WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
 • 26 kwietnia, 19:00 (2 dni) - Rzeszów, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  Mój boski rozwód – Mała Scena im. Z. Kozienia Autor: Geraldine Aron Reżyseria i scenografia: Grzegorz Mrówczyński Obsada: Anna Demczuk „Mój boski rozwód” to szalenie dowcipna, błyskotliwa i inteligentna komedia o miłości, i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Pełne humoru, ale (...)
 • 27 kwietnia, 9:00 - Rzeszów, Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie
  dla dzieci, turniej
  Muzeum Dobranocek i Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Rzeszowie zapraszają na IV Turniej z Reksiem – wyjątkowe zawody sportowe dla dzieci pod patronatem Haliny Filek-Marszałek, reżysera ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej i dobranockowego bohatera, który w 2017 roku obchodzi pięćdziesiąte urodziny. Ideą turnieju jest promocja zdrowego trybu życia, usprawnianie kondycji (...)
 • 27 kwietnia, 11:00 - Rzeszów, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  PREMIERA „Chory z urojenia” Molière’a Przekład – Tadeusz Boy-Żeleński Reżyseria – Waldemar Śmigasiewicz Scenografia – Maciej Preyer Muzyka – Mateusz Śmigasiewicz Obsada: Dagny Cipora Justyna Król Barbara Napieraj Małgorzata Pruchnik-Chołka Michał Chołka Marek Kępiński Adam Mężyk Mateusz Mikoś Piotr Napieraj Robert Żurek Asystent reżysera – Mateusz Mikoś Inspicjent, sufler – Anna (...)
 • 27 kwietnia, 12:00 - Rzeszów, Politechnika Rzeszowska im. I. Łukasiewicza
  warsztaty
  Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie wraz z Biurem Karier Politechniki Rzeszowskiej zapraszają na warsztaty akademickie "Praca w wakacje. Legalnie i bezpiecznie. Ubezpieczenia społeczne w praktyce". Podczas warsztatów zostaną poruszone następujące zagadnienia: -> Praca w wakacje - w Polsce i za granicą. -> Na co uważać? Jak nie dać się oszukać? -> Legalne formy (...)
 • 27 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, Chilita - pizza e pasta
  koncert
  MiK Acoustic - projekt muzyczny poruszający się po szerokim spektrum muzyki akustycznej. Zespół powstał w lecie 2013 roku z inicjatywy dwóch rzeszowskich muzyków - Michała Pietruchy i Jakuba Ostrowskiego, i w szybkim tempie rozwija swoje skrzydła, zyskując uznanie coraz większego grona widzów. Repertuar: Sting, George Michael, Jason Mraz, James Blunt, John Mayer, Ryan Adams, Dżem (...)
 • 27 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  KAWA Z TEATREM to cykl spotkań-warsztatów dla nauczycieli realizowanych w oparciu o obejrzane przedstawienie. Zapraszamy na spektakle teatralne połączone z warsztatami, podczas których będzie można wymienić się wrażeniami, podyskutować i wspólnie poszukać najlepszych sposobów wspierania uczniów w budowaniu umiejętności czytania i analizowania tekstów kultury. Przebieg poszczególnych (...)
 • 27 kwietnia, 19:00 - Mielec, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
  koncert
  Piosenki z repertuaru Marka Grechuty (choć nie tylko) w wykonaniu świetnej ekipy muzyków to znakomite zestawienie. Zapraszamy!
 • 27 kwietnia, 19:30 - Rzeszów, Underground Pub
  koncert
  Start: 19.30 Wstęp 15 PLN przedsprzedaż, 20 PLN w dniu koncertu *** Erith Jest artystką niezależną. Sama tworzy teksty i muzykę, a jej solowe koncerty stanowią inspirację dla wielu innych młodych muzyków. Przez swoją szczerość i autentyczność, coraz częściej nazywana jest 'hippisem' XXI w. Jej występy na żywo to niezwykła podróż do magicznego świata, z którego trudno jest później (...)
