WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE: AKTUALNY KALENDARZ WYDARZEŃ I IMPREZ

 

Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie
Widok
Filtruj

Zmień sposób wyświetlania:

Wpisz początek słowa, KIWI podpowie Ci wyrazy, które występują w wydarzeniach.
Polecane
 • Odległość
 • 30 km
 • 60 km
 • 100 km
 • 250 km
Jutro
Weekend
DUŻE WYDARZENIA

 

 • 22 marca, 11:00 (3 dni) - Rzeszów, Centrum Medyczne MEDYK
  SMART MEDIUS HACKATHON to wydarzenie, podczas którego powstaną nowe rozwiązania z obszaru medycznego z uwzględnieniem poprawy bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Rzeszowa. Inicjatywę zapoczątkowało Centrum Medyczne MEDYK we współpracy z Miastem (...)
 • 24 marca, 9:00 - Rzeszów, Hala Podpromie
  Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci jest specjalistyczną organizacją, działającą na terenie województwa podkarpackiego. Została powołana, aby objąć opieką dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi oraz innymi nieuleczalnymi i postępującymi (...)
 • 24 marca, 10:30 - Przeworsk, Tarnica
  W związku ze zmianą terminu z 03.02.2019 r. na 24 marca pragnę serdecznie zachęcić na wspólny wyjazd w góry, aby zdobyć TARNICĘ ! Nasz cel to wsparcie 9-letniego Bartłomieja Pieniążek z Maćkówki k. Przeworska, który w grudniu 2018 roku wraz (...)
 • 24 marca, 11:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE
  , warsztaty
  Niezła Sztuka zaprasza na warsztaty ceramiki, które poprowadzi pracownia Ambarass Amata o sobie: Z wykształcenia jestem architektem krajobrazu jednak już w czasie studiów zainteresowałam się ceramiką. Pierwsze kroki stawiałam w krakowskich (...)
 • 24 marca, 16:15 - Rzeszów, Wydział Muzyki - Uniwersytet Rzeszowski
  Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) - niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej (...)
 • 24 marca, 18:00 - Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
  Jeśli przez ostatnie dwadzieścia pięć lat życia, największą przyjemnością czterech pań była cotygodniowa, wieczorna gra w karty, fakt śmierci jednej z nich może być katastrofą. Jednak nie dla Connie , Millie i Leny. Te trzy damy z Południa postanawiają (...)
 • 24 marca, 18:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  Niezła Sztuka oraz Lindy Dot zapraszają na Niezły Swing - potańcówkę retro! Na naszych potańcówkach przenosimy się w czasy ZŁOTEJ ERY SWINGU, do szalonych lat 20., 30., i 40. XX wieku, gdzie w tle rozbrzmiewa nieśmiertelny Jazz, a na parkiecie (...)
 • 24 marca, 18:00 - Krosno, Klub K15
  Zapraszamy na koncert Adama Jarząbka i Jarka Jurkiewicza, których mieliśmy okazję gościć w zeszłym roku z repertuarem "Bardowie naszych czasów". Tym razem sympatyczny duet przedstawi swoje interpretację piosenek Jaromira Nohavicy :) Na koncertach (...)
 • 24 marca, 19:00 - Rzeszów, Pod Palmą
  Start koncertu o 21:00! Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w (...)
 • 24 marca, 19:00 - Rzeszów, Pod Palmą
  Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko (...)
 • 24 marca, 19:15 - Rzeszów, Wydział Muzyki - Uniwersytet Rzeszowski
  Bill (Jacek Kawalec), nudnawy statystyk w stosownym wieku, dostaje na urodziny od swojego najlepszego przyjaciela Leona (Dariusz Niebudek) - niecodzienny prezent. Tym prezentem okazuje się być ankieta matrymonialna. Dziesięć cech idealnej (...)
 • 25 marca, 9:00 - Rzeszów, Sala Senatu, budynek A1 UR
  , konferencja
  Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego ma zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję Naukową „Społeczeństwo informacyjne w dobie nowych technologii” w ramach projektu Nic o Nas bez Nas. 📱💻 Budowa społeczeństwa informacyjnego (...)
