WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 23 lipca, 13:00 - Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
  konkurs
  Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza do udziału w XVIII Międzynarodowym Niekonwencjonalnym Konkursie Fotograficznym FOTO ODLOT organizowanym pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP nr 2018/506, Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej nr 214/2018 i Marszałka Województwa Podkarpackiego. Konkurs FOTO ODLOT to jedna z najważniejszych imprez tego typu (...)
 • 24 lipca, 11:00 (2 dni) - Rymanów-Zdrój, Agroturystyka Dzikie Wino w Daliowej koło Rymanowa Zdroju
  warsztaty
  Jedyne w tym roku warsztaty na Podkarpaciu, poświęcone serom owczym i kozim. Jeżeli posiadacie Państwo własne kozy czy owce, lub macie dostęp do takiego mleka to grzechem jest nie nauczyć się warzyć serów typowo kozich i owczych. W Polsce, mimo dużej ilości kóz i owiec i idącą za tym sporą produkcją mleka wytwarzane jest stosunkowo niewiele serów typowo kozich i owczych. Dotyczy (...)
 • 26 lipca (3 dni) - Dołżyca, Karczma Skup Runa Leśnego
  koncert, festiwal, zlot
 • 26 lipca (12 dni) - Lubaczów
  koncert, festiwal, warsztaty
  Zapraszamy do wspólnego spędzenia wakacji podczas XIV edycji Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Największa i zarazem najciekawsza impreza w południowo-wschodniej Polsce poruszająca tematykę kresów potrwa od 26 lipca do 5 sierpnia 2018 roku. Festiwal zainauguruje koncert kameralny w cerkwi pw. Św. Paraskewy w Radrużu, a zakończy tradycyjny Wielki Finał na błoniach Kresowej Osady w Baszni (...)
 • 26 lipca, 10:00 - Lubaczów, Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie
  konkurs
  Gminna Biblioteka Publiczna w Lubaczowie z/s w Baszni Dolnej oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zaprasza do udziału w konkursie poetyckim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta, organizowanym w ramach wydarzeń poprzedzających Festiwal Dziedzictwa Kresów. "W dniu 28 lipca 2018 roku minie 20 lat od śmierci Zbigniewa Herberta – jednego z (...)
 • 26 lipca, 17:45 - Rzeszów, Hotel Zimowit
  Bożena Schleicher - absolwentka Międzynarodowego Instytutu Makrobiotycznego w Kiental w Szwajcarii. Specjalistka w zakresie nauki o żywieniu, która opracowała nowatorski sposób łączenia w praktyce zasad makrobiotyki i medycyny chińskiej z terapią odkwaszania organizmu dr Renate Collier. Jest również dyplomowanym zielarzem TMC /Tradycyjna Medycyna Chińska/. Jeśli chcesz wiedzieć: W (...)
 • 26 lipca, 18:00 - Rzeszów, Rzeszowski Inkubator Kultury - RIK
  wernisaż
  Wystawa pod tytułem "Akwarium" to zbiór prac czwórki przyjaciół z Rzeszowa. Ideą ich twórczości jest próba artystycznego ukazania swoistej elastyczności pojęcia jednej z najpospolitszych substancji we wszechświecie - monotlenku di-wodoru, czyli zwykłej wody.
 • 26 lipca, 19:00 - Sanok, Sanocki Dom Kultury
  Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji (...)
 • 26 lipca, 19:00 - Rzeszów, Pod Palmą
  Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów jak i własnej kamienicy. Pokaże na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania lub działki inwestycyjnej. Spróbuje odpowiedzieć, dlaczego postrzegany jest jako męski szowinista oraz dlaczego nie warto kupować drogich trumien.Na scenie pojawi (...)