 • 27 kwietnia, 20:00 - Rzeszów, Sofa Club&Restaurant
  Kolejny wieczór stand-upowy w Rzeszowie! Tym razem na scenie swój nowy materiał zaprezentuje gospodarz rzeszowskiej sceny Michał Leja! Na supporcie Konrad Kaliszka! Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl Wykonawcy Michał Leja
 • 27 kwietnia, 21:00 - Rzeszów, Shine Club Rzeszów
  Przedstawiamy Wam cykl imprez, którego autorami są: Alex Mechew & Vorobskix. Impreza jest skierowana do WSZYSTKICH studentów oraz klubowiczów Rzeszowa. We'd like to present to you a concert tour called 'Sound of Ukraine' by Alex Mechew & Vorobskix. This event was made for ALL students in Rzeszow. Друзья, Sound of Ukraine 🇺🇦 возвращается в Жешув 🤗 Совсем скоро начнутся майские (...)
 • 28 kwietnia, 17:00 - Jasło, Jasielski Dom Kultury
  przedstawienie
  http://new.jdkjaslo.pl/index.php/55-aktualnoci/820-chory-z-urojenia-spektakl-teatralny-teatru-robotniczego-miejskiego-osrodka-kultury-w-nowym-saczu.html
 • 28 kwietnia, 18:00 - Rzeszów, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  PREMIERA „Chory z urojenia” Molière’a Przekład – Tadeusz Boy-Żeleński Reżyseria – Waldemar Śmigasiewicz Scenografia – Maciej Preyer Muzyka – Mateusz Śmigasiewicz Obsada: Dagny Cipora Justyna Król Barbara Napieraj Małgorzata Pruchnik-Chołka Michał Chołka Marek Kępiński Adam Mężyk Mateusz Mikoś Piotr Napieraj Robert Żurek Asystent reżysera – Mateusz Mikoś Inspicjent, sufler – Anna (...)
 • 28 kwietnia, 18:00 - Sanok, Galeria Sanocka
  wernisaż
  BWA Galeria Sanocka zaprasza na wernisaż wystawy: Krzysztof Musiał SYMETRIE 28 kwietnia godzina 18:00 wystawa trwa do 26.05.2017 r. Symetria to istotny element budowy naszej rzeczywistości. Symetrię odnajdujemy wszędzie wokół, ponieważ w naturze jest ona wszechobecna. Okazuje się, że rzeczywistość wykorzystuje ją w swojej budowie we wszystkich jej elementach, od budowy atomu (...)
 • 28 kwietnia, 18:00 - Cisna, Cisna Centrum Kultury
  wernisaż
  Zdjęcia do wystawy p.t. „Jurek” to efekt fascynacji opowieściami o bieszczadzkich losach. Powstały w udostępnionym przez Przyjaciół pomieszczeniu, bez użycia specjalistycznego oświetlenia fotograficznego, blend, ani wypracowanego tła, za to w asyście jednej małej latarki... Życie, zatrzymane w emocjach: ciekawości, bólu, zadumie, znudzeniu… W programie wernisażu: -wiersze Katarzyny (...)
 • 28 kwietnia, 18:00 - Rzeszów, Rzeszowski Rynek
  Zapraszamy na druga w tym roku Masę Krytyczną. Chcemy podziękować wszystkim którzy wsparli nas materialnie swoim 1%, czy glosami w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim. To dzięki waszemu wsparciu powstało ponad 40 przejazdów rowerowych w całym mieście, boisko pod mostem Zamkowym, a szczególnie co nas cieszy na wiosnę powstał Owocowy Sad Miejski, który za kilka lat da swoje owoce nam (...)
 • 28 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  Mój boski rozwód – Mała Scena im. Z. Kozienia Autor: Geraldine Aron Reżyseria i scenografia: Grzegorz Mrówczyński Obsada: Anna Demczuk „Mój boski rozwód” to szalenie dowcipna, błyskotliwa i inteligentna komedia o miłości, i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Pełne humoru, ale (...)
 • 28 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, Chilita - pizza e pasta
  koncert
  Yarka Duo - Duet muzyczny tworzony przez wokalistkę Yaryne Sorochuk i gitarzystę Jakuba Szturma,w którym prezentują autorskie kompozycje, jak i znane utwory w swoich akustycznych aranżacjach. Jak sami mówią: "Dla nas muzyka to coś więcej, niż hobby. Muzyką żyjemy i oddychamy. Nasz repertuar zawiera akustyczne wersje utworów muzyki soul i pop oraz gatunków im bliskim." Wstęp darmowy.