 • 25 marca, 17:00 - Rzeszów, Punkt biblioteczny Filii nr 9 w Rzeszowie
  , dla dzieci, rodzinne, warsztaty
  Punkt biblioteczny Filii nr 9 zaprasza wszystkie dzieci do lat 6. wspólnie z rodzicami na wiosenne zajęcia do Kreatywnego Klubu Malucha.
 • 25 marca, 18:00 - Dębica, Dom Kultury Mors
  Pięć bohaterek, pięć historii - być może któraś zupełnie podobna do Twojej. Jeśli chcesz poznać historię Hani, Hortensji, Ingi, Lusi i Poli zapraszamy Cię na wspólne spotkanie 25 marca do sali baletowej DK "Mors". Będziemy na Ciebie czekać.
 • 25 marca, 19:00 - Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
  , pokaz
  Dyskusyjny Klub Filmowy KLAPS działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zaprasza miłośników dobrego filmu do udziału w projekcji filmu "Złodziejaszki", reż. Hirokazu Koreeda Produkcja: Japonia 2018 Gatunek: dramat Czas trwania: 121 min „Złodziejaszki” (...)
 • 27 marca, 9:00 - Rzeszów, Uniwersytet Rzeszowski - Wydział Matematyczno-Przyrodniczy
  Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na 11 Uniwersyteckie Targi Pracy! Podczas Targów będzie okazja do poznania pracodawców W trakcie targów odbędą się również szkolenia, o których będziemy informować już wkrótce. Zapraszamy! Więcej (...)
 • 27 marca, 19:00 - Dębica, Miejski Ośrodek Kultury - Dom Kultury Mors
  Edyta Geppert znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę (...)
 • 28 marca, 8:30 - Rzeszów, Hotel Rzeszów
  , wykład
  Historie sukcesu polskich firm. Skorzystaj z wiedzy tych, którzy odnieśli sukces - Doroty Wellman oraz dr Adrianny Lewandowskiej Mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatną konferencję pt. "Historie sukcesu polskich firm" z udziałem Doroty (...)
 • 28 marca, 19:00 - Mielec, Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
  Po wyprzedanej „Małomiasteczkowej Trasie”, Dawid Podsiadło wyrusza w prawdziwie „Wielkomiejski Tour”. Artysta przenosi się do kameralnych sal, z których najmniejsza pomieści jedynie 286 osób. Wśród ponad 30 miast i miasteczek, do których zawita (...)
 • 28 marca, 20:00 - Rzeszów, Klub Vinyl
  4 Szmery to jeden z najlepszych w Europie tzw. Tribute bandów słynnego zespołu AC/DC.W ciągu 20 letniej działalności zespół zagrał ponad 800 koncertów w kraju i za granicą. Był gościem wielu festiwali ( "Rocko Naktys -Litwa, "Ku przestrodze" (...)
 • 29 marca, 19:00 - Rzeszów, Pod Palmą
  Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, gitara i instrumenty perkusyjne :-) Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. "A Niech Gadają" to osobisty komentarz (...)
 • 29 marca, 19:00 - Krosno, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
  Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.Londyn. Lata dwudzieste. Clarise i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie (...)
 • 29 marca, 19:00 - Przemyśl, FORT XXII
  Koncert zespołu Sexbomba. Być może ktoś dojdzie jeszcze do składu :) Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł, a w dniu koncertu 35 zyli. Zapraszamy SEXBOMBA W sytuacji, gdy swą amunicję wystrzelały Pistolety Sexu, gdy swój magiczny wymiar zaczynało (...)
 • 29 marca, 19:45 - Rzeszów, Wydział Muzyki - Uniwersytet Rzeszowski
  "Tresowany mężczyzna" Johna von Duffela, to sztuka, która powstała na podstawie bestsellerowej powieści Esther Vilar pod tym samym tytułem i zrobiła prawdziwą furorę przynosząc autorce światowy rozgłos. Jej spostrzeżenia na temat relacji płci (...)
 • 29 marca, 20:00 - Rzeszów, Klub Vinyl
  , koncert
