race Hau 2019. To największe charytatywne wydarzenie sportowe w Polsce. ZAPISY NA DYSTANS: 5 km -> https://goo.gl/wLzhgy 10 km -> https://goo.gl/2xQeZ8 Dochód ze wszystkich 16 biegów zostanie (...)
 • 19 maja, 14:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  Niezła Sztuka oraz Chen Taijiquan Rzeszów zapraszają na niedzielę z chińską filozofią i Tai Chi. W ciągu jednego dnia: kolejny wykład o chińskiej filozofii oraz warsztaty z podstaw Chen Taichi, a po nich kolejne warsztaty z pchających dłoni (...)
 • 19 maja, 15:00 - Ropczyce, Stadion Miejski w Ropczycach
  Holi Festival Poland w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019 odwiedzi Ropczyce! Święto Kolorów odbędzie się na stadionie Ropczyckiego Centrum Sportu i Rekreacji już 19-tego Maja. Czas zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Zbierz znajomych (...)
 • 19 maja, 15:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  "OSOBLIWE ZDARZENIE", Teatr Tęcza 10. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ożywionej Formy Maskarada Spektakl plenerowy, plac przed Niezłą Sztuką „Osobliwe zdarzenie” to komedia sytuacyjna, pełna intryg, nieporozumień i zwrotów akcji. Historia miłości (...)
 • 19 maja, 17:00 - Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
  Zapraszamy Państwa na koncert wokalistki i aktorki musicalowej, Natalii Piotrowskiej. Na co dzień artystka gra w warszawskim Teatrze Rampa oraz śpiewa w popularnym Studiu Accantus. Towarzyszyć jej będzie wybitna pianistka i laureatka wielu prestiżowych (...)
 • 19 maja, 17:00 - Sanok, Sanocki Dom Kultury
  MICHAŁ BAJOR „Od Kofty…do Korcza” 19 maja 2019 ZMIANA GODZINY KONCERTU ! godz.17.00 Cena biletu - 60 zł Sprzedaż biletów od 15 kwietnia 2019r. Michał Bajor -„Od Kofty…do Korcza” jest koncertem piosenek z dwu płytowego albumu pod tym samym (...)
 • 19 maja, 17:00 - Rzeszów, Rzeszowski Dom Kultury filia Wilkowyja
  Zapraszamy Państwa na koncert wokalistki i aktorki musicalowej, Natalii Piotrowskiej. Na co dzień artystka gra w warszawskim Teatrze Rampa oraz śpiewa w popularnym Studiu Accantus. Towarzyszyć jej będzie wybitna pianistka i laureatka (...)
 • 19 maja, 17:00 - Nowiny
  , koncert
  Gmina Sitkówka-Nowiny, Fundacja Filharmonii Świętokrzyskiej oraz Gminny Ośrodek Kultury "Perła" w Nowinach zapraszają na koncert Muzyczne Rodeo zespołu Wheels of Steel Band. Zapraszamy Państwa na prawdziwy Dziki Zachód - pełen kowbojów, bizonów (...)
 • 19 maja, 19:00 - Rzeszów, Klub Vinyl
  Bilety dostępne w Kardamon Alkohole Świata Grottgera 26! Przedsprzedaż 40 PLN, w dniu koncertu 50 pln. Zapraszamy! Turbo wraz z HELLHAIM i Snake Eyes na koncertowej trasie ‘The Last Warrior Tour’! Żywa legenda polskiego metalu zespół (...)
 • 20 maja, 8:00 - Rzeszów
  Przygoda związana z nauką jest niesamowita! Przekonamy się o tym wspólnie podczas wystawy interaktywnej organizowanej przez Pratt & Whitney Rzeszów oraz Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Młodych pasjonatów nauki (...)
 • 20 maja, 18:00 - Rzeszów, Kino Zorza
  , pokaz
  Na życzenie widzów - 20 maja o godz. 18:00 będziemy powtarzać film "Roma". Bilety w cenie 13 zł O filmie: ROMA to barwny portret konfliktów rodzinnych i społecznej hierarchii pośród politycznego chaosu, opowiadający historię młodych służących (...)
 • 20 maja, 18:00 - Sanok, Muzeum Historyczne w Sanoku
  Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku zaprasza 20 maja o godzinie 18:00 do Sali Gobelinowej sanockiego Zamku na wieczór literacki, który poprowadzą Antoni Libera i Janusz Szuber. Ta wyjątkowa debata otworzy cykl spotkań stojących pod znakiem (...)
 • 21 maja, 10:00 - Jarosław, Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu
  Wszechświaty na wyciągnięcie migawki Jak fotografować Perseidy czy bolidy a mowa tu o gwiazdach. 21 maja o godz.10.00 dowiemy się od Piotra Lisowskiego, który będzie gościł w JOKiS z wykładem. Jeden z czołowych fotografików Polski krajobrazu (...)
 • 21 maja, 19:00 - Jarosław, Dominikanie Jarosław
  CZY KOŚCIÓŁ ZMIENIA NAUCZANIE O MAŁŻEŃSTWIE? Antykoncepcja. Związki homoseksualne. Rozwód. Etyka seksualna. Moralność. Dokumenty papieskie i kościelne. Spotkanie wokół książek „Źródła sporu o Amoris laetitia” oraz „Czego księża nie powiedzą (...)