 • 27 lipca, 12:00 - Solina
  27.07.2018 r. Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Solina. Solina - Góra Jawor. W programie pokaz kulinarny Mateusza Szweda. Wieczorem disco w stylu " HAWAIIAN PARTY " Organizator GOKSiT Solina/Polańczyk I Gmina Solina
 • 27 lipca, 19:00 - Rzeszów, Pod Palmą
  Rafał Pacześ w swoim najnowszym solowym programie pt. "Puder do cery zimnej" opowie o próbach ewakuowania się zarówno z popularnych escaperoomów jak i własnej kamienicy. Pokaże na co zwracać uwagę przy zakupie mieszkania lub działki inwestycyjnej. Spróbuje odpowiedzieć, dlaczego postrzegany jest jako męski szowinista oraz dlaczego nie warto kupować drogich trumien (...)
 • 27 lipca, 20:00 - Ustrzyki Górne, Zajazd Pod Caryńską
  koncert
  „Bek & Buli” to akustyczny duet, gitarowo wokalny wywodzący się z z Gorlic, tworzony przez Krzysztofa Gurbę (ex Kropla Życia, Green Power) i Pawła Beka ( Trick Beck, ex Afera Blues Group, Alergen) Duet u podstawy swojej twórczości mocno czerpie z tradycji amerykańskiego bluesa i blues-rocka rozwijając się w stronę polskiego rocka. W repertuarze „Bek & Buli” można znaleźć między (...)
 • 27 lipca, 21:00 - Ustrzyki Górne, Bieszczadzka Legenda
  koncert
  Koncert OSC i Thculture w Bieszczadzka Legenda http://www.thculture.com/
 • 27 lipca, 22:00 - Tarnobrzeg, Dwór na Wichrowym Wzgórzu
  To już III Wakacyjna Rock Nocka, tym razem niewątpliwą gwiazdą naszego nocnego, rockowego, wakacyjnego grania będzie bieszczadzka, kultowa punk - folkowa grupa KSU. Kto jeszcze zagra tej "nocki" ? wkrótce dalsze informacje. Bilety w przedsprzedaży 50.00 zł., w dniu koncertu 60.00 zł
 • 28 lipca (2 dni) - Besko
  czasówka
  Besko-Puławy: 2. edycja przełomowych „Przełomów Wisłoka” jako impreza 2-dniowa: wyścig + czasówka indywidualna
 • 28 lipca, 9:00 (2 dni) - Jeżowe, Gminne Centrum Kultury w Jeżowem
  Zapraszamy na Wakacjonalia 2018 - Dni Gminy Jeżowe. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 28-29 lipca 2018 roku (sobota-niedziela) na boisko rezerwowym KS "SPARTA" Jeżowe 28 lipca br. (sobota): Koncert zespołu Discoboys Koncert zespołu LILI Gwiazda soboty - Nowator 29 lipca br. (niedziela): Koncert zespołu Kordian Cieślik Koncert Janusza Laskowskiego Koncert gwiazdy (...)
 • 28 lipca, 9:00 - Krosno, Fundacja Razem z Psem
  Już po raz czwarty zapraszamy do pięknych Czarnorzek na Podkarpaciu. W tym roku będziemy rywalizować na czterech trasach dogtrekkingowych -. 5, 10, 15 i 25 km. Jak zawsze czeka na was dużo emocji i cenne nagrody. Zapisy od 25 czerwca do 25 lipca. Strona imprezy: http://dktzawody.pl lub przez: www.razemzpsem.pl Więcej informacji niebawem. ZAPRASZAMY
 • 28 lipca, 10:00 - Mielec, Lotnisko Mielec EPML
  LOTNICTWO
  pokaz
  Podobnie jak w latach ubiegłych impreza współfinansowana jest z Funduszy Europejskich. Organizatorami wydarzenia są Polskie Zakłady Lotnicze, Województwo Podkarpackie, Miasto Mielec oraz Lotnisko Mielec. Pokazy zostały objęte patronatem honorowym Ministra Obrony Narodowej RP. Idea organizowania pokazów lotniczych łączy w sobie chęć i zapał do integrowania mieszkańców naszej małej (...)