 • 28 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, Klub Vinyl
  koncert
  PSYCHOFILIA Mini’Tour 2017 Mini’tour z okazji wydania płyty „Psychofilia” przez zespół Bottom (data premiery: 28.04.2017). Cały weekend w składzie Bottom / Straight Hate + zaproszeni goście na każdym z koncertów. Zapraszamy!!! RZESZÓW: STRAIGHT HATE Grindcore'owe tornado z naleciałościami death metal. Istniejący od 2008 roku Straight Hate ma na swoim koncie serię koncertów, (...)
 • 28 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, Hotel Bristol Tradition & Luxury
  28 kwietnia zapraszamy na wyjątkowy Wieczór z kuchnią i muzyką Japońską w Restauracja Wesele W programie: – Recital fortepianowy – kompozycje japońskie oraz europejskie – Atsuko Ogawa – Tradycyjny śpiew japoński; – Ceremonia parzenia zielonej herbaty wraz z degustacją ; -– Warsztaty - jak jeść pałeczkami – Kolacja w formie bufetu oraz gotowanie na żywo z sushi masterem; – Pokaz (...)
 • 28 kwietnia, 19:00 - Jasło, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle
  Jedna z najlepszych francuskich komedii minionych lat, która przyciągnęła do kin miliony widzów. O co chodzi w tym filmie? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi (...)
 • 28 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów
  koncert
  Fair Weather Friends w studio koncertowym Polskiego Radia Rzeszów. Koncert zespołu odbędzie się 28.04 o godzinie 19. Zaproszenia do zdobycia na antenie Polskiego Radia Rzeszów. ******************************************************** Fair Weather Friends to jeden z najciekawszych zespołów polskiej sceny, o czym świadczą m.in. uznanie najbardziej opiniotwórczych dziennikarzy muzycznych (...)
 • 28 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, SLOT Rzeszów
  Na kolejnym I AM SECOND gościmy Andrzeja Hawro – męża, ojca piątki dzieci i właściciela firmy, a w nielicznych wolnych chwilach muzyka-samouka. Ale co najważniejsze – człowieka, który jest drugi. Spotkanie z Andrzejem o 19.00, a już od 18.00 czekamy na was z herbatą i kawą :) I AM SECOND to organizacja łącząca ludzi i ich życiowe opowieści, w których Bóg jest na pierwszym miejscu (...)
 • 28 kwietnia, 20:00 - Rzeszów, Underground Pub
  koncert
  Start: 20.00 Wstęp wolny *** Lonker See https://www.youtube.com/watch?v=zN_OCcaqvZc https://www.youtube.com/watch?v=p8M-wvZJm0c https://www.youtube.com/watch?v=qZPaNPm_ueg
 • 29 kwietnia, 8:00 (3 dni) - Przemyśl
  Harmonogram tegorocznego Bike Town Przemyśl! SOBOTA - 29.kwietnia Plac Niepodległości 8:00 - otwarcie biura zawodów Kellys Cyklokarpaty.pl 8:30 - otwarcie Centrum Testowego Kellys 9:30 - otwarcie biura zawodów Cyklokarpaty.pl Kids Race 11:00 - start dystansów Mega i Giga Kellys Cyklokarpaty.pl 11:30 - start dystansu Hobby Kellys Cyklokarpaty.pl 12:00 - start Cyklokarpaty.pl Kids (...)
 • 29 kwietnia, 9:00 - Rzeszów, Bulwar nad Wisłokiem
  trening, 5 km
  parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi na dystansie 5 km z pomiarem czasu organizowane w każdą sobotę o 9.00 rano. Biegi parkrun przeznaczone są dla każdego bez względu na biegowy staż, uzyskiwane rezultaty czy też wiek. Udział w biegach jest bezpłatny na podstawie jednorazowej rejestracji w systemie parkrun. Uzyskany kod uczestnika pozwala na udział w dowolnej liczbie biegów, w (...)