 • 22 maja, 19:00 - Przemyśl, Karmelici Bosi Przemyśl
  CZY KOŚCIÓŁ ZMIENIA NAUCZANIE O MAŁŻEŃSTWIE? Antykoncepcja. Związki homoseksualne. Rozwód. Etyka seksualna. Moralność. Dokumenty papieskie i kościelne. Spotkanie wokół książek „Źródła sporu o Amoris laetitia” oraz „Czego księża nie powiedzą (...)
 • 22 maja, 20:30 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  Niezła Sztuka sztuka zaprasza w środowe wieczory na cotygodniową Jazz-rockową Płytotekę - spotkania z muzyką ze starych płyt winylowych. W programie tych wieczorów tak jak w audycji o tej samej nazwie nadawanej do niedawna przez rzeszowskie (...)
 • 23 maja, 20:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  W ramach 10. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy MASKARADA zapraszamy na KONCERT. Projekt Bajki o Dorosłych jest wynikiem spotkania trzech wyjątkowych osobowości. Tworzą go: - Hubert Pyrgies, wokalista, beatboxer, kompozytor (...)
 • 24 maja, 13:00 (2 dni) - Baligród, Natura Park Bieszczady
  24-25 maj 2019 „200 pieczątek w 24 godziny” VIII edycja Natura Park Stężnica Nowe wspaniałe miejsce na kolejną edycję naszej imprezy. Zasady proste i łatwe - Czasowy prolog a po nim w ciągu 24h zdobyć jak największą ilość pieczątek punktowanych (...)
 • 24 maja, 17:00 (2 dni) - Sanok, Powiat Sanocki
  W dniach 24-25.05.2019 r. zapraszamy na kolejne już X Noce Kultury Galicyjskiej. Jak co roku tak i w tym, możecie Państwo liczyć na obcowanie z kulturą poprzez koncerty i spektakle, które na stałe wpisały się w klimat imprezy. 24.05.2019 r. (...)
 • 24 maja, 18:00 (3 dni) - Rzeszów, Piknik Nauki
  Piknik Nauki EKSPLORACJE to coroczne wydarzenie, którego celem jest popularyzacja, nauki oraz techniki, propagowanie interaktywnego modelu przekazywania wiedzy, edukacji nieformalnej oraz promocja projektu utworzenia podkarpackiego centrum nauki (...)
 • 24 maja, 18:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  , wernisaż
  Niezła Sztuka zaprasza na wernisaż wystawy "de la Vie - studia, szkice, dokumenty - rysunek wrażeniowy technika mieszana" Swoje prace zaprezentuje dwoje artystów: Anna Kiełb oraz Pecka
 • 24 maja, 19:00 - Krasiczyn, Zamek w Krasiczynie
  , koncert
  KONCERT PLENEROWY Z OKAZJI 200. ROCZNICY URODZIN STANISŁAWA MONIUSZKI ORKIESTRA SYMFONICZNA FILHARMONII PODKARPACKIEJ JIRI PETRDLIK - dyrygent ALEKSANDRA KUBAS - KRUK - sopran URSZULA KRYGER – mezzosopran RAFAŁ BARTMIŃSKI – tenor ADAM ZDUNIKOWSKI (...)
 • 24 maja, 19:45 - Rzeszów, Uniwersytet Rzeszowski, Wydział Muzyki
  Alice i Henry, małżeństwo z 25 letnim stażem, spędzają weekend w najmodniejszym hotelu w mieście, aby tam przy pomocy poradnika "Seks dla opornych" ożywić swoje życie intymne i odnaleźć dawną namiętność. Czy ta terapia przyniesie oczekiwane (...)
 • 24 maja, 20:00 - Mielec, SCK
  , koncert, rodzinne
  Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Kwiat Jabłoni, który odbędzie się 24 maja 2019 roku w sali widowiskowej Domu Kultury SCK w Mielcu. Koncert promuje debiutancki album "Niemożliwe". Premiera płyty odbyła się 1 lutego br. Kwiat Jabłoni (...)
 • 24 maja, 20:00 - Rzeszów, Klub Vinyl
  MICROPHONE MASTERS XII • Freestyle Battle 24 MAJA 2019 (piątek), start: 20:00 Klub Vinyl - RZESZÓW, Al. Piłsudskiego 31 uczestnicy bitwy: 🎤 Koro (Rzeszów / Progres Roku WBW 2018) 🎤 Szyderca (Tuchów / Powrót Roku WBW 2018) 🎤 (...)
 • 25 maja, 8:15 - Ustrzyki Dolne
  V Ustrzycki Bieg Uliczny – Biegnij z Jedynką to wydarzenie wpisujące się w kalendarz sportowy naszego miasta. W biegu, na trasie głównej 4,9 km mogą wziąć udział amatorzy oraz zawodnicy. Trasa V Ustrzyckiego Biegu Ulicznego prowadzi ulicami (...)
 • 25 maja, 9:00 - Sokołów Małopolski, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
  Organizatorem Pleneru jest Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim przy współpracy Towarzystwa Miłośników Ziemi Sokołowskiej oraz Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Sokołowie Małopolskim. W roku obchodów (...)
 • 25 maja, 9:00 - Sanok, Miasto Sanok
  Co robisz 25 maja ❓ Jedź z nami 🚴‼️ Weź udział w Pikniku Rowerowym "Łańcuch bez granic"! 🚲 Przed nami 38 km 🏁 Startujemy z Rynku w Sanoku. Do pokonania trasa: Sanok 👉 Prusiek 👉 Niebieszczany 👉 Mokre 👉 Kulaszne 👉 Rzepedź 👉 Komańcza. (...)