 • 28 lipca, 10:00 - Tarnobrzeg
  warsztaty
  Czas wakacji, urlopu to doskonała okazja, by zatrzymać się na chwilę w szalonym pędzie życia i pomyśleć trochę o sobie, swoich planach, przypomnieć sobie marzenia, zastanowić się, co dalej z naszym życiem, nakreślić kierunek, w jakim będziemy podążać a być może diametralnie go zmienić? "ZATRZYMAJ SIĘ KOBIETO! POMYŚL O SOBIE" to hasło kolejnych kilkugodzinnych warsztatów dla kobiet (...)
 • 28 lipca, 15:00 - Brzyska, Gmina Brzyska
  Szczegółowe informacje Zaczynamy w tym roku już w styczniu, abyście nie zapomnieli, że w lipcu w Gminie Brzyska odbywać się będzie coroczna impreza "Dni Liwocza" Zadbamy do tego czasu, aby dużo się działo! Wstęp, jak zwykle darmowy!
 • 28 lipca, 18:00 - Rzeszów, Przystań na Lato
  koncert
  Duet, który szerzy #truemusic od dwóch lat na polskim rynku. "Znikam na chwilę" 28 lipca nabierze nowego znaczenia. 🎶 Linia Nocna z elektronicznymi brzmieniami, nowoczesną produkcją połączoną z delikatnym wokalem ze sceny głównej, chodźcie! 😍 Line-up: Małe Miasta x Jordah x Holak // 14.07 Sonar Soul x Lena Osińska // 21.07 Linia Nocna // 28.07 Rosalie. // 11.08 Adi Nowak x (...)
 • 28 lipca, 19:00 - Kolbuszowa
  To już druga edycja imprezy pod nazwą "Łojdiridi". Pierwsza miała miejsce w Trzebownisku 16 czerwca. Tym razem również gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie z nami kultywować tradycje muzyczne i taneczne regionów Rzeszowszczyzny (Lasowiaków, Rzeszowiaków, Podgórzan). Bardzo serdecznie zapraszamy z instrumentami (rzecz jasna, akustycznymi, bo granie będzie "o tyle co (...)
 • 28 lipca, 19:00 - Ustrzyki Górne, Zajazd Pod Caryńską
  koncert
  Bałkańskie rytmy znów zagoszczą w Zajeździe pod Caryńską!!! W ostatnią sobotę lipca Darko Bugaric (gitara, wokal), Dalibor Drčelić (bas, wokal) oraz Adam Bzyq Brzęczek (perkusja) przybędą w Bieszczczady... za którymi trochę się już stęsknili ;) Ku zaskoczeniu wszystkich - tym razem na skrzypcach zagra z nimi Marcin Skaba :D To może być mieszanka wybuchowa! Można spodziewać się (...)
 • 28 lipca, 19:30 - Dębica
  koncert
  Witajcie! 28.07.2018 na rynku w Dębicy odbędzie się koncert zespołów: Malchus, DIZEL oraz Mindfraction! Impreza rozpocznie się o 19:30. Zapraszamy! :) Poniżej krótkie info na temat grających: MALCHUS - rzeszowsko-dębicki skład dobrze znany lokalnej publiczności. Działa nieprzerwanie od 13 lat, grając progresywny metal. W swoim dorobku artystycznym posiada 5 wydanych płyt w tym (...)
 • 28 lipca, 20:00 - Smolnik, Zagroda Chryszczata Smolnik
  koncert
  Zapraszamy na koncert zespołu Makar & Children of The Corn. wstęp wolny https://www.youtube.com/watch?v=dOxbm-vZ8BA
 • 28 lipca, 20:00 - Rzeszów, Parole Art Bistro
  W ostatnią sobotę lipca zapraszamy Państwa na wieczór z polską muzyką. Wystąpi na żywo zespół MiK Acoustic a nasi kucharze przygotują specjalne menu z polskich sezonowych produktów. Jeśli pogoda dopisze to koncert odbędzie się pod gołym niebem. Rozstawimy oczywiście specjalną podłogę tak aby można było potańczyć. Serdecznie zapraszamy ! Rezerwacji dokonywać mogą Państwo pod numerem (...)