  noSleep zaprasza na drugi koncert Szpaka w Rzeszowie promujący jego najnowszy album ,,Atypowy’’. KUP BILET: https://ticketos.pl/event/1365/Szpaku-w-Rzeszowie-Atypowy-Tour-Drugi-koncert.html Bilety: I pula - 30 PLN II pula - 35 PLN III (...)
 • 29 marca, 20:00 - Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie
  Zapraszamy na kolejną, koncertową odsłonę projektu „Vandal” Wojtka Pilichowskiego. Tym razem obok lidera na scenie pojawią się Tomek Machański – dr, Michał Trzpioła – git. oraz znany z nagrań albumu „Vandal” – Michał Rorat na instrumentach klawiszowych (...)
 • 29 marca, 20:00 - Rzeszów, Niezła Sztuka
  Niezła Sztuka Cafepub zaprasza na koncert grupy Moribunda! Moribunda czyli folk-transowa maszyna do podróży wewnętrznych. Egzotyczna nazwa zespołu pochodzi z łaciny. W języku hiszpańskim i angielskim oznacza „osobę umierającą”, lecz w przypadku (...)
 • 29 marca, 21:00 - Rzeszów, LUKR
  ŁĄKI ŁAN słyną z niesamowicie energetycznych występów i nie bez powodu są nazywani najlepszym zespołem koncertowym w kraju. Wypracowali swoje niepowtarzalne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Twórczość zespołu naznaczona jest przede (...)
 • 30 marca, 8:00 - Rzeszów, CSiR UR
  NA ORIENTACJĘ
  Zapraszamy na kolejny rajd pieszy na orientację po malowniczych okolicach Rzeszowa. Tym razem do wyboru trzy trasy: - 6 km - 15 km - 30 km uczestnicy startują w zespołach 2-3 osobowych (dopuszcza się możliwość samodzielnego startu). Zapisy (...)
 • 30 marca, 8:00 (2 dni) - Mielec, Joy Fitness Club Mielec
  Już 30 marca 2019 r. wystartuje trzecia edycja biegu Mielecka Dycha z Joy Fitness Club Mielec. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Tomasz Poręba - Poseł do Parlamentu Europejskiego. Rejestracja uczestników od dziś jest już aktywna. Aby (...)
 • 30 marca, 9:00 (2 dni) - Dębica, Miejski Ośrodek Kultury - Dom Kultury Mors
  Po rocznej przerwie powraca jeden z największych przeglądów tanecznych w naszym województwie. 10. edycja „Złotego Gryfa” zaplanowana została w dniach 30-31 marca br. w Domu Kultury „Mors”. Pierwszego dnia tancerze rywalizować będą w kategorii (...)
 • 30 marca, 10:00 - Rzeszów, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  , dla dzieci, dla mężczyzn, wykład, warsztaty, dla kobiet
  Zapraszamy na spotkanie kierowane do nauczycieli, terapeutów, rodziców, opiekunów, oraz wszystkich osób zajmujących się pracą z dziećmi, w tym - z dziećmi z zaburzeniami rozwoju. Wydarzenie odbędzie się 30 marca 2019 roku o godzinie 10:00; (...)
 • 30 marca, 10:00 (2 dni) - Rzeszów, Niezła Sztuka
  , warsztaty
  Niezła Sztuka Cafepub zaprasza na warsztaty pisania ikon! Prowadzi Agnieszka Zaguła Agnieszka od Ikon Całkowity koszt dwudniowych warsztatów to 150,- pln za osobę - każdy uczestnik w cenie otrzyma wszystkie niezbędne materiały i narzędzia (...)
 • 30 marca, 10:30 - Gorzyce, Zalew Gorzyce
  POWITANIE WIOSNY W RAMACH III EDYCJI BIEGU O PUCHAR LESZKA BEBŁO ORGANIZATOR Organizatorem imprezy jest Klub Biegowy FARTLEK Gorzyce Okolice I. CEL Popularyzacja i promocja biegania jako najprostszej formy ruchu, Promocja Gorzyc, Gminy (...)
 • 30 marca, 18:00 - Przemyśl, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
  Największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo. Piano, bas, gitara i instrumenty perkusyjne :-) Tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. "A Niech Gadają" to osobisty komentarz (...)
 • 30 marca, 18:00 - Krosno, Rock Klub Iron
  Rock Klub Iron zaprasza na koncert BEAST, Mentor & Decapitated! Wstęp: 50 zł w przedsprzedaży, 55 zł w dniu koncertu Rezerwacja pod nr tel: 509 987 566 Polska część tegorocznej trasy Decapitated coraz bliżej. Począwszy od 21 marca (...)