 • 29 kwietnia, 11:00 - Przemyśl
  maraton mtb
 • 29 kwietnia, 16:00 - Głogów Małopolski, Miejsko Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli
  koncert
 • 29 kwietnia, 17:00 - Stalowa Wola, Stadion MOSiR w Stalowej Woli
  mecz
  No cóż fala hejtu na piłkarzy, trenera została wylana - słusznie. Będzie zmiana szkoleniowca i całkiem możliwe, że również zarządu, bo jest to potrzebne by zbudować coś co zostało zrujnowane kilka lat temu. Na razie pozostaje Nam na tych zgliszczach pomóc piłkarzom by uratowali sezon i drugoligowy byt. Tak wiemy, że ciężko ogląda się grę zawodników w zielono-czarnych strojach (...)
 • 29 kwietnia, 18:00 - Krosno, Lotnisko Krosno
  koncert
  Wraca jeden z najlepszych festiwali hip-hopowych na Podkarpaciu! Tym razem zapraszamy Was na krośnieńskie lotnisko 29 kwietnia. Do tej pory gościliśmy u nas m.in. Te-Trisa, Pyskatego, PeeRZeta, Wudoe, Małpę, Skubiego i Tomka Nowaka, Dwa Sławy, Zeusa, Rasmentalism, Kubę Knapa, Mielzkiego, Kękę i Łonę. Kto zagra w tym roku? Stay Tuned! WJAZD oczywiście za FRIKO LINE-UP: Sarius Ten (...)
 • 29 kwietnia, 18:00 - Stalowa Wola, VIVO Stalowa Wola
  Zapraszamy wszystkich właścicieli i entuzjastów samochodów marki Alfa Romeo oraz innych włoskich marek na spotkanie :) Spotykamy się w każdą sobotę o 18:00 na parkingu , obok galerii Vivo w Stalowej Woli lokalizacja - https://www.google.pl/maps/place/VIVO!+Stalowa+Wola/@50.5867708,22.0642862,15z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x1a3c9f097800ebc9!8m2!3d50.5867708!4d22.0642862
 • 29 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  Mój boski rozwód – Mała Scena im. Z. Kozienia Autor: Geraldine Aron Reżyseria i scenografia: Grzegorz Mrówczyński Obsada: Anna Demczuk „Mój boski rozwód” to szalenie dowcipna, błyskotliwa i inteligentna komedia o miłości, i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Pełne humoru, ale (...)
 • 29 kwietnia, 19:00 - Rzeszów, Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  PREMIERA „Chory z urojenia” Molière’a Przekład – Tadeusz Boy-Żeleński Reżyseria – Waldemar Śmigasiewicz Scenografia – Maciej Preyer Muzyka – Mateusz Śmigasiewicz Obsada: Dagny Cipora Justyna Król Barbara Napieraj Małgorzata Pruchnik-Chołka Michał Chołka Marek Kępiński Adam Mężyk Mateusz Mikoś Piotr Napieraj Robert Żurek Asystent reżysera – Mateusz Mikoś Inspicjent, sufler – Anna (...)
 • 29 kwietnia, 20:00 - Rzeszów, Klub Vinyl
  koncert
  Serdecznie zapraszamy na gruby koncert z okazji 5 lecia naszej działalności muzycznej w formacji NSH ! Świętujemy owocne lata wspólnych prododukcji oraz masę ciekawych i niezapomnianych przeżyć. Ty równieź tworzysz z nami tą piękną historię, więc nie może Cię tam zabraknąć ! Na scenie wystapią również nasi przyjaciele : - Dzikson : https://www.facebook.com/Dziki.BPM.Oficjalnie/ - (...)
 • 29 kwietnia, 20:00 - Rzeszów, Stary Browar Rzeszowski
  koncert
  ACOUSTIC SPACE to projekt dwóch zaprzyjaźnionych muzyków grających utwory szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej w aranżacjach akustycznych, przekazując tym samym niecodzienny klimat sprzyjający spotkaniom towarzyskim okraszonych niebanalną aurą utworów polskich jak i zagranicznych. Repertuar The Beatles, Stevie Wonder, Michael Bubble, Sting, Michael Jackson, Eric Clapton, Adele (...)
 • 29 kwietnia, 20:00 - Ustrzyki Górne, Zajazd Pod Caryńską
  koncert
  A na scenie wystąpią nasi przyjaciele: Mariusz Dziob - Kapela z Przypadku z Radkiem Wójtowiczem z zespołu Pod Wiatr oraz Łukasz Nowak z Caryny. Zapraszamy !!!