 • 28 lipca, 20:00 - Mielec, Lotnisko Mielec EPML
  koncert
  Koncert na finał " IV Podkarpackich Pokazów Lotniczych "
 • 28 lipca, 20:30 - Rzeszów, TEXAS Bar & Restaurant
  koncert
  „Bad Fleas” to jedyny i niepowtarzalny cover band zespołu „Złe Psy” Andrzeja Nowaka – gitarzysty i współzałożyciela zespołu TSA. W ich repertuarze znajdują się także utwory autorskie, oraz covery takich artystów jak Blues Brothers, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, Breakout, Cree i wielu innych. Napędu do wykonywania wybuchowych utworów dodają im pasje, którymi są muzyka i motocykle. Zespół (...)
 • 28 lipca, 20:30 - Grodzisko Dolne, IGLOO Club
  koncert
  Dołączamy do wydarzenia to będzie najgrubsza impreza tych wakacji!
 • 28 lipca, 21:00 - Cisna, Karczma Skup Runa Leśnego
 • 28 lipca, 21:00 - Mielec, PZL Mielec
  koncert
  IV Podkarpackie Pokazy Lotnicze www.pokazylotnicze.podkarpackie.pl/index.php/pozostale-atrakcje/77-koncert-maryli-na-final-pokazow
 • 29 lipca, 10:00 - Jasło
  Elumen - Magia kolorów bez oksydacji. Elumen, to wyjątkowy produkt, który zachwyca swoją magią. Jest niepowtarzalny w swoim działaniu i daje efekty, które zachwycają Klientów. Oparty na wyjątkowej technologii pigmentów bezpośrednich, pozbawiony amoniaku, pielęgnujący włosy w trakcie zabiegu, pozwalający na uzyskanie czystych soczystych bardzo kreatywnych odcieni takich jak czerwień (...)
 • 29 lipca, 14:00 - Jedlicze
  PIKNIKI I SPOTKANIA RODZINNE
  Serdecznie zapraszamy na III Piknik Parafialny w Jedliczu. Wydarzenie odbędzie się 29.07.2018 r. (niedziela), od godziny 14.00 do 19.00, koło kościoła parafialnego w Jedliczu. W razie złych warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona do punktu katechetycznego znajdującego się naprzeciw kościoła. Podczas pikniku przewidzianych jest mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku (...)
 • 29 lipca, 15:00 - Przeworsk, Gmina Przeworsk
  dla dzieci
  CEL IMPREZY – zorganizowanie aktywnej formy spędzania czasu wolnego dla dzieci z terenu Gminy Przeworsk, – promocja sportu, zdrowego stylu życia w tym jazdy na rowerze, – promocja Gminy Przeworsk i regionu.
 • 29 lipca, 16:00 - Jawornik Polski, Stadion w Jaworniku Polskim
  koncert, rodzinne
  29 lipca 2018 r. o godz. 16:00 rozpoczną się Dni Gminy Jawornik Polski. Wśród atrakcji m.in. animator zabaw i dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci - ale nie tylko. Dla dorosłych m.in. występy zespołów artystycznych, możliwość spotkania się i posłuchania gwiazd. A zaśpiewają Piękni i Młodzi oraz Don Vasyl Senior. A po koncercie... Zabawa taneczna. Nad jej oprawą będzie czuwał zespół (...)
 • 29 lipca, 19:00 - Tarnobrzeg
  więcej szczegółów wkrótce http://kult.art.pl/events/event/tarnobrzeg